14.Zagłębie Lubin1232712:1711
15.Stal Mielec1214713:227
16.Podbeskidzie Bielsko-Biała120399:303
13:25 Union Berlín jedná o příchodu Puchacze
Tymoteusz Puchacz by si mohl vyzkoušet německou nejvyšší soutěže. Na příchodu obránce Lechu Poznań pracuje Union Berlín. (kicker.de)
09.04. Frydrych opět skóroval za Wislu
Wisła Kraków podlehla Raków Częstochowa (1:2), čemuž nezabránila ani proměněná penalta Michala Frydrycha. Pro bývalého hráče Slavie se jednalo o třetí gól v sezóně.
09.04. Pospíšil a Přikryl pomohli k výhře Jagiellonie
Jagiellonia Białystok porazila Cracovii, na čemž se podíleli Martin Pospíšil a Tomáš Přikryl, kteří asistencemi pomohli k oběma gólům svého týmu. Pro prvně jmenovaného se jednalo o čtvrtou gólovou přihrávku v sezóně, jeho český spoluhráč má na kontě sedmou asistenci.
06.04. Lech Poznań odvolal trenéra Żurawa
Dariusz Żuraw už není trenérem Lechu Poznań. Bývalý obránce vinou neuspokojivých výsledků končí ve funkci po dvou letech. (transfermarkt.de)
03.04. Pekhart přidal další dva góly
Legia Varšava přestřílela Pogon Štětín 4:2 a svůj podíl na tom měl Tomáš Pekhart. Český útočník dal dvě branky, celkem jich letos v polské lize nastřílel už 21.
26.03. Bielsko-Biala - Karviná 0:1
Přípravné utkání:
Podbeskidzie Bielsko-Biala - Karviná 0:1 (0:1)
Branka:
16. Bartošák.
21.03. Pekhart režíroval výhru Legie Varšava
Legia Varšava vyhrála 4:0 na půdě Zagłębie Lubin a hlavním hrdinou duelu byl Tomáš Pekhart. Český útočník se už v 19. minutě radoval z hattricku, po změně stran pak dal ještě jeden gól.
21.03. Frydrych dal gól z penalty
Obránce Michal Frydrych se podílel na vítězství Wisly Krakov 3:1 nad Stalem Mielec. V 88. minutě proměnil pokutový kop, kterým upravil skóre na 2:1.
21.03. Lavička skončil ve Wroclawi
Vítězslav Lavička už není trenérem Slasku Wroclaw. Sedmý klub polské Ekstraklasy o tom informoval na svém webu. "Děkujeme Vítězslavu Lavičkovi za to, že klub v minulé sezoně zachránil v nejvyšší soutěži. V poslední době ale mužstvo nevykazovalo takový progres a takové výsledky, jaké bychom si představovali," uvedl Slask ve svém oznámení. (slaskwroclaw.pl)
20.03. Přikryl přihrál na vítězný gól
Český fotbalista Tomáš Přikryl pomohl Jagiellonii Bialystok k vítězství 3:2 na půdě Lechu Poznaň. V 87. minutě si připsal asistenci u vítězné branky.