Dánsko - DBU Pokalen - zprávy

Zraněný Kliment slaví s Bröndby vítězství v poháru

Český reprezentant Jan Kliment se v angažmá v Bröndby IF raduje ze zisku Dánského poháru. Kodaňský tým vyhrál finálový zápas se Silkeborgem 3:1 a trofej získal posedmé v historii. Kliment do utkání zasáhnout nemohl, protože je v rekonvalescenci po dubnové operaci kolena.
10.05.2018 | Aktuality | 11 komentářů

Sionko s Pospěchem slaví s Kodaní dánský titul

FC Kodaň se posedmé v historii stal mistrem dánské ligy. Z titulu se radují i čeští reprezentanti Libor Sionko a Zdeněk Pospěch, kteří patřili k oporám v cestě za prvenstvím. Ve čtvrtek jejich tým vybojoval i Dánský pohár a má "double".
24.05.2009 | Aktuality | 24 komentářů
02.07. Finále poháru v Dánsku přerušili fanoušci
Finále Dánského poháru muselo být na téměř čtvrt hodiny přerušeno, protože fanoušci Aalborgu na stadionu nedodržovali odstupy. Přes 40 nedisciplinovaných příznivců, kteří navíc zapalovali pyrotechniku, bylo během středečního zápasu zadrženo. Na stadion v Esbjergu s kapacitou přes jedenáct tisíc míst k sezení vpustili organizátoři zhruba 1500 diváků. Někteří z nich se na tribuně shlukovali a nereagovali na opakované výzvy, proto sudí po necelé půlhodině utkání přerušil. Aalborg nakonec podlehl 0:2 fotbalistům SönderjyskE, kteří získali první cennou trofej v historii klubu. Vedení, které zařídil dvěma góly Anders Jacobsen, udrželi i v oslabení poté, co od 65. minuty hráli v deseti. (ČTK)
01.07. Dánský pohár patří SønderjyskE
Výsledek finále Dánského poháru: Aalborg BK - SønderjyskE 0:2 (38. a 56. A. Jacobsen).
05.04.2017 Novák rozhodl o postupu Midtjyllandu
Midtjylland vyhrál v Aalborgu 3:2 a postoupil do semifinále Dánského poháru, pod což se podepsal i Filip Novák - český obránce v 52. minutě zvyšoval na průběžných 3:2 a zaznamenal tak postupovou branku svého klubu.
05.05.2016 Dánský pohár pro FC Kodaň
Výsledek finále Dánského poháru: AGF Aarhus - FC Kodaň 1:2 (45. Rasmussen - 29. Jorgensen, 78. Kvist).
14.05.2015 DBU Pokalen - výsledek
Výsledek finále dánského poháru: FC Kodaň - Vestsjaelland 3:2 po prodloužení (46. Nilsson, 54. Sigurdarson, 102. Olsen - 31. Vellios, 88. Sørensen).
09.05.2013 Landspokal pro Esbjerg
Esbjerg fB slaví vítězství v dánském poháru, v dnešním finále hraném na kodaňském stadionu Parken porazil 1:0 Randers brankou Toutouha z pětapadesáté minuty.
17.05.2012 Landspokal kořistí FC Kodaň
FC Kodaň po třech letech slaví vítězství v dánském národním poháru, triumf mu zajistila dnešní výhra 1:0 nad AC Horsens.
22.05.2011 Dánský pohár pro Nordsjaelland
Dánský pohár získal letos Nordsjaelland poté, co v dnešním finále v Kodani zdolal Midtjylland. Nordsjaelland - Midtjylland 3:2 (16. a 54. Lawan, 90. Christensen - 37. a 71. Thygesen).
13.05.2010 Dánský pohár pro Nordsjaelland
Dánský pohár letos získal Nordsjaelland. Osmý tým ligové tabulky získal trofej poté, co ve finále v Kodani porazil Midtjylland dvěma trefami v prodloužení.
30.07.2009 Richter se probral z kómatu
Obránce dánského týmu FC Nordsjaelland Jonathan Richter, kterého před deseti dny zasáhl během utkání blesk, se dnes probudil z komatu. 24letý hráč otevřel oči, když k němu lékaři mluvili. Podle vedoucího lékaře jednotky intenzivní péče nemocnice v Hvidovre Pedera Carla je však zatím příliš brzy na to, aby se dalo mluvit o tom, jestli blesk nepoškodil fotbalistův mozek.