Expres zprávy

23.02.2020 19:27 - Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Manchester United - Watford 3:0 (42. z penalty Fernandes, 60. Martial, 75. Greenwood), Wolverhampton - Norwich 3:0 (19. a 30. Jota, 50. Jiménez), Arsenal - Everton 3:2 (27. Nketiah, 33. a 46. Aubameyang - 1. Calwert-Lewin, 45+4. Richarlison).
23.02.2020 19:15 - Tonali měl možnost zamířit do Neapole
Neapol podle italských médií chtěla získat Sandra Tonaliho, ovšem neuspěla. Partenopei měli Brescii Calcio nabítet 45 milionů eur, zatímco nováček Serie A požaduje alespoň 80 milionů. (football-italia.net)
23.02.2020 18:59 - Ligue 1 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů francouzské ligy: Saint-Étienne - Remeš 1:1 (73. Bouanga - 90+3. z penalty Dia), Rennes - Nîmes 2:1 (7. a 89. Niang - 1. Roux).
23.02.2020 18:56 - FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Karviná - Teplice 3:0 (18. Lingr, 22. Taiwo, 43. Janečka), Zlín - České Budějovice 2:3 (53. Simerský, 69. Džafić - 11. a 67. Mršić, 45. Havel), Olomouc - Sparta 1:0 (27. Chytil).
23.02.2020 18:39 - Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Utrecht - Twente 2:1 (83. Kerk, 86. Arweiler - 70. Vučkić), Alkmar - Zwolle 2:0 (54. a 60. obě z penalt Koopmeiners), Vitesse - PSV Eindhoven 1:2 (50. Matavž - 59. z penalty Lammers, 63. Gakpo), Heracles - Ajax 1:0 (77. Dessers).
23.02.2020 18:34 - Karviná podle mě do ligy patří, řekl Jarábek
Další výhru má na kontě Karviná, která si tentokrát poradila s Teplicemi a ukazuje, že se chce mezi českou elitou udržet. "Věděli jsme, že jsme Teplice v ligové historii ještě neporazili, ale sérii jsme zbořili a jsme rádi. Takový zápas jako dnes se mi dobře hodnotí, z naší strany to byl kvalitní zápas, který měl tempo, hlavně v první půli. Musím všem poděkovat za odvedenou práci, kromě hráčů i realizačnímu týmu a lidem ve vedení. Dobrý vstup do jara je zásluha všech. Doufám, že v tom budeme pokračovat. Karviná podle mě do ligy patří, zázemím, fanoušky. Jsem o tom přesvědčený," řekl karvinský trenér Juraj Jarábek. (ČTK)
23.02.2020 18:14 - Ristovski dostane vylepšenou smlouvu
Štefan Ristovski by v dohledné době mohl podepsat nový kontrakt s lisabonským Sportingem. Portugalský klub pro makedonského obránce chystá novou smlouvu, díky níž si fotbalista přijde na lepší peníze, aktuálně vydělává 450 tisíc eur ročně. (abola.pt)
23.02.2020 17:55 - LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Osasuna - Granada 0:3 (4. a 28. Machís, 41. Foulquier), Alavés - Athletic 2:1 (28. Lucas z penalty, 90. Ely - 17. R. García), Valladolid - Espanyol 2:1 (77. Ramírez, 83. Guardiola - 90+2. z penalty Embarba).
23.02.2020 17:41 - Saburtalo Tbilisi vítězem Superpoháru
Výsledek Superpoháru v Gruzii: Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi 0:1 (14. Kochreidze).
23.02.2020 17:21 - Bundesliga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů německé ligy: Leverkusen - Augsburg 2:0 (25. Diaby, 59. Amiri).
23.02.2020 17:12 - Brémy potvrdily absenci Füllkruga
Niclas Füllkrug do konce sezóny nebude k dispozici Werderu Brémy. Útočník severoněmeckého klubu podstoupil další operaci kolena, se kterým laboruje od září minulého roku. (transfermarkt.de)
23.02.2020 16:58 - Fortuna liga - výsledek
Výsledek dnešního utkání slovenské ligy: Senica - Trnava 2:0 (36. Eneji, 45+1. Samson).
23.02.2020 16:13 - Paredes se vrátil do nominace PSG
Paris Saint-Germain čeká večerní ligový zápas s Bordeaux, do kterého může zasáhnout i Leandro Paredes. Argentinský záložník se po absenci v úvodním osmifinále Ligy mistrů v Dortmundu (1:2) vrátil do nominace úřadujícího šampiona Francie. (lequipe.fr)
23.02.2020 15:59 - Dijon čeká na zprávy o Chouiarovi
Jenom pět minut včera strávil na trávníku Mounir Chouiar. Útočník Dijonu si hned v úvodu souboje s AS Monaco poranil stehenní sval a čeká na výsledky podrobného vyšetření. (lequipe.fr)
23.02.2020 15:40 - Benzia si poranil stehenní sval
Yassine Benzia si během pátečního tréninku poranil stehenní sval a čeká ho nucená pauza. Útočník francouzského Dijonu nenastoupil včera proti AS Monaco, vedle toho přijde o několik dalších zápasů. (lequipe.fr)
23.02.2020 15:19 - Barcelona přišla o Roberta
Barcelona před sebou má zápasy proti Neapoli a Realu Madrid, do kterých nezasáhne Sergi Roberto - obránce či záložník katalánského klubu si poranil stehenní sval. (onefootball.com)
23.02.2020 15:11 - Füllkrug byl na další operaci
Niclas Füllkrug za sebou má druhou operaci. Útočník Werderu si v září poranil koleno, po dalším chirurgickém zákroku nyní pravděpodobně přijde o zbytek sezony. (sport1.de)
23.02.2020 14:52 - Imbula se vyvázal ze smlouvy ve Stoke
Giannelli Imbula se stal volným hráčem. Francouzský záložník tento týden ukončil nepovedení hostování v Lecce a vrátil se do Stoke City, s jehož vedením se nyní dohodl na rozvázání spolupráce. Jeho další kroky by mohly směřovat do Lokomotivu Moskva. (football-italia.net)
23.02.2020 14:30 - Hazard může chybět další dva měsíce
Eden Hazard se po krátké době vrátil na marodku Realu Madrid, během včerejšího utkání s Levante si opětovně poranil kotník a podrobné vyšetření odhalilo zlomeninu. Belgického fotbalistu čeká další dlouhá pauza, mimo hru má být zhruba dva měsíce. (marca.com)
23.02.2020 14:25 - Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Janov - Lazio 2:3 (57. Cassata, 90. Criscito z penalty - 2. Marušić, 51. Immobile, 71. Cataldi), Atalanta - Sassuolo, Hellas Verona - Cagliari, Turín - Parma, Inter Milán - Sampdoria odloženo.
19:27 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: Manchester United - Watford 3:0 (42. z penalty Fernandes, 60. Martial, 75. Greenwood), Wolverhampton - Norwich 3:0 (19. a 30. Jota, 50. Jiménez), Arsenal - Everton 3:2 (27. Nketiah, 33. a 46. Aubameyang - 1. Calwert-Lewin, 45+4. Richarlison).
19:15 Tonali měl možnost zamířit do Neapole
Neapol podle italských médií chtěla získat Sandra Tonaliho, ovšem neuspěla. Partenopei měli Brescii Calcio nabítet 45 milionů eur, zatímco nováček Serie A požaduje alespoň 80 milionů. (football-italia.net)
18:59 Ligue 1 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů francouzské ligy: Saint-Étienne - Remeš 1:1 (73. Bouanga - 90+3. z penalty Dia), Rennes - Nîmes 2:1 (7. a 89. Niang - 1. Roux).
18:56 FORTUNA:LIGA - výsledky
Výsledky dnešních zápasů české ligy: Karviná - Teplice 3:0 (18. Lingr, 22. Taiwo, 43. Janečka), Zlín - České Budějovice 2:3 (53. Simerský, 69. Džafić - 11. a 67. Mršić, 45. Havel), Olomouc - Sparta 1:0 (27. Chytil).
18:39 Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Utrecht - Twente 2:1 (83. Kerk, 86. Arweiler - 70. Vučkić), Alkmar - Zwolle 2:0 (54. a 60. obě z penalt Koopmeiners), Vitesse - PSV Eindhoven 1:2 (50. Matavž - 59. z penalty Lammers, 63. Gakpo), Heracles - Ajax 1:0 (77. Dessers).
18:34 Karviná podle mě do ligy patří, řekl Jarábek
Další výhru má na kontě Karviná, která si tentokrát poradila s Teplicemi a ukazuje, že se chce mezi českou elitou udržet. "Věděli jsme, že jsme Teplice v ligové historii ještě neporazili, ale sérii jsme zbořili a jsme rádi. Takový zápas jako dnes se mi dobře hodnotí, z naší strany to byl kvalitní zápas, který měl tempo, hlavně v první půli. Musím všem poděkovat za odvedenou práci, kromě hráčů i realizačnímu týmu a lidem ve vedení. Dobrý vstup do jara je zásluha všech. Doufám, že v tom budeme pokračovat. Karviná podle mě do ligy patří, zázemím, fanoušky. Jsem o tom přesvědčený," řekl karvinský trenér Juraj Jarábek. (ČTK)
18:14 Ristovski dostane vylepšenou smlouvu
Štefan Ristovski by v dohledné době mohl podepsat nový kontrakt s lisabonským Sportingem. Portugalský klub pro makedonského obránce chystá novou smlouvu, díky níž si fotbalista přijde na lepší peníze, aktuálně vydělává 450 tisíc eur ročně. (abola.pt)
17:55 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Osasuna - Granada 0:3 (4. a 28. Machís, 41. Foulquier), Alavés - Athletic 2:1 (28. Lucas z penalty, 90. Ely - 17. R. García), Valladolid - Espanyol 2:1 (77. Ramírez, 83. Guardiola - 90+2. z penalty Embarba).
17:41 Saburtalo Tbilisi vítězem Superpoháru
Výsledek Superpoháru v Gruzii: Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi 0:1 (14. Kochreidze).
17:21 Bundesliga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů německé ligy: Leverkusen - Augsburg 2:0 (25. Diaby, 59. Amiri).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
22.02.
Hienghène Sport - Eastern Suburbs
0:4
22.02.
Hekari United - ABM Galaxy
2:1
Kompletní výsledky
22.02.
Chelsea FC - Tottenham Hotspur
2:1
22.02.
Burnley FC - AFC Bournemouth
3:0
22.02.
Crystal Palace - Newcastle
1:0
22.02.
Sheffield United - Brighton
1:1
22.02.
Southampton FC - Aston Villa
2:0
22.02.
Leicester City - Man. City
0:1
15:00
Manchester United - Watford FC
3:0
15:00
Wolverhampton - Norwich City
3:0
17:30
Arsenal FC - Everton FC
3:2
24.02.
Liverpool FC - West Ham United
info
22.02.
Brentford FC - Blackburn
2:2
22.02.
Barnsley FC - Middlesbrough FC
1:0
22.02.
Birmingham City - Sheff. Wed
3:3
22.02.
Bristol City - W. B. A.
0:3
22.02.
Charlton Athletic - Luton Town
3:1
22.02.
Leeds United - Reading FC
1:0
22.02.
Nottingham Forest - Q. P. R.
0:0
22.02.
Preston North End - Hull City
2:1
22.02.
Wigan Athletic - Millwall FC
1:0
22.02.
Stoke City - Cardiff City
2:0
22.02.
Swansea City - Huddersf.
3:1
22.02.
Accrington - Rotherham United
1:2
22.02.
AFC Wimbledon - Blackpool FC
0:0
22.02.
Fleetwood Town - Portsmouth FC
1:0
22.02.
Ipswich Town - Oxford United
0:1
22.02.
Lincoln City - Gillingham FC
0:0
22.02.
Milton - Bolton Wanderers
1:0
22.02.
Peterborough United - Bury FC
neh.
22.02.
Rochdale AFC - Coventry City
1:2
22.02.
Shrewsbury Town - Doncaster Rovers
1:0
22.02.
Southend United - Burton Albion
2:3
22.02.
Sunderland AFC - Bristol Rovers
3:0
22.02.
Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers
3:1
22.02.
Carlisle United - Morecambe FC
2:2
22.02.
Cheltenham Town - Mansfield Town
1:0
22.02.
Crawley Town - Stevenage FC
2:0
22.02.
Crewe Alexandra - Macclesfield Town
2:0
22.02.
Leyton Orient - Oldham Athletic
2:2
22.02.
Northampton Town - Exeter City
2:0
22.02.
Plymouth Argyle - Cambridge United
0:0
22.02.
Salford City - Colchester United
1:2
22.02.
Scunthorpe United - Forest Green
1:0
22.02.
Swindon Town - Grimsby Town
3:1
22.02.
Walsall FC - Port Vale
2:2
22.02.
Newport County - Bradford City
2:1
22.02.
Boreham Wood - Yeovil Town
1:0
22.02.
Chesterfield FC - Ebbsfleet United
4:0
22.02.
Chorley FC - Barnet FC
0:1
22.02.
Dag & Red - Solihull Moors
2:0
22.02.
Dover Athletic - AFC Fylde
5:1
22.02.
Harrogate Town - Eastleigh FC
3:0
22.02.
Hartlepool United - Notts County
2:0
22.02.
Maidenhead United - Aldershot Town
1:2
22.02.
Torquay United - Halifax Town
1:0
22.02.
Woking FC - Stockport County
1:1
22.02.
Bromley FC - Wrexham FC
0:2
22.02.
Sutton United - Barrow AFC
2:2
Kompletní výsledky
22.02.
Celta Vigo - CD Leganés
1:0
22.02.
FC Barcelona - SD Eibar
5:0
22.02.
Real Sociedad - Valencia CF
3:0
22.02.
Levante UD - Real Madrid
1:0
12:00
CA Osasuna - Granada CF
0:3
14:00
Alavés - Athletic Bilbao
2:1
16:00
Real Valladolid - Espanyol
2:1
18:30
Getafe CF - Sevilla FC
info
21:00
Atlético Madrid - Villarreal CF
info
22.02.
AD Alcorcón - UD Las Palmas
1:1
22.02.
UD Almería - CF Fuenlabrada
0:0
22.02.
Girona FC - SD Ponferradina
2:0
22.02.
CD Tenerife - Elche CF
1:0
22.02.
Albacete Balompié - CD Numancia
2:1
12:00
CD Lugo - Real Oviedo
1:0
16:00
Real Zaragoza - La Coruña
3:1
18:15
Extremadura UD - CD Mirandés
info
18:15
Málaga CF - Racing Santander
info
21:00
Rayo Vallecano - SD Huesca
info
22.02.
Real Oviedo B - Coruxo FC
1:0
11:30
Getafe CF B - Rayo Majadahonda
3:0
11:30
UD Melilla - UP Langreo
2:0
12:00
Atlético Baleares - Racing Ferrol
1:0
12:00
Atlético Madrid B - Pontevedra CF
1:1
12:00
Celta Vigo B - UD Las Palmas B
1:0
12:00
Las Rozas - Peña Deportiva
1:1
17:00
Real Madrid Castilla - S.S. Reyes
2:0
17:00
Marino Luanco - Internacional
0:0
18:00
UD Ibiza - Sporting Gijón B
info
22.02.
SD Leioa - Haro Deportivo
2:2
22.02.
Athletic Bilbao B - Arenas Club
1:1
12:00
Burgos CF - CD Tudelano
3:0
17:00
Real Unión Club - SD Amorebieta
0:1
17:00
UD Logroñés - CA Osasuna B
2:1
17:00
Unionistas - CF Salmantino
1:1
17:00
CD Guijuelo - CD Leonesa
3:1
17:00
CD Izarra - CD Calahorra
1:1
17:00
Barakaldo CF - Deportivo Alavés B
1:1
18:00
Real Sociedad B - Real Valladolid B
info
22.02.
FC Barcelona B - Hércules CF
0:0
12:00
UE Llagostera - Orihuela CF
1:1
12:00
FC Andorra - Levante UD B
0:1
12:00
CD Ebro - Villarreal CF B
2:1
12:00
Valencia CF B - Badalona CF
0:0
17:00
Lleida Esportiu - SD Ejea
2:0
17:00
CD Castellón - Gimnástic
3:2
17:00
UE Olot - CE Sabadell FC
1:1
18:00
UE Cornellà - AE Prat
info
18:00
CF La Nucía - Espanyol Barcelona B
info
22.02.
CD Badajoz - Talavera CF
2:0
22.02.
Villarrubia CF - Mérida AD
5:1
11:30
Sevilla FC B - CD San Fernando
1:0
11:30
Cádiz CF B - Córdoba CF
1:1
17:00
UD Marbella - Real Linense
0:0
17:00
Huelva - Atl. Sanluqueño
2:0
17:00
Real Murcia - UCAM Murcia
3:1
17:00
Algeciras CF - FC Cartagena
1:1
17:30
Yeclano - CP Villarrobledo
1:0
18:00
Granada CF B - CD Don Benito
info
Kompletní výsledky
22.02.
Bologna FC - Udinese Calcio
1:1
22.02.
SPAL 2013 - Juventus FC
1:2
22.02.
ACF Fiorentina - AC Milán
1:1
12:30
Janov CFC - SS Lazio
2:3
15:00
Hellas Verona - Cagliari Calcio
odl.
15:00
Turín FC - Parma Calcio
odl.
15:00
Atalanta Bergamo - US Sassuolo
odl.
18:00
AS Řím - US Lecce
info
20:45
Inter Milán - UC Sampdoria
odl.
22.02.
Virtus Entella - Benevento
0:4
22.02.
Ascoli Calcio - US Cremonese
odl.
22.02.
AS Cittadella - SS Juve Stabia
3:0
22.02.
Trapani Calcio - Spezia Calcio
1:1
22.02.
AC Pisa 1909 - Venezia FC
1:2
15:00
Pordenone Calcio - Chievo Verona
0:1
15:00
Salernitana Calcio - AS Livorno
1:0
21:00
FC Crotone - Delfino Pescara
info
24.02.
Perugia Calcio - Empoli FC
info
22.02.
Carrarese Calcio - A.C. Gozzano
3:0
22.02.
AC Renate - US Pergolettese
1:2
22.02.
AC Monza Brianza - AC Arezzo
1:1
22.02.
Robur Siena - UC AlbinoLeffe
1:1
15:00
US Pontedera - Alessandria Calcio
0:1
15:00
Juventus U23 - US Pianese ASD
1:0
15:00
Olbia Calcio - AC Pistoiese
1:0
17:30
Giana Erminio - Calcio Como
odl.
17:30
Calcio Lecco - Pro Patria Calcio
odl.
24.02.
US Pro Vercelli - Novara Calcio
info
22.02.
VV Verona - Rimini Calcio
0:0
22.02.
Modena FC - FC Südtirol-Alto Adige
1:0
22.02.
US Fermana - Vis Pesaro
1:1
22.02.
Alma Fano - AC Imolese
2:0
15:00
AC FeralpiSalò - Carpi FC
odl.
15:00
AC Cesena - L.R. Vicenza Virtus
1:3
15:00
ASD Union ArzignanoChiampo - Padova
odl.
15:00
AS Gubbio - Reggio Audace
0:0
15:00
Piacenza Calcio - Sambenedettese
odl.
15:00
Ravenna Calcio - US Triestina
0:1
22.02.
FC Rieti - Teramo Calcio
0:2
22.02.
Virtus Francavilla - FC Catanzaro
4:0
15:00
SS Cavese - SSC Bari
1:1
15:00
Urbs Reggina 1914 - Paganese Calcio
3:0
15:00
AS Viterbese - Potenza SC
1:3
15:00
Liberty Monopoli - Sicula Leonzio
0:1
15:00
Calcio Catania - Ternana Calcio
0:0
17:30
Rende Calcio - US Avellino
0:1
17:30
AZ Picerno - Bisceglie Calcio
1:0
17:30
US Casertana - US Vibonese
1:2
Kompletní výsledky
22.02.
M'gladbach - TSG Hoffenheim
1:1
22.02.
Hertha BSC - 1. FC Köln
0:5
22.02.
SC Freiburg - Düsseldorf
0:2
22.02.
Werder Brémy - Dortmund
0:2
22.02.
Schalke 04 - RB Lipsko
0:5
15:30
Bayer Leverkusen - FC Augsburg
2:0
18:00
VfL Wolfsburg - 1. FSV Mainz 05
info
24.02.
Eintracht Frankfurt - Union Berlín
info
22.02.
Hamburger SV - FC St. Pauli
0:2
22.02.
Holstein Kiel - Heidenheim
0:1
22.02.
VfB Stuttgart - Regensburg
2:0
22.02.
Drážďany - VfL Bochum
1:2
13:30
1. FC Norimberk - SV Darmstadt
1:2
13:30
A. Bielefeld - Hannover 96
1:0
13:30
SV Sandhausen - Karlsruher SC
0:2
22.02.
1. FC Kaiserslautern - FSV Zwickau
0:0
22.02.
Würzburger Kickers - Braunschweig
3:1
22.02.
KFC Uerdingen - Preußen Münster
0:2
22.02.
Hansa Rostock - FC Ingolstadt 04
3:0
22.02.
Carl Zeiss Jena - SV Meppen
0:2
22.02.
MSV Duisburg - SV Waldhof Mannheim
2:3
13:00
TSV Mnichov 1860 - 1. FC Magdeburg
1:1
14:00
Hallescher FC - SpVgg Unterhaching
3:5
24.02.
Chemnitzer FC - Bayern Mnichov II
info
22.02.
VfB Lübeck - KSV Holstein Kiel II
4:0
22.02.
TSV Havelse - Altonaer FC von 1893
odl.
22.02.
SSV Jeddeloh - Hansa Lüneburg
odl.
13:00
Hamburger SV II - Weiche Flensburg
odl.
13:30
Hannover 96 II - FC St. Pauli II
odl.
14:00
Norderstedt - VfL Wolfsburg II
2:4
14:00
VfB Oldenburg - SW Rehden
3:1
22.02.
Chemie Lipsko - Germ. Halberstadt
0:0
22.02.
SV Babelsberg 03 - Fürstenwalde
1:2
22.02.
Optik Rathenow - Lokomotive Lipsko
1:3
22.02.
ZFC Meuselwitz - Rot-Weiß Erfurt
neh.
22.02.
VfB Auerbach - Energie Cottbus
3:2
13:30
Berlín AK 07 - Hertha BSC II
3:1
13:30
BFC Vikto. - Bischofswerdaer FV 08
odl.
22.02.
SC Verl - Fortuna Düsseldorf II
0:0
22.02.
SV Lippstadt 08 - Bergisch Gladbach
odl.
22.02.
Bonner SC - Fortuna Köln
2:2
22.02.
Schalke 04 II - M'gladbach II
0:0
22.02.
VfB Homberg - Borussia Dortmund II
2:2
22.02.
1. FC Köln II - TuS Haltern
1:1
22.02.
SG Wattenscheid - Wuppertaler SV
neh.
15:00
SV Rödinghausen - Alemannia Aachen
3:3
22.02.
FC 08 Homburg - SC Freiburg II
3:0
22.02.
FK Pirmasens - SSV Ulm 1846
0:0
22.02.
TSV Steinbach - Teutonia
2:1
22.02.
FSV Frankfurt - Saarbrück.
0:1
22.02.
Kickers Offenbach - Bahlinger SC
3:0
22.02.
SV Elversberg - VfR Aalen
1:0
14:00
Rot-Weiss Koblenz - Bayern Alzenau
0:0
Kompletní výsledky
22.02.
Ml. Boleslav - 1. FC Slovácko
0:0
22.02.
Slavia Praha - SFC Opava
2:0
22.02.
Slovan Liberec - Bohemians
3:1
22.02.
Viktoria Plzeň - Příbram
4:0
14:30
MFK Karviná - FK Teplice
3:0
14:30
Fastav Zlín - Č. Budějovice
2:3
17:00
Sigma Olomouc - Sparta Praha
1:0
24.02.
Baník Ostrava - FK Jablonec
info
22.02.
SK DFO Pardubice - Slovan Liberec
1:0
11:00
Sparta Praha - Lokomotiva Brno
3:1
13:30
Viktoria Plzeň - Dukla Praha
6:1
14:00
Slavia Praha - 1. FC Slovácko
2:0
Kompletní výsledky
22.02.
Zlaté Moravce - ŠKF Sereď
1:3
22.02.
Ružomberok - Dunaj. Streda
0:0
22.02.
FK Pohronie - MŠK Žilina
0:1
22.02.
Slovan Bratis. - AS Trenčín
2:0
22.02.
Zemplín Michalovce - FC Nitra
1:0
15:00
FK Senica - Spartak Trnava
2:0
Kompletní výsledky
22.02.
Marseille - FC Nantes
1:3
22.02.
Racing Strasbourg - Amiens SC
0:0
22.02.
Angers SCO - Montpellier HSC
1:0
22.02.
Lille OSC - Toulouse FC
3:0
22.02.
Dijon FCO - AS Monaco
1:1
15:00
St-Étienne - Stade Reims
1:1
17:00
Stade Rennes - Nîmes
2:1
21:00
Paris SG - Girondins Bordeaux
info
22.02.
RC Lens - SM Caen
1:4
24.02.
ES Troyes - AJ Auxerre
info
22.02.
Red Star FC - Stade Lavallois
1:0
Kompletní výsledky
22.02.
CD Tondela - Rio Ave FC
1:2
22.02.
Belenenses - CS Marítimo
1:0
16:00
Ferreira - FC Famalicão
2:1
16:00
Moreirense FC - CD Santa Clara
2:1
18:30
Sporting CP - Boavista FC
info
21:00
SC Braga - Vitória FC Setúbal
info
21:30
FC Porto - Portimonense SC
info
24.02.
Gil Vicente FC - SL Benfica
info
22.02.
Leixões SC - SC Covilhã
0:0
22.02.
UD Oliveirense - Casa Pia AC
2:1
22.02.
FC Porto B - Estoril Praia
1:1
22.02.
GD Chaves - CD Feirense
1:2
12:15
Académico Viseu - SL Benfica B
1:1
16:00
CD Mafra - FC Penafiel
1:0
16:00
Cova Piedade - Varzim SC
1:2
17:00
CD Nacional - Académica Coimbra
1:0
Kompletní výsledky
22.02.
Aberdeen FC - Ross County
1:2
22.02.
Hamilton Academical - Motherwell FC
0:0
22.02.
Hibernian FC - Livingston FC
1:1
14:30
St. Johnstone FC - Rangers FC
2:2
16:00
Celtic FC - Kilmarnock FC
3:1
22.02.
Arbroath FC - Ayr United
1:1n
22.02.
Greenock Morton - Alloa Athletic
4:4
22.02.
Partick Thistle - Dunfermli.
odl.
22.02.
Queen of the South FC - Dundee FC
0:1
22.02.
Dumbarton FC - Forfar Athletic
odl.
22.02.
East Fife FC - Stranraer FC
4:2
22.02.
Falkirk FC - Montrose FC
1:0
22.02.
Peterhead FC - Airdrieonians FC
0:2
22.02.
Raith Rovers - Clyde FC
2:0
22.02.
Annan Athletic - Albion Rovers
2:1
22.02.
Cove Rangers - Queen's Park FC
2:0
22.02.
Edinburgh City - Brechin City
0:0
22.02.
Elgin City - Cowdenbeath FC
odl.
22.02.
Stirling Albion - Stenhousemuir FC
odl.
Kompletní výsledky
22.02.
FC Emmen - Willem II
4:2
22.02.
Feyenoord - Fortuna Sittard
2:1
22.02.
SC Heerenveen - ADO Den Haag
2:2
22.02.
FC Groningen - VVV Venlo
0:1
12:15
FC Utrecht - FC Twente
2:1
14:30
AZ Alkmaar - PEC Zwolle
2:0
14:30
SBV Vitesse - PSV Eindhoven
1:2
16:45
Heracles Almelo - AFC Ajax
1:0
24.02.
Jong Utrecht - FC Volendam
info
24.02.
Jong AZ Alkmaar - FC Eindhoven
info
Kompletní výsledky
22.02.
Standard Lutych - Antverpy
1:0
22.02.
Excel Mouscron - Cercle Bruggy
0:1
22.02.
KV Oostende - SV Zulte Waregem
1:1
22.02.
KV Mechelen - Waasland-Beveren
4:0
14:30
Club Bruggy - Charleroi
1:0
18:00
RSC Anderlecht - KAS Eupen
info
20:00
KAA Gent - Sint-Truidense VV
info
22.02.
KVC Westerlo - Virton
2:1
22.02.
KSV Roeselare - KSC Lokeren
2:2
16:00
Beerschot Wilrijk - Lommel SK
2:1
Kompletní výsledky
22.02.
Kayserispor - Konyaspor
2:2
22.02.
Göztepe SK - Gaz. Gaziantep
1:1
22.02.
Beşiktaş JK - Trabzonspor
2:2
11:30
Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
1:2
14:00
G'birliği - MKE Ankaragücü
1:0
17:00
Fenerbahçe SK - Galatasaray
1:3
24.02.
Çaykur Rizespor - Istanbul B.
info
24.02.
Kasimpaşa SK - Denizlispor
info
22.02.
Erzurum BB - Bursaspor
2:1
22.02.
Ümraniyespor - Keçiörengücü
2:0
22.02.
Akhisar B. - Fatih Karagümrük
0:2
22.02.
Adana Demirspor - Altinordu SK
4:2
12:00
Giresunspor - Balikesirspor
0:3
14:30
Altay SK - Adanaspor
3:1
17:00
Istanbulspor - Boluspor
0:0
Kompletní výsledky
22.02.
A. Tripolis - Panathinaikos
1:1
22.02.
PAS Lamia 1964 - Aris Soluň
2:2
14:00
Panetolikos FC - Panionios FC
1:0
16:15
Atromitos FC - Xanthi FC
1:0
16:15
Volos NFC - AE Larisa
0:0
18:30
AEK Atény - OFI Kréta
info
18:30
PAOK Soluň - Olympiakos Pireus
info
22.02.
Apollon Pontou FC - AE Karaiskakis
1:3
12:00
Panachaiki FC - Ergotelis FC
2:0
14:00
Apollon Smyrnis - AO Kerkyra
2:1
14:00
Apollon Larisas - PAE Chania
0:1
24.02.
Platanias Chanion - PAS Giannina FC
info
Kompletní výsledky
22.02.
SV Mattersburg - SCR Altach
0:0
22.02.
Admira - SK Sturm Graz
0:2
22.02.
WSG Wattens - Wolfsberger AC
2:0
14:30
LASK Linz - SKN Sankt Pölten
4:1
14:30
TSV Hartberg - Rapid Vídeň
2:2
17:00
Austria Vídeň - Red Bull Salzburg
2:2
10:30
Grazer AK - Floridsdorfer AC
1:2
12:30
Wacker Innsbruck - Vorwärts Steyr
1:1
Kompletní výsledky
22.02.
FC Thun - FC Luzern
1:1
22.02.
FC Curych - Neuchâtel Xamax
1:1
16:00
FC Basilej - Servette Ženeva
2:2
16:00
FC Lugano - FC Sion
0:0
16:00
FC St. Gallen - BSC Young Boys
3:3
22.02.
FC Chiasso - FC Wil
2:0
22.02.
FC Schaffhausen - Grasshopper
0:3
22.02.
Stade Lausanne Ouchy - FC Vaduz
1:1
15:00
FC Aarau - SC Kriens
4:4
Kompletní výsledky
22.02.
Illičivec Mariupol - Zarja Luhansk
1:2
22.02.
Dynamo Kyjev - Vorskla Poltava
2:1
13:00
PFK Oleksandrija - Kolos Kovalivka
1:2
13:00
Karpaty Lvov - SK Dnipro-1
1:1
16:00
Šachtar Doněck - Desna Černihiv
1:0
18:30
Olimpik Doněck - FK Lvov
info
Kompletní výsledky
22.02.
Arka Gdynia - Raków Czę.
3:2
22.02.
Legia Varšava - Jagiellonia
4:0
22.02.
Piast Gliwice - KS Cracovia
1:0
12:30
Wisła Płock - Zag. Lubin
1:1
15:00
Wisła Kraków - Korona Kielce
2:0
17:30
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
2:0
Kompletní výsledky
22.02.
FC Voluntari - FC Hermannstadt
2:0
22.02.
FCSB - Chindia Târgovişte
1:1
15:30
Viitorul C. - Academica Clinceni
0:0
15:30
Gaz Metan Mediaş - Dinamo Bu.
1:0
15:30
Astra Giurgiu - Sepsi OSK
2:2
19:00
CSU Craiova - CFR Cluj
info
24.02.
FC Botoşani - Politehnica Iaşi
info
Kompletní výsledky
22.02.
MOL Fehérvár FC - Zalaegers.
4:1
22.02.
Paksi SE - Debreceni VSC
4:2
22.02.
Kisvárda FC - Diósgyőri VTK
2:2
22.02.
Honvéd Budapešť - Puskás FC
1:1
22.02.
Kaposvári Rákóczi - Újpest FC
0:1
22.02.
Mezőkövesdi SE - Ferencvárosi TC
3:0
Kompletní výsledky
22.02.
Hajduk Split - HNK Gorica
6:0
22.02.
NK Rijeka - NK Osijek
1:0
15:00
Dinamo Záhřeb - Inter Zaprešić
3:2
17:30
NK Istra 1961 - Slaven Belupo
1:1
Kompletní výsledky
22.02.
Radnički Niš - FK Čukarički
2:0
22.02.
Proleter Novi Sad - FK Inđija
1:0
22.02.
TSC Bačka Topola - FK Partizan
1:1
22.02.
Radnik Surdulica - Mačva Šabac
2:2
22.02.
FK Rad - Napredak Kruševac
2:0
22.02.
FK Crvena Zvezda - Vojvodina
2:0
Kompletní výsledky
22.02.
Triglav Kranj - Rudar Velenje
3:0
22.02.
NK Celje - NK Aluminij
2:0
22.02.
NK Maribor - Olimpija Lublaň
1:1
14:00
NK Bravo - Tabor Sežana
2:1
16:00
NK Domžale - NŠ Mura
1:2
Kompletní výsledky
22.02.
Botev Vraca - Arda Kardžali
3:1
22.02.
Černo More Varna - Levski Sofia
2:2
22.02.
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
1:0
11:00
Vitoša Bistrica - Beroe
1:2
13:15
Lokomotiv Plovdiv - CS Sofia
4:0
15:30
Etar - Ludogorec Razgrad
1:1
24.02.
Slavia Sofia - Dunav Ruse
info
Kompletní výsledky
12:00
Nordsjaelland - SønderjyskE
2:1
14:00
Randers FC - Odense Boldklub
0:0
14:00
Lyngby BK - Esbjerg fB
2:0
16:00
Silkeborg IF - FC Kodaň
1:1
18:00
Aalborg BK - Brøndby IF
info
24.02.
AC Horsens - AGF Aarhus
info
Kompletní výsledky
22.02.
Djurgårdens IF - Dalkurd FF
3:2
22.02.
Sandvikens IF - Mjällby AIF
1:3
22.02.
IF Elfsborg - IK Brage
3:0
22.02.
Oskarshamns AIK - Örebro SK
1:4
22.02.
IFK Göteborg - Västerås SK
2:0
22.02.
Sollentuna FK - IK Sirius
1:8
12:30
AIK Solna - J-Södra
2:2
12:30
Kalmar FF - Örgryte IS
3:0
14:30
Karlskrona AIF - AFC Eskilstuna
1:1
14:30
IFK Norrköping - Halmstads BK
1:0
14:30
Tvååkers IF - Falkenbergs FF
1:3
16:30
BK Häcken - GAIS Göteborg
3:0
16:30
Eskilsminne IF - Östersunds FK
0:5
24.02.
Hammarby IF - Varbergs BoIS
info
24.02.
GIF Sundsvall - IF Brommapojkarna
info
Kompletní výsledky
22.02.
IF Gnistan - Myllykosken Pallo-47
2:5
22.02.
FC Lahti - FC Haka
0:1
22.02.
Ekenäs IF - Musan Salama
2:2
22.02.
KTP Kotka - Mikkelin Palloilijat
4:1
22.02.
AC Oulu - SJK Seinäjoki Akatemia
4:0
22.02.
Ilves Tampere - SJK Seinäjoki
3:0
22.02.
KPV Kokkola - AC Kajaani
0:0
Kompletní výsledky
22.02.
Omonia Nikósie - Enosis NP
3:0
22.02.
Apollon Limassol - Doxa Katokopia
3:2
15:00
Pafos FC - APOEL Nikósie
2:0
15:00
Ethnikos Achnas - Anorthosis
5:0
17:00
AEK Larnaka - Nea Salamis FC
0:0
17:00
Olympiakos Nikósie - AEL Limassol
1:1
Kompletní výsledky
22.02.
Kiryat Shmona - Maccabi Netanya
3:0
22.02.
FC Ashdod - Maccabi Haifa
1:2
22.02.
Hapoel Haifa - Sektzia Nes Tziona
2:0
22.02.
Hap. Eran Hadera - Beitar J.
1:4
18:00
Hapoel Ra'anana - Bn. Yehuda
info
19:15
Hap B-She. - Hapoel Kfar-Saba
info
24.02.
Maccabi Tel-Aviv - Hapoel Tel-Aviv
info
Kompletní výsledky
24.02.
Bohemians Dublin - Sligo Rovers
info
24.02.
Dundalk FC - Cork City
info
24.02.
Waterford United - Shamrock Rovers
info
24.02.
St. Patrick's Athletic - Derry City
info
24.02.
Finn Harps - Shelbourne FC
info
22.02.
Cobh Ramblers - Drogheda United
0:2
22.02.
Longford Town - Shamrock Rovers B
2:0
Kompletní výsledky
22.02.
Institute FC - Coleraine FC
0:4
22.02.
Carrick Rangers - Dungannon Swifts
1:2
22.02.
Cliftonville FC - Ballymena United
1:1
22.02.
Glenavon FC - Glentoran FC
2:2
22.02.
Larne FC - Warrenpoint Town
1:0
Kompletní výsledky
22.02.
Barry Town - Caernarfon Town
1:1
22.02.
Newtown AFC - Bala Town
1:2
22.02.
Cardiff MU - Airbus UK FC
1:1
22.02.
Carmarthen Town - Cefn Druids
1:0
Kompletní výsledky
22.02.
Velež Mostar - FK Zvijezda 09
2:0
22.02.
Radnik Bijeljina - Željezničar
0:0
22.02.
FK Sarajevo - FK Tuzla City
6:2
14:30
Čelik Zenica - Zrinjski Mostar
0:2
14:30
Sloboda Tuzla - Mladost D.-K.
0:0
17:30
Široki Brijeg - Borac Banja Luka
2:2
Kompletní výsledky
22.02.
FK Borec - Vardar Skopje
0:1
13:00
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
1:0
14:00
Rabotnički Skopje - FK Shkupi
2:1
14:00
FK Renova - FK Struga Trim-Lum
2:0
14:00
Sileks Kratovo - FK Škendija
0:0
Kompletní výsledky
22.02.
OFK Petrovac - Zeta Golubovci
2:2
22.02.
Grbalj Radanovići - Mladost L.
0:0
22.02.
Sutjeska Nikšić - Iskra Dan.
1:1
15:00
OFK Titograd - Rudar Pljevlja
1:3
17:00
Bud. Podg. - Kom Podgorica
2:0
Kompletní výsledky
22.02.
Stjarnan FC - ÍBV Vestmannaeyjar
1:2
22.02.
Valur Reykjavík - Fjölnir
2:3
22.02.
Fram Reykjavík - KA Akureyri
1:3
22.02.
HK Kópavogur - Thróttur
2:0
13:00
ÍA Akranes - Leiknir F.
3:0
14:00
Keflavík - Víkingur Reykjavík
0:2
15:00
IF Vestri - Víkingur Ólafsvík
3:0
16:15
Fylkir Reykjavík - IF Magni
8:1
17:00
Grindavík - Thór Akureyri
0:5
Kompletní výsledky
22.02.
Vllaznia Skadar - Luftëtari
4:0
22.02.
Flamurtari Vlora - KF Laçi
1:3
22.02.
Skënderbeu Korça - Teuta Durrës
3:2
22.02.
Partizani Tirana - Bylis Ballshi
2:2
Kompletní výsledky
22.02.
FK Qäbälä - Neftçi Baku
0:2
22.02.
Keşlə FK - Zirä FK
4:0
13:00
Sabah FK - Säbail FK
0:0
15:00
Qarabağ Ağdam - PFK Sumqayit
1:0
Kompletní výsledky
14:00
Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
0:1
Kompletní výsledky
22.02.
Gudja United - Balzan Youths
0:2
22.02.
Mosta FC - Hamrun Spartans
2:1
22.02.
Senglea Athletics - St. Lucia FC
2:5
22.02.
Birkirkara FC - Hibernians FC
2:1
Kompletní výsledky
22.02.
Progrès Niedercorn - US Hostert
4:0
16:00
F91 Dudelange - T. Pétange
4:2
16:00
US Mondorf - FC Differdange 03
1:2
16:00
Racing FC - Jeunesse Esch
1:1
16:00
Victoria Rosport - BB Muhlenbach
2:1
16:00
FC Rodange 91 - Etzella Ettelbrück
1:2
16:00
Fola Esch - UNA Strassen
2:1
Kompletní výsledky
12:00
UE Sant Julià - Inter E.
0:1
14:00
UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
1:4
16:00
CE Carroi - FC Ordino
1:2
18:00
Atlétic E. - UE Engordany
info
Kompletní výsledky
22.02.
SP Cailungo - SS Virtus
1:4
22.02.
SP La Fiorita - SS Murata
2:1
22.02.
SS Folgore - AC Libertas
0:0
22.02.
SP Tre Penne - SP Tre Fiori
0:2
15:00
SS Pennarossa - FC Fiorentino
7:3
15:00
SP Domagnano - SS San Giovanni
2:1
15:00
SC Faetano - AC Juvenes
3:1
Kompletní výsledky
22.02.
Lynx FC - St Joseph's FC
2:3
22.02.
Magpies FC - Europa FC
0:5
22.02.
Glacis United - Mons Calpe
0:1
Kompletní výsledky
22.02.
KF Drenica - KF Priština
1:3
22.02.
KF Llapi - KF Feronikeli
2:1
13:00
KF Gjilani - KF Flamurtari
2:0
13:00
KF Ballkani - KF Ferizaj
3:0
13:00
KF Trepça '89 - KF Dukagjini
2:1
Kompletní výsledky
přestup
 
18,000,000 €
 
přestup
 
25,000,000 €
 
přestup
 
40,000,000 €
 
Všechny přestupy
17:55
Bundesliga (Wolfsburg - Mainz)
17:55
Serie A (AS Rím - Lecce)
18:00
Austria Wien - Red Bull Salzburg (Relive prenos z 20. kola rakúskej tipico Bundesligy)
Kompletní TV program
Anketa
Kdo postoupí do čtvrtfinále?
Hlasovat
Anketa
Jak dopadne utkání Real Madrid - FC Barcelona?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!