Tipy a analýzy

 

Tipy pro sázkaře: Kdo vyhraje letošní Africký pohár?

Letošní Africký pohár národů vstupuje do své rozhodující fáze a s ní je nevyhnutelně spojené predikování celkového vítěze turnaje, ale i nějaké to více či méně relaxační sázení. Redaktoři EuroFotbalu si proto po dvou letech opět zahráli na prognostiky a dle svého nejlepšího úsudku seřadili všechny týmy podle jejich šancí na úspěch...  
10.07. | Tipy a analýzy | 130 komentářů
 

Mundial v cílové rovince: O co se čtvrtfinalisté opírají, a co je může zradit? (2/2)

Od roku 1954 a triumfu Západního Německa čeká mistrovství světa na řádně překvapivého šampiona. Tento ročník už přišel o Španělsko či Německo a prozatím působí tak, že by nemusel v tomto ohledu zklamat. Vyplatí se tedy vsadit na Uruguay, nebo snad raději ty zaběhlejší firmy z Francie či Brazílie? My jsme je všechny podrobili důkladnému rentgenu...  
05.07.2018 | Tipy a analýzy | 59 komentářů
 

Mundial v cílové rovince: O co se čtvrtfinalisté opírají, a co je může zradit? (1/2)

Letošní MS už může vyhrát pouze osm týmů, z toho šest evropských a dva jihoamerické. A ačkoliv nám osmifinálový výbuch Španělska názorně ukázal, že předpovídat na tomto bláznivém turnaji nelze zhola nic, my jsme všechny čtvrtfinalisty podrobili důkladnému rentgenu a předpověděli, co by je asi tak mohlo postrčit za zlatem, a co jim naopak může zlomit vaz...  
04.07.2018 | Tipy a analýzy | 78 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Tipy pro sázkaře: Kdo vyhraje letošní Africký pohár?

Letošní Africký pohár národů vstupuje do své rozhodující fáze a s ní je nevyhnutelně spojené predikování celkového vítěze turnaje, ale i nějaké to více či méně relaxační sázení. Redaktoři EuroFotbalu si proto rovněž zahráli na prognostiky a dle svého nejlepšího úsudku seřadili všechny týmy podle jejich šancí na úspěch...  
28.01.2017 | Tipy a analýzy | 338 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Honzu Homolku

V posledním podzimním dílu rubríky Tipy osobnosti se moc bodů nerozdávalo. Těsné vítězství vybojoval komentátor české verze Eurosportu Honza Homolka. Ten získal 2,5 bodu a jeho soupeř z redakce EuroFotbalu Ondřej Linhart o půl bodu méně. Pro čtenáře jsme připravili výsledky závěrečného třetího kola tipovací soutěže a konečné pořadí.  
16.12.2014 | Tipy a analýzy | 50 komentářů
 

Tipy Honzy Homolky

A máme tu poslední podzimní díl rubriky Tipy osobnosti, tentokrát tipuje komentátor české verze Eurosportu Honza Homolka. Role soupeře se ujal redaktor EuroFotbalu Ondřej Linhart. Pro čtenáře jsme připravili závěrečné třetí kolo tipovací soutěže.  
12.12.2014 | Tipy a analýzy | 25 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Pavla Hoftycha

Vítězem předposledního podzimního dílu rubriky Tipy osobnosti se stal trenér reprezentační dvacítky Pavel Hoftych, jenž porazil redaktora EuroFotbalu Petra Vaněčka těsně 3:2. Pro čtenáře jsme připravili výsledky druhého kola tipovací soutěže a průběžné pořadí.  
09.12.2014 | Tipy a analýzy | 20 komentářů
 

Tipy Pavla Hoftycha

V předposledním podzimním dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje trenér reprezentační dvacítky Pavel Hoftych. Role soupeře se ujal redaktor EuroFotbalu Petr Vaněček. Pro čtenáře jsme připravili druhé kolo naší tipovací soutěže.  
04.12.2014 | Tipy a analýzy | 25 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Aleš Brichta prohrál 4:5

Vítězem dalšího dílu této rubriky se stal vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou Barcelonist, jenž těsně zdolal rockového zpěváka Aleše Brichtu 5:4. Pro čtenáře jsme připravili výsledky prvního kola tipovací soutěže.  
02.12.2014 | Tipy a analýzy | 36 komentářů
 

Tipy Aleše Brichty

V desátém pokračování rubriky Tipy osobnosti tipuje známý rockový zpěvák Aleš Brichta. Role soupeře se zhostil vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou Barcelonist. Pro čtenáře jsme připravili nový cyklus tipovací soutěže.  
28.11.2014 | Tipy a analýzy | 153 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Milana Fukala

Vítězem dalšího pokračovaní této rubriky se stal bývalý fotbalista Milan Fukal, jenž porazil redaktora EuroFotbalu Tomáše Honajzra těsně 5:4. Pro čtenáře jsme připravili výsledky třetího kola tipovací soutěže a konečné pořadí.  
25.11.2014 | Tipy a analýzy | 24 komentářů
 

Tipy Milana Fukala

V devátém dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje bývalý fotbalista Milan Fukal. Role soupeře se ujal náš redaktor Tomáš Honajzer. Pro čtenáře jsme připravili závěrečné třetí kolo tipovací soutěže.  
21.11.2014 | Tipy a analýzy | 28 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra Adama Varadiho

Měl více správných tipů, přesto prohrál. Sázka na dvojtipy redaktorovi EuroFotbalu Martinu Lavickému nevyšla. Vítězem dalšího dílu letošní rubriky Tipy osobnosti se nakonec stal fotbalista druholigové Sigmy Olomouc Adam Varadi těsným výsledkem 4:3.  
11.11.2014 | Tipy a analýzy | 26 komentářů
 

Tipy Adama Varadiho

V osmém dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje fotbalista druholigové Sigmy Olomouc Adam Varadi. Úlohy soupeře se zhostil náš redaktor Martin Lavický. Pro čtenáře jsme připravili druhé kolo tipovací soutěže.  
07.11.2014 | Tipy a analýzy | 36 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Tomáš Radotínský remizoval 2:2

V tomto dílu letošní rubriky Tipy osobnosti se urodila druhá remíza v řadě, o tu se postarali fotbalový komentátor televizní skupiny Nova Tomáš Radotínský a vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou madridcan. Připravili jsme pro vás i výsledky prvního kola tipovací soutěže.  
03.11.2014 | Tipy a analýzy | 40 komentářů
13:19 Bilogrevič povýšil do prvního týmu
Dvacetiletý talentovaný záložník Dominik Bilogrevič se přesunul do prvního týmu Paderbornu. Chorvatský juniorský reprezentant strávil několik let v akademii Leverkusenu. (transfermarkt.de)
12:49 San Jose Earthquakes má rekord MLS
San Jose Earthquakes v noci porazilo Vancouver Whitecaps 3:1 a stanovilo nový rekord zámořské MLS, když jeho hráči vyslali celkem 43 střeleckých pokusů. O prvenství v tomto ohledu přišel New Jersey MetroStars (38 střel v roce 1998). (espnfc.com)
12:32 Benzema dal ve španělské lize 150 branek
Karim Benzema se včera stal prvním francouzským fotbalistou, který dal ve španělské lize 150 gólů. Útočník Realu Madrid jinak ale mnoho důvodů k radosti neměl, Bílý balet doma nepotvrdil roli favorita a s Valladolidem remizoval 1:1. (onefootball.com)
12:18 Bielefeld bude postrádat Behrendta
O oporu zadní řady přišla Arminia Bielefeld. Mimo hru je Brian Behrendt, obránce druholigového německého klubu si přetrhl kolenní vazy a čeká ho hodně dlouhá pauza. (kicker.de)
11:59 Jozabed Sánchez míří do Girony
Jozabed Sánchez letos neodehraje ani jeden zápas za Celtu Vigo. 28letý záložník odejde do druholigové Girony, všechny strany dojednávají podmínky ročního hostování s opcí na trvalý přestup. (marca.com)
11:44 Perica bude letos chytat v Belgii
Stipe Perica nebude ani letos chytat za Udinese. Chorvatský brankář odešel na další hostování, tentokráte si ho vypůjčil belgický Excel Mouscron. (transfermarketweb.com)
11:27 Gago se vrátil na trávníky
Boca Juniors v noci hrála s Vélezem Sarsfield a v jejím dresu se na trávníku znovu objevil Fernando Gago. Záložník si v prosinci už potřetí v kariéře přetrhl achilovku a původně měl v úmyslu ukončit kariéru, vše si ale nakonec rozmyslel a pokračuje, k soutěžnímu zápasu nastoupil po dlouhých 258 dnech. (lequipe.fr)
11:09 De Marcos utrpěl zranění kotníku
Óscar de Marcos včera na nějakou dobu odehrál svůj poslední zápas za Athletic. Defenzivní univerzál baskického celku si ze souboje s Getafe odnesl zraněný kotník a stadion opouštěl o berlích, dnes ho pak čeká podrobné vyšetření. (marca.com)
10:58 Felipe Caicedo dostane novou smlouvu
Felipe Caicedo by měl i nadále hrát za Lazio. Ekvádorský útočník má smlouvu na poslední rok, italský celek s ním je ale spokojen a chystá se prodloužit spolupráci. (sport-express.ru)
10:47 Williams si vybral Bristol City
Nové angažmá si po odchodu z Evertonu našel Ashley Williams. Zkušený obránce z Walesu bude hrát druhou anglickou ligu, dohodl se na kontraktu platném do poloviny ledna s Bristolem City. (bcfc.co.uk)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
24.08.
ZESCO United - Green Mamba
1:0
24.08.
FC Platinum - Big Bullets FC
3:2
24.08.
Township Rollers - Young Africans
0:1
24.08.
CD 1º de Agosto - KMKM
2:0
24.08.
Al Merreikh SC - JS Kabylie
3:2
24.08.
Mamelodi Sundowns - Otôho
4:0
24.08.
Génération Foot - LPRC Oilers
3:0
24.08.
Étoile Sahel - Hafia FC
7:1
24.08.
Raja CA - Brikama United
4:0
24.08.
Zamalek SC - Dekedaha
6:0
24.08.
Orlando Pirates - Green Eagles
1:1
14:00
Mekelle 70 Enderta - Cano Sport
info
15:00
Al Hilal Omdurman - Rayon Sport
info
15:00
Gor Mahia FC - Aigle Noir FC
info
15:00
Simba SC - UD do Songo
info
16:30
Elect-Sport FC - Cercle Mbéri
info
17:00
Enyimba International - Rahimo FC
info
17:00
Asante Kotoko - Kano Pillars
info
17:00
Petro de Luanda - Matlama FC
info
17:00
Pamplemousses SC - Fosa
info
18:00
Al Nasr Benghazi - Tempête Mocaf
info
18:00
Horoya AC - Stade Malien
info
18:00
ASKO Kara - Buffles du Borgou
info
18:00
AS Vita Club - UMS de Loum
info
19:00
FC Nouadhibou - SO de l'Armée
info
21:00
USM Alger - AS SONIDEP
info
Kompletní výsledky
24.08.
Masters FC - Proline FC
0:0
24.08.
Young Buffaloes - Buildcon FC
1:1
24.08.
Azam FC - Fasil Kenema
3:1
24.08.
Rukinzo FC - Triangle United
0:0
24.08.
Malindi SC - Mogadishu City
1:0
24.08.
Ashanti Gold - Akonangui FC
3:0
24.08.
ESAE FC - ASC Snim
2:0
24.08.
CI Kamsar - Paradou AC
1:0
24.08.
Kinondoni - AS Kigali
1:2
24.08.
AS CotonTchad - CR Belouizdad
0:2
13:00
Jwaneng - Bolton City
info
14:00
Saint Louis Suns United - TS Galaxy
info
15:00
AS Maniema - AS Pélican
info
16:30
Stade Renard - DC Motema Pembe
info
17:00
Al Ittihad Tripolis - US GN Niamey
info
17:30
LISCR FC - Maranatha FC
info
18:00
Amarat United - US Ben Guerdane
info
18:00
Étoile du Congo - Pyramids FC
info
Kompletní výsledky
24.08.
Norwich City - Chelsea FC
2:3
24.08.
Brighton - Southampton FC
0:2
24.08.
Man. Utd - Crystal Palace
1:2
24.08.
Sheff. Utd - Leicester City
1:2
24.08.
Watford FC - West Ham United
1:3
24.08.
Liverpool FC - Arsenal FC
3:1
15:00
AFC Bournemouth - Manchester City
info
17:30
Tottenham - Newcastle United
info
17:30
Wolverhampton - Burnley FC
info
24.08.
Derby County - West Bromwich Albion
1:1
24.08.
Barnsley FC - Luton Town
1:3
24.08.
Charlton Athletic - Brentford FC
1:0
24.08.
Fulham FC - Nottingham Forest
1:2
24.08.
Huddersfield Town - Reading FC
0:2
24.08.
Hull City - Bristol City
1:3
24.08.
Middlesbrough FC - Millwall FC
1:1
24.08.
Preston North End - Sheff. Wed
2:1
24.08.
Q. P. R. - Wigan Athletic
3:1
24.08.
Stoke City - Leeds United
0:3
24.08.
Blackburn Rovers - Cardiff City
0:0
13:00
Swansea City - Birmingham City
info
24.08.
Doncaster Rovers - Lincoln City
2:1
24.08.
Portsmouth FC - Rotherham United
odl.
24.08.
Bolton Wanderers - Ipswich Town
0:5
24.08.
Bristol Rovers - Oxford United
3:1
24.08.
Coventry City - Gillingham FC
1:0
24.08.
Fleetwood Town - Accrington Stanley
2:0
24.08.
Milton Keynes Dons - Peterbor.
0:4
24.08.
Rochdale AFC - Blackpool FC
0:0
24.08.
Shrewsbury Town - Burton Albion
0:0
24.08.
Sunderland AFC - AFC Wimbledon
3:1
24.08.
Tranmere Rovers - Bury FC
odl.
24.08.
Wycombe Wanderers - Southend United
4:3
24.08.
Bradford City - Forest Green Rovers
0:1
24.08.
Cambridge United - Oldham Athletic
1:2
24.08.
Carlisle United - Salford City
2:2
24.08.
Cheltenham Town - Swindon Town
2:2
24.08.
Colchester - Northampton Town
1:0
24.08.
Grimsby Town - Port Vale
5:2
24.08.
Leyton Orient - Crawley Town
2:3
24.08.
Macclesfield Town - Scunthorpe
1:0
24.08.
Mansfield Town - Stevenage FC
1:0
24.08.
Morecambe FC - Exeter City
2:3
24.08.
Plymouth Argyle - Walsall FC
3:0
24.08.
Newport County - Crewe Alexandra
1:0
24.08.
Bromley FC - Boreham Wood
1:0
24.08.
Chesterfield FC - Barrow AFC
2:2
24.08.
Chorley FC - Hartlepool United
0:0
24.08.
Eastleigh FC - Dagenham & Redbridge
1:1
24.08.
Ebbsfleet United - Notts County
2:2
24.08.
Halifax Town - AFC Fylde
4:1
24.08.
Harrogate Town - Stockport County
2:1
24.08.
Sutton United - Dover Athletic
1:2
24.08.
Woking FC - Solihull Moors
2:0
24.08.
Yeovil Town - Maidenhead United
1:2
24.08.
Wrexham FC - Barnet FC
1:1
24.08.
Torquay United - Aldershot Town
2:0
26.08.
AFC Fylde - Harrogate Town
info
26.08.
Aldershot Town - Sutton United
info
26.08.
Barnet FC - Torquay United
info
26.08.
Barrow AFC - Halifax Town
info
26.08.
Boreham Wood - Ebbsfleet United
info
26.08.
Dagenham & Redbridge - Yeovil Town
info
26.08.
Dover Athletic - Woking FC
info
26.08.
Hartlepool United - Wrexham FC
info
26.08.
Maidenhead United - Bromley FC
info
26.08.
Notts County - Chorley FC
info
26.08.
Stockport County - Chesterfield FC
info
26.08.
Solihull Moors - Eastleigh FC
info
Kompletní výsledky
24.08.
CA Osasuna - SD Eibar
0:0
24.08.
Real Madrid - Real Valladolid
1:1
24.08.
Getafe CF - Athletic Bilbao
1:1
24.08.
Celta Vigo - Valencia CF
1:0
17:00
RCD Mallorca - Real Sociedad
info
17:00
Deportivo Alavés - Espanyol
info
19:00
CD Leganés - Atlético Madrid
info
21:00
FC Barcelona - Real Betis
info
24.08.
Real Oviedo - CD Lugo
1:1
24.08.
Racing Santander - UD Almería
1:1
24.08.
CD Mirandés - Cádiz CF
1:2
24.08.
AD Alcorcón - Elche CF
1:2
24.08.
Málaga CF - UD Las Palmas
1:1
18:00
SD Ponferradina - Real Zaragoza
info
18:00
Sporting Gijón - Rayo Vallecano
info
19:00
SD Huesca - Deportivo La Coruña
info
20:00
CD Tenerife - CD Numancia
info
21:00
Extremadura UD - CF Fuenlabrada
info
24.08.
Marino Luanco - Atlético Madrid B
1:2
11:00
Internacional - Celta Vigo B
2:2
12:00
S.S. Reyes - Racing Ferrol
info
12:00
Rayo Majadahonda - Sp. Gijón B
info
12:00
UD Las Palmas B - UD Ibiza
info
12:00
UP Langreo - Atlético Baleares
info
12:00
Peña Deportiva - Real Oviedo B
info
12:00
Las Rozas - Real Madrid Castilla
info
12:00
UD Melilla - Getafe CF B
info
12:00
Pontevedra CF - Coruxo FC
info
24.08.
SD Leioa - CD Guijuelo
0:1
24.08.
Real Sociedad B - Burgos CF
1:1
24.08.
Barakaldo CF - Unionistas
2:1
24.08.
CD Calahorra - Real Unión Club
2:0
12:00
CD Leonesa - SD Amorebieta
info
12:00
Haro Deportivo - Athletic Bilbao B
info
12:00
Deportivo Alavés B - UD Logroñés
info
18:30
CD Tudelano - CA Osasuna B
info
18:30
Real Valladolid B - CD Izarra
info
19:00
CF Salmantino - Arenas Club
info
24.08.
AE Prat - Hércules CF
1:1
12:00
Villarreal CF B - Levante UD B
info
12:00
SD Ejea - Orihuela CF
info
12:00
Espanyol B - Reus Deportiu
info
12:00
CF La Nucía - UE Cornellà
info
18:00
Badalona CF - FC Barcelona B
info
18:00
UE Olot - CD Ebro
info
19:00
Gimnástic - UE Llagostera
info
19:00
Valencia CF B - Lleida Esportiu
info
19:00
CE Sabadell FC - CD Castellón
info
24.08.
CP Villarrobledo - Real Linense
0:2
24.08.
CD San Fernando - Recreativo Huelva
2:1
12:00
UCAM Murcia - Atlético Sanluqueño
info
12:00
Talavera CF - UD Marbella
info
12:00
Algeciras CF - Villarrubia CF
info
12:00
Sevilla FC B - Yeclano Deportivo
info
18:30
Cádiz CF B - Real Murcia
info
20:00
Mérida AD - CD Don Benito
info
20:30
FC Cartagena - CD Badajoz
info
21:30
Córdoba CF - Granada CF B
info
Kompletní výsledky
24.08.
Parma Calcio - Juventus FC
0:1
24.08.
ACF Fiorentina - SSC Neapol
3:4
18:00
Udinese Calcio - AC Milán
info
20:45
Cagliari Calcio - Brescia Calcio
info
20:45
Turín FC - US Sassuolo
info
20:45
SPAL 2013 - Atalanta Bergamo
info
20:45
UC Sampdoria - SS Lazio
info
20:45
Hellas Verona - Bologna FC
info
20:45
AS Řím - Janov CFC
info
26.08.
Inter Milán - US Lecce
info
24.08.
FC Crotone - Cosenza Calcio
0:0
24.08.
Salernitana - Delfino Pescara
3:1
24.08.
Ascoli Calcio - Trapani Calcio
3:1
24.08.
AS Cittadella - Spezia Calcio
0:3
24.08.
Venezia FC - US Cremonese
1:2
24.08.
Virtus Entella - AS Livorno
1:0
18:00
Empoli FC - SS Juve Stabia
info
21:00
Perugia Calcio - Chievo Verona
info
26.08.
Pordenone Calcio - Frosinone Calcio
info
24.08.
US Pontedera - Carrarese Calcio
3:1
15:00
AC Pistoiese - UC AlbinoLeffe
info
15:00
US Pro Vercelli - US Pianese ASD
info
15:00
Robur Siena - Olbia Calcio
info
17:30
Alessandria Calcio - A.C. Gozzano
info
17:30
AC Arezzo - Calcio Lecco
info
17:30
Calcio Como - US Pergolettese
info
17:30
Giana Erminio - AC Renate
info
17:30
Pro Patria - AC Monza Brianza
info
26.08.
Novara Calcio - Juventus U23
info
24.08.
AC Reggiana - AC FeralpiSalò
4:1
15:00
ASD Union ArzignanoChiampo - Piacenza
info
15:00
Carpi FC - AC Cesena
info
15:00
US Triestina - AS Gubbio
info
15:00
Vis Pesaro - Südtirol
info
17:30
Alma Fano - Sambenedettese Calcio
info
17:30
US Fermana - Ravenna Calcio
info
17:30
Modena FC - L.R. Vicenza Virtus
info
17:30
Rimini Calcio - AC Imolese
info
17:30
VV Verona - Calcio Padova
info
24.08.
FC Rieti - Ternana Calcio
1:3
15:00
US Avellino - Calcio Catania
info
15:00
FC Catanzaro - Teramo Calcio
info
15:00
SS Cavese - AZ Picerno
info
15:00
Liberty Monopoli - US Vibonese
info
15:00
V. Francavilla - Urbs Reggina 1914
info
15:00
AS Viterbese - Paganese Calcio
info
17:30
Potenza SC - US Casertana
info
17:30
Rende Calcio - Bisceglie Calcio
info
17:30
Sicula Leonzio - SSC Bari
info
Kompletní výsledky
24.08.
TSG Hoffenheim - Werder Brémy
3:2
24.08.
Düsseldorf - Bayer Leverkusen
1:3
24.08.
1. FSV Mainz 05 - M'gladbach
1:3
24.08.
FC Augsburg - Union Berlín
1:1
24.08.
SC Paderborn - SC Freiburg
1:3
24.08.
Schalke 04 - Bayern Mnichov
0:3
15:30
RB Lipsko - Eintracht Frankfurt
info
18:00
Hertha BSC - VfL Wolfsburg
info
24.08.
VfL Bochum - Wehen Wiesbaden
3:3
24.08.
Hannover 96 - Greuther Fürth
1:1
24.08.
Jahn Regensburg - A. Bielefeld
1:3
13:30
1. FC Heidenheim - SV Sandhausen
info
13:30
Karlsruher SC - Hamburger SV
info
13:30
1. FC Norimberk - VfL Osnabrück
info
26.08.
FC St. Pauli - Holstein Kiel
info
24.08.
Braunschweig - Würzburger Kickers
5:2
24.08.
Preußen Münster - KFC Uerdingen
1:1
24.08.
Großaspach - Viktoria Köln
0:3
24.08.
Bayern Mnichov II - Chemnitzer FC
2:2
24.08.
1. FC Magdeburg - TSV Mnichov 1860
5:1
24.08.
SV Meppen - Carl Zeiss Jena
3:0
13:00
SV Waldhof Mannheim - MSV Duisburg
info
14:00
SpVgg Unterhaching - Hallescher FC
info
26.08.
FSV Zwickau - 1. FC Kaiserslautern
info
24.08.
VfL Wolfsburg II - Norderstedt
4:0
24.08.
FC St. Pauli II - Hannover 96 II
1:2
14:00
Altonaer FC von 1893 - TSV Havelse
info
15:00
Hansa Lüneburg - SSV Jeddeloh
info
15:00
Hannoverscher SC - Werder Brémy II
info
24.08.
VSG Altglienicke - BFC Dynamo
4:1
24.08.
SV Lichtenberg 47 - Nordhausen
5:1
24.08.
Fürstenwalde - SV Babelsberg 03
1:0
24.08.
Bischofswerdaer FV 08 - BFC Vikto.
1:4
24.08.
Sp. Lotte - SV Rödinghausen
0:2
24.08.
Bergisch Gladbach - Oberhausen
0:2
24.08.
M'gladbach II - SV Lippstadt 08
4:0
24.08.
Alemannia Aachen - VfB Homberg
1:1
24.08.
Düsseldorf II - Schalke 04 II
2:1
24.08.
SSV Ulm 1846 - Rot-Weiss Koblenz
4:0
24.08.
Teutonia - FSV Frankfurt
0:3
24.08.
Bayern Alzenau - TSG Balingen
2:2
24.08.
Saarbrück. - Astoria Walldorf
3:1
24.08.
Kickers Offenbach - SV Elversberg
0:3
24.08.
Bahlinger SC - FC 08 Homburg
2:0
24.08.
VfR Aalen - FK Pirmasens
2:0
14:00
SC Freiburg II - TSV Steinbach
info
14:00
Mainz II - TSG Hoffenheim II
info
24.08.
Wacker Burghausen - FC Memmingen
1:2
24.08.
1. FC Schweinfurt - Aschaffenburg
1:0
24.08.
Greuther Fürth II - TSV Buchbach
0:1
24.08.
TSV Aubstadt - FC Augsburg II
2:1
24.08.
VfB Eichstätt - FV Illertissen
1:1
24.08.
SV Türkgücü-Ataspor München - Norimb. II
2:0
24.08.
TSV Rain am Lech - VfR Garching
1:3
Kompletní výsledky
24.08.
Fastav Zlín - MFK Karviná
1:4
24.08.
1. FK Příbram - FK Jablonec
4:0
24.08.
Slavia Praha - Bohemians 1905
4:0
16:30
Viktoria Plzeň - SFC Opava
info
16:30
Ml. Boleslav - Č. Budějovice
info
19:00
Slovan Liberec - Sparta Praha
info
24.08.
FK Pardubice - Baník Sokolov
4:0
24.08.
Slavoj Vyšehrad - Dukla Praha
1:3
24.08.
1. SK Prostějov - Fotbal Třinec
2:2
10:15
Viktoria Žižkov - FK Varnsdorf
3:0
17:00
Vlašim - FK Ústí nad Labem
info
24.08.
Loko Vltavín - SK Rakovník
4:0
24.08.
SK Benešov - Sparta Praha B
0:1p
24.08.
Jiskra Domažlice - Slavia Praha B
4:3
10:00
1. FK Příbram B - Motorlet Praha
3:0
10:15
Admira Praha - Viktoria Plzeň B
1:0p
10:15
1. FC Karlovy Vary - MAS Táborsko
0:3
15:30
Sokol Hostouň - FK Štěchovice
info
24.08.
Ústí nad Orlicí - Ml. Boleslav B
2:1
24.08.
Slovan Velvary - FK Jablonec B
1:2p
10:15
Hradec Králové B - FK Přepeře
3:2
10:15
FK Pardubice B - Sokol Živanice
1:3
10:15
Slovan Liberec B - FK Teplice B
2:1
10:15
FK Chlumec - Bohemians 1905 B
0:2
17:00
Sokol Brozany - Dukla Praha B
info
17:00
SK Zápy - FK Zbuzany
info
24.08.
Odra Petřkovice - Frýdek-Místek
1:3
24.08.
Slovan Rosice - 1. SC Znojmo FK
1:1
24.08.
FC Hlučín - 1. FC Slovácko B
1:0
24.08.
FC Dolní Benešov - FK Blansko
1:1
10:15
Sigma Olomouc B - Uh. Brod
2:1
10:30
Fastav Zlín B - MFK Vyškov
1:1
24.08.
FK Hořovicko - Jindřichův Hradec
4:2
24.08.
Mariánské Lázně - SK Klatovy
1:0
24.08.
Hvězda Cheb - SK Doubravka
1:2p
24.08.
ČLU Beroun - TJ Přeštice
0:1p
10:15
Petřín Plzeň - Tatran Sedlčany
1:4
17:00
Slavoj Mýto - Č. Budějovice B
info
17:00
Soběslav - Sokol Čížová
info
24.08.
Tatran Rakovník - Ol. Březová
2:3
24.08.
SK Kladno - Aritma Praha
0:1
24.08.
FK Souš - Neratovice-Byškovice
1:0
24.08.
FK Ostrov - SK Slaný
3:3
24.08.
SK Český Brod - SK Štětí
3:2
24.08.
MFK Dobříš - Brandýs n. L.
0:2
24.08.
Arsenal Česká Lípa - FC Chomutov
2:1p
10:15
Meteor Praha - FK Louny
1:0
24.08.
Sokol Libiš - FK Velké Hamry
1:2p
24.08.
FK Náchod - Horky nad Jizerou
3:0
24.08.
SS Ostrá - MFK Trutnov
4:0
24.08.
SK Vysoké Mýto - Kutná Hora
2:0
17:00
FC Hlinsko - FK Kolín
info
17:00
Dvůr Králové - FK Letohrad
info
17:00
Benátky nad Jizerou - FK Čáslav
info
17:00
SK Poříčany - Polaban Nymburk
info
24.08.
Vysočina Jihlava B - MSK Břeclav
5:0
24.08.
Start Brno - Bystřice nad Pern.
0:4
16:30
Sokol Lanžhot - FSC Stará Říše
info
16:30
AFC Humpolec - Zbrojovka Brno B
info
16:30
Slavoj TKZ Polná - Ždírec n/D
info
16:30
Žďár n/S - Sokol Tasovice
info
16:30
Velká Bíteš - Havlíčkův Brod
info
24.08.
1. HFK Olomouc - FC Strání
3:0
24.08.
Slovan Bzenec - Tatran Všechovice
3:1
24.08.
SK Hranice - FC Vsetín
4:2
10:15
FC Slavičín - Viktorie Přerov
6:0
10:15
FC Brumov - RSM Hodonín
0:4
10:15
FK Šumperk - Nové Sady Olomouc
2:1
16:30
FK Kozlovice - TJ Skaštice
info
24.08.
Frýdlant n. O. - SK Dětmarovice
0:0
24.08.
FK Bospor Bohumín - Val. Mez.
1:2
10:15
MFK Havířov - TJ Nový Jičín
1:0
10:15
MFK Karviná B - SFC Opava B
7:0
16:30
Bruntál - TJ Heřmanice
info
16:30
Frenštát - Fotbal Třinec B
info
16:30
FK SK Polanka - Jiskra Rýmařov
info
24.08.
Viktoria Plzeň - Slovan Liberec
2:0
13:30
1. FC Slovácko - Dukla Praha
info
15:30
SK DFO Pardubice - Lokomotiva Brno
info
16:00
Sparta Praha - Slavia Praha
info
Kompletní výsledky
24.08.
FK Pohronie - AS Trenčín
0:4
24.08.
Michalovce - ŠKF Sereď
1:1
24.08.
Ružomberok - Spartak Trnava
0:1
17:30
Slovan Bratislava - MŠK Žilina
info
19:15
FC Nitra - DAC Dunajská Streda
info
24.08.
Slovan Bratislava B - MFK Dubnica
0:2
24.08.
FC Košice - MŠK Žilina B
1:0
24.08.
MŠK Púchov - FC Petržalka
1:1
24.08.
FK Poprad - KFC Komárno
2:0
24.08.
MFK Skalica - Liptovský Mikuláš
1:1
10:30
Šamorín - Partizán Bardejov
2:2
10:30
Ružomberok B - Slavoj Trebišov
2:1
Kompletní výsledky
24.08.
Amiens SC - FC Nantes
1:2
24.08.
Dijon FCO - Girondins Bordeaux
0:2
24.08.
Angers SCO - FC Metz
3:0
24.08.
Stade Brestois - Stade Reims
1:0
15:00
AS Monaco - Nîmes Olympique
info
17:00
Racing Strasbourg - Stade Rennes
info
21:00
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
info
24.08.
ES Troyes - RC Lens
2:0
26.08.
EA Guingamp - Valenciennes FC
info
Kompletní výsledky
24.08.
FK Tambov - Dinamo Moskva
0:2
24.08.
FK Ufa - Zenit Petrohrad
1:0
24.08.
FK Krasnodar - Lokomotiv M.
1:1
15:30
CSKA Moskva - Achmat Groznyj
info
18:00
Křídla Sovětů - Spartak Moskva
info
18:00
FK Rostov - Rubin Kazaň
info
20:30
Arsenal Tula - FK Orenburg
info
26.08.
Ural - PFC Soči
info
09:00
SKA Chabarovsk - FK Armavir
3:0
13:00
Čertanovo Moskva - Tom Tomsk
info
15:00
Neftechimik - FK Krasnodar II
info
16:00
M. Saransk - Nižnij Novgorod
info
16:00
Šinnik Jaroslavl - FK Chimki
info
17:00
Fakel Voroněž - Avangard Kursk
info
17:00
Torpedo Moskva - Krasnojar.
info
18:00
Baltika Kaliningrad - Luč-Energija
info
18:00
FK Čajka - Tekstilščik Ivanovo
info
26.08.
Spartak Moskva II - Rotor Volgograd
info
Kompletní výsledky
24.08.
SL Benfica - FC Porto
0:2
24.08.
Boavista FC - Paços Ferreira
1:1
17:00
CS Marítimo - CD Tondela
info
17:00
CD Santa Clara - CF Os Belenenses
info
19:30
Portimonense SC - Sporting CP
info
21:30
Gil Vicente FC - SC Braga
info
22:00
Vitória SC - FC Famalicão
info
24.08.
Académica Coimbra - GD Chaves
1:2
24.08.
CD Feirense - Académico Viseu
0:0
24.08.
SC Covilhã - UD Vilafranquense
1:0
24.08.
FC Penafiel - Cova Piedade
3:0
12:15
SC Farense - FC Porto B
info
17:00
CD Nacional - CD Mafra
info
19:15
Casa Pia AC - Estoril Praia
info
19:15
Varzim SC - Leixões SC
info
Kompletní výsledky
24.08.
Hamilton Academical - Motherwell FC
1:3
24.08.
Hibernian FC - St. Johnstone FC
2:2
24.08.
Kilmarnock FC - Aberdeen FC
0:0
24.08.
Ross County - Livingston FC
1:4
13:15
St. Mirren FC - Rangers FC
info
16:00
Celtic FC - Heart of Midlothian
info
24.08.
Alloa Athletic - Arbroath FC
0:1
24.08.
Ayr United - Queen of the South FC
1:0
24.08.
Dundee FC - Inverness CT
0:0
24.08.
Dunfermli. - Dundee United
0:2
24.08.
Clyde FC - Falkirk FC
1:0
24.08.
Dumbarton FC - Stranraer FC
3:1
24.08.
East Fife FC - Airdrieonians FC
4:1
24.08.
Peterhead FC - Forfar Athletic
1:0
24.08.
Raith Rovers - Montrose FC
3:0
24.08.
Albion Rovers - Brechin City
0:1
24.08.
Cowdenbeath FC - Annan Athletic
3:1
24.08.
Queen's Park FC - Elgin City
0:0
24.08.
Stenhousemuir FC - Edinburgh City
1:3
24.08.
Stirling Albion - Cove Rangers
1:2
Kompletní výsledky
24.08.
Willem II - FC Emmen
2:1
24.08.
Heracles Almelo - SBV Vitesse
1:1
24.08.
SC Heerenveen - FC Twente
0:0
12:15
RKC Waalwijk - ADO Den Haag
info
14:30
FC Utrecht - VVV Venlo
info
16:45
PEC Zwolle - Sparta Rotterdam
info
26.08.
Jong PSV Eindhoven - MVV Maastricht
info
Kompletní výsledky
24.08.
Royal Charleroi SC - Club Bruggy
odl.
24.08.
Cercle Bruggy - Waasland-Bev.
1:0
24.08.
Sint-Truiden - SV Zulte Waregem
0:0
24.08.
KV Oostende - KV Mechelen
2:1
18:00
Standard Lutych - KV Kortrijk
info
20:00
Excel Mouscron - KAS Eupen
info
24.08.
Beerschot Wilrijk - Dikkelvenne
6:1
24.08.
Dessel Sport - Excelsior Virton
3:1
24.08.
Mandel United - FC Gullegem
1:0e
24.08.
Lommel SK - KSV Temse
4:0
16:00
KFC Duffel - FC Knokke
info
16:00
KSK Ronse - Olympia Wijgmaal
info
16:00
Francs Borains - Torhout 1992 KM
info
16:00
Royal Cappellen FC - VW Hamme
info
16:00
KSK Heist - KSC Lokeren
info
16:00
CS Onhaye - Eendracht Aalst
info
16:00
UR La Louvière - KVC Westerlo
info
16:00
RFC Seraing - KSV Roeselare
info
16:00
RUS Rebecq - FC Tilleur
info
16:00
Rupel Boom FC - Vosselaar
info
Kompletní výsledky
24.08.
MKE Ankaragücü - Kayserispor
1:1
24.08.
Alanyaspor - Kasimpaşa SK
4:1
24.08.
Istanbul B. - Fenerbahçe SK
1:2
18:15
Çaykur Rizespor - Sivasspor
info
18:15
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
info
20:45
Galatasaray SK - Konyaspor
info
20:45
Antalyaspor - Denizlispor
info
26.08.
Gaz. Gaziantep - G'birliği
info
24.08.
Keçiörengücü - Osmanlispor
1:0
24.08.
Balikesirspor - Erzurum BB
2:1
24.08.
Altinordu SK - Fatih Karagümrük
1:2
16:00
Ümraniyespor - Giresunspor
info
18:15
Menemen Belediyespor - Hatayspor
info
20:45
Bursaspor - Akhisar Belediyespor
info
20:45
Adanaspor - Eskişehirspor
info
26.08.
Istanbulspor - Altay SK
info
Kompletní výsledky
24.08.
PAS Lamia 1964 - Panathinaikos FC
1:1
24.08.
Aris Soluň - OFI Kréta
1:1
24.08.
Olympiakos - Asteras Tripolis
1:0
18:00
Atromitos FC - AE Larisa
info
18:15
Panionios FC - Volos NFC
info
19:00
PAOK Soluň - Panetolikos FC
info
20:30
AEK Atény - Xanthi FC
info
Kompletní výsledky
24.08.
Rapid Vídeň - LASK Linz
1:2
24.08.
Wolfsberger AC - SCR Altach
5:2
24.08.
SV Mattersburg - SKN Sankt Pölten
0:1
17:00
SK Sturm Graz - WSG Wattens
info
17:00
Red Bull Salzburg - Admira
info
17:00
TSV Hartberg - Austria Vídeň
info
24.08.
FC Dornbirn - SV Kapfenberg
6:1
20:30
Austria K. - Blau Weiß Linz
info
Kompletní výsledky
24.08.
Neuchâtel Xamax - FC Basilej
0:3
24.08.
BSC Young Boys - FC Curych
4:0
16:00
FC Sion - FC Luzern
info
16:00
FC St. Gallen - FC Lugano
info
16:00
FC Thun - Servette Ženeva
info
24.08.
FC Wil - SC Kriens
2:0
24.08.
Lausanne Sport - FC Aarau
5:1
24.08.
FC Schaffhausen - La. Ouchy
0:1
16:00
FC Chiasso - FC Vaduz
info
Kompletní výsledky
24.08.
Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava
0:3
24.08.
PFK Oleksandrija - Desna Černihiv
0:3
24.08.
Dynamo Kyjev - Olimpik Doněck
1:1
16:00
Karpaty Lvov - Zarja Luhansk
info
18:30
Šachtar Doněck - Illičivec
info
26.08.
SK Dnipro-1 - FK Lvov
info
Kompletní výsledky
24.08.
KS Cracovia - Arka Gdynia
3:1
24.08.
Lechia Gdańsk - Ś. Wrocław
1:1
24.08.
Raków Czę. - Lech Poznań
2:3
15:00
Górnik Zabrze - Korona Kielce
info
17:30
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
info
17:30
ŁKS Łódź - Legia Varšava
info
26.08.
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
info
24.08.
Podbeskidzie - Olimpia Grudziądz
2:1
24.08.
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
0:0
24.08.
Odra Opole - Radomiak Radom
0:0
14:45
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
info
16:00
Warta Poznań - GKS Jastrzębie
info
17:00
S. Nowy Sącz - GKS Bełchatów
info
18:00
Chojnice - Puszcza Niepołomice
info
19:00
Wigry Suwałki - Nieciecza
info
26.08.
Stal Mielec - Miedź Legnica
info
Kompletní výsledky
24.08.
Academica Clinceni - Sepsi OSK
1:1
24.08.
CFR Cluj - FC Botoşani
4:1
17:00
Viitorul Constanţa - FC Voluntari
info
20:00
Gaz Metan Mediaş - FCSB
info
26.08.
Dinamo Bukurešť - FC Hermannstadt
info
Kompletní výsledky
24.08.
Diósgyőri VTK - Mezőkövesdi SE
0:3
24.08.
Kaposvár - Zalaegerszegi TE
0:4
24.08.
Honvéd Budapešť - Debreceni VSC
2:3
24.08.
Kisvárda FC - Újpest FC
2:0
24.08.
Paksi SE - MOL Fehérvár FC
0:2
18:00
Puskás FC - Ferencvárosi TC
info
Kompletní výsledky
24.08.
Slaven Belupo - NK Varaždin
1:1
18:00
HNK Gorica - NK Istra 1961
info
20:00
NK Osijek - Hajduk Split
info
21:00
Inter Zaprešić - L. Záhřeb
info
Kompletní výsledky
24.08.
Radnik Surdulica - FK Partizan
odl.
24.08.
FK Crvena Zvezda - FK Čukarički
odl.
24.08.
Javor Ivanjica - Napredak Kruševac
2:2
24.08.
FK Rad - Mačva Šabac
2:0
24.08.
Proleter Novi Sad - Vojvodina
0:1
24.08.
FK Voždovac - Mladost Lučani
2:0
18:30
Radnički Niš - Spartak Subotica
info
20:00
TSC Bačka Topola - FK Inđija
info
Kompletní výsledky
24.08.
NK Domžale - NK Aluminij
odl.
24.08.
Olimpija Lublaň - NŠ Mura
1:1
16:00
Triglav Kranj - NK Celje
info
18:00
Rudar Velenje - Tabor Sežana
info
20:10
NK Maribor - NK Bravo
info
Kompletní výsledky
24.08.
Botev Plovdiv - Vitoša Bistrica
2:1
24.08.
Levski Sofia - Lokomotiv Plovdiv
1:0
17:00
Dunav Ruse - CSKA Sofia
info
19:30
Ludogorec Razgrad - Slavia Sofia
info
26.08.
Botev Vraca - Etar Veliko Tarnovo
info
Kompletní výsledky
12:00
Lyngby BK - Randers FC
info
14:00
Esbjerg fB - Silkeborg IF
info
16:00
SønderjyskE - FC Midtjylland
info
18:00
Brøndby IF - AGF Aarhus
info
20:00
FC Kodaň - FC Nordsjaelland
info
26.08.
AC Horsens - Aalborg BK
info
24.08.
Naestved BK - Vendsyssel FF
3:0
13:45
Hvidovre IF - FC Roskilde
info
14:00
FC Fredericia - Kolding IF
info
14:00
HB Køge - Fremad Amager
info
15:00
Viborg FF - Nykøbing FC
info
15:00
Vejle Boldklub - Skive IK
info
Kompletní výsledky
24.08.
IK Sirius - Örebro SK
3:4
15:00
IFK Norrköping - Helsingborgs IF
info
15:00
Östersunds FK - AIK Solna
info
15:00
AFC Eskilstuna - BK Häcken
info
17:30
Malmö FF - Djurgårdens IF
info
26.08.
Falkenbergs FF - Hammarby IF
info
26.08.
GIF Sundsvall - IF Elfsborg
info
26.08.
IFK Göteborg - Kalmar FF
info
24.08.
Syrianska FC - Västerås SK
1:2
13:00
IK Frej - Degerfors IF
info
15:00
Östers IF - Örgryte IS
info
15:00
Mjällby AIF - Dalkurd FF
info
17:30
GAIS Göteborg - IF Brommapojkarna
info
26.08.
Trelleborgs FF - Varbergs BoIS
info
26.08.
Norrby IF - IK Brage
info
Kompletní výsledky
24.08.
Rosenborg BK - Stabaek Fotball
3:2
18:00
Molde FK - Odds BK
info
18:00
SK Brann - Tromsø IL
info
18:00
FK Haugesund - Lillestrøm SK
info
18:00
Kristiansund BK - Mjøndalen IF
info
18:00
Viking FK - Ranheim Fotball
info
20:00
Strømsgodset IF - Sarpsborg 08 FF
info
26.08.
FK Bodø/Glimt - Vålerenga IF
info
24.08.
Sandnes Ulf - Aalesunds FK
1:2
15:00
Ham-Kam Fotball - Notodden FK
info
18:00
Sogndal Fotball - Kongsvinger IL
info
18:00
Strømmen IF - Tromsdalen UIL
info
18:00
Raufoss IL - IK Start
info
18:00
KFUM Oslo - Ullensaker/Kisa IL
info
18:00
FK Jerv - Skeid Fotball
info
18:00
Nest-Sotra Fotball - Sandefjord
info
Kompletní výsledky
24.08.
FC Honka - HJK Helsinky
0:1
24.08.
KuPS Kuopio - VPS Vaasa
5:0
17:30
IFK Mariehamn - SJK Seinäjoki
info
17:30
RoPS Rovaniemi - FC Lahti
info
26.08.
Inter Turku - KPV Kokkola
info
24.08.
FF Jaro - Myllykosken Pallo-47
2:0
24.08.
Ekenäs IF - TPS Turku
0:0
24.08.
AC Kajaani - AC Oulu
3:1
Kompletní výsledky
24.08.
AEK Larnaka - Apollon Limassol
odl.
24.08.
Doxa Katokopia - Omonia Nikósie
0:2
24.08.
APOEL Nikósie - Olympiakos N.
odl.
18:00
AEL Limassol - Anorthosis Famagusta
info
26.08.
Enosis NP - Ethnikos Achnas
info
Kompletní výsledky
24.08.
Maccabi Haifa - Hapoel Ra'anana
4:3
24.08.
Hapoel Eran Hadera - FC Ashdod
1:1
24.08.
S. Nes Tziona - Maccabi Tel-Aviv
0:2
18:00
Hapoel Kfar-Saba - Hapoel Haifa
info
19:00
Bn. Yehuda - Ironi Kiryat Shmona
info
19:15
Beitar Jeruzalém - Hap B-She.
info
26.08.
Hapoel Tel-Aviv - Maccabi Netanya
info
Kompletní výsledky
26.08.
Dundalk FC - UC Dublin
info
24.08.
Glengad United - Waterford United
0:2
24.08.
Sligo Rovers - Limerick FC
6:2
15:00
Crumlin United - Lucan United
info
Kompletní výsledky
24.08.
Ballymena United - Glentoran FC
1:2
24.08.
Carrick Rangers - Cliftonville FC
0:1
24.08.
Coleraine FC - Institute FC
0:0
24.08.
Crusaders FC - Larne FC
2:2
24.08.
Dungannon Swifts - Glenavon FC
2:1
24.08.
Linfield FC - Warrenpoint Town
odl.
Kompletní výsledky
26.08.
Aberystwyth Town - TNS
info
26.08.
Barry Town - Bala Town
info
26.08.
Caernarfon Town - Cefn Druids
info
26.08.
Cardiff MU - Airbus UK FC
info
26.08.
Connah's Quay - Carmarthen Town
info
26.08.
Newtown AFC - PenyBont FC
info
Kompletní výsledky
24.08.
FK Vitebsk - Neman Grodno
0:0
24.08.
Dinamo Minsk - Torpedo Minsk
3:0k
24.08.
Dinamo Brest - Energetik-BGU Minsk
6:2
15:45
Torpedo Žodino - FK Gorodeja
info
17:45
Šachtër Soligorsk - FK Gomel
info
19:45
BATE Borisov - Slavia Mozyr
info
Kompletní výsledky
24.08.
Stumbras Kaunas - Kauno Žalgiris
0:3k
17:00
FK Palanga - FK Atlantas
info
Kompletní výsledky
24.08.
FK Liepāja - FK Ventspils
1:2
15:00
FK Jelgava - BFC Daugavpils
info
17:00
FK Spartaks - Riga FC
info
18:30
METTA/LU - FK Valmiera
info
Kompletní výsledky
24.08.
Nõmme Kalju - Levadia Tallinn
2:1
24.08.
Trans Narva - Flora Tallinn
0:1
14:00
Paide Linnam. - Maardu Linnam.
info
17:30
Tulevik Viljandi - Kalev Tallinn
info
Kompletní výsledky
24.08.
Milsami Orhei - Zimbru Kišiněv
1:1
24.08.
Sheriff Tiraspol - Sfîntul G.
2:1
17:00
Dinamo-Auto - Speranţa Nisporeni
info
17:00
Codru Lozova - Petrocub Hîncești
info
Kompletní výsledky
24.08.
Čelik Zenica - Sloga Simin Han
0:0
24.08.
Radnik Bijeljina - Mladost D.-K.
3:0
24.08.
FK Sarajevo - Velež Mostar
2:1
24.08.
Sloboda Tuzla - FK Zvijezda 09
1:0
24.08.
Zrinjski Mostar - Borac Banja Luka
4:0
20:00
Široki Brijeg - Željezničar
info
Kompletní výsledky
17:00
Vardar Skopje - Rabotnički Skopje
info
17:00
FK Škendija - Makedonija GP Skopje
info
17:00
FA Pandev - FK Borec
info
17:00
FK Shkupi - FK Renova
info
17:00
FK Struga Trim-Lum - Sileks Kratovo
info
Kompletní výsledky
24.08.
Grbalj Radanovići - OFK Petrovac
1:2
24.08.
Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja
2:0
24.08.
Sutjeska Nikšić - Mladost L.
1:2
24.08.
OFK Titograd - Kom Podgorica
3:1
17:00
Bud. Podg. - Zeta Golubovci
info
Kompletní výsledky
24.08.
ÍA Akranes - ÍBV Vestmannaeyjar
2:1
18:00
KA Akureyri - KR Reykjavík
info
20:15
FH Hafnarfjördur - Breidablik UBK
info
21:15
Víkingur Reykjavík - Grindavík
info
26.08.
Fylkir Reykjavík - HK Kópavogur
info
26.08.
Valur Reykjavík - Stjarnan FC
info
Kompletní výsledky
24.08.
Vllaznia Skadar - KF Laçi
1:0
24.08.
KF Tirana - Luftëtari Gjirokastra
3:0
24.08.
Teuta Durrës - Bylis Ballshi
1:0
24.08.
Skënderbeu - Flamurtari Vlora
1:0
17:00
FK Kukësi - Partizani Tirana
info
Kompletní výsledky
24.08.
Lori FC - FC Artsakh
1:0
24.08.
FC Urartu - Gandzasar Kapan
1:1
15:00
Shirak Gyumri - Pyunik Jerevan
info
17:00
FC Jerevan - FC Ararat-Armenia
info
26.08.
Ararat Jerevan - Alashkert FC
info
Kompletní výsledky
24.08.
PFK Sumqayit - Säbail FK
0:3
16:45
Sabah FK - Keşlə FK
info
19:00
Qarabağ Ağdam - FK Qäbälä
info
26.08.
Zirä FK - Neftçi Baku
info
Kompletní výsledky
24.08.
Chikhura Sachkhere - L. Tbilisi
3:2
24.08.
Dila Gori - Torpedo Kutaisi
2:2
17:00
WIT Georgia - Saburtalo Tbilisi
info
19:00
Dinamo Tbilisi - Metalurgi Rustavi
info
Kompletní výsledky
24.08.
Tobol Kostanaj - FK Atyrau
2:0
24.08.
Ordabasy Šymkent - Šachtër K.
3:2
15:00
FC Astana - FK Taraz
info
15:00
Kaisar Kyzylorda - Žetisu
info
16:00
FK Aktobe - Irtyš Pavlodar
info
16:00
Kairat Almaty - Okžetpes Kokšetau
info
Kompletní výsledky
24.08.
Tarxien Rainbows - Mosta FC
0:4
24.08.
Gudja United - Hibernians FC
1:1
24.08.
Balzan Youths - Sliema Wanderers
2:1
Kompletní výsledky
24.08.
T. Pétange - FC Rodange 91
4:1
16:00
US Hostert - Racing FC Luxembourg
info
16:00
Jeunesse Esch - Victoria Rosport
info
16:00
Blue Boys Muhlenbach - Fola Esch
info
16:00
Etzella Ettelbrück - US Mondorf
info
18:00
UNA Strassen - FC Differdange 03
info
26.08.
Progrès Niedercorn - F91 Dudelange
info
Kompletní výsledky
16:00
HB Tórshavn - Víkingur Gøta
info
16:00
AB Argir - B36 Tórshavn
info
16:00
Skála IF - NSÍ Runavík
info
16:00
ÍF Fuglafjørdur - TB Tvøroyri
info
16:00
EB/Streymur - KÍ Klaksvík
info
Kompletní výsledky
24.08.
College 1975 FC - Mons Calpe
odl.
24.08.
St Joseph's FC - Manchester 62
3:0
Kompletní výsledky
24.08.
KF Ferizaj - KF Gjilani
0:3
24.08.
KF Ballkani - KF Feronikeli
3:1
17:00
KF Vushtrria - KF Trepça '89
info
17:00
KF Drita - KF Flamurtari
info
Kompletní výsledky
přestup
 
15,000,000 €
 
přestup
 
20,000,000 €
 
přestup
 
40,000,000 €
 
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
09:30
Bundesliga Pur - 2. Spieltag
13:25
2. Bundesliga (Karlsruher - Hamburg)
13:25
2. Bundesliga (Norimberg - Osnabruck)
Kompletní TV program
Anketa
Vyhrají Češi i zápas v Kosovu?
Hlasovat
Anketa
Jak dopadne derby Arsenal vs. Tottenham?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!