Co je Můj EuroFotbal?

Můj EuroFotbal je řada pokročilých funkcí, které jsou k dispozici pouze pro zaregistrované a přihlášené uživatele. Registrace je jednoduchá a zcela zdarma, stejně jako všechny funkce, které mohou přihlášení uživatelé využívat. Chcete-li mít možnost komentovat články, účastnit se tipovacích soutěží, nastavit si oblíbené kluby nebo si pomocí záložek zjednodušit navigaci na webu, zaregistrujte se zde.

Věříme, že si zde každý najde svůj důvod k registraci, která je rychlá a bezplatná, stejně jako využívání všech funkcí. Navíc tento už tak dlouhý výčet uživatelských funkcí zdaleka není konečný, další vylepšení a novinky budou přibývat. Registrace

Komentáře

Jednou ze základních uživatelských funkcí je možnost přidávání komentářů pod články a zápasy. Systém si pamatuje čas poslední návštěvy, podle něhož při dalším otevření článku zvýrazní dosud nepřečtené komentáře a nabízí snadnou navigaci na další nepřečtené komentáře. Dále mají uživatelé možnost nechat systém sledovat zvolené články a upozorňovat na nové komentáře.

Tipovací soutěže

Dalším oblíbeným rozšířením pro uživatele jsou tipovací soutěže o hodnotné ceny při velkých akcích, jako jako mistrovství světa a Evropy, nebo při Lize mistrů.

Záložky

Na komplexních a obsáhlých stránkách, mezi které EuroFotbal určitě patří, bývá často problém s navigací a není jednoduché se proklikat k informacím, které návštěvníka zrovna zajímají. Zaregistrovaní uživatelé si mohou navigaci na EuroFotbalu trochu usnadnit, stránky soutěží, klubů a hráčů si mohou přidat do záložek, které pak mají odkudkoliv přístupné na jediné kliknutí.

Oblíbené kluby

Snad každý z návštěvníků EuroFotbalu je fanouškem některého klubu, prostřednictvím funkce oblíbených klubů to může dát jednoduše najevo. Každý uživatel si může zvolit své oblíbené kluby, které může rozdělit na hlavní a vedlejší a kluby tak rozdělit na ty, kterým opravdu fandí a třeba i navštěvuje jejich zápasy, a na ty, kterým třeba jen přeje o trochu víc, než ostatním. U každého uživatele pak ostatní vidí, které kluby má oblíbené, ale i naopak u každého klubu je přístupný seznam fanoušků.

Oblíbené reprezentace

Totéž co o klubech platí také o reprezentacích. I ty si můžete přidat do svých oblíbených, celkem můžete mít tři, z nich jednu jako hlavní.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele