Téma: Historie evropských pohárů

 

Historie evropských pohárů - 2002/2003 - Balkán cup

Toto pejorativní označení pro Pohár UEFA a následně Evropskou ligu se začalo mezi fotbalovou veřejností objevovat na přelomu tisíciletí po velkých reformách evropských klubových pohárů devadesátých let. Nůžky mezi stále populárnější Ligou mistrů a "tím druhým" pohárem se rozevíraly stále víc. Fotbalová kvalita a atraktivita již nebyla tak relativně vyrovnaná jako v době existence tří pohárů, ale výrazně se koncentrovala do Ligy mistrů...  
12.08. | Profily, historie | 84 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 2001/2002 - Sparta, Liberec a čtyři další

Hned šest českých klubů se díky skvělému osmému místu za pětileté období 95/96 - 99/00 mohlo v sezoně 2001/2002 zapojit do evropských pohárů. Například deváté Portugalsko šlo do Evropy již jen se čtyřmi týmy. Vedle pražských S nasazených do kvalifikace o Ligu mistrů se v Poháru UEFA představily Sigma Olomouc, Marila Příbram, Viktoria Žižkov a Slovan Liberec.  
27.06. | Profily, historie | 66 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 2000/2001 - Další ukrajinská stopka

Rozdílné nálady zažívaly české kluby v podzimní části evropských pohárů. Zatímco v boji o Ligu mistrů zbyly Slavii oči pro pláč a Sparta se radovala, následný vývoj přinesl více úspěchů a krásných vzpomínek Slavii. V Poháru UEFA se na svou první (i poslední) účast na evropské scéně těšily Drnovice, zatímco Liberec začal psát své o poznání bohatší pohárové dějiny.  
08.06. | Profily, historie | 81 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 1999/2000 - Spartě sluší Liga mistrů, Slavii Pohár UEFA

Pouze čtyřikrát v historii Ligy mistrů šel český celek přímo do skupin. Poprvé se tak stalo díky dobrému národnímu koeficientu v roce 1999. Mistrovská Sparta toho využila dokonale a postoupila dokonce i ze skupiny. Slavia ukázala, že to umí zase v Poháru UEFA. Zejména díky oběma pražským S Česko zažilo jenu z nejlepších pohárových sezón v historii.  
27.05. | Profily, historie | 102 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 1998/1999 - Penaltové loterie

Za druhou výsledkově nejhorší sezonu českých týmů v evropských pohárech v historii můžou i penalty. Slavii sice přinesly postup, znamenající jediný výraznější úspěch českého klubového fotbalu toho neslavného podzimu, ovšem Spartu stály Ligu mistrů a Jablonec v nich napsal neslavnou tečku v končícím Poháru vítězů pohárů.  
18.05. | Profily, historie | 173 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 1997/1998 - Premiéra v Lize mistrů

Po šesti letech se v Česku díky Spartě opět hrál nejprestižnější klubový pohár. Vůbec poprvé tu byla v základní skupině slyšet hymna Ligy mistrů, v sezoně 1991/1992 šlo totiž ještě o poslední ročník PMEZ. Premiéra Sparty v LM dopadla relativně slušně, podobně zahrály i ostatní tři české kluby, a tak z toho byla lepší sezóna než o rok dříve.  
11.05. | Profily, historie | 106 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 1996/1997 - Po hodech přichází půst

Ono otřepané tvrzení platí i v pohárovém životě fotbalových klubů, kde je půst způsoben ztrátou motivace, dojmem, že vše půjde samo či prostě jen obměnou kádru kvůli odchodu úspěšných hráčů. Sezóna 1996/1997 v evropských pohárech z českého pohledu zdaleka nenavázala na úspěšný předchozí ročník.  
30.04. | Profily, historie | 141 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 1995/1996 - Sešívané semifinále

Na sezónu starou nyní 24 let vzpomíná česká fotbalová veřejnost hodně ráda. Nejen díky stříbrnému evropskému šampionátu v Anglii, ale také kvůli úspěšné pohárové sezoně, pro kterou je symbolická slávistická jízda do semifinále Poháru UEFA. A protože se neztratily ani Sparta a Hradec Králové, je tato sezóna statisticky tou nejlepší v české historii.  
22.04. | Aktuality | 293 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 1994/1995 - Švédská trojka

Ani druhá sezóna samostatných českých klubů v evropských pohárech nepřinesla větší úspěch. Stejně jako o rok dříve i tentokrát usilovala Sparta o Ligu mistrů, Slavia hrála Pohár UEFA a v Poháru vítězů pohárů vystřídala Viktoria Žižkov Brno. Žádný z pražských klubů však velkou díru do světa v sezóně 1994/1995 neudělal.  
15.04. | Profily, historie | 144 komentářů
 

Historie evropských pohárů - 1993/1994 - Mizerná premiéra

První sezóna samostatného Česka v evropských pohárech dopadla fiaskem, které zůstává dodnes nepřekonáno. A to jsme hráli jen se třemi týmy, takže dělení vysokým počtem klubů rozhodně nebylo důvodem, proč si Česko připsalo zisk, který je suverénně nejnižší i dnes, po odehraných dalších 26 sezónách...  
08.04. | Profily, historie | 124 komentářů
21:57 Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Venlo - Ajax 0:13 (13. a 57. Ekkelenkamp, 17., 32., 54., 65. a 87. Traoré, 44. Tadić, 55. Antony, 59. Blind, 74. z penalty a 76. Huntelaar, 78. Martínez), Utrecht - Twente 2:1 (43. Ramselaar, 47. Van de Streek - 1. Danilo), Zwolle - Willem II 0:0.
21:37 Dest je prvním Američanem v El Clásicu
Jednu premiéru zažilo sobotní El Clásico mezi Barcelonou a Realem Madrid (1:3). V domácí sestavě se objevil i obránce Sergiño Dest, který se tak stal prvním americkým fotbalistou, který do nějakého zápasu dvou nesmiřitelných rivalů kdy zasáhl. (football-espana.net)
21:17 Entella - Benátky přeloženo na listopad
Až 14. listopadu se odehraje zápas Serie B mezi Virtusem Entella a Benátkami. Původně na dnešek plánovaný duel byl odložený kvůli pozitivním testům na koronavirus v mužstvu Benátek. (football-italia.net)
20:44 Manchester United čeká na domácí výhru
Na Old Trafford gól nepadl, Manchester United remizoval s Chelsea a nevyhrál ani ve třetím domácím utkání sezony, což se mu naposledy stalo v ročníku 1972/73. Ke třem bodům mu nepomohl ani debut bývalého kanonýra PSG nebo Neapole Edinsona Cavaniho, jenž přišel do zápasu z lavičky na poslední půlhodinu. (ČTK)
20:27 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Barcelona - Real Madrid 1:3 (8. Fati - 5. Valverde, 63. Ramos z penalty, 90. Modrić), Osasuna - Athletic 1:0 (81. R. García z penalty), Sevilla - Eibar 0:1 (41. Kike).
20:21 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: West Ham - Manchester City 1:1 (18. Antonio - 51. Foden), Fulham - Crystal Palace 1:2 (90+5. Cairney - 8. Riedewald, 64. Zaha), Manchester United - Chelsea 0:0.
20:20 Bundesliga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů německé ligy: Bayern - Frankfurt 5:0 (10., 26. a 60. Lewandowski, 72. Sané, 90. Musiala), Mainz - Gladbach 2:3 (23. a 36. Mateta - 15. Stindl, 75. Hofmann z penalty, 83. Ginter), RB Lipsko - Hertha 2:1 (11. Upamecano, 77. Sabitzer z penalty - 8. Córdoba), Union Berlín - Freiburg 1:1 (36. Andrich - 34. Grifo), Dortmund - Schalke 3:0 (55. Akanji, 61. Haaland, 78. Hummels).
20:08 Elmas a Zielinski jsou opět k dispozici
Eljif Elmas a Piotr Zielinski se mohou vrátit do sestavy Neapole. Oba byli nakaženi koronavirem, poslední testy ale už měli negativní. (football-italia.net)
19:51 Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Atalanta - Sampdoria 1:3 (80. Zapata z penalty - 13. Quagliarella, 59. Thorsby, 90. Jankto), Janov - Inter Milán 0:2 (64. Lukaku, 79. D'Ambrosio).
19:46 Mancini není nakažen koronavirem
AS Řím se chystá na utkání s AC Milán a k dispozici mu bude i Gianluca Mancini. Obránce měl mít podle tisku pozitivní test na koronavirus, sám fotbalista ale něco takového popřel. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.10.
Rusko - Slovinsko
1:0
23.10.
Polsko - Ázerbájdžán
3:0
23.10.
Turecko - Kosovo
0:0
23.10.
Kypr - Portugalsko
0:3
23.10.
Litva - Rumunsko
0:4
23.10.
Ukrajina - Irsko
1:0
23.10.
Nizozemsko - Estonsko
7:0
23.10.
Maďarsko - Slovensko
1:2
23.10.
Skotsko - Albánie
3:0
23.10.
Španělsko - Česko
4:0
23.10.
Francie - Severní Makedonie
11:0
18:00
Srbsko - Kazachstán
4:1
Kompletní výsledky
23.10.
Grêmio FBPA - América
1:1
23.10.
Un. Católica - Internacional
2:1
23.10.
Boca Juniors - Caracas FC
3:0
23.10.
Club Libertad - In. Medellín
2:4
Kompletní výsledky
23.10.
Al Ahly - Wydad AC
3:1
21:00
Zamalek SC - Raja CA
info
Kompletní výsledky
25.10.
Pyramids FC - RS Berkane
info
Kompletní výsledky
23.10.
Aston Villa - Leeds United
0:3
13:30
West Ham United - Man. City
1:1
16:00
Fulham FC - Crystal Palace
1:2
18:30
Manchester United - Chelsea FC
0:0
21:00
Liverpool FC - Sheffield United
info
25.10.
Southampton FC - Everton FC
info
25.10.
Wolverhampton - Newcastle United
info
25.10.
Arsenal FC - Leicester City
info
23.10.
Nottingham - Derby County
1:1
13:30
Watford FC - AFC Bournemouth
1:1
16:00
Coventry City - Blackburn
0:4
16:00
Huddersfield Town - Preston
1:2
16:00
Millwall FC - Barnsley FC
1:1
16:00
Norwich City - Wycombe
2:1
16:00
Q. P. R. - Birmingham City
0:0
16:00
Reading FC - Rotherham United
3:0
16:00
Sheff. Wed - Luton Town
0:1
16:00
Stoke City - Brentford FC
3:2
16:00
Bristol City - Swansea City
1:1
16:00
Cardiff City - M'brough
1:1
14:00
Gillingham FC - Fleetwood Town
0:2
16:00
Accrington Stanley - Bristol Rovers
odl.
16:00
Blackpool FC - Milton Keynes Dons
1:0
16:00
Burton Albion - AFC Wimbledon
1:1
16:00
Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
1:2
16:00
Hull City - Peterborough United
1:2
16:00
Lincoln City - Ipswich Town
1:0
16:00
Northampton Town - Charlton
0:2
16:00
Oxford United - Swindon Town
odl.
16:00
Shrewsbury Town - Rochdale AFC
1:2
16:00
Sunderland AFC - Portsmouth FC
1:3
16:00
Wigan Athletic - Plymouth Argyle
1:1
14:00
Exeter City - Scunthorpe United
3:1
16:00
Barrow AFC - Walsall FC
2:2
16:00
Cambridge United - Bolton Wanderers
1:1
16:00
Cheltenham Town - Mansfield Town
0:0
16:00
Colchester United - Harrogate Town
2:1
16:00
Grimsby Town - Carlisle United
1:1
16:00
Morecambe FC - Forest Green Rovers
1:2
16:00
Oldham Athletic - Port Vale
1:2
16:00
Salford City - Crawley Town
1:1
16:00
Stevenage FC - Leyton Orient
0:2
16:00
Tranmere Rovers - Southend United
2:0
16:00
Bradford City - Newport County
0:3
Kompletní výsledky
23.10.
Elche CF - Valencia CF
2:1
16:00
FC Barcelona - Real Madrid
1:3
18:30
CA Osasuna - Athletic Bilbao
1:0
18:30
Sevilla FC - SD Eibar
0:1
21:00
Atlético Madrid - Real Betis
info
25.10.
Real Valladolid - Deportivo Alavés
info
25.10.
Cádiz CF - Villarreal CF
info
25.10.
Getafe CF - Granada CF
info
25.10.
Real Sociedad - SD Huesca
info
18:15
FC Cartagena - UD Las Palmas
3:0
18:15
UD Logroñés - CD Lugo
2:3
20:30
UD Almería - CF Fuenlabrada
info
20:30
CD Castellón - Girona FC
info
25.10.
AD Alcorcón - RCD Mallorca
info
25.10.
Sporting Gijón - SD Ponferradina
info
25.10.
CD Leganés - Real Oviedo
info
25.10.
CD Tenerife - Espanyol Barcelona
info
25.10.
Albacete Balompié - Rayo Vallecano
info
25.10.
Málaga CF - CD Mirandés
info
25.10.
Real Zaragoza - CE Sabadell FC
info
18:30
Burgos CF - Sporting Gijón B
1:0
25.10.
Celta Vigo B - Racing Ferrol
info
25.10.
CD Covadonga - Real Oviedo B
info
25.10.
Pontevedra CF - Unionistas
info
25.10.
SD Compostela - La Coruña
info
25.10.
CF Salmantino - Coruxo FC
info
25.10.
UP Langreo - Real Valladolid B
info
25.10.
Marino Luanco - CD Lealtad
info
25.10.
Zamora CF - CD Guijuelo
info
25.10.
CD Leonesa - CD Numancia
info
16:30
Deportivo Alavés B - Arenas Club
2:0
18:30
CD Laredo - Barakaldo CF
2:0
25.10.
Club Portugalete - SD Amorebieta
info
25.10.
CA Osasuna B - CD Tudelano
info
25.10.
Bilbao B - Racing Santander
info
25.10.
SD Ejea - Haro Deportivo
info
25.10.
SD Leioa - Real Unión Club
info
25.10.
CD Izarra - SD Tarazona
info
25.10.
SD Logroñés - UD Mutilvera
info
25.10.
CD Calahorra - CD Ebro
info
12:00
Villarreal CF B - Levante UD B
1:1
18:30
FC Andorra - Espanyol Barcelona B
2:2
19:00
CE L'Hospitalet - Lleida Esportiu
3:2
25.10.
AE Prat - UE Cornellà
info
25.10.
Valencia CF B - Peña Deportiva
info
25.10.
UD Ibiza - CF La Nucía
info
25.10.
Gimnàstic Tarragona - Badalona CF
info
25.10.
UE Olot - FC Barcelona B
info
25.10.
Hércules CF - Atzeneta UE
info
25.10.
Orihuela CF - CD Alcoyano
info
25.10.
Real Linense - Tamaraceite
info
25.10.
UD Marbella - CD Marino
info
25.10.
UCAM Murcia - CD Linares
info
25.10.
Granada CF B - Sevilla FC B
info
25.10.
UD Las Palmas B - Atl. Sanluqueño
info
25.10.
Recreativo Huelva - Algeciras CF
info
25.10.
CD San Fernando - Cádiz CF B
info
25.10.
Lorca Deportiva - CP Ejido
info
25.10.
Yeclano Deportivo - Córdoba CF
info
25.10.
Real Betis B - Real Murcia
info
19:30
Extremadura UD - Villarrubia CF
1:1
25.10.
Rayo Majadahonda - A. Baleares
info
25.10.
Real Madrid Castilla - Getafe CF B
info
25.10.
UD Poblense - San Sebastián Reyes
info
25.10.
Internacional - Atlético Madrid B
info
25.10.
CP Villarrobledo - UD Socuéllamos
info
25.10.
Talavera CF - UD Melilla
info
25.10.
CDA Navalcarnero - Las Rozas
info
25.10.
CF Villanovense - Mérida AD
info
25.10.
CD Badajoz - CD Don Benito
info
Kompletní výsledky
23.10.
US Sassuolo - Turín FC
3:3
15:00
Atalanta - UC Sampdoria
1:3
18:00
Janov CFC - Inter Milán
0:2
20:45
SS Lazio - Bologna FC
info
25.10.
Cagliari Calcio - FC Crotone
info
25.10.
Benevento Calcio - SSC Neapol
info
25.10.
Parma Calcio - Spezia Calcio
info
25.10.
ACF Fiorentina - Udinese Calcio
info
25.10.
Juventus FC - Hellas Verona
info
23.10.
Empoli FC - AC Pisa 1909
3:1
14:00
AC Monza Brianza - Chievo Verona
1:2
14:00
Pordenone Calcio - Reggina 1914
2:2
14:00
AC Reggiana - AS Cittadella
odl.
14:00
Salernitana Calcio - Ascoli Calcio
1:0
14:00
SPAL 2013 - L.R. Vicenza Virtus
3:2
16:00
Delfino Pescara - Frosinone Calcio
0:2
25.10.
Cosenza Calcio - US Lecce
info
25.10.
US Cremonese - Brescia Calcio
info
25.10.
Olbia Calcio - US Pro Vercelli
info
25.10.
Alessandria Calcio - US Pontedera
info
25.10.
US Grosseto - UC AlbinoLeffe
info
25.10.
AS Lucchese Libertas - Juventus U23
odl.
25.10.
AC Renate - AS Livorno
info
25.10.
AC Pistoiese - AC Pro Sesto
info
25.10.
Giana Erminio - Calcio Como
info
25.10.
Calcio Lecco - Piacenza Calcio
info
25.10.
Novara Calcio - Carrarese Calcio
info
25.10.
US Pergolettese - Pro Patria Calcio
info
20:45
Carpi FC - AC Cesena
info
25.10.
Alma Fano - AC Mantova
info
25.10.
AC FeralpiSalò - Ravenna Calcio
info
25.10.
AS Gubbio - Legnago Salus
info
25.10.
Sambenedettese Calcio - Modena FC
info
25.10.
US Triestina - VV Verona
info
25.10.
AC Imolese - US Fermana
info
25.10.
Matelica Calcio - AC Arezzo
info
25.10.
Calcio Padova - Südtirol
info
25.10.
Perugia Calcio - Vis Pesaro
info
20:45
Virtus Francavilla - Potenza SC
info
25.10.
SS Cavese - Liberty Monopoli
info
25.10.
Teramo Calcio - SS Juve Stabia
info
25.10.
US Vibonese - AS Viterbese
info
25.10.
FC Catanzaro - Palermo SSD
info
25.10.
FC Turris 1944 - Paganese Calcio
info
25.10.
US Avellino - US Casertana
info
25.10.
Ternana Calcio - Calcio Foggia
info
Kompletní výsledky
23.10.
VfB Stuttgart - 1. FC Köln
1:1
15:30
Bayern Mnichov - E. Frankfurt
5:0
15:30
RB Lipsko - Hertha BSC
2:1
15:30
Union Berlín - SC Freiburg
1:1
15:30
1. FSV Mainz 05 - M'gladbach
2:3
18:30
Borussia Dortmund - Schalke 04
3:0
25.10.
VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld
info
25.10.
Werder Brémy - TSG Hoffenheim
info
23.10.
Jahn Regensburg - Braunschweig
3:0
23.10.
Norimberk - Karlsruher SC
1:1
13:00
Hamburger SV - Würzburger K.
3:1
13:00
SV Darmstadt - FC St. Pauli
2:2
13:00
Hannover 96 - Düsseldorf
3:0
13:00
Holstein Kiel - Fürth
1:3
25.10.
1. FC Heidenheim - VfL Osnabrück
info
25.10.
VfL Bochum - Erzgebirge Aue
info
25.10.
SV Sandhausen - SC Paderborn
info
23.10.
Zwickau - SV Türkgücü-Ataspor München
odl.
14:00
SV Meppen - 1. FC Kaiserslautern
3:2
14:00
FC Ingolstadt 04 - Drážďany
1:0
14:00
Hansa Rostock - Viktoria Köln
5:1
14:00
VfB Lübeck - Hallescher FC
2:3
14:00
1. FC Magdeburg - Wehen Wiesbaden
1:2
14:00
MSV Duisburg - KFC Uerdingen
0:2
25.10.
1. FC Saarbrücken - SC Verl
info
25.10.
Bayern Mnichov II - Mannheim
info
23.10.
Drochtersen / Assel - LSK Hansa
2:0
23.10.
SSV Jeddeloh - Atlas Delmenhorst
odl.
13:00
Phönix L. - KSV Holstein Kiel II
2:1
13:00
VfL Wolfsburg II - Werder Brémy II
1:2
13:30
Weiche Flensburg - Altona
odl.
14:00
Heider SV - FC Teutonia Ottensen
2:0
25.10.
FC St. Pauli II - Norderstedt
info
25.10.
TSV Havelse - Hannoverscher SC
info
25.10.
VfB Oldenburg - SW Rehden
info
25.10.
Oberneul. - VfV Borussia Hildesheim
info
23.10.
BFC Viktoria - SV Babelsberg 03
3:0
23.10.
TeBe Berlín - Berliner FC Dynamo
odl.
23.10.
VSG Altglienicke - Hertha BSC II
odl.
13:30
Ch. Lipsko - Bischofswerdaer FV 08
5:1
13:30
Energie Cottbus - Berlín AK 07
0:3
13:30
VfB Auerbach - Germania Halberstadt
1:1
25.10.
Optik Rathenow - Carl Zeiss Jena
info
25.10.
Chemnitzer FC - FSV Luckenwalde
info
25.10.
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
info
25.10.
SV Lichtenberg 47 - L. Lipsko
info
14:00
Sportfreunde Lotte - Schalke 04 II
0:0
14:00
Alemannia Aachen - Ber. Gladbach
3:2
14:00
Wuppertaler SV - SV Straelen
odl.
14:00
Rot Weiss Ahlen - SV Lippstadt 08
1:1
14:00
Bonner SC - Preußen Münster
1:2
15:30
Rot-Weiß Essen - Oberhausen
3:0
16:00
1. FC Köln II - SV Rödinghausen
3:1
25.10.
Dortmund II - Düsseldorf II
info
25.10.
FC Wegberg-Beeck - VfB Homberg
info
14:00
Teutonia - TSG Hoffenheim II
1:2
14:00
SSV Ulm 1846 - TSG Balingen
3:0
14:00
Bayern Alzenau - TSV Steinbach
1:3
14:00
SV Elversberg - Astoria Walldorf
4:1
14:00
FC 08 Homburg - VfR Aalen
6:1
14:00
Hessen Kassel - 1. FSV Mainz 05 II
2:1
14:00
Eint. Stadtallendorf - Bahlinger SC
2:2
14:00
Schott Mainz - Großaspach
odl.
14:30
VfB Stuttgart II - Offenbach
2:2
25.10.
FK Pirmasens - SC Freiburg II
info
25.10.
Rot-Weiss Koblenz - FSV Frankfurt
info
14:00
Wacker Burghausen - VfR Garching
5:1
14:00
SV Heimstetten - TSV 1860 Rosenheim
5:2
14:00
Greuther Fürth II - FC Memmingen
1:1
14:00
TSV Rain am Lech - Aschaffenburg
0:1
14:00
1. FC Schweinfurt - Schalding-Hein.
odl.
14:00
SpVgg Bayreuth - 1. FC Norimberk II
2:0
14:00
SV Türkgücü-Ataspor München - Illertis.
neh.
14:00
VfB Eichstätt - FC Augsburg II
2:1
14:00
TSV Aubstadt - TSV Buchbach
1:0
Kompletní výsledky
?
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
odl.
?
SFC Opava - Slavia Praha
odl.
?
Slovan Liberec - FK Jablonec
odl.
?
FK Mladá Boleslav - FK Pardubice
odl.
?
Sparta Praha - České Budějovice
odl.
?
Zbrojovka Brno - 1. FK Příbram
odl.
?
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice
odl.
?
Sigma Olomouc - MFK Karviná
odl.
?
Fastav Zlín - Viktoria Plzeň
odl.
23.10.
Vysočina Jihlava - FK Blansko
odl.
?
Vlašim - Dukla Praha
odl.
?
Viktoria Žižkov - SK Líšeň
odl.
?
MFK Chrudim - 1. SK Prostějov
odl.
?
MAS Táborsko - FK Varnsdorf
odl.
?
Slavoj Vyšehrad - Fotbal Třinec
odl.
?
Hradec Králové - Ústí nad Labem
odl.
23.10.
FC Písek - FK Štěchovice
odl.
?
Loko Vltavín - 1. FC Karlovy Vary
odl.
?
Jiskra Domažlice - Baník Sokolov
odl.
25.10.
Slavia Praha B - Sokol Hostouň
odl.
25.10.
Admira Praha - 1. FK Příbram B
odl.
25.10.
Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B
odl.
25.10.
FK Králův Dvůr - SK Benešov
odl.
25.10.
SK Rakovník - Motorlet Praha
odl.
?
FK Zbuzany - FK Teplice B
odl.
?
FK Přepeře - FK Mladá Boleslav B
odl.
?
Sokol Živanice - Bohemians 1905 B
odl.
25.10.
Dukla Praha B - FK Jablonec B
odl.
25.10.
FK Pardubice B - Slovan Velvary
odl.
25.10.
Hradec Králové B - FK Chlumec
odl.
25.10.
Sokol Brozany - Ústí nad Orlicí
odl.
25.10.
SK Zápy - Slovan Liberec B
odl.
23.10.
1. SC Znojmo FK - Vel. Mez.
odl.
?
Viktoria Otrokovice - Jihlava B
odl.
?
MFK Frýdek-Místek - MFK Vyškov
odl.
?
Slovan Rosice - Fastav Zlín B
odl.
?
Odra Petřkovice - D. Benešov
odl.
?
ČSK Uherský Brod - FC Hlučín
odl.
25.10.
Sigma Olomouc B - Kroměříž
odl.
25.10.
Baník Ostrava B - Slovácko B
odl.
25.10.
SK Uničov - SFK Vrchovina
odl.
?
Mar. Lázně - Petřín Plzeň
odl.
?
České Budějovice B - Sokol Lom
odl.
?
SK Klatovy - SK Doubravka
odl.
?
FC Rokycany - FK Hořovicko
odl.
?
TJ Přeštice - Jindřichův Hradec
odl.
?
Slavoj Mýto - Hvězda Cheb
odl.
?
Otava Katovice - Tatran Sedlčany
odl.
25.10.
ČLU Beroun - Spartak Soběslav
odl.
23.10.
FC Chomutov - Olympie Březová
odl.
?
SK Kladno - SK Český Brod
odl.
?
Česká Lípa - Meteor Praha
odl.
?
Neratovice-Byškovice - SK Štětí
odl.
?
FK Brandýs nad Labem - FK Louny
odl.
?
Aritma Praha - SK Slaný
odl.
?
Most-Souš - Tatran Rakovník
odl.
?
MFK Dobříš - FK Ostrov
odl.
?
FK Velké Hamry - Kutná Hora
odl.
?
Sokol Libiš - SK Poříčany
odl.
?
Horky nad Jizerou - FK Náchod
odl.
?
FK Letohrad - Benátky nad Jizerou
odl.
25.10.
SK Sparta Kolín - MFK Trutnov
odl.
25.10.
Dvůr Králové - SK Kosmonosy
odl.
25.10.
FK Čáslav - Polaban Nymburk
odl.
25.10.
FC Hlinsko - SK Vysoké Mýto
odl.
?
MSK Břeclav - Žďár n/S
odl.
?
Start Brno - Bystřice nad Pern.
odl.
?
Havlíčkův Brod - AFC Humpolec
odl.
25.10.
Velká Bíteš - Zbrojovka Brno B
odl.
25.10.
Sokol Lanžhot - FSC Stará Říše
odl.
25.10.
Slavoj TKZ Polná - Sokol Tasovice
odl.
25.10.
Ždírec n/D - RSM Hodonín
odl.
?
Nové Sady Olomouc - FC Brumov
odl.
?
SK Hranice - FC Vsetín
odl.
?
1. HFK Olomouc - Slovan Bzenec
odl.
?
TJ Skaštice - Viktorie Přerov
odl.
25.10.
FC Slavičín - FK Kozlovice
odl.
25.10.
FK Šumperk - FC Strání
odl.
25.10.
Tatran Všechovice - Val. Mez.
odl.
?
Jiskra Rýmařov - Frýdlant n. O.
odl.
?
SK Dětmarovice - Fotbal Třinec B
odl.
?
TJ Heřmanice - FK SK Polanka
odl.
25.10.
SFC Opava B - MFK Havířov
odl.
25.10.
MFK Karviná B - MFK Vítkovice
odl.
25.10.
Bruntál - TJ Nový Jičín
odl.
25.10.
Frenštát - FK Bospor Bohumín
odl.
Kompletní výsledky
17:00
Spartak Trnava - AS Trenčín
2:0
17:00
ŠKF Sereď - Zlaté Moravce
1:2
17:00
FK Pohronie - FK Senica
1:2
17:00
MFK Ružomberok - MŠK Žilina
2:1
17:00
FC Nitra - Zemplín Michalovce
1:1
25.10.
Dunajská Streda - Slovan Bratis.
info
?
Slavoj Trebišov - Slovan Brat. B
odl.
?
MFK Dubnica - FC Petržalka
odl.
?
Banská Bystrica - KFC Komárno
odl.
?
MFK Skalica - ŠTK 1914 Šamorín
odl.
?
Liptovský Mikuláš - MŠK Púchov
odl.
?
Podbrezová - Partizán Bardejov
odl.
25.10.
MŠK Žilina B - FC Košice
odl.
Kompletní výsledky
23.10.
Stade Rennes - Angers SCO
1:2
17:00
FC Lorient - Marseille
0:1
21:00
Paris Saint-Germain - Dijon FCO
info
25.10.
RC Lens - FC Nantes
odl.
25.10.
FC Metz - AS Saint-Étienne
info
25.10.
Bordeaux - Nîmes Olympique
info
25.10.
Stade Brestois - Racing Strasbourg
info
25.10.
Montpellier HSC - Stade Reims
info
25.10.
OGC Nice - Lille OSC
info
25.10.
Olympique Lyon - AS Monaco
info
15:00
SM Caen - EA Guingamp
1:0
19:00
AJ Auxerre - FC Chambly
4:0
19:00
LB Châteauroux - Paris FC
1:2
19:00
Clermont Foot - AC Ajaccio
0:2
19:00
USL Dunkerque - Le Havre AC
0:1
19:00
Grenoble Foot 38 - Nancy
odl.
19:00
Pau FC - Chamois Niortais
4:1
19:00
Toulouse FC - Rodez AF
3:0
19:00
ES Troyes - Valenciennes FC
1:1
23.10.
US Quevilly-Rouen - Stade Briochin
odl.
23.10.
FC Annecy - Sporting Club Lyon
odl.
23.10.
US Boulogne - US Créteil
2:2
23.10.
Bourg Péronnas - US Concarneau
1:1
23.10.
SC Bastia - US Orléans
1:1
23.10.
SO Cholet - Bastia-Borgo
odl.
23.10.
Red Star FC - US Avranches
odl.
23.10.
FC Villefranche - FC Sète
odl.
Kompletní výsledky
13:00
Dinamo Moskva - PFC Soči
3:1
15:30
Zenit Petrohrad - Rubin Kazaň
1:2
18:00
FK Krasnodar - Spartak Moskva
1:3
18:00
Lokomotiv M. - Rotor Volgograd
1:2
25.10.
Ural - FK Tambov
info
25.10.
FK Rostov - FK Chimki
info
25.10.
Achmat Groznyj - FK Ufa
info
07:00
SKA Chabarovsk - Čertanovo Moskva
2:0
12:00
FK Krasnodar II - Dinamo Brjansk
0:0
13:00
Šinnik Jaroslavl - T. Ivanovo
0:3
13:00
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
1:3
14:00
Akron Togliatti - Neftechimik
3:4
15:00
Volgar Astrachaň - Spartak M. II
2:0
16:00
Fakel Voroněž - Křídla Sovětů
1:1
16:00
Torpedo Moskva - Alanija V.
2:0
16:00
Veles Moskva - Tom Tomsk
0:0
16:00
FK Čajka - FK Nižnij Novgorod
1:1
18:00
Baltika Kaliningrad - Irtyš Omsk
3:2
Kompletní výsledky
23.10.
CD Tondela - Portimonense SC
1:0
16:30
CD Nacional - Paços Ferreira
1:1
19:00
CD Santa Clara - Sporting CP
1:2
21:30
FC Porto - Gil Vicente FC
info
25.10.
Moreirense FC - CS Marítimo
info
25.10.
SC Farense - Rio Ave FC
info
25.10.
FC Famalicão - Boavista FC
info
25.10.
Vitória SC Guimarães - SC Braga
info
23.10.
FC Penafiel - FC Arouca
2:2
12:00
FC Vizela - Académica Coimbra
1:3
16:00
Cova Piedade - Leixões SC
2:0
16:00
FC Porto B - GD Chaves
1:2
16:00
UD Vilafranquense - Casa Pia AC
2:2
18:00
SL Benfica B - Académico Viseu
0:1
25.10.
Varzim SC - Estoril Praia
info
25.10.
UD Oliveirense - SC Covilhã
info
Kompletní výsledky
16:00
Kilmarnock FC - Hibernian FC
0:1
16:00
Motherwell FC - Ross County
4:0
16:00
St. Johnstone FC - Dundee United
0:0
16:00
St. Mirren FC - Hamilton Academical
odl.
25.10.
Aberdeen FC - Celtic FC
info
25.10.
Rangers FC - Livingston FC
info
23.10.
Arbroath FC - Heart of Midlothian
0:1
16:00
Alloa Athletic - Dunfermli.
1:4
16:00
Dundee FC - Greenock Morton
1:0
16:00
Inverness CT - Ayr United
1:1
16:00
Queen S. - Raith Rovers
2:5
16:00
Dumbarton FC - Clyde FC
odl.
16:00
East Fife FC - Montrose FC
2:2
16:00
Falkirk FC - Forfar Athletic
1:1
16:00
Partick Thistle - Airdrieonians FC
2:1
16:00
Peterhead FC - Cove Rangers
0:2
16:00
Annan Athletic - Stranraer FC
1:1
16:00
Edinburgh City - Cowdenbeath FC
0:1
16:00
Elgin City - Brechin City
3:0
16:00
Queen's Park FC - Albion Rovers
2:0
16:00
Stenhousemuir FC - Stirling Albion
2:2
Kompletní výsledky
16:30
VVV Venlo - AFC Ajax
0:13
18:45
FC Utrecht - FC Twente
2:1
20:00
PEC Zwolle - Willem II
0:0
21:00
SC Heerenveen - FC Emmen
info
25.10.
Fortuna Sittard - FC Groningen
info
25.10.
SBV Vitesse - PSV Eindhoven
info
25.10.
Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
info
25.10.
RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam
info
25.10.
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
info
23.10.
FC Volendam - FC Dordrecht
7:1
23.10.
Jong Utrecht - TOP Oss
odl.
23.10.
SC Telstar - Helmond Sport
2:0
23.10.
NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles
2:1
23.10.
MVV Maastricht - Jong AFC Ajax
1:5
23.10.
BV De Graafschap - Jong PSV
2:1
23.10.
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
3:0
23.10.
FC Den Bosch - SBV Excelsior
0:1
23.10.
Cambuur Leeuwarden - Roda JC
3:0
23.10.
Almere City - NAC Breda
2:1
Kompletní výsledky
23.10.
KV Kortrijk - RSC Anderlecht
1:3
16:15
KAS Eupen - KV Mechelen
odl.
18:30
Cercle Bruggy - Excel Mouscron
odl.
20:45
Oud-Heverlee Leuven - Club Bruggy
info
25.10.
Royal Antverpy FC - Beer. Wilrijk
info
25.10.
KV Oostende - SV Zulte Waregem
info
25.10.
Sint-Truidense VV - Standard Lutych
info
25.10.
Charleroi - Waasland-Beveren
info
23.10.
KMSK Deinze - KVC Westerlo
2:2
20:45
RWDM47 - Lierse Kempenzonen
info
25.10.
RU Saint-Gilloise - Club Bruggy U23
info
25.10.
RFC Seraing - Lommel SK
info
Kompletní výsledky
23.10.
Kasimpaşa SK - Göztepe SK
0:0
12:30
MKE Ankaragücü - Hatayspor
odl.
15:00
Gaz. Gaziantep - Konyaspor
1:0
18:00
Erzurum BB - Galatasaray SK
1:2
18:00
Istanbul B. - Antalyaspor
5:1
25.10.
Yeni Malatyaspor - G'birliği
info
25.10.
Alanyaspor - Fatih Karagümrük
info
25.10.
Fenerbahçe SK - Trabzonspor
info
12:30
Ümraniyespor - Altinordu SK
1:1
18:00
Samsunspor - Keçiörengücü
4:2
25.10.
Ankaraspor - Balikesirspor
info
25.10.
Bandirmaspor - Adana Demirspor
info
25.10.
Istanbulspor - Eskişehirspor
info
25.10.
Adanaspor - Tuzlaspor
info
25.10.
Altay SK - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
17:15
AE Larisa - Aris Soluň
odl.
19:30
Panathinaikos FC - Volos NFC
1:1
25.10.
Asteras Tripolis - OFI Kréta
info
25.10.
PAOK Soluň - Olympiakos Pireus
odl.
25.10.
Apollon Smyrnis - PAS Lamia 1964
info
25.10.
PAS Giannina FC - AEK Atény
info
Kompletní výsledky
17:00
Austria Vídeň - Red Bull Salzburg
0:2
17:00
SCR Altach - Admira Wacker Mödling
4:2
17:00
SV Ried - SK Sturm Graz
0:2
25.10.
LASK Linz - SKN Sankt Pölten
info
25.10.
Swarovski Tirol - TSV Hartberg
info
25.10.
Wolfsberger AC - Rapid Vídeň
info
23.10.
Austria Am. - Austria Lustenau
1:1
23.10.
Wacker Innsbruck - Blau Weiß Linz
0:4
23.10.
Vorwärts Steyr - Rapid Vídeň Am.
1:1
23.10.
SV Lafnitz - Austria Klagenfurt
2:1
23.10.
FC Juniors OÖ - SV Kapfenberg
0:5
23.10.
FC Dornbirn - SV Horn
0:0
23.10.
Grazer AK - SKU Amstetten
2:1
23.10.
Floridsdorfer AC - FC Liefering
1:3
Kompletní výsledky
19:00
FC Vaduz - FC Curych
1:4
19:00
FC Lugano - FC St. Gallen
1:0
25.10.
BSC Young Boys - FC Luzern
info
25.10.
FC Sion - Servette Ženeva
info
25.10.
FC Basilej - Lausanne Sport
info
23.10.
SC Kriens - FC Thun
1:2
17:30
FC Wil - Stade Lausanne Ouchy
0:0
18:00
FC Winterthur - FC Chiasso
odl.
19:00
FC Aarau - Neuchâtel Xamax
3:1
19:00
Grasshopper - FC Schaffhausen
2:1
Kompletní výsledky
13:00
Šachtar Doněck - Vorskla Poltava
1:1
16:00
Dynamo Kyjev - Oleksandrija
1:0
16:00
Olimpik Doněck - Desna Černihiv
0:2
18:30
FK Lvov - SK Dnipro-1
1:3
25.10.
Inhulec Petrove - FC Mariupol
info
25.10.
Kolos Kovalivka - FC Minaj
info
25.10.
Zarja Luhansk - Ruch Lvov
info
Kompletní výsledky
23.10.
Piast Gliwice - Wisła Płock
2:2
23.10.
Zag. Lubin - Lechia Gdańsk
1:1
15:00
Wisła Kraków - Podbeskidzie
3:0
17:30
Śląsk Wrocław - Jagiellonia
1:0
20:00
Pogoń Szczecin - Legia Varšava
0:0
25.10.
Raków Częstochowa - Stal Mielec
info
25.10.
Lech Poznań - KS Cracovia
info
23.10.
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
odl.
23.10.
GKS Tychy - GKS Jastrzębie
3:1
23.10.
Resovia Rzeszów - S. Nowy Sącz
odl.
12:40
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
odl.
18:00
Radomiak Radom - ŁKS Łódź
odl.
25.10.
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
odl.
25.10.
Puszcza Niepołomice - Nieciecza
info
25.10.
Chrobry Głogów - Odra Opole
info
25.10.
Górnik Łęczna - Miedź Legnica
info
Kompletní výsledky
23.10.
Gaz Metan M. - FC Botoşani
1:2
23.10.
CSU Craiova - A. Clinceni
0:1
13:00
UTA Arad - Chindia T.
1:0
18:30
Astra Giurgiu - Poli Iaşi
4:0
20:45
Sepsi OSK - Dinamo Bukurešť
info
25.10.
Viitorul C. - Argeş Piteşti
info
25.10.
FC Voluntari - CFR Cluj
info
Kompletní výsledky
14:45
MTK Budapešť - Kisvárda FC
1:1
17:00
Paksi SE - Honvéd Budapešť
0:0
19:30
Ferencvárosi TC - Újpest FC
2:0
25.10.
Zalaegerszegi TE - Budafoki LC
info
25.10.
Mezőkövesd - MOL Fehérvár FC
info
25.10.
Diósgyőri VTK - Puskás FC
info
Kompletní výsledky
23.10.
NK Varaždin - Slaven Belupo
1:2
15:00
NK Istra 1961 - NK Osijek
odl.
17:05
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
odl.
25.10.
HNK Šibenik - Dinamo Záhřeb
info
25.10.
HNK Gorica - NK Rijeka
info
Kompletní výsledky
25.10.
FK Novi Pazar - FK Rad
info
25.10.
FK Zlatibor Cajetina - Vojvodina
info
25.10.
FK Bačka - FK Inđija
info
25.10.
FK Crvena Zvezda - Javor Ivanjica
info
25.10.
Mačva Šabac - Napredak Kruševac
info
25.10.
Proleter Novi Sad - FK Voždovac
info
Kompletní výsledky
15:45
NK Celje - ND Gorica
1:1
18:00
NK Maribor - FC Koper
1:1
25.10.
NK Bravo - NK Aluminij
info
25.10.
Tabor Sežana - Olimpija Lublaň
info
25.10.
NK Domžale - NŠ Mura
info
Kompletní výsledky
16:45
Carsko Selo Sofia - L. Plovdiv
0:3
19:15
Levski Sofia - Černo More Varna
1:2
25.10.
CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia
info
25.10.
Arda Kardžali - CSKA Sofia
info
25.10.
PFK Montana - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
23.10.
Lyngby BK - Odense Boldklub
0:3
18:00
Brøndby IF - FC Midtjylland
2:3
25.10.
AC Horsens - FC Nordsjaelland
info
25.10.
Randers FC - SønderjyskE
info
25.10.
AGF Aarhus - FC Kodaň
info
13:15
Hobro IK - Esbjerg fB
1:2
14:00
FC Fredericia - Skive IK
2:1
15:00
Vendsyssel FF - HB Køge
0:1
16:00
FC Helsingør - Kolding IF
0:0
25.10.
Fremad Amager - Silkeborg IF
info
25.10.
Hvidovre IF - Viborg FF
info
Kompletní výsledky
15:00
Djurgårdens IF - IK Sirius
4:0
15:00
BK Häcken - Mjällby AIF
2:2
25.10.
Kalmar FF - Falkenbergs FF
info
25.10.
Östersunds FK - Hammarby IF
info
25.10.
Malmö FF - IFK Göteborg
info
25.10.
Örebro SK - Helsingborgs IF
info
17:30
Halmstads BK - Västerås SK
2:1
17:30
Örgryte IS - Östers IF
4:1
25.10.
AFC Eskilstuna - Dalkurd FF
info
25.10.
Akropolis IF - Norrby IF
info
25.10.
Trelleborgs FF - Degerfors IF
info
Kompletní výsledky
18:00
IK Start - Sandefjord Fotball
0:1
20:30
SK Brann - Stabaek Fotball
info
25.10.
Aalesunds FK - Odds BK
info
25.10.
Molde FK - Strømsgodset IF
info
25.10.
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
25.10.
Sarpsborg 08 FF - Rosenborg BK
info
25.10.
FK Bodø/Glimt - Mjøndalen IF
info
14:00
Åsane Fotball - KFUM Oslo
1:1
14:00
Strømmen IF - Raufoss IL
3:2
15:30
Kongsvinger IL - Ranheim Fotball
1:0
15:30
Ham-Kam Fotball - Sogndal Fotball
2:1
15:30
IL Stjørdals-Blink - Tromsø IL
4:2
15:30
Ullensaker/Kisa IL - Grorud IL
2:1
15:30
FK Jerv - Øygarden FK
4:2
25.10.
Lillestrøm SK - Sandnes Ulf
info
Kompletní výsledky
25.10.
TPS Turku - SJK Seinäjoki
info
13:00
AC Oulu - Mikkelin Palloilijat
odl.
13:00
AC Kajaani - SJK Akatemia
0:1
13:00
KPV Kokkola - Musan Salama
0:1
16:00
FF Jaro - KTP Kotka
odl.
16:00
Myllykosken Pallo-47 - Ekenäs IF
1:3
25.10.
VPS Vaasa - IF Gnistan
info
Kompletní výsledky
23.10.
Pafos FC - Karmiotissa P.
3:0
15:00
Apollon L. - Nea Salamis FC
3:0
17:30
Ermis Aradippou - AEK Larnaka
0:2
25.10.
Anorthosis - APOEL Nikósie
info
25.10.
Omonia Nikósie - Enosis NP
info
25.10.
Ethnikos Achnas - Olympiakos N.
info
Kompletní výsledky
25.10.
Maccabi Tel-Aviv - Hap B-She.
info
Kompletní výsledky
23.10.
Derry City - Shelbourne FC
2:0
23.10.
Dundalk FC - Sligo Rovers
neh.
23.10.
Finn Harps - Waterford United
neh.
23.10.
St. Pat's - Bohemians Dublin
neh.
23.10.
Shelbourne FC - Shamrock Rovers
neh.
23.10.
Cork City - Derry City
neh.
18:00
Sligo Rovers - Cork City
2:1
20:30
Bohemians Dublin - Finn Harps
info
25.10.
Waterford United - Dundalk FC
info
16:00
Bray Wanderers - Galway United
0:1
16:00
Drogheda United - Wexford Youths
2:0
Kompletní výsledky
23.10.
Crusaders FC - Cliftonville FC
1:0
16:00
Carrick Rangers - Larne FC
1:2
16:00
Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
0:2
16:00
Glentoran FC - Glenavon FC
1:1
16:00
Portadown FC - Coleraine FC
0:3
18:30
Ballymena United - Linfield FC
2:3
Kompletní výsledky
23.10.
Connah's Quay Nomads - Newtown AFC
odl.
15:30
Bala Town - Cardiff MU
odl.
15:30
Cefn Druids - Barry Town
odl.
15:30
PenyBont FC - Flint Town United
odl.
18:15
Caernarfon Town - Aberystwyth Town
odl.
18:15
The New Saints FC - Haverfordwest
3:2
Kompletní výsledky
13:30
FK Gorodeja - FK Smoleviči
4:0
15:30
BATE Borisov - FK Vitebsk
3:1
17:30
Dinamo Minsk - Belšina
3:1
25.10.
Neman Grodno - Slavia Mozyr
info
25.10.
Energetik-BGU Minsk - Šachtër S.
info
25.10.
FK Ruch Brest - Isloč Minsk
info
Kompletní výsledky
13:45
FK Panevėžys - Sūduva
2:1p
Kompletní výsledky
25.10.
FK Tukums 2000 - METTA/LU
info
25.10.
FK Ventspils - FK Liepāja
info
25.10.
FK Valmiera - FK Spartaks
info
25.10.
Riga FC - BFC Daugavpils
info
25.10.
Rīgas Futbola skola - FK Jelgava
info
25.10.
FK Ventspils - BFC Daugavpils
odl.
25.10.
FK Spartaks - FK Liepāja
odl.
25.10.
Riga FC - FK Tukums 2000
odl.
Kompletní výsledky
12:00
Tulevik V. - Tammeka Tartu
0:1
14:00
Legion Tallinn - Kalev Tallinn
2:0
?
FC Kuressaare - Nõmme Kalju
odl.
?
Kalev Tallinn - Tulevik Viljandi
odl.
?
Trans Narva - Paide Linnameeskond
odl.
25.10.
Trans Narva - Levadia Tallinn
info
25.10.
FC Kuressaare - Flora Tallinn
info
25.10.
Nõmme Kalju - Paide Linnameeskond
info
25.10.
Legion Tallinn - Levadia Tallinn
odl.
25.10.
Flora Tallinn - Tammeka Tartu
odl.
Kompletní výsledky
13:00
Codru Lozova - Milsami Orhei
1:4
16:00
Sheriff - FC Floreşti
5:0
25.10.
Sfîntul Gheorghe - Petroclub Hîn.
info
25.10.
Speranţa Nisporeni - CSCA Buiucani
info
25.10.
Zimbru Kišiněv - Dinamo-Auto
info
Kompletní výsledky
14:30
Olimpik S. - Zrinjski Mostar
3:0
14:30
FK Tuzla City - Široki Brijeg
1:1
17:00
Velež Mostar - Željezničar
1:1
25.10.
Mladost D.-K. - Borac Banja Luka
info
25.10.
FK Sarajevo - FK Krupa na Vrbasu
info
25.10.
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
info
Kompletní výsledky
14:30
FK Shkupi - Sileks Kratovo
1:0
25.10.
FK Škendija - Rabotnički Skopje
info
25.10.
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
info
25.10.
Belasica Strumica - FK Borec
info
25.10.
Pelister Bitola - Struga Trim-Lum
info
25.10.
Vardar Skopje - FK Renova
info
Kompletní výsledky
25.10.
OFK Titograd - Mladost Lješkopolje
info
25.10.
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
info
25.10.
Budućnost Podgorica - Dečić Tuzi
info
25.10.
Rudar Pljevlja - Jezero Plav
info
25.10.
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
info
Kompletní výsledky
?
FH Hafnarfjördur - KR Reykjavík
odl.
?
IF Grótta - Stjarnan FC
odl.
?
Fylkir Reykjavík - ÍA Akranes
odl.
?
KA Akureyri - Valur Reykjavík
odl.
?
Fjölnir Reykjavík - HK Kópavogur
odl.
?
Breidablik UBK - Víkingur R.
odl.
Kompletní výsledky
25.10.
Bylis Ballshi - FK Kukësi
odl.
25.10.
Kastrioti Kruja - Vllaznia Skadar
odl.
25.10.
Partizani Tirana - Teuta Durrës
odl.
25.10.
KF Laçi - KF Tirana
odl.
25.10.
Apolonia Fier - Skënderbeu Korça
odl.
Kompletní výsledky
17:00
Pyunik Jerevan - FC Noah
odl.
25.10.
FK Van - FC Ararat-Armenia
info
Kompletní výsledky
12:00
FK Qäbälä - Säbail FK
1:1
14:00
Keşlə FK - Neftçi Baku
0:1
25.10.
Sabah FK - PFK Sumqayit
info
25.10.
Zirä FK - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
23.10.
Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tb.
3:1
?
Torpedo Kutaisi - Merani Tbilisi
odl.
?
Dila Gori - Chikhura Sachkhere
odl.
?
Saburtalo Tbilisi - Dinamo Batumi
odl.
?
Lokomotivi Tbilisi - Dinamo Tbilisi
odl.
?
FC Samtredia - FC Telavi
odl.
25.10.
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
info
Kompletní výsledky
25.10.
FC Astana - Kaisar Kyzylorda
odl.
25.10.
Kyzylžar - Ordabasy Šymkent
odl.
25.10.
Okžetpes - Tobol Kostanaj
odl.
25.10.
FK Taraz - Kaspij Aktau
odl.
25.10.
Šachtër Karagandy - Žetisu
odl.
25.10.
Kairat Almaty - Kaspij Aktau
odl.
25.10.
Ordabasy Šymkent - FC Astana
odl.
25.10.
Tobol Kostanaj - Kyzylžar
odl.
25.10.
Žetisu Taldykorgan - FK Taraz
odl.
25.10.
Kaisar Kyzylorda - Šachtër K.
odl.
Kompletní výsledky
15:00
Senglea - Tarxien Rainbows
0:5
19:15
Gzira United - Zejtun Corinthians
2:1
25.10.
St. Lucia FC - Valletta FC
info
25.10.
Hibernians FC - Lija Athletic
info
25.10.
Gudja United - Floriana FC
info
25.10.
Sirens FC - Mosta FC
odl.
Kompletní výsledky
25.10.
Jeunesse Esch - FC Wiltz
info
25.10.
FC Differdange 03 - Racing FC
info
25.10.
FC Rodange 91 - UNA Strassen
info
25.10.
US Hostert - F91 Dudelange
info
25.10.
Etzella Ettelbrück - Hamm Benfica
info
25.10.
US Mondorf - Union Titus Pétange
info
25.10.
Victoria Rosport - Progrès N.
info
25.10.
Swift Hesperange - Fola Esch
info
Kompletní výsledky
15:00
AB Argir - HB Tórshavn
2:3
20:00
NSÍ Runavík - Víkingur Gøta
3:2
25.10.
Skála IF - B36 Tórshavn
info
25.10.
KÍ Klaksvík - ÍF Fuglafjørdur
info
25.10.
EB/Streymur - TB Tvøroyri
info
Kompletní výsledky
25.10.
FC Santa Coloma - UE Engordany
info
25.10.
Inter E. - UE Sant Julià
info
25.10.
CE Carroi - Penya Encarnada
info
25.10.
Atlétic E. - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Tre Fiori - SS Murata
0:0
15:00
SP Cailungo - SS Folgore
0:1
15:00
SP La Fiorita - SC Faetano
3:0
15:00
FC Fiorentino - SS Pennarossa
0:1
25.10.
SP Cosmos - SP Domagnano
info
25.10.
AC Libertas - AC Juvenes
info
25.10.
SS Virtus - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
23.10.
Lynx FC - Manchester 62
odl.
16:00
Mons Calpe - St Joseph's FC
0:5
18:30
Lions Gibraltar - Glacis United
3:0
25.10.
Europa Point - Europa FC
info
25.10.
Boca Juniors - College 1975 FC
info
Kompletní výsledky
14:00
KF Drita - KF Drenica
4:1
14:00
Besa Pejë - KF Feronikeli
1:1
14:00
KF Llapi - KF Arbëria
2:0
25.10.
KF Priština - KF Gjilani
info
25.10.
KF Trepça '89 - KF Ballkani
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
přestup
 
12,000,000 €
 
konec kariéry
 
- => -
 
volný hráč
 
 
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
17:25
Volleyball Live - Bundesliga - Dresdner SC - USC Münster, 4. Spieltag, Frauen
20:40
Serie A (Lazio - Bologna)
20:55
Paris Saint-Germain - Dijon FCO (Přímý přenos 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats)
Kompletní TV program
 
 
08.09., 22:10
Další videa
Anketa
Jak dopadne El Clásico mezi Barcelonou a Realem Madrid?
výhra Barcelony (300 / 48%)
remíza (180 / 29%)
výhra Realu (145 / 23%)
Anketa byla ukončena!
Anketa
Jak dopadne utkání Juventus - Barcelona?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!