Tipy a analýzy

 

Euro v cílové rovince: O co se čtvrtfinalisté opírají, a co je může zradit? (2/2)

V druhém díle našich tradičních "power rankings” se dostáváme ke kvartetu největších favoritů, kteří se jako už obvykle mohou poskládat, jak chtějí, a nikdy to nebude úplně špatně. Může Anglie na domácí půdě konečně ovládnout Euro, natáhne Itálie svou sérii neporazitelnosti až ke zlatým medailím, nebo snad překvapí Dánové či Španělé, s nimiž se poněkud prapodivným způsobem přestalo počítat...  
02.07. | Tipy a analýzy | 41 komentářů
 

Euro v cílové rovince: O co se čtvrtfinalisté opírají, a co je může zradit? (1/2)

Letošní evropský šampionát už může vyhrát pouze osm týmů, a to je neomylný signál pro dnes již tradiční "power rankings” EuroFotbalu. Protože jsme si blamáží s tipy na umístění neužili dostatečně, na příštích několika řádcích seřadíme týmy dle šancí na celkový triumf, jak je vzhledem k jejich výkonnosti i síle potenciálních soupeřů v tuto chvíli vnímáme...  
01.07. | Tipy a analýzy | 51 komentářů
 

Tipy pro sázkaře: Kdo vyhraje letošní Africký pohár?

Letošní Africký pohár národů vstupuje do své rozhodující fáze a s ní je nevyhnutelně spojené predikování celkového vítěze turnaje, ale i nějaké to více či méně relaxační sázení. Redaktoři EuroFotbalu si proto po dvou letech opět zahráli na prognostiky a dle svého nejlepšího úsudku seřadili všechny týmy podle jejich šancí na úspěch...  
10.07.2019 | Tipy a analýzy | 126 komentářů
 

Mundial v cílové rovince: O co se čtvrtfinalisté opírají, a co je může zradit? (2/2)

Od roku 1954 a triumfu Západního Německa čeká mistrovství světa na řádně překvapivého šampiona. Tento ročník už přišel o Španělsko či Německo a prozatím působí tak, že by nemusel v tomto ohledu zklamat. Vyplatí se tedy vsadit na Uruguay, nebo snad raději ty zaběhlejší firmy z Francie či Brazílie? My jsme je všechny podrobili důkladnému rentgenu...  
05.07.2018 | Tipy a analýzy | 59 komentářů
 

Mundial v cílové rovince: O co se čtvrtfinalisté opírají, a co je může zradit? (1/2)

Letošní MS už může vyhrát pouze osm týmů, z toho šest evropských a dva jihoamerické. A ačkoliv nám osmifinálový výbuch Španělska názorně ukázal, že předpovídat na tomto bláznivém turnaji nelze zhola nic, my jsme všechny čtvrtfinalisty podrobili důkladnému rentgenu a předpověděli, co by je asi tak mohlo postrčit za zlatem, a co jim naopak může zlomit vaz...  
04.07.2018 | Tipy a analýzy | 78 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Tipy pro sázkaře: Kdo vyhraje letošní Africký pohár?

Letošní Africký pohár národů vstupuje do své rozhodující fáze a s ní je nevyhnutelně spojené predikování celkového vítěze turnaje, ale i nějaké to více či méně relaxační sázení. Redaktoři EuroFotbalu si proto rovněž zahráli na prognostiky a dle svého nejlepšího úsudku seřadili všechny týmy podle jejich šancí na úspěch...  
28.01.2017 | Tipy a analýzy | 338 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Honzu Homolku

V posledním podzimním dílu rubríky Tipy osobnosti se moc bodů nerozdávalo. Těsné vítězství vybojoval komentátor české verze Eurosportu Honza Homolka. Ten získal 2,5 bodu a jeho soupeř z redakce EuroFotbalu Ondřej Linhart o půl bodu méně. Pro čtenáře jsme připravili výsledky závěrečného třetího kola tipovací soutěže a konečné pořadí.  
16.12.2014 | Tipy a analýzy | 50 komentářů
 

Tipy Honzy Homolky

A máme tu poslední podzimní díl rubriky Tipy osobnosti, tentokrát tipuje komentátor české verze Eurosportu Honza Homolka. Role soupeře se ujal redaktor EuroFotbalu Ondřej Linhart. Pro čtenáře jsme připravili závěrečné třetí kolo tipovací soutěže.  
12.12.2014 | Tipy a analýzy | 25 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Pavla Hoftycha

Vítězem předposledního podzimního dílu rubriky Tipy osobnosti se stal trenér reprezentační dvacítky Pavel Hoftych, jenž porazil redaktora EuroFotbalu Petra Vaněčka těsně 3:2. Pro čtenáře jsme připravili výsledky druhého kola tipovací soutěže a průběžné pořadí.  
09.12.2014 | Tipy a analýzy | 20 komentářů
 

Tipy Pavla Hoftycha

V předposledním podzimním dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje trenér reprezentační dvacítky Pavel Hoftych. Role soupeře se ujal redaktor EuroFotbalu Petr Vaněček. Pro čtenáře jsme připravili druhé kolo naší tipovací soutěže.  
04.12.2014 | Tipy a analýzy | 25 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Aleš Brichta prohrál 4:5

Vítězem dalšího dílu této rubriky se stal vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou Barcelonist, jenž těsně zdolal rockového zpěváka Aleše Brichtu 5:4. Pro čtenáře jsme připravili výsledky prvního kola tipovací soutěže.  
02.12.2014 | Tipy a analýzy | 36 komentářů
 

Tipy Aleše Brichty

V desátém pokračování rubriky Tipy osobnosti tipuje známý rockový zpěvák Aleš Brichta. Role soupeře se zhostil vítěz čtenářské tipovačky s přezdívkou Barcelonist. Pro čtenáře jsme připravili nový cyklus tipovací soutěže.  
28.11.2014 | Tipy a analýzy | 153 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra pro Milana Fukala

Vítězem dalšího pokračovaní této rubriky se stal bývalý fotbalista Milan Fukal, jenž porazil redaktora EuroFotbalu Tomáše Honajzra těsně 5:4. Pro čtenáře jsme připravili výsledky třetího kola tipovací soutěže a konečné pořadí.  
25.11.2014 | Tipy a analýzy | 24 komentářů
 

Tipy Milana Fukala

V devátém dílu rubriky Tipy osobnosti tipuje bývalý fotbalista Milan Fukal. Role soupeře se ujal náš redaktor Tomáš Honajzer. Pro čtenáře jsme připravili závěrečné třetí kolo tipovací soutěže.  
21.11.2014 | Tipy a analýzy | 28 komentářů
 

Výsledky tipovačky: Těsná výhra Adama Varadiho

Měl více správných tipů, přesto prohrál. Sázka na dvojtipy redaktorovi EuroFotbalu Martinu Lavickému nevyšla. Vítězem dalšího dílu letošní rubriky Tipy osobnosti se nakonec stal fotbalista druholigové Sigmy Olomouc Adam Varadi těsným výsledkem 4:3.  
11.11.2014 | Tipy a analýzy | 26 komentářů
17.09. Giovinco se prý vrátí do MLS
Sebastian Giovinco v minulosti zářil v dresu Toronta a podle tisku se nyní rozhodl pro návrat do tohoto kanadského klubu. Ofenzivní italský fotbalista hrával za Juventus nebo Parmu, od poloviny srpna je bez práce, tou dobou opustil saúdskoarabský Al Hilal. (sport-express.ru)
17.09. Hendersona čeká jubilejní zápas
Liverpool čeká souboj s Crystal Palace a v jeho sestavě by neměl chybět Jordan Henderson - pro záložníka se v tom případě bude jednat o jubilejní 200. duel v roli kapitána Reds. (sport-express.ru)
17.09. Premier League - výsledek
Výsledek dnešního utkání anglické ligy: Newcastle - Leeds 1:1 (44. Saint-Maximin - 13. Raphinha).
17.09. LaLiga - výsledek
Výsledek dnešního utkání španělské ligy: Celta Vigo - Cádiz 1:2 (65. Mina - 38. Lozano, 43. Espino).
17.09. Ligue 1 - výsledek
Výsledek dnešního utkání české ligy: Štrasburk - FC Metz 3:0 (6. Ajorque z penalty, 26. a 40. Diallo).
17.09. Češky remizovaly v Nizozemsku
Utkání skupiny C kvalifikace mistrovství světa fotbalistek v Groningenu:
Nizozemsko - ČR 1:1 (0:0).
Branky:
83. Miedemaová - 47. Stašková.
Sestava ČR: Votíková - Dlasková, Bertholdová, Necidová, Bartoňová - Krejčiříková (73. Černá), Cahynová, Dubcová - Stašková (73. Pochmanová), Martínková (90.+5 Mrázová), Szewieczková (88. Šlajsová). Trenér: Rada. (ČTKc)
17.09. Serie A - výsledek
Výsledek dnešního utkání italské ligy: Sassuolo - Turín 0:1 (83. Pjaca).
17.09. Bundesliga - výsledek
Výsledek dnešního utkání německé ligy: Hertha - Fürth 2:1 (61. Ekkelenkamp, 79. vlastní Bauer - 57. Hrgota z penalty).
17.09. Twente si pojistilo Oosterwoldeho
Jayden Oosterwolde bude i nadále hrát za Twente. Mladý obránce měl smlouvu ještě na dva roky, vedení nizozemského klubu ale nelenilo a už nyní uplatnilo opci na prodloužení o dalších dvanáct měsíců. (vi.nl)
17.09. Eredivisie - výsledek
Výsledek dnešního utkání nizozemské ligy: Sparta Rotterdam - Nijmegen 1:1 (44. Mijnans - 28. Okita).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
17.09.
Lotyšsko - Rakousko
1:8
17.09.
Bosna a Hercegovina - Černá Hora
2:3
17.09.
Bělorusko - Kypr
4:1
17.09.
Řecko - Francie
0:10
17.09.
Slovensko - Švédsko
0:1
17.09.
Itálie - Moldavsko
3:0
17.09.
Gruzie - Irsko
odl.
17.09.
Rusko - Ázerbájdžán
2:0
17.09.
Estonsko - Slovinsko
0:4
17.09.
Polsko - Belgie
1:1
17.09.
Švýcarsko - Litva
4:1
17.09.
Rumunsko - Chorvatsko
2:0
17.09.
Maďarsko - Skotsko
0:2
17.09.
Anglie - Severní Makedonie
8:0
17.09.
Severní Irsko - Lucembursko
4:0
17.09.
Wales - Kazachstán
6:0
17.09.
Nizozemsko - Česko
1:1
16:07
Německo - Bulharsko
info
19.09.
Izrael - Portugalsko
info
Kompletní výsledky
17.09.
Cruz Azul - CF Monterrey
1:4
Kompletní výsledky
17.09.
Le Messager Ngozi - US GN Niamey
0:1
17.09.
DFC 8ème - Jwaneng
1:0
17.09.
Stade Malien - AS SONABEL
3:0
17.09.
Al Merreikh SC - Express FC
odl.
15:00
Tusker FC - Arta/Solar7
info
15:00
FC Platinum - Sagrada Esperança
info
15:00
ZESCO United - Royal Leopards
info
15:00
Zanaco FC - Akonangui FC
info
16:00
Big Bullets FC - AmaZulu FC
info
17:00
Petro de Luanda - Fovu Baham
info
19:00
FC Nouadhibou - ESAE FC
info
?
Hearts of Oak - CI Kamsar
neh.
19.09.
APR FC - Mogadishu City
info
19.09.
Al Hilal Omdurman - Fasil Kenema
info
19.09.
AS Maniema - AS Bouenguidi
info
19.09.
Otôho - UD do Songo
info
19.09.
Rivers United - Young Africans
info
19.09.
ASKO Kara - LPRC Oilers
info
19.09.
CI Kamsar - Hearts of Oak
info
19.09.
ASEC Mimosas - Teungueth FC
info
19.09.
Al Ittihad Tripolis - KMKM
info
19.09.
CR Belouizdad - Akwa United
info
19.09.
ES Sétif - Fortune FC
info
Kompletní výsledky
17.09.
Al Ahly SC Merowe - Atlabara FC
2:0
17.09.
Marumo Gallants - Futuro Kings
3:0
15:00
AS Kigali - Olympique de Missiri
info
15:00
Biashara United - FC Dikhil
info
15:00
Young Buffaloes - Red Arrows FC
info
15:00
Horseed SC - Azam FC
info
15:00
Buffles du Borgou - FAR de Rabat
info
16:00
Orapa United - AS Mangasport
info
16:00
GD Interclube - Mafunzo FC
info
16:30
Diables Noirs - Bumamuru FC
info
17:30
AS Police - US Ben Guerdane
info
?
Wakriya AC - Diambars FC
neh.
?
Bayelsa United - Ashanti GB
neh.
19.09.
Ethiopia Bunna - URA SC
info
19.09.
Kabwe Warriors - CFFA
info
19.09.
FC San Pédro - ASFA Yennenga
info
19.09.
Ashanti GB - Bayelsa United
info
19.09.
Monrovia Club Breweries - Binga FC
info
19.09.
Al Ahly Tripolis - Hay Al Wadi
info
19.09.
ASAC Concorde - ASC Kara
info
Kompletní výsledky
17.09.
Newcastle United - Leeds United
1:1
13:30
Wolverhampton - Brentford FC
info
16:00
Burnley FC - Arsenal FC
info
16:00
Liverpool FC - Crystal Palace
info
16:00
Manchester City - Southampton FC
info
16:00
Norwich City - Watford FC
info
18:30
Aston Villa - Everton FC
info
19.09.
Brighton - Leicester City
info
19.09.
West Ham United - Manchester United
info
19.09.
Tottenham Hotspur - Chelsea FC
info
13:30
Hull City - Sheffield United
info
16:00
Barnsley FC - Blackburn Rovers
info
16:00
Derby County - Stoke City
info
16:00
Fulham FC - Reading FC
info
16:00
Huddersfield Town - Nottingham
info
16:00
Middlesbrough FC - Blackpool FC
info
16:00
Millwall FC - Coventry City
info
16:00
Peterbor. - Birmingham City
info
16:00
Preston North End - W. B. A.
info
16:00
Queens Park Rangers - Bristol City
info
16:00
Cardiff City - AFC Bournemouth
info
16:00
Luton Town - Swansea City
info
16:00
Accrington Stanley - Wigan Athletic
info
16:00
AFC Wimbledon - Plymouth Argyle
info
16:00
Bolton Wanderers - Rotherham United
info
16:00
Cheltenham Town - Oxford United
info
16:00
Crewe Alexandra - Burton Albion
info
16:00
Doncaster Rovers - Morecambe FC
info
16:00
Fleetwood Town - Sunderland AFC
info
16:00
Gillingham FC - Milton Keynes Dons
info
16:00
Lincoln City - Ipswich Town
info
16:00
Portsmouth FC - Cambridge United
info
16:00
Sheff. Wed - Shrewsbury Town
info
16:00
Wycombe Wanderers - Charlton
info
15:00
Northampton Town - Swindon Town
info
16:00
Bradford City - Barrow AFC
info
16:00
Bristol Rovers - Leyton Orient
info
16:00
Carlisle United - Scunthorpe United
info
16:00
Colchester United - Crawley Town
info
16:00
Exeter City - Sutton United
info
16:00
Mansfield Town - Rochdale AFC
info
16:00
Oldham Athletic - Hartlepool United
info
16:00
Port Vale - Harrogate Town
info
16:00
Stevenage FC - Forest Green Rovers
info
16:00
Tranmere Rovers - Salford City
info
16:00
Newport County - Walsall FC
info
16:00
Bromley FC - Barnet FC
info
16:00
Halifax Town - Stockport County
info
16:00
Grimsby Town - Eastleigh FC
info
16:00
Notts County - Maidenhead United
info
16:00
Solihull Moors - Boreham Wood
info
16:00
Torquay United - Southend United
info
16:00
Wealdstone FC - Aldershot Town
info
16:00
Yeovil Town - Altrincham FC
info
16:00
Wrexham FC - Dagenham & Redbridge
info
18:30
Weymouth FC - Dover Athletic
info
Kompletní výsledky
17.09.
Celta Vigo - Cádiz CF
1:2
14:00
Rayo Vallecano - Getafe CF
info
16:15
Atlético Madrid - Athletic Bilbao
info
18:30
Elche CF - Levante UD
info
21:00
Deportivo Alavés - CA Osasuna
info
19.09.
RCD Mallorca - Villarreal CF
info
19.09.
Real Sociedad - Sevilla FC
info
19.09.
Real Betis - Espanyol Barcelona
info
19.09.
Valencia CF - Real Madrid
info
17.09.
AD Alcorcón - UD Almería
0:4
16:00
UD Ibiza - Real Oviedo
info
18:15
CD Leganés - SD Amorebieta
info
18:15
Real Zaragoza - Real Sociedad B
info
20:30
Girona FC - Real Valladolid
info
21:00
FC Cartagena - CD Lugo
info
19.09.
SD Huesca - CF Fuenlabrada
info
19.09.
SD Ponferradina - Málaga CF
info
19.09.
SD Eibar - Sporting Gijón
info
19.09.
CD Tenerife - CD Mirandés
info
Kompletní výsledky
17.09.
US Sassuolo - Turín FC
0:1
15:00
Janov CFC - ACF Fiorentina
info
18:00
Inter Milán - Bologna FC
info
20:45
Salernitana - Atalanta Bergamo
info
19.09.
Empoli FC - UC Sampdoria
info
19.09.
Venezia FC - Spezia Calcio
info
19.09.
SS Lazio - Cagliari Calcio
info
19.09.
Hellas Verona - AS Řím
info
19.09.
Juventus FC - AC Milán
info
17.09.
Como 1907 - Frosinone Calcio
0:2
17.09.
Brescia Calcio - FC Crotone
2:2
14:00
Ascoli Calcio - Benevento Calcio
info
14:00
US Lecce - Alessandria Calcio
info
14:00
AC Monza Brianza - Ternana Calcio
info
14:00
Reggina 1914 - SPAL 2013
info
14:00
Perugia Calcio - Cosenza Calcio
info
16:15
L.R. Vicenza Virtus - AC Pisa 1909
info
18:30
AS Cittadella - Pordenone Calcio
info
19.09.
Parma Calcio - US Cremonese
info
17:30
AC Pro Sesto - US Fiorenzuola
info
19.09.
Calcio Padova - US Triestina
info
19.09.
Piacenza Calcio - Pro Patria Calcio
info
19.09.
Südtirol - US Pergolettese
info
19.09.
Trento Calcio - Giana Erminio
info
19.09.
UC AlbinoLeffe - AC Mantova
info
19.09.
Juventus U23 - US Pro Vercelli
info
19.09.
Calcio Lecco - AC FeralpiSalò
info
19.09.
Seregno Calcio - AC Renate
info
19.09.
VV Verona - Legnago Salus
info
17:30
AS Gubbio - Virtus Entella
info
17:30
AC Pistoiese - AC Reggiana
info
19.09.
Ancona–Matelica - US Pontedera
info
19.09.
Montevarchi - Delfino Pescara
info
19.09.
Carrarese Calcio - US Grosseto
info
19.09.
US Fermana - Modena FC
info
19.09.
AC Imolese - ACN Siena 1904
info
19.09.
AS Lucchese Libertas - Olbia Calcio
info
19.09.
Teramo Calcio - Vis Pesaro
info
19.09.
AS Viterbese - AC Cesena
info
17:30
SS Juve Stabia - Nuovo Campobasso
info
19.09.
ACR Messina - Virtus Francavilla
info
19.09.
Calcio Catania - SSC Bari
info
19.09.
Latina Calcio 1932 - Calcio Foggia
info
19.09.
Paganese Calcio - Taranto Sport
info
19.09.
Palermo FC - FC Catanzaro
info
19.09.
Potenza SC - Monterosi Tuscia FC
info
19.09.
FC Turris 1944 - AZ Picerno
info
19.09.
Fidelis Andria - US Vibonese
info
Kompletní výsledky
17.09.
Hertha BSC - Greuther Fürth
2:1
15:30
Bayern Mnichov - VfL Bochum
info
15:30
1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg
info
15:30
FC Augsburg - Mönchengladbach
info
15:30
Arminia Bielefeld - TSG Hoffenheim
info
18:30
1. FC Köln - RB Lipsko
info
19.09.
VfB Stuttgart - Bayer Leverkusen
info
19.09.
Borussia Dortmund - Union Berlín
info
19.09.
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
info
17.09.
Schalke 04 - Karlsruher SC
1:2
17.09.
1. FC Norimberk - Hansa Rostock
1:0
13:30
Holstein Kiel - Hannover 96
info
13:30
Düsseldorf - Jahn Regensburg
info
13:30
SV Sandhausen - 1. FC Heidenheim
info
20:30
Werder Brémy - Hamburger SV
info
19.09.
SV Darmstadt - Dynamo Drážďany
info
19.09.
FC St. Pauli - FC Ingolstadt 04
info
19.09.
Erzgebirge Aue - SC Paderborn
info
17.09.
TSV Havelse - Viktoria Köln
1:0
14:00
MSV Duisburg - Braunschweig
info
14:00
1. FC Magdeburg - Würzburger K.
info
14:00
Saarbrück. - SV Türkgücü-Ataspor München
info
14:00
TSV Mnichov 1860 - FSV Zwickau
info
14:00
SV Waldhof Mannheim - Hallescher FC
info
14:00
VfL Osnabrück - SV Meppen
info
19.09.
SC Freiburg II - BFC Viktoria 1889
info
19.09.
SC Verl - 1. FC Kaiserslautern
info
17.09.
Weiche Flensburg - Heider SV
3:1
13:00
Hannover 96 II - Werder Brémy II
info
13:30
St. Pauli II - KSV Holstein Kiel II
info
14:00
Hamburger SV II - Norderstedt
info
14:00
VfB Lübeck - FC Teutonia Ottensen
info
15:00
FC Oberneuland - LSK Hansa
info
15:00
SSV Jeddeloh - Schwarz-Weiß Rehden
info
19.09.
Altona - Phönix Lübeck
info
19.09.
Atlas Delmenhorst - VfB Oldenburg
info
19.09.
VfV Borussia Hildesheim - HannoverSC
info
17.09.
SV Lichtenberg 47 - VfB Auerbach
odl.
17.09.
SV Babelsberg 03 - TeBe Berlín
4:2
13:00
Chemnitzer FC - Energie Cottbus
odl.
13:00
FSV Luckenwalde - BFC Dynamo
info
13:00
Chemie Lipsko - Optik Rathenow
info
13:00
Hertha BSC II - Carl Zeiss Jena
info
19.09.
Halberstadt - VSG Altglienicke
info
19.09.
FC Eilenburg - Lokomotive Lipsko
info
19.09.
SV Tasmania Berlin - Fürstenwalde
info
19.09.
ZFC Meuselwitz - Berlín AK 07
info
17.09.
Sportfreunde Lotte - Wiedenbrück
odl.
17.09.
Rot-Weiß Essen - Schalke 04 II
1:0
14:00
Rot Weiss Ahlen - SV Lippstadt 08
info
14:00
Oberhausen - SV Rödinghausen
info
14:00
FC Wegberg-Beeck - KFC Uerdingen
info
14:00
M'gladbach II - 1. FC Köln II
info
14:00
Wuppertaler SV - VfB Homberg
info
14:00
SV Straelen - Preußen Münster
info
19.09.
Bonner SC - Alemannia Aachen
info
19.09.
Fortuna Köln - Düsseldorf II
info
14:00
FC 08 Homburg - Schott Mainz
info
14:00
FSV Frankfurt - FK Pirmasens
info
14:00
TSV Steinbach - VfR Aalen
info
14:00
Rot-Weiss Koblenz - Hoffenheim II
info
14:00
SV Elversberg - 1. FSV Mainz 05 II
info
15:30
VfB Stuttgart II - Bahlinger SC
info
19.09.
Großaspach - TSG Balingen
info
19.09.
SSV Ulm 1846 - Hessen Kassel
info
19.09.
Offenbach - Astoria Walldorf
info
17.09.
Wacker Burghausen - SV Heimstetten
0:3
17.09.
TSV Buchbach - Bayern Mnichov II
2:2
14:00
1. FC Schweinfurt - Schalding-Hein.
info
14:00
SpVgg Bayreuth - SpVgg Unterhaching
info
14:00
1. FC Norimberk II - FC Augsburg II
info
14:00
TSV Aubstadt - SC Eltersdorf
info
14:00
Greuther Fürth II - VfB Eichstätt
info
14:00
TSV Rain am Lech - FC Memmingen
info
Kompletní výsledky
17.09.
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
1:1
17.09.
Hradec Král. - FK Pardubice
2:0
16:00
Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav
info
16:00
1. FC Slovácko - Fastav Zlín
info
19:00
Viktoria Plzeň - Č. Budějovice
info
19.09.
MFK Karviná - FK Teplice
info
19.09.
Sparta Praha - FK Jablonec
info
19.09.
Bohemians Praha 1905 - Slavia Praha
info
17.09.
Vlašim - 1. SK Prostějov
0:1
17.09.
Dukla Praha - 1. FK Příbram
2:3
17.09.
FK Ústí nad Labem - FK Varnsdorf
2:0
10:15
MFK Vyškov - Sparta Praha B
info
10:15
Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
info
10:15
MFK Chrudim - SK Líšeň
info
15:00
SFC Opava - MAS Táborsko
info
19.09.
Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov
info
10:15
Slavoj Vyšehrad - Králův Dvůr
info
10:15
Loko Vltavín - SK Benešov
info
10:15
SK Rakovník - 1. FC Karlovy Vary
info
10:15
FC Písek - Motorlet Praha
info
16:30
Jiskra Domažlice - Příbram B
info
19.09.
Slavia Praha B - Sokol Hostouň
info
19.09.
Admira Praha - Baník Sokolov
info
19.09.
Viktoria Plzeň B - Povltavská FA
info
10:15
FK Zbuzany - FK Mladá Boleslav B
info
10:30
FK Přepeře - Hradec Králové B
info
11:00
FK Teplice B - FK Jablonec B
info
15:30
Sokol Živanice - Slovan Velvary
info
19.09.
Dukla Praha B - Slovan Liberec B
info
19.09.
FK Pardubice B - FK Chlumec
info
19.09.
SK Zápy - Ústí nad Orlicí
info
19.09.
Sokol Brozany - Bohemians 1905 B
info
17.09.
FC Hlučín - FC Dolní Benešov
3:0
10:15
MFK Frýdek-Místek - Kroměříž
info
10:15
Viktoria Otrokovice - FK Blansko
info
10:15
Sigma Olomouc B - Vel. Mez.
info
15:30
Slovan Rosice - FC Vratimov
info
15:30
ČSK Uherský Brod - SK Uničov
info
19.09.
Baník Ostrava B - SFK Vrchovina
info
19.09.
1. FC Slovácko B - Fastav Zlín B
info
19.09.
1. SC Znojmo FK - Jihlava B
info
10:15
Mar. Lázně - Tatran Sedlčany
info
10:30
Č. Budějovice B - J. Hradec
info
15:30
TJ Přeštice - SK Doubravka
info
15:30
FC Rokycany - ČLU Beroun
info
15:30
SK Klatovy - Petřín Plzeň
info
15:30
Otava Katovice - Hvězda Cheb
info
19.09.
Slavoj Mýto - FK Hořovicko
info
19.09.
Sokol Lom - Spartak Soběslav
info
10:15
SK Kladno - FK Baník Most - Souš
info
10:15
Neratovice-Byškovice - FK Louny
info
10:15
FK Brandýs nad Labem - FK Ostrov
info
10:15
Česká Lípa - SK Český Brod
info
10:15
Aritma Praha - Meteor Praha
info
10:30
FC Chomutov - SK Štětí
info
15:30
MFK Dobříš - Tatran Rakovník
info
16:00
Olympie Březová - SK Slaný
info
10:15
Sokol Libiš - FK Velké Hamry
info
10:30
SK Kosmonosy - SK Poříčany
info
15:30
FK Letohrad - Sparta Kutná Hora
info
15:30
MFK Trutnov - SK Tochovice
info
19.09.
FC Hlinsko - FK Náchod
info
19.09.
FK Čáslav - SK Vysoké Mýto
info
19.09.
SK Sparta Kolín - FC Horky
info
19.09.
Benátky n/J - Dvůr Králové
info
10:30
MSK Břeclav - Slavoj TKZ Polná
info
10:30
Havlíčkův Brod - Bystřice n/P
info
19.09.
Zbrojovka Brno B - Sokol Tasovice
info
19.09.
Sokol Lanžhot - AFC Humpolec
info
19.09.
FSC Stará Říše - Start Brno
info
19.09.
Ždírec n/D - Velká Bíteš
info
19.09.
Žďár n/S - RSM Hodonín
info
15:30
Val. Mez. - Viktorie Přerov
info
15:30
Slovan Bzenec - Nové Sady Olomouc
info
15:30
SK Hranice - FC Vsetín
info
15:30
SFK Holešov - Tatran Všechovice
info
15:30
TJ Skaštice - FC Slavičín
info
19.09.
FK Kozlovice - FK Šumperk
info
19.09.
FC Strání - 1. HFK Olomouc
info
15:30
Jiskra Rýmařov - MFK Vítkovice
info
15:30
TJ Heřmanice - FK SK Polanka
info
19.09.
MFK Havířov - SK Dětmarovice
info
19.09.
SFC Opava B - TJ Nový Jičín
info
19.09.
Bruntál - Frýdlant n. O.
info
19.09.
Frenštát - SSK Bilovec
info
19.09.
FK Bospor Bohumín - MFK Karviná B
info
Kompletní výsledky
17.09.
Spartak Trnava - ŠKF Sereď
2:0
18:00
AS Trenčín - FK Senica
info
18:00
MFK Ružomberok - Dunajská Streda
info
18:00
Michalovce - FC Zlaté Moravce
info
18:00
Liptovský Mikuláš - FK Pohronie
info
19.09.
Slovan Bratislava - MŠK Žilina
info
17.09.
Podbrezová - KFC Komárno
2:3
15:00
Slovan Brat. B - Partizán Bardejov
info
15:30
MŠK Námestovo - Šamorín
info
15:30
MŠK Púchov - FC Košice
info
15:30
Banská Bystrica - Slavoj Trebišov
info
15:30
FK Humenné - MŠK Žilina B
info
18:00
MFK Skalica - FC Petržalka
info
19.09.
FC Rohožník - MFK Dubnica
info
Kompletní výsledky
17.09.
Racing Strasbourg - FC Metz
3:0
17:00
RC Lens - Lille OSC
info
21:00
AS Saint-Étienne - Bordeaux
info
19.09.
OGC Nice - AS Monaco
info
19.09.
Angers SCO - FC Nantes
info
19.09.
Clermont Foot - Stade Brestois
info
19.09.
Stade Reims - FC Lorient
info
19.09.
ES Troyes - Montpellier HSC
info
19.09.
Olympique Marseille - Stade Rennes
info
19.09.
Paris SG - Olympique Lyon
info
15:00
FC Sochaux - Paris FC
info
15:00
Toulouse FC - Grenoble Foot 38
info
19:00
SC Bastia - SM Caen
info
19:00
Dijon FCO - USL Dunkerque
info
19:00
AS Nancy-Lorraine - Le Havre AC
info
19:00
Nîmes Olympique - Amiens SC
info
19:00
Chamois Niortais - EA Guingamp
info
19:00
Pau FC - Valenciennes FC
info
19:00
US Quevilly-Rouen - AJ Auxerre
info
19:00
Rodez AF - AC Ajaccio
info
17.09.
Bourg Péronnas - LB Châteauroux
1:0
17.09.
Red Star FC - FC Villefranche
0:1
17.09.
FC Sète - Stade Briochin
0:0
17.09.
Stade Lavallois - Le Mans FC
2:1
17.09.
US Orléans - FC Annecy
2:2
17.09.
CS Sedan - US Créteil
0:0
17.09.
FC Chambly - Bastia-Borgo
2:2
17.09.
US Boulogne - SO Cholet
2:3
Kompletní výsledky
13:00
FK Ufa - FK Chimki
info
15:30
Křídla Sovětů - FK Rostov
info
18:00
Achmat Groznyj - FK Krasnodar
info
19.09.
FK Nižnij Novgorod - Arsenal Tula
info
19.09.
PFC Soči - Dinamo Moskva
info
19.09.
Jenisej Krasnojarsk - Tom Tomsk
info
19.09.
FK Dolgoprudnyj - SKA Chabarovsk
info
19.09.
Spartak Moskva II - Baltika K.
info
19.09.
T. Ivanovo - Volgar Astrachaň
info
19.09.
FK Krasnodar II - Akron Togliatti
info
19.09.
Torpedo Moskva - FK Orenburg
info
19.09.
KAMAZ - Neftechimik Nižnekamsk
info
19.09.
Alanija V. - Metallurg Lipeck
info
19.09.
FC Kubaň - Fakel Voroněž
info
Kompletní výsledky
17.09.
Portimonense - CD Santa Clara
2:1
16:30
FC Famalicão - CS Marítimo
info
19:00
CF Os Belenenses - Gil Vicente FC
info
21:30
FC Arouca - Vitória SC Guimarães
info
19.09.
FC Vizela - Paços Ferreira
info
19.09.
FC Porto - Moreirense FC
info
19.09.
Estoril Praia - Sporting CP
info
17.09.
SC Covilhã - FC Penafiel
0:0
12:00
Rio Ave FC - CD Feirense
info
16:30
CD Mafra - CD Trofense
info
19.09.
SC Farense - SL Benfica B
info
19.09.
CD Nacional - Casa Pia AC
info
19.09.
GD Chaves - FC Porto B
info
Kompletní výsledky
16:00
Aberdeen FC - St. Johnstone FC
info
16:00
Hibernian FC - St. Mirren FC
info
16:00
Ross County - Heart of Midlothian
info
19.09.
Dundee United - Dundee FC
info
19.09.
Livingston FC - Celtic FC
info
19.09.
Rangers FC - Motherwell FC
info
16:00
Dunfermline Athletic - Inverness CT
info
16:00
Hamilton Academical - Ayr United
info
16:00
Greenock Morton - Raith Rovers
info
16:00
Partick Thistle - Kilmarnock FC
info
16:00
Queen of the South FC - Arbroath FC
info
16:00
Airdrieonians FC - East Fife FC
info
16:00
Clyde FC - Queen's Park FC
info
16:00
Falkirk FC - Dumbarton FC
info
16:00
Montrose FC - Alloa Athletic
info
16:00
Peterhead FC - Cove Rangers
info
17.09.
Edinburgh City - Stirling Albion
2:2
16:00
Albion Rovers - Kelty Hearts
info
16:00
Cowdenbeath FC - Forfar Athletic
info
16:00
Elgin City - Annan Athletic
info
16:00
Stranraer FC - Stenhousemuir FC
info
Kompletní výsledky
17.09.
Sparta Rotterdam - NEC Nijmegen
1:1
16:30
SC Heerenveen - Fortuna Sittard
info
18:45
Willem II - FC Groningen
info
20:00
AFC Ajax - Cambuur Leeuwarden
info
21:00
FC Utrecht - RKC Waalwijk
info
19.09.
Go Ahead Eagles - PEC Zwolle
info
19.09.
PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam
info
19.09.
SBV Vitesse - FC Twente
info
19.09.
Heracles Almelo - AZ Alkmaar
info
17.09.
Almere City - Jong AFC Ajax
2:4
17.09.
FC Den Bosch - Jong AZ Alkmaar
2:1
17.09.
FC Dordrecht - SC Telstar
0:1
17.09.
BV De Graafschap - SBV Excelsior
3:1
17.09.
Helmond Sport - Jong Utrecht
0:3
17.09.
MVV Maastricht - FC Eindhoven
1:0
17.09.
NAC Breda - FC Emmen
1:2
17.09.
Roda JC - TOP Oss
2:0
17.09.
FC Volendam - VVV Venlo
2:1
Kompletní výsledky
17.09.
Cercle Bruggy - KAS Eupen
1:2
16:15
KV Oostende - Beerschot Wilrijk
info
18:30
Saint-Gilles - SV Zulte Waregem
info
18:30
KV Mechelen - Oud-Heverlee Leuven
info
20:45
Royal Charleroi SC - Club Bruggy
info
19.09.
Sint-Truidense VV - KRC Genk
info
19.09.
Royal Antverpy FC - RFC Seraing
info
19.09.
Standard Lutych - RSC Anderlecht
info
19.09.
KV Kortrijk - KAA Gent
info
17.09.
RWDM47 - Waasland-Beveren
1:3
20:45
Excel Mouscron - Excelsior Virton
info
19.09.
KVC Westerlo - KMSK Deinze
info
19.09.
Lommel SK - Lierse Kempenzonen
info
Kompletní výsledky
17.09.
Yeni Malatyaspor - Karagümrük
3:4
17.09.
Altay SK - Göztepe SK
2:1
12:30
Sivasspor - Gazişehir Gaziantep FK
info
15:00
Kasimpaşa SK - Trabzonspor
info
18:00
Antalyaspor - Beşiktaş JK
info
18:00
Adana Demirspor - Çaykur Rizespor
info
19.09.
Giresunspor - Konyaspor
info
19.09.
Galatasaray SK - Alanyaspor
info
19.09.
Istanbul B. - Fenerbahçe SK
info
19.09.
Hatayspor - Kayserispor
info
15:00
Eyüpspor - Erzurum BB
info
18:00
Manisa BBSK - Bandirmaspor
info
19.09.
Tuzlaspor - Bursaspor
info
19.09.
Samsunspor - Gençlerbirliği SK
info
19.09.
Adanaspor - Ümraniyespor
info
19.09.
Altinordu SK - Denizlispor
info
Kompletní výsledky
17.09.
Ionikos FC - Aris Soluň
1:0
19:30
PAS Giannina FC - Panathinaikos FC
info
19.09.
Apollon Smyrnis - Volos NFC
info
19.09.
Atromitos FC - Panetolikos FC
info
19.09.
OFI Kréta - AEK Atény
info
19.09.
Asteras Tripolis - PAOK Soluň
info
19.09.
PAS Lamia 1964 - Olympiakos Pireus
info
Kompletní výsledky
17:00
SV Ried - Wolfsberger AC
info
17:00
Austria Vídeň - SCR Altach
info
17:00
Admira - TSV Hartberg
info
19.09.
Austria Klagenfurt - LASK Linz
info
19.09.
SK Sturm Graz - Swarovski Tirol
info
19.09.
Red Bull Salzburg - Rapid Vídeň
info
17.09.
Wacker Innsbruck - FC Liefering
2:2
17.09.
SKU Amstetten - Blau Weiß Linz
1:0
17.09.
SV Lafnitz - SKN Sankt Pölten
1:0
17.09.
FC Juniors OÖ - Austria Am.
2:2
17.09.
SV Horn - SV Kapfenberg
0:1
14:30
FC Dornbirn - Floridsdorfer AC
info
20:00
Vorwärts Steyr - Austria Lustenau
info
19.09.
Rapid Vídeň Am. - Grazer AK
info
Kompletní výsledky
17.09.
FC Bulle - Lausanne Sport
2:3e
17.09.
SC Kriens - FC Curych
0:1
17.09.
FC Concordia - Servette Ženeva
1:4
17.09.
Neuchâtel Xamax - FC Lugano
0:1
17.09.
Yverdon-Sport - FC Wil
3:0
15:00
BS Basilej - FC Biel-Bienne
info
17:00
Stade Lausanne Ouchy - FC Sion
info
18:00
Étoile Carouge FC - FC Winterthur
info
18:00
FC Paradiso - FC Aarau
info
18:00
SC Buochs - FC Luzern
info
19:00
FC Bosporus - FC Schaffhausen
info
20:15
FC Thun - Grasshopper Curych
info
19.09.
FC Rorschach - FC Basilej
info
19.09.
CS Chênois - FC St. Gallen
info
19.09.
FC Iliria - BSC Young Boys
info
19.09.
FC Porrentruy - FC Chiasso
info
Kompletní výsledky
17.09.
Desna Černihiv - Ruch Lvov
1:0
13:00
Inhulec Petrove - Kolos Kovalivka
info
16:00
FC Mariupol - Šachtar Doněck
info
16:00
SK Dnipro-1 - Veres Rivne
info
18:30
Dynamo Kyjev - PFK Oleksandrija
info
?
Vorskla Poltava - Olimpik Doněck
neh.
19.09.
Vorskla Poltava - FC Minaj
info
19.09.
Zarja Luhansk - Černomorec Oděsa
info
19.09.
FK Lvov - Metalist 1925 Charkov
info
Kompletní výsledky
17.09.
Zagłębie Lubin - Nieciecza
2:1
17.09.
Lech Poznań - Wisła Kraków
5:0
12:30
Wisła Płock - Jagiellonia
info
15:00
Pogoń Szczecin - KS Cracovia
info
17:30
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
info
17:30
Legia Varšava - Górnik Łęczna
info
20:00
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
info
19.09.
Stal Mielec - Raków Częstochowa
info
19.09.
Górnik Zabrze - Warta Poznań
info
17.09.
GKS Jastrzębie - Sosnowiec
1:1
17.09.
Resovia Rzeszów - Miedź Legnica
odl.
12:40
ŁKS Łódź - Podbeskidzie
info
20:30
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
info
19.09.
GKS Tychy - Widzew Łódź
info
19.09.
Odra Opole - Stomil Olsztyn
info
19.09.
Niepołomice - Chrobry Głogów
info
Kompletní výsledky
17.09.
FC Voluntari - CS Mioveni
4:0
17.09.
Rapid Buk. - Gaz Metan M.
1:2
13:30
Chindia T. - Farul Constanţa
info
19:00
Universitatea Craiova - FCSB
info
19.09.
A. Clinceni - Argeş Piteşti
info
19.09.
Sepsi OSK - UTA Arad
info
19.09.
Dinamo Bukurešť - FC Botoşani
info
Kompletní výsledky
14:30
FC Dabas - Szombathelyi Haladás
info
15:00
Vác FC - Zalaegerszegi TE
info
15:00
Debreceni EAC - Kisvárda FC
info
15:00
Komáromi VSE - Mezőkövesdi SE
info
15:00
Veszprém FC - Debreceni VSC
info
15:00
UFC Gyömrő - Paksi SE
info
15:00
Jászberényi SE - Balassagyarmat
info
15:00
Budaörsi SC - Vasas Budapešť
info
15:00
Monor SE - Csákvári TK
info
15:00
Kelen SC - Szeged 2011 FC
info
15:00
Ceglédi VSE - Kaposvári Rákóczi
info
15:00
Csepel SC - FC Szeged
info
15:00
Mosonmagyaróvár - Győri ETO FC
info
15:00
Tököl VSK - Teskánd SE
info
15:00
BVSC Budapešť - Iváncsa KSK
info
18:00
Tiszakécske FC - Újpest FC
info
18:00
SC Šoproň - MOL Fehérvár FC
info
18:00
Diósgyőri VTK - Szentlőrinc SE
info
18:00
Pápai Perutz - Budafoki LC
info
18:00
Kazincbarcika - Szolnoki MÁV FC
info
19:00
Békéscsaba Előre SE - Dorogi FC
info
19:00
FC Tatabánya - Soroksári SC
info
19.09.
Sényö - MTK Budapešť
info
19.09.
FC Hatvan - Ferencvárosi TC
info
19.09.
Bonyhád VLC - Pécsi MFC
info
19.09.
Felsőzsolca VSC - Kecskeméti TE
info
19.09.
Zalaszentgróti VFC - TUE UPE
info
19.09.
Karancsla. - Nagykanizsa ULE
info
19.09.
Sárosd NSK - ESMTK Budapešť
info
19.09.
Ajka FC - Gyirmót SE
info
19.09.
BFC Siófok - Puskás AFC
info
19.09.
Nyíregyháza - Honvéd Budapešť
info
Kompletní výsledky
17.09.
Hrvatski dragovoljac - NK Rijeka
2:2
17:00
Slaven Belupo - NK Istra 1961
info
19:05
HNK Šibenik - Lokomotiva Záhřeb
info
19.09.
Hajduk Split - Dinamo Záhřeb
odl.
19.09.
NK Osijek - HNK Gorica
info
Kompletní výsledky
17.09.
FK Novi Pazar - Radnički Niš
2:1
17.09.
Radnik Surdulica - Vojvodina
0:2
17.09.
FK Metalac - FK Kolubara
3:1
16:00
FK Čukarički - Spartak Subotica
info
16:00
Proleter Novi Sad - Mladost Lučani
info
18:30
FK Voždovac - FK Radnički 1923
info
19.09.
FK Partizan - FK Crvena Zvezda
info
Kompletní výsledky
17:00
NK Domžale - NK Radomlje
info
20:15
Olimpija Lublaň - NK Celje
info
19.09.
Tabor Sežana - NK Aluminij
info
19.09.
FC Koper - NK Bravo
info
19.09.
NK Maribor - NŠ Mura
info
Kompletní výsledky
17.09.
Carsko Selo Sofia - L. Plovdiv
0:2
17.09.
Arda Kardžali - Pirin Blagoevgrad
3:0
17.09.
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora
2:1
16:30
Černo More Varna - Lokomotiv Sofia
info
18:45
Levski Sofia - CSKA 1948 Sofia
info
19.09.
Botev Vraca - CSKA Sofia
info
19.09.
Slavia Sofia - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
17.09.
Aalborg BK - Odense Boldklub
2:0
19.09.
Vejle Boldklub - Viborg FF
info
19.09.
Randers FC - FC Nordsjaelland
info
19.09.
SønderjyskE - Brøndby IF
info
19.09.
FC Kodaň - FC Midtjylland
info
17.09.
FC Fredericia - FC Helsingør
2:4
17.09.
Lyngby BK - HB Køge
1:1
13:00
Esbjerg fB - Fremad Amager
info
14:00
Hobro IK - AC Horsens
info
19.09.
Hvidovre IF - Vendsyssel FF
info
19.09.
Nykøbing FC - Jammerbugt FC
info
Kompletní výsledky
15:00
Degerfors IF - IK Sirius
info
15:00
Malmö FF - Djurgårdens IF
info
17:30
BK Häcken - Mjällby AIF
info
19.09.
IFK Norrköping - Örebro SK
info
19.09.
Östersunds FK - IF Elfsborg
info
19.09.
Halmstads BK - Kalmar FF
info
13:00
Norrby IF - Trelleborgs FF
info
15:00
AFC Eskilstuna - Vasalunds IF
info
15:00
IK Brage - GAIS Göteborg
info
17:00
GIF Sundsvall - Landskrona BoIS
info
19.09.
Akropolis IF - Västerås SK
info
19.09.
Falkenbergs FF - Östers IF
info
Kompletní výsledky
18:00
Kristiansund BK - FK Haugesund
info
18:00
Odds BK - Lillestrøm SK
info
19.09.
Mjøndalen IF - Sandefjord Fotball
info
19.09.
Vålerenga IF - Molde FK
info
19.09.
Viking FK - FK Bodø/Glimt
info
19.09.
Sarpsborg 08 FF - Rosenborg BK
info
19.09.
Tromsø IL - SK Brann
info
15:00
Bryne FK - IK Start
info
15:00
Grorud IL - Sogndal Fotball
info
15:00
FK Jerv - Sandnes Ulf
info
15:00
Raufoss IL - KFUM Oslo
info
15:00
Strømmen IF - Ham-Kam Fotball
info
15:00
Åsane Fotball - Aalesunds FK
info
18:00
Ranheim Fotball - Stjørdals-Blink
info
19.09.
Fredrikstad FK - Ullensaker/Kisa IL
info
Kompletní výsledky
14:00
HIFK Helsinky - IFK Mariehamn
info
16:00
FC Lahti - AC Oulu
info
16:00
FC Haka - Ilves Tampere
info
16:00
KTP Kotka - KuPS Kuopio
info
16:00
SJK Seinäjoki - Inter Turku
info
19.09.
FC Honka - HJK Helsinky
info
19.09.
PK-35 - Mikkelin Palloilijat
info
19.09.
RoPS Rovaniemi - KPV Kokkola
info
19.09.
Musan Salama - FF Jaro
info
19.09.
IF Gnistan - JIPPO Joensuu
info
19.09.
Ekenäs IF - VPS Vaasa
info
19.09.
Klubi-04 - TPS Turku
info
Kompletní výsledky
17.09.
PAEEK Kyrenia - Aris Limassol
0:0
17:00
Pafos FC - AEK Larnaka
info
19:00
Olympiakos Nikósie - AEL Limassol
info
19.09.
Apollon Limassol - APOEL Nikósie
info
Kompletní výsledky
16:45
Bnei Sakhnin - Hapoel Beer-Sheva
info
18:00
Hapoel Nof HaGalil - FC Ashdod
info
19:00
Mac P-Tik. - Hapoel Tel-Aviv
info
19:30
Maccabi Tel-Aviv - Maccabi Haifa
info
19.09.
Hap. Eran Hadera - Hap. Jeruzalém
info
19.09.
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona
info
19.09.
Beitar Jeruzalém - Maccabi Netanya
info
Kompletní výsledky
20:45
Sligo Rovers - Shamrock Rovers
info
17.09.
UC Dublin - Waterford United
2:3
17.09.
St. Pat's - Wexford Youths
3:0
17.09.
Bohemians Dublin - Maynooth UTFC
4:0
17.09.
Finn Harps - Dundalk FC
3:3
Kompletní výsledky
16:00
Ballymena United - Glenavon FC
info
16:00
Carrick Rangers - Portadown FC
info
16:00
Crusaders FC - Larne FC
info
16:00
Dungannon Swifts - Cliftonville FC
info
16:00
Linfield FC - Coleraine FC
info
16:00
Warrenpoint Town - Glentoran FC
info
Kompletní výsledky
17.09.
Newtown AFC - Aberystwyth Town
1:2
15:30
Caernarfon Town - Cardiff MU
info
15:30
Cefn Druids - PenyBont FC
info
15:30
Connah's Quay Nomads - Bala Town
info
15:30
Haverfordwest - Flint Town United
info
18:15
The New Saints FC - Barry Town
info
Kompletní výsledky
17.09.
Torpedo Žodino - Energetik Minsk
0:1
14:00
FK Sluck - FK Gomel
info
16:00
Dinamo Brest - Slavia Mozyr
info
18:00
BATE Borisov - Šachtër Soligorsk
info
?
Sputnik Rečica - FK Ruch Brest
neh.
19.09.
Dinamo Minsk - Isloč Minsk
info
19.09.
FK Vitebsk - FK Minsk
info
19.09.
Neman Grodno - FK Smorgoň
info
Kompletní výsledky
17.09.
DFK Dainava - Sūduva Marijampolė
1:2
14:00
Džiugas Telšiai - Žalgiris
info
16:00
Banga Gargždai - Kauno Žalgiris
info
19.09.
Hegelmann Litauen - FK Panevėžys
info
19.09.
FK Riteriai - Nevėžis Kėdainiai
info
Kompletní výsledky
19.09.
FK Liepāja - FK Valmiera
info
19.09.
Rīgas Futbola skola - Riga FC
info
Kompletní výsledky
12:00
Legion Tallinn - Tulevik Viljandi
info
15:00
Levadia Tallinn - Trans Narva
info
16:50
FC Kuressaare - Vaprus Pärnu
info
19.09.
Flora Tallinn - Nõmme Kalju
info
19.09.
Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond
info
Kompletní výsledky
17.09.
Petroclub - Milsami Orhei
1:1
17.09.
CSF Bălți - Sfîntul G.
1:2
16:00
Dinamo-Auto Tiraspol - FC Floreşti
info
18:00
Zimbru Kišiněv - Sheriff Tiraspol
info
Kompletní výsledky
17.09.
FK Sarajevo - Leotar Trebinje
0:1
17.09.
Borac Banja Luka - Široki Brijeg
2:1
16:30
NK Posušje - Radnik Bijeljina
info
17:00
Željezničar - Velež Mostar
info
18:55
FK Tuzla City - Sloboda Tuzla
info
21:10
Zrinjski Mostar - Rudar Prijedor
info
Kompletní výsledky
19.09.
FK Renova - FK Struga Trim-Lum
info
19.09.
Bregalnica Štip - Tikveš
info
19.09.
Makedonija - Rabotnički Skopje
info
19.09.
Pelister Bitola - FA Pandev
info
19.09.
FK Shkupi - FK Borec
info
19.09.
FK Skopje - FK Škendija
info
Kompletní výsledky
17.09.
Bud. Podg. - Jezero Plav
0:1
18:00
Rudar Pljevlja - Zeta Golubovci
info
19:00
Iskra Danilovgrad - FK Podgorica
info
19.09.
Sutjeska Nikšić - OFK Petrovac
info
19.09.
Dečić Tuzi - Mornar Bar
info
Kompletní výsledky
19.09.
Leiknir Reykjavík - Keflavík
info
19.09.
ÍA Akranes - Fylkir Reykjavík
info
19.09.
FH Hafnarfjördur - Breidablik UBK
info
19.09.
KR Reykjavík - Víkingur R.
info
19.09.
Valur Reykjavík - KA Akureyri
info
Kompletní výsledky
17.09.
Dinamo Tirana - KF Laçi
1:1
16:45
Skënderbeu - Partizani Tirana
info
19:45
Vllaznia Skadar - Teuta Durrës
info
19.09.
KF Tirana - KF Egnatia
info
19.09.
FK Kukësi - Kastrioti Kruja
info
Kompletní výsledky
17.09.
FK Van - Sevan FC
3:2p
17.09.
BKMA - Pyunik Jerevan
1:2
Kompletní výsledky
15:00
FK Qäbälä - Säbail FK
info
17:15
Zirä FK - Sabah FK
info
19.09.
Neftçi Baku - Keşlə FK
info
Kompletní výsledky
11:00
Žetisu Taldykorgan - FK Akžajyk
info
13:00
FC Astana - FK Aktobe
info
14:00
Kaspij Aktau - FK Atyrau
info
16:00
FK Arys - Ordabasy Šymkent
info
19.09.
FK Taraz - Tobol Kostanaj
info
19.09.
Kairat Almaty - Kyzylžar Petropavl
info
19.09.
Kaisar Kyzylorda - Šachtër K.
info
Kompletní výsledky
17:00
St. Lucia FC - Sirens FC
info
19:00
Valletta FC - Gzira United
info
21:00
Hibernians FC - Mosta FC
info
19.09.
Birkirkara FC - Floriana FC
info
19.09.
Sliema Wanderers - Gudja United
info
19.09.
Hamrun Spartans - Balzan Youths
info
Kompletní výsledky
17.09.
Progrès Niedercorn - US Hostert
3:1
17:00
Hamm Benfica - Etzella Ettelbrück
info
18:00
Jeunesse Esch - Racing FC
info
18:00
F91 Dudelange - T. Pétange
info
18:00
FC Wiltz - US Mondorf
info
19:30
Swift Hesperange - Victoria Rosport
info
19.09.
FC Rodange 91 - FC Differdange 03
info
19.09.
UNA Strassen - Fola Esch
info
Kompletní výsledky
18:00
HB Tórshavn - EB/Streymur
info
19.09.
B36 Tórshavn - ÍF Fuglafjørdur
info
19.09.
KÍ Klaksvík - 07 Vestur
info
19.09.
NSÍ Runavík - TB Tvøroyri
info
19.09.
Víkingur Gøta - B68 Toftir
info
Kompletní výsledky
19.09.
UE Engordany - CE Carroi
info
19.09.
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
info
19.09.
Atlétic E. - UE Sant Julià
info
19.09.
FC Ordino - Inter Club Escaldes
info
Kompletní výsledky
16:00
KF Malisheva - KF Feronikeli
info
16:00
KF Ballkani - KF Llapi
info
19.09.
KF Dukagjini - KF Priština
info
19.09.
KF Gjilani - KF Ulpiana
info
19.09.
KF Drenica - KF Drita
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
- => -
 
volný hráč
 
 
Falcao (Ú)
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
23:30
Fotbal (Evropská liga, základní skupina Rangers - Lyon)
00:00
Fotbal (Evropská liga, základní skupina Dinamo Zagreb - West Ham)
01:00
Fotbal: FK Dukla Praha - 1.FK Příbram (Záznam utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY)
Kompletní TV program
Anketa
Komu jste přáli ve finále mistrovství Evropy?
Hlasovat