Téma: Ohlédnutí za Ligou mistrů

 

Ohlédnutí za 2. kolem základních skupin Ligy mistrů

Zářijový program Ligy mistrů už je minulostí, a proto je čas na shrnutí druhého kola jejích základních skupin. V té nebyla na překvapivé výsledky nouze. V čele těchto šoků byli španělští giganti, Barcelona totiž jednoznačně prohrála na hřišti Benficy a Real dokonce doma podlehl Tiraspolu.  
01.10. | Názory a komentáře | žádný komentář
 

Ohlédnutí za 1. kolem základních skupin Ligy mistrů

Hlavní fáze Ligy mistrů odstartovala a hned na úvod nabídla několik zajímavých šlágrů. Úterní program byl v tomto ohledu skromnější a přinesl jen vítězství Bayernu v Barceloně, ve středu to však bylo o něčem jiné.  
17.09. | Názory a komentáře | 10 komentářů
 

Ohlédnutí za odvetami 4. předkola Ligy mistrů

Předkola Ligy mistrů a tím i nabitý srpnový program jsou již minulostí, a tudíž známe kompletní dvaatřicítku účastníků prestižní klubové soutěže. Určitě nejpřekvapivějším z nich je moldavský Tiraspol, jenž po domácím třígólovém vítězství remizoval v Záhřebu.  
01.09. | Názory a komentáře | žádný komentář
 

Ohlédnutí za 1. zápasy 4. předkola Ligy mistrů

Už jen pár dní nás dělí od toho, abychom znali kompletní složení zástupců v základních skupinách evropských pohárů. V tom nejdůležitějším, Lize mistrů, se hraje o nejméně místenek, pro kvalifikovaných šest celků ale půjde o velmi lukrativní záležitost.  
23.08. | Názory a komentáře | 4 komentáře
 

Ohlédnutí za odvetami 3. předkola Ligy mistrů

Třetí předkolo Ligy mistrů je už definitivně minulostí, a tudíž nastal čas na rekapitulaci jeho odvetných zápasů. V těch si derniéru v letošním ročníku Champions League odbyly oba pražské kluby, Slavia totiž vypadla s Ferencvárosem a Sparta s Monakem.  
13.08. | Aktuality | 1 komentář
 

Ohlédnutí za 1. zápasy 3. předkola Ligy mistrů

Úvodní zápasy třetího předkola jsou za námi a s ním tedy i vstup zbylých dvou českých mužstev do evropských pohárů. Tento týden si ale česká mužstva za rámeček opravdu nedají. Zejména proto, že Liga mistrů se našim končinám vzdálila.  
06.08. | Názory a komentáře | 3 komentáře
 

Ohlédnutí za odvetami čtvrtfinále Ligy mistrů

Odvetné zápasy čtvrtfinále Ligy mistrů nenabídly zdaleka tolik gólové akce, jako ty první. Všehovšudy bylo k vidění pouze pět branek, z čehož se o více než polovinu postaralo utkání v Dortmundu. O tomto duelu podrobněji níže.  
16.04. | Názory a komentáře | 54 komentářů
 

Ohlédnutí za 1. zápasy čtvrtfinále Ligy mistrů

Velmi zajímavé výsledky s příslibem napínavých odvet se urodily během prvního čtvrtfinálového týdne v Lize mistrů. Ve středu domácí týmy potvrdily role favoritů, do odvet však ještě zůstává všechno otevřené.  
09.04. | Názory a komentáře | žádný komentář
 

Ohlédnutí za 4. týdnem osmifinále Ligy mistrů

Tradiční déle než měsíc trvající fáze Ligy mistrů v podobě osmifinále je minulostí. V uplynulém týdnu se totiž odehrála jeho poslední čtvrtina, při níž favorité potvrdili své role a vedení nabyté v prvním zápase dovedli do cíle.  
20.03. | Názory a komentáře | 1 komentář
 

Ohlédnutí za 3. týdnem osmifinále Ligy mistrů

Osmifinále Ligy mistrů už je ze tří čtvrtin minulostí a díky tomu tak známé polovinu čtvrtfinalistů. V úterý došlo k poměrně dramatickým soubojům, o postupu v obou případech rozhodla jediná branka.  
13.03. | Názory a komentáře | 1 komentář
22:24 Bundesliga - výsledek
Výsledek dnešního utkání německé ligy: Mohuč - Augsburg 4:1 (10. Onisiwo, 15. Bell, 26. a 71. Burkhardt - 69. Zeqiri).
22:10 Rüdigera lanaří Juventus
Obránci londýnské Chelsea Antoniu Rüdigerovi končí po sezoně smlouva a proto kolem něj krouží velkokluby. Poslední informace hovoří o tom, že s fotbalistovými zástupci je v čilém kontaktu turínský Juventus. (getfootballnewsitaly.com)
21:55 Eredivisie - výsledky
Výsledek dnešního utkání nizozemské ligy: Willem II - Sittard 1:1 (59. Köhlert - 54. Noslin).
21:41 Calvert-Lewin mimo na pět týdnů
Podle manažera Evertonu Rafaela Beníteze bude chybět útočník Dominic Calvert-Lewin ještě celých pět týdnů. Jeho problémy se stehenním svalem zatím stále přetrvávají. (dailymail.co.uk)
21:17 V Saint Étienne je zápas zpožděn
Další duel francouzské ligy je ovlivněn řáděním fanoušků. Opožděn bude výkop duelu mezi Saint Étienne a Angers. Domácí diváci, kteří jsou nespokojení s výkony svého mužstva, zasypali hřiště pyrotechnikou. Mimo jiné také poškodili síť na jedné z branek. (twitter.com)
20:59 Iñigo Martínez dostane smlouvu
Iñigo Martínez by měl prodloužit smlouvu s Athleticem Bilbao. Současná smlouva mu platí do léta 2023, už nyní se ale připravuje návrh na nový kontrakt. (transfermarketweb.com)
20:47 Barcelona chce pokračovat v úsporách
Vedení Barcelony se i nadále snaží zredukovat výdaje, které vydává klub na mzdy. Po odchodu nejdražších hvězd v čele s Lionelem Messim a Antoinem Griezmannem mají být nyní na řadě další dva hráči. Podle španělských médií klub bude chtít významně snížit platy stoperovi Samuelu Umtitimu a záložníkovi Philippemu Coutinhovi, případně oba hráče v lednu prodat. (football-espana.net)
20:26 Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: FC Turín - Janov 3:2 (14. Sanabria, 31. Pobega, 77. Brekalo - 69. Destro, 80. Caicedo).
20:20 Benátky bez tří hráčů
Hned tři fotbalisté budou chybět o víkendu trenérovi italských Benátek Paolu Zanettimu. Sassuolo neohrozí Antonio Junior Vacca, Mattia Aramu a Daan Heymans. Vacca se zranil a bude scházet zhruba měsíc, Aramu je doma s horečkou a Heymans odcestoval z osobních důvodů do Belgie. (football-italia.net)
20:08 Newcastle prý jedná o Díazovi
Podle portugalských médií je Newcastle United připraven aktivovat v lednu výstupní klauzuli útočníka Luise Díaze z FC Porto. Ta má být celých 80 milionů eur. Čtyřiadvacetiletý Kolumbijec v dosavadním průběhu sezony nastřílel za klub i reprezentaci 11 branek. (dailymail.co.uk)
Další expres zprávy
Výsledkový servis
21.10.
Černá Hora - Ázerbájdžán
2:0
21.10.
Rusko - Malta
3:0
21.10.
Gruzie - Finsko
0:3
21.10.
Lotyšsko - Severní Makedonie
1:4
21.10.
Albánie - Arménie
5:0
21.10.
Turecko - Bulharsko
1:0
21.10.
Ukrajina - Faerské ostrovy
4:0
21.10.
Dánsko - Bosna a Hercegovina
8:0
21.10.
Izrael - Německo
0:1
21.10.
Portugalsko - Srbsko
2:1
21.10.
Polsko - Norsko
0:0
21.10.
Irsko - Švédsko
0:1
21.10.
Belgie - Kosovo
7:0
13:00
Kazachstán - Řecko
0:1
17:30
Itálie - Chorvatsko
3:0
18:00
Rakousko - Lucembursko
5:0
19:00
Švýcarsko - Rumunsko
2:0
20:15
Slovinsko - Wales
1:1
20:35
Skotsko - Maďarsko
2:1
20:45
Kypr - Nizozemsko
0:8
20:45
Island - Česko
4:0
21:10
Francie - Estonsko
info
23.10.
Anglie - Severní Irsko
info
Kompletní výsledky
21.10.
Fenerbahçe SK - Royal Antverpy FC
2:2
21.10.
SS Lazio - Olympique Marseille
0:0
21.10.
Ludogorec Razgrad - SC Braga
0:1
21.10.
FC Midtjylland - FK Crvena Zvezda
1:1
21.10.
Real Betis - Bayer Leverkusen
1:1
21.10.
Rapid Vídeň - Dinamo Záhřeb
2:1
21.10.
Sparta Praha - Olympique Lyon
3:4
21.10.
Rangers FC - Brøndby IF
2:0
21.10.
PSV Eindhoven - AS Monaco
1:2
21.10.
SK Sturm Graz - Real Sociedad
0:1
21.10.
SSC Neapol - Legia Varšava
3:0
21.10.
E. Frankfurt - Olympiakos Pireus
3:1
21.10.
Lokomotiv Moskva - Galatasaray SK
0:1
21.10.
West Ham United - KRC Genk
3:0
Kompletní výsledky
21.10.
HJK Helsinky - Maccabi Tel-Aviv
0:5
21.10.
Alashkert FC - LASK Linz
0:3
21.10.
Anorthosis - Flora Tallinn
2:2
21.10.
FK Bodø/Glimt - AS Řím
6:1
21.10.
Maccabi Haifa - Slavia Praha
1:0
21.10.
Feyenoord Rotterdam - Union Berlín
3:1
21.10.
FC Kodaň - PAOK Soluň
1:2
21.10.
NŠ Mura - Stade Rennes
1:2
21.10.
SBV Vitesse - Tottenham Hotspur
1:0
21.10.
Qarabağ Ağdam - Kairat Almaty
2:1
21.10.
FK Partizan - KAA Gent
0:1
21.10.
CSKA Sofia - Zarja Luhansk
0:1
21.10.
FK Jablonec - Randers FC
2:2
21.10.
CFR Cluj - AZ Alkmaar
0:1
21.10.
Slovan Bratis. - Lincoln Red Imps
2:0
21.10.
FC Basilej - Omonia Nikósie
3:1
Kompletní výsledky
21.10.
Bulharsko - Chorvatsko
1:0
21.10.
Srbsko - Lichtenštejnsko
11:0
16:00
Slovensko - Anglie
2:2
16:00
Arménie - Bělorusko
0:2
17:00
Maďarsko - Estonsko
3:0
17:00
Gruzie - Island
1:1
23.10.
Rusko - San Marino
info
23.10.
Německo - Rumunsko
info
Kompletní výsledky
19:00
Zamalek SC - Tusker FC
4:0
23.10.
Étoile Sahel - APR FC
info
23.10.
Royal Leopards - Sagrada Esperança
info
23.10.
Zanaco FC - Al Merreikh SC
info
23.10.
TP Mazembe - AmaZulu FC
info
23.10.
Petro de Luanda - Otôho
info
23.10.
Al Ahly - US GN Niamey
info
23.10.
Raja CA - LPRC Oilers
info
Kompletní výsledky
16:00
AS Vita Club - Marumo Gallants
1:1
16:00
GD Interclube - CFFA
neh.
23.10.
Coton Sport FC - Orapa United
info
23.10.
ASFA Yennenga - Binga FC
info
23.10.
CS Sfaxien - Bayelsa United
info
23.10.
JS Saoura - ASAC Concorde
info
23.10.
Al Masry Club - URA SC
info
23.10.
Al Ahly Tripolis - Biashara United
info
23.10.
Pyramids FC - Azam FC
info
Kompletní výsledky
21:00
Arsenal FC - Aston Villa
info
23.10.
Chelsea FC - Norwich City
info
23.10.
Crystal Palace - Newcastle United
info
23.10.
Everton FC - Watford FC
info
23.10.
Leeds United - Wolverhampton
info
23.10.
Southampton FC - Burnley FC
info
23.10.
Brighton - Manchester City
info
23.10.
Cardiff City - Middlesbrough FC
info
23.10.
Blackburn Rovers - Reading FC
info
23.10.
Blackpool FC - Preston North End
info
23.10.
AFC Bournemouth - Huddersfield Town
info
23.10.
Coventry City - Derby County
info
23.10.
Luton Town - Hull City
info
23.10.
Millwall FC - Stoke City
info
23.10.
Peterborough United - Q. P. R.
info
23.10.
West Bromwich Albion - Bristol City
info
23.10.
Birmingham City - Swansea City
info
23.10.
Accrington Stanley - Portsmouth FC
info
23.10.
AFC Wimbledon - Wigan Athletic
info
23.10.
Bolton Wanderers - Gillingham FC
info
23.10.
Burton Albion - Oxford United
info
23.10.
Doncaster Rovers - Cheltenham Town
info
23.10.
Ipswich Town - Fleetwood Town
info
23.10.
Milton - Rotherham United
info
23.10.
Morecambe FC - Plymouth Argyle
info
23.10.
Sheffield Wednesday - Lincoln City
info
23.10.
Shrewsbury Town - Cambridge United
info
23.10.
Sunderland AFC - Charlton Athletic
info
23.10.
Wycombe Wanderers - Crewe Alexandra
info
23.10.
Carlisle United - Oldham Athletic
info
23.10.
Exeter City - Mansfield Town
info
23.10.
Forest Green Rovers - Salford City
info
23.10.
Hartlepool United - Harrogate Town
info
23.10.
Port Vale - Colchester United
info
23.10.
Rochdale AFC - Sutton United
info
23.10.
Scunthorpe United - Crawley Town
info
23.10.
Stevenage FC - Leyton Orient
info
23.10.
Swindon Town - Bradford City
info
23.10.
Tranmere Rovers - Northampton Town
info
23.10.
Walsall FC - Barrow AFC
info
23.10.
Bristol Rovers - Newport County
info
23.10.
Aldershot Town - Bromley FC
info
23.10.
Chesterfield FC - Boreham Wood
info
23.10.
Dag & Red - Southend United
info
23.10.
Eastleigh FC - Altrincham FC
info
23.10.
Grimsby Town - Yeovil Town
info
23.10.
Notts County - Stockport County
info
23.10.
Solihull Moors - Halifax Town
info
23.10.
Torquay United - King's Lynn FC
info
23.10.
Weymouth FC - Wealdstone FC
info
23.10.
Barnet FC - Wrexham FC
info
23.10.
Maidenhead United - Woking FC
info
Kompletní výsledky
21:00
CA Osasuna - Granada CF
info
23.10.
Valencia CF - RCD Mallorca
info
23.10.
Cádiz CF - Deportivo Alavés
info
23.10.
Elche CF - Espanyol Barcelona
info
23.10.
Athletic Bilbao - Villarreal CF
info
21.10.
UD Almería - Real Sociedad B
3:1
21.10.
Real Zaragoza - Ponferrad.
1:1
21.10.
CD Mirandés - Girona FC
1:2
21.10.
Real Oviedo - Burgos CF
1:3
21:00
SD Eibar - FC Cartagena
info
23.10.
UD Ibiza - CF Fuenlabrada
info
23.10.
Sporting Gijón - Real Valladolid
info
23.10.
Málaga CF - CD Lugo
info
23.10.
CD Leganés - CD Tenerife
info
Kompletní výsledky
18:30
Turín FC - Janov CFC
3:2
20:45
UC Sampdoria - Spezia Calcio
info
23.10.
Salernitana Calcio - Empoli FC
info
23.10.
US Sassuolo - Venezia FC
info
23.10.
Bologna FC - AC Milán
info
20:30
Alessandria Calcio - FC Crotone
1:0
23.10.
US Lecce - Perugia Calcio
info
23.10.
AC Monza Brianza - AS Cittadella
info
23.10.
Ternana - L.R. Vicenza Virtus
info
23.10.
Benevento Calcio - Cosenza Calcio
info
23.10.
Frosinone Calcio - Ascoli Calcio
info
23.10.
Brescia Calcio - US Cremonese
info
21.10.
US Pro Vercelli - Giana Erminio
2:1
21.10.
Calcio Lecco - AC Renate
2:3
23.10.
Ancona–Matelica - US Fermana
info
23.10.
AC Imolese - US Grosseto
info
23.10.
AS Lucchese Libertas - AS Viterbese
info
23.10.
ACN Siena 1904 - Delfino Pescara
info
23.10.
Teramo Calcio - AC Cesena
info
23.10.
Vis Pesaro - AS Gubbio
info
Kompletní výsledky
20:30
1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg
4:1
23.10.
Bayern Mnichov - TSG Hoffenheim
info
23.10.
RB Lipsko - Greuther Fürth
info
23.10.
VfL Wolfsburg - SC Freiburg
info
23.10.
Arminia Bielefeld - Dortmund
info
23.10.
Hertha BSC - Mönchengladbach
info
18:30
SC Paderborn - Hamburger SV
1:2
18:30
Erzgebirge Aue - FC Ingolstadt 04
1:0
23.10.
Holstein Kiel - SV Darmstadt
info
23.10.
Fortuna Düsseldorf - Karlsruher SC
info
23.10.
1. FC Norimberk - 1. FC Heidenheim
info
23.10.
Schalke 04 - Dynamo Drážďany
info
19:00
VfL Osnabrück - Hallescher FC
0:0
23.10.
SV Waldhof Mannheim - FSV Zwickau
info
23.10.
Wehen Wiesbaden - SV Meppen
info
23.10.
Würzburg - SV Türkgücü-Ataspor München
info
23.10.
Saarbrück. - TSV Mnichov 1860
info
23.10.
SC Freiburg II - SC Verl
info
23.10.
1. FC Magdeburg - BFC Viktoria 1889
info
23.10.
Weiche Flensburg - Altona
info
23.10.
Atlas Delmenhorst - Hannover 96 II
info
23.10.
Jeddeloh - VfV Borussia Hildesheim
info
19:00
FSV Luckenwalde - TeBe Berlín
0:1
19:00
Hertha BSC II - Berlín AK 07
odl.
19:00
SV Babelsberg 03 - L. Lipsko
1:1
23.10.
Chemnitzer FC - Germ. Halberstadt
info
23.10.
Optik Rathenow - Carl Zeiss Jena
info
23.10.
Lichten. - VSG Altglienicke
info
19:30
Bonner SC - Preußen Münster
1:2
23.10.
SV Lippstadt 08 - Düsseldorf II
info
23.10.
Schalke 04 II - VfB Homberg
info
23.10.
Sp. Lotte - FC Wegberg-Beeck
info
23.10.
M'gladbach II - SV Rödinghausen
info
23.10.
Alemannia Aachen - Rot Weiss Ahlen
info
23.10.
1. FC Köln II - Rot-Weiß Essen
info
23.10.
SC Wiedenbrück 2000 - SV Straelen
info
23.10.
KFC Uerdingen - Wuppertaler SV
info
23.10.
Oberhausen - Fortuna Köln
info
18:30
FC 08 Homburg - TSV Steinbach
1:0
19:00
SSV Ulm 1846 - TSG Balingen
1:2
19:00
Kickers Offenbach - VfR Aalen
4:0
19:30
TSG Hoffenheim II - FK Pirmasens
0:2
23.10.
FSV Frankfurt - Großaspach
info
23.10.
Astoria Walldorf - Mainz II
info
23.10.
Hessen Kassel - Schott Mainz
info
23.10.
Rot-Weiss Koblenz - Bahlinger SC
info
23.10.
SV Elversberg - FC Gießen
info
19:00
SpVgg Unterhaching - Fürth II
5:2
19:00
Bayern Mnichov II - Norimberk II
3:0
19:00
SC Eltersdorf - FV Illertissen
0:2
19:30
FC Memmingen - FC Augsburg II
0:6
23.10.
1. FC Schweinfurt - Aschaffenburg
info
23.10.
SpVgg Bayreuth - TSV Buchbach
info
23.10.
TSV Rosenheim - TSV Rain am Lech
info
23.10.
SV Schalding-Heining - TSV Aubstadt
info
23.10.
FC Pipinsried - Wacker Burghausen
info
23.10.
VfB Eichstätt - SV Heimstetten
info
Kompletní výsledky
23.10.
Slovan Liberec - Sigma Olomouc
info
23.10.
1. FC Slovácko - Bohemians 1905
info
23.10.
FK Pardubice - Fastav Zlín
info
23.10.
MFK Karviná - Baník Ostrava
odl.
16:30
Vysočina Jihlava - Sparta Praha B
0:0
23.10.
Fotbal Třinec - Zbrojovka Brno
info
23.10.
Dukla Praha - FK Ústí nad Labem
info
23.10.
MFK Chrudim - 1. FK Příbram
info
23.10.
Vlašim - MFK Vyškov
info
23.10.
SFC Opava - Viktoria Žižkov
info
23.10.
SK Líšeň - FK Varnsdorf
odl.
17:00
FC Písek - Slavia Praha B
2:1
23.10.
Slavoj Vyšehrad - SK Rakovník
info
23.10.
Motorlet Praha - Jiskra Domažlice
info
23.10.
Baník Sokolov - Viktoria Plzeň B
info
23.10.
Povltavská FA - Admira Praha
info
23.10.
FK Králův Dvůr - Loko Vltavín
info
23.10.
FK Jablonec B - FK Pardubice B
info
23.10.
FK Teplice B - Sokol Živanice
info
23.10.
Ústí nad Orlicí - FK Zbuzany
info
23.10.
Slovan Velvary - FK Chlumec
info
23.10.
FC Vratimov - Sigma Olomouc B
info
23.10.
Jihlava B - ČSK Uherský Brod
info
23.10.
Slovan Rosice - Baník Ostrava B
info
23.10.
FK Blansko - FC Velké Meziříčí
info
23.10.
FC Dolní Benešov - Otrokovice
info
23.10.
SFK Vrchovina - MFK Frýdek-Místek
info
23.10.
Petřín Plzeň - Tatran Sedlčany
info
23.10.
FK Hořovicko - Č. Budějovice B
info
23.10.
Spartak Soběslav - Mar. Lázně
info
23.10.
Sokol Lom - SK Klatovy
info
23.10.
TJ Přeštice - Otava Katovice
info
23.10.
SK Doubravka - FC Rokycany
info
23.10.
Hvězda Cheb - ČLU Beroun
info
23.10.
SK Štětí - Arsenal Česká Lípa
info
23.10.
Neratovice-Byškov. - Aritma Praha
info
23.10.
SK Slaný - MFK Dobříš
info
23.10.
SK Český Brod - FC Chomutov
info
23.10.
Olympie Březová - Brandýs n. L.
info
23.10.
FK Ostrov - Tatran Rakovník
info
23.10.
FK Louny - SK Kladno
info
23.10.
Sparta Kutná Hora - Benátky n/J
info
23.10.
SK Tochovice - Sokol Libiš
info
23.10.
SK Vysoké Mýto - Dvůr Králové
info
23.10.
FK Letohrad - FK Čáslav
info
23.10.
FK Náchod - SK Sparta Kolín
info
23.10.
MFK Trutnov - SK Kosmonosy
info
23.10.
Horky nad Jizerou - FC Hlinsko
info
23.10.
Bystřice n/P - Sokol Lanžhot
info
23.10.
Start Brno - Spartak Velká Bíteš
info
23.10.
RSM Hodonín - Slavoj TKZ Polná
info
23.10.
FC Vsetín - FK Kozlovice
info
23.10.
Viktorie Přerov - 1. HFK Olomouc
info
23.10.
Val. Mez. - SFK Holešov
info
23.10.
Nové Sady Olomouc - SK Hranice
info
23.10.
TJ Skaštice - Slovan Bzenec
info
23.10.
TJ Nový Jičín - TJ Heřmanice
info
23.10.
Frýdlant n. O. - SSK Bilovec
info
23.10.
SK Dětmarovice - Frenštát
info
23.10.
MFK Vítkovice - FK SK Polanka
info
Kompletní výsledky
17:00
ŠKF Sereď - MŠK Žilina
1:1
23.10.
FC Zlaté Moravce - AS Trenčín
info
23.10.
FK Senica - MFK Ružomberok
info
23.10.
FK Pohronie - Spartak Trnava
info
23.10.
FK Humenné - Banská Bystrica
info
23.10.
Slovan Bratislava B - MFK Skalica
info
23.10.
Partizán Bardejov - Podbrezová
info
23.10.
MFK Dubnica - ŠTK 1914 Šamorín
info
23.10.
Slavoj Trebišov - MŠK Púchov
info
23.10.
MŠK Žilina B - FC Košice
info
Kompletní výsledky
21:00
AS Saint-Étienne - Angers SCO
info
23.10.
FC Nantes - Clermont Foot
info
23.10.
Lille OSC - Stade Brestois
info
23.10.
Paris FC - Toulouse FC
info
23.10.
AC Ajaccio - AS Nancy-Lorraine
info
23.10.
Amiens SC - Valenciennes FC
info
23.10.
USL Dunkerque - SM Caen
info
23.10.
Grenoble Foot 38 - Dijon FCO
info
23.10.
EA Guingamp - Nîmes Olympique
info
23.10.
Le Havre AC - Pau FC
info
23.10.
Chamois Niortais - Rodez AF
info
23.10.
FC Sochaux - US Quevilly-Rouen
info
19:00
FC Annecy - SO Cholet
3:0
19:00
Stade Lavallois - Bourg Péronnas
1:2
19:00
US Orléans - US Avranches
0:0
19:00
CS Sedan - Stade Briochin
2:1
19:00
FC Chambly - US Créteil
4:0
19:00
FC Villefranche - Bastia-Borgo
1:1
19:00
US Boulogne - LB Châteauroux
1:1
19:00
US Concarneau - FC Sète
2:0
Kompletní výsledky
18:00
Dinamo Moskva - FK Chimki
4:1
23.10.
FK Nižnij Novgorod - FK Krasnodar
info
23.10.
FK Rostov - Arsenal Tula
info
23.10.
CSKA Moskva - Křídla Sovětů
info
23.10.
Tom Tomsk - Volgar Astrachaň
info
23.10.
Neftechimik - Tekstilščik Ivanovo
info
23.10.
FK Orenburg - SKA Chabarovsk
info
23.10.
Akron Togliatti - FK Dolgoprudnyj
info
23.10.
Rotor Volgograd - Alanija V.
info
23.10.
Fakel Voroněž - Metallurg Lipeck
info
23.10.
Torpedo Moskva - Krasnojar.
info
23.10.
KAMAZ - Spartak Moskva II
info
23.10.
FK Krasnodar II - FC Kubaň
info
23.10.
Baltika Kaliningrad - Veles Moskva
info
Kompletní výsledky
21:15
Vitória SC - CS Marítimo
info
23.10.
CD Santa Clara - FC Famalicão
info
23.10.
CD Tondela - FC Porto
info
23.10.
Sporting CP - Moreirense FC
info
19:00
Académico Viseu - Varzim SC
1:0
19:00
UD Vilafranquense - Leixões SC
1:3
23.10.
FC Penafiel - Rio Ave FC
info
23.10.
Casa Pia AC - GD Chaves
info
23.10.
FC Porto B - SC Farense
info
23.10.
SL Benfica B - Académica Coimbra
info
Kompletní výsledky
23.10.
Aberdeen FC - Hibernian FC
info
23.10.
Celtic FC - St. Johnstone FC
info
23.10.
Dundee United - Motherwell FC
info
23.10.
Heart of Midlothian - Dundee FC
info
23.10.
Ross County - Livingston FC
info
23.10.
Annan - Jeanfield Swifts FC
info
23.10.
Banks O' Dee FC - Nairn County
info
23.10.
Berwick Rangers - Stirling Albion
info
23.10.
Brechin City - Haddington Athletic
info
23.10.
Broomhill FC - Tranent Juniors
info
23.10.
Brora Rangers - Albion Rovers
info
23.10.
Cowdenbeath FC - Civil Service
info
23.10.
Dunbar United - Lothian THV
info
23.10.
East Kilbride FC - Stirling Univ.
info
23.10.
East Stirlingshire FC - Bonnyrigg
info
23.10.
Edinburgh City - Bo'ness United
info
23.10.
Formartine United - Forfar Athletic
info
23.10.
Kelty Hearts - Buckie Thistle
info
23.10.
Dalbeattie Star - Rothes FC
info
23.10.
Preston Athletic - Auchinleck T.
info
23.10.
Sauchie Juniors FC - Dunipace FC
info
23.10.
Stenhousemuir FC - Huntly FC
info
23.10.
St. Cuthbert - Gala Fairydean
info
23.10.
Stranraer FC - Darvel FC
info
23.10.
Arbroath FC - Ayr United
info
23.10.
Kilmarnock FC - Hamilton Academical
info
23.10.
Partick Thistle - Dunfermli.
info
23.10.
Queen S. - Greenock Morton
info
23.10.
Raith Rovers - Inverness CT
info
23.10.
Airdrieonians FC - Dumbarton FC
info
23.10.
Cove Rangers - Clyde FC
info
23.10.
Montrose FC - East Fife FC
info
23.10.
Peterhead FC - Falkirk FC
info
Kompletní výsledky
20:00
Willem II - Fortuna Sittard
1:1
23.10.
FC Utrecht - SC Heerenveen
info
23.10.
PEC Zwolle - Heracles Almelo
info
23.10.
RKC Waalwijk - Sparta Rotterdam
info
20:00
ADO Den Haag - SBV Excelsior
0:2
20:00
Almere City - Jong PSV Eindhoven
3:5
20:00
Jong AZ Alkmaar - FC Volendam
0:1
20:00
FC Dordrecht - FC Den Bosch
3:3
20:00
FC Eindhoven - Jong AFC Ajax
1:3
20:00
NAC Breda - MVV Maastricht
3:0
20:00
SC Telstar - Helmond Sport
2:2
20:00
Jong Utrecht - TOP Oss
2:1
20:00
VVV Venlo - BV De Graafschap
1:2
23.10.
Roda JC - FC Emmen
info
Kompletní výsledky
20:45
RFC Seraing - Royal Charleroi SC
info
23.10.
Cercle Bruggy - Standard Lutych
info
23.10.
KV Kortrijk - KV Oostende
info
23.10.
KV Mechelen - SV Zulte Waregem
info
23.10.
KAS Eupen - RU Saint-Gilloise
info
20:00
Excel Mouscron - RWDM47
1:1
23.10.
Lierse Kempenzonen - KMSK Deinze
info
Kompletní výsledky
19:00
Yeni Malatyaspor - Altay SK
2:1
23.10.
Çaykur Rizespor - Kasimpaşa SK
info
23.10.
Gaz. Gaziantep - Giresunspor
info
23.10.
Konyaspor - Kayserispor
info
23.10.
Göztepe SK - Trabzonspor
info
19:00
Eyüpspor - Adanaspor
1:0
19:00
MKE Ankaragücü - Manisa BBSK
2:1
23.10.
Keçiörengücü - Istanbulspor
info
23.10.
Tuzlaspor - Bandirmaspor
info
23.10.
Boluspor - Menemen Belediyespor
info
23.10.
Samsunspor - Erzurum BB
info
Kompletní výsledky
23.10.
Atromitos FC - Ionikos FC
info
23.10.
Apollon Smyrnis - PAS Giannina FC
info
23.10.
Asteras Tripolis - Panathinaikos FC
info
Kompletní výsledky
23.10.
Austria Vídeň - SV Ried
info
23.10.
Admira - Swarovski Tirol
info
23.10.
Wolfsberger AC - Austria Klagenfurt
info
18:30
SKU Amstetten - Austria Vídeň Am.
2:0
18:30
Wacker Innsbruck - FC Juniors OÖ
5:1
18:30
Vorwärts Steyr - SV Lafnitz
1:3
18:30
Floridsdorfer AC - SV Horn
3:0
20:25
Austria Lustenau - Blau Weiß Linz
0:1
23.10.
Grazer AK - FC Liefering
info
23.10.
Rapid Vídeň Am. - FC Dornbirn
info
Kompletní výsledky
23.10.
BSC Young Boys - Lausanne Sport
info
23.10.
Grasshopper Curych - FC Curych
info
20:30
FC Aarau - FC Thun
0:2
20:30
La. Ouchy - Yverdon-Sport
odl.
21:00
FC Wil - Neuchâtel Xamax
info
23.10.
FC Winterthur - SC Kriens
info
23.10.
FC Vaduz - FC Schaffhausen
info
Kompletní výsledky
16:00
Desna Černihiv - Oleksandrija
1:1
18:30
Met. 1925 Charkov - Inhulec Petrove
4:0
23.10.
Veres Rivne - FC Mariupol
info
23.10.
Vorskla Poltava - Šachtar Doněck
info
23.10.
Černomorec Oděsa - FK Lvov
info
23.10.
Ruch Lvov - Olimpik Doněck
neh.
Kompletní výsledky
18:00
Radomiak Radom - Górnik Łęczna
3:1
20:30
Lech Poznań - Wisła Płock
4:1
23.10.
Raków Częstochowa - Nieciecza
info
23.10.
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
info
23.10.
Pogoń Szczecin - Jagiellonia
info
23.10.
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
info
21.10.
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie
2:4
20:30
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
0:0
23.10.
KS Polkowice - Korona Kielce
info
23.10.
Arka Gdynia - Resovia Rzeszów
info
23.10.
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
info
23.10.
GKS Tychy - Skra Częstochowa
info
Kompletní výsledky
16:30
Univ. Craiova - Gaz Metan M.
2:0
19:30
Chindia Târgovişte - CSU Craiova
0:1
23.10.
FC Voluntari - Argeş Piteşti
info
23.10.
CS Mioveni - FC Botoşani
info
23.10.
Dinamo Bu. - Rapid Bukurešť
info
Kompletní výsledky
15:30
Zalaegerszegi TE - Gyirmót SE
2:1
17:45
Paksi SE - Kisvárda FC
2:2
20:00
Újpest FC - MOL Fehérvár FC
1:0
Kompletní výsledky
18:00
HNK Šibenik - Slaven Belupo
1:1
23.10.
NK Osijek - Hrvatski dragovoljac
info
23.10.
Hajduk Split - HNK Gorica
info
Kompletní výsledky
21.10.
Napredak K. - FK Novi Pazar
1:1
16:00
Surdulica - FK Voždovac
1:3
18:00
FK Čukarički - Proleter NS
6:1
23.10.
Mladost Lučani - FK Kolubara
info
23.10.
Spartak Subotica - FK Metalac
info
Kompletní výsledky
23.10.
NK Bravo - NK Domžale
info
23.10.
NK Aluminij - NK Celje
info
23.10.
FC Koper - Olimpija Lublaň
info
Kompletní výsledky
16:15
Carsko Selo Sofia - Lokomotiv Sofia
2:0
19:45
Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
2:1
23.10.
Botev Vraca - Černo More Varna
info
23.10.
Arda Kardžali - Slavia Sofia
info
23.10.
Levski Sofia - Pirin Blagoevgrad
info
Kompletní výsledky
19:00
Vejle Boldklub - FC Nordsjaelland
2:0
18:30
Hvidovre IF - HB Køge
1:0
19:00
Hobro IK - Jammerbugt FC
0:1
23.10.
AC Horsens - Lyngby BK
info
23.10.
Esbjerg fB - FC Fredericia
info
Kompletní výsledky
23.10.
Djurgårdens IF - Kalmar FF
info
23.10.
BK Häcken - Halmstads BK
info
21.10.
GAIS Göteborg - AFC Eskilstuna
2:3
23.10.
Vasalunds IF - Västerås SK
info
23.10.
J-Södra - Örgryte IS
info
23.10.
Norrby IF - Östers IF
info
Kompletní výsledky
23.10.
Viking FK - Lillestrøm SK
info
23.10.
Stabaek Fotball - Molde FK
info
23.10.
FK Jerv - IK Start
info
Kompletní výsledky
16:30
FC Lahti - AC Oulu
0:0
17:30
SJK Seinäjoki - Ilves Tampere
4:2
23.10.
FC Honka - FC Haka
info
23.10.
KuPS Kuopio - HIFK Helsinky
info
23.10.
IFK Mariehamn - KTP Kotka
info
23.10.
VPS Vaasa - FF Jaro
info
23.10.
RoPS Rovaniemi - TPS Turku
info
23.10.
Ekenäs IF - IF Gnistan
info
23.10.
MP - JIPPO Joensuu
info
23.10.
Musan Salama - Klubi-04
info
23.10.
PK-35 - KPV Kokkola
info
Kompletní výsledky
18:00
Olympiakos N. - Doxa Katokopia
1:0
23.10.
Ethnikos Achnas - AEL Limassol
info
23.10.
Apollon Limassol - Pafos FC
info
Kompletní výsledky
23.10.
Hap. Eran Hadera - Hapoel Tel-Aviv
info
23.10.
Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona
info
23.10.
Mac P-Tik. - Hapoel Nof HaGalil
info
23.10.
Hapoel Beer-Sheva - Hap. Jeruzalém
info
Kompletní výsledky
23.10.
Longford Town - Shamrock Rovers
info
23.10.
Finn Harps - Sligo Rovers
info
20:45
St. Patrick's Athletic - Dundalk FC
info
20:45
Bohemians Dublin - Waterford United
info
20:45
Galway United - Bray Wanderers
info
20:45
UC Dublin - Treaty United FC
info
Kompletní výsledky
20:45
Dungannon Swifts - Carrick Rangers
info
23.10.
Ballymena United - Cliftonville FC
info
23.10.
Coleraine FC - Warrenpoint Town
info
23.10.
Crusaders FC - Glenavon FC
info
23.10.
Glentoran FC - Portadown FC
info
Kompletní výsledky
20:45
Flint Town United - TNS
info
21:00
Aberystwyth Town - PenyBont FC
info
23.10.
Bala Town - Barry Town
info
23.10.
Cardiff MU - Connah's Quay Nomads
info
23.10.
Haverfordwest County - Cefn Druids
info
23.10.
Newtown AFC - Caernarfon Town
info
Kompletní výsledky
19:00
Neman Grodno - BATE Borisov
0:2
23.10.
FK Sluck - FK Smorgoň
info
23.10.
FK Vitebsk - Šachtër Soligorsk
info
23.10.
FK Gomel - Energetik-BGU Minsk
info
23.10.
Dinamo Brest - Isloč Minsk
info
23.10.
Dinamo Minsk - Sputnik Rečica
neh.
Kompletní výsledky
23.10.
Žalgiris Vilnius - FK Panevėžys
info
Kompletní výsledky
23.10.
FK Spartaks - FK Valmiera
info
23.10.
BFC Daugavpils - Riga FC
info
23.10.
FK Liepāja - Noah Jūrmala
3:0k
Kompletní výsledky
23.10.
Tulevik Viljandi - Trans Narva
odl.
23.10.
Vaprus Pärnu - Levadia Tallinn
odl.
23.10.
Legion Tallinn - Flora Tallinn
odl.
Kompletní výsledky
23.10.
Leotar Trebinje - Sloboda Tuzla
info
23.10.
Rudar Prijedor - Velež Mostar
info
23.10.
Zrinjski Mostar - FK Sarajevo
info
Kompletní výsledky
23.10.
Rudar Pljevlja - Dečić Tuzi
info
23.10.
Jezero Plav - Sutjeska Nikšić
info
23.10.
Zeta Golubovci - OFK Petrovac
info
23.10.
FK Podgorica - Mornar Bar
info
23.10.
Bud. Podg. - Iskra Danilovgrad
info
Kompletní výsledky
23.10.
KF Egnatia - Teuta Durrës
info
23.10.
Kastrioti Kruja - KF Laçi
info
Kompletní výsledky
21.10.
Noravank - FC Urartu
0:1
21.10.
BKMA - Pyunik Jerevan
0:1
13:00
FK Van - Sevan FC
0:0
16:00
FC Noah - Ararat Jerevan
2:2
Kompletní výsledky
23.10.
Sabah FK - PFK Sumqayit
info
23.10.
Neftçi Baku - Zirä FK
info
Kompletní výsledky
23.10.
Gudja United - Hamrun Spartans
info
23.10.
Mosta FC - Floriana FC
info
23.10.
Gzira United - Balzan Youths
info
Kompletní výsledky
23.10.
Hamm Benfica - UNA Strassen
info
23.10.
Racing FC Luxembourg - US Mondorf
info
23.10.
Progrès Niedercorn - T. Pétange
info
23.10.
FC Wiltz - Fola Esch
info
Kompletní výsledky
21.10.
TB Tvøroyri - EB/Streymur
0:1
Kompletní výsledky
23.10.
AC Juvenes - FC Fiorentino
info
23.10.
SS San Giovanni - SP Cailungo
info
23.10.
SS Virtus - SP La Fiorita
info
23.10.
SP Domagnano - SP Tre Fiori
info
Kompletní výsledky
20:45
Europa Point - Manchester 62
info
23.10.
Europa FC - Magpies FC
info
23.10.
Lions Gibraltar - St Joseph's FC
info
Kompletní výsledky
konec kariéry
 
 
konec kariéry
 
- => -
 
volný hráč
 
 
volný hráč
 
 
konec kariéry
 
- => -
 
Všechny přestupy
20:55
AS Saint-Étienne - Angers SCO (Přímý přenos 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats)
20:55
Arsenal - Aston Villa (Premier League)
21:00
FK Teplice-FC Viktoria Plzeň (FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 11. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy))
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne El Clásico mezi Barcelonou a Realem Madrid?
Hlasovat
Anketa
Udrží Češi v kvalifikaci druhé místo?
Hlasovat