TýmZVRPSB
 TýmZVRPSB
 TýmZVRPSB
26.11. Ondrášek skóroval za Wislu
Útočník Zdeněk Ondrášek se střelecky prosadil ve druhém utkání za sebou. Na hřišti Arky Gdyně vyrovnával v dresu Wisly Krakov na 1:1, hosté však nakonec prohráli 1:4.
10.11. Ondrášek skóroval za Wislu
Český útočník Zdeněk Ondrášek otevřel v 9. minutě utkání jeho Wisly Krakov se Zaglebie Lubin. Duel nakonec Wisla vyhrála 3:2 díky brance ze sedmé minuty nastaveného času.
05.10. Papadopulos dal čtvrtý gól v sezoně
Čtvrtou branku v sezoně si na své konto připsal Michal Papadopulos, český útočník ve službách Piastu Gliwice se gólem podílel na remíze 2:2 na půdě celku Miedź Legnica.
22.09. Mareš zařídil Zagłębie remízu z Gdaňsku
Zagłębie Lubin prohrával na půdě Lechie Gdaňsk rychle 0:3, nakonec ale získal bod a svůj podíl na tom měl i Jakub Mareš - český útočník v nastavení srovnal na konečných 3:3.
15.09. Ondrášek dal sedmý gól sezony
Wisła Kraków rozstřílela Lechii Gdańsk 5:2 a podíl na tom měl i Zdeněk Ondrášek. Český útočník v 18. minutě srovnával na průběžných 1:1, celkem se jednalo o jeho sedmý zásah v sezoně.
15.09. Papadopulos rozhodl o výhře Piastu
Piast Gliwice slaví výhru 1:0 nad Arkou Gdynia a velký podíl na tom má Michal Papadopulos, český útočník dal v 62. minutě jedinou branku zápasu.
06.09. André Martins zamířil do Legie Varšava
Polskou ligu si vyzkouší André Martins. Portugalský záložník se koncem srpna vyvázal z kontraktu v Olympiakosu Pireus, aby se nyní dohodl na angažmá v Legii Varšava. (transfermarkt.de)
01.09. Ondrášek znovu skóroval za Wislu
Český útočník Zdeněk Ondrášek si drží v Polsku parádní střeleckou formu. V sedmém zápase vstřelil už šestou branku, kterou rozhodl o vítězství Wisly Krakov na hřišti Slasku Wroclaw.
25.08. Ondrášek měl opět prsty ve výhře Wisły
Zdeněk Ondrášek má v úvodu sezony dobrou formu a potvrdil to i dnes. Jeho Wisła Kraków vyhrála 3:0 nad Górnikem Zabrze a český útočník k tomu přispěl jedním gólem, celkem se jednalo o jeho již pátý zásah sezony.
24.08. Papadopulos zaznamenal vítězný gól
Piast Gliwice vyhrál 3:1 nad Cracovií a svůj podíl na tom měl i Michal Papadopulos, který dal ve 25. nakonec rozdílovou branku. Český útočník se v letošní sezoně trefil podruhé.