United musí zastavit ligové trápení, čeká je však těžká zkouška

Manchester United už tři ligové zápasy nevyhrál a navíc v nich získal jediný bod. V tabulce tak klesl až na šesté místo. V devátém kole Premier League však Rudé ďábly čeká duel s rivalem z Liverpoolu, kterému patří druhá příčka.
DNES | Previews | 10 komentářů

Solskjaer: Pokud někdo chce kritizovat Ronalda, ať se podívá na duel s Atalantou

Manažer Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer po vítězství 3:2 nad Atalantou Bergamo v Lize mistrů vyzdvihl výkon útočníka Cristiana Ronalda, který gólem z 81. minuty dokonal obrat "Rudých ďáblů" ve druhém poločase. Podle norského kouče by se kritici portugalské hvězdy měli podívat právě na zápas třetího kola skupiny F.
21.10. | Aktuality | 96 komentářů

Manchester United proti Atalantě otočil výsledek, opět rozhodl Ronaldo

Na Old Trafford se hrál parádní fotbal. Atalanta vedla na půdě Manchesteru už o dva góly, jenomže domácí to nezabalili a po změně stran třemi góly výsledek otočili. "Csaplárovu" past dokonal z pohledu hostů vítěznou brankou Cristiano Ronaldo. Rudí ďáblové se po výsledku 3:2 posouvají do čela skupiny F.
20.10. | Komentáře a souhrny | 627 komentářů

Manchester United chce proti Atalantě zapomenout na špatné výsledky

O průběžné první místo ve skupině F se v přímém souboji na Old Trafford utkají Manchester United a Atalanta Bergamo. Favorizovaní "Rudí ďáblové" neprožívají šťastné časy, v Premier League ztrácejí body jako na běžícím páse a ani v Lize mistrů není jejich dosavadní počínání bezchybné. Proti Young Boys Bern prohráli a Villarreal udolali šťastně až v nastavení.
19.10. | Previews | 627 komentářů

Mizérie United pokračuje. Ve šlágru kola podlehli domácímu Leicesteru 2:4

Rudí Ďáblové od 19. minuty vedli, když se krásnou ranou prosadil Greenwood. Na jeho zásah ale zareagoval ve 31. minutě Tielemans, který využil chyby hostující defenzivy. V druhém poločase se strhla skvělá ofenzivní podívaná. V 78. minutě poslal domácí do vedení Söyüncü ale jen o čtyři minuty později srovnal Rasfhord. Vítězný zásah na 3:2 si však hned v 83. minutě připsal Jamie Vardy a výhru Foxes pečetil v 91. minutě střídající Daka. Leicester tak postoupil na 11. příčku. Naopak United spadli na šesté místo tabulky a mistrovské ambice se jim začínají rozplývat.
19.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Oleho čeká další zkouška. Uspějí Red Devils na hřišti matného Leicesteru?

Jaden Sancho, Anthony Martial, Paul Pogba, Edinson Cavani, Raphael Varane, Bruno Fernandes a hlavně - Cristiano Ronaldo. Kádr Manchesteru United zní na papíře vskutku hrozivě a budí vysoká očekávání. Není proto divu, že nevyrovnané výkony a nejistá hra týmu vyvolávají u fans Rudých ďáblů mírné záchvaty vzteku, které směřují především proti jednomu muži a tím je Ole Gunnar Solskjær. "Pod Solskjærovým vedením nemá klub identitu, nemá plán, nemá taktický plán ... United trpí a nejsou dominantní." Tak se vyjádřil v rozhovoru bývalý hráč The Reds, Daley Blind.
14.10. | Previews | 3 komentáře

Varane vypadne po zranění z Ligy národů na čas ze sestavy Manchesteru United

Manchester United se bude muset několik týdnů obejít bez francouzského obránce Raphaëla Varaneho. Osmadvacetiletý hráč si z reprezentačního srazu přivezl zranění třísel, kvůli němuž nedohrál nedělní finále Ligy národů.
12.10. | Aktuality | 173 komentářů

Manchester United doma ztratil s Evertonem

Manchester United jen remizoval v utkání sedmého kola Premier League s Evertonem 1:1. Domácí poslal do vedení Anthony Martial, vyrovnání však zařídil Andros Townsend.
02.10. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

V souboji tabulkových sousedů hostí Manchester United Everton

Souboj o dočasné držení první pozice bude k vidění v sobotu odpoledne na Old Trafford. Domácí celek hostí Everton, přičemž obě mužstva jsou aktuálně se třinácti body tabulkovými sousedy na čtvrté a páté příčce.
01.10. | Previews | 3 komentáře

Je to moje práce, řekl Ronaldo o vítězném gólu z páté minuty nastavení

Jako splněnou práci bral hvězdný Cristiano Ronaldo svůj gól z páté minuty nastavení, kterým rozhodl o středečním vítězství Manchesteru United 2:1 nad Villarrealem ve skupině Ligy mistrů. Podle trenéra "Rudých ďáblů" Oleho Gunnara Solskjaera má tým s šestatřicetiletým útočníkem šanci na výhru vždycky.
30.09. | Aktuality | 100 komentářů
22.10. Manchester United bez Fernandese?
Manchester United hraje o víkendu s Liverpoolem a chybět by mu mohl Bruno Fernandes. Portugalský záložník nedokončil včerejší trénink, do kabiny zamířil už během rozcvičky. (dailymail.co.uk)
21.10. West Ham a Manchester United dostaly pokutu
Anglické kluby West Ham United a Manchester United dostaly pokuty za nepokoje v hledišti v zářijových zápasech. Kladiváři zaplatí 60 tisíc eur za zápas proti Rapidu Vídeň. Manchester zase zaplatí přes 8 tisíc eur za duel Ligy mistrů proti Villarrealu. (bbc.co.uk)
21.10. Blanc zůstane v Kataru
Francouzský kouč Laurent Blanc vyloučil, že by se ze svého současného katarského působiště, mohl zamířit do Manchesteru United či do Barcelony. S oběma štacemi jej spojují média. "Nic z toho momentálně není relevantní. Jsem v Kataru, tvrdě jsem bojoval, aby mi přivedli dobré hráče, užívám si o tady. A budu tady i dál. Jestli to bude rok, rok a půl, dva roky, nebo měsíce, to nemám tušení," řekl Blanc. (getfootballnewsfrance.com)
21.10. Ronaldo opět vylepšoval statistiky
Cristiano Ronaldo včera dokonal obrat Manchesteru United proti Atalantě a v rámci Ligy mistrů se střelecky prosadil proti 38. týmu, znovu tak vylepšil svůj rekord. V milionářské soutěži dalo minimálně 38 branek jenom sedmnáct fotbalistů, Portugalec jich nastřádal už 137. (sport-express.ru)
19.10. Diallo v lednu na hostování?
Manchester United může v lednu opustit Amad Diallo. Talentovaný křídelník potřebuje pravidelné herní vytížení, čehož se mu aktuálně nedostává. (football-italia.net)
19.10. Isak má zájemce z Anglie
kolem švédského útočníka Alexandera Isaka ze španělského Realu Sociedad San Sebastian se točí zájemci z anglické Premier League. Uvažují o něm údajně oba velké kluby z Manchesteru. (fichajes.net)
15.10. Wan-Bissaka může hrát proti Atalantě
Obránce Manchesteru United Aaron Wan-Bissaka bude moct nastoupit příští týden v utkání Ligy mistrů proti Atalantě Bergamo. Jeho trest na dva zápasy za vyloučení proti Young Boys Bern byl snížen na polovinu. (soccernews.com)
15.10. Manchester United bez Freda a Cavaniho
Fred a Edinson Cavani nepomohou Manchesteru United v zápase na půdě Leicesteru City. Zmíněná dvojice se bude teprve vracet po plnění reprezentačních povinností. (lequipe.fr)
15.10. Rashford je k dispozici Man Utd
Manchesteru United je pro zápas s Leicesterem City k dispozici Marcus Rashford. Anglický útočník je fit po zranění ramena a může si připsat první start v sezoně. (lequipe.fr)