20.Çaykur Rizespor50053:140
14:57 Ayhan by rád přestoupil do Beşiktaşe
Kaan Ayhan není spokojen v Sassuolu a vyhlíží návrat do vlasti, jeho vysněnou destinací je Beşiktaş. Turecký klub se o obránce zajímá a ten čeká, jak dopadnou jednání mezi zástupci obou celků. (football-italia.net)
17.10. Turecký šlágr pro Trabzonspor
Výsledek zápasu 9. kola turecké Süper Lig o průběžné první místo: Trabzonspor - Fenerbahçe 3:1 (25. a 87. z pen. Bakasetas, 90+1. Luiz Gustavo - 3. Rossi).
16.10. Şahin ukončil aktivní kariéru
Nuri Şahin trochu pozměnil plány a nakonec pověsil kopačky na hřebík. Někdejší záložník Dortmundu nebo Realu Madrid v srpnu 2020 posílil turecký Antalyaspor a před několika týdny byl jmenován hrajícím trenérem, nakonec se ale bude koncentrovat výhradně na povinnosti spojené s vedením mužstva. (transfermarkt.de)
12.10. Gedson Fernandes zpět do Galatasaraye?
Gedson Fernandes příliš nehraje v Benfice a v průběhu ledna zřejmě znovu odejde. Mladý záložník na jaře hostoval v Galatasarayi a turecký klub na něho nezapomněl, už nyní má zájem o další hostování. (abola.pt)
06.10. Antalyaspor povede Şahin
Nuri Şahin bude v Antalyasporu kromě hráče vykonávat i pozici trenéra. Třiatřicetiletý záložník ve funkci nahradil Ersuna Yanala. (kicker.de)
03.10. Başakşehir odvolal trenéra Kocamana
Aykut Kocaman už není trenérem Istanbulu Başakşehir. Šestapadesátiletého kouče nahradí Emre Belözoglu, pro něhož jde o první angažmá v roli hlavního trenéra. (transfermarkt.de)
03.10. Trávník dával kontaktní gól
Zpátky do zápasu vrátil svou Kasimpasu druhým gólem v sezoně český záložník Michal Trávník. Kasimpasa prohrávala na půdě Fenerbahce už 0:2.
27.09. Trávník dal první gól v turecké lize
Záložník Michal Trávník dal svůj první gól v turecké fotbalové lize, kterým pomohl Kasimpase k remíze 2:2 s Konyasporem. Jeho tým bodoval po třech porážkách a v tabulce mu po sedmi kolech patří s šesti body 16. místo. Konyaspor, který je šestý, dal dva góly v rychlém sledu a v 21. minutě vedl 2:0. Trávník po necelé půlhodině hry snížil po náběhu do vápna a střele k tyči a v 63. minutě domácí odvrátili porážku díky proměněné penaltě. Trávníka, který přišel do Kasimpasy v létě na roční hostování z pražské Sparty, v nastaveném čase vystřídal obránce Tomáš Břečka. (ČTK)
25.09. Beşiktaş bude postrádat Pjaniće
Hodně nepovedený zápas včera sehrál Beşiktaş, který podlehl na půdě Altaye (1:2) a navíc přišel o Miralema Pjaniće - bosenský záložník se během prvního poločasu zranil a podle všeho přijde minimálně o utkání Ligy mistrů proti Ajaxu. (vi.nl)