12.Diósgyőri VTK1420129:266
08.03. Charatin měl pozitivní test na covid-19
Do karantény musel Ihor Charatin, záložník maďarského Ferencvárose měl pozitivní test na covid-19. (sport-express.ru)
07.03. Navrátil rozhodl o výhře Kisvárdy
Kisvárda vyhrála 1:0 na půdě Honvédu a hrdinou duelu maďarské ligy se stal Jaroslav Navrátil, ten dal ve druhé minutě nastavení jedinou branku zápasu.
01.03. Schalke zvažuje trenéra Borise
Michael Boris bojuje s MTK Budapešť o záchranu mezi maďarskou elitou, brzy by však mohl dostat novou výzvu. Pětačtyřicetiletý kouč se dostal do spojení se Schalke, které hledá náhradu za Christiana Grosse. (kicker.de)
24.02. Kisvárda postoupila zásluhou Navrátila
Jaroslav Navrátil jediným gólem rozhodl o postupu Kisvárdy do osmifinále Maďarského poháru přes Haladás. Pro devětadvacetiletého ofenzivního hráče, který v předešlých letech působil v Nizozemsku, se jednalo o čtvrtou branku ve svém působišti.
13.02. Plšek se trefil za Puskás
Český záložník Jakub Plšek skóroval v dresu maďarské Puskás Akademie v zápase proti Paksu. Domácí vedli 2:0, ale po přestávce o náskok přišli. V 81. minutě jim ale právě Plškova branka zajistila vedení 3:2.
09.02. MOL Fehérvár má posilu do zálohy
Samy Bourard odchází z Den Haagu a stěhuje se do maďarské ligy, ofenzivní záložník přestoupil do Fehérvár. (vi.nl)
06.02. Vaněček přidal další gól za Diósgyőri
Diósgyőri si poradilo s Kisvardou, na čemž se proměněnou penaltou podílel David Vaněček. Pro českého útočníka se jednalo o třetí branku ve svém novém působišti a celkem čtvrtou v sezóně.
03.02. Plšek skóroval za Puskás FC
Český záložník Jakub Plšek se střelecky prosadil v dresu maďarského Puskáse. V 53. minutě brankou z pokutového kopu rozhodl o vítězství svého týmu Diósgyőri 2:0.
31.01. Diósgyőri pomohl k remíze Vaněček
David Vaněček vstřelil první gól za Diósgyőri VTK. Český útočník tím svému novému zaměstnavateli pomohl k remíze 1:1 s Budafoki LC.
09.01. Slovácko - Budafoki 1:1