Trenér Flick oznámil Bayernu, že chce po sezoně odejít

Trenér Hansi Flick se rozhodl po sezoně odejít z Bayernu Mnichov. Šestapadesátiletý kouč by mohl zamířit k německé reprezentaci, u které po letním mistrovství Evropy skončí Joachim Löw, jenž s národním týmem ovládl světový šampionát v roce 2014.  
DNES | Aktuality | 100 komentářů
 

Primeira Liga - souhrn 27. kola: Sporting zpět na vítězné vlně

Sporting udělal důležitý krok na cestě za titulem, po dvou ztrátách vybojoval výhru proti Farense a minimálně do dalšího kola se mu bude lépe dýchat. Boavista porazila Ferreiru a vzdaluje se od sestupových příček, na ty má k dobru čtyři body. Hosté odmítli možnost pojistit si postavení na pohárových pozicích...  
DNES | Názory a komentáře | 13 komentářů
 

Bundesliga - souhrn 29. kola: Bayern trestá ztrátu Lipska

Lipsko v pátek jenom remizovalo s Hoffenheimem a Bayern se nenechal dlouho pobízet, vyhrál ve Wolfsburgu a vede už o sedm bodů. Leverkusen v porýnském derby porazil 1. FC Köln. Gladbach doma zničil Frankfurt a další debakl utrpělo i Schalke, za Union Berlín se prosadil Petar Musa...  
DNES | Komentáře a souhrny | 18 komentářů
 

Serie A - souhrn 31. kola: Fiorentina znovu prohrála

Sassuolo podruhé za sebou vyhrálo, tentokrát nad Fiorentinou. Sampdoria otočila zápas s Hellasem Verona a podílel se na tom i Jakub Jankto, který v úvodu druhé půle srovnal na průběžných 1:1. Crotone prohrálo i s Udinese a má už jen minimální šanci na záchranu...  
DNES | Komentáře a souhrny | 1 komentář
 

Fortuna liga - souhrn 5. kola nadstavby: Trnava našla recept na Slovan

Slovan zaznamenal další ztrátu a tentokráte dokonce prohrál, na vlastním trávníku nestačil na Trnavu. Sestupovému pásmu se vzdálil Ružomberok...  
DNES | Komentáře a souhrny | 17 komentářů
 

Ligue 1 - souhrn 33. kola: Lille nevyzrálo na Montpellier

Zklamání zavládne v táboře Lille, které doma jenom remizovalo s Montpellierem, bod zachraňovalo až pět minut před koncem. Domácím může být útěchou fakt, že se i po tomto kole udrží na čele tabulky. Rennes má formu a tu potvrdilo proti Angers, tři body má i Marseille...  
DNES | Komentáře a souhrny | 18 komentářů
 

Norwich se po roce vrací do Premier League

Norwich se po roční pauze vrací do nejvyšší anglické soutěže. Pomohly mu k tomu remízy třetí Swansea s posledním Wycombem (2:2) a čtvrtého Brentfordu s Millwallem (0:0) ve 42. kole druhé ligy. "Kanárci" jsou tím pádem z jejich dosahu, v čele tabulky mají osmibodový náskok na druhý Watford a k dobru večerní zápas s Bournemouthem. K zajištění prvního místa jim v posledních pěti duelech stačí uhrát pět bodů.  
DNES | Aktuality | 65 komentářů
 

Sporting má nový klubový rekord. Je to důležité, říká Amorim

Hodně důležitou výhru včera zaznamenal lisabonský Sporting, když zvládl duel na půdě předposledního týmu portugalské nejvyšší soutěže Farense. Klub z hlavního města se oklepal ze dvou remíz a stále platí, že letos v lize ještě neprohrál, v pátek večer navíc vytvořil nový klubový rekord...  
DNES | Aktuality | 10 komentářů
 

Ajax ve finále poháru vyzve Vitesse a pokusí se navázat na dva roky starý triumf

Nizozemský pohár bude mít po dvou letech svého vítěze, neboť loňský ročník se nedohrál kvůli epidemii koronaviru. Obhájcem titulu je současný suverén Ajax, který v sezóně 2018/2019 získal double a i v tomto ročníku má k němu nesmírně blízko. Nyní totiž bude plnit úlohu favorita proti nevyzpytatelnému Vitesse a na ligové scéně ho o ligový primát zřejmě už nikdo nepřipraví, neboť si na čele Eredivisie vytvořil jedenáctibodový náskok.  
DNES | Previews | 4 komentáře
 

Katar by rád, aby na MS 2022 mohli jen očkovaní fanoušci

Vzhledem k rostoucímu počtu případů koronaviru v zemi zvažuje Katar variantu, že na mistrovství světa v příštím roce budou mít přístup jen očkovaní fanoušci. Oznámil to ministr zahraničí šajch Muhammad bin Abdar Rahmán Sání, jenž se chystá o možnostech jednat s výrobci vakcín.  
DNES | Aktuality | 24 komentářů
 

Chelsea se o finále střetne s Manchesterem City

Velmi důležitý víkend je tu - alespoň tedy z hlediska tradičního FA Cupu, který má na programu dvě semifinálová klání hraná ve Wembley. Sobotní program přinese pikantní souboj dvou ve formě hrajících celků - proti sobě se totiž postaví londýnská Chelsea a favorizovaný Manchester City.  
DNES | Previews | 199 komentářů
 

Premier League - preview 32. kola: West Ham hraje v Newcastlu

Utkání mezi Southamptonem a Crystal Palace bylo odloženo kvůli účasti Saints v semifinále FA Cupu, a tak jsou v sobotu na programu jen dva zápasy. V tom prvním se představí West Ham i s českým tandemem Souček - Coufal na půdě Newcastlu, kde se pokusí protáhnout sen o postupu do Ligy mistrů. Večer pak Wolverhampton přivítá Sheffield United...  
DNES | Previews | 174 komentářů
21:28 Bordeaux nadále postrádá Kalua
Samuel Kalu chybí v nominaci Bordeaux pro nedělní utkání s Monacem. Nigerijský křídelník se zotavuje po zranění stehenního svalu. (lequipe.fr)
21:14 Romagnoli se vrací do nominace AC Milán
AC Milán je pro zítřejší zápas s Janovem k dispozici Alessio Romagnoli. Kapitán Rossoneri je fit po zranění svalového charakteru. (football-italia.net)
20:59 Sestavy: Barcelona - Bilbao
Základní sestavy pro finále Copa del Rey - Barcelona: Ter Stegen - Lenglet, Piqué, Mingueza - Dest, Pedri, De Jong, Busquets, Alba - Messi, Griezmann. Athletic Bilbao: Simon - De Marcos, Y. Álvarez, I. Martínez, Balenziaga - Berenguer, Dani García, U. López, Muniain - Raúl Garcéa, I. Williams.
20:31 FA Cup - výsledek
Výsledek dnešního semifinále Anglického poháru: Chelsea - Manchester City 1:0 (55. Ziyech).
20:24 FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Mladá Boleslav - Opava 2:0 (61. Zmrhal, 81. Škoda), Karviná - České Budějovice 3:0 (7. Qose, 11. Herc, 46. Eduardo Santos), Olomouc - Teplice 1:1 (4. Zifčák - 50. Vukadinović), Plzeň - Jablonec 1:1 (41. Ba Loua - 70. Schranz).
20:21 Bundesliga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů německé ligy: Augsburg - Bielefeld 0:0, Freiburg - Schalke 4:0 (7. Holer, 22. Sallai z penalty, 50. a 74. Gunter), Mönchengladbach - Frankfurt 4:0 (10. Ginter, 60. Hofmann, 67. Bensebaini, 90+5. Wolf), Union Berlín - Stuttgart 2:1 (20. Promel, 43. Musa - 49. Forster), Wolfsburg - Bayern 2:3 (35. Weghorst, 54. Philipp - 15. a 37. Musiala, 24. Choupo-Moting), Leverkusen - Köln 3:0 (5. a 76. Bailey, 51. Diaby).
20:15 Devenish nedohrál duel s Ferreirou
Jednu nehezkou scénu nabídl závěr včerejšího zápasu mezi Boavistou a Ferreirou, v němž se domácí obránce Cristian Devenish srazil s vlastním brankářem Jardimem. Kolumbijský fotbalista inkasoval úder do hlavy, na čas dokonce ztratil vědomí a z trávníku ho měla přímo do nemocnice transportovat sanitka. Do nemocnice nakonec zamířil s odstupem, jelikož Devenish nabyl vědomí, i tak ho čeká několikadenní klid a pozorování. (abola.pt)
19:56 Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Crotone - Udinese 1:2 (68. Simy z penalty - 41. a 74. De Paul), Sampdoria - Hellas Verona 3:1 (46. Jankto, 72. Gabbiadini z penalty, 82. Thorsby - 13. Lazović), Sassuolo - Fiorentina 3:1 (59. a 62. obě z penalty Berardi, 75. López - 31. Bonaventura).
19:46 Bayernu Mnichov se zranil Hernández
Lucas Hernández zřejmě vypadne ze sestavy Bayernu Mnichov. Francouzský obránce vinou zranění kotníku nedohrál dnešní zápas ve Wolfsburgu (3:2). (lequipe.fr)
19:30 Sýkora asistoval na gól Lechu
Lech Poznań prohrál na půdě Raków Częstochowa (1:3), čemuž nezabránil ani Jan Sýkora. Bývalý hráč Slavie nastoupil do druhého poločasu a asistoval na jedinou branku hostujícího týmu.
Další expres zprávy
Výsledkový servis
18.04.
Olympique Lyon - Paris SG
info
Kompletní výsledky
16.04.
Atl. Junior - Club Bolívar
3:0
Kompletní výsledky
16.04.
Everton FC - Tottenham Hotspur
2:2
13:30
Newcastle - West Ham United
3:2
16:00
Southampton FC - Crystal Palace
odl.
21:15
Wolverhampton - Sheffield United
info
18.04.
Arsenal FC - Fulham FC
info
18.04.
Manchester United - Burnley FC
info
18:30
Chelsea FC - Manchester City
1:0
18.04.
Leicester City - Southampton FC
info
16.04.
Blackburn - Derby County
2:1
16.04.
Reading FC - Cardiff City
1:1
13:30
Brentford FC - Millwall FC
0:0
13:30
Luton Town - Watford FC
1:0
13:30
Middlesbrough FC - Q. P. R.
1:2
13:30
Nottingham Forest - Huddersf.
0:2
13:30
Sheffield Wednesday - Bristol City
1:1
13:30
Stoke City - Preston North End
0:0
13:30
Swansea City - Wycombe Wanderers
2:2
21:00
Norwich City - AFC Bournemouth
info
18.04.
Rotherham United - Birmingham City
info
18.04.
Coventry City - Barnsley FC
info
16.04.
Peterbor. - Northampton Town
3:1
13:30
Blackpool FC - Sunderland AFC
1:0
13:30
Bristol Rovers - Lincoln City
0:1
13:30
Burton Albion - Plymouth Argyle
1:1
13:30
Charlton Athletic - Ipswich Town
0:0
13:30
Hull City - Fleetwood Town
2:1
13:30
Milton Keynes Dons - Portsmouth FC
1:0
13:30
Rochdale AFC - Accrington Stanley
3:1
13:30
Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
0:2
13:30
Wigan Athletic - Crewe Alexandra
2:0
18:30
AFC Wimbledon - Swindon Town
4:1
18:30
Oxford United - Gillingham FC
3:2
16.04.
Crawley Town - Cheltenham Town
1:0
13:30
Carlisle United - Port Vale
0:0
13:30
Exeter City - Southend United
0:0
13:30
Forest Green - Scunthorpe United
3:2
13:30
Grimsby Town - Bolton Wanderers
2:1
13:30
Harrogate Town - Bradford City
2:1
13:30
Leyton Orient - Barrow AFC
2:0
13:30
Morecambe FC - Oldham Athletic
4:3
13:30
Stevenage FC - Mansfield Town
0:1
13:30
Tranmere Rovers - Salford City
0:0
13:30
Newport County - Cambridge United
0:1
18:30
Colchester United - Walsall FC
2:1
13:15
Halifax Town - King's Lynn FC
4:2
13:30
Barnet FC - Aldershot Town
3:1
13:30
Chesterfield FC - Bromley FC
1:2
13:30
Dag & Red - Solihull Moors
3:2
13:30
Macclesfield Town - Torquay United
neh.
13:30
Notts County - Eastleigh FC
0:1
13:30
Stockport County - Maidenhead
2:2
13:30
Wealdstone FC - Hartlepool United
2:7
13:30
Weymouth FC - Dover Athletic
neh.
13:30
Yeovil Town - Boreham Wood
1:0
13:30
Woking FC - Wrexham FC
0:4
17:30
Altrincham FC - Sutton United
0:4
Kompletní výsledky
18.04.
CA Osasuna - Elche CF
info
18.04.
Real Sociedad - Sevilla FC
info
18.04.
Deportivo Alavés - SD Huesca
info
18.04.
Atlético Madrid - SD Eibar
info
18.04.
Real Betis - Valencia CF
info
18.04.
Cádiz CF - Celta Vigo
info
18.04.
Getafe CF - Real Madrid
info
18.04.
Levante UD - Villarreal CF
info
21:30
Athletic Bilbao - FC Barcelona
info
16.04.
CF Fuenlabrada - Sabadell
2:2
16.04.
Girona FC - Real Zaragoza
3:0
14:00
CD Lugo - AD Alcorcón
1:3
16:00
CD Castellón - RCD Mallorca
1:0
18:15
UD Las Palmas - Málaga CF
1:1
18:15
Sporting Gijón - Real Oviedo
0:1
18.04.
Albacete Balompié - CD Mirandés
info
18.04.
UD Logroñés - Rayo Vallecano
info
18.04.
FC Cartagena - CD Tenerife
info
Kompletní výsledky
15:00
FC Crotone - Udinese Calcio
1:2
15:00
UC Sampdoria - Hellas Verona
3:1
18:00
US Sassuolo - ACF Fiorentina
3:1
20:45
Cagliari Calcio - Parma Calcio
info
18.04.
AC Milán - Janov CFC
info
18.04.
SS Lazio - Benevento Calcio
info
18.04.
Atalanta Bergamo - Juventus FC
info
18.04.
Bologna FC - Spezia Calcio
info
18.04.
Turín FC - AS Řím
info
18.04.
SSC Neapol - Inter Milán
info
16.04.
SPAL 2013 - Ascoli Calcio
1:2
14:00
Empoli FC - Brescia Calcio
4:2
14:00
AC Pisa 1909 - Cosenza Calcio
3:0
14:00
AC Monza Brianza - US Cremonese
2:1
14:00
L.R. Vicenza Virtus - US Lecce
1:2
14:00
Reggina 1914 - AC Reggiana
2:1
14:00
Salernitana Calcio - Venezia FC
2:1
16:00
AS Cittadella - Chievo Verona
1:0
18:00
Pordenone Calcio - Frosinone Calcio
2:0
18.04.
Calcio Lecco - Olbia Calcio
info
18.04.
Piacenza Calcio - UC AlbinoLeffe
info
18.04.
AS Livorno - Calcio Como
info
18.04.
AC Renate - Juventus U23
info
18.04.
US Grosseto - AC Pro Sesto
info
18.04.
Carrarese Calcio - Lucchese
info
18.04.
Alessandria - US Pergolettese
info
18.04.
Novara Calcio - AC Pistoiese
info
18.04.
Giana Erminio - Pro Patria Calcio
info
17:30
Ravenna Calcio - Perugia Calcio
0:3
18.04.
Matelica Calcio - Alma Fano
info
18.04.
Legnago Salus - AC Arezzo
info
18.04.
AS Gubbio - AC Mantova
info
18.04.
VV Verona - Sambenedettese Calcio
info
18.04.
AC FeralpiSalò - Carpi FC
info
18.04.
Modena FC - Calcio Padova
info
18.04.
Vis Pesaro - US Fermana
info
18.04.
AC Cesena - AC Imolese
info
17:30
US Vibonese - US Avellino
2:0
18.04.
FC Catanzaro - Calcio Catania
info
18.04.
US Casertana - SS Juve Stabia
info
18.04.
SSC Bari - Palermo FC
info
18.04.
Virtus Francavilla - AS Viterbese
info
18.04.
Calcio Foggia - Paganese Calcio
info
18.04.
Potenza SC - Liberty Monopoli
info
18.04.
Teramo Calcio - Bisceglie Calcio
info
Kompletní výsledky
16.04.
RB Lipsko - TSG Hoffenheim
0:0
15:30
M'gladbach - E. Frankfurt
4:0
15:30
VfL Wolfsburg - Bayern Mnichov
2:3
15:30
SC Freiburg - Schalke 04
4:0
15:30
Union Berlín - VfB Stuttgart
2:1
15:30
FC Augsburg - Arminia Bielefeld
0:0
18:30
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln
3:0
18.04.
Borussia Dortmund - Werder Brémy
info
18.04.
1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC
odl.
16.04.
SV Darmstadt - Greuther Fürth
2:2
16.04.
Braunschweig - SC Paderborn
0:0
13:00
FC St. Pauli - Würzburger K.
4:0
18.04.
VfL Bochum - Hannover 96
info
18.04.
Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim
info
18.04.
VfL Osnabrück - Düsseldorf
info
16.04.
Bayern M. II - Hansa Rostock
0:1
14:00
1. FC Magdeburg - FSV Zwickau
0:0
14:00
Dynamo Drážďany - MSV Duisburg
odl.
14:00
Viktoria Köln - Hallescher FC
2:0
14:00
SC Verl - KFC Uerdingen
3:0
14:00
SV Türkgücü-Ataspor München - Mni. 1860
0:2
14:00
Kaiserslautern - 1. FC Saarbrücken
2:1
18.04.
FC Ingolstadt 04 - SV Meppen
info
18.04.
SV Waldhof Mannheim - VfB Lübeck
info
18.04.
Wehen Wiesbaden - Unterhaching
info
18.04.
ZFC Meuselwitz - Lokomotive Lipsko
odl.
18.04.
BFC Viktoria 1889 - Fürstenwalde
odl.
18.04.
VfB Auerbach - SV Babelsberg 03
odl.
18.04.
Chemie Lipsko - Germ. Halberstadt
odl.
18.04.
Chemnitz - Bischofswerdaer FV 08
odl.
18.04.
Optik Rathenow - FSV Luckenwalde
odl.
18.04.
Energie Cottbus - Carl Zeiss Jena
odl.
18.04.
VSG Altglienicke - Berlín AK 07
odl.
18.04.
TeBe Berlín - Hertha BSC II
odl.
18.04.
SV Lichtenberg 47 - BFC Dynamo
odl.
14:00
Alemannia Aachen - FC Wegberg-Beeck
1:1
14:00
VfB Homberg - Sportfreunde Lotte
3:1
14:00
M'gladbach II - Rot Weiss Ahlen
1:0
14:00
SV Rödinghausen - Bonner SC
0:0
14:00
Bergisch Gladbach - Wiedenbrück
0:0
14:00
SV Straelen - Rot-Weiß Essen
0:2
15:30
Wuppertaler SV - 1. FC Köln II
2:0
18.04.
Rot-Weiß Oberhausen - Dortmund II
info
14:00
SC Freiburg II - FK Pirmasens
1:0
14:00
Offenbach - VfB Stuttgart II
1:1
14:00
TSG Hoffenheim II - Teutonia
2:2
14:00
TSV Steinbach - Bayern Alzenau
4:0
14:00
FSV Frankfurt - RW Koblenz
1:2
14:00
A. Walldorf - SV Elversberg
1:4
14:00
VfR Aalen - FC 08 Homburg
1:1
14:00
Mainz II - Hessen Kassel
2:1
14:00
Bahlinger SC - Eint. Stadtallendorf
1:0
14:00
Großaspach - Schott Mainz
1:4
Kompletní výsledky
16.04.
Bohemians 1905 - Ostrava
1:1
14:00
FK Mladá Boleslav - SFC Opava
2:0
16:00
MFK Karviná - Č. Budějovice
3:0
16:00
Sigma Olomouc - FK Teplice
1:1
18:30
Viktoria Plzeň - FK Jablonec
1:1
18.04.
Zbrojovka Brno - FK Pardubice
info
18.04.
Fastav Zlín - 1. FK Příbram
info
18.04.
Slovan Liberec - Slavia Praha
info
18.04.
Sparta Praha - 1. FC Slovácko
info
14:30
MFK Chrudim - SK Líšeň
0:3
18.04.
Žižkov - Ústí nad Labem
info
18.04.
Slavoj Vyšehrad - 1. SK Prostějov
info
18.04.
Hradec Králové - Fotbal Třinec
info
18.04.
MAS Táborsko - FK Blansko
info
18.04.
Vlašim - FK Varnsdorf
info
18.04.
Vysočina Jihlava - Dukla Praha
info
?
Loko Vltavín - Motorlet Praha
odl.
?
SK Benešov - Baník Sokolov
odl.
?
Jiskra Domažlice - Příbram B
odl.
?
Admira Praha - Sokol Hostouň
odl.
?
Sparta Praha B - Slavia Praha B
odl.
?
Viktoria Plzeň B - FC Písek
odl.
?
SK Rakovník - FK Štěchovice
odl.
?
FK Králův Dvůr - Karlovy Vary
odl.
?
FK Zbuzany - FK Přepeře
odl.
?
Sokol Živanice - Ml. Boleslav B
odl.
?
Dukla Praha B - FK Teplice B
odl.
?
FK Chlumec - Ústí nad Orlicí
odl.
?
FK Pardubice B - Bohemians 1905 B
odl.
?
Hradec Králové B - Slovan Velvary
odl.
?
SK Zápy - FK Jablonec B
odl.
?
Sokol Brozany - Slovan Liberec B
odl.
?
Mariánské Lázně - SK Doubravka
odl.
?
Č. Budějovice B - TJ Přeštice
odl.
?
SK Klatovy - Jindřichův Hradec
odl.
?
Spartak Soběslav - FK Hořovicko
odl.
?
FC Rokycany - Hvězda Cheb
odl.
?
Otava Katovice - Sokol Lom
odl.
?
ČLU Beroun - Petřín Plzeň
odl.
?
Slavoj Mýto - Tatran Sedlčany
odl.
?
FC Chomutov - Neratovice-Byškovice
odl.
?
SK Kladno - Meteor Praha
odl.
?
Tatran Rakovník - SK Český Brod
odl.
?
Arsenal Česká Lípa - SK Slaný
odl.
?
FK Brandýs nad Labem - SK Štětí
odl.
?
Aritma Praha - Olympie Březová
odl.
?
FK Baník Most - Souš - FK Ostrov
odl.
?
MFK Dobříš - FK Louny
odl.
?
FK Velké Hamry - Benátky n/J
odl.
?
Sokol Libiš - Sparta Kutná Hora
odl.
?
SK Kosmonosy - FK Náchod
odl.
?
FC Horky - SK Vysoké Mýto
odl.
?
FC Hlinsko - Polaban Nymburk
odl.
?
FK Čáslav - MFK Trutnov
odl.
?
Dvůr Králové - SK Poříčany
odl.
?
SK Sparta Kolín - FK Letohrad
odl.
12:00
Lokomotiva Brno - Viktoria Plzeň
0:3
13:00
Dukla Praha - Sparta Praha
1:7
14:00
Slavia Praha - SK DFO Pardubice
9:1
18.04.
1. FC Slovácko - Slovan Liberec
info
Kompletní výsledky
15:30
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
1:2
15:30
MFK Ružomberok - FK Pohronie
1:0
17:00
DAC Dunajská Streda - AS Trenčín
2:0
17:00
FC Nitra - FK Senica
0:3
17:00
ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce
2:0
18.04.
FC Zlaté Moravce - MŠK Žilina
info
11:00
Bardejov - Slovan Brat. B
2:1
16:30
KFC Komárno - Slavoj Trebišov
2:1
16:30
FC Košice - MFK Dubnica
5:0
16:30
MŠK Púchov - MFK Skalica
1:1
16:30
Lipt. Mikuláš - Podbrezová
1:1
16:30
FK Poprad - MŠK Žilina B
1:6
18.04.
ŠTK 1914 Šamorín - FC Petržalka
info
Kompletní výsledky
16.04.
Lille OSC - Montpellier HSC
1:1
12:45
Angers SCO - Stade Rennes
0:3
17:00
Marseille - FC Lorient
3:2
18.04.
Paris SG - AS Saint-Étienne
info
18.04.
Stade Brestois - RC Lens
info
18.04.
Dijon FCO - OGC Nice
info
18.04.
Nîmes Olympique - Strasbourg
info
18.04.
Stade Reims - FC Metz
info
18.04.
Girondins Bordeaux - AS Monaco
info
18.04.
FC Nantes - Olympique Lyon
info
15:00
ES Troyes - SM Caen
1:0
15:00
Clermont Foot - Le Havre AC
1:1
20:00
FC Chambly - Amiens SC
info
20:00
Toulouse FC - LB Châteauroux
info
20:00
USL Dunkerque - Grenoble Foot 38
info
20:00
Valenciennes FC - EA Guingamp
info
20:00
AJ Auxerre - AS Nancy-Lorraine
info
20:00
AC Ajaccio - Chamois Niortais
info
20:00
Rodez AF - Paris FC
info
20:00
FC Sochaux - Pau FC
info
16.04.
Le Mans FC - US Avranches
1:1
16.04.
Bourg Péronnas - US Orléans
0:2
19:00
US Concarneau - Bastia-Borgo
3:1
19:00
FC Sète - Stade Lavallois
1:0
20:00
FC Villefranche - US Créteil
info
20:00
Red Star FC - SO Cholet
info
20:00
US Boulogne - Stade Briochin
info
Kompletní výsledky
13:00
Achmat Groznyj - FK Chimki
3:1
15:30
Lokomotiv Moskva - FK Rostov
4:1
15:30
Rotor Vol. - Dinamo Moskva
0:3
18:00
FK Krasnodar - Zenit Petrohrad
2:2
18.04.
Ural - Rubin Kazaň
info
18.04.
Arsenal Tula - FK Tambov
info
18.04.
PFC Soči - CSKA Moskva
info
18.04.
Spartak Moskva - FK Ufa
info
11:00
Tom Tomsk - Veles Moskva
0:0
12:00
Jenisej Krasnojarsk - FK Orenburg
1:2
13:00
Irtyš Omsk - Baltika Kaliningrad
0:1
13:00
Křídla Sovětů - Fakel Voroněž
5:1
13:00
Spartak Moskva II - Volgar As.
2:0
14:00
Čertanovo Moskva - SKA Chabarovsk
0:4
14:00
T. Ivanovo - Šinnik Jaroslavl
0:0
15:00
Dinamo Brjansk - FK Krasnodar II
2:1
15:00
Neftechimik - Akron Togliatti
3:2
15:00
FK Nižnij Novgorod - FK Čajka
2:0
16:00
Alanija V. - Torpedo Moskva
1:1
Kompletní výsledky
16.04.
Boavista FC - Paços Ferreira
2:0
16.04.
SC Farense - Sporting CP
0:1
16:30
Vitória SC - CD Santa Clara
1:0
16:30
Moreirense FC - CD Tondela
2:3
19:00
SL Benfica - Gil Vicente FC
1:2
19:00
CF Os Belenenses - CS Marítimo
2:0
21:30
Rio Ave FC - SC Braga
info
18.04.
FC Famalicão - Portimonense SC
info
18.04.
CD Nacional - FC Porto
info
16.04.
UD Vilafranquense - Leixões SC
0:2
12:00
CD Feirense - Varzim SC
1:0
18.04.
Casa Pia AC - Académica Coimbra
info
18.04.
FC Penafiel - Cova Piedade
info
18.04.
FC Porto B - Estoril Praia
info
18.04.
UD Oliveirense - CD Mafra
info
18.04.
GD Chaves - Académico Viseu
info
Kompletní výsledky
16.04.
St. Mirren FC - Inverness CT
2:1
16.04.
Motherwell FC - Greenock Morton
2:1p
16.04.
Forfar Athletic - Dundee United
0:1
12:45
Kilmarnock FC - Montrose FC
3:1
18:30
St. Johnstone FC - Clyde FC
2:0
18:30
Aberdeen FC - Livingston FC
2:2e
18.04.
Stranraer FC - Hibernian FC
info
18.04.
Rangers FC - Celtic FC
info
16:00
Alloa Athletic - Raith Rovers
1:2
16:00
Arbroath FC - Ayr United
4:0
16:00
Dunfermline Athletic - Queen S.
3:1
16:00
Cove Rangers - Falkirk FC
2:0
16:00
East Fife FC - Peterhead FC
2:1
?
Airdrieonians FC - Montrose FC
odl.
?
Falkirk FC - Cove Rangers
odl.
?
Partick Thistle - Dumbarton FC
odl.
?
Peterhead FC - East Fife FC
odl.
16:00
Annan Athletic - Brechin City
3:0
16:00
Cowdenbeath FC - Stirling Albion
1:5
16:00
Edinburgh City - Queen's Park FC
2:3
16:00
Elgin City - Albion Rovers
2:5
?
Albion Rovers - Elgin City
odl.
?
Annan Athletic - Stranraer FC
odl.
?
Brechin City - Edinburgh City
odl.
?
Queen's Park FC - Stenhousemuir FC
odl.
?
Stirling Albion - Cowdenbeath FC
odl.
Kompletní výsledky
18.04.
AFC Ajax - SBV Vitesse
info
16.04.
Jong Utrecht - FC Volendam
2:3
16.04.
SC Telstar - SBV Excelsior
1:1
16.04.
Roda JC - NAC Breda
3:3
16.04.
TOP Oss - MVV Maastricht
2:2
16.04.
NEC Nijmegen - Jong AZ Alkmaar
3:2
16.04.
FC Eindhoven - Jong AFC Ajax
3:0
16.04.
FC Dordrecht - FC Den Bosch
2:6
16.04.
Cambuur Leeuwarden - Helmond Sport
4:1
20:00
Go Ahead Eagles - Almere City
info
Kompletní výsledky
18:30
Royal Charleroi SC - KAS Eupen
2:3
20:45
Royal Antverpy FC - KRC Genk
info
18.04.
KV Kortrijk - KV Mechelen
info
18.04.
Club Bruggy - Excel Mouscron
info
18.04.
KV Oostende - Cercle Bruggy
info
18.04.
SV Zulte Waregem - KAA Gent
info
18.04.
Standard Lutych - Beerschot Wilrijk
info
18.04.
OH Leuven - Waasland-Beveren
info
18.04.
Sint-Truidense VV - RSC Anderlecht
info
16.04.
Club Bruggy U23 - RU Saint-Gilloise
0:4
16:00
RFC Seraing - Lierse Kempenzonen
0:0
20:00
RWDM47 - Lommel SK
info
Kompletní výsledky
16.04.
G'birliği - Sivasspor
2:3
16.04.
Konyaspor - Kayserispor
0:0
16.04.
Beşiktaş JK - Ankaragücü
2:2
16.04.
Antalyaspor - Çaykur Rizespor
2:3
12:30
Denizlispor - Erzurum BB
2:3
15:00
Yeni Malatyaspor - Alanyaspor
1:0
15:00
Trabzonspor - Hatayspor
1:1
18:00
Göztepe SK - Galatasaray SK
1:3
18.04.
Gaz. Gaziantep - Kasimpaşa SK
info
18.04.
Istanbul B. - Fenerbahçe SK
info
15:00
Keçiörengücü - Tuzlaspor
0:1
18:00
Adana Demirspor - Giresunspor
3:0
18.04.
Eskişehirspor - Balikesirspor
info
18.04.
Akhisar Belediyespor - Altinordu SK
info
18.04.
Istanbulspor - Menemen Belediyespor
info
Kompletní výsledky
14:00
OFI Kréta - Atromitos FC
1:1
16:15
Panetolikos FC - Apollon Smyrnis
1:0
18:30
Volos NFC - PAS Giannina FC
1:1
18.04.
Panathinaikos FC - Aris Soluň
info
18.04.
AEK Atény - Asteras Tripolis
info
18.04.
PAOK Soluň - Olympiakos Pireus
info
13:45
Diagoras FC - Trikala FC
2:0
13:45
APO Levadiakos - Ionikos FC
1:2
13:45
OF Ierapetra - Xanthi FC
1:2
18.04.
PAE Chania - Apollon Larisas
info
18.04.
AE Karaiskakis - Doxa Drama
info
18.04.
Panachaiki FC - Ergotelis FC
info
Kompletní výsledky
17:00
Admira - TSV Hartberg
0:1
17:00
SV Ried - SCR Altach
0:0
17:00
SKN Sankt Pölten - Austria Vídeň
1:2
18.04.
Red Bull Salzburg - LASK Linz
info
18.04.
Wolfsberger AC - Swarovski Tirol
info
18.04.
Rapid Vídeň - SK Sturm Graz
info
16.04.
Austria Lustenau - SV Kapfenberg
1:1
16.04.
SV Lafnitz - FC Dornbirn
8:0
14:30
Austria Am. - Wacker Innsbruck
0:2
14:30
SKU Amstetten - FC Liefering
0:3
14:30
FC Juniors OÖ - Floridsdorfer AC
2:3
14:30
Blau Weiß Linz - Vorwärts Steyr
5:0
18.04.
Austria Klagenfurt - Grazer AK
info
18.04.
Rapid Vídeň Am. - SV Horn
info
Kompletní výsledky
18:15
FC Sion - FC Curych
2:2
20:30
FC St. Gallen - FC Luzern
info
18.04.
Lausanne Sport - FC Vaduz
info
18.04.
FC Basilej - Servette Ženeva
info
18.04.
BSC Young Boys - FC Lugano
info
16.04.
FC Aarau - FC Chiasso
3:1
16.04.
FC Thun - Neuchâtel Xamax
0:0
16.04.
FC Winterthur - La. Ouchy
1:1
18:15
Grasshopper Curych - FC Wil
1:0
18:15
SC Kriens - FC Schaffhausen
0:1
Kompletní výsledky
16.04.
FK Lvov - PFK Oleksandrija
3:1
13:00
FC Minaj - Desna Černihiv
3:1
16:00
Vorskla - Zarja Luhansk
4:2
18:30
Š. Doněck - Dynamo Kyjev
0:1
18.04.
Inhulec Petrove - Ruch Lvov
info
18.04.
FC Mariupol - Olimpik Doněck
info
18.04.
Kolos Kovalivka - SK Dnipro-1
info
Kompletní výsledky
16.04.
Podbeskidzie - Pogoń Szczecin
0:2
16.04.
Górnik Zabrze - Ś. Wrocław
1:1
15:00
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
2:2
17:30
Raków Czę. - Lech Poznań
3:1
20:00
Wisła Kraków - Warta Poznań
info
18.04.
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
info
18.04.
Wisła Płock - Jagiellonia
info
18.04.
Legia Varšava - KS Cracovia
info
16.04.
GKS Jastrzębie - Miedź Legnica
odl.
16.04.
ŁKS Łódź - Arka Gdynia
1:2
12:40
Górnik Łęczna - Niepołomice
0:0
15:00
Resovia Rzeszów - Stomil Olsztyn
1:0
16:00
S. Nowy Sącz - Widzew Łódź
3:1
20:00
Nieciecza - Chrobry Głogów
odl.
18.04.
Sosnowiec - GKS Bełchatów
info
18.04.
Odra Opole - Korona Kielce
info
Kompletní výsledky
16.04.
UTA Arad - Viitorul Constanţa
1:0
16.04.
Astra Giurgiu - Dinamo Bu.
0:0
14:00
Chindia T. - FC Hermannstadt
2:0
16:30
Gaz Metan M. - FC Voluntari
1:1
19:30
CSU Craiova - Sepsi OSK
0:0
18.04.
Argeş Piteşti - Politehnica Iaşi
info
18.04.
CFR Cluj - Academica Clinceni
info
18.04.
FCSB - FC Botoşani
info
Kompletní výsledky
16.04.
Budafoki LC - Diósgyőri VTK
1:2
14:45
Újpest FC - Mezőkövesdi SE
3:0
17:00
Kisvárda FC - Ferencvárosi TC
0:0
19:30
Paksi SE - Zalaegerszegi TE
1:1
18.04.
Puskás FC - MTK Budapešť
info
18.04.
Honvéd - MOL Fehérvár FC
info
Kompletní výsledky
16.04.
NK Varaždin - HNK Šibenik
1:1
16.04.
HNK Gorica - Slaven Belupo
0:1
16.04.
Hajduk Split - NK Osijek
0:1
19:05
NK Rijeka - Lokomotiva Záhřeb
3:0
18.04.
Dinamo Záhřeb - NK Istra 1961
info
Kompletní výsledky
16.04.
FK Bačka - Vojvodina Novi Sad
1:2
16.04.
Mačva Šabac - FK Partizan
1:2
19:00
FK Crvena Zvezda - Radnik Surdulica
2:1
18.04.
FK Novi Pazar - FK Čukarički
info
18.04.
FK Metalac - FK Inđija
info
18.04.
FK Zlatibor Cajetina - FK Rad
info
18.04.
TSC Bačka Topola - FK Voždovac
info
18.04.
Proleter Novi Sad - Mladost Lučani
info
18.04.
Spartak Subotica - Napredak K.
info
18.04.
Radnički Niš - Javor Ivanjica
info
Kompletní výsledky
16.04.
NK Aluminij - NK Maribor
0:0
16.04.
NŠ Mura - NK Celje
0:0
15:00
NK Bravo - NK Domžale
2:2
17:15
ND Gorica - Olimpija Lublaň
0:1
20:00
FC Koper - Tabor Sežana
info
Kompletní výsledky
16.04.
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca
0:0
16.04.
CSKA 1948 Sofia - Černo More Varna
0:0
16:45
Botev Plovdiv - Slavia Sofia
0:1
19:00
Arda Kardžali - Beroe Stara Zagora
1:0
18.04.
Carsko Selo Sofia - CSKA Sofia
info
18.04.
Levski Sofia - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
16.04.
Vejle Boldklub - Aalborg BK
1:1
18.04.
AC Horsens - Lyngby BK
info
18.04.
Odense Boldklub - SønderjyskE
info
18.04.
FC Kodaň - FC Nordsjaelland
info
18.04.
Brøndby IF - AGF Aarhus
info
16.04.
Viborg FF - Esbjerg fB
4:0
16.04.
Skive IK - Kolding IF
2:1
13:15
HB Køge - Silkeborg IF
0:3
14:00
Vendsyssel FF - Hvidovre IF
1:0
15:00
Fremad Amager - Hobro IK
0:0
18.04.
FC Fredericia - FC Helsingør
info
Kompletní výsledky
15:00
Hammarby IF - Mjällby AIF
2:0
18.04.
BK Häcken - Malmö FF
info
18.04.
Degerfors IF - Kalmar FF
info
18.04.
Östersunds FK - Örebro SK
info
18.04.
Djurgårdens IF - IFK Norrköping
info
18.04.
IK Sirius - Halmstads BK
info
13:00
AFC Eskilstuna - Akropolis IF
3:0
15:00
GAIS Göteborg - Västerås SK
1:0
15:00
IK Brage - Falkenbergs FF
0:1
17:00
Vasalunds IF - Trelleborgs FF
2:2
18.04.
Östers IF - Landskrona BoIS
info
18.04.
IFK Värnamo - GIF Sundsvall
info
Kompletní výsledky
16.04.
Enosis NP - Doxa Katokopia
0:0
16:00
Ermis Aradippou - APOEL Nikósie
2:0
18:30
Anorthosis - Omonia Nikósie
0:2
18.04.
AEL Limassol - Apollon Limassol
info
18.04.
Olympiakos Nikósie - AEK Larnaka
info
Kompletní výsledky
17:00
Maccabi Netanya - Hapoel Tel-Aviv
0:1
17:00
Bnei Sakhnin - Hapoel Kfar-Saba
3:0
17:45
Mac P-Tik. - Hapoel Beer-Sheva
0:0
19:30
Maccabi Haifa - Ironi Kiryat Shmona
4:0
18.04.
Hapoel Eran Hadera - Hapoel Haifa
info
18.04.
Maccabi Tel-Aviv - FC Ashdod
info
Kompletní výsledky
16.04.
Waterford United - Bohemians Dublin
0:1
16.04.
Derry City - Drogheda United
1:1
19:00
Dundalk FC - St. Patrick's Athletic
1:1
19:00
Shamrock Rovers - Longford Town
2:1
19:00
Sligo Rovers - Finn Harps
1:0
16.04.
Bray Wanderers - Athlone Town
1:2
16.04.
Cork City - Shelbourne FC
1:3
16.04.
UC Dublin - Cabinteely FC
4:1
16.04.
Wexford Youths - Cobh Ramblers
1:2
16.04.
Galway United - Treaty United FC
1:1
Kompletní výsledky
16.04.
Coleraine FC - Glentoran FC
1:1
16.04.
Carrick Rangers - Dungannon Swifts
1:1
16.04.
Crusaders FC - Glenavon FC
6:1
16.04.
Larne FC - Warrenpoint Town
5:0
18:30
Linfield FC - Ballymena United
2:1
18:30
Portadown FC - Cliftonville FC
1:2
Kompletní výsledky
16.04.
Aberystwyth Town - Flint Town
0:1
18:15
Connah's Quay Nomads - Barry Town
1:0
18:15
Bala Town - Caernarfon Town
5:2
18:15
The New Saints FC - PenyBont FC
1:0
18:15
Newtown AFC - Haverfordwest County
5:1
18:15
Cefn Druids - Cardiff MU
1:2
Kompletní výsledky
16.04.
Sputnik Rečica - Isloč Minsk
1:5
16.04.
FK Vitebsk - FK Sluck
0:0
13:00
Torpedo Žodino - Dinamo Brest
0:2
15:00
Neman Grodno - FK Minsk
0:2
17:00
BATE Borisov - Energetik Minsk
2:1
19:00
Šachtër Soligorsk - Slavia Mozyr
4:1
18.04.
Dinamo Minsk - FK Gomel
info
18.04.
FK Ruch Brest - FK Smorgoň
info
Kompletní výsledky
16.04.
Džiugas T. - FK Riteriai
1:4
16.04.
Žalgiris Vilnius - Sūduva
1:2
16.04.
DFK Dainava - Kauno Žalgiris
0:1
12:00
FK Panevėžys - Nevėžis
4:2
14:00
H. Litauen - Banga Gargždai
0:1
Kompletní výsledky
14:00
Riga FC - BFC Daugavpils
4:0
18.04.
METTA/LU - Rīgas Futbola skola
info
18.04.
FK Ventspils - FK Liepāja
info
Kompletní výsledky
16.04.
Tammeka Tartu - Tulevik V.
1:1
16.04.
Legion Tallinn - FC Kuressaare
1:0
15:00
Flora Tallinn - Trans Narva
5:0
18.04.
Levadia Tallinn - Paide Linnam.
info
18.04.
Nõmme Kalju - Vaprus Pärnu
info
Kompletní výsledky
16.04.
S. Nisporeni - Sheriff
0:10
16.04.
CSCA Buiucani - Zimbru
1:1
16.04.
Petroclub - Milsami Orhei
1:1
Kompletní výsledky
15:00
Mladost D.-K. - FK Tuzla City
2:0
15:00
FK Krupa na Vrbasu - Sloboda Tuzla
1:0
19:00
FK Sarajevo - Borac Banja Luka
0:2
18.04.
Olimpik Sarajevo - Zrinjski Mostar
info
18.04.
Radnik Bijeljina - Željezničar
info
18.04.
Široki Brijeg - Velež Mostar
info
Kompletní výsledky
18.04.
FK Renova - Sileks Kratovo
info
18.04.
FA Pandev - Vardar Skopje
info
18.04.
Belasica Strumica - FK Škendija
info
18.04.
Rabotnički Skopje - Makedonija
info
18.04.
Struga Trim-Lum - Pelister Bitola
info
18.04.
FK Borec - FK Shkupi
info
Kompletní výsledky
14:00
Jezero Plav - Dečić Tuzi
1:0
14:00
Rudar Pljevlja - Zeta Gol.
0:1
16:00
OFK Petrovac - OFK Titograd
0:0
17:00
Iskra Danilovgrad - Sutjeska
0:0
18:00
Bud. Podg. - FK Podgorica
1:2
Kompletní výsledky
16:00
FK Kukësi - KF Tirana
2:2
16:00
Partizani Tirana - Kastrioti Kruja
3:1
18.04.
Apolonia Fier - Vllaznia Skadar
info
18.04.
Skënderbeu Korça - Teuta Durrës
info
18.04.
KF Laçi - Bylis Ballshi
info
Kompletní výsledky
16.04.
Säbail FK - Qarabağ Ağdam
1:1
16.04.
PFK Sumqayit - FK Qäbälä
2:0
16:00
Keşlə FK - Sabah FK
0:0
18:15
Neftçi Baku - Zirä FK
4:0
Kompletní výsledky
16.04.
L. Tbilisi - Dinamo Tbilisi
1:3
12:00
Shukura Kobuleti - FC Telavi
2:0
14:00
FC Samgurali - Torpedo Kutaisi
2:1
16:00
Dila Gori - Dinamo Batumi
2:1
18.04.
FC Zestafoni - Aragvi Dusheti
info
Kompletní výsledky
?
Birkirkara FC - Hibernians FC
neh.
?
Tarxien Rainbows - Hamrun Spartans
neh.
?
Sliema Wanderers - Floriana FC
neh.
?
Zejtun Corinthians - Valletta FC
neh.
18.04.
Mosta FC - Lija Athletic
neh.
18.04.
Sirens FC - Gudja United
neh.
18.04.
Gzira United - Balzan Youths
neh.
18.04.
Senglea Athletics - St. Lucia FC
neh.
Kompletní výsledky
16:00
Hamm Benfica - Victoria Rosport
5:0
18:00
Racing FC Luxembourg - US Hostert
0:2
19:30
Jeunesse Esch - FC Rodange 91
2:1
18.04.
FC Wiltz - FC Differdange 03
info
18.04.
UNA Strassen - Etzella Ettelbrück
info
18.04.
F91 Dudelange - US Mondorf
info
18.04.
T. Pétange - Swift Hesperange
info
18.04.
Progrès Niedercorn - Fola Esch
info
Kompletní výsledky
18.04.
07 Vestur - FC Hoyvík
info
18.04.
KÍ Klaksvík - NSÍ Runavík
info
18.04.
TB Tvøroyri - HB Tórshavn
info
18.04.
B36 Tórshavn - AB Argir
info
18.04.
Víkingur Gøta - Skála IF
info
18.04.
B68 Toftir - EB/Streymur
info
18.04.
ÍF Fuglafjørdur - FC Suduroy
info
18.04.
B71 Sandoy - Undrid FF
info
Kompletní výsledky
18.04.
UE Santa Coloma - Penya Encarnada
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Cailungo - SS Pennarossa
1:1
15:00
SS Folgore - FC Fiorentino
2:1
15:00
SP Tre Penne - SP Domagnano
4:3
15:00
SP Cosmos - AC Juvenes
2:5
?
SP La Fiorita - SS Virtus
odl.
?
AC Libertas - FC Fiorentino
odl.
?
SP Cailungo - AC Juvenes
odl.
?
SP Cosmos - SS Murata
odl.
?
SC Faetano - SS Pennarossa
odl.
?
SS Folgore - SP Domagnano
odl.
?
SP Tre Penne - SP Tre Fiori
odl.
18.04.
SC Faetano - SS San Giovanni
info
18.04.
AC Libertas - SS Virtus
info
18.04.
SP La Fiorita - SP Tre Fiori
info
Kompletní výsledky
16.04.
Magpies FC - Manchester 62
4:0
16:00
Europa FC - Lynx FC
3:0
18:30
St Joseph's FC - Lions Gibraltar
1:0
18.04.
Lincoln Red Imps - Mons Calpe
info
18.04.
Europa Point - College 1975 FC
info
Kompletní výsledky
16.04.
Besa Pejë - KF Drenica
1:2
15:00
KF Gjilani - KF Llapi
0:2
15:00
KF Priština - KF Arbëria
2:0
18.04.
KF Trepça '89 - KF Drita
info
18.04.
KF Feronikeli - KF Ballkani
info
Kompletní výsledky
přestup
 
15,000,000 €
 
přestup
 
15,000,000 €
 
volný hráč
 
 
volný hráč
 
 
konec smlouvy
 
 
Všechny přestupy
20:00
2. Bundesliga (St. Pauli - Würzburger)
20:40
Serie A (Cagliari - Parma)
21:00
SK Sigma Olomouc-FK Teplice (Streaming) (FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 27. kola FORTUNA:LIGY)
Kompletní TV program
Anketa
Jaké bude složení finále Ligy mistrů?
Hlasovat
Anketa
Jaké bude složení finále EL?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!