Články na téma: Fantasy MS 2022

Další články

Fantasy MS - souhrn semifinále

Papírové předpoklady se potvrdily a jak Argentina, tak Francie svůj semifinálový duel zvládly. Oba týmy navíc s čistým kontem, takže kdo vsadil na pětičlennou obranu, je určitě spokojený. A kdo vsadil i na prvního francouzského střelce Thea Hernándeze, jenž přinesl 13 bodů, bude spokojený ještě víc...

Fantasy MS - souhrn čtvrtfinále

Je skoro k neuvěření, jak rychle celé mistrovství světa v Kataru uteklo. Zbývají poslední čtyři zápasy, pohledem fantasy poslední dvě kola. A bude to drama, rozdíly na čele naší ligy jsou minimální. Jak dopadlo čtvrtfinále?

Fantasy MS - souhrn osmifinále

Katarský šampionát míří do finiše, zbývá odehrát posledních osm zápasů. To samé platí i pro fantasy manažery. Přestože osmifinálové kolo umožnilo každému libovolně přeházet soupisku patnácti hráčů k obrazu svému, pořadí na čele naší EF ligy se výrazněji nezměnilo. Pojďme se tedy podívat, jak osmifinále dopadlo.

Fantasy MS - souhrn třetího kola

Celé tři čtvrtiny katarského šampionátu již máme za sebou, to nejlepší však teprve přichází. Osmifinále dává všem hráčům fantasy MS šanci znovu obměnit svou soupisku a pustit se do pronásledování soupeřů, nebo naopak prchnout konkurenci a udržet se na vrcholu. Jde o klíčovou pasáž celé hry, neboť sázka na špatné koně může pohřbít všechny dosavadní úspěchy.

Fantasy MS - souhrn druhého kola

Boj o osmifinále v Kataru graduje a stejně tak spěje ke svému konci i první fáze fantasy MS. Třetím kolem dojde k uzavření základních skupin a hráči již brzy dostanou novou příležitost libovolně změnit svou soupisku na vyřazovací část turnaje. Pojďme se však nejdříve podívat, jak si kdo vede po dvou kolech.

Fantasy MS - souhrn prvního kola

Máme za sebou první zápasy všech osmi turnajových skupin šampionátu a uzavřen je tak i první hrací den v oficiální FIFA fantasy. Kdo bodovým přídělem zklamal, kdo překvapil, jak vypadá pořadí v naší EF minilize?

EF Fantasy k MS 2022 - Staň se nejlepším manažerem EuroFotbalu

S každou výraznou sportovní událostí se vážou i různé hry pro její nadšené příznivce a nejinak tomu bude i v případě letošního mistrovství světa. Oficiální stránky FIFA umožňují komukoli zúčastnit se tzv. fantasy soutěže, která každého jednotlivce postaví do role manažera vlastního celku složeného z přímých účastníků katarského šampionátu.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele