AC Milán může do čela, musí ale vyhrát v Boloni

Italská Serie A může mít po sobotě nového lídra. AC Milán hraje v Boloni na Renato Dall'Ara a pokud zvítězí posune se minimálně do neděle na první místo tabulky. Boloňa zatím pravidelně bodují a slavnějšího jmena se nehodlá zaleknout.
VČERA | Previews | 1 komentář

Porto zaslouženě porazilo AC Milán. Jediný gól vstřelil Díaz

Milánskému AC se vzdaluje postup do osmifinále nejprestižnější klubové soutěže. Italský celek prohrál v Portu a nutno podotknout, že zaslouženě. Domácí byli už v prvním poločase lepší a ve druhém Rossoneri vyloženě přehrávali. Jedinou branku vstřelil po šedesáti pěti minutách Luis Díaz. Na trávník se dostal i ve svých čtyřiceti letech Zlatan Ibrahimović, ale krom žluté karty nebyl příliš vidět.
19.10. | Komentáře a souhrny | 61 komentářů

FC Porto hostí na Estádio do Dragão AC Milán

Ve skupině B pomalu dochází na "lámání chleba" a utkání Porta s Milánem může být pro oba aktéry nesmírně klíčové. Rossoneri jsou po dvou zápasech bez bodu, zatímco Portugalci si hýčkají alespoň jeden. Duel na Estádio do Dragão bude také konfrontací někdejších vítězů - Porto slavilo triumf v Lize mistrů v roce 2004, Milán zase v letech 2003 a 2007.
18.10. | Previews | 61 komentářů

V Miláně sklapla "Csaplárova" past, AC proti Hellasu otočilo výsledek

Hodně zklamaní odjíždějí z Milána hráči Hellasu Verona. Na slavném San Siru vedli po prvním poločase o dva góly, přesto si nevezou ani bod. AC předvedlo fantastický obrat a v Serii A stále zůstává neporaženo. V závěru utkání se dostal do hry i Zlatan Ibrahimović, ale mezi střelce se nezapsal.
16.10. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

AC Milán si až do roku 2026 pojistil Belgičana Saelemaekerse

Milánské AC si pojistilo jednoho ze tří zahraničních hráčů narozených roku 1999, kteří pravidelně figurují v základní sestavě italského vicemistra. Jedná se o belgického křídelníka Alexise Saelemaekerse, který prodloužil svou původní smlouvu o dva roky, do léta 2026...
15.10. | Aktuality | 21 komentářů

AC Milán bez brankařské jedničky přivítá Hellas

V sobotu na San Siru se utká AC Milán s Hellasem Verona a domácí se musí obejít bez brankařské jedničky Mika Maignana. Francouz laboruje se zraněnou rukou, takže šanci dostane Cyprian Tătărușanu. "Rossoneri" jsou i tak velkým favoritem a budou chtít potvrdit povedený vstup do sezony.
15.10. | Previews | 4 komentáře

AC Milán řešil potíže s brankáři, zraněného Maignana nahradí Mirante

Nepříjemnosti v obsazením brankářských postů muselo v první polovině tohoto týdne řešit vedení milánského AC. Mezi tyčemi slavného italského klubu se jen tak neobjeví letní posila z Lille Mike Maignan, jehož by do jisté míry měl nahradit Antonio Mirante...
13.10. | Aktuality | 44 komentářů

AC Milán připravuje novou smlouvu pro trenéra Pioliho

Pryč jsou minimálně pro tuto chvíli doby, kdy italský tisk spekuloval o propuštění trenéra Stefana Pioliho z lavičky AC Milán. Rossoneri se vrátili do Ligy mistrů a skvěle odstartovali ligový ročník 2021/2022, jejich kouč se pak dočká odměny v podobě nového kontraktu...
05.10. | Aktuality | 43 komentářů

AC Milán opět zvítězil v Bergamu, tentokrát po výsledku 3:2

Stejně jako v květnu dokázal AC Milán zvítězit na půdě Atalanty Bergamo a v Serii A zůstává neporažen. Rossoneri orámovali první poločas dvěma góly a po změně stran odskočili už na rozdíl tří branek. Přesto se Atalanta nevzdávala a v závěru dvěma brankami výsledek zdramatizovala. Na případné vyrovnání už jí ale nezbyl čas.
03.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

V Bergamu se utkají dva účastníci Ligy mistrů – Atalanta s Milánem

Sedmé kolo Serie A uzavřou v neděli večer dva zástupci italského fotbalu v Lize mistrů - Atalanta s Milánem. Duel nemá hlavního favorita, přestože to byli rossoneri, kteří tu v úplně posledním kole minulé sezony vyhráli a tím si zajistili návrat do milionářské soutěže. AC Milán pamatuje v Bergamu i horší časy, třeba debakl 0:5 z prosince 2019.
03.10. | Previews | 3 komentáře
12:46 Milán dál bez Díaze a Hernándeze
Brahim Díaz A Theo Hernández dál chybějí AC Milán. V dnešním utkání Serie A proti Bologni nemohou nastoupit kvůli pozitivním testům na koronavirus. (football-italia.net)
22.10. AC Milán znovu i s Ibrahimovićem
Zlatan Ibrahimović by se měl v duelu s Bolognou objevit v základní sestavě. Zkušený útočník AC Milán je plně fit po zdravotních problémech, které ho limitovaly od začátku sezony. (football-italia.net)
20.10. Bennacer dostal nabídku nové smlouvy
Ismaël Bennacer má v AC Milán smlouvu do června 2024 a vedení mu nabídlo prodloužení o další dva roky. Alžírský záložník si polepší po platové stránce, místo 1,5 milionu eur by mohl ročně pobírat 2,8 milionu. (sport-express.ru)
20.10. AC Milán zažívá nejhorší vstup v historii
AC Milán se poprvé v historii přihodilo, že prohrál všechna tři první utkání základní skupiny Ligy mistrů. Italský klub nestačil na Liverpool, Atlético Madrid a včera selhal rovněž proti FC Porto, když podal mizerný výkon a padl 0:1. (sport-express.ru)
19.10. AC Milán musí zaplatit pokutu
Pokutu ve výši 10 tisíc eur bude platit AC Milán. Italský celek pyká za chování fanoušků v zápase s Hellasem Verona (3:2), kde bylo několik hráčů hostujícího týmu osvíceno laserovým ukazovátkem. (football-italia.net)
18.10. Kamara v hledáčku Juve i AC Milán
Obránce francouzského Olympiqueu Marseille Boubacar Kamara se ocitl v hledáčku velkých italských klubů. Zájem o jeho služby mají mít AC Milán i Juventus. Zároveň prý existují i nápadníci z anglické Premier League. (transfermarketweb.com)
18.10. Ibrahimović začne na lavičce
AC Milán nastoupí do zítřejšího zápasu Ligy mistrů proti Portu od první minuty bez Zlatana Ibrahimoviće. Kouč Stefano Pioli oznámil, že švédský kanonýr stejně jako v Serii A proti Hellasu Verona (3:2) začne na lavičce. (football-italia.net)
18.10. AC Milán bude k dispozici Bakayoko
Tiemoué Bakayoko se podle posledních zpráv vrátil do tréninku AC Milán a neměl by tak chybět v nominaci na zítřejší utkání Ligy mistrů v Portu. Kmenový záložník Chelsea kvůli svalovému zranění odehrál po návratu k Rossoneri jediný soutěžní zápas. (football-italia.net)
17.10. Pioli chválil Castilleja
Trenér AC Milán Stefano Pioli vyzdvihl po utkání s Veronou přínos Samuela Castilleja. S tím se v této sezoně v kádru Milána vůbec nepočítalo, když ale nečekaně zasáhl do hry, předvedl povedený výkon korunovaný vybojovanou penaltou. Kessie z ní vyrovnal na 2:2 a Milán nakonec skóre otočil. "Musím ho všem dám za příklad. I když jsem ho při svých rozhodnutích opomíjel, nepřestával nikdy pracovat. Jsem i za něj šťastný. Je skvělé, že kdokoliv v kádru je stále připravený na to, že se může dostat na hřiště," uvedl Pioli. (getfootballnewsitaly.com)
16.10. Rebić střídal se svalovým zraněním
Ze sestavy AC Milán zřejmě vypadne Ante Rebić. Chorvatský útočník v zápase s Hellasem Verona (3:2) střídal v prvním poločase se svalovým zraněním. (football-italia.net)