Aktuality

 

Za rasismus vůči Maregovi zaplatí klub pokutu a zavřením hlediště

Portugalský klub Vitória Guimarães zaplatí za rasistické projevy fanoušků pokutu 55.000 eur (1,5 milionu korun) a navíc odehraje tři domácí zápasy bez diváků. Trest uzavření stadionu si klub odpyká až poté, co budou zmírněna opatření proti šíření koronaviru, která momentálně přítomnost lidí v hledišti neumožňují.  
VČERA | Aktuality | 11 komentářů
 

Messi čekání na gól v El Clásicu ukončí, věří kouč Barcy Koeman

Lionel Messi je s 26 brankami suverénně nejlepším střelcem historie El Clásica, ale momentálně čeká na gól v nejsledovanějším zápase ve Španělsku už 900 dní. Představuje to 425 minut odehraného času, což je jeho nejdelší půst v zápasech s Realem Madrid od roku 2014. V sobotu bude mít možnost čekání ukončit, v pořadí 245. duel obou velkých rivalů je na programu od 16 hodin na barcelonském Nou Campu.  
VČERA | Aktuality | 19 komentářů
 

Alkmaar vyhrál v Neapoli i bez 13 nakažených hráčů

Alkmaar, který v předkole Ligy mistrů vyřadil Plzeň, si i ve značně okleštěné sestavě připsal cenné vítězství. Ve čtvrtečním duelu Evropské ligy vyhrál v Neapoli 1:0 i bez třinácti hráčů, kteří k zápasu nemohli odcestovat kvůli nákaze koronavirem.  
VČERA | Aktuality | 6 komentářů
 

Musíme přidat, abychom na Slavii uspěli, nabádá kouč Leverkusenu

Hráči Leverkusenu, nejbližší soupeři pražské Slavie v Evropské lize, na úvod skupiny C deklasovali Nice 6:2. I když ze všech 24 čtvrtečních zápasů soutěže zaznamenal německý klub nejvyšší výhru, podle trenéra Petera Bosze výsledek neodpovídal předvedené hře a do utkání v Praze se jeho svěřenci musejí zlepšit, aby měli šanci uspět.  
VČERA | Aktuality | 18 komentářů
 

Kouč AC Milán Pioli: Důležité bylo ukázat, že nejsme obyčejný tým

Trenéra Stefana Pioliho potěšilo, že fotbalisté AC Milán po sobotním triumfu 2:1 v městském ligovém derby proti Interu zvítězili i ve čtvrtečním duelu 1. kola základní skupiny C Evropské ligy na hřišti Celticu Glasgow. "Rossoneri", kteří v aktuální sezoně neprohráli a příští týden přivítají Spartu, podle něj výhrou 3:1 dokázali, že nejsou obyčejným mužstvem.  
VČERA | Aktuality | 21 komentářů
 

Prymulův konec může ohrozit jednání o spuštění fotbalu a hokeje

Případný konec ministra zdravotnictví Romana Prymuly, který se očekává po jeho noční schůzce v uzavřené restauraci, může ohrozit jednání o spuštění nejvyšší fotbalové a hokejové soutěže. Ta se blížila závěru a představitelé nejsledovanějších sportů věřili v restart už v příštím týdnu. To se ale může změnit, protože partner pro vyjednávání se dnes zřejmě změní.  
VČERA | Aktuality | 80 komentářů
 

Bylo skvělé vrátit se do základní sestavy, prohlásil Bale

Gareth Bale poprvé od příchodu z Realu Madrid nastoupil v základní sestavě Tottenhamu. Ve čtvrtečním úvodním kole základní skupiny Evropské ligy pomohl k domácí výhře 3:0 nad Lincem. Balea potěšil přístup týmu, který si chce co nejdříve zajistit postup do další fáze.  
VČERA | Aktuality | 20 komentářů
 

Hašek musí zaplatit Spartě téměř 22 milionů korun

Martin Hašek musí zaplatit Spartě 800 tisíc eur (téměř 21,8 milionu korun) za to, že březnovou jednostrannou výpovědí porušil podmínky smlouvy s klubem. Podle webu Sparty o tom rozhodl Sbor rozhodců FAČR. Verdikt není pravomocný, obě strany se můžou odvolat.  
VČERA | Aktuality | 383 komentářů
 

Podle Provoda se Slavia porazila sama nesmyslnými góly

Záložníkovi Lukáši Provodovi se těžko hodnotila prohra Slavie 1:3 na hřišti Beer Ševy v úvodním duelu základní skupiny Evropské ligy. Podle autora jediné branky Pražanů bylo mužstvo trenéra Jindřicha Trpišovského jasně lepší, porazilo se však samo, jelikož si nechalo dát nesmyslné branky.  
VČERA | Aktuality | 60 komentářů
 

Podle Hoftycha Liberec motivovaly i výroky soupeřova trenéra

Trenér Pavel Hoftych připustil, že liberecké fotbalisty v utkání 1. kola základní skupiny Evropské ligy doma proti Gentu částečně motivovalo i sebevědomé, až namyšlené předzápasové vystupování soupeřova trenéra Wima De Deckera. Kouč Slovanu si cenil výhry 1:0 o to víc, že Severočechy nyní čeká těžký program a dva duely venku.  
VČERA | Aktuality | 82 komentářů
 

Pavelka měl po premiéře za Spartu smíšené pocity

Smíšené pocity si z prvního zápasu za Spartu odnesl záložník David Pavelka. Letenští fotbalisté se podle něj i v oslabení v Evropské lize doma proti Lille uvedli dobrým výkonem, přesto s vedoucím cekem francouzské ligy prohráli 1:4.  
VČERA | Aktuality | 32 komentářů
 

Trpišovský: O prohře rozhodly neproměněné šance a chyby v obraně

Podle trenéra Jindřicha Trpišovského rozhodly o prohře Slavie v duelu 1. kola základní skupiny C Evropské ligy na hřišti Beer Ševy 1:3 neproměněné šance a chyby v obraně. Právě zlepšení defenzivy je podle něj podstatné do dalších soubojů s Leverkusenem a Nice.  
VČERA | Aktuality | 38 komentářů
 

Brazilský míčový kouzelník Pelé je považován za fotbalového krále

Životní příběh brazilského fotbalisty Pelého připomíná pohádku o tom, jak chudý chlapec ke slávě přišel. Z neznámého mladíka černé pleti se takřka přes noc stala hvězda první velikosti. Skvělý stratég, nenapodobitelný driblér a pohotový střelec byl v anketě MOV vyhlášen nejlepším sportovcem 20. století, FIFA jej zase zvolila nejlepším fotbalistou.  
22.10. | Aktuality | 31 komentářů
 

Kouč italských mistrů světa Lippi ukončil kariéru

Strůjce italského triumfu na mistrovství světa v roce 2006 Marcello Lippi ukončil trenérskou kariéru. Naposledy vedl do loňského listopadu reprezentaci Číny, ale další angažmá už hledat nebude. Jinou práci ve fotbalovém prostředí nicméně dvaasedmdesátiletý uznávaný kouč nevyloučil.  
22.10. | Aktuality | 26 komentářů
 

Atalanta nám dala lekci, řekl trenér Midtjyllandu po debaklu 0:4

Trenér Midtjyllandu Brian Priske označil debakl 0:4 s Atalantou Bergamo při premiéře v hlavní soutěži Ligy mistrů za velkou lekci. Kouč dánského týmu, který v kvalifikačním 4. předkole vyřadil pražskou Slavii, litoval laciných gólů darovaných italskému favoritovi.  
22.10. | Aktuality | 26 komentářů
23.10. McKennie se vyléčil z koronaviru
Juventus může znovu využít Westona McKennieho. Záložník Juventusu se vyléčil z koronaviru, který mu byl diagnostikován před deseti dny. (football-italia.net)
23.10. Zaragoza přišla o Jaira a Adriána
Trenér Rubén Baraja z druholigové španělské Zaragozy přišel před víkendovým duelem proti Sabadellu o dva hráče. Ze zdravotních důvodů budou mimo hru Adrián González a Jair Amador. (marca.com)
23.10. Češky vysoko prohrály ve Španělsku
Utkání kvalifikace ME žen.
Skupina D:
Španělsko - ČR 4:0 (3:0)
Branky:
1. Gonzálezová, 25. Guijarroová, 34. Bonmatiová, 53. Putellasová.
Sestava ČR: Votíková - Vyštejnová, Bertholdová, Sonntagová, Bartoňová - Pochmanová (46. Svitková), Cahynová - Krejčiříková (75. Šlajsová), Dubcová (75. Petříková), Szewieczková (63. Černá) - Stašková (87. Mrázová). Trenér: Rada. (ČTK)
23.10. LaLiga - výsledek
Výsledek utkání španělské ligy: Elche - Valencia 2:1 (19. Josan, 37. Fidel - 74. Lato).
23.10. Premier League - výsledek
Výsledek dnešní předehrávky anglické ligy: Aston Villa - Leeds 0:3 (55., 67. a 74. Bamford).
23.10. Ligue 1 - výsledky
Výsledek zápasu francouzské ligy: Rennes - Angers 1:2 (18. Hunou - 27. Boufal, 57. Fulgini).
23.10. Hamburk bude jednat s Boldtem
Jonas Boldt má s Hamburkem smlouvu jenom do konce sezóny, to už by však nemuselo platit dlouho. Druholigový německý klub chce se sportovním ředitelem příští týden zahájit jednání o prodloužení spolupráce. (transfermarkt.de)
23.10. Serie A - výsledek
Páteční výsledek italské ligy: Sassuolo - Turín FC 3:3 (71. Đuričić, 84. Chiricheş, 85. Caputo - 33. Linetty, 77. Belotti, 79. Lukić).
23.10. Bundesliga - výsledek
Dnešní výsledek německé ligy: Stuttgart - Köln 1:1 (1. Mangala - 23. z penalty Andersson).
23.10. Fábio a Coulibaly se nakazili koronavirem
Nantes budou v nedělním utkání na půdě Racingu Lens chybět Fábio a Kalifa Coulibaly. Zmíněná dvojice měla pozitivní testy na koronavirus. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.10.
Rusko - Slovinsko
1:0
23.10.
Polsko - Ázerbájdžán
3:0
23.10.
Turecko - Kosovo
0:0
23.10.
Kypr - Portugalsko
0:3
23.10.
Litva - Rumunsko
0:4
23.10.
Ukrajina - Irsko
1:0
23.10.
Nizozemsko - Estonsko
7:0
23.10.
Maďarsko - Slovensko
1:2
23.10.
Skotsko - Albánie
3:0
23.10.
Španělsko - Česko
4:0
23.10.
Francie - Severní Makedonie
11:0
18:00
Srbsko - Kazachstán
info
Kompletní výsledky
23.10.
Grêmio FBPA - América
1:1
23.10.
Un. Católica - Internacional
2:1
23.10.
Boca Juniors - Caracas FC
3:0
23.10.
Club Libertad - In. Medellín
2:4
Kompletní výsledky
23.10.
Al Ahly - Wydad AC
3:1
21:00
Zamalek SC - Raja CA
info
Kompletní výsledky
25.10.
Pyramids FC - RS Berkane
info
Kompletní výsledky
23.10.
Aston Villa - Leeds United
0:3
13:30
West Ham United - Manchester City
info
16:00
Fulham FC - Crystal Palace
info
18:30
Manchester United - Chelsea FC
info
21:00
Liverpool FC - Sheffield United
info
25.10.
Southampton FC - Everton FC
info
25.10.
Wolverhampton - Newcastle United
info
25.10.
Arsenal FC - Leicester City
info
23.10.
Nottingham - Derby County
1:1
13:30
Watford FC - AFC Bournemouth
info
16:00
Coventry City - Blackburn Rovers
info
16:00
Huddersfield Town - Preston
info
16:00
Millwall FC - Barnsley FC
info
16:00
Norwich City - Wycombe Wanderers
info
16:00
Q. P. R. - Birmingham City
info
16:00
Reading FC - Rotherham United
info
16:00
Sheffield Wednesday - Luton Town
info
16:00
Stoke City - Brentford FC
info
16:00
Bristol City - Swansea City
info
16:00
Cardiff City - Middlesbrough FC
info
14:00
Gillingham FC - Fleetwood Town
info
16:00
Accrington Stanley - Bristol Rovers
info
16:00
Blackpool FC - Milton Keynes Dons
info
16:00
Burton Albion - AFC Wimbledon
info
16:00
Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
info
16:00
Hull City - Peterborough United
info
16:00
Lincoln City - Ipswich Town
info
16:00
Northampton Town - Charlton
info
16:00
Oxford United - Swindon Town
info
16:00
Shrewsbury Town - Rochdale AFC
info
16:00
Sunderland AFC - Portsmouth FC
info
16:00
Wigan Athletic - Plymouth Argyle
info
14:00
Exeter City - Scunthorpe United
info
16:00
Barrow AFC - Walsall FC
info
16:00
Cambridge United - Bolton Wanderers
info
16:00
Cheltenham Town - Mansfield Town
info
16:00
Colchester United - Harrogate Town
info
16:00
Grimsby Town - Carlisle United
info
16:00
Morecambe FC - Forest Green Rovers
info
16:00
Oldham Athletic - Port Vale
info
16:00
Salford City - Crawley Town
info
16:00
Stevenage FC - Leyton Orient
info
16:00
Tranmere Rovers - Southend United
info
16:00
Bradford City - Newport County
info
Kompletní výsledky
23.10.
Elche CF - Valencia CF
2:1
13:00
CA Osasuna - Athletic Bilbao
info
16:00
FC Barcelona - Real Madrid
info
18:30
Sevilla FC - SD Eibar
info
21:00
Atlético Madrid - Real Betis
info
25.10.
Real Valladolid - Deportivo Alavés
info
25.10.
Cádiz CF - Villarreal CF
info
25.10.
Getafe CF - Granada CF
info
25.10.
Real Sociedad - SD Huesca
info
18:15
FC Cartagena - UD Las Palmas
info
18:15
UD Logroñés - CD Lugo
info
20:30
UD Almería - CF Fuenlabrada
info
20:30
CD Castellón - Girona FC
info
25.10.
AD Alcorcón - RCD Mallorca
info
25.10.
Sporting Gijón - SD Ponferradina
info
25.10.
CD Leganés - Real Oviedo
info
25.10.
CD Tenerife - Espanyol Barcelona
info
25.10.
Albacete Balompié - Rayo Vallecano
info
25.10.
Málaga CF - CD Mirandés
info
25.10.
Real Zaragoza - CE Sabadell FC
info
18:30
Burgos CF - Sporting Gijón B
info
25.10.
Celta Vigo B - Racing Ferrol
info
25.10.
CD Covadonga - Real Oviedo B
info
25.10.
Pontevedra CF - Unionistas
info
25.10.
SD Compostela - La Coruña
info
25.10.
CF Salmantino - Coruxo FC
info
25.10.
UP Langreo - Real Valladolid B
info
25.10.
Marino Luanco - CD Lealtad
info
25.10.
Zamora CF - CD Guijuelo
info
25.10.
CD Leonesa - CD Numancia
info
16:30
Deportivo Alavés B - Arenas Club
info
18:30
CD Laredo - Barakaldo CF
info
25.10.
Club Portugalete - SD Amorebieta
info
25.10.
CA Osasuna B - CD Tudelano
info
25.10.
Bilbao B - Racing Santander
info
25.10.
SD Ejea - Haro Deportivo
info
25.10.
SD Leioa - Real Unión Club
info
25.10.
CD Izarra - SD Tarazona
info
25.10.
SD Logroñés - UD Mutilvera
info
25.10.
CD Calahorra - CD Ebro
info
12:00
Villarreal CF B - Levante UD B
info
18:30
FC Andorra - Espanyol Barcelona B
info
19:00
CE L'Hospitalet - Lleida Esportiu
info
25.10.
AE Prat - UE Cornellà
info
25.10.
Valencia CF B - Peña Deportiva
info
25.10.
UD Ibiza - CF La Nucía
info
25.10.
Gimnàstic Tarragona - Badalona CF
info
25.10.
UE Olot - FC Barcelona B
info
25.10.
Hércules CF - Atzeneta UE
info
25.10.
Orihuela CF - CD Alcoyano
info
25.10.
Real Linense - Tamaraceite
info
25.10.
UD Marbella - CD Marino
info
25.10.
UCAM Murcia - CD Linares
info
25.10.
Granada CF B - Sevilla FC B
info
25.10.
UD Las Palmas B - Atl. Sanluqueño
info
25.10.
Recreativo Huelva - Algeciras CF
info
25.10.
CD San Fernando - Cádiz CF B
info
25.10.
Lorca Deportiva - CP Ejido
info
25.10.
Yeclano Deportivo - Córdoba CF
info
25.10.
Real Betis B - Real Murcia
info
19:30
Extremadura UD - Villarrubia CF
info
25.10.
Rayo Majadahonda - A. Baleares
info
25.10.
Real Madrid Castilla - Getafe CF B
info
25.10.
UD Poblense - San Sebastián Reyes
info
25.10.
Internacional - Atlético Madrid B
info
25.10.
CP Villarrobledo - UD Socuéllamos
info
25.10.
Talavera CF - UD Melilla
info
25.10.
CDA Navalcarnero - Las Rozas
info
25.10.
CF Villanovense - Mérida AD
info
25.10.
CD Badajoz - CD Don Benito
info
Kompletní výsledky
23.10.
US Sassuolo - Turín FC
3:3
15:00
Atalanta Bergamo - UC Sampdoria
info
18:00
Janov CFC - Inter Milán
info
20:45
SS Lazio - Bologna FC
info
25.10.
Cagliari Calcio - FC Crotone
info
25.10.
Benevento Calcio - SSC Neapol
info
25.10.
Parma Calcio - Spezia Calcio
info
25.10.
ACF Fiorentina - Udinese Calcio
info
25.10.
Juventus FC - Hellas Verona
info
23.10.
Empoli FC - AC Pisa 1909
3:1
14:00
AC Monza Brianza - Chievo Verona
info
14:00
Pordenone Calcio - Reggina 1914
info
14:00
AC Reggiana - AS Cittadella
odl.
14:00
Salernitana Calcio - Ascoli Calcio
info
14:00
SPAL 2013 - L.R. Vicenza Virtus
info
14:00
Virtus Entella - Venezia FC
info
16:00
Delfino Pescara - Frosinone Calcio
info
25.10.
Cosenza Calcio - US Lecce
info
25.10.
US Cremonese - Brescia Calcio
info
16:30
Giana Erminio - Calcio Como
info
25.10.
Olbia Calcio - US Pro Vercelli
info
25.10.
Alessandria Calcio - US Pontedera
info
25.10.
US Grosseto - UC AlbinoLeffe
info
25.10.
AS Lucchese Libertas - Juventus U23
odl.
25.10.
AC Renate - AS Livorno
info
25.10.
AC Pistoiese - AC Pro Sesto
info
25.10.
Calcio Lecco - Piacenza Calcio
info
25.10.
Novara Calcio - Carrarese Calcio
info
25.10.
US Pergolettese - Pro Patria Calcio
info
15:00
Carpi FC - AC Cesena
info
25.10.
Alma Fano - AC Mantova
info
25.10.
AC FeralpiSalò - Ravenna Calcio
info
25.10.
AS Gubbio - Legnago Salus
info
25.10.
Sambenedettese Calcio - Modena FC
info
25.10.
US Triestina - VV Verona
info
25.10.
AC Imolese - US Fermana
info
25.10.
Matelica Calcio - AC Arezzo
info
25.10.
Calcio Padova - Südtirol
info
25.10.
Perugia Calcio - Vis Pesaro
info
20:45
Virtus Francavilla - Potenza SC
info
25.10.
SS Cavese - Liberty Monopoli
info
25.10.
Teramo Calcio - SS Juve Stabia
info
25.10.
US Vibonese - AS Viterbese
info
25.10.
FC Catanzaro - Palermo SSD
info
25.10.
FC Turris 1944 - Paganese Calcio
info
25.10.
US Avellino - US Casertana
info
25.10.
Ternana Calcio - Calcio Foggia
info
Kompletní výsledky
23.10.
VfB Stuttgart - 1. FC Köln
1:1
15:30
Bayern Mnichov - E. Frankfurt
info
15:30
RB Lipsko - Hertha BSC
info
15:30
Union Berlín - SC Freiburg
info
15:30
1. FSV Mainz 05 - Mönchengladbach
info
18:30
Borussia Dortmund - Schalke 04
info
25.10.
VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld
info
25.10.
Werder Brémy - TSG Hoffenheim
info
23.10.
Jahn Regensburg - Braunschweig
3:0
23.10.
Norimberk - Karlsruher SC
1:1
13:00
Hamburger SV - Würzburger Kickers
info
13:00
SV Darmstadt - FC St. Pauli
info
13:00
Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
info
13:00
Holstein Kiel - Greuther Fürth
info
25.10.
1. FC Heidenheim - VfL Osnabrück
info
25.10.
VfL Bochum - Erzgebirge Aue
info
25.10.
SV Sandhausen - SC Paderborn
info
23.10.
Zwickau - SV Türkgücü-Ataspor München
odl.
14:00
SV Meppen - 1. FC Kaiserslautern
info
14:00
FC Ingolstadt 04 - Drážďany
info
14:00
Hansa Rostock - Viktoria Köln
info
14:00
VfB Lübeck - Hallescher FC
info
14:00
1. FC Magdeburg - Wehen Wiesbaden
info
14:00
MSV Duisburg - KFC Uerdingen
info
25.10.
1. FC Saarbrücken - SC Verl
info
25.10.
Bayern Mnichov II - Mannheim
info
23.10.
Drochtersen / Assel - LSK Hansa
2:0
23.10.
SSV Jeddeloh - Atlas Delmenhorst
odl.
13:00
Phönix L. - KSV Holstein Kiel II
info
13:00
VfL Wolfsburg II - Werder Brémy II
info
13:30
Weiche Flensburg - Altona
odl.
14:00
Heider SV - FC Teutonia Ottensen
info
25.10.
FC St. Pauli II - Norderstedt
info
25.10.
TSV Havelse - Hannoverscher SC
info
25.10.
VfB Oldenburg - SW Rehden
info
25.10.
Oberneul. - VfV Borussia Hildesheim
info
23.10.
BFC Viktoria - SV Babelsberg 03
3:0
23.10.
TeBe Berlín - Berliner FC Dynamo
odl.
23.10.
VSG Altglienicke - Hertha BSC II
odl.
13:30
Ch. Lipsko - Bischofswerdaer FV 08
info
13:30
Energie Cottbus - Berlín AK 07
info
13:30
VfB Auerbach - Germania Halberstadt
info
25.10.
Optik Rathenow - Carl Zeiss Jena
info
25.10.
Chemnitzer FC - FSV Luckenwalde
info
25.10.
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
info
25.10.
SV Lichtenberg 47 - L. Lipsko
info
14:00
Sportfreunde Lotte - Schalke 04 II
info
14:00
Alemannia Aachen - Ber. Gladbach
info
14:00
Wuppertaler SV - SV Straelen
info
14:00
Rot Weiss Ahlen - SV Lippstadt 08
info
14:00
Bonner SC - Preußen Münster
info
14:00
Wiedenbrück - M'gladbach II
info
14:00
Rot-Weiß Essen - Oberhausen
info
16:00
1. FC Köln II - SV Rödinghausen
info
25.10.
Dortmund II - Düsseldorf II
info
25.10.
FC Wegberg-Beeck - VfB Homberg
info
14:00
VfB Stuttgart II - Offenbach
info
14:00
Teutonia - TSG Hoffenheim II
info
14:00
SSV Ulm 1846 - TSG Balingen
info
14:00
Bayern Alzenau - TSV Steinbach
info
14:00
SV Elversberg - Astoria Walldorf
info
14:00
FC 08 Homburg - VfR Aalen
info
14:00
Hessen Kassel - 1. FSV Mainz 05 II
info
14:00
Eint. Stadtallendorf - Bahlinger SC
info
14:00
Schott Mainz - Großaspach
info
25.10.
FK Pirmasens - SC Freiburg II
info
25.10.
Rot-Weiss Koblenz - FSV Frankfurt
info
14:00
Wacker Burghausen - VfR Garching
info
14:00
SV Heimstetten - TSV 1860 Rosenheim
info
14:00
Greuther Fürth II - FC Memmingen
info
14:00
TSV Rain am Lech - Aschaffenburg
info
14:00
1. FC Schweinfurt - Schalding-Hein.
info
14:00
SpVgg Bayreuth - 1. FC Norimberk II
info
14:00
SV Türkgücü-Ataspor München - Illertis.
neh.
14:00
VfB Eichstätt - FC Augsburg II
info
14:00
TSV Aubstadt - TSV Buchbach
info
Kompletní výsledky
?
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
odl.
?
SFC Opava - Slavia Praha
odl.
?
Slovan Liberec - FK Jablonec
odl.
?
FK Mladá Boleslav - FK Pardubice
odl.
?
Sparta Praha - České Budějovice
odl.
?
Zbrojovka Brno - 1. FK Příbram
odl.
?
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice
odl.
?
Sigma Olomouc - MFK Karviná
odl.
?
Fastav Zlín - Viktoria Plzeň
odl.
23.10.
Vysočina Jihlava - FK Blansko
odl.
?
Vlašim - Dukla Praha
odl.
?
Viktoria Žižkov - SK Líšeň
odl.
?
MFK Chrudim - 1. SK Prostějov
odl.
?
MAS Táborsko - FK Varnsdorf
odl.
?
Slavoj Vyšehrad - Fotbal Třinec
odl.
?
Hradec Králové - Ústí nad Labem
odl.
23.10.
FC Písek - FK Štěchovice
odl.
?
Loko Vltavín - 1. FC Karlovy Vary
odl.
?
Jiskra Domažlice - Baník Sokolov
odl.
25.10.
Slavia Praha B - Sokol Hostouň
odl.
25.10.
Admira Praha - 1. FK Příbram B
odl.
25.10.
Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B
odl.
25.10.
FK Králův Dvůr - SK Benešov
odl.
25.10.
SK Rakovník - Motorlet Praha
odl.
?
FK Zbuzany - FK Teplice B
odl.
?
FK Přepeře - FK Mladá Boleslav B
odl.
?
Sokol Živanice - Bohemians 1905 B
odl.
25.10.
Dukla Praha B - FK Jablonec B
odl.
25.10.
FK Pardubice B - Slovan Velvary
odl.
25.10.
Hradec Králové B - FK Chlumec
odl.
25.10.
Sokol Brozany - Ústí nad Orlicí
odl.
25.10.
SK Zápy - Slovan Liberec B
odl.
23.10.
1. SC Znojmo FK - Vel. Mez.
odl.
?
Viktoria Otrokovice - Jihlava B
odl.
?
MFK Frýdek-Místek - MFK Vyškov
odl.
?
Slovan Rosice - Fastav Zlín B
odl.
?
Odra Petřkovice - D. Benešov
odl.
?
ČSK Uherský Brod - FC Hlučín
odl.
25.10.
Sigma Olomouc B - Kroměříž
odl.
25.10.
Baník Ostrava B - Slovácko B
odl.
25.10.
SK Uničov - SFK Vrchovina
odl.
?
Mar. Lázně - Petřín Plzeň
odl.
?
České Budějovice B - Sokol Lom
odl.
?
SK Klatovy - SK Doubravka
odl.
?
FC Rokycany - FK Hořovicko
odl.
?
TJ Přeštice - Jindřichův Hradec
odl.
?
Slavoj Mýto - Hvězda Cheb
odl.
?
Otava Katovice - Tatran Sedlčany
odl.
25.10.
ČLU Beroun - Spartak Soběslav
odl.
23.10.
FC Chomutov - Olympie Březová
odl.
?
SK Kladno - SK Český Brod
odl.
?
Česká Lípa - Meteor Praha
odl.
?
Neratovice-Byškovice - SK Štětí
odl.
?
FK Brandýs nad Labem - FK Louny
odl.
?
Aritma Praha - SK Slaný
odl.
?
Most-Souš - Tatran Rakovník
odl.
?
MFK Dobříš - FK Ostrov
odl.
?
FK Velké Hamry - Kutná Hora
odl.
?
Sokol Libiš - SK Poříčany
odl.
?
Horky nad Jizerou - FK Náchod
odl.
?
FK Letohrad - Benátky nad Jizerou
odl.
25.10.
SK Sparta Kolín - MFK Trutnov
odl.
25.10.
Dvůr Králové - SK Kosmonosy
odl.
25.10.
FK Čáslav - Polaban Nymburk
odl.
25.10.
FC Hlinsko - SK Vysoké Mýto
odl.
?
MSK Břeclav - Žďár n/S
odl.
?
Start Brno - Bystřice nad Pern.
odl.
?
Havlíčkův Brod - AFC Humpolec
odl.
25.10.
Velká Bíteš - Zbrojovka Brno B
odl.
25.10.
Sokol Lanžhot - FSC Stará Říše
odl.
25.10.
Slavoj TKZ Polná - Sokol Tasovice
odl.
25.10.
Ždírec n/D - RSM Hodonín
odl.
?
Nové Sady Olomouc - FC Brumov
odl.
?
SK Hranice - FC Vsetín
odl.
?
1. HFK Olomouc - Slovan Bzenec
odl.
?
TJ Skaštice - Viktorie Přerov
odl.
25.10.
FC Slavičín - FK Kozlovice
odl.
25.10.
FK Šumperk - FC Strání
odl.
25.10.
Tatran Všechovice - Val. Mez.
odl.
?
Jiskra Rýmařov - Frýdlant n. O.
odl.
?
SK Dětmarovice - Fotbal Třinec B
odl.
?
TJ Heřmanice - FK SK Polanka
odl.
25.10.
SFC Opava B - MFK Havířov
odl.
25.10.
MFK Karviná B - MFK Vítkovice
odl.
25.10.
Bruntál - TJ Nový Jičín
odl.
25.10.
Frenštát - FK Bospor Bohumín
odl.
Kompletní výsledky
17:00
Spartak Trnava - AS Trenčín
info
17:00
ŠKF Sereď - FC Zlaté Moravce
info
17:00
FK Pohronie - FK Senica
info
17:00
MFK Ružomberok - MŠK Žilina
info
17:00
FC Nitra - Zemplín Michalovce
info
25.10.
Dunajská Streda - Slovan Bratis.
info
?
Slavoj Trebišov - Slovan Brat. B
odl.
?
MFK Dubnica - FC Petržalka
odl.
?
Banská Bystrica - KFC Komárno
odl.
?
MFK Skalica - ŠTK 1914 Šamorín
odl.
?
Liptovský Mikuláš - MŠK Púchov
odl.
?
Podbrezová - Partizán Bardejov
odl.
25.10.
MŠK Žilina B - FC Košice
odl.
Kompletní výsledky
23.10.
Stade Rennes - Angers SCO
1:2
17:00
FC Lorient - Olympique Marseille
info
21:00
Paris Saint-Germain - Dijon FCO
info
25.10.
RC Lens - FC Nantes
info
25.10.
FC Metz - AS Saint-Étienne
info
25.10.
Bordeaux - Nîmes Olympique
info
25.10.
Stade Brestois - Racing Strasbourg
info
25.10.
Montpellier HSC - Stade Reims
info
25.10.
OGC Nice - Lille OSC
info
25.10.
Olympique Lyon - AS Monaco
info
15:00
SM Caen - EA Guingamp
info
19:00
AJ Auxerre - FC Chambly
info
19:00
LB Châteauroux - Paris FC
info
19:00
Clermont Foot - AC Ajaccio
info
19:00
USL Dunkerque - Le Havre AC
info
19:00
Grenoble Foot 38 - Nancy
odl.
19:00
Pau FC - Chamois Niortais
info
19:00
Toulouse FC - Rodez AF
info
19:00
ES Troyes - Valenciennes FC
info
23.10.
US Quevilly-Rouen - Stade Briochin
odl.
23.10.
FC Annecy - Sporting Club Lyon
odl.
23.10.
US Boulogne - US Créteil
2:2
23.10.
Bourg Péronnas - US Concarneau
1:1
23.10.
SC Bastia - US Orléans
1:1
23.10.
SO Cholet - Bastia-Borgo
odl.
23.10.
Red Star FC - US Avranches
odl.
23.10.
FC Villefranche - FC Sète
odl.
Kompletní výsledky
13:00
Dinamo Moskva - PFC Soči
info
15:30
Zenit Petrohrad - Rubin Kazaň
info
18:00
FK Krasnodar - Spartak Moskva
info
18:00
Lokomotiv Moskva - Rotor Volgograd
info
25.10.
Ural - FK Tambov
info
25.10.
FK Rostov - FK Chimki
info
25.10.
Achmat Groznyj - FK Ufa
info
07:00
SKA Chabarovsk - Čertanovo Moskva
info
12:00
FK Krasnodar II - Dinamo Brjansk
info
13:00
Šinnik Jaroslavl - T. Ivanovo
info
13:00
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
info
14:00
Akron Togliatti - Neftechimik
info
15:00
Volgar Astrachaň - Spartak M. II
info
16:00
Fakel Voroněž - Křídla Sovětů
info
16:00
Torpedo Moskva - Alanija V.
info
16:00
Veles Moskva - Tom Tomsk
info
16:00
FK Čajka - FK Nižnij Novgorod
info
18:00
Baltika Kaliningrad - Irtyš Omsk
info
Kompletní výsledky
23.10.
CD Tondela - Portimonense SC
1:0
16:30
CD Nacional - Paços Ferreira
info
19:00
CD Santa Clara - Sporting CP
info
21:30
FC Porto - Gil Vicente FC
info
25.10.
Moreirense FC - CS Marítimo
info
25.10.
SC Farense - Rio Ave FC
info
25.10.
FC Famalicão - Boavista FC
info
25.10.
Vitória SC Guimarães - SC Braga
info
23.10.
FC Penafiel - FC Arouca
2:2
12:00
FC Vizela - Académica Coimbra
info
16:00
Cova Piedade - Leixões SC
info
16:00
FC Porto B - GD Chaves
info
16:00
UD Vilafranquense - Casa Pia AC
info
18:00
SL Benfica B - Académico Viseu
info
25.10.
Varzim SC - Estoril Praia
info
25.10.
UD Oliveirense - SC Covilhã
info
Kompletní výsledky
16:00
Kilmarnock FC - Hibernian FC
info
16:00
Motherwell FC - Ross County
info
16:00
St. Johnstone FC - Dundee United
info
16:00
St. Mirren FC - Hamilton Academical
odl.
25.10.
Aberdeen FC - Celtic FC
info
25.10.
Rangers FC - Livingston FC
info
23.10.
Arbroath FC - Heart of Midlothian
0:1
16:00
Alloa Athletic - Dunfermli.
info
16:00
Dundee FC - Greenock Morton
info
16:00
Inverness CT - Ayr United
info
16:00
Queen S. - Raith Rovers
info
16:00
Dumbarton FC - Clyde FC
info
16:00
East Fife FC - Montrose FC
info
16:00
Falkirk FC - Forfar Athletic
info
16:00
Partick Thistle - Airdrieonians FC
info
16:00
Peterhead FC - Cove Rangers
info
16:00
Annan Athletic - Stranraer FC
info
16:00
Edinburgh City - Cowdenbeath FC
info
16:00
Elgin City - Brechin City
info
16:00
Queen's Park FC - Albion Rovers
info
16:00
Stenhousemuir FC - Stirling Albion
info
Kompletní výsledky
16:30
VVV Venlo - AFC Ajax
info
18:45
FC Utrecht - FC Twente
info
20:00
PEC Zwolle - Willem II
info
21:00
SC Heerenveen - FC Emmen
info
25.10.
Fortuna Sittard - FC Groningen
info
25.10.
SBV Vitesse - PSV Eindhoven
info
25.10.
Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
info
25.10.
RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam
info
25.10.
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
info
23.10.
FC Volendam - FC Dordrecht
7:1
23.10.
Jong Utrecht - TOP Oss
odl.
23.10.
SC Telstar - Helmond Sport
2:0
23.10.
NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles
2:1
23.10.
MVV Maastricht - Jong AFC Ajax
1:5
23.10.
BV De Graafschap - Jong PSV
2:1
23.10.
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
3:0
23.10.
FC Den Bosch - SBV Excelsior
0:1
23.10.
Cambuur Leeuwarden - Roda JC
3:0
23.10.
Almere City - NAC Breda
2:1
Kompletní výsledky
23.10.
KV Kortrijk - RSC Anderlecht
1:3
16:15
KAS Eupen - KV Mechelen
info
18:30
Cercle Bruggy - Excel Mouscron
info
20:45
Oud-Heverlee Leuven - Club Bruggy
info
25.10.
Royal Antverpy FC - Beer. Wilrijk
info
25.10.
KV Oostende - SV Zulte Waregem
info
25.10.
Sint-Truidense VV - Standard Lutych
info
25.10.
Charleroi - Waasland-Beveren
info
23.10.
KMSK Deinze - KVC Westerlo
2:2
20:45
RWDM47 - Lierse Kempenzonen
info
25.10.
RU Saint-Gilloise - Club Bruggy U23
info
25.10.
RFC Seraing - Lommel SK
info
Kompletní výsledky
23.10.
Kasimpaşa SK - Göztepe SK
0:0
12:30
MKE Ankaragücü - Hatayspor
info
15:00
Gazişehir Gaziantep FK - Konyaspor
info
18:00
Erzurum BB - Galatasaray SK
info
18:00
Istanbul Başakşehir - Antalyaspor
info
25.10.
Yeni Malatyaspor - G'birliği
info
25.10.
Alanyaspor - Fatih Karagümrük
info
25.10.
Fenerbahçe SK - Trabzonspor
info
12:30
Ümraniyespor - Altinordu SK
info
18:00
Samsunspor - Keçiörengücü
info
25.10.
Ankaraspor - Balikesirspor
info
25.10.
Bandirmaspor - Adana Demirspor
info
25.10.
Istanbulspor - Eskişehirspor
info
25.10.
Adanaspor - Tuzlaspor
info
25.10.
Altay SK - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
17:15
AE Larisa - Aris Soluň
info
19:30
Panathinaikos FC - Volos NFC
info
25.10.
Asteras Tripolis - OFI Kréta
info
25.10.
PAOK Soluň - Olympiakos Pireus
odl.
25.10.
Apollon Smyrnis - PAS Lamia 1964
info
25.10.
PAS Giannina FC - AEK Atény
info
Kompletní výsledky
17:00
Austria Vídeň - Red Bull Salzburg
info
17:00
SCR Altach - Admira Wacker Mödling
info
17:00
SV Ried - SK Sturm Graz
info
25.10.
LASK Linz - SKN Sankt Pölten
info
25.10.
Swarovski Tirol - TSV Hartberg
info
25.10.
Wolfsberger AC - Rapid Vde
info
23.10.
Austria Am. - Austria Lustenau
1:1
23.10.
Wacker Innsbruck - Blau Weiß Linz
0:4
23.10.
Vorwärts Steyr - Rapid Vídeň Am.
1:1
23.10.
SV Lafnitz - Austria Klagenfurt
2:1
23.10.
FC Juniors OÖ - SV Kapfenberg
0:5
23.10.
FC Dornbirn - SV Horn
0:0
23.10.
Grazer AK - SKU Amstetten
2:1
23.10.
Floridsdorfer AC - FC Liefering
1:3
Kompletní výsledky
19:00
FC Vaduz - FC Curych
info
19:00
FC Lugano - FC St. Gallen
info
25.10.
BSC Young Boys - FC Luzern
info
25.10.
FC Sion - Servette Ženeva
info
25.10.
FC Basilej - Lausanne Sport
info
23.10.
SC Kriens - FC Thun
1:2
17:30
FC Wil - Stade Lausanne Ouchy
info
18:00
FC Winterthur - FC Chiasso
info
18:30
FC Aarau - Neuchâtel Xamax
info
19:00
Grasshopper - FC Schaffhausen
info
Kompletní výsledky
13:00
Olimpik Doněck - Desna Černihiv
info
16:00
Šachtar Doněck - Vorskla Poltava
info
16:00
Dynamo Kyjev - PFK Oleksandrija
info
18:30
FK Lvov - SK Dnipro-1
info
25.10.
Inhulec Petrove - FC Mariupol
info
25.10.
Kolos Kovalivka - FC Minaj
info
25.10.
Zarja Luhansk - Ruch Lvov
info
Kompletní výsledky
23.10.
Piast Gliwice - Wisła Płock
2:2
23.10.
Zag. Lubin - Lechia Gdańsk
1:1
15:00
Wisła Kraków - Podbeskidzie
info
17:30
Śląsk Wrocław - Jagiellonia
info
18:00
Warta Poznań - Górnik Zabrze
info
20:00
Pogoń Szczecin - Legia Varšava
info
25.10.
Raków Częstochowa - Stal Mielec
info
25.10.
Lech Poznań - KS Cracovia
info
23.10.
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
odl.
23.10.
GKS Tychy - GKS Jastrzębie
3:1
23.10.
Resovia Rzeszów - S. Nowy Sącz
odl.
12:40
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
info
18:00
Radomiak Radom - ŁKS Łódź
info
25.10.
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
odl.
25.10.
Puszcza Niepołomice - Nieciecza
info
25.10.
Chrobry Głogów - Odra Opole
info
25.10.
Górnik Łęczna - Miedź Legnica
info
Kompletní výsledky
23.10.
Gaz Metan M. - FC Botoşani
1:2
23.10.
CSU Craiova - A. Clinceni
0:1
13:00
UTA Arad - Chindia Târgovişte
info
18:30
Astra Giurgiu - Politehnica Iaşi
info
20:45
Sepsi OSK - Dinamo Bukurešť
info
25.10.
Viitorul C. - Argeş Piteşti
info
25.10.
FC Voluntari - CFR Cluj
info
Kompletní výsledky
14:45
MTK Budapešť - Kisvárda FC
info
17:00
Paksi SE - Honvéd Budapešť
info
19:30
Ferencvárosi TC - Újpest FC
info
25.10.
Zalaegerszegi TE - Budafoki LC
info
25.10.
Mezőkövesd - MOL Fehérvár FC
info
25.10.
Diósgyőri VTK - Puskás FC
info
Kompletní výsledky
23.10.
NK Varaždin - Slaven Belupo
1:2
15:00
NK Istra 1961 - NK Osijek
info
17:05
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
info
25.10.
HNK Šibenik - Dinamo Záhřeb
info
25.10.
HNK Gorica - NK Rijeka
info
Kompletní výsledky
25.10.
FK Novi Pazar - FK Rad
info
25.10.
FK Zlatibor Cajetina - Vojvodina
info
25.10.
FK Bačka - FK Inđija
info
25.10.
FK Crvena Zvezda - Javor Ivanjica
info
25.10.
Mačva Šabac - Napredak Kruševac
info
25.10.
Proleter Novi Sad - FK Voždovac
info
Kompletní výsledky
15:45
NK Celje - ND Gorica
info
18:00
NK Maribor - FC Koper
info
25.10.
NK Bravo - NK Aluminij
info
25.10.
Tabor Sežana - Olimpija Lublaň
info
25.10.
NK Domžale - NŠ Mura
info
Kompletní výsledky
16:45
Carsko Selo Sofia - L. Plovdiv
info
19:15
Levski Sofia - Černo More Varna
info
25.10.
CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia
info
25.10.
Arda Kardžali - CSKA Sofia
info
25.10.
PFK Montana - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
23.10.
Lyngby BK - Odense Boldklub
0:3
18:00
Brøndby IF - FC Midtjylland
info
25.10.
AC Horsens - FC Nordsjaelland
info
25.10.
Randers FC - SønderjyskE
info
25.10.
AGF Aarhus - FC Kodaň
info
13:15
Hobro IK - Esbjerg fB
info
14:00
FC Fredericia - Skive IK
info
15:00
Vendsyssel FF - HB Køge
info
16:00
FC Helsingør - Kolding IF
info
25.10.
Fremad Amager - Silkeborg IF
info
25.10.
Hvidovre IF - Viborg FF
info
Kompletní výsledky
15:00
Djurgårdens IF - IK Sirius
info
15:00
BK Häcken - Mjällby AIF
info
25.10.
Kalmar FF - Falkenbergs FF
info
25.10.
Östersunds FK - Hammarby IF
info
25.10.
Malmö FF - IFK Göteborg
info
25.10.
Örebro SK - Helsingborgs IF
info
17:30
Halmstads BK - Västerås SK
info
17:30
Örgryte IS - Östers IF
info
25.10.
AFC Eskilstuna - Dalkurd FF
info
25.10.
Akropolis IF - Norrby IF
info
25.10.
Trelleborgs FF - Degerfors IF
info
Kompletní výsledky
18:00
IK Start - Sandefjord Fotball
info
20:30
SK Brann - Stabaek Fotball
info
25.10.
Aalesunds FK - Odds BK
info
25.10.
Molde FK - Strømsgodset IF
info
25.10.
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
25.10.
Sarpsborg 08 FF - Rosenborg BK
info
25.10.
FK Bodø/Glimt - Mjøndalen IF
info
14:00
Åsane Fotball - KFUM Oslo
info
14:00
Strømmen IF - Raufoss IL
info
15:30
Kongsvinger IL - Ranheim Fotball
info
15:30
Ham-Kam Fotball - Sogndal Fotball
info
15:30
IL Stjørdals-Blink - Tromsø IL
info
15:30
Ullensaker/Kisa IL - Grorud IL
info
15:30
FK Jerv - Øygarden FK
info
25.10.
Lillestrøm SK - Sandnes Ulf
info
Kompletní výsledky
25.10.
TPS Turku - SJK Seinäjoki
info
13:00
AC Oulu - Mikkelin Palloilijat
info
13:00
AC Kajaani - SJK Akatemia
info
13:00
KPV Kokkola - Musan Salama
info
16:00
FF Jaro - KTP Kotka
info
16:00
Myllykosken Pallo-47 - Ekenäs IF
info
25.10.
VPS Vaasa - IF Gnistan
info
Kompletní výsledky
23.10.
Pafos FC - Karmiotissa P.
3:0
15:00
Apollon Limassol - Nea Salamis FC
info
17:30
Ermis Aradippou - AEK Larnaka
info
25.10.
Anorthosis - APOEL Nikósie
info
25.10.
Omonia Nikósie - Enosis NP
info
25.10.
Ethnikos Achnas - Olympiakos N.
info
Kompletní výsledky
25.10.
Maccabi Tel-Aviv - Hap B-She.
info
Kompletní výsledky
23.10.
Derry City - Shelbourne FC
2:0
23.10.
Dundalk FC - Sligo Rovers
neh.
23.10.
Finn Harps - Waterford United
neh.
23.10.
St. Pat's - Bohemians Dublin
neh.
23.10.
Shelbourne FC - Shamrock Rovers
neh.
23.10.
Cork City - Derry City
neh.
18:00
Sligo Rovers - Cork City
info
20:30
Bohemians Dublin - Finn Harps
info
25.10.
Waterford United - Dundalk FC
info
16:00
Bray Wanderers - Galway United
info
16:00
Drogheda United - Wexford Youths
info
Kompletní výsledky
23.10.
Crusaders FC - Cliftonville FC
1:0
16:00
Carrick Rangers - Larne FC
info
16:00
Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
info
16:00
Glentoran FC - Glenavon FC
info
16:00
Portadown FC - Coleraine FC
info
18:30
Ballymena United - Linfield FC
info
Kompletní výsledky
23.10.
Connah's Quay Nomads - Newtown AFC
odl.
15:30
Bala Town - Cardiff MU
info
15:30
Cefn Druids - Barry Town
info
15:30
PenyBont FC - Flint Town United
info
15:30
The New Saints FC - Haverfordwest
info
18:15
Caernarfon Town - Aberystwyth Town
info
Kompletní výsledky
13:30
FK Gorodeja - FK Smoleviči
info
15:30
BATE Borisov - FK Vitebsk
info
17:30
Dinamo Minsk - Belšina Bobrujsk
info
25.10.
Neman Grodno - Slavia Mozyr
info
25.10.
Energetik-BGU Minsk - Šachtër S.
info
25.10.
FK Ruch Brest - Isloč Minsk
info
Kompletní výsledky
13:30
FK Panevėžys - Sūduva
info
Kompletní výsledky
25.10.
FK Tukums 2000 - METTA/LU
info
25.10.
FK Ventspils - FK Liepāja
info
25.10.
FK Valmiera - FK Spartaks
info
25.10.
Riga FC - BFC Daugavpils
info
25.10.
Rīgas Futbola skola - FK Jelgava
info
25.10.
FK Ventspils - BFC Daugavpils
odl.
25.10.
FK Spartaks - FK Liepāja
odl.
25.10.
Riga FC - FK Tukums 2000
odl.
Kompletní výsledky
12:00
Tulevik Viljandi - Tammeka Tartu
info
14:00
Legion Tallinn - Kalev Tallinn
info
?
FC Kuressaare - Nõmme Kalju
odl.
?
Kalev Tallinn - Tulevik Viljandi
odl.
?
Trans Narva - Paide Linnameeskond
odl.
25.10.
Trans Narva - Levadia Tallinn
info
25.10.
FC Kuressaare - Flora Tallinn
info
25.10.
Nõmme Kalju - Paide Linnameeskond
info
25.10.
Legion Tallinn - Levadia Tallinn
odl.
25.10.
Flora Tallinn - Tammeka Tartu
odl.
Kompletní výsledky
13:00
Codru Lozova - Milsami Orhei
info
16:00
Sheriff Tiraspol - FC Floreşti
info
25.10.
Sfîntul Gheorghe - Petroclub Hîn.
info
25.10.
Speranţa Nisporeni - CSCA Buiucani
info
25.10.
Zimbru Kišiněv - Dinamo-Auto
info
Kompletní výsledky
14:30
Olimpik Sarajevo - Zrinjski Mostar
info
14:30
Velež Mostar - Željezničar
info
14:30
FK Sarajevo - FK Krupa na Vrbasu
info
14:30
FK Tuzla City - Široki Brijeg
info
14:30
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
info
14:30
Mladost D.-K. - Borac Banja Luka
info
Kompletní výsledky
14:30
FK Shkupi - Sileks Kratovo
info
25.10.
FK Škendija - Rabotnički Skopje
info
25.10.
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
info
25.10.
Belasica Strumica - FK Borec
info
25.10.
Pelister Bitola - Struga Trim-Lum
info
25.10.
Vardar Skopje - FK Renova
info
Kompletní výsledky
25.10.
OFK Titograd - Mladost Lješkopolje
info
25.10.
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
info
25.10.
Budućnost Podgorica - Dečić Tuzi
info
25.10.
Rudar Pljevlja - Jezero Plav
info
25.10.
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
info
Kompletní výsledky
?
FH Hafnarfjördur - KR Reykjavík
odl.
?
IF Grótta - Stjarnan FC
odl.
?
Fylkir Reykjavík - ÍA Akranes
odl.
?
KA Akureyri - Valur Reykjavík
odl.
?
Fjölnir Reykjavík - HK Kópavogur
odl.
?
Breidablik UBK - Víkingur R.
odl.
Kompletní výsledky
25.10.
Bylis Ballshi - FK Kukësi
odl.
25.10.
Kastrioti Kruja - Vllaznia Skadar
odl.
25.10.
Partizani Tirana - Teuta Durrës
odl.
25.10.
KF Laçi - KF Tirana
odl.
25.10.
Apolonia Fier - Skënderbeu Korça
odl.
Kompletní výsledky
17:00
Pyunik Jerevan - FC Noah
info
25.10.
FK Van - FC Ararat-Armenia
info
Kompletní výsledky
12:00
FK Qäbälä - Säbail FK
info
14:00
Keşlə FK - Neftçi Baku
info
25.10.
Sabah FK - PFK Sumqayit
info
25.10.
Zirä FK - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
23.10.
Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tb.
3:1
?
Torpedo Kutaisi - Merani Tbilisi
odl.
?
Dila Gori - Chikhura Sachkhere
odl.
?
Saburtalo Tbilisi - Dinamo Batumi
odl.
?
Lokomotivi Tbilisi - Dinamo Tbilisi
odl.
?
FC Samtredia - FC Telavi
odl.
25.10.
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
info
Kompletní výsledky
25.10.
FC Astana - Kaisar Kyzylorda
odl.
25.10.
Kyzylžar - Ordabasy Šymkent
odl.
25.10.
Okžetpes - Tobol Kostanaj
odl.
25.10.
FK Taraz - Kaspij Aktau
odl.
25.10.
Šachtër Karagandy - Žetisu
odl.
25.10.
Kairat Almaty - Kaspij Aktau
odl.
25.10.
Ordabasy Šymkent - FC Astana
odl.
25.10.
Tobol Kostanaj - Kyzylžar
odl.
25.10.
Žetisu Taldykorgan - FK Taraz
odl.
25.10.
Kaisar Kyzylorda - Šachtër K.
odl.
Kompletní výsledky
15:00
Senglea - Tarxien Rainbows
info
19:15
Gzira United - Zejtun Corinthians
info
25.10.
St. Lucia FC - Valletta FC
info
25.10.
Hibernians FC - Lija Athletic
info
25.10.
Gudja United - Floriana FC
info
25.10.
Sirens FC - Mosta FC
odl.
Kompletní výsledky
25.10.
Jeunesse Esch - FC Wiltz
info
25.10.
FC Differdange 03 - Racing FC
info
25.10.
FC Rodange 91 - UNA Strassen
info
25.10.
US Hostert - F91 Dudelange
info
25.10.
Etzella Ettelbrück - Hamm Benfica
info
25.10.
US Mondorf - Union Titus Pétange
info
25.10.
Victoria Rosport - Progrès N.
info
25.10.
Swift Hesperange - Fola Esch
info
Kompletní výsledky
15:00
AB Argir - HB Tórshavn
info
20:00
NSÍ Runavík - Víkingur Gøta
info
25.10.
Skála IF - B36 Tórshavn
info
25.10.
KÍ Klaksvík - ÍF Fuglafjørdur
info
25.10.
EB/Streymur - TB Tvøroyri
info
Kompletní výsledky
25.10.
FC Santa Coloma - UE Engordany
info
25.10.
Inter E. - UE Sant Julià
info
25.10.
CE Carroi - Penya Encarnada
info
25.10.
Atlétic E. - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Tre Fiori - SS Murata
info
15:00
SP Cailungo - SS Folgore
info
15:00
SP La Fiorita - SC Faetano
info
15:00
FC Fiorentino - SS Pennarossa
info
25.10.
SP Cosmos - SP Domagnano
info
25.10.
AC Libertas - AC Juvenes
info
25.10.
SS Virtus - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
23.10.
Lynx FC - Manchester 62
odl.
16:00
Mons Calpe - St Joseph's FC
info
18:30
Lions Gibraltar - Glacis United
info
25.10.
Europa Point - Europa FC
info
25.10.
Boca Juniors - College 1975 FC
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
přestup
 
12,000,000 €
 
konec kariéry
 
- => -
 
volný hráč
 
 
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
22:30
Bundesliga kluby 2020/2021 (Bundesliga kluby 3.časť (FCB, DSC, S04, RBL, SCF, WOB))
23:25
LaLiga Show (LaLiga Show 7)
06:00
Fotbal (Liga národů UEFA, 4. hrací den Německo - Švýcarsko)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne El Clásico mezi Barcelonou a Realem Madrid?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!