Téma: Přestupy

 

Mara odešel z Liberce do Beitaru Jeruzalém na hostování s opcí

Guinejský reprezentant Kamso Mara odešel z Liberce do Beitaru Jeruzalém na roční hostování s opcí. Poslední celek prvoligové tabulky o tom informoval na svém twitteru.  
14.09. | Aktuality | 57 komentářů
 

Jovovič se vrátil do Nikšiče

Černohorský křídelník Vladimir Jovovič se jako volný hráč vrátil do Nikšiče, kde začínal kariéru. Šestadvacetiletý reprezentant byl bez angažmá od června, kdy mu po čtyřech letech vypršela smlouva v Jablonci.  
13.09. | Aktuality | žádný komentář
 

Karvinou po konci v Polsku posílil univerzál Bartl

Karvinou posílil univerzál Daniel Bartl. Čtrnáctý tým prvoligové tabulky získal dvaatřicetiletého obránce či záložníka poté, co skončil v polském Rakówu Čzestochowa. Slezané o tom informovali na svém webu.  
11.09. | Aktuality | 3 komentáře
 

David Luiz zakotví ve Flamengu. Odmítl dvě nabídky z Evropy

Obránce David Luiz našel nové působiště. Brazilec, který naposledy oblékal dres londýnského Arsenalu, se vrací domů do Brazílie. Podepsal smlouvu s Flamengem do konce příští tamní sezony, tedy prosince 2022.  
11.09. | Aktuality | 21 komentářů
 

Útočník Kadlec podepsal smlouvu v Mladé Boleslavi, už trénuje s prvním týmem

Bývalý reprezentant Václav Kadlec, který se snaží o návrat k fotbalu po vleklých problémech s kolenem, podepsal podle deníku Sport smlouvu s Mladou Boleslaví. Ve středočeském klubu začal trénovat před měsícem v rezervním mužstvu, nyní už se připravuje s prvním týmem kouče Karla Jarolíma.  
10.09. | Aktuality | 102 komentářů
 

Liberec má další posilu, z Opavy přišel záložník Tiéhi

Liberec získal v krátké době už třetí posilu. Do posledního týmu prvoligové tabulky zamířil záložník Christ Tiéhi, který přestoupil z druholigové Opavy. Se Slovanem podepsal tříletou smlouvu. Liberečtí o tom informovali na svém webu.  
07.09. | Aktuality | 29 komentářů
 

Brankář Zlámal se po 17 letech rozloučil s kariérou

Brankář Zdeněk Zlámal ukončil v 35 letech kariéru. Své rozhodnutí oznámil na instagramu. Naposledy působil ve Skotsku, kde oblékal dres Heart of Midlothian, St. Mirren a St. Johnstone.  
07.09. | Aktuality | 84 komentářů
 

Teplice angažovaly peruánského útočníka a francouzského záložníka

Do Teplic přišly před koncem přestupního období dvě zahraniční posily. Předposlední tým prvoligové tabulky angažoval peruánského útočníka Matíase Succara z ASK Linec a francouzského záložníka či útočníka Amadoua Dialla. Bývalý mládežnický reprezentant Guineje hrál naposledy za ázerbájdžánský tým Sabah.  
07.09. | Aktuality | 60 komentářů
 

Vicemistr světa Ribéry bude hrát za nováčka Serie A Salernitanu

Francouzský záložník Franck Ribéry v osmatřiceti letech s kariérou ještě nekončí. Vicemistr světa z roku 2006 se dohodl na roční smlouvě s nováčkem nejvyšší italské ligy Salernitanou.  
05.09. | Aktuality | 93 komentářů
 

Pastore se uchýlil do Španělska, šanci mu dá Elche

Jenom necelý týden byl bez práce Javier Pastore. Argentinský záložník nefiguroval v dalších plánech římského AS a s vedením se koncem srpna dohodl na ukončení kontraktu, jeho další kroky pak vedou do španělské nejvyšší soutěže.  
05.09. | Aktuality | 68 komentářů
23:41 Giovinco se prý vrátí do MLS
Sebastian Giovinco v minulosti zářil v dresu Toronta a podle tisku se nyní rozhodl pro návrat do tohoto kanadského klubu. Ofenzivní italský fotbalista hrával za Juventus nebo Parmu, od poloviny srpna je bez práce, tou dobou opustil saúdskoarabský Al Hilal. (sport-express.ru)
23:06 Hendersona čeká jubilejní zápas
Liverpool čeká souboj s Crystal Palace a v jeho sestavě by neměl chybět Jordan Henderson - pro záložníka se v tom případě bude jednat o jubilejní 200. duel v roli kapitána Reds. (sport-express.ru)
22:56 Premier League - výsledek
Výsledek dnešního utkání anglické ligy: Newcastle - Leeds 1:1 (44. Saint-Maximin - 13. Raphinha).
22:55 LaLiga - výsledek
Výsledek dnešního utkání španělské ligy: Celta Vigo - Cádiz 1:2 (65. Mina - 38. Lozano, 43. Espino).
22:50 Ligue 1 - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Štrasburk - FC Metz 3:0 (6. Ajorque z penalty, 26. a 40. Diallo).
22:47 Češky remizovaly v Nizozemsku
Utkání skupiny C kvalifikace mistrovství světa fotbalistek v Groningenu:
Nizozemsko - ČR 1:1 (0:0).
Branky:
83. Miedemaová - 47. Stašková.
Sestava ČR: Votíková - Dlasková, Bertholdová, Necidová, Bartoňová - Krejčiříková (73. Černá), Cahynová, Dubcová - Stašková (73. Pochmanová), Martínková (90.+5 Mrázová), Szewieczková (88. Šlajsová). Trenér: Rada. (ČTKc)
22:40 Serie A - výsledek
Výsledek dnešního utkání italské ligy: Sassuolo - Turín 0:1 (83. Pjaca).
22:24 Bundesliga - výsledek
Výsledek dnešního utkání německé ligy: Hertha - Fürth 2:1 (61. Ekkelenkamp, 79. vlastní Bauer - 57. Hrgota z penalty).
22:16 Twente si pojistilo Oosterwoldeho
Jayden Oosterwolde bude i nadále hrát za Twente. Mladý obránce měl smlouvu ještě na dva roky, vedení nizozemského klubu ale nelenilo a už nyní uplatnilo opci na prodloužení o dalších dvanáct měsíců. (vi.nl)
21:54 Eredivisie - výsledek
Výsledek dnešního utkání nizozemské ligy: Sparta Rotterdam - Nijmegen 1:1 (44. Mijnans - 28. Okita).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
16.09.
Dánsko - Malta
7:0
16.09.
Norsko - Arménie
10:0
16.09.
Turecko - Portugalsko
1:1
16.09.
Faerské ostrovy - Španělsko
0:10
16.09.
Albánie - Kosovo
1:1
16:00
Lotyšsko - Rakousko
1:8
16:00
Bosna a Hercegovina - Černá Hora
2:3
17:00
Bělorusko - Kypr
4:1
17:00
Řecko - Francie
0:10
17:30
Slovensko - Švédsko
0:1
17:30
Itálie - Moldavsko
3:0
18:00
Gruzie - Irsko
odl.
18:00
Rusko - Ázerbájdžán
2:0
18:00
Estonsko - Slovinsko
0:4
19:00
Polsko - Belgie
1:1
19:00
Švýcarsko - Litva
4:1
19:30
Rumunsko - Chorvatsko
2:0
20:00
Maďarsko - Skotsko
0:2
20:00
Anglie - Severní Makedonie
8:0
20:00
Severní Irsko - Lucembursko
4:0
20:15
Wales - Kazachstán
6:0
20:45
Nizozemsko - Česko
1:1
18.09.
Německo - Bulharsko
info
Kompletní výsledky
16.09.
Galatasaray SK - SS Lazio
1:0
16.09.
Lokomotiv Moskva - Marseille
1:1
16.09.
FC Midtjylland - Ludogorec Razgrad
1:1
16.09.
FK Crvena Zvezda - SC Braga
2:1
16.09.
Bayer Leverkusen - Ferencvárosi TC
2:1
16.09.
Real Betis - Celtic FC
4:3
16.09.
Dinamo Záhřeb - West Ham United
0:2
16.09.
Rapid Vídeň - KRC Genk
0:1
16.09.
Rangers FC - Olympique Lyon
0:2
16.09.
Brøndby IF - Sparta Praha
0:0
16.09.
PSV Eindhoven - Real Sociedad
2:2
16.09.
AS Monaco - SK Sturm Graz
1:0
16.09.
Leicester City - SSC Neapol
2:2
16.09.
Olympiakos Pireus - Antverpy
2:1
16.09.
E. Frankfurt - Fenerbahçe SK
1:1
Kompletní výsledky
16.09.
Kairat Almaty - Omonia Nikósie
0:0
16.09.
HJK Helsinky - LASK Linz
0:2
16.09.
Flora Tallinn - KAA Gent
0:1
16.09.
Slavia Praha - Union Berlín
3:1
16.09.
Slovan Bratislava - FC Kodaň
1:3
16.09.
Lincoln Red Imps - PAOK Soluň
0:2
16.09.
Stade Rennes - Tottenham Hotspur
2:2
16.09.
NŠ Mura - SBV Vitesse
0:2
16.09.
Qarabağ Ağdam - FC Basilej
0:0
16.09.
Anorthosis Famagusta - FK Partizan
0:2
16.09.
FK Bodø/Glimt - Zarja Luhansk
3:1
16.09.
AS Řím - CSKA Sofia
5:1
16.09.
FK Jablonec - CFR Cluj
1:0
16.09.
Randers FC - AZ Alkmaar
2:2
Kompletní výsledky
16.09.
Philadelphia - Club América
0:2
04:00
Cruz Azul - CF Monterrey
1:4
Kompletní výsledky
15:00
Le Messager Ngozi - US GN Niamey
0:1
15:00
DFC 8ème - Jwaneng
1:0
18:00
Stade Malien - AS SONABEL
3:0
19:00
Al Merreikh SC - Express FC
odl.
18.09.
Tusker FC - Arta/Solar7
info
18.09.
FC Platinum - Sagrada Esperança
info
18.09.
ZESCO United - Royal Leopards
info
18.09.
Zanaco FC - Akonangui FC
info
18.09.
Big Bullets FC - AmaZulu FC
info
18.09.
Petro de Luanda - Fovu Baham
info
18.09.
FC Nouadhibou - ESAE FC
info
18.09.
Hearts of Oak - CI Kamsar
neh.
Kompletní výsledky
16:00
Al Ahly SC Merowe - Atlabara FC
2:0
19:00
Marumo Gallants - Futuro Kings
3:0
18.09.
AS Kigali - Olympique de Missiri
info
18.09.
Biashara United - FC Dikhil
info
18.09.
Young Buffaloes - Red Arrows FC
info
18.09.
Horseed SC - Azam FC
info
18.09.
Buffles du Borgou - FAR de Rabat
info
18.09.
Orapa United - AS Mangasport
info
18.09.
GD Interclube - Mafunzo FC
info
18.09.
Diables Noirs - Bumamuru FC
info
18.09.
AS Police - US Ben Guerdane
info
18.09.
Wakriya AC - Diambars FC
neh.
18.09.
Bayelsa United - Ashanti GB
neh.
Kompletní výsledky
21:00
Newcastle United - Leeds United
1:1
18.09.
Wolverhampton - Brentford FC
info
18.09.
Burnley FC - Arsenal FC
info
18.09.
Liverpool FC - Crystal Palace
info
18.09.
Manchester City - Southampton FC
info
18.09.
Norwich City - Watford FC
info
18.09.
Aston Villa - Everton FC
info
18.09.
Hull City - Sheffield United
info
18.09.
Barnsley FC - Blackburn Rovers
info
18.09.
Derby County - Stoke City
info
18.09.
Fulham FC - Reading FC
info
18.09.
Huddersfield Town - Nottingham
info
18.09.
Middlesbrough FC - Blackpool FC
info
18.09.
Millwall FC - Coventry City
info
18.09.
Peterbor. - Birmingham City
info
18.09.
Preston North End - W. B. A.
info
18.09.
Queens Park Rangers - Bristol City
info
18.09.
Cardiff City - AFC Bournemouth
info
18.09.
Luton Town - Swansea City
info
18.09.
Accrington Stanley - Wigan Athletic
info
18.09.
AFC Wimbledon - Plymouth Argyle
info
18.09.
Bolton Wanderers - Rotherham United
info
18.09.
Cheltenham Town - Oxford United
info
18.09.
Crewe Alexandra - Burton Albion
info
18.09.
Doncaster Rovers - Morecambe FC
info
18.09.
Fleetwood Town - Sunderland AFC
info
18.09.
Gillingham FC - Milton Keynes Dons
info
18.09.
Lincoln City - Ipswich Town
info
18.09.
Portsmouth FC - Cambridge United
info
18.09.
Sheff. Wed - Shrewsbury Town
info
18.09.
Wycombe Wanderers - Charlton
info
18.09.
Northampton Town - Swindon Town
info
18.09.
Bradford City - Barrow AFC
info
18.09.
Bristol Rovers - Leyton Orient
info
18.09.
Carlisle United - Scunthorpe United
info
18.09.
Colchester United - Crawley Town
info
18.09.
Exeter City - Sutton United
info
18.09.
Mansfield Town - Rochdale AFC
info
18.09.
Oldham Athletic - Hartlepool United
info
18.09.
Port Vale - Harrogate Town
info
18.09.
Stevenage FC - Forest Green Rovers
info
18.09.
Tranmere Rovers - Salford City
info
18.09.
Newport County - Walsall FC
info
18.09.
Bromley FC - Barnet FC
info
18.09.
Halifax Town - Stockport County
info
18.09.
Grimsby Town - Eastleigh FC
info
18.09.
Notts County - Maidenhead United
info
18.09.
Solihull Moors - Boreham Wood
info
18.09.
Torquay United - Southend United
info
18.09.
Wealdstone FC - Aldershot Town
info
18.09.
Yeovil Town - Altrincham FC
info
18.09.
Wrexham FC - Dagenham & Redbridge
info
18.09.
Weymouth FC - Dover Athletic
info
Kompletní výsledky
21:00
Celta Vigo - Cádiz CF
1:2
18.09.
Rayo Vallecano - Getafe CF
info
18.09.
Atlético Madrid - Athletic Bilbao
info
18.09.
Elche CF - Levante UD
info
18.09.
Deportivo Alavés - CA Osasuna
info
21:00
AD Alcorcón - UD Almería
0:4
18.09.
UD Ibiza - Real Oviedo
info
18.09.
CD Leganés - SD Amorebieta
info
18.09.
Real Zaragoza - Real Sociedad B
info
18.09.
Girona FC - Real Valladolid
info
18.09.
FC Cartagena - CD Lugo
info
Kompletní výsledky
20:45
US Sassuolo - Turín FC
0:1
18.09.
Janov CFC - ACF Fiorentina
info
18.09.
Inter Milán - Bologna FC
info
18.09.
Salernitana - Atalanta Bergamo
info
18:00
Como 1907 - Frosinone Calcio
0:2
20:30
Brescia Calcio - FC Crotone
2:2
18.09.
Ascoli Calcio - Benevento Calcio
info
18.09.
US Lecce - Alessandria Calcio
info
18.09.
AC Monza Brianza - Ternana Calcio
info
18.09.
Reggina 1914 - SPAL 2013
info
18.09.
Perugia Calcio - Cosenza Calcio
info
18.09.
L.R. Vicenza Virtus - AC Pisa 1909
info
18.09.
AS Cittadella - Pordenone Calcio
info
18.09.
AC Pro Sesto - US Fiorenzuola
info
18.09.
AS Gubbio - Virtus Entella
info
18.09.
AC Pistoiese - AC Reggiana
info
18.09.
SS Juve Stabia - Nuovo Campobasso
info
Kompletní výsledky
20:30
Hertha BSC - Greuther Fürth
2:1
18.09.
Bayern Mnichov - VfL Bochum
info
18.09.
1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg
info
18.09.
FC Augsburg - Mönchengladbach
info
18.09.
Arminia Bielefeld - TSG Hoffenheim
info
18.09.
1. FC Köln - RB Lipsko
info
18:30
Schalke 04 - Karlsruher SC
1:2
18:30
1. FC Norimberk - Hansa Rostock
1:0
18.09.
Holstein Kiel - Hannover 96
info
18.09.
Düsseldorf - Jahn Regensburg
info
18.09.
SV Sandhausen - 1. FC Heidenheim
info
18.09.
Werder Brémy - Hamburger SV
info
19:00
TSV Havelse - Viktoria Köln
1:0
18.09.
MSV Duisburg - Braunschweig
info
18.09.
1. FC Magdeburg - Würzburger K.
info
18.09.
Saarbrück. - SV Türkgücü-Ataspor München
info
18.09.
TSV Mnichov 1860 - FSV Zwickau
info
18.09.
SV Waldhof Mannheim - Hallescher FC
info
18.09.
VfL Osnabrück - SV Meppen
info
19:00
Weiche Flensburg - Heider SV
3:1
18.09.
Hannover 96 II - Werder Brémy II
info
18.09.
St. Pauli II - KSV Holstein Kiel II
info
18.09.
Hamburger SV II - Norderstedt
info
18.09.
VfB Lübeck - FC Teutonia Ottensen
info
18.09.
FC Oberneuland - LSK Hansa
info
18.09.
SSV Jeddeloh - Schwarz-Weiß Rehden
info
19:00
SV Lichtenberg 47 - VfB Auerbach
odl.
19:00
SV Babelsberg 03 - TeBe Berlín
4:2
18.09.
Chemnitzer FC - Energie Cottbus
odl.
18.09.
FSV Luckenwalde - BFC Dynamo
info
18.09.
Chemie Lipsko - Optik Rathenow
info
18.09.
Hertha BSC II - Carl Zeiss Jena
info
19:30
Sportfreunde Lotte - Wiedenbrück
odl.
19:30
Rot-Weiß Essen - Schalke 04 II
1:0
18.09.
Rot Weiss Ahlen - SV Lippstadt 08
info
18.09.
Oberhausen - SV Rödinghausen
info
18.09.
FC Wegberg-Beeck - KFC Uerdingen
info
18.09.
M'gladbach II - 1. FC Köln II
info
18.09.
Wuppertaler SV - VfB Homberg
info
18.09.
SV Straelen - Preußen Münster
info
18.09.
FC 08 Homburg - Schott Mainz
info
18.09.
FSV Frankfurt - FK Pirmasens
info
18.09.
TSV Steinbach - VfR Aalen
info
18.09.
Rot-Weiss Koblenz - Hoffenheim II
info
18.09.
SV Elversberg - 1. FSV Mainz 05 II
info
18.09.
VfB Stuttgart II - Bahlinger SC
info
19:00
Wacker Burghausen - SV Heimstetten
0:3
19:00
TSV Buchbach - Bayern Mnichov II
2:2
18.09.
1. FC Schweinfurt - Schalding-Hein.
info
18.09.
SpVgg Bayreuth - SpVgg Unterhaching
info
18.09.
1. FC Norimberk II - FC Augsburg II
info
18.09.
TSV Aubstadt - SC Eltersdorf
info
18.09.
Greuther Fürth II - VfB Eichstätt
info
18.09.
TSV Rain am Lech - FC Memmingen
info
Kompletní výsledky
19:00
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
1:1
19:00
Hradec Král. - FK Pardubice
2:0
18.09.
Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav
info
18.09.
1. FC Slovácko - Fastav Zlín
info
18.09.
Viktoria Plzeň - Č. Budějovice
info
16:30
Vlašim - 1. SK Prostějov
0:1
16:30
Dukla Praha - 1. FK Příbram
2:3
18:00
FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf
2:0
18.09.
MFK Vyškov - Sparta Praha B
info
18.09.
Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
info
18.09.
MFK Chrudim - SK Líšeň
info
18.09.
SFC Opava - MAS Táborsko
info
18.09.
Slavoj Vyšehrad - Králův Dvůr
info
18.09.
Loko Vltavín - SK Benešov
info
18.09.
SK Rakovník - 1. FC Karlovy Vary
info
18.09.
FC Písek - Motorlet Praha
info
18.09.
Jiskra Domažlice - Příbram B
info
18.09.
FK Zbuzany - FK Mladá Boleslav B
info
18.09.
FK Přepeře - Hradec Králové B
info
18.09.
FK Teplice B - FK Jablonec B
info
18.09.
Sokol Živanice - Slovan Velvary
info
18:00
FC Hlučín - FC Dolní Benešov
3:0
18.09.
MFK Frýdek-Místek - Kroměříž
info
18.09.
Viktoria Otrokovice - FK Blansko
info
18.09.
Sigma Olomouc B - Vel. Mez.
info
18.09.
Slovan Rosice - FC Vratimov
info
18.09.
ČSK Uherský Brod - SK Uničov
info
18.09.
Mar. Lázně - Tatran Sedlčany
info
18.09.
Č. Budějovice B - J. Hradec
info
18.09.
TJ Přeštice - SK Doubravka
info
18.09.
FC Rokycany - ČLU Beroun
info
18.09.
SK Klatovy - Petřín Plzeň
info
18.09.
Otava Katovice - Hvězda Cheb
info
18.09.
SK Kladno - FK Baník Most - Souš
info
18.09.
Neratovice-Byškovice - FK Louny
info
18.09.
FK Brandýs nad Labem - FK Ostrov
info
18.09.
Česká Lípa - SK Český Brod
info
18.09.
Aritma Praha - Meteor Praha
info
18.09.
FC Chomutov - SK Štětí
info
18.09.
MFK Dobříš - Tatran Rakovník
info
18.09.
Olympie Březová - SK Slaný
info
18.09.
Sokol Libiš - FK Velké Hamry
info
18.09.
SK Kosmonosy - SK Poříčany
info
18.09.
FK Letohrad - Sparta Kutná Hora
info
18.09.
MFK Trutnov - SK Tochovice
info
18.09.
MSK Břeclav - Slavoj TKZ Polná
info
18.09.
Havlíčkův Brod - Bystřice n/P
info
18.09.
Val. Mez. - Viktorie Přerov
info
18.09.
Slovan Bzenec - Nové Sady Olomouc
info
18.09.
SK Hranice - FC Vsetín
info
18.09.
SFK Holešov - Tatran Všechovice
info
18.09.
TJ Skaštice - FC Slavičín
info
18.09.
Jiskra Rýmařov - MFK Vítkovice
info
18.09.
TJ Heřmanice - FK SK Polanka
info
Kompletní výsledky
17:00
Spartak Trnava - ŠKF Sereď
2:0
18.09.
AS Trenčín - FK Senica
info
18.09.
MFK Ružomberok - Dunajská Streda
info
18.09.
Michalovce - FC Zlaté Moravce
info
18.09.
Liptovský Mikuláš - FK Pohronie
info
17:00
Podbrezová - KFC Komárno
2:3
18.09.
Slovan Brat. B - Partizán Bardejov
info
18.09.
MŠK Námestovo - Šamorín
info
18.09.
MŠK Púchov - FC Košice
info
18.09.
Banská Bystrica - Slavoj Trebišov
info
18.09.
FK Humenné - MŠK Žilina B
info
18.09.
MFK Skalica - FC Petržalka
info
Kompletní výsledky
21:00
Racing Strasbourg - FC Metz
3:0
18.09.
RC Lens - Lille OSC
info
18.09.
AS Saint-Étienne - Bordeaux
info
18.09.
FC Sochaux - Paris FC
info
18.09.
Toulouse FC - Grenoble Foot 38
info
18.09.
SC Bastia - SM Caen
info
18.09.
Dijon FCO - USL Dunkerque
info
18.09.
AS Nancy-Lorraine - Le Havre AC
info
18.09.
Nîmes Olympique - Amiens SC
info
18.09.
Chamois Niortais - EA Guingamp
info
18.09.
Pau FC - Valenciennes FC
info
18.09.
US Quevilly-Rouen - AJ Auxerre
info
18.09.
Rodez AF - AC Ajaccio
info
19:00
Bourg Péronnas - LB Châteauroux
1:0
19:00
Red Star FC - FC Villefranche
0:1
19:00
FC Sète - Stade Briochin
0:0
19:00
Stade Lavallois - Le Mans FC
2:1
19:00
US Orléans - FC Annecy
2:2
19:00
CS Sedan - US Créteil
0:0
19:00
FC Chambly - Bastia-Borgo
2:2
19:00
US Boulogne - SO Cholet
2:3
Kompletní výsledky
18.09.
FK Ufa - FK Chimki
info
18.09.
Křídla Sovětů - FK Rostov
info
18.09.
Achmat Groznyj - FK Krasnodar
info
Kompletní výsledky
21:15
Portimonense SC - CD Santa Clara
2:1
18.09.
FC Famalicão - CS Marítimo
info
18.09.
CF Os Belenenses - Gil Vicente FC
info
18.09.
FC Arouca - Vitória SC Guimarães
info
16.09.
Académica - Estrela Amadora
2:2
19:00
SC Covilhã - FC Penafiel
0:0
18.09.
Rio Ave FC - CD Feirense
info
18.09.
CD Mafra - CD Trofense
info
Kompletní výsledky
18.09.
Aberdeen FC - St. Johnstone FC
info
18.09.
Hibernian FC - St. Mirren FC
info
18.09.
Ross County - Heart of Midlothian
info
18.09.
Dunfermline Athletic - Inverness CT
info
18.09.
Hamilton Academical - Ayr United
info
18.09.
Greenock Morton - Raith Rovers
info
18.09.
Partick Thistle - Kilmarnock FC
info
18.09.
Queen of the South FC - Arbroath FC
info
18.09.
Airdrieonians FC - East Fife FC
info
18.09.
Clyde FC - Queen's Park FC
info
18.09.
Falkirk FC - Dumbarton FC
info
18.09.
Montrose FC - Alloa Athletic
info
18.09.
Peterhead FC - Cove Rangers
info
20:45
Edinburgh City - Stirling Albion
2:2
18.09.
Albion Rovers - Kelty Hearts
info
18.09.
Cowdenbeath FC - Forfar Athletic
info
18.09.
Elgin City - Annan Athletic
info
18.09.
Stranraer FC - Stenhousemuir FC
info
Kompletní výsledky
20:00
Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen
1:1
18.09.
SC Heerenveen - Fortuna Sittard
info
18.09.
Willem II - FC Groningen
info
18.09.
AFC Ajax - Cambuur Leeuwarden
info
18.09.
FC Utrecht - RKC Waalwijk
info
20:00
Almere City - Jong AFC Ajax
2:4
20:00
FC Den Bosch - Jong AZ Alkmaar
2:1
20:00
FC Dordrecht - SC Telstar
0:1
20:00
BV De Graafschap - SBV Excelsior
3:1
20:00
Helmond Sport - Jong Utrecht
0:3
20:00
MVV Maastricht - FC Eindhoven
1:0
20:00
NAC Breda - FC Emmen
1:2
20:00
Roda JC - TOP Oss
2:0
20:00
FC Volendam - VVV Venlo
2:1
Kompletní výsledky
20:45
Cercle Bruggy - KAS Eupen
1:2
18.09.
KV Oostende - Beerschot Wilrijk
info
18.09.
Saint-Gilles - SV Zulte Waregem
info
18.09.
KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven
info
18.09.
Royal Charleroi SC - Club Bruggy
info
20:00
RWDM47 - Waasland-Beveren
1:3
18.09.
Excel Mouscron - Excelsior Virton
info
Kompletní výsledky
19:00
Yeni Malatyaspor - Karagümrük
3:4
19:00
Altay SK - Göztepe SK
2:1
18.09.
Sivasspor - Gazişehir Gaziantep FK
info
18.09.
Kasimpaşa SK - Trabzonspor
info
18.09.
Antalyaspor - Beşiktaş JK
info
18.09.
Adana Demirspor - Çaykur Rizespor
info
16.09.
Keçiörengücü - Boluspor
0:3
16.09.
Kocaelispor - Balikesirspor
3:1
16.09.
Istanbulspor - MKE Ankaragücü
0:1
18.09.
Eyüpspor - Erzurum BB
info
18.09.
Manisa BBSK - Bandirmaspor
info
Kompletní výsledky
18:00
Ionikos FC - Aris Soluň
1:0
18.09.
PAS Giannina FC - Panathinaikos FC
info
Kompletní výsledky
18.09.
SV Ried - Wolfsberger AC
info
18.09.
Austria Vídeň - SCR Altach
info
18.09.
Admira - TSV Hartberg
info
18:10
Wacker Innsbruck - FC Liefering
2:2
18:30
SKU Amstetten - Blau Weiß Linz
1:0
18:30
SV Lafnitz - SKN Sankt Pölten
1:0
18:30
FC Juniors OÖ - Austria Am.
2:2
18:30
SV Horn - SV Kapfenberg
0:1
18.09.
FC Dornbirn - Floridsdorfer AC
info
18.09.
Vorwärts Steyr - Austria Lustenau
info
Kompletní výsledky
19:30
FC Bulle - Lausanne Sport
2:3e
19:30
SC Kriens - FC Curych
0:1
20:00
FC Concordia - Servette Ženeva
1:4
20:00
Neuchâtel Xamax - FC Lugano
0:1
20:00
Yverdon-Sport - FC Wil
3:0
18.09.
BS Basilej - FC Biel-Bienne
info
18.09.
Stade Lausanne Ouchy - FC Sion
info
18.09.
Étoile Carouge FC - FC Winterthur
info
18.09.
FC Paradiso - FC Aarau
info
18.09.
SC Buochs - FC Luzern
info
18.09.
FC Bosporus - FC Schaffhausen
info
18.09.
FC Thun - Grasshopper Curych
info
Kompletní výsledky
18:30
Desna Černihiv - Ruch Lvov
1:0
18.09.
Inhulec Petrove - Kolos Kovalivka
info
18.09.
FC Mariupol - Šachtar Doněck
info
18.09.
SK Dnipro-1 - Veres Rivne
info
18.09.
Dynamo Kyjev - PFK Oleksandrija
info
18.09.
Vorskla Poltava - Olimpik Doněck
neh.
Kompletní výsledky
18:00
Zagłębie Lubin - Nieciecza
2:1
20:30
Lech Poznań - Wisła Kraków
5:0
18.09.
Wisła Płock - Jagiellonia
info
18.09.
Pogoń Szczecin - KS Cracovia
info
18.09.
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
info
18.09.
Legia Varšava - Górnik Łęczna
info
18.09.
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
info
16.09.
GKS Katowice - Arka Gdynia
2:4
16.09.
KS Polkowice - Stomil Olsztyn
2:2
16.09.
GKS Tychy - Chrobry Głogów
1:0
18:00
GKS Jastrzębie - Sosnowiec
1:1
20:30
Resovia Rzeszów - Miedź Legnica
odl.
18.09.
ŁKS Łódź - Podbeskidzie
info
18.09.
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
info
Kompletní výsledky
17:00
FC Voluntari - CS Mioveni
4:0
20:00
Rapid Buk. - Gaz Metan M.
1:2
18.09.
Chindia T. - Farul Constanţa
info
18.09.
Universitatea Craiova - FCSB
info
Kompletní výsledky
18.09.
FC Dabas - Szombathelyi Haladás
info
18.09.
Vác FC - Zalaegerszegi TE
info
18.09.
Debreceni EAC - Kisvárda FC
info
18.09.
Komáromi VSE - Mezőkövesdi SE
info
18.09.
Veszprém FC - Debreceni VSC
info
18.09.
UFC Gyömrő - Paksi SE
info
18.09.
Jászberényi SE - Balassagyarmat
info
18.09.
Budaörsi SC - Vasas Budapešť
info
18.09.
Monor SE - Csákvári TK
info
18.09.
Kelen SC - Szeged 2011 FC
info
18.09.
Ceglédi VSE - Kaposvári Rákóczi
info
18.09.
Csepel SC - FC Szeged
info
18.09.
Mosonmagyaróvár - Győri ETO FC
info
18.09.
Tököl VSK - Teskánd SE
info
18.09.
BVSC Budapešť - Iváncsa KSK
info
18.09.
Tiszakécske FC - Újpest FC
info
18.09.
SC Šoproň - MOL Fehérvár FC
info
18.09.
Diósgyőri VTK - Szentlőrinc SE
info
18.09.
Pápai Perutz - Budafoki LC
info
18.09.
Kazincbarcika - Szolnoki MÁV FC
info
18.09.
Békéscsaba Előre SE - Dorogi FC
info
18.09.
FC Tatabánya - Soroksári SC
info
Kompletní výsledky
20:00
Hrvatski dragovoljac - NK Rijeka
2:2
18.09.
Slaven Belupo - NK Istra 1961
info
18.09.
HNK Šibenik - Lokomotiva Záhřeb
info
Kompletní výsledky
16.09.
TSC Bačka Topola - Napredak
1:2
16:00
FK Novi Pazar - Radnički Niš
2:1
19:00
Radnik Surdulica - Vojvodina
0:2
19:00
FK Metalac - FK Kolubara
3:1
18.09.
FK Čukarički - Spartak Subotica
info
18.09.
Proleter Novi Sad - Mladost Lučani
info
18.09.
FK Voždovac - FK Radnički 1923
info
Kompletní výsledky
18.09.
NK Domžale - NK Radomlje
info
18.09.
Olimpija Lublaň - NK Celje
info
16.09.
ND Gorica - NK Bravo
0:2
16.09.
NK Aluminij - FC Koper
1:2
Kompletní výsledky
15:00
Carsko Selo Sofia - L. Plovdiv
0:2
17:15
Arda Kardžali - Pirin Blagoevgrad
3:0
19:30
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora
2:1
18.09.
Černo More Varna - Lokomotiv Sofia
info
18.09.
Levski Sofia - CSKA 1948 Sofia
info
Kompletní výsledky
19:00
Aalborg BK - Odense Boldklub
2:0
18:00
FC Fredericia - FC Helsingør
2:4
19:00
Lyngby BK - HB Køge
1:1
18.09.
Esbjerg fB - Fremad Amager
info
18.09.
Hobro IK - AC Horsens
info
Kompletní výsledky
18.09.
Degerfors IF - IK Sirius
info
18.09.
Malmö FF - Djurgårdens IF
info
18.09.
BK Häcken - Mjällby AIF
info
16.09.
IFK Värnamo - J-Södra
2:0
18.09.
Norrby IF - Trelleborgs FF
info
18.09.
AFC Eskilstuna - Vasalunds IF
info
18.09.
IK Brage - GAIS Göteborg
info
18.09.
GIF Sundsvall - Landskrona BoIS
info
Kompletní výsledky
18.09.
Kristiansund BK - FK Haugesund
info
18.09.
Odds BK - Lillestrøm SK
info
18.09.
Bryne FK - IK Start
info
18.09.
Grorud IL - Sogndal Fotball
info
18.09.
FK Jerv - Sandnes Ulf
info
18.09.
Raufoss IL - KFUM Oslo
info
18.09.
Strømmen IF - Ham-Kam Fotball
info
18.09.
Åsane Fotball - Aalesunds FK
info
18.09.
Ranheim Fotball - Stjørdals-Blink
info
Kompletní výsledky
18.09.
HIFK Helsinky - IFK Mariehamn
info
18.09.
FC Lahti - AC Oulu
info
18.09.
FC Haka - Ilves Tampere
info
18.09.
KTP Kotka - KuPS Kuopio
info
18.09.
SJK Seinäjoki - Inter Turku
info
Kompletní výsledky
18:00
PAEEK Kyrenia - Aris Limassol
0:0
18.09.
Pafos FC - AEK Larnaka
info
18.09.
Olympiakos Nikósie - AEL Limassol
info
Kompletní výsledky
18.09.
Bnei Sakhnin - Hapoel Beer-Sheva
info
18.09.
Hapoel Nof HaGalil - FC Ashdod
info
18.09.
Mac P-Tik. - Hapoel Tel-Aviv
info
18.09.
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa
info
Kompletní výsledky
18.09.
Sligo Rovers - Shamrock Rovers
info
20:45
UC Dublin - Waterford United
2:3
20:45
St. Pat's - Wexford Youths
3:0
20:45
Bohemians Dublin - Maynooth UTFC
4:0
21:00
Finn Harps - Dundalk FC
3:3
Kompletní výsledky
18.09.
Ballymena United - Glenavon FC
info
18.09.
Carrick Rangers - Portadown FC
info
18.09.
Crusaders FC - Larne FC
info
18.09.
Dungannon Swifts - Cliftonville FC
info
18.09.
Linfield FC - Coleraine FC
info
18.09.
Warrenpoint Town - Glentoran FC
info
Kompletní výsledky
20:45
Newtown AFC - Aberystwyth Town
1:2
18.09.
Caernarfon Town - Cardiff MU
info
18.09.
Cefn Druids - PenyBont FC
info
18.09.
Connah's Quay Nomads - Bala Town
info
18.09.
Haverfordwest - Flint Town United
info
18.09.
The New Saints FC - Barry Town
info
Kompletní výsledky
19:00
Torpedo Žodino - Energetik Minsk
0:1
18.09.
FK Sluck - FK Gomel
info
18.09.
Dinamo Brest - Slavia Mozyr
info
18.09.
BATE Borisov - Šachtër Soligorsk
info
18.09.
Sputnik Rečica - FK Ruch Brest
neh.
Kompletní výsledky
17:00
DFK Dainava - Sūduva Marijampolė
1:2
18.09.
Džiugas Telšiai - Žalgiris
info
18.09.
Banga Gargždai - Kauno Žalgiris
info
Kompletní výsledky
18.09.
Legion Tallinn - Tulevik Viljandi
info
18.09.
Levadia Tallinn - Trans Narva
info
18.09.
FC Kuressaare - Vaprus Pärnu
info
Kompletní výsledky
18:00
Petroclub - Milsami Orhei
1:1
18:00
CSF Bălți - Sfîntul G.
1:2
18.09.
Dinamo-Auto Tiraspol - FC Floreşti
info
18.09.
Zimbru Kišiněv - Sheriff Tiraspol
info
Kompletní výsledky
18:00
FK Sarajevo - Leotar Trebinje
0:1
20:30
Borac Banja Luka - Široki Brijeg
2:1
18.09.
NK Posušje - Radnik Bijeljina
info
18.09.
Željezničar - Velež Mostar
info
18.09.
FK Tuzla City - Sloboda Tuzla
info
18.09.
Zrinjski Mostar - Rudar Prijedor
info
Kompletní výsledky
18:00
Bud. Podg. - Jezero Plav
0:1
18.09.
Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci
info
18.09.
Iskra Danilovgrad - FK Podgorica
info
Kompletní výsledky
19:45
Dinamo Tirana - KF Laçi
1:1
18.09.
Skënderbeu - Partizani Tirana
info
18.09.
Vllaznia Skadar - Teuta Durrës
info
Kompletní výsledky
16.09.
Lernayin - Ararat-Armenia
1:2
13:30
FK Van - Sevan FC
3:2p
17:30
BKMA - Pyunik Jerevan
1:2
Kompletní výsledky
18.09.
FK Qäbälä - Säbail FK
info
18.09.
Zirä FK - Sabah FK
info
Kompletní výsledky
16.09.
FC Samgurali - FC Samtredia
4:0
16.09.
Dinamo Batumi - L. Tbilisi
7:3
16.09.
Saburtalo Tbilisi - FC Telavi
2:1
16.09.
Torpedo Kutaisi - Shukura K.
2:1
16.09.
Dinamo Tbilisi - Dila Gori
0:0
Kompletní výsledky
18.09.
Žetisu Taldykorgan - FK Akžajyk
info
18.09.
FC Astana - FK Aktobe
info
18.09.
Kaspij Aktau - FK Atyrau
info
18.09.
FK Arys - Ordabasy Šymkent
info
Kompletní výsledky
18.09.
St. Lucia FC - Sirens FC
info
18.09.
Valletta FC - Gzira United
info
18.09.
Hibernians FC - Mosta FC
info
Kompletní výsledky
20:00
Progrès Niedercorn - US Hostert
3:1
18.09.
Hamm Benfica - Etzella Ettelbrück
info
18.09.
Jeunesse Esch - Racing FC
info
18.09.
F91 Dudelange - T. Pétange
info
18.09.
FC Wiltz - US Mondorf
info
18.09.
Swift Hesperange - Victoria Rosport
info
Kompletní výsledky
18.09.
HB Tórshavn - EB/Streymur
info
Kompletní výsledky
16.09.
KF Ulpiana - KF Drenica
0:1
16.09.
KF Priština - KF Gjilani
1:1
18.09.
KF Malisheva - KF Feronikeli
info
18.09.
KF Ballkani - KF Llapi
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
- => -
 
volný hráč
 
 
Falcao (Ú)
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
21:30
FC Hradec Králové-FK Pardubice (Streaming) (FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 8. kola FORTUNA:LIGY)
23:30
Fotbal (Evropská liga, základní skupina Rangers - Lyon)
00:00
Fotbal (Evropská liga, základní skupina Dinamo Zagreb - West Ham)
Kompletní TV program
Anketa
Komu jste přáli ve finále mistrovství Evropy?
Hlasovat