Lucembursko - Coupe de Luxembourg - zprávy

nenalezeny žádné články
26.05. Dudelange vítězem Lucemburského poháru
Výsledek finále Lucemburského poháru: Dudelange - Ettelbrück 5:0 (55. Couturier, 59. Turpel, 66. Jordanov, 69. Stolz, 88. Perez).
27.05.2018 Lucemburský pohár pro Racing
Výsledek finále Lucemburského poháru: Hostert - Racing Luxembourg 0:1 po penaltách.
29.05.2016 Lucemburský pohár se vrací k Dudelange
Od sezony 2011/12 čekal celek F91 Dudelange na triumf v národním poháru, nyní však ve finále Coupe de Luxembourg uspěl proti Mondorfu v poměru 1:0.
23.05.2014 Coupe de Luxembourg pro Differdange
Dnešní výsledek finále lucemburského poháru: FC Differdange 03 - F91 Dudelange 2:0.
18.05.2013 Coupe de Luxembourg pro Jeunesse
Výsledek finále Lucemburského poháru: Jeunesse Esch - FC Differdange 03 2:1.
26.05.2012 Coupe de Luxembourg pro Dudelange
F91 Dudelange po mistrovském titulu vyhrálo i lucemburský pohár, v dnešním finálovém klání si poradilo 4:2 po prodloužení s Jeunesse Esch.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
22.09.16:00
Green Boys H/T - US Esch
info
22.09.16:00
Daring Echternach - F91 Dudelange
info
22.09.16:00
FF Norden 02 - Alisontia Steinsel
info
22.09.16:00
SC Bettembourg - Kayl-Tétange
info
22.09.16:00
Rupensia L. - Blo Weiss Itzig
info
22.09.16:00
FC Kehlen - CS Sanem
info
22.09.16:00
Schengen - Blô-Weiss Medernach
info
22.09.16:00
US Sandweiler - FC Mamer
info
22.09.16:00
Red Star Merl-Belair - US Mondorf
info
22.09.16:00
Red-Black-Egalité - US Hostert
info
22.09.16:00
Red Boys Aspelt - UNA Strassen
info
22.09.16:00
Minière L. - Victoria Rosport
info
22.09.16:00
Jeunesse Schieren - Mertert/W.
info
22.09.16:00
Walferdange - Hamm Benfica
info
22.09.16:00
AS Luxembourg Porto - Racing FC
info
22.09.16:00
FC 47 Bastendorf - US Rumelange
info
22.09.16:00
Gasperich - FC Rodange 91
info
22.09.16:00
SC Ell - FC Mondercange
info
22.09.16:00
SC Steinfort - YB Weiler
info
22.09.16:00
FC Munsbach - BB Muhlenbach
info
22.09.16:00
FC Noertzange - Jeunesse Esch
info
22.09.16:00
CS Grevenmacher - Fola Esch
info
22.09.16:00
Vinesca Ehnen - T. Pétange
info
22.09.16:00
K. Wormel. - UN Käerjéng 97
info
22.09.16:00
Belvaux - Swift Hesperange
info
22.09.16:00
FC Schifflange 95 - Differdange
info
22.09.16:00
Avenir Beggen - Etzella E.
info
22.09.16:00
Minerva Lintgen - Jeunesse Canach
info
22.09.16:00
Berdenia Berbourg - FC Wiltz
info
22.09.16:00
Union Remich/Bous - Progrès N.
info
22.09.16:00
P./Rédange - J. Junglinster
info
22.09.18:30
Berdorf/Consdorf - Lorentzwe.
info
Všechny zápasy