Lucembursko - Coupe de Luxembourg - zprávy

nenalezeny žádné články
27.05. Lucemburský pohár pro Racing FC
Favorizované F91 Dudelange neobhájí lucemburský pohár, jehož poslední dva ročníky byly kvůli covid-19 zrušeny. Ve finále uspěl Racing FC Luxembourg poměrem 3:2 a tuto trofej vyhrál po čtyřech letech.
26.05.2019 Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
28.10.
FC Mamer - US Hostert
2:5
28.10.
Syra Mensdorf - Marisca Mersch
0:2
29.10.
RB-Egalité - Swift Hesperange
1:5
30.10.
Daring Echternach - US Mondorf
0:7
30.10.
FC Mondercange - Victoria Rosport
0:2
30.10.
Jeunesse Esch - FC Wiltz
0:1
30.10.
FC Cebra 01 - UNA Strassen
1:6
30.10.
Etzella Ettelbrück - T. Pétange
2:3e
30.10.
SC Bettembourg - F91 Dudelange
1:4
30.10.
US Feulen - Berdenia Berbourg
1:2
30.10.
CS Grevenmacher - Differdange
0:2
30.10.
Schengen - Fola Esch
1:3e
30.10.
BW Medernach - Hamm Benfica
1:4
30.10.
US Rumelange - Jeunesse Schieren
3:1
30.10.
Avenir Beggen - Racing FC
0:3
30.10.
Progrès N. - UN Käerjéng 97
1:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
12.04.?
Differdange - Swift Hesperange
info
12.04.?
US Rumelange - Progrès N.
info
12.04.?
Victoria Rosport - Fola Esch
info
12.04.?
T. Pétange - F91 Dudelange
info
12.04.?
FC Wiltz - US Hostert
info
12.04.?
Hamm Benfica - Marisca Mersch
info
12.04.?
US Mondorf - UNA Strassen
info
12.04.?
Berdenia Berbourg - Racing FC
info
Všechny zápasy