09:35 Trovato dostal doživotní distanc
Mezinárodní federace FIFA potrestala doživotním zákazem působení ve fotbale prezidenta paraguayského mistrovského klubu Olimpia. Marco Trovato byl shledán vinným z ovlivňování výsledků a vedle trvalého zastavení činnosti zaplatí i pokutu ve výši 100.000 švýcarských franků (přes 2,5 milionu korun). Podle disciplinární komise FIFA Trovato v letech 2018 a 2019 zmanipuloval několik zápasů, bližší informace ale v prohlášení neuvedla. Podle lokálních médií šlo o prvoligová utkání, přičemž Olimpia v obou zmíněných letech ovládla jarní aperturu i podzimní clausuru a získala tituly. V procesu paraguayskému funkcionáři přitížilo, že s vyšetřujícími orgány nespolupracoval. Klub Olimpia z metropole Asunciónu je historicky nejúspěšnějším celkem jihoamerické země. Získal dohromady 44 titulů a třikrát vyhrál Pohár osvoboditelů, jihoamerickou obdobu evropské Ligy mistrů. (ČTK)
09:27 Thiago Alcântara zůstává mimo hru
Thiago Alcântara není stoprocentně fit a včera nenastoupil k souboji s Arsenalem. Nebude se jednat o jeho jedinou absenci, záložník Liverpoolu vynechá i čtvrteční pohárový souboj proti stejnému klubu a k dispozici nebude ani v neděli, kdy Reds poměří síly s Aston Villou. (lequipe.fr)
09:13 Khedira odmítá ukončení smlouvy
Sami Khedira má v Juventusu smlouvu na poslední sezonu, vedení by kontrakt rádo ukončilo a narazilo na postoj německého záložníka. Tomu se z turínského klubu nechce a rád by smlouvu dodržel, dohoda mu zaručuje roční plat šest milionů eur. (football-italia.net)
08:57 Otamendi přicestoval do Lisabonu
Nicolás Otamendi včera pozdě večer dorazil do Lisabonu a dnes se podrobí zdravotní prohlídce v Benfice. Argentinský obránce přijde z Manchesteru City a stane se součástí transferu Rúbena Diase opačným směrem, jeho přestup byl vyčíslen na patnáct milionů eur. (abola.pt)
08:52 Dinamo Moskva se chystá propustit kouče
Kirill Novikov by měl být v průběhu dnešního dne propuštěn z funkce trenéra Dinama Moskva. Ruský klub rychle ukončil své účinkování v Evropské lize a přestalo se mu dařit i na domácí scéně, včera si na něj dokonce vyšláply i Chimki. (sport-express.ru)
08:42 Luis Alberto podepsal novou smlouvu
Luis Alberto oficiálně spojil i další budoucnost s Laziem, jemuž se upsal do června 2025. Španělský záložník za italský klub zatím odehrál 136 zápasů, v nichž dal 26 gólů a dalších 44 pro své spoluhráče připravil. (football-italia.net)
08:40 Baldissoni odchází z AS Řím
AS Řím má nové vedení a jeho součástí nebude Mauro Baldissoni. Ten zastával funkci vice-prezidenta, na kterou rezignoval. (football-italia.net)
08:17 Kasimpaşa koupila křídelníka Koomsona
Gilbert Koomson po necelých třech letech opouští norský Brann a stěhuje se do Turecka - ghanský křídelník přestoupil do Kasimpaşy. (transfermarkt.de)
28.09. Krovinović znovu hostuje ve WBA
Filip Krovinović bude rovněž letos hrát za West Bromwich Albion, chorvatský záložník do anglického klubu zamířil na další hostování z Benfiky. (abola.pt)
28.09. Kolumbijec Suárez zpět do Španělska?
Kolumbijský útočník Luis Javier Suárez by se mohl z Anglie vrátit zpět do Španělska. Zájem o služby fotbalisty Watfordu má mít Granada, která hledá konkurenci pro Roberta Soldada a Jorgeho Molinu. (marca.com)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
21:00
Omonia Nikósie - Olympiakos Pireus
info
21:00
Ferencvárosi TC - Molde FK
info
21:00
Dynamo Kyjev - KAA Gent
info
30.09.
FC Midtjylland - Slavia Praha
info
30.09.
Salzburg - Maccabi Tel-Aviv
info
30.09.
PAOK Soluň - FK Krasnodar
info
Kompletní výsledky
30.09.
CA Peñarol - Colo Colo
info
30.09.
Grêmio FBPA - Univ. Católica
info
30.09.
CA Paranaense - Jorge Wilstermann
info
30.09.
LDU Quito - Binacional
info
30.09.
América de Cali - SC Internacional
info
30.09.
Boca Juniors - Club Libertad
info
Kompletní výsledky
28.09.
Fulham FC - Aston Villa
0:3
28.09.
Liverpool FC - Arsenal FC
3:1
20:45
Tottenham Hotspur - Chelsea FC
info
30.09.
Newport County - Newcastle United
info
30.09.
Burnley FC - Manchester City
info
30.09.
Brighton - Manchester United
info
30.09.
Everton FC - West Ham United
info
Kompletní výsledky
19:00
Real Sociedad - Valencia CF
info
21:30
Getafe CF - Real Betis
info
30.09.
Villarreal CF - Deportivo Alavés
info
30.09.
SD Huesca - Atlético Madrid
info
30.09.
SD Eibar - Elche CF
info
30.09.
Real Madrid - Real Valladolid
info
Kompletní výsledky
28.09.
Bologna FC - Parma Calcio
4:1
30.09.
Benevento Calcio - Inter Milán
info
30.09.
Udinese Calcio - Spezia Calcio
info
30.09.
SS Lazio - Atalanta Bergamo
info
20:45
AC Monza Brianza - US Triestina
info
30.09.
Reggina 1914 - Teramo Calcio
info
30.09.
US Cremonese - AC Arezzo
info
30.09.
Cosenza Calcio - Alessandria Calcio
info
30.09.
AS Cittadella - Novara Calcio
info
30.09.
Frosinone Calcio - Calcio Padova
info
30.09.
AC Pisa 1909 - SS Juve Stabia
info
30.09.
Delfino Pescara - San Nicolo
info
30.09.
Venezia FC - Carrarese Calcio
info
30.09.
L.R. Vicenza Virtus - Pro Patria
info
30.09.
Virtus Entella - UC AlbinoLeffe
info
30.09.
Empoli FC - AC Renate
info
30.09.
Ascoli Calcio - Perugia Calcio
info
30.09.
AC Reggiana - Liberty Monopoli
info
30.09.
US Lecce - AC FeralpiSalò
info
30.09.
Pordenone Calcio - Virtus Casarano
info
30.09.
Salernitana Calcio - Südtirol
info
30.09.
Chievo Verona - FC Catanzaro
info
30.09.
Brescia Calcio - Trapani Calcio
info
30.09.
SPAL 2013 - SSC Bari
info
28.09.
Juventus U23 - AC Pro Sesto
2:1
Kompletní výsledky
30.09.
Borussia Dortmund - Bayern Mnichov
info
28.09.
SC Paderborn - Hamburger SV
3:4
28.09.
KFC Uerdingen - SV Meppen
0:2
18:00
Rot-Weiss Koblenz - Stadtallendorf
info
18:00
SV Elversberg - Hessen Kassel
info
19:00
Astoria Walldorf - VfB Stuttgart II
info
19:00
FC 08 Homburg - FK Pirmasens
info
19:00
TSG Hoffenheim II - TSG Balingen
info
19:00
Kickers Offenbach - TSV Steinbach
info
19:30
FSV Frankfurt - Schott Mainz
info
30.09.
1. FSV Mainz 05 II - SSV Ulm 1846
info
30.09.
Bahlinger SC - Bayern Alzenau
info
30.09.
Großaspach - SC Freiburg II
info
30.09.
VfR Aalen - Teutonia Wat.-Stein.
info
Kompletní výsledky
30.09.
Chlumec nad Cidlinou - FK Teplice
info
30.09.
1. FC Karlovy Vary - SFC Opava
info
30.09.
FK Přepeře - Viktoria Plzeň
odl.
30.09.
1. FC Slovácko - 1. SK Prostějov
info
30.09.
Sparta Praha - FK Blansko
info
30.09.
Viktoria Žižkov - Slovan Liberec
odl.
30.09.
MFK Karviná - Vlašim
info
30.09.
Fotbal Třinec - Baník Ostrava
info
30.09.
Slavia Praha - Dukla Praha
odl.
30.09.
MFK Chrudim - FK Mladá Boleslav
info
30.09.
MAS Táborsko - Bohemians 1905
info
30.09.
Jiskra Domažlice - Sparta Praha B
info
30.09.
Sokol Hostouň - 1. FK Příbram B
info
28.09.
Arsenal Česká Lípa - Most-Souš
0:1p
28.09.
SK DFO Pardubice - Sparta Praha
1:8
Kompletní výsledky
30.09.
Slovan Bratislava - FK Senica
info
15:30
TJD Príbelce - FC Nitra
info
30.09.
PFK Piešťany - Dunajská Streda
info
30.09.
Kysucké NM - FC Petržalka
info
Kompletní výsledky
28.09.
ES Troyes - Clermont Foot
1:0
30.09.
AC Ajaccio - USL Dunkerque
info
28.09.
US Boulogne - FC Villefranche
0:0
20:00
Bourg Péronnas - FC Annecy
info
20:00
US Orléans - US Avranches
info
20:00
US Concarneau - SO Cholet
info
20:00
US Quevilly-Rouen - FC Sète
info
Kompletní výsledky
28.09.
FK Chimki - Dinamo Moskva
1:0
30.09.
Rodina Moskva - Jenisej Krasnojarsk
info
30.09.
Zenit Irkutsk - FK Nižnij Novgorod
info
30.09.
Volga Uljanovsk - Veles Moskva
info
30.09.
Pjatigorsk - Dinamo Brjansk
info
30.09.
FK Saljut-Belgorod - T. Ivanovo
info
30.09.
Zvezda Perm - FK Orenburg
info
30.09.
Novorossi. - SKA Chabarovsk
info
30.09.
Dinamo Stavropol - Křídla Sov.
info
Kompletní výsledky
28.09.
CF Os Belenenses - FC Famalicão
1:2
28.09.
Estoril Praia - Leixões SC
1:0
21:00
Académica Coimbra - CD Feirense
info
Kompletní výsledky
28.09.
Jong AFC Ajax - SBV Excelsior
3:0
28.09.
SC Telstar - FC Den Bosch
6:1
18:45
FC Eindhoven - Roda JC
info
Kompletní výsledky
28.09.
KRC Genk - KV Oostende
2:2
30.09.
KVC Westerlo - KMSK Deinze
info
Kompletní výsledky
28.09.
Antalyaspor - Denizlispor
1:0
28.09.
Boluspor - Altinordu SK
1:2
28.09.
Menemen Belediyespor - Tuzlaspor
2:5
Kompletní výsledky
28.09.
AE Larisa - Panathinaikos FC
1:1
Kompletní výsledky
30.09.
SC Schwaz - VfB Hohenems
info
18:30
Austria Vídeň Am. - SV Horn
info
18:30
SV Lafnitz - Grazer AK
info
18:30
FC Juniors OÖ - FC Liefering
info
18:30
Blau Weiß Linz - SKU Amstetten
info
20:25
Wacker Innsbruck - Austria Lustenau
info
30.09.
FC Dornbirn - Rapid Vídeň Am.
info
30.09.
Floridsdorfer AC - SV Kapfenberg
info
30.09.
Vorwärts Steyr - Austria K.
info
Kompletní výsledky
30.09.
Hirnyk-Sport - SK Dnipro-1
info
30.09.
Polissja Žytomyr - FC Minaj
info
30.09.
Veres Rivne - MFK Mykolajiv
info
30.09.
FCVM - FC Mariupol
info
30.09.
Kryvbas KR (2020) - Nyva Vinnycja
info
30.09.
Epitsentr - Ahrobinec Voločysk
info
30.09.
Vorskla Poltava - FK Lvov
info
30.09.
Prykarpattja IF - Kolos Kovalivka
info
30.09.
Desna Černihiv - Ruch Lvov
info
30.09.
PFK Oleksandrija - Inhulec Petrove
info
30.09.
VPK-Ahro Š - Olimpik Doněck
info
Kompletní výsledky
28.09.
Stal Mielec - Piast Gliwice
3:2
18:10
Widzew Łódź - Sosnowiec
info
20:40
Arka Gdynia - GKS Tychy
info
30.09.
S. Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
info
30.09.
Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
info
30.09.
Korona Kielce - Nieciecza
info
30.09.
Odra Opole - Resovia Rzeszów
info
30.09.
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
info
30.09.
Radomiak Radom - Miedź Legnica
info
30.09.
Niepołomice - GKS Jastrzębie
info
Kompletní výsledky
28.09.
FC Hermannstadt - FC Botoşani
2:1
28.09.
Dinamo Bukurešť - UTA Arad
0:1
Kompletní výsledky
28.09.
FK Inđija - Vojvodina
0:2
28.09.
FK Partizan - FK Bačka
2:1
Kompletní výsledky
30.09.
Olimpija Lublaň - ND Gorica
info
Kompletní výsledky
28.09.
Slavia Sofia - Carsko Selo Sofia
1:0
Kompletní výsledky
28.09.
FC Nordsjaelland - Lyngby BK
4:1
18:00
Hobro IK - Skive IK
info
19:00
Fremad Amager - Esbjerg fB
info
30.09.
Viborg FF - Vendsyssel FF
info
30.09.
Kolding IF - Silkeborg IF
info
30.09.
FC Helsingør - HB Køge
info
Kompletní výsledky
28.09.
AIK Solna - Mjällby AIF
1:0
28.09.
Kalmar FF - Varbergs BoIS
1:1
15:30
Vasalunds IF - IK Brage
info
30.09.
Bodens BK - Västerås SK
info
30.09.
BK Forward - Akropolis IF
info
30.09.
IK Gauthiod - Ljungskile SK
info
30.09.
Angered BK - BK Häcken
info
30.09.
BK Astrio - Falkenbergs FF
info
30.09.
Sandvikens IF - J-Södra
info
30.09.
Newroz FC - Umeå FC
info
30.09.
StockholmI - Degerfors IF
info
30.09.
Täby FK - AFC Eskilstuna
info
30.09.
FC Gute - Hammarby IF
info
30.09.
Stenungsund - IF Elfsborg
info
30.09.
IS Halmia - Helsingborgs IF
info
30.09.
Torns IF - Trelleborgs FF
info
30.09.
Assyriska BK - Mjällby AIF
info
30.09.
Oskarshamns AIK - Varbergs BoIS
info
30.09.
Husqvarna FF - IFK Göteborg
info
30.09.
Landskrona BoIS - Östers IF
info
28.09.
Örgryte IS - GAIS Göteborg
0:2
Kompletní výsledky
28.09.
Åsane Fotball - Raufoss IL
0:1
28.09.
Grorud IL - Øygarden FK
4:3
28.09.
Strømmen IF - Ranheim Fotball
1:1
28.09.
KFUM Oslo - Sandnes Ulf
1:0
28.09.
Lillestrøm SK - FK Jerv
odl.
28.09.
Ham-Kam Fotball - Stjørdals-Blink
2:2
28.09.
Sogndal Fotball - Kongsvinger IL
5:2
19:00
Ullensaker/Kisa IL - Tromsø IL
info
Kompletní výsledky
28.09.
HJK Helsinky - RoPS Rovaniemi
4:0
28.09.
Inter Turku - FC Lahti
3:0
28.09.
SJK Seinäjoki - HIFK Helsinky
3:2
30.09.
SJK Akatemia - KPV Kokkola
info
30.09.
Mikkelin Palloilijat - IF Gnistan
info
30.09.
AC Oulu - AC Kajaani
info
30.09.
Ekenäs IF - Musan Salama
info
30.09.
VPS Vaasa - FF Jaro
info
30.09.
Myllykosken Pallo-47 - KTP Kotka
info
Kompletní výsledky
28.09.
Olympiakos Nikósie - Pafos FC
2:1
Kompletní výsledky
20:45
Sligo Rovers - Derry City
info
Kompletní výsledky
20:45
Newtown AFC - Cefn Druids
info
30.09.
Bala Town - The New Saints FC
info
30.09.
Barry Town - Haverfordwest County
info
30.09.
Caernarfon Town - Flint Town United
info
30.09.
Connah's Quay - Aberystwyth Town
info
30.09.
Cardiff MU - PenyBont FC
info
Kompletní výsledky
28.09.
FK Minsk - FK Smoleviči
2:1
30.09.
Energetik-BGU Minsk - FK Sluck
info
Kompletní výsledky
28.09.
FK Liepāja - METTA/LU
3:0
30.09.
FK Auda - Rīgas Futbola skola
info
Kompletní výsledky
30.09.
Nõmme Kalju - Tulevik Viljandi
info
Kompletní výsledky
28.09.
Sheriff - Codru Lozova
6:0
28.09.
Petroclub Hîn. - FC Floreşti
4:0
Kompletní výsledky
28.09.
Krupa na Vrbasu - Zrinjski
0:3
28.09.
FK Sarajevo - Željezničar
odl.
30.09.
NK Travnik - Borac Banja Luka
info
30.09.
Rudar Prijedor - Olimpik Sarajevo
info
30.09.
FK Goražde - Sloboda Tuzla
info
30.09.
Radnički Lukavac - FK Sarajevo
info
30.09.
Sloboda Novi Grad - FK Tuzla City
info
30.09.
Budućnost B. - Željezničar
info
30.09.
Tekstilac D. - Zrinjski Mostar
info
30.09.
Dizdaruša Brčko - Velež Mostar
info
30.09.
Slavija Sarajevo - Mladost D.-K.
info
30.09.
GOŠK Gabela - Široki Brijeg
info
30.09.
Zvijezda - Radnik Bijeljina
info
30.09.
Leotar Trebinje - Krupa na Vrbasu
info
30.09.
FK Zvijezda 09 - Modriča Maksima
info
30.09.
Klis Buturović - UNIS Vogošća
info
30.09.
FK Velež Nevesinje - Igman Konjic
info
30.09.
NK Fortuna Zenica - Rudar Kakanj
info
Kompletní výsledky
30.09.
OFK Petrovac - Jezero Plav
info
30.09.
Sutjeska Nikšić - Rudar Pljevlja
info
30.09.
OFK Titograd - Zeta Golubovci
info
30.09.
Mladost Lješkopolje - Dečić Tuzi
info
30.09.
Bud. Podg. - Iskra Danilovgrad
info
Kompletní výsledky
30.09.
KF Tirana - Bylis Ballshi
odl.
30.09.
Teuta Durrës - Vllaznia Skadar
odl.
30.09.
Apolonia Fier - Partizani Tirana
odl.
30.09.
Skënderbeu - Kastrioti Kruja
odl.
30.09.
FK Kukësi - KF Laçi
odl.
Kompletní výsledky
28.09.
FC Noah - FK Van
odl.
28.09.
FC Ararat-Armenia - Pyunik Jerevan
odl.
14:30
Alashkert FC - Gandzasar Kapan
odl.
16:30
Ararat Jerevan - FC Urartu
odl.
30.09.
Shirak Gyumri - Lori FC
odl.
30.09.
Gandzasar Kapan - West Armenia
odl.
30.09.
Noravank - FK Van
odl.
30.09.
Pyunik Jerevan - FC Urartu
odl.
30.09.
Lori FC - BKMA
odl.
30.09.
Alashkert FC - Shirak Gyumri
odl.
30.09.
Sevan FC - Ararat Jerevan
odl.
Kompletní výsledky
28.09.
Šachtër K. - Kaspij Aktau
2:1
Kompletní výsledky
30.09.
Tarxien Rainbows - Hibernians FC
info
30.09.
Lija Athletic - Birkirkara FC
info
30.09.
Hamrun Spartans - Senglea Athletics
info
30.09.
Valletta FC - Gzira United
info
Kompletní výsledky
28.09.
Union Titus Pétange - Fola Esch
1:2
Kompletní výsledky
30.09.
KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
info
30.09.
Víkingur Gøta - AB Argir
info
Kompletní výsledky
21:15
SP Cosmos - SP Cailungo
info
21:15
SC Faetano - FC Fiorentino
info
21:15
SS Murata - SS San Giovanni
info
30.09.
AC Juvenes - SP Domagnano
info
30.09.
SS Pennarossa - SP Tre Fiori
info
30.09.
SS Folgore - SS Virtus
info
30.09.
AC Libertas - SP La Fiorita
info
Kompletní výsledky
16:00
KF Arbëria - KF Feronikeli
info
30.09.
KF Drita - Besa Pejë
info
30.09.
KF Trepça '89 - KF Priština
info
30.09.
KF Llapi - KF Ballkani
info
Kompletní výsledky
přestup
 
22,000,000 €
 
přestup
 
25,000,000 €
 
přestup
 
40,000,000 €
 
Všechny přestupy
07:00
Pittsburgh - Houston (NFL - Americký futbal)
07:55
2. Bundesliga (Düssledorf - Würzburger)
09:00
ES Troyes - Clermont Foot (Záznam 5. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Viktoria Plzeň - Sparta Praha?
Hlasovat
Anketa
Jak dopadne utkání Sporting - FC Porto?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!