Atlético si v Cádizu otevřelo střelnici a posunulo se na druhé místo

Porážka s Milánem v Lize mistrů nezanechala na Atléticu takřka žádné stopy a v nedělním ligovém zápase zvítězili Colchoneros na Cádizu vysoko 4:1. Po bezbrankové první půli si na stadionu Ramóna de Carranzy otevřeli střelnici a postupně se do sítě domácích trefili Lemar, Griezmann, Correa a Cunha. Alespoň kosmetickou úpravu výsledku zařídil čtyři minuty před koncem Lozano.
28.11. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Atlético potřebuje vzpruhu. S Cádizem se mu nadmíru daří

Nedělní podvečer nás zavede do Cádizu, konkrétně na neveliký stadion Ramóna de Carranzy, kam se dostaví Atlético. Madridský gigant a vítěz posledního ročníku LaLigy se pokusí reagovat na pohárový neúspěch a trochu si vylepšit pozici.
27.11. | Previews | 1 komentář

Rossoneri vezou body z Madridu, v závěru je spasil Messias

AC Milán do utkání vstupoval z posledního místa tabulky, především kvůli katastrofálnímu startu do skupiny B, když prohrál tři úvodní duely. Po vítězství 1:0 nad Atléticem Madrid však může v posledním kole reálně zabojovat o postup do jarní fáze Ligy mistrů. O jediný gól zápasu se v 87. minutě postaral útočník Junior Messsias.
25.11. | Komentáře a souhrny | 70 komentářů

Atlético se ve středečním taháku utká s AC Milán

O druhé postupové místo se ve skupině B svede tuhý boj a rozhodovat se bude mezi trojicí FC Porto, Atlético Madrid a AC Milán. Právě poslední dva jmenované celky se spolu utkají na Wanda Metropolitano v Madridu. Atlético v uplynulých deseti letech nikdy neztratilo s italským vicemistrem ani bod a tuto bilanci touží prodloužit.
23.11. | Previews | 70 komentářů

AAtlético vydřelo výhru nad Osasunou

Nejtěsnějšího vítězství dosáhlo Atlético Madrid v souboji s Osasunou. Obhájci titulu dlouho nemohli najít na obranu hostů recept a vítěznou branku vstřelil až v 87. minutě po rohovém kopu hlavičkující Felipe.
20.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Atlético hledá cestu k výhře doma proti Pamploně

Atlético má co napravovat, protože dvě důležitá utkání před reprezentační pauzou se mu vůbec nepovedla. Další šanci na vylepšení své situace má poslední mistr Španělska v sobotu navečer, kdy se na jeho stadion podívá Osasuna.
19.11. | Previews | žádný komentář

Godín prý jedná o odchodu z Cagliari, ve hře je návrat do Atlética

Diego Godín býval v dresu Atlética Madrid jedním z nejlepších stoperů planety a v tuto chvíli není vyloučeno, že se do hlavního španělského města vrátí. Informaci přinesl list Mundo Deportivo, uruguayský stoper údajně začal podnikat první kroky...
19.11. | Aktuality | 26 komentářů

Valencia ve strhujícím nastavení smazala dvoubrankové manko

Prohrávat s Atléticem Madrid v nastavení o dva góly? Pro Valencii žádný problém. Domácí tým předvedl na Mestalle neuvěřitelnou stíhací jízdu a z 1:3 srovnal během krátké chvíle na konečných 3:3. Valencii se sice opět nepodařilo Atlety porazit, ale se ziskem jednoho bodu m;6e být vzhledem k průběhu spokojena. Hrdinou domácích byl Hugo Duro, právě on vstřelil v nastaveném čase oba valencijské góly. Branky Atlética si mezi sebou rozdělili Suárez, Griezmann a Vršaljko.
07.11. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Valencia vyzve obhájce titulu Atlético Madrid

Fotbalisté Valencie zastavili v minulém kole pád tabulkou a potvrdit vzrůstající formu se pokusí v domácím souboji se silným Atléticem Madrid. Je to až neuvěřitelné, ale Los Che naposledy dokázali Colchoneros porazit v roce 2014.
06.11. | Previews | 3 komentáře

Liverpool je v osmifinále, doma proti Atléticu zůstal stoprocentní

Neuvěřitelně suverénní byl postup Liverpoolu do osmifinále Ligy mistrů z těžké skupiny B. Svěřenci manažera Jürgena Kloppa vyhráli všechny čtyři dosavadní duely a společně s Ajaxem, Bayernem a Juventusem zůstávají stoprocentní. I druhé utkání proti Atléticu ovlivnila červená karta, kterou už ve 36. minutě obdržel Felipe a samozřejmě rychlé dva údery z domácích kopaček, jmenovitě Dioga Joty a Sadia Maného.
03.11. | Komentáře a souhrny | 254 komentářů
01.12. Giménez má znovu zdravotní problémy
José Giménez si přivodil další z dlouhé řady svalových zranění, obránce Atlética Madrid netrénuje s je ohrožen jeho start v zápase proti Mallorce. (mundodeportivo.com)
30.11. Atlético se připravovalo i s Trippierem
Atlético Madrid zahájilo přípravu na utkání s Mallorkou a na tréninku se objevil i Kieran Trippier. Obránce si před třemi týdny poranil rameno, podle některých zpráv měl být znovu k dispozici až v lednu. (mundodeportivo.com)
28.11. Félix chybí v nominaci Atlética Madrid
Atlético Madrid odcestovalo do Cádizu a součástí výpravy není João Félix. Portugalský útočník si nedávno poranil lýtko a ve druhé polovině tohoto týdne se zapojil do tréninku, trenér Diego Simeone ale nechce riskovat případné obnovení svalového problému. (mundodeportivo.com)
27.11. Atlético Madrid se připravovalo s Félixem
João Félix se připojil ke spoluhráčům a absolvoval s nimi dnešní trénink. Portugalský útočník je v pořádku po zranění lýtka, které si přivezl z nedávného reprezentačního srazu. (mundodeportivo.com)
25.11. Lacazette má mít několik nabídek
Alexandre Lacazette po sezoně s největší pravděpodobností skončí v Arsenalu, kde mu vyprší smlouva. Podle všeho se ale nebude muset bát, že nesežene nové angažmá. Podle médií o něj jako o volného hráč má zájem hned několik zajímavých klubů. Konkrétně má jít o Atletico Madrid, Barcelonu, AC Milán či Newcastle United. (soccernews.com)
24.11. AC Milán se nemusí obávat Félixe
João Félix zůstává na marodce Atlética Madrid. Portugalský útočník si ze srazu národního týmu přivezl zraněné lýtko a vynechal i úterní trénink, nebude tak k dispozici na dnešní souboj s AC Milán. (abola.pt)
23.11. Šaponjić už trénuje s míčem
Ivan Šaponjić začal s tréninkem, tento týden zahájil přípravu s míčem a co nevidět se připojí ke spoluhráčům z Atlética Madrid. Srbský útočník letos ještě neodehrál ani minutu a mohou za to i zdravotní problémy, na přelomu října a listopadu si přivodil svalový problém. (mundodeportivo.com)
20.11. João Félix nebude chybět dlouho
João Félix by se měl rychle vrátit do sestavy Atlética Madrid. Portugalský útočník má zraněné lýtko a dnes nenastoupí proti Osasuně, nejedná se ale o nic vážného a trenér Diego Simeone očekává, že bude mít hráče znovu k dispozici na středeční souboj s AC Milán. (mundodeportivo.com)
20.11. Lodi vynechal včerejší trénink
Renan Lodi neabsolvoval včerejší trénink Atlética Madrid, brazilský obránce má drobné zdravotní problémy a je ohrožen jeho start v dnešním zápase proti Osasuně. (mundodeportivo.com)
19.11. Griezmann může hrát s Milánem
Antoine Griezmann smí nakonec nastoupit v utkání Ligy mistrů proti AC Milán. Útočník Atlética Madrid dostal původně za vyloučení v zápase s Liverpoolem trest na dva zápasy, přičemž první část už si odpykal v odvetě s anglickým soupeřem. UEFA mu posléze distanc o druhé utkání zkrátila. (sme.sk)