Téma: Fantasy MS 2022

 

Fantasy MS - souhrn prvního kola

Máme za sebou první zápasy všech osmi turnajových skupin šampionátu a uzavřen je tak i první hrací den v oficiální FIFA fantasy. Kdo bodovým přídělem zklamal, kdo překvapil, jak vypadá pořadí v naší EF minilize?  
25.11. | Aktuality | 55 komentářů
 

EF Fantasy k MS 2022 - Staň se nejlepším manažerem EuroFotbalu

S každou výraznou sportovní událostí se vážou i různé hry pro její nadšené příznivce a nejinak tomu bude i v případě letošního mistrovství světa. Oficiální stránky FIFA umožňují komukoli zúčastnit se tzv. fantasy soutěže, která každého jednotlivce postaví do role manažera vlastního celku složeného z přímých účastníků katarského šampionátu.  
19.11. | Aktuality | 190 komentářů
20:20 Zítra půjdou do práce také Angličané
Pondělní odpolední zápas mistrovství světa mezi Jižní Koreou a Ghanou budou řídit angličtí sudí. Hlavního rozhodčího Anthonyho Taylora doplní na pozicích asistentů Gary Beswick a Adam Nunn. (fifa.com)
19:59 Manchester United má v hledáčku i Depaye
Předčasný odchod Cristiana Ronalda nutí Manchester United poohlížet se po možných náhradách za portugalskou star, kromě Codyho Gakpa nebo Rafaela Leãa se údajně může urodit také návrat Memphise Depaye k "Rudým ďáblům" z Barcelony, jenž měl z katalánského celku namířeno již v létě kvůli snížení mzdových nákladů. Obě strany se každopádně nedohodly na podmínkách, a tak Nizozemec zůstal ve Španělsku. Depay letos odehrál hlavně vlivem zranění jen tři zápasy. (football-espana.net)
19:44 Kramarić nejlepším hráčem utkání
Chorvatsko otočilo duel s Kanadou, na čemž se dvěma góly podílel Andrej Kramarić. Útočník Hoffenheimu si po zásluze odnesl cenu pro nejlepšího hráče zápasu. (fifa.com)
19:27 Kamerun - Srbsko pískají sudí ze SAE
Mohammed Abdulla bude z pozice hlavního rozhodčího dohlížet na průběh zítřejšího zápasu MS mezi Kamerunem a Srbskem. Jako asistenti mu pomohou krajané Mohamed Al Hammadi a Hasan Al Mahri. (fifa.com)
19:09 Ziyech s cenou pro hráče zápasu
Maroko odpoledne porazilo Belgii, na čemž měl výrazný podíl Hakim Ziyech. Ofenzivní hráč Chelsea si za svůj výkon odnesl cenu pro nejlepšího hráče utkání. (lequipe.fr)
18:58 Chorvatsko - Kanada 4:1
Výsledek utkání MS: Chorvatsko - Kanada 4:1 (36. a 70. Kramarić, 44. Livaja, 90+4. Majer - 2. Davies).
18:52 Základní sestavy: Španělsko - Německo
Základní sestavy pro dnešní zápas MS:
Španělsko:
Simón - Carvajal, Rodri, Laporte, Alba - Gavi, Busquets, Pedri - Olmo, Asensio, Torres.
Německo: Neuer - Kehrer, Süle, Rüdiger, Raum - Goretzka, Kimmich - Gnabry, Gündogan, Musiala - Müller.
18:48 Messi v létě 2023 do Interu Miami?
Lionel Messi bude nejpozději za rok řešit další budoucnost, která by mohla být v Major League Soccer. Podle informací "The Times" je blízko k uzavření dohody s Interem Miami, čímž by se stal historicky nejlépe placeným hráčem zámořské soutěže. (sport-express.ru)
18:24 Fuller byl oceněný hráčem zápasu
Kostarika ve druhém utkání na mistrovství světa zaskočila Japonsko, proti němuž rozhodl Keysher Fuller. Osmadvacetiletý obránce si následně odnesl cenu pro hráče zápasu. (fifa.com)
18:11 Barcelona bude jednat s Albou
Jordi Alba má s Barcelonou smlouvu ještě na nadcházející sezonu, zůstat by však mohl i posléze. Obě strany mají zájem jednat o prodloužení úspěšné spolupráce. (abola.pt)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
26.11.
MFK Chrudim - FK Varnsdorf
2:0
26.11.
Bohemians 1905 - FC SILON Táborsko
3:1
26.11.
1. SK Prostějov - MFK Skalica
2:2
Kompletní výsledky
26.11.
Tunisko - Austrálie
0:1
26.11.
Polsko - Saúdská Arábie
2:0
26.11.
Francie - Dánsko
2:1
26.11.
Argentina - Mexiko
2:0
11:00
Japonsko - Kostarika
0:1
14:00
Belgie - Maroko
0:2
17:00
Chorvatsko - Kanada
4:1
20:00
Španělsko - Německo
info
28.11.
Kamerun - Srbsko
info
28.11.
Korejská republika - Ghana
info
28.11.
Brazílie - Švýcarsko
info
28.11.
Portugalsko - Uruguay
info
Kompletní výsledky
26.11.
King's Lynn FC - Stevenage FC
0:3
26.11.
Accrington Stanley - Barnet FC
1:0
26.11.
Barnsley FC - Crewe Alexandra
3:0
26.11.
Forest Green Rovers - Alvechurch FC
2:1
26.11.
Portsmouth FC - Milton Keynes Dons
3:2
26.11.
Shrewsbury Town - Peterbor.
3:1
26.11.
Hartlepool United - Harrogate Town
3:1
26.11.
Charlton - Stockport County
2:2
26.11.
Sheff. Wed - Mansfield Town
2:1
26.11.
AFC Wimbledon - Chesterfield FC
0:2
26.11.
Walsall FC - Carlisle United
2:1
26.11.
Cambridge United - Grimsby Town
1:2
26.11.
Oxford United - Exeter City
4:1
26.11.
Wrexham FC - Farnborough FC
4:1
26.11.
Dag & Red - Gillingham FC
1:1
13:30
Ebbsfleet United - Fleetwood Town
0:1
15:00
Bristol Rovers - Boreham Wood
0:2
15:00
Burton Albion - Chippenham Town
6:1
16:15
Newport County - Derby County
1:2
18:00
Ipswich Town - Buxton FC
4:0
26.11.
Wrexham FC - Bromley FC
odl.
26.11.
Yeovil Town - Halifax Town
1:0
26.11.
Wealdstone FC - Scunthorpe United
3:1
26.11.
Torquay United - Gateshead FC
1:1
26.11.
Oldham Athletic - Dag & Red
odl.
26.11.
Maidstone United - Maidenhead
3:2
26.11.
Dorking Wanderers - York City
1:0
26.11.
Altrincham FC - Eastleigh FC
2:1
26.11.
Aldershot Town - Southend United
2:0
Kompletní výsledky
26.11.
Alavés - Villarreal CF B
2:0
26.11.
Málaga CF - SD Ponferradina
1:0
26.11.
Albacete - Racing Santander
2:1
26.11.
Real Oviedo - CD Mirandés
1:0
26.11.
UD Las Palmas - CD Tenerife
3:1
14:00
Burgos CF - Real Zaragoza
2:2
16:00
CD Leganés - Granada CF
1:0
16:15
CD Lugo - Levante UD
1:1
18:00
FC Cartagena - SD Eibar
2:1
28.11.
UD Ibiza - FC Andorra
info
Kompletní výsledky
26.11.
Parma Calcio - Modena FC
1:2
26.11.
Pisa SC - Ternana Calcio
3:1
12:30
Reggina 1914 - Benevento Calcio
2:2
15:00
Perugia Calcio - Janov CFC
1:0
15:00
Frosinone Calcio - Cagliari Calcio
2:2
15:00
Como 1907 - SSC Bari
1:1
15:00
AS Cittadella - Cosenza Calcio
1:1
15:00
Brescia Calcio - SPAL 2013
2:0
15:00
Südtirol - Ascoli Calcio
2:2
18:00
Palermo FC - Venezia FC
0:1
12:00
US Pro Vercelli - SG City Nova
2:1
14:30
US Triestina - Calcio Lecco
1:2
14:30
AC Pro Sesto - Pordenone Calcio
2:2
14:30
US Pergolettese - VV Verona
0:2
14:30
Novara Calcio - Piacenza Calcio
1:1
14:30
Juventus U23 - AC Mantova
2:2
17:30
Calcio Padova - AC Renate
0:1
17:30
AC FeralpiSalò - Trento Calcio
1:0
17:30
UC AlbinoLeffe - Pro Patria Calcio
0:1
20:30
ASD Union ArzignanoChiampo - L.R. Vicenza
info
26.11.
Olbia Calcio - AC Cesena
0:1
26.11.
Montevarchi Calcio - US Recanatese
1:1
26.11.
Ancona–Matelica - Sassari Torres
1:1
26.11.
US Fiorenzuola - Alessandria Calcio
0:0
26.11.
Virtus Entella - Vis Pesaro
2:1
26.11.
ACN Siena 1904 - Carrarese Calcio
0:0
26.11.
AC Reggiana - Rimini Calcio
2:0
26.11.
AS Gubbio - San Donato
1:0
26.11.
AC Imolese - US Pontedera
1:2
26.11.
US Fermana - AS Lucchese Libertas
1:0
12:00
Audace Cerignola - AS Viterbese
2:0
14:30
Delfino Pescara - US Catanzaro 1929
0:3
14:30
Monterosi Tuscia FC - Calcio Foggia
1:1
14:30
Fidelis Andria - Calcio Giugliano
2:0
14:30
Gelbison Cilento - AZ Picerno
0:0
14:30
US Avellino - Taranto Sport
4:0
14:30
ACR Messina - FC Turris 1944
0:1
14:30
FC Crotone - Latina Calcio 1932
1:0
17:30
SS Monopoli 1966 - V. Francavilla
1:0
17:30
SS Juve Stabia - Potenza SC
0:0
Kompletní výsledky
26.11.
Weiche Flensburg - Kickers Emden
4:1
26.11.
Atlas D. - VfV Borussia Hildesheim
3:2
26.11.
FC St. Pauli II - Phönix Lübeck
0:3
26.11.
KSV Holstein Kiel II - BW Lohne
1:1
26.11.
Schwarz-Weiß Rehden - Bremer SV
1:1
14:00
Ottensen - Hannover 96 II
4:2
14:00
TSV Havelse - Eintracht Norderstedt
2:0
15:00
SSV Jeddeloh - Drochtersen / Assel
0:0
26.11.
Rot-Weiß Erfurt - SV Babelsberg 03
6:2
13:00
Energie Cottbus - Germ. Halberstadt
4:0
13:30
ZFC Meuselwitz - Hertha BSC II
2:1
14:00
Chemnitzer FC - Carl Zeiss Jena
4:0
26.11.
SG Wattenscheid - Preußen Münster
4:5
26.11.
SV Lippstadt 08 - Fortuna Köln
2:2
26.11.
Rot Weiss Ahlen - Wuppertaler SV
odl.
26.11.
1. FC Köln II - SV Rödinghausen
2:2
26.11.
SV Straelen - Schalke 04 II
0:0
26.11.
M'gladbach II - Kaan-Marienborn
2:1
26.11.
Alemannia Aachen - Oberhausen
3:1
26.11.
1.FC Bocholt - 1. FC Düren
0:3
26.11.
Wiedenbrück - Düsseldorf II
3:1
26.11.
Astoria Walldorf - Eintracht Trier
2:1
26.11.
VfR Aalen - SGV Freiberg
2:1
26.11.
SSV Ulm 1846 - 1. FSV Mainz 05 II
4:1
26.11.
VfB Stuttgart II - Bahlinger SC
0:1
26.11.
TSV Steinbach - Fulda-L.
1:1
26.11.
Kickers Offenbach - Wormatia Worms
3:0
26.11.
FC 08 Homburg - Rot-Weiss Koblenz
2:0
26.11.
TSG Balingen - FSV Frankfurt
0:2
26.11.
Hankofen - FC Pipinsried
1:1
26.11.
FC Augsburg II - 1. FC Schweinfurt
4:2
26.11.
TSV Rain am Lech - Norimberk II
2:1
26.11.
FV Illertissen - TSV Buchbach
0:0
26.11.
Würzburger K. - VfB Eichstätt
3:1
26.11.
TSV Aubstadt - Spvgg Ansbach 09
3:3
26.11.
Fürth II - SV Türkgücü-Ataspor München
1:2
26.11.
Wacker Burghausen - Aschaffenburg
1:1
Kompletní výsledky
26.11.
Slovan Liberec - Sigma Olomouc
4:1
Kompletní výsledky
15:30
MFK Ružomberok - FC Zlaté Moravce
2:2
Kompletní výsledky
28.11.
LB Châteauroux - Le Mans FC
info
Kompletní výsledky
26.11.
PFC Soči - CSKA Moskva
1:2
26.11.
Torpedo Moskva - Ural
1:2
12:00
FK Rostov - Achmat Groznyj
3:0
12:00
Dinamo Moskva - FK Orenburg
1:0
14:00
Zenit Petrohrad - Spartak Moskva
1:0p
14:00
Křídla Sovětů - Fakel Voroněž
1:0
17:00
Lokomotiv Moskva - Nižnij Novgorod
3:1
17:00
FK Krasnodar - FK Chimki
4:1
11:00
FK Krasnodar II - KAMAZ
2:2
12:00
Veles Moskva - Jenisej Krasnojarsk
2:0
12:00
Volgar Astrachaň - Rodina Moskva
1:1
13:00
Rubin Kazaň - Neftechimik
2:0
13:00
Akron Togliatti - SKA Chabarovsk
1:1
14:00
FC Kubaň - Volga Uljanovsk
1:0
14:00
Šinnik Jaroslavl - Dynamo Ma.
0:0
15:00
Alanija Vladikavkaz - FK Ufa
2:1
Kompletní výsledky
26.11.
UD Oliveirense - CD Feirense
0:0
26.11.
FC Famalicão - Académico Viseu
1:1
26.11.
SC Braga - CD Trofense
3:0
26.11.
SL Benfica - FC Penafiel
2:0
12:00
Portimonense SC - SC Covilhã
2:0
16:00
Gil Vicente FC - CD Nacional
2:0
18:00
Moreirense FC - Estrela Amadora
4:2
21:45
Boavista FC - UD Vilafranquense
info
Kompletní výsledky
26.11.
Drumchapel United - Edinburgh City
1:0
26.11.
Hamilton - East Kilbride FC
4:0
26.11.
Formartine - Stenhousemuir FC
1:3
26.11.
Montrose FC - Darvel FC
2:5
26.11.
Peterhead FC - Queen's Park FC
0:3
26.11.
Hill Of Beath - Elgin City
1:2
26.11.
Wick Academy - Falkirk FC
0:6
26.11.
Partick Thistle - Kelty Hearts
3:0
26.11.
Fraserburgh FC - Arbroath FC
0:2
26.11.
Raith Rovers - Auchinleck Talbot
3:0
26.11.
Albion Rovers - Stirling University
0:1e
26.11.
Cove Rangers - Dunipace FC
7:0
26.11.
Dundee FC - Airdrieonians FC
6:2e
26.11.
Greenock Morton - Queen S.
4:1
26.11.
Linlithgow - Sauchie Juniors FC
1:0
26.11.
Inverness CT - Stirling Albion
3:2
26.11.
Dunfermli. - Forfar Athletic
4:0
26.11.
Clyde FC - Dumbarton FC
1:3
28.11.
Ayr United - Pollok FC
info
26.11.
Stranraer FC - Annan Athletic
1:1
Kompletní výsledky
26.11.
Standard Lutych U23 - KMSK Deinze
1:2
26.11.
RSC Anderlecht U23 - K Beerschot VA
1:2
16:30
Waasland-Beveren - Lommel SK
2:3
20:00
Lierse Kemp. - Excelsior Virton
info
Kompletní výsledky
26.11.
Tuzlaspor - Yeni Malatyaspor
0:0
26.11.
Boluspor - Sakaryaspor
1:0
26.11.
G'birliği - Çaykur Rizespor
1:3
11:30
Keçiörengücü - Samsunspor
1:1
11:30
Pendikspor - Eyüpspor
0:0
14:00
Erzurum BB - Bandirmaspor
1:2
17:00
Göztepe SK - Altay SK
0:0n
28.11.
Altinordu SK - Manisa FK
info
Kompletní výsledky
26.11.
FC Wil - Stade Lausanne Ouchy
0:0
26.11.
FC Thun - FC Vaduz
1:1
16:30
Lausanne Sport - FC Aarau
2:2
Kompletní výsledky
26.11.
Inhulec Petrove - Veres Rivne
1:0
26.11.
Dynamo Kyjev - Met. Charkov
0:0
12:00
FK Lvov - Kolos Kovalivka
0:1
13:00
Zarja Luhansk - FC Minaj
1:1
28.11.
PFK Oleksandrija - Ruch Lvov
info
28.11.
Kryvbas KR (2020) - SK Dnipro-1
info
Kompletní výsledky
26.11.
Slavia Sofia - Ludogorec Razgrad
1:2
26.11.
Gigant Saedinenie - CSKA Sofia
1:2p
26.11.
Minjor Pernik - Beroe Stara Zagora
0:2
26.11.
FC Sevlievo - CSKA 1948 Sofia
0:4
11:30
Marek Dupnica - Lokomotiv Plovdiv
0:1
12:30
Litex Loveč - Černo More Varna
0:2
Kompletní výsledky
26.11.
Karmiotissa P. - Doxa Kat.
2:1
26.11.
AEK Larnaka - Apollon Limassol
1:0
16:00
APOEL Nikósie - Omonia N.
4:0
18:00
AEL Limassol - Anorthosis Famagusta
0:1
28.11.
Olympiakos N. - Nea Salamis FC
info
28.11.
Aris Limassol - Pafos FC
info
Kompletní výsledky
26.11.
Carrick Rangers - Ballymena United
0:2
26.11.
Cliftonville FC - Newry City
2:0
26.11.
Dungannon Swifts - Glenavon FC
1:0
26.11.
Portadown FC - Glentoran FC
0:2
26.11.
Linfield FC - Crusaders FC
0:0
Kompletní výsledky
26.11.
Connah's Quay Nomads - Taffs Well
2:0
26.11.
Bala Town - Cardiff MU
2:0
Kompletní výsledky
26.11.
FK Sluck - Dinamo Minsk
1:0
26.11.
FK Minsk - Šachtër Soligorsk
1:2
26.11.
Energetik Minsk - BATE Borisov
0:2
Kompletní výsledky
26.11.
Sileks Kratovo - FK Struga Trim-Lum
1:2
13:00
FK Skopje - FA Pandev
2:1
13:00
FK Škendija - Tikveš Kavadarci
0:0
13:00
Rabotnički Skopje - Makedonija
2:0
13:00
Pobeda Prilep - FK Shkupi
0:6
Kompletní výsledky
26.11.
Iskra Danilovgrad - Mornar Bar
2:1
26.11.
Dečić Tuzi - Jedin. BP
0:1
26.11.
Rudar Pljevlja - Arsenal Tivat
0:0
12:00
Budućnost Podgorica - Jezero Plav
2:1
12:00
Sutjeska Nikšić - OFK Petrovac
2:0
Kompletní výsledky
28.11.
Lernayin Artsakh - FK Van
info
Kompletní výsledky
13:00
Neftçi Baku - Säbail FK
3:1
28.11.
FK Shamakhi - FK Käpäz
info
28.11.
Qarabağ Ağdam - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
26.11.
L. Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
0:1
26.11.
FC Samgurali - Dinamo Tbilisi
1:1
26.11.
T. Kutaisi - Sioni Bolnisi
3:0
26.11.
FC Telavi - Dila Gori
1:1
26.11.
FC Gagra - Dinamo Batumi
1:4
Kompletní výsledky
11:00
Zebbug Rangers - Hamrun Spartans
4:2
Kompletní výsledky
26.11.
Jeunesse Esch - FC Differdange 03
1:0
15:00
UNA Strassen - FC Mondercange
2:0
15:00
Victoria Rosport - Swift Hesperange
0:0
15:00
Progrès Niedercorn - Fola Esch
3:2
15:00
Racing FC Luxembourg - T. Pétange
0:2
15:30
FC Wiltz - US Mondorf
4:4
16:00
UN Käerjéng 97 - F91 Dudelange
2:4
16:00
US Hostert - Etzella Ettelbrück
0:3
Kompletní výsledky
11:00
FC Santa Coloma - UE Engordany
6:0
13:30
Inter E. - UE Sant Julià
12:0
16:00
UE Santa Coloma - Atlétic E.
0:0
18:30
FC Ordino - Penya Encarnada
1:1
Kompletní výsledky
26.11.
SS Pennarossa - SP La Fiorita
1:2
26.11.
SP Cosmos - FC Fiorentino
4:0
26.11.
SP Tre Fiori - SP Domagnano
2:1
26.11.
SS Folgore - SP Cailungo
4:1
15:00
SC Faetano - AC Juvenes
3:3
15:00
SS Murata - SS Virtus
1:2
Kompletní výsledky
26.11.
College 1975 FC - Lincoln
0:5
26.11.
Lynx FC - Manchester 62
4:2
16:00
Mons Calpe - Europa FC
0:2
18:30
Glacis United - Magpies FC
info
Kompletní výsledky
26.11.
KF Drenica - KF Drita
1:3
26.11.
KF Ferizaj - KF Dukagjini
0:0
13:00
KF Trepça '89 - KF Priština
0:3
13:00
KF Malisheva - KF Llapi
0:0
13:00
KF Gjilani - KF Ballkani
0:3
Kompletní výsledky
konec smlouvy
 
 
konec kariéry
 
 
konec kariéry
 
 
konec kariéry
 
 
konec smlouvy
 
 
Všechny přestupy
18:00
AC Sparta Praha-SK Dynamo České Budějovice (FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy))
19:15
FIFA World Cup 2022 (Španělsko - Německo Přímý přenos utkání základní skupiny Mistrovství světa ve fotbale 2022 v Kataru. Součástí přenosu je speciální studio s hosty.)
19:30
Fotbal: Španělsko - Německo (Přímý přenos utkání základní skupiny na světovém šampionátu ve fotbalu v Kataru)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne utkání Francie - Dánsko?
vyhraje Francie (220 / 67%)
nerozhodně (76 / 23%)
vyhraje Dánsko (32 / 10%)
Anketa byla ukončena!
Anketa
Jak dopadne zápas Brazílie - Švýcarsko?
Hlasovat