Životopisy

 

Princ z Udine aneb Černobílý život Antonia Di Nataleho

Italové pro některé hráče používají zvláštní pojem bandiera. Mísí se v něm úcta, symbolika, úspěch, hrdost i morální hodnoty, jež ten hráč ztělesňuje. V Udinese si toto výsostné označení vysloužil střelec, který až do pětadvaceti nikdy nehrál první ligu. Antonio Di Natale.  
VČERA | Životopisy | 76 komentářů
 

Karol Dobiaš - Patino

Podle mnoha odborníků je nejlepším krajním obráncem naší historie. Dvakrát získal titul pro fotbalistu roku a v anketě o českého fotbalistu století skončil u fanoušků na šestém místě, u odborníků ale "až" na místě osmém. To na Slovensku skončil třetí. Dnes se dožívá 70 let. Hráč, jenž by se dnes mohl vybírat z hromady nabídek nejlepších klubů planety. Karol Dobiaš.  
18.12.2017 | Životopisy | 71 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Andrea Pirlo - Architekt

V posledních dnech se kopačky na hřebík rozhodl pověsit jeden z největších fotbalistů posledních dvou dekád. Záložník, jehož byla radost sledovat v akci, ne tak už ale poslouchat, kterak o té samé hře přemítá mimo zelené trávníky. Génius introvert - zhruba takhle Andreu Pirla ve svém článku pro server Time on the Ball vykresluje Thore Haugstad, jehož text pro vás EuroFotbal volně přeložil...  
22.11.2017 | Životopisy | 206 komentářů
 

Thomas Müller aneb Příběh obyčejného muže

Není složité určit den, kdy široká veřejnost poprvé významněji zaznamenala jméno Thomase Müllera. Jistě, příznivci Bayernu či diváci Bundesligy si dvacetiletého útočníka všimli už o pár měsíců předtím, když si pod koučem van Gaalem kroutil svou první plnohodnotnou sezonu v kádru áčka. Avšak definitivně se do srdcí německého fotbalového lidu zapsal až 27. června 2010...  
16.09.2016 | Životopisy | 252 komentářů
 

Mike Fisher - Nejlepší neznámý

Častokrát slýcháme, že se na fotbalových trávních objevil "nový Pelé", "nový Maradona" nebo v dnešní době "nový Ronaldo" či "nový Messi". Logicky se přitom jedná o talentované mladíky, kteří mají našlápnuto k tomu být těmi největšími hvězdami. Najdou se však i šikovní borci, kteří se vytratili vlastně ještě dříve, než se takových honosných nálepek dočkali. Jedním takovým je Američan Mike Fisher...  
13.09.2016 | Životopisy | 58 komentářů
 

Jimmy Hill ležící, spící

Vezměte si na jedné straně vzducholoď, jogurt či kolečkové brusle, a na straně druhé elektronický ukazatel skóre, tři body pro vítěze nebo bývalého profesionála jakožto odborníka ve studiu. Zřejmě nikdo se nemůže srovnávat s Járou Cimrmanem co do přínosu lidstvu, ale pokud by měl fotbal ukázat na jednoho vyzyvatele ze svých řad, Jimmy Hill by se jistě nabízel jako první...  
20.01.2016 | Životopisy | 224 komentářů
 

Duch Howarda Kendalla, část druhá: Evertonský Clough

Když Sir Matt Busby odešel roku 1994 na věčnost, Everton měl tu čest být prvním návštěvníkem posmutnělého Old Trafford. Před třemi týdny, o více než 20 let později, si Manchester United s Toffees role prohodil u příležitosti úmrtí dalšího z velikánů trenérského řemesla. Dalšího strůjce perfektně namazaného stroje, jehož životnost mohla být klidně delší, nebýt obří tragédie...  
08.11.2015 | Životopisy | 39 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Duch Howarda Kendalla, část první: Jeden ze tří mušketýrů

Když Sir Matt Busby odešel roku 1994 na věčnost, Everton měl tu čest být prvním návštěvníkem posmutnělého Old Trafford. Před týdnem, o více než 20 let později, si Manchester United s Toffees role prohodil u příležitosti úmrtí dalšího z velikánů trenérského řemesla. Dalšího strůjce perfektně namazaného stroje, jehož životnost mohla být klidně delší, nebýt obří tragédie...  
25.10.2015 | Životopisy | 147 komentářů
 

Václav Pilát - Otec české uličky

Byl tak dobrý, že ještě v roce 1943, tedy ve zlaté éře Pepiho Bicana, ho většina odborné veřejnosti považovala za našeho nejlepšího centrforwarda vůbec. Fotbalista se zcela mimořádnou přihrávkou, s jehož jménem je neodmyslitelně spjat pojem "česká ulička", známý po celém světě. Václav Pilát...  
09.09.2015 | Životopisy | 74 komentářů
 

Vladimir Beara - Baletka s železnými pěstmi

Říká se, že bílí muži neumějí skákat. Dnes si představíme někoho, kdo se skákáním proslavil. Při pohybu ve vymezeném brankovém prostoru možná sice působil jako ladná baletka, ale jeho ruce byly z oceli. Seznamte se s chorvatským rodákem Vladimirem Bearou...  
31.08.2015 | Životopisy | 22 komentářů
 

Ivor Allchurch - Golden Boy

Vysoký blonďák s instinktem zabijáka, který byl chladnokrevností a zároveň elegancí jedním ze symbolů hrdé země. Ve své kariéře zaznamenal Ivor Allchurch několik rekordů a dodnes nese nálepku zlatého dítěte velšského fotbalu.  
10.08.2015 | Životopisy | 16 komentářů
 

György Sárosi - Láska zvaná Ferencváros

Maďarský fotbal dal světu mnoho velikánů. Jedním z nich byl zcela jistě György Sárosi. Velmi univerzální hráč, který patřil k symbolům Maďarska před válkou, zasvětil celou svou hráčskou kariéru jedinému klubu...  
24.07.2015 | Životopisy | 69 komentářů
 

Rio Ferdinand, nablýskaný Rolls-Royce bez pozlátka

Když se Steven Gerrard loučil s Liverpoolem, Velkou Británii jako by zachvátil povinný národní smutek. Když Rio Ferdinand oznámil konec aktivní kariéry, ta samá Velká Británie setrvala v podivném klidu, takřka nehnutá. Čím to, že se tento "Rolls-Royce mezi obránci" - jak ho kdysi nazval manažer Harry Redknapp - v cílové rovince postaral o tak malý vzruch?  
18.07.2015 | Životopisy | 690 komentářů
 

Hans Krankl - Král z Córdoby

Asi každý fotbalový tým má ve své historii zápas, ke kterému se vrací. Utkání, které jej proslavilo a na které hráči vzpomínají s pýchou a nostalgií ještě několik desítek let poté. Slavná střetnutí zůstávají v paměti fanoušků a někdy mají na kariéru hráče zásadní dopad. Něco podobného zažil i rakouský velikán Hans Krankl.  
02.07.2015 | Životopisy | 12 komentářů
 

Daniel Petrescu - Dítě "Zlaté generace"

Někdejší univerzál rostl ve stínu velkých jmen historie Steauy. Nakonec se díky píli a svým schopnostem stal rovněž legendou rumunského fotbalu. Cestovatel a jeden z hráčů, kteří své největší úspěchy slavili v dresu londýnské Chelsea.  
25.06.2015 | Životopisy | 33 komentářů
21:14 Horn se vyléčil z nákazy koronavirem
Další dobrá zpráva ohledně výskytu koronaviru přišla z Hannoveru. Po Timu Hübersovi se druholigovému německému klubu vyléčil i Jannes Horn. (transfermarkt.de)
20:56 Leicester si vyhlédl útočníka Maregu
Moussa Marega by si mohl vyzkoušet Premier League. Osmadvacetiletý útočník Porta se podle místních zpráv ocitl v hledáčku Leicesteru City. (abola.pt)
20:32 Suso zůstane hráčem Sevilly
Sevilla se může i po skončení letošního ročníku spoléhat na Susa. Španělský křídelník ve vlasti hostuje z AC Milán, který po uplatnění opce dostane bez bonusových plateb 19 milionů eur. (sport-express.ru)
20:05 Juventus výrazně ušetří na platech
Na platech během pandemie koronaviru ušetří Juventus. Úřadující italský šampion se s hráči a trenérem prvního týmu dohodl na pozastavení platů od března do června, díky čemuž uspoří zhruba 90 milionů eur. (football-italia.net)
19:58 Thesker se vyléčil z koronaviru
Úspěšný boj s koronavirem má za sebou Stefan Thesker. Obránce druholigového německého Holsteinu Kiel byl pozitivně testovaný před dvěma týdny a měl pouze mírné příznaky nemoci. (vi.nl)
19:25 Dinamu Brest chybí zraněný Chačeridi
Jevhen Chačeridi zatím čeká na premiérový start za Dinamo Brest. Bývalý ukrajinský reprezentant si na tréninku přivodil zlomeninu prstu na ruce. (sport-express.ru)
19:11 Hoffmann skončil v Hamburku
Druholigový německý Hamburk odvolal výkonného ředitele Bernda Hoffmanna. Funkcionář pracoval pro HSV už podruhé. V reakci na jeho odvolání rezignoval také předseda dozorčí rady Max-Arnold Köttgen, který byl proti Hoffmannově konci. (kicker.de)
18:59 Lazio nebude prodlužovat s Bastosem
Bastos může během léta opustit Lazio. Angolský obránce má smlouvu do roku 2021, novou však zřejmě nedostane, proto za něho Biancocelesti mohou v létě dostat alespoň nějaké odstupné. (transfermarketweb.com)
18:36 Ampadu se má vrátit do Chelsea
Zpátky do Chelsea se z hostování v RB Lipsko s největší pravděpodobností vrátí Ethan Ampadu. Reprezentant Walesu se příliš neprosadil a saský klub navíc nemá ve smlouvě předkupní opci. (kicker.de)
18:18 BATE poprvé prohrálo úvodní dvě kola
Úvodní dva zápasy v sezóně poprvé v historii prohrálo BATE Borisov. Běloruský celek nejprve odjel s prázdnou ze hřiště Energetiku a nezvládl ani dnešní venkovní utkání se Slavií Mozyr, od roku 1998, kdy do nejvyšší běloruské soutěže vstoupil, přitom vyhrál 15 mistrovských titulů. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
27.03.
Dánsko - Faerské ostrovy
neh.
27.03.
San Marino - Albánie
neh.
27.03.
Mexiko - Česko
neh.
27.03.
Řecko - Kostarika
neh.
27.03.
Kazachstán - Litva
neh.
27.03.
Belgie - Portugalsko
neh.
27.03.
Wales - Rakousko
neh.
27.03.
Slovinsko - Turecko
neh.
27.03.
Polsko - Finsko
neh.
27.03.
Anglie - Itálie
neh.
27.03.
Francie - Ukrajina
neh.
?
Malta - Lichtenštejnsko
neh.
?
Salvador - Panama
neh.
?
Kanada - Trinidad a Tobago
neh.
?
Švédsko - Rusko
neh.
29.03.
Lichtenštejnsko - Gibraltar
neh.
29.03.
Nizozemsko - Španělsko
neh.
29.03.
Honduras - Česko
neh.
Kompletní výsledky
27.03.
Kosovo - Albánie
odl.
27.03.
Litva - San Marino
odl.
27.03.
Skotsko - Chorvatsko
odl.
27.03.
Řecko - Česko
odl.
27.03.
Polsko - Lotyšsko
odl.
27.03.
Nizozemsko - Bělorusko
odl.
27.03.
Wales - Moldavsko
odl.
27.03.
Malta - Ukrajina
odl.
?
Gibraltar - Norsko
odl.
Kompletní výsledky
?
Rakousko - Německo
odl.
?
Wales - Srbsko
odl.
?
Belgie - Severní Makedonie
odl.
?
Španělsko - Bulharsko
odl.
?
Gruzie - Francie
odl.
?
Skotsko - Rusko
odl.
?
Ukrajina - Lotyšsko
odl.
?
Anglie - Dánsko
odl.
?
Norsko - Slovinsko
odl.
?
Itálie - Island
odl.
?
Turecko - Slovensko
odl.
?
Portugalsko - Chorvatsko
odl.
?
Česko - Finsko
odl.
?
Nizozemsko - Švýcarsko
odl.
Kompletní výsledky
?
Ukrajina - Bělorusko
odl.
?
Řecko - Turecko
odl.
?
Itálie - Wales
odl.
?
Polsko - Černá Hora
odl.
?
Španělsko - Švýcarsko
odl.
?
Chorvatsko - Izrael
odl.
?
Irsko - Skotsko
odl.
?
Slovensko - Česko
odl.
?
Nizozemsko - Portugalsko
odl.
?
Rakousko - Německo
odl.
?
Anglie - Rumunsko
odl.
?
Belgie - Gruzie
odl.
?
Finsko - Srbsko
odl.
?
Dánsko - Rusko
odl.
?
Francie - Švédsko
odl.
?
Norsko - Maďarsko
odl.
Kompletní výsledky
?
Itálie - Švýcarsko
odl.
?
Belgie - Řecko
odl.
29.03.
Rakousko - Irsko
odl.
29.03.
Dánsko - Srbsko
odl.
29.03.
Česko - Norsko
odl.
29.03.
Ukrajina - Polsko
odl.
Kompletní výsledky
?
Accrington Stanley - Coventry City
odl.
?
Bristol Rovers - Rochdale AFC
odl.
?
Burton Albion - Doncaster Rovers
odl.
?
Bury FC - Ipswich Town
neh.
?
Fleetwood Town - Bolton Wanderers
odl.
?
Lincoln City - AFC Wimbledon
odl.
?
Oxford United - Portsmouth FC
odl.
?
Peterborough United - Blackpool FC
odl.
?
Rotherham United - Gillingham FC
odl.
?
Shrewsbury Town - Wycombe Wanderers
odl.
?
Southend United - Sunderland AFC
odl.
?
Tranmere Rovers - Milton
odl.
?
Colchester United - Mansfield Town
odl.
?
Crawley Town - Cambridge United
odl.
?
Exeter City - Bradford City
odl.
?
Forest Green - Cheltenham Town
odl.
?
Grimsby Town - Plymouth Argyle
odl.
?
Leyton Orient - Morecambe FC
odl.
?
Macclesfield Town - Carlisle United
odl.
?
Northampton Town - Oldham Athletic
odl.
?
Port Vale - Crewe Alexandra
odl.
?
Stevenage FC - Scunthorpe United
odl.
?
Walsall FC - Swindon Town
odl.
?
Salford City - Newport County
odl.
?
AFC Fylde - Hartlepool United
odl.
?
Barrow AFC - Stockport County
odl.
?
Boreham Wood - Dagenham & Redbridge
odl.
?
Bromley FC - Aldershot Town
odl.
?
Dover Athletic - Barnet FC
odl.
?
Maidenhead United - Torquay United
odl.
?
Solihull Moors - Chorley FC
odl.
?
Sutton United - Eastleigh FC
odl.
?
Woking FC - Chesterfield FC
odl.
?
Yeovil Town - Ebbsfleet United
odl.
?
Halifax Town - Wrexham FC
odl.
Kompletní výsledky
29.03.
Albacete Balompié - SD Huesca
odl.
29.03.
Cádiz CF - AD Alcorcón
odl.
29.03.
La Coruña - Rayo Vallecano
odl.
29.03.
Elche CF - Girona FC
odl.
29.03.
CF Fuenlabrada - CD Numancia
odl.
29.03.
UD Las Palmas - CD Lugo
odl.
29.03.
CD Mirandés - SD Ponferradina
odl.
29.03.
Málaga CF - Extremadura UD
odl.
29.03.
Racing Santander - CD Tenerife
odl.
29.03.
Sporting Gijón - Real Oviedo
odl.
29.03.
Real Zaragoza - UD Almería
odl.
29.03.
Internacional - Real Oviedo B
odl.
29.03.
Atlético Baleares - Atl. Madrid B
odl.
29.03.
UD Ibiza - Real Madrid Castilla
odl.
29.03.
Sporting Gijón B - Getafe CF B
odl.
29.03.
Racing Ferrol - Celta Vigo B
odl.
29.03.
Coruxo FC - UD Melilla
odl.
29.03.
Pontevedra CF - Las Rozas
odl.
29.03.
S.S. Reyes - Marino Luanco
odl.
29.03.
Rayo Majadahonda - Peña Deportiva
odl.
29.03.
UD Las Palmas B - UP Langreo
odl.
29.03.
Real Valladolid B - UD Logroñés
odl.
29.03.
Athletic Bilbao B - Burgos CF
odl.
29.03.
Real Unión Club - Unionistas
odl.
29.03.
SD Amorebieta - CD Guijuelo
odl.
29.03.
Arenas Club de Getxo - CD Izarra
odl.
29.03.
CA Osasuna B - SD Leioa
odl.
29.03.
CD Tudelano - Barakaldo CF
odl.
29.03.
CF Salmantino - Real Sociedad B
odl.
29.03.
CD Leonesa - Deportivo Alavés B
odl.
29.03.
CD Calahorra - Haro Deportivo
odl.
29.03.
CE Sabadell FC - FC Andorra
odl.
29.03.
FC Barcelona B - CD Ebro
odl.
29.03.
UE Llagostera - UE Cornellà
odl.
29.03.
Orihuela CF - Lleida Esportiu
odl.
29.03.
Hércules CF - CD Castellón
odl.
29.03.
Levante UD B - Valencia CF B
odl.
29.03.
Villarreal CF B - CF La Nucía
odl.
29.03.
AE Prat - UE Olot
odl.
29.03.
SD Ejea - Espanyol Barcelona B
odl.
29.03.
Gimnàstic Tarragona - Badalona CF
odl.
29.03.
FC Cartagena - Granada CF B
odl.
29.03.
Recreativo Huelva - Villarrubia CF
odl.
29.03.
UD Marbella - Real Murcia
odl.
29.03.
Real Linense - Yeclano Deportivo
odl.
29.03.
Atlético Sanluqueño - CD Badajoz
odl.
29.03.
CD Don Benito - Sevilla FC B
odl.
29.03.
Mérida AD - Cádiz CF B
odl.
29.03.
UCAM Murcia - Algeciras CF
odl.
29.03.
CP Villarrobledo - Córdoba CF
odl.
29.03.
Talavera CF - CD San Fernando
odl.
Kompletní výsledky
29.03.
Juventus U23 - Alessandria Calcio
odl.
29.03.
AC Arezzo - Carrarese Calcio
odl.
29.03.
US Pro Vercelli - Calcio Como
odl.
29.03.
Robur Siena - Giana Erminio
odl.
29.03.
Pro Patria Calcio - A.C. Gozzano
odl.
29.03.
Novara Calcio - Olbia Calcio
odl.
29.03.
UC AlbinoLeffe - US Pergolettese
odl.
29.03.
AC Monza Brianza - AC Pistoiese
odl.
29.03.
Calcio Lecco - US Pontedera
odl.
29.03.
US Pianese ASD - AC Renate
odl.
29.03.
Piacenza Calcio - Alma Fano
odl.
29.03.
US Fermana - Carpi FC
odl.
29.03.
Calcio Padova - AC FeralpiSalò
odl.
29.03.
AC Cesena - AS Gubbio
odl.
29.03.
US Triestina - AC Imolese
odl.
29.03.
Ravenna - L.R. Vicenza Virtus
odl.
29.03.
VV Verona - Modena FC
odl.
29.03.
Vis Pesaro - Reggio Audace
odl.
29.03.
ASD Union ArzignanoChiampo - Rimini
odl.
29.03.
Sambenedettese Calcio - Südtirol
odl.
29.03.
US Avellino - US Casertana
odl.
29.03.
Calcio Catania - FC Catanzaro
odl.
29.03.
Bisceglie Calcio - Liberty Monopoli
odl.
29.03.
SSC Bari - Paganese Calcio
odl.
29.03.
US Vibonese - Potenza SC
odl.
29.03.
AZ Picerno - Rende Calcio
odl.
29.03.
Urbs Reggina 1914 - FC Rieti
odl.
29.03.
Virtus Francavilla - Sicula Leonzio
odl.
29.03.
Ternana Calcio - Teramo Calcio
odl.
29.03.
SS Cavese - AS Viterbese
odl.
Kompletní výsledky
?
SpVgg Unterhaching - Braunschweig
odl.
?
Großaspach - Preußen Münster
odl.
?
Chemnitzer FC - FC Ingolstadt 04
odl.
?
1. FC Kaiserslautern - MSV Duisburg
odl.
?
Würzburger K. - Carl Zeiss Jena
odl.
?
KFC Uerdingen - TSV Mnichov 1860
odl.
?
Hansa Rostock - 1. FC Magdeburg
odl.
?
Viktoria Köln - SV Meppen
odl.
?
Hallescher FC - SV Waldhof Mannheim
odl.
27.03.
SW Rehden - Hannover 96 II
odl.
?
Hamburger SV II - Norderstedt
odl.
?
VfL Wolfsburg II - Altona
odl.
?
Weiche Flensburg - Droch. / Assel
odl.
?
Werder Brémy II - TSV Havelse
odl.
29.03.
FC St. Pauli II - Heider SV
odl.
29.03.
KSV Holstein Kiel II - Lüneburg
odl.
29.03.
VfB Oldenburg - VfB Lübeck
odl.
29.03.
Hannoverscher SC - SSV Jeddeloh
odl.
?
Wacker Nordhausen - Hertha BSC II
odl.
?
Bischofswerdaer FV 08 - Halberstadt
odl.
29.03.
SV Lichtenberg 47 - Chemie Lipsko
odl.
27.03.
Dortmund II - 1. FC Köln II
odl.
?
VfB Homberg - Rot-Weiß Oberhausen
odl.
?
1. FC Köln II - SG Wattenscheid
neh.
?
Düsseldorf II - SV Rödinghausen
odl.
?
Bergisch Gladbach - Fortuna Köln
odl.
?
Rot-Weiß Essen - M'gladbach II
odl.
?
Sportfreunde Lotte - SC Verl
odl.
?
Alemannia Aachen - Bonner SC
odl.
?
TuS Haltern - SV Lippstadt 08
odl.
?
FC 08 Homburg - TSG Hoffenheim II
odl.
?
Bahlinger SC - Rot-Weiss Koblenz
odl.
?
Kickers Offenbach - TSV Steinbach
odl.
?
SV Elversberg - FK Pirmasens
odl.
?
Bayern Alzenau - 1. FC Saarbrücken
odl.
?
Teutonia - 1. FSV Mainz 05 II
odl.
?
SSV Ulm 1846 - Astoria Walldorf
odl.
?
SC Freiburg II - TSG Balingen
odl.
?
VfR Aalen - FSV Frankfurt
odl.
27.03.
Wacker Burghausen - TSV Buchbach
odl.
?
Schalding-Heining - TSV Rosenheim
odl.
?
TSV Rain am Lech - FC Memmingen
odl.
?
1. FC Schweinfurt - VfR Garching
odl.
?
SV Heimstetten - Aschaffenburg
odl.
?
SV Türkgücü-Ataspor München - Bayreuth
odl.
?
VfB Eichstätt - 1. FC Norimberk II
odl.
?
TSV Aubstadt - FV Illertissen
odl.
?
Greuther Fürth II - FC Augsburg II
odl.
Kompletní výsledky
29.03.
Sokol Hostouň - Sparta Praha B
odl.
29.03.
Loko Vltavín - Admira Praha
odl.
29.03.
Karlovy Vary - FK Štěchovice
odl.
29.03.
Motorlet Praha - Viktoria Plzeň B
odl.
29.03.
Jiskra Domažlice - SK Rakovník
odl.
29.03.
SK Benešov - FC Písek
odl.
29.03.
1. FK Příbram B - MAS Táborsko
odl.
29.03.
Chlumec nad Cidlinou - FK Přepeře
odl.
29.03.
Sokol Brozany - Sokol Živanice
odl.
29.03.
Slovan Velvary - Ml. Boleslav B
odl.
29.03.
FK Teplice B - FK Zbuzany
odl.
29.03.
Ústí n. Orl. - Bohemians 1905 B
odl.
29.03.
Hradec Králové B - Dukla Praha B
odl.
29.03.
FK Pardubice B - SK Zápy
odl.
29.03.
Slovan Liberec B - FK Jablonec B
odl.
29.03.
FC Dolní Benešov - SFK Vrchovina
odl.
29.03.
Sigma Olomouc B - 1. SC Znojmo FK
odl.
29.03.
Kroměříž - ČSK Uherský Brod
odl.
29.03.
FC Hlučín - MFK Frýdek-Místek
odl.
29.03.
Baník Ostrava B - MFK Vyškov
odl.
29.03.
FC Velké Meziříčí - SK Uničov
odl.
29.03.
Slovan Rosice - 1. FC Slovácko B
odl.
29.03.
Fastav Zlín B - FK Blansko
odl.
29.03.
Otrokovice - Odra Petřkovice
odl.
29.03.
SK Doubravka - Č. Budějovice B
odl.
29.03.
Hvězda Cheb - Tatran Sedlčany
odl.
29.03.
Petřín Plzeň - J. Hradec
odl.
29.03.
Spartak Soběslav - TJ Přeštice
odl.
29.03.
FK Hořovicko - Sokol Čížová
odl.
29.03.
Mariánské Lázně - Slavoj Mýto
odl.
29.03.
FC Rokycany - SK Klatovy
odl.
29.03.
ČLU Beroun - Otava Katovice
odl.
29.03.
SK Kladno - FK Brandýs nad Labem
odl.
29.03.
FK Souš - Aritma Praha
odl.
29.03.
Tatran Rakovník - Neratovice-Byš.
odl.
29.03.
FK Ostrov - SK Štětí
odl.
29.03.
SK Český Brod - Olympie Březová
odl.
29.03.
MFK Dobříš - Česká Lípa
odl.
29.03.
Meteor Praha - SK Slaný
odl.
29.03.
FK Louny - FC Chomutov
odl.
29.03.
Dvůr Králové - FK Čáslav
odl.
29.03.
Sokol Libiš - FC Hlinsko
odl.
29.03.
Benátky n/J - FK Velké Hamry
odl.
29.03.
FK Náchod - MFK Trutnov
odl.
29.03.
SS Ostrá - FK Letohrad
odl.
29.03.
SK Poříčany - Horky nad Jizerou
odl.
29.03.
Sparta Kutná Hora - FK Kolín
odl.
29.03.
SK Vysoké Mýto - Polaban Nymburk
odl.
29.03.
Sokol Tasovice - FSC Stará Říše
odl.
29.03.
AFC Humpolec - Havlíčkův Brod
odl.
29.03.
Sokol Lanžhot - Zbrojovka Brno B
odl.
29.03.
Start Brno - MSK Břeclav
odl.
29.03.
Vysočina Jihlava B - Ždírec n/D
odl.
29.03.
Velká Bíteš - Bystřice n/P
odl.
29.03.
Žďár n/S - Slavoj TKZ Polná
odl.
29.03.
1. HFK Olomouc - Nové Sady Olomouc
odl.
29.03.
SK Hranice - Slovan Bzenec
odl.
29.03.
FK Kozlovice - Tatran Všechovice
odl.
29.03.
FK Šumperk - TJ Skaštice
odl.
29.03.
FC Slavičín - RSM Hodonín
odl.
29.03.
FC Brumov - FC Strání
odl.
29.03.
FC Vsetín - Viktorie Přerov
odl.
?
Frýdlant n. O. - TJ Nový Jičín
odl.
29.03.
MFK Havířov - TJ Heřmanice
odl.
29.03.
SFC Opava B - Frenštát
odl.
29.03.
FK Bospor Bohumín - Fotbal Třinec B
odl.
29.03.
Slavoj Olympia Bruntál - Val. Mez.
odl.
29.03.
FK SK Polanka - MFK Karviná B
odl.
29.03.
SK Dětmarovice - Jiskra Rýmařov
odl.
Kompletní výsledky
?
Partizán Bardejov - Šamorín
odl.
?
MFK Dubnica - Slovan Bratislava B
odl.
?
Banská Bystrica - Podbrezová
odl.
?
KFC Komárno - FK Poprad
odl.
?
Liptovský Mikuláš - MFK Skalica
odl.
29.03.
MŠK Žilina B - FC Košice
odl.
29.03.
FC Petržalka - MŠK Púchov
odl.
29.03.
Slavoj Trebišov - Ružomberok B
odl.
Kompletní výsledky
27.03.
US Boulogne - AS Béziers
odl.
27.03.
Bastia-Borgo - Sporting Toulon
odl.
27.03.
Le Puy Foot 43 Auvergne - Red Star
odl.
27.03.
AS Lyon-Duchère - GFCO Ajaccio
odl.
27.03.
SO Cholet - US Quevilly-Rouen
odl.
27.03.
Stade Lavallois - FC Villefranche
odl.
27.03.
US Avranches - Bourg Péronnas
odl.
27.03.
US Concarneau - USL Dunkerque
odl.
27.03.
US Créteil - Pau FC
odl.
Kompletní výsledky
29.03.
Čertanovo - Nižnij Novgorod
odl.
29.03.
Mordovija Saransk - FK Armavir
odl.
29.03.
SKA Chabarovsk - Luč-Energija
odl.
29.03.
Baltika K. - Avangard Kursk
odl.
29.03.
Fakel Voroněž - T. Ivanovo
odl.
29.03.
FK Čajka - Jenisej Krasnojarsk
odl.
29.03.
Torpedo Moskva - Rotor Volgograd
odl.
29.03.
Spartak Moskva II - FK Chimki
odl.
29.03.
Šinnik Jaroslavl - FK Krasnodar II
odl.
29.03.
Neftechimik Nižnekamsk - Tom Tomsk
odl.
Kompletní výsledky
?
Alloa Athletic - Dunfermli.
odl.
?
Arbroath FC - Dundee United
odl.
?
Dundee FC - Queen of the South FC
odl.
?
Inverness CT - Ayr United
odl.
?
Partick Thistle - Greenock Morton
odl.
?
East Fife FC - Clyde FC
odl.
?
Forfar Athletic - Falkirk FC
odl.
?
Peterhead FC - Montrose FC
odl.
?
Raith Rovers - Airdrieonians FC
odl.
?
Stranraer FC - Dumbarton FC
odl.
?
Annan Athletic - Brechin City
odl.
?
Cowdenbeath FC - Stenhousemuir FC
odl.
?
Edinburgh City - Cove Rangers
odl.
?
Elgin City - Queen's Park FC
odl.
?
Stirling Albion - Albion Rovers
odl.
Kompletní výsledky
27.03.
Cambuur Leeuwarden - FC Eindhoven
odl.
27.03.
FC Dordrecht - FC Den Bosch
odl.
27.03.
MVV Maastricht - FC Volendam
odl.
27.03.
Roda JC - Go Ahead Eagles
odl.
27.03.
TOP Oss - Helmond Sport
odl.
27.03.
Almere City - SBV Excelsior
odl.
Kompletní výsledky
?
Odra Opole - Warta Poznań
odl.
?
GKS Jastrzębie - S. Nowy Sącz
odl.
?
Radomiak Radom - Chrobry Głogów
odl.
?
GKS Bełchatów - Sosnowiec
odl.
?
Stomil Olsztyn - Chojnice
odl.
?
GKS Tychy - Stal Mielec
odl.
?
Niepołomice - Wigry Suwałki
odl.
?
Miedź Legnica - Podbeskidzie
odl.
?
Nieciecza - Olimpia Grudziądz
odl.
Kompletní výsledky
27.03.
Viborg FF - FC Roskilde
odl.
27.03.
HB Køge - FC Fredericia
odl.
29.03.
Fremad Amager - Naestved BK
odl.
29.03.
Nykøbing FC - Kolding IF
odl.
29.03.
Vendsyssel FF - Hvidovre IF
odl.
29.03.
Vejle Boldklub - Skive IK
odl.
Kompletní výsledky
27.03.
Cork City - Sligo Rovers
odl.
27.03.
Dundalk FC - Waterford United
odl.
27.03.
St. Pat's - Shamrock Rovers
odl.
27.03.
Shelbourne FC - Derry City
odl.
27.03.
Finn Harps - Bohemians Dublin
odl.
27.03.
Athlone Town - Drogheda United
odl.
27.03.
Bray Wanderers - UC Dublin
odl.
27.03.
Cabinteely FC - Cobh Ramblers
odl.
27.03.
Galway United - Longford Town
odl.
?
Shamrock Rovers B - Wexford Youths
odl.
Kompletní výsledky
?
Ballymena United - Coleraine FC
odl.
Kompletní výsledky
?
Caernarfon Town - Connah's Quay
odl.
?
The New Saints FC - Bala Town
odl.
?
Barry Town - Newtown AFC
odl.
?
Airbus UK FC - Aberystwyth Town
odl.
?
Cardiff MU - Carmarthen Town
odl.
?
PenyBont FC - Cefn Druids
odl.
Kompletní výsledky
27.03.
Torpedo Žodino - Belšina Bobrujsk
1:0
27.03.
FK Ruch Brest - Energetik-BGU Minsk
0:1
11:00
FK Sluck - Dinamo Brest
0:1
13:00
Slavia Mozyr - BATE Borisov
2:1
15:00
FK Minsk - Dinamo Minsk
3:2
17:00
FK Gorodeja - Šachtër Soligorsk
0:2
29.03.
Isloč Minsk - FK Smoleviči
info
29.03.
Neman Grodno - FK Vitebsk
info
Kompletní výsledky
konec smlouvy
 
 
konec smlouvy
 
 
přestup
 
18,000,000 €
 
přestup
 
25,000,000 €
 
přestup
 
40,000,000 €
 
Všechny přestupy
19:55
Serie A (Parma - AS Rím)
20:30
Fotbal: Česko svět nedobylo (Důležité momenty fotbalového mistrovství světa v Německu.)
20:55
Bundesliga (Dortmund - Paderborn)
Kompletní TV program
Anketa
Měl by být Liverpoolu v případě ukončení sezony v Anglii udělen mistrovský titul?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!