Přehled zápasů - 23.02.2019

17:00
Ismaily SC - CS Constantine
info
04:00
Team Wellington - Ba FC
2:0
07:00
Kiwi FC - Erakor Golden Star
0:2
14:00
Luftëtari Gjirokastra - Teuta Durrës
1:0
17:00
Partizani Tirana - Flamurtari Vlora
info
13:30
Burnley FC - Tottenham Hotspur
2:1
16:00
AFC Bournemouth - Wolverhampton Wanderers
1:1
16:00
Newcastle United - Huddersfield Town
2:0
18:30
Leicester City - Crystal Palace
info
16:00
Birmingham City - Blackburn Rovers
2:2
16:00
Brentford FC - Hull City
5:1
16:00
Leeds United - Bolton Wanderers
2:1
16:00
Middlesbrough FC - Queens Park Rangers
2:0
16:00
Millwall FC - Preston North End
1:3
16:00
Norwich City - Bristol City
3:2
16:00
Reading FC - Rotherham United
1:1
16:00
Stoke City - Aston Villa
1:1
16:00
Wigan Athletic - Ipswich Town
1:1
16:00
Sheffield Wednesday - Swansea City
3:1
18:30
West Bromwich Albion - Sheffield United
info
14:00
Scunthorpe United - Doncaster Rovers
1:1
16:00
AFC Wimbledon - Charlton Athletic
1:2
16:00
Accrington Stanley - Southend United
1:1
16:00
Blackpool FC - Oxford United
0:1
16:00
Bristol Rovers - Sunderland AFC
0:2
16:00
Burton Albion - Fleetwood Town
0:1
16:00
Peterborough United - Shrewsbury Town
1:2
16:00
Plymouth Argyle - Rochdale AFC
5:1
16:00
Portsmouth FC - Barnsley FC
0:0
16:00
Walsall FC - Bradford City
3:2
16:00
Wycombe Wanderers - Gillingham FC
0:1
16:00
Bury FC - Oldham Athletic
3:1
16:00
Cheltenham Town - Port Vale
1:0
16:00
Colchester United - Carlisle United
1:1
16:00
Crawley Town - Macclesfield Town
1:1
16:00
Crewe Alexandra - Exeter City
1:2
16:00
Mansfield Town - Forest Green Rovers
1:0
16:00
Morecambe FC - Lincoln City
0:2
16:00
Stevenage FC - Northampton Town
1:2
16:00
Swindon Town - Grimsby Town
1:1
16:00
Tranmere Rovers - Notts County
1:0
16:00
Yeovil Town - Cambridge United
1:0
16:00
Milton Keynes Dons - Newport County
2:0
16:00
Barrow AFC - Ebbsfleet United
0:0
16:00
Boreham Wood - Solihull Moors
odl.
16:00
Braintree Town - Aldershot Town
0:1
16:00
Chesterfield FC - Harrogate Town
0:1
16:00
Dagenham & Redbridge - Sutton United
1:0
16:00
Halifax Town - Havant & Waterlooville FC
0:0
16:00
Hartlepool United - Bromley FC
1:2
16:00
Maidenhead United - Dover Athletic
1:0
16:00
Maidstone United - Barnet FC
odl.
16:00
Salford City - Eastleigh FC
0:2
16:00
Gateshead FC - Wrexham FC
1:1
?
Sabah FK - Qarabağ Ağdam
info
?
FK Qäbälä - Keşlə FK
info
18:00
KAS Eupen - SV Zulte Waregem
info
20:00
Cercle Bruggy - KV Oostende
info
20:00
Waasland-Beveren - KV Kortrijk
info
20:30
Excel Mouscron - KSC Lokeren
info
17:00
Beerschot Wilrijk - KSV Roeselare
info
20:30
KV Mechelen - RU Saint-Gilloise
info
14:30
Mladost Doboj-Kakanj - GOŠK Gabela
1:0
14:30
FK Krupa na Vrbasu - FK Zvijezda 09
1:1
14:30
Sloga Simin Han - FK Sarajevo
0:3
17:30
Čelik Zenica - Sloboda Tuzla
info
11:30
Botev Vraca - Slavia Sofia
1:3
14:00
Černo More Varna - Ludogorec Razgrad
1:0
16:30
Botev Plovdiv - Vereja Stara Zagora
4:0
14:00
Mornar Bar - Lovćen Cetinje
odl.
14:00
Sutjeska Nikšić - OFK Petrovac
odl.
14:00
Grbalj Radanovići - Rudar Pljevlja
odl.
14:00
Zeta Golubovci - Iskra Danilovgrad
odl.
15:00
Fastav Zlín - Bohemians Praha 1905
0:2
15:00
Sigma Olomouc - 1. FK Příbram
2:0
15:00
MFK Karviná - FK Teplice
1:1
17:00
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec
info
16:00
Vejle Boldklub - FC Nordsjaelland
1:3
12:00
HIFK Helsinky - Inter Turku
1:3
13:00
FC Honka - IFK Mariehamn
0:0
13:00
FC Lahti - HJK Helsinky
1:4
13:30
Ilves Tampere - VPS Vaasa
3:0
14:15
FF Jaro - FC Haka
0:3
14:30
AC Oulu - Musan Salama
0:0
16:00
TPV Tampere - KTP Kotka
1:1
17:00
AC Kajaani - Ekenäs IF
info
17:00
Paris Saint-Germain - Nîmes Olympique
info
20:00
Amiens SC - OGC Nice
info
20:00
EA Guingamp - Angers SCO
info
16:00
Boca Juniors - Europa FC
0:9
18:15
St Joseph's FC - Lions Gibraltar
info
15:00
Slaven Belupo - Inter Zaprešić
0:1
17:30
Hajduk Split - HNK Gorica
info
12:00
Breidablik UBK - Víkingur Reykjavík
2:0
15:00
ÍBV Vestmannaeyjar - Víkingur Ólafsvík
odl.
16:15
Leiknir Reykjavík - Thór Akureyri
1:1
17:00
Grindavík - IF Magni
info
18:15
Fram Reykjavík - KA Akureyri
info
15:00
Turín FC - Atalanta Bergamo
2:0
20:30
Frosinone Calcio - AS Řím
info
15:00
US Cremonese - Ascoli Calcio
0:1
15:00
Perugia Calcio - Cosenza Calcio
0:1
15:00
Brescia Calcio - FC Crotone
2:0
15:00
AS Cittadella - US Lecce
4:1
15:00
Delfino Pescara - Calcio Padova
2:0
15:00
Carpi FC - Spezia Calcio
3:2
18:00
US Foggia - Benevento Calcio
info
16:30
A.C. Gozzano - Alessandria Calcio
1:1
14:30
AS Gubbio - AC FeralpiSalò
0:3
14:30
US Triestina - AC Renate
2:0
14:30
FC Südtirol-Alto Adige - Rimini Calcio
1:0
16:30
AC Monza Brianza - Alma Fano
1:0
16:30
US Fermana - Pordenone Calcio
0:1
18:30
Ravenna Calcio - Teramo Calcio
info
20:30
UC AlbinoLeffe - Giana Erminio
info
20:30
VV Verona - Vicenza Calcio
info
20:30
Sambenedettese Calcio - Ternana Calcio
info
20:30
AC Imolese - Vis Pesaro
info
15:00
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Petach-Tikva
2:0
17:00
Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
17:15
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Netanya
info
19:30
Beitar Jeruzalém - Hapoel Ra'anana
info
13:00
KF Ballkani - KF KEK
3:0
13:00
KF Drenica - KF Ferizaj
3:1
13:00
KF Gjilani - KF Flamurtari
0:0
16:00
Pafos FC - Doxa Katokopia
1:0
17:00
Omonia Nikósie - AEL Limassol
info
18:00
Ermis Aradippou - Anorthosis Famagusta
info
17:00
US Rumelange - Jeunesse Esch
info
17:00
Ferencvárosi TC - Puskás FC
info
17:00
Mezőkövesdi SE - Kisvárda FC
info
17:00
MOL Vidi FC - Szombathelyi Haladás
info
17:00
Újpest FC - Diósgyőri VTK
info
17:00
Paksi SE - Debreceni VSC
info
19:30
Honvéd Budapešť - MTK Budapešť
info
14:00
Pieta Hotspurs - Gzira United
1:1n
16:00
Mosta FC - Birkirkara FC
odl.
15:30
Bayern Mnichov - Hertha BSC
1:0
15:30
Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
0:3
15:30
SC Freiburg - FC Augsburg
5:1
15:30
1. FSV Mainz 05 - Schalke 04
3:0
18:30
Fortuna Düsseldorf - 1. FC Norimberk
info
13:00
1. FC Köln - SV Sandhausen
3:1
13:00
VfL Bochum - Holstein Kiel
1:3
13:00
SV Darmstadt - Dynamo Drážďany
2:0
13:00
FC St. Pauli - FC Ingolstadt 04
1:0
14:00
VfL Osnabrück - Hallescher FC
2:0
14:00
Energie Cottbus - TSV Mnichov 1860
1:2
14:00
Hansa Rostock - SV Meppen
0:2
14:00
Eintracht Braunschweig - SpVgg Unterhaching
1:0
14:00
Carl Zeiss Jena - Fortuna Köln
0:1
14:00
Sportfreunde Lotte - Karlsruher SC
0:0
13:00
Hannover 96 II - SSV Jeddeloh
1:0
14:00
VfB Lübeck - Eintracht Norderstedt
2:0
14:00
Werder Brémy II - SV Drochtersen / Assel
1:1
15:00
Schwarz-Weiß Rehden - Weiche Flensburg
0:0
13:30
Berliner FC Dynamo - Budissa Bautzen
3:1
14:00
SV Rödinghausen - Alemannia Aachen
0:2
14:00
Wuppertaler SV - Borussia Mönchengladbach II
0:2
14:00
Kaan-Marienborn - SV Straelen
1:1
14:00
1. FC Köln II - SC Verl
3:2
14:00
TV Herkenrath - SV Lippstadt 08
0:2
14:00
SC Wiedenbrück 2000 - Viktoria Köln
0:2
14:00
SV Waldhof Mannheim - FSV Frankfurt
4:1
14:00
TSG Balingen - Hessen Dreieich
2:1
14:00
FK Pirmasens - TSG Hoffenheim II
0:4
14:00
Kickers Offenbach - SSV Ulm 1846
3:0
14:00
Wormatia Worms - 1. FSV Mainz 05 II
2:1
14:00
FC 08 Homburg - Astoria Walldorf
3:0
14:00
Eintracht Stadtallendorf - 1. FC Saarbrücken
0:3
14:00
TSV Steinbach - SC Freiburg II
1:2
14:00
VfR Garching - Greuther Fürth II
2:0
18:30
FC Utrecht - SBV Excelsior
info
19:45
PEC Zwolle - BV De Graafschap
info
19:45
Fortuna Sittard - SC Heerenveen
info
20:45
NAC Breda - FC Groningen
info
15:30
Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
2:1
18:00
Lech Poznań - Legia Varšava
info
20:30
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
info
16:30
CD Feirense - Moreirense FC
1:3
19:00
Portimonense SC - CD Aves
info
21:30
Vitória FC Setúbal - Vitória SC Guimarães
info
12:00
FC Famalicão - CD Mafra
2:1
16:00
UD Oliveirense - Leixões SC
3:2
18:00
FC Penafiel - SC Covilhã
info
17:00
Admira Wacker Mödling - Wacker Innsbruck
info
17:00
Wolfsberger AC - SCR Altach
info
14:30
Wacker Innsbruck Am. - FC Pasching
3:1
16:30
Austria Lustenau - Austria Klagenfurt
1:1
16:00
Astra Giurgiu - FC Hermannstadt
1:0
19:00
CSM Politehnica Iaşi - CFR Cluj
info
15:00
Xanthi FC - APO Levadiakos
0:0n
16:15
Asteras Tripolis - Atromitos FC
1:1
18:30
AEK Atény - Apollon Smyrnis
info
14:00
Ergotelis FC - AE Sparti
1:1
14:00
Panachaiki FC - Apollon Larisas
1:0
17:00
Doxa Drama - Platanias Chanion
info
15:00
SC Faetano - SS Virtus
5:0
15:00
SP Tre Penne - SS San Giovanni
3:1
15:00
SP Cosmos - SP Cailungo
1:1
16:00
Ards FC - Newry City
3:1
16:00
Coleraine FC - Glentoran FC
2:0
16:00
Institute FC - Dungannon Swifts
2:0
16:00
Linfield FC - Ballymena United
1:0
16:00
Warrenpoint Town - Cliftonville FC
0:2
16:00
Heart of Midlothian - St. Mirren FC
1:1
16:00
Livingston FC - Kilmarnock FC
1:0
16:00
St. Johnstone FC - Aberdeen FC
0:2
16:00
Ayr United - Dunfermline Athletic
0:1
16:00
Falkirk FC - Dundee United
1:1
16:00
Inverness CT - Greenock Morton
1:0
16:00
Partick Thistle - Ross County
2:4
16:00
Queen of the South FC - Alloa Athletic
1:2
16:00
Arbroath FC - Airdrieonians FC
3:2
16:00
Brechin City - Stranraer FC
1:2
16:00
East Fife FC - Dumbarton FC
3:4
16:00
Forfar Athletic - Stenhousemuir FC
2:1
16:00
Raith Rovers - Montrose FC
4:1
16:00
Annan Athletic - Albion Rovers
4:0
16:00
Berwick Rangers - Elgin City
0:3
16:00
Edinburgh City - Cowdenbeath FC
2:0
16:00
Queen's Park FC - Clyde FC
1:1
16:00
Stirling Albion - Peterhead FC
0:1
14:00
Spartak Trnava - DAC Dunajská Streda
3:1
14:00
FK Senica - MŠK Žilina
0:1
14:00
FC Zlaté Moravce - AS Trenčín
3:1
14:00
Železiarne Podbrezová - MFK Ružomberok
0:1
14:00
ŠKF Sereď - Slovan Bratislava
0:1
16:00
Zemplín Michalovce - FC Nitra
0:0
14:45
NK Celje - ND Gorica
4:3
17:00
NK Maribor - NŠ Mura
info
?
FK Rad - Dinamo Vranje
info
?
FK Zemun - Mačva Šabac
info
?
Mladost Lučani - FK Bačka
info
?
FK Partizan - Proleter Novi Sad
info
?
Radnik Surdulica - FK Crvena Zvezda
info
?
Vojvodina Novi Sad - Radnički Niš
info
?
FK Čukarički - FK Voždovac
info
?
Napredak Kruševac - Spartak Subotica
info
13:00
Getafe CF - Rayo Vallecano
2:1
16:15
Sevilla FC - FC Barcelona
2:4
18:30
Deportivo Alavés - Celta Vigo
info
20:45
Athletic Bilbao - SD Eibar
info
16:00
Albacete Balompié - Real Oviedo
0:0
18:00
Granada CF - Reus Deportiu
neh.
18:00
Gimnàstic Tarragona - Cádiz CF
info
20:00
AD Alcorcón - UD Las Palmas
info
20:30
CA Osasuna - Real Zaragoza
info
16:30
Deportivo La Coruña B - CD Guijuelo
0:1
19:30
Real Madrid Castilla - Real Valladolid B
info
16:00
SCD Durango - CD Vitoria
1:1
17:00
SD Leioa - SD Amorebieta
info
17:30
CD Mirandés - CD Calahorra
info
18:00
Arenas Club de Getxo - Sporting Gijón B
info
19:00
UD Logroñés - Athletic Bilbao B
info
19:00
Racing Santander - Barakaldo CF
info
17:00
Villarreal CF B - CF Peralada
info
16:00
Granada CF B - Sevilla FC B
1:2
14:00
Karlstad BK - Östersunds FK
3:2
14:00
IK Sirius - Halmstads BK
1:2
14:00
IF Elfsborg - IK Frej
1:1
14:00
Hässleholms - Djurgårdens IF
0:3
16:00
AFC Eskilstuna - IFK Värnamo
4:0
16:00
Falkenbergs FF - Degerfors IF
2:1
19:00
Neuchâtel Xamax - FC Basilej
info
19:00
FC Sion - FC St. Gallen
info
17:00
FC Rapperswil-Jona - FC Schaffhausen
info
17:30
SC Kriens - Servette Ženeva
info
18:30
FC Chiasso - FC Winterthur
info
11:30
Sivasspor - Antalyaspor
1:2
14:00
Alanyaspor - Kasimpaşa SK
3:0
17:00
Istanbul Başakşehir - Bursaspor
info
11:30
Boluspor - Adanaspor
0:1
14:00
Adana Demirspor - Altinordu SK
3:0
14:00
Gençlerbirliği SK - Ümraniyespor
2:1
13:00
Illičivec Mariupol - Olimpik Doněck
2:1
16:00
FK Lvov - Černomorec Oděsa
0:1
15:30
Aberystwyth Town - Cardiff Metropolitan University
2:0
15:30
Carmarthen Town - Cefn Druids
0:1
15:30
Llandudno FC - Llanelli AFC
4:2
20:30
Barry Town - Connah's Quay Nomads
info
Kalendář