Řešení problémů s přihlášením a registrací

Zapomenuté heslo

Zapomněl jste své heslo nebo login? Vyplňte zde svou emailovou adresu, kterou jste zadával při registraci, a bude vám na ní poslán login a nově vygenerované heslo, které si můžete po přihlášení změnit. Vaše současné heslo je v databázi uloženo zakódované a není tedy možné jej zjistit.

Nefunkční přihlášení

Zadal jste správný login i heslo, objevila se vám informace o úspěšném přihlášení a přesto nejste přihlášen? To může být způsobené tím, že máte ve svém prohlížeči zakázány nebo omezeny cookies. Tento problém musíte vyřešit sám v nastavení vašeho prohlížeče. Bez cookies vám přihlášení bohužel fungovat nebude.

Změna emailu

Odeslal jste registraci, ale nepřišel vám email s aktivačním kódem? Je možné, že jste zadal špatnou adresu. Zde to můžete napravit - vyplňte svůj login, heslo a správnou emailovou adresu, na tu vám pak bude poslán nový aktivační odkaz.

Aktivace účtu

Je odkaz, který vám přišel na email, nefunkční, nebo jste email omylem smazal? Zadejte zde svou emailovou adresu, kterou jste zadal při registraci a bude vám na ni poslán nový aktivační odkaz.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele