Fejetony

 

Serie A trestá dva hráče za rouhání a řeší, co s Balotellim

Brát boží jméno nadarmo je výslovně zakázáno článku 37 kodexu Italské fotbalové federace a vedení Serie A se za porušení pravidel nebojí rozdávat přísné tresty. Francesco Magnanelli ze Sassuola a Matteo Scozzarella z Parmy si takhle v příštím kole nezahrají, neboť je televizní kamery nachytaly, kterak se rouhají...  
04.11.2019 | Fejetony | 229 komentářů
 

Bale před odchodem do Číny: Tentokrát si místní jazyk osvojím

Gareth Bale se již podle španělského deníku Marca může začít těšit na své čínské fotbalové dobrodružství. Real Madrid údajně i přes vážné zranění Marca Asensia přeci jen svolil k odchodu velšského forvarda, který si má v Jiangsu Suning ročně přijít na astronomických 22 milionů eur...  
27.07.2019 | Fejetony | 342 komentářů
 

Vypečené shrnutí sezony 2017/2018

Nová sezona nejvyšší fotbalové soutěže právě začíná. Co si ale trochu zapredikovat, jak by to celé mohlo dopadnout?  
29.07.2017 | Fejetony | 129 komentářů
 

O místo trenéra Anglie se veřejně přihlásil také Tim Sherwood

Sam Allardyce již v sídle anglické fotbalové asociace absolvoval formální pohovor a na zkráceném seznamu kandidátů na příštího trenéra reprezentace Albionu mají figurovat také Eddie Howe, Steve Bruce a Jürgen Klinsmann. Teď se nicméně do ostře sledovaného závodu vkládá ještě jeden muž...  
15.07.2016 | Fejetony | 101 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Rodgers je přes prohru na Gibraltaru s debutem spokojený

Glasgowský Celtic šokoval celou fotbalovou Evropu, když v prvním zápase druhého předkola Ligy mistrů prohrál na půdě gibraltarského týmu Lincoln Red Imps 0:1. Jeho manažer Brendan Rodgers však nabádá k trpělivosti.  
13.07.2016 | Fejetony | 215 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Rok v Ligue 1 aneb Tak šel čas

Ještě než se na stránkách EuroFotbalu rozjede plnohodnotný seriál k letošnímu Euru, přinášíme vám exkluzivní pohled do zákulisí uplynulých deseti měsíců v Ligue 1. Rozdělili jsme celkem 21 zvláštních cen. Příjemnou zábavu!  
01.06.2016 | Fejetony | 84 komentářů
 

Povídka o strýčku Seppovi a dokonalém katarském plánu

Je prosinec 2010. Po celém světě vrcholí předvánoční šílenství, pouze Sepp Blatter sedí napjatě ve své kanceláři v Curychu a očekává příchod důležité delegace. Minuty se nekonečně vlečou, za oknem padá sníh, a Sepp začíná být netrpělivý. Myslí na to, že už mohl být dávno doma u své ohřívací láhve, ale ještě je potřeba učinit jedno tiskové prohlášení..  
28.02.2015 | Fejetony | 96 komentářů
 

Konverzační příručka pro Willyho Sagnola

Trenér Bordeaux Willy Sagnol způsobil 5. listopadu mezinárodní poprask, když se veřejně vyjádřil ke "kvalitám typického afrického fotbalisty". Posledních 14 dní se ve francouzském fotbalovém prostředí neřešilo nic jiného, tedy až do doby, kdy se provalily finanční skandály v Marseille a Ligue 2. Je však Sagnol skutečně vinen?  
19.11.2014 | Fejetony | 518 komentářů
 

Magické orákulum: Jak dopadne letošní Liga mistrů?

Nejprestižnější klubová soutěž má za sebou první kolo, které nabídlo několik zajímavých výsledků. Jak se ale bude odvíjet dále? Připravili jsme pro vás exkluzivní předpověď dalšího vývoje Ligy mistrů, od základních skupin až po finále..  
22.09.2014 | Fejetony | 380 komentářů
 

Sudí, ten tvrdej chleba má

Neexistuje mnoho tvrzení, na nichž by se fotbaloví fanoušci napříč zeměmi, kulturami i celými kontinenty shodli více: Rozhodčí dělají všechno špatně. Pořád. Většinou se vše spláchne nějakou tou mediální kritikou, ale vyskytly se i zápasy, při nichž se verbální pivní násilí přelilo do mnohem reálnější podoby..  
13.01.2014 | Fejetony | 73 komentářů
 

Monty Python’s Football Circus

Generální sekretář FIFA Jerome Valcke připustil, že se mistrovství světa v roce 2022, které uspořádá Katar, možná vzhledem k nesnesitelným letním vedrům přesune na zimní termín. Vypadá to na první pohled absurdně, ale fotbaloví funkcionáři mají s podobnými extempore bohaté zkušenosti..  
09.01.2014 | Fejetony | 169 komentářů
 

Dopis pro Ježíška (od fanouška Ligue 1)

Milý Ježíšku, víme, že máš spoustu práce s roznášením dárků rozmazleným dětem, že Ti praskají kapsy pod náporem iPhonů a podobných vymožeností a že Tvůj čas je příliš drahocenný na to, aby ses ke všemu zabýval ještě fotbalem. Ber proto tento dopis jako zbožné přání fanouška, který touží po tom, aby nový rok v nejkrásnější lize světa nabídl stejnou podívanou jako ten uplynulý.  
24.12.2013 | Fejetony | 68 komentářů
 

Milovaný odstrčený

Celou svou fanouškovskou kariéru jsem mimo jiné učen jedné věci: že fotbal na Olympijských hrách stojí za starou belu, tradičně tam postrádá úroveň a fakticky by ani nemusel či neměl být jejich součástí. Až letos do mých představ rázně vkročil jistý Stuart Pearce...  
03.07.2012 | Fejetony | 283 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Argentinští funkcionáři v pasti

Fotbalová Argentina je zemí divů. Fotbalisté s talentem od boha zde mají inteligenci mrože, vlastní fanoušci rozbíjejí stadiony svých zadlužených klubů, jako by jim to snad mělo pomoci, a babičky nosí svým oblíbeným hráčům slipy ze second-handu. Kde jinde by tedy mohla nastat situace, která právě mate celou zem?  
21.06.2012 | Fejetony | 51 komentářů | ZAUJALO NÁS
 

Fotbal na "lehkú notéčku"

Tak já nevím. Poslední dobou mi připadá fotbal až moc, na můj vkus, seriozní, vážný. Real prohrál s Barcou, tragédie, ti z Manchesteru byli vyřazeni, tragédie, Straka je ve Slavii, tragédie... A dost! Co takhle připomenout si pár bláznivých výroků slavných, známých, nebo ne tak slavných a ne tak známých, lidí okolo fotbalu?  
19.12.2011 | Fejetony | 163 komentářů
20:21 Premier League - výsledky
Výsledky dnešních zápasů anglické ligy: West Ham - Manchester City 1:1 (18. Antonio - 51. Foden), Fulham - Crystal Palace 1:2 (90+5. Cairney - 8. Riedewald, 64. Zaha), Manchester United - Chelsea 0:0.
20:20 Bundesliga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů německé ligy: Bayern - Frankfurt 5:0 (10., 26. a 60. Lewandowski, 72. Sané, 90. Musiala), Mainz - Gladbach 2:3 (23. a 36. Mateta - 15. Stindl, 75. Hofmann z penalty, 83. Ginter), RB Lipsko - Hertha 2:1 (11. Upamecano, 77. Sabitzer z penalty - 8. Córdoba), Union Berlín - Freiburg 1:1 (36. Andrich - 34. Grifo), Dortmund - Schalke 3:0 (55. Akanji, 61. Haaland, 78. Hummels).
20:08 Elmas a Zielinski jsou opět k dispozici
Eljif Elmas a Piotr Zielinski se mohou vrátit do sestavy Neapole. Oba byli nakaženi koronavirem, poslední testy ale už měli negativní. (football-italia.net)
19:51 Serie A - výsledky
Výsledky dnešních zápasů italské ligy: Atalanta - Sampdoria 1:3 (80. Zapata z penalty - 13. Quagliarella, 59. Thorsby, 90. Jankto), Janov - Inter Milán 0:2 (64. Lukaku, 79. D'Ambrosio).
19:46 Mancini není nakažen koronavirem
AS Řím se chystá na utkání s AC Milán a k dispozici mu bude i Gianluca Mancini. Obránce měl mít podle tisku pozitivní test na koronavirus, sám fotbalista ale něco takového popřel. (football-italia.net)
19:25 Fati je nejmladším střelcem El Clásica
Ansu Fati příští týden oslaví osmnácté narozeniny a dnes se stal historicky nejmladším hráčem, který dal gól v zápase Barcelony a Realu Madrid, o tento primát připravil Raúla. Útočník katalánského klubu jinak důvod k radosti neměl, jeho tým doma prohrál 1:3. (football-espana.net)
19:13 RC Lens - Nantes odloženo
Ze zítřejšího programu francouzské ligy vypadlo utkání RC Lens - Nantes. Domácí bojují s koronavirem, v jejich kádru je hned jedenáct hráčů s pozitivním testem. (getfootballnewsfrance.com)
18:58 Černý se podílel na gólu Twente
Twente krátce po začátku utkání vede v Utrechtu, na čemž má podíl Václav Černý. Bývalý český mládežnický reprezentant se asistencí podílel na gólu Danila.
18:56 Fortuna liga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů slovenské ligy: Nitra - Michalovce 1:1 (10. Gatarič - 44. Tandir z penalty), Pohronie - Senica 1:2 (21. Špiriak - 61. Fotr, 71. Malec), Ružomberok - Žilina 2:1 (82. Kochan, 90. Regáli - 20. Kurminowski), Sereď - Zlaté Moravce 1:2 (28. Šumský - 8. Kyziridis, 72. Duga), Trnava - Trenčín 2:0 (78. Pačinda z penalty, 89. Kóša).
18:54 Ligue 1 - výsledky
Výsledky dnešních zápasů francouzské ligy: Lorient - Marseille 0:1 (54. Balerdi).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
23.10.
Rusko - Slovinsko
1:0
23.10.
Polsko - Ázerbájdžán
3:0
23.10.
Turecko - Kosovo
0:0
23.10.
Kypr - Portugalsko
0:3
23.10.
Litva - Rumunsko
0:4
23.10.
Ukrajina - Irsko
1:0
23.10.
Nizozemsko - Estonsko
7:0
23.10.
Maďarsko - Slovensko
1:2
23.10.
Skotsko - Albánie
3:0
23.10.
Španělsko - Česko
4:0
23.10.
Francie - Severní Makedonie
11:0
18:00
Srbsko - Kazachstán
4:1
Kompletní výsledky
23.10.
Grêmio FBPA - América
1:1
23.10.
Un. Católica - Internacional
2:1
23.10.
Boca Juniors - Caracas FC
3:0
23.10.
Club Libertad - In. Medellín
2:4
Kompletní výsledky
23.10.
Al Ahly - Wydad AC
3:1
21:00
Zamalek SC - Raja CA
info
Kompletní výsledky
25.10.
Pyramids FC - RS Berkane
info
Kompletní výsledky
23.10.
Aston Villa - Leeds United
0:3
13:30
West Ham United - Man. City
1:1
16:00
Fulham FC - Crystal Palace
1:2
18:30
Manchester United - Chelsea FC
0:0
21:00
Liverpool FC - Sheffield United
info
25.10.
Southampton FC - Everton FC
info
25.10.
Wolverhampton - Newcastle United
info
25.10.
Arsenal FC - Leicester City
info
23.10.
Nottingham - Derby County
1:1
13:30
Watford FC - AFC Bournemouth
1:1
16:00
Coventry City - Blackburn
0:4
16:00
Huddersfield Town - Preston
1:2
16:00
Millwall FC - Barnsley FC
1:1
16:00
Norwich City - Wycombe
2:1
16:00
Q. P. R. - Birmingham City
0:0
16:00
Reading FC - Rotherham United
3:0
16:00
Sheff. Wed - Luton Town
0:1
16:00
Stoke City - Brentford FC
3:2
16:00
Bristol City - Swansea City
1:1
16:00
Cardiff City - M'brough
1:1
14:00
Gillingham FC - Fleetwood Town
0:2
16:00
Accrington Stanley - Bristol Rovers
odl.
16:00
Blackpool FC - Milton Keynes Dons
1:0
16:00
Burton Albion - AFC Wimbledon
1:1
16:00
Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
1:2
16:00
Hull City - Peterborough United
1:2
16:00
Lincoln City - Ipswich Town
1:0
16:00
Northampton Town - Charlton
0:2
16:00
Oxford United - Swindon Town
odl.
16:00
Shrewsbury Town - Rochdale AFC
1:2
16:00
Sunderland AFC - Portsmouth FC
1:3
16:00
Wigan Athletic - Plymouth Argyle
1:1
14:00
Exeter City - Scunthorpe United
3:1
16:00
Barrow AFC - Walsall FC
2:2
16:00
Cambridge United - Bolton Wanderers
1:1
16:00
Cheltenham Town - Mansfield Town
0:0
16:00
Colchester United - Harrogate Town
2:1
16:00
Grimsby Town - Carlisle United
1:1
16:00
Morecambe FC - Forest Green Rovers
1:2
16:00
Oldham Athletic - Port Vale
1:2
16:00
Salford City - Crawley Town
1:1
16:00
Stevenage FC - Leyton Orient
0:2
16:00
Tranmere Rovers - Southend United
2:0
16:00
Bradford City - Newport County
0:3
Kompletní výsledky
23.10.
Elche CF - Valencia CF
2:1
16:00
FC Barcelona - Real Madrid
1:3
18:30
CA Osasuna - Athletic Bilbao
1:0
18:30
Sevilla FC - SD Eibar
0:1
21:00
Atlético Madrid - Real Betis
info
25.10.
Real Valladolid - Deportivo Alavés
info
25.10.
Cádiz CF - Villarreal CF
info
25.10.
Getafe CF - Granada CF
info
25.10.
Real Sociedad - SD Huesca
info
18:15
FC Cartagena - UD Las Palmas
3:0
18:15
UD Logroñés - CD Lugo
2:3
20:30
UD Almería - CF Fuenlabrada
info
20:30
CD Castellón - Girona FC
info
25.10.
AD Alcorcón - RCD Mallorca
info
25.10.
Sporting Gijón - SD Ponferradina
info
25.10.
CD Leganés - Real Oviedo
info
25.10.
CD Tenerife - Espanyol Barcelona
info
25.10.
Albacete Balompié - Rayo Vallecano
info
25.10.
Málaga CF - CD Mirandés
info
25.10.
Real Zaragoza - CE Sabadell FC
info
18:30
Burgos CF - Sporting Gijón B
info
25.10.
Celta Vigo B - Racing Ferrol
info
25.10.
CD Covadonga - Real Oviedo B
info
25.10.
Pontevedra CF - Unionistas
info
25.10.
SD Compostela - La Coruña
info
25.10.
CF Salmantino - Coruxo FC
info
25.10.
UP Langreo - Real Valladolid B
info
25.10.
Marino Luanco - CD Lealtad
info
25.10.
Zamora CF - CD Guijuelo
info
25.10.
CD Leonesa - CD Numancia
info
16:30
Deportivo Alavés B - Arenas Club
2:0
18:30
CD Laredo - Barakaldo CF
info
25.10.
Club Portugalete - SD Amorebieta
info
25.10.
CA Osasuna B - CD Tudelano
info
25.10.
Bilbao B - Racing Santander
info
25.10.
SD Ejea - Haro Deportivo
info
25.10.
SD Leioa - Real Unión Club
info
25.10.
CD Izarra - SD Tarazona
info
25.10.
SD Logroñés - UD Mutilvera
info
25.10.
CD Calahorra - CD Ebro
info
12:00
Villarreal CF B - Levante UD B
1:1
18:30
FC Andorra - Espanyol Barcelona B
info
19:00
CE L'Hospitalet - Lleida Esportiu
info
25.10.
AE Prat - UE Cornellà
info
25.10.
Valencia CF B - Peña Deportiva
info
25.10.
UD Ibiza - CF La Nucía
info
25.10.
Gimnàstic Tarragona - Badalona CF
info
25.10.
UE Olot - FC Barcelona B
info
25.10.
Hércules CF - Atzeneta UE
info
25.10.
Orihuela CF - CD Alcoyano
info
25.10.
Real Linense - Tamaraceite
info
25.10.
UD Marbella - CD Marino
info
25.10.
UCAM Murcia - CD Linares
info
25.10.
Granada CF B - Sevilla FC B
info
25.10.
UD Las Palmas B - Atl. Sanluqueño
info
25.10.
Recreativo Huelva - Algeciras CF
info
25.10.
CD San Fernando - Cádiz CF B
info
25.10.
Lorca Deportiva - CP Ejido
info
25.10.
Yeclano Deportivo - Córdoba CF
info
25.10.
Real Betis B - Real Murcia
info
19:30
Extremadura UD - Villarrubia CF
info
25.10.
Rayo Majadahonda - A. Baleares
info
25.10.
Real Madrid Castilla - Getafe CF B
info
25.10.
UD Poblense - San Sebastián Reyes
info
25.10.
Internacional - Atlético Madrid B
info
25.10.
CP Villarrobledo - UD Socuéllamos
info
25.10.
Talavera CF - UD Melilla
info
25.10.
CDA Navalcarnero - Las Rozas
info
25.10.
CF Villanovense - Mérida AD
info
25.10.
CD Badajoz - CD Don Benito
info
Kompletní výsledky
23.10.
US Sassuolo - Turín FC
3:3
15:00
Atalanta - UC Sampdoria
1:3
18:00
Janov CFC - Inter Milán
0:2
20:45
SS Lazio - Bologna FC
info
25.10.
Cagliari Calcio - FC Crotone
info
25.10.
Benevento Calcio - SSC Neapol
info
25.10.
Parma Calcio - Spezia Calcio
info
25.10.
ACF Fiorentina - Udinese Calcio
info
25.10.
Juventus FC - Hellas Verona
info
23.10.
Empoli FC - AC Pisa 1909
3:1
14:00
AC Monza Brianza - Chievo Verona
1:2
14:00
Pordenone Calcio - Reggina 1914
2:2
14:00
AC Reggiana - AS Cittadella
odl.
14:00
Salernitana Calcio - Ascoli Calcio
1:0
14:00
SPAL 2013 - L.R. Vicenza Virtus
3:2
16:00
Delfino Pescara - Frosinone Calcio
0:2
25.10.
Cosenza Calcio - US Lecce
info
25.10.
US Cremonese - Brescia Calcio
info
25.10.
Olbia Calcio - US Pro Vercelli
info
25.10.
Alessandria Calcio - US Pontedera
info
25.10.
US Grosseto - UC AlbinoLeffe
info
25.10.
AS Lucchese Libertas - Juventus U23
odl.
25.10.
AC Renate - AS Livorno
info
25.10.
AC Pistoiese - AC Pro Sesto
info
25.10.
Giana Erminio - Calcio Como
info
25.10.
Calcio Lecco - Piacenza Calcio
info
25.10.
Novara Calcio - Carrarese Calcio
info
25.10.
US Pergolettese - Pro Patria Calcio
info
20:45
Carpi FC - AC Cesena
info
25.10.
Alma Fano - AC Mantova
info
25.10.
AC FeralpiSalò - Ravenna Calcio
info
25.10.
AS Gubbio - Legnago Salus
info
25.10.
Sambenedettese Calcio - Modena FC
info
25.10.
US Triestina - VV Verona
info
25.10.
AC Imolese - US Fermana
info
25.10.
Matelica Calcio - AC Arezzo
info
25.10.
Calcio Padova - Südtirol
info
25.10.
Perugia Calcio - Vis Pesaro
info
20:45
Virtus Francavilla - Potenza SC
info
25.10.
SS Cavese - Liberty Monopoli
info
25.10.
Teramo Calcio - SS Juve Stabia
info
25.10.
US Vibonese - AS Viterbese
info
25.10.
FC Catanzaro - Palermo SSD
info
25.10.
FC Turris 1944 - Paganese Calcio
info
25.10.
US Avellino - US Casertana
info
25.10.
Ternana Calcio - Calcio Foggia
info
Kompletní výsledky
23.10.
VfB Stuttgart - 1. FC Köln
1:1
15:30
Bayern Mnichov - E. Frankfurt
5:0
15:30
RB Lipsko - Hertha BSC
2:1
15:30
Union Berlín - SC Freiburg
1:1
15:30
1. FSV Mainz 05 - M'gladbach
2:3
18:30
Borussia Dortmund - Schalke 04
3:0
25.10.
VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld
info
25.10.
Werder Brémy - TSG Hoffenheim
info
23.10.
Jahn Regensburg - Braunschweig
3:0
23.10.
Norimberk - Karlsruher SC
1:1
13:00
Hamburger SV - Würzburger K.
3:1
13:00
SV Darmstadt - FC St. Pauli
2:2
13:00
Hannover 96 - Düsseldorf
3:0
13:00
Holstein Kiel - Fürth
1:3
25.10.
1. FC Heidenheim - VfL Osnabrück
info
25.10.
VfL Bochum - Erzgebirge Aue
info
25.10.
SV Sandhausen - SC Paderborn
info
23.10.
Zwickau - SV Türkgücü-Ataspor München
odl.
14:00
SV Meppen - 1. FC Kaiserslautern
3:2
14:00
FC Ingolstadt 04 - Drážďany
1:0
14:00
Hansa Rostock - Viktoria Köln
5:1
14:00
VfB Lübeck - Hallescher FC
2:3
14:00
1. FC Magdeburg - Wehen Wiesbaden
1:2
14:00
MSV Duisburg - KFC Uerdingen
0:2
25.10.
1. FC Saarbrücken - SC Verl
info
25.10.
Bayern Mnichov II - Mannheim
info
23.10.
Drochtersen / Assel - LSK Hansa
2:0
23.10.
SSV Jeddeloh - Atlas Delmenhorst
odl.
13:00
Phönix L. - KSV Holstein Kiel II
2:1
13:00
VfL Wolfsburg II - Werder Brémy II
1:2
13:30
Weiche Flensburg - Altona
odl.
14:00
Heider SV - FC Teutonia Ottensen
2:0
25.10.
FC St. Pauli II - Norderstedt
info
25.10.
TSV Havelse - Hannoverscher SC
info
25.10.
VfB Oldenburg - SW Rehden
info
25.10.
Oberneul. - VfV Borussia Hildesheim
info
23.10.
BFC Viktoria - SV Babelsberg 03
3:0
23.10.
TeBe Berlín - Berliner FC Dynamo
odl.
23.10.
VSG Altglienicke - Hertha BSC II
odl.
13:30
Ch. Lipsko - Bischofswerdaer FV 08
5:1
13:30
Energie Cottbus - Berlín AK 07
0:3
13:30
VfB Auerbach - Germania Halberstadt
1:1
25.10.
Optik Rathenow - Carl Zeiss Jena
info
25.10.
Chemnitzer FC - FSV Luckenwalde
info
25.10.
ZFC Meuselwitz - Fürstenwalde
info
25.10.
SV Lichtenberg 47 - L. Lipsko
info
14:00
Sportfreunde Lotte - Schalke 04 II
0:0
14:00
Alemannia Aachen - Ber. Gladbach
3:2
14:00
Wuppertaler SV - SV Straelen
odl.
14:00
Rot Weiss Ahlen - SV Lippstadt 08
1:1
14:00
Bonner SC - Preußen Münster
1:2
15:30
Rot-Weiß Essen - Oberhausen
3:0
16:00
1. FC Köln II - SV Rödinghausen
3:1
25.10.
Dortmund II - Düsseldorf II
info
25.10.
FC Wegberg-Beeck - VfB Homberg
info
14:00
Teutonia - TSG Hoffenheim II
1:2
14:00
SSV Ulm 1846 - TSG Balingen
3:0
14:00
Bayern Alzenau - TSV Steinbach
1:3
14:00
SV Elversberg - Astoria Walldorf
4:1
14:00
FC 08 Homburg - VfR Aalen
6:1
14:00
Hessen Kassel - 1. FSV Mainz 05 II
2:1
14:00
Eint. Stadtallendorf - Bahlinger SC
2:2
14:00
Schott Mainz - Großaspach
odl.
14:30
VfB Stuttgart II - Offenbach
2:2
25.10.
FK Pirmasens - SC Freiburg II
info
25.10.
Rot-Weiss Koblenz - FSV Frankfurt
info
14:00
Wacker Burghausen - VfR Garching
5:1
14:00
SV Heimstetten - TSV 1860 Rosenheim
5:2
14:00
Greuther Fürth II - FC Memmingen
1:1
14:00
TSV Rain am Lech - Aschaffenburg
0:1
14:00
1. FC Schweinfurt - Schalding-Hein.
odl.
14:00
SpVgg Bayreuth - 1. FC Norimberk II
2:0
14:00
SV Türkgücü-Ataspor München - Illertis.
neh.
14:00
VfB Eichstätt - FC Augsburg II
2:1
14:00
TSV Aubstadt - TSV Buchbach
1:0
Kompletní výsledky
?
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
odl.
?
SFC Opava - Slavia Praha
odl.
?
Slovan Liberec - FK Jablonec
odl.
?
FK Mladá Boleslav - FK Pardubice
odl.
?
Sparta Praha - České Budějovice
odl.
?
Zbrojovka Brno - 1. FK Příbram
odl.
?
Bohemians Praha 1905 - FK Teplice
odl.
?
Sigma Olomouc - MFK Karviná
odl.
?
Fastav Zlín - Viktoria Plzeň
odl.
23.10.
Vysočina Jihlava - FK Blansko
odl.
?
Vlašim - Dukla Praha
odl.
?
Viktoria Žižkov - SK Líšeň
odl.
?
MFK Chrudim - 1. SK Prostějov
odl.
?
MAS Táborsko - FK Varnsdorf
odl.
?
Slavoj Vyšehrad - Fotbal Třinec
odl.
?
Hradec Králové - Ústí nad Labem
odl.
23.10.
FC Písek - FK Štěchovice
odl.
?
Loko Vltavín - 1. FC Karlovy Vary
odl.
?
Jiskra Domažlice - Baník Sokolov
odl.
25.10.
Slavia Praha B - Sokol Hostouň
odl.
25.10.
Admira Praha - 1. FK Příbram B
odl.
25.10.
Viktoria Plzeň B - Sparta Praha B
odl.
25.10.
FK Králův Dvůr - SK Benešov
odl.
25.10.
SK Rakovník - Motorlet Praha
odl.
?
FK Zbuzany - FK Teplice B
odl.
?
FK Přepeře - FK Mladá Boleslav B
odl.
?
Sokol Živanice - Bohemians 1905 B
odl.
25.10.
Dukla Praha B - FK Jablonec B
odl.
25.10.
FK Pardubice B - Slovan Velvary
odl.
25.10.
Hradec Králové B - FK Chlumec
odl.
25.10.
Sokol Brozany - Ústí nad Orlicí
odl.
25.10.
SK Zápy - Slovan Liberec B
odl.
23.10.
1. SC Znojmo FK - Vel. Mez.
odl.
?
Viktoria Otrokovice - Jihlava B
odl.
?
MFK Frýdek-Místek - MFK Vyškov
odl.
?
Slovan Rosice - Fastav Zlín B
odl.
?
Odra Petřkovice - D. Benešov
odl.
?
ČSK Uherský Brod - FC Hlučín
odl.
25.10.
Sigma Olomouc B - Kroměříž
odl.
25.10.
Baník Ostrava B - Slovácko B
odl.
25.10.
SK Uničov - SFK Vrchovina
odl.
?
Mar. Lázně - Petřín Plzeň
odl.
?
České Budějovice B - Sokol Lom
odl.
?
SK Klatovy - SK Doubravka
odl.
?
FC Rokycany - FK Hořovicko
odl.
?
TJ Přeštice - Jindřichův Hradec
odl.
?
Slavoj Mýto - Hvězda Cheb
odl.
?
Otava Katovice - Tatran Sedlčany
odl.
25.10.
ČLU Beroun - Spartak Soběslav
odl.
23.10.
FC Chomutov - Olympie Březová
odl.
?
SK Kladno - SK Český Brod
odl.
?
Česká Lípa - Meteor Praha
odl.
?
Neratovice-Byškovice - SK Štětí
odl.
?
FK Brandýs nad Labem - FK Louny
odl.
?
Aritma Praha - SK Slaný
odl.
?
Most-Souš - Tatran Rakovník
odl.
?
MFK Dobříš - FK Ostrov
odl.
?
FK Velké Hamry - Kutná Hora
odl.
?
Sokol Libiš - SK Poříčany
odl.
?
Horky nad Jizerou - FK Náchod
odl.
?
FK Letohrad - Benátky nad Jizerou
odl.
25.10.
SK Sparta Kolín - MFK Trutnov
odl.
25.10.
Dvůr Králové - SK Kosmonosy
odl.
25.10.
FK Čáslav - Polaban Nymburk
odl.
25.10.
FC Hlinsko - SK Vysoké Mýto
odl.
?
MSK Břeclav - Žďár n/S
odl.
?
Start Brno - Bystřice nad Pern.
odl.
?
Havlíčkův Brod - AFC Humpolec
odl.
25.10.
Velká Bíteš - Zbrojovka Brno B
odl.
25.10.
Sokol Lanžhot - FSC Stará Říše
odl.
25.10.
Slavoj TKZ Polná - Sokol Tasovice
odl.
25.10.
Ždírec n/D - RSM Hodonín
odl.
?
Nové Sady Olomouc - FC Brumov
odl.
?
SK Hranice - FC Vsetín
odl.
?
1. HFK Olomouc - Slovan Bzenec
odl.
?
TJ Skaštice - Viktorie Přerov
odl.
25.10.
FC Slavičín - FK Kozlovice
odl.
25.10.
FK Šumperk - FC Strání
odl.
25.10.
Tatran Všechovice - Val. Mez.
odl.
?
Jiskra Rýmařov - Frýdlant n. O.
odl.
?
SK Dětmarovice - Fotbal Třinec B
odl.
?
TJ Heřmanice - FK SK Polanka
odl.
25.10.
SFC Opava B - MFK Havířov
odl.
25.10.
MFK Karviná B - MFK Vítkovice
odl.
25.10.
Bruntál - TJ Nový Jičín
odl.
25.10.
Frenštát - FK Bospor Bohumín
odl.
Kompletní výsledky
17:00
Spartak Trnava - AS Trenčín
2:0
17:00
ŠKF Sereď - Zlaté Moravce
1:2
17:00
FK Pohronie - FK Senica
1:2
17:00
MFK Ružomberok - MŠK Žilina
2:1
17:00
FC Nitra - Zemplín Michalovce
1:1
25.10.
Dunajská Streda - Slovan Bratis.
info
?
Slavoj Trebišov - Slovan Brat. B
odl.
?
MFK Dubnica - FC Petržalka
odl.
?
Banská Bystrica - KFC Komárno
odl.
?
MFK Skalica - ŠTK 1914 Šamorín
odl.
?
Liptovský Mikuláš - MŠK Púchov
odl.
?
Podbrezová - Partizán Bardejov
odl.
25.10.
MŠK Žilina B - FC Košice
odl.
Kompletní výsledky
23.10.
Stade Rennes - Angers SCO
1:2
17:00
FC Lorient - Marseille
0:1
21:00
Paris Saint-Germain - Dijon FCO
info
25.10.
RC Lens - FC Nantes
odl.
25.10.
FC Metz - AS Saint-Étienne
info
25.10.
Bordeaux - Nîmes Olympique
info
25.10.
Stade Brestois - Racing Strasbourg
info
25.10.
Montpellier HSC - Stade Reims
info
25.10.
OGC Nice - Lille OSC
info
25.10.
Olympique Lyon - AS Monaco
info
15:00
SM Caen - EA Guingamp
1:0
19:00
AJ Auxerre - FC Chambly
info
19:00
LB Châteauroux - Paris FC
info
19:00
Clermont Foot - AC Ajaccio
info
19:00
USL Dunkerque - Le Havre AC
info
19:00
Grenoble Foot 38 - Nancy
odl.
19:00
Pau FC - Chamois Niortais
info
19:00
Toulouse FC - Rodez AF
info
19:00
ES Troyes - Valenciennes FC
info
23.10.
US Quevilly-Rouen - Stade Briochin
odl.
23.10.
FC Annecy - Sporting Club Lyon
odl.
23.10.
US Boulogne - US Créteil
2:2
23.10.
Bourg Péronnas - US Concarneau
1:1
23.10.
SC Bastia - US Orléans
1:1
23.10.
SO Cholet - Bastia-Borgo
odl.
23.10.
Red Star FC - US Avranches
odl.
23.10.
FC Villefranche - FC Sète
odl.
Kompletní výsledky
13:00
Dinamo Moskva - PFC Soči
3:1
15:30
Zenit Petrohrad - Rubin Kazaň
1:2
18:00
FK Krasnodar - Spartak Moskva
1:3
18:00
Lokomotiv M. - Rotor Volgograd
1:2
25.10.
Ural - FK Tambov
info
25.10.
FK Rostov - FK Chimki
info
25.10.
Achmat Groznyj - FK Ufa
info
07:00
SKA Chabarovsk - Čertanovo Moskva
2:0
12:00
FK Krasnodar II - Dinamo Brjansk
0:0
13:00
Šinnik Jaroslavl - T. Ivanovo
0:3
13:00
FK Orenburg - Jenisej Krasnojarsk
1:3
14:00
Akron Togliatti - Neftechimik
3:4
15:00
Volgar Astrachaň - Spartak M. II
2:0
16:00
Fakel Voroněž - Křídla Sovětů
1:1
16:00
Torpedo Moskva - Alanija V.
2:0
16:00
Veles Moskva - Tom Tomsk
0:0
16:00
FK Čajka - FK Nižnij Novgorod
1:1
18:00
Baltika Kaliningrad - Irtyš Omsk
3:2
Kompletní výsledky
23.10.
CD Tondela - Portimonense SC
1:0
16:30
CD Nacional - Paços Ferreira
1:1
19:00
CD Santa Clara - Sporting CP
info
21:30
FC Porto - Gil Vicente FC
info
25.10.
Moreirense FC - CS Marítimo
info
25.10.
SC Farense - Rio Ave FC
info
25.10.
FC Famalicão - Boavista FC
info
25.10.
Vitória SC Guimarães - SC Braga
info
23.10.
FC Penafiel - FC Arouca
2:2
12:00
FC Vizela - Académica Coimbra
1:3
16:00
Cova Piedade - Leixões SC
2:0
16:00
FC Porto B - GD Chaves
1:2
16:00
UD Vilafranquense - Casa Pia AC
2:2
18:00
SL Benfica B - Académico Viseu
0:1
25.10.
Varzim SC - Estoril Praia
info
25.10.
UD Oliveirense - SC Covilhã
info
Kompletní výsledky
16:00
Kilmarnock FC - Hibernian FC
0:1
16:00
Motherwell FC - Ross County
4:0
16:00
St. Johnstone FC - Dundee United
0:0
16:00
St. Mirren FC - Hamilton Academical
odl.
25.10.
Aberdeen FC - Celtic FC
info
25.10.
Rangers FC - Livingston FC
info
23.10.
Arbroath FC - Heart of Midlothian
0:1
16:00
Alloa Athletic - Dunfermli.
1:4
16:00
Dundee FC - Greenock Morton
1:0
16:00
Inverness CT - Ayr United
1:1
16:00
Queen S. - Raith Rovers
2:5
16:00
Dumbarton FC - Clyde FC
odl.
16:00
East Fife FC - Montrose FC
2:2
16:00
Falkirk FC - Forfar Athletic
1:1
16:00
Partick Thistle - Airdrieonians FC
2:1
16:00
Peterhead FC - Cove Rangers
0:2
16:00
Annan Athletic - Stranraer FC
1:1
16:00
Edinburgh City - Cowdenbeath FC
0:1
16:00
Elgin City - Brechin City
3:0
16:00
Queen's Park FC - Albion Rovers
2:0
16:00
Stenhousemuir FC - Stirling Albion
2:2
Kompletní výsledky
16:30
VVV Venlo - AFC Ajax
0:13
18:45
FC Utrecht - FC Twente
info
20:00
PEC Zwolle - Willem II
info
21:00
SC Heerenveen - FC Emmen
info
25.10.
Fortuna Sittard - FC Groningen
info
25.10.
SBV Vitesse - PSV Eindhoven
info
25.10.
Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
info
25.10.
RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam
info
25.10.
ADO Den Haag - AZ Alkmaar
info
23.10.
FC Volendam - FC Dordrecht
7:1
23.10.
Jong Utrecht - TOP Oss
odl.
23.10.
SC Telstar - Helmond Sport
2:0
23.10.
NEC Nijmegen - Go Ahead Eagles
2:1
23.10.
MVV Maastricht - Jong AFC Ajax
1:5
23.10.
BV De Graafschap - Jong PSV
2:1
23.10.
FC Eindhoven - Jong AZ Alkmaar
3:0
23.10.
FC Den Bosch - SBV Excelsior
0:1
23.10.
Cambuur Leeuwarden - Roda JC
3:0
23.10.
Almere City - NAC Breda
2:1
Kompletní výsledky
23.10.
KV Kortrijk - RSC Anderlecht
1:3
16:15
KAS Eupen - KV Mechelen
odl.
18:30
Cercle Bruggy - Excel Mouscron
odl.
20:45
Oud-Heverlee Leuven - Club Bruggy
info
25.10.
Royal Antverpy FC - Beer. Wilrijk
info
25.10.
KV Oostende - SV Zulte Waregem
info
25.10.
Sint-Truidense VV - Standard Lutych
info
25.10.
Charleroi - Waasland-Beveren
info
23.10.
KMSK Deinze - KVC Westerlo
2:2
20:45
RWDM47 - Lierse Kempenzonen
info
25.10.
RU Saint-Gilloise - Club Bruggy U23
info
25.10.
RFC Seraing - Lommel SK
info
Kompletní výsledky
23.10.
Kasimpaşa SK - Göztepe SK
0:0
12:30
MKE Ankaragücü - Hatayspor
odl.
15:00
Gaz. Gaziantep - Konyaspor
1:0
18:00
Erzurum BB - Galatasaray SK
1:2
18:00
Istanbul B. - Antalyaspor
5:1
25.10.
Yeni Malatyaspor - G'birliği
info
25.10.
Alanyaspor - Fatih Karagümrük
info
25.10.
Fenerbahçe SK - Trabzonspor
info
12:30
Ümraniyespor - Altinordu SK
1:1
18:00
Samsunspor - Keçiörengücü
4:2
25.10.
Ankaraspor - Balikesirspor
info
25.10.
Bandirmaspor - Adana Demirspor
info
25.10.
Istanbulspor - Eskişehirspor
info
25.10.
Adanaspor - Tuzlaspor
info
25.10.
Altay SK - Giresunspor
info
Kompletní výsledky
17:15
AE Larisa - Aris Soluň
odl.
19:30
Panathinaikos FC - Volos NFC
info
25.10.
Asteras Tripolis - OFI Kréta
info
25.10.
PAOK Soluň - Olympiakos Pireus
odl.
25.10.
Apollon Smyrnis - PAS Lamia 1964
info
25.10.
PAS Giannina FC - AEK Atény
info
Kompletní výsledky
17:00
Austria Vídeň - Red Bull Salzburg
0:2
17:00
SCR Altach - Admira Wacker Mödling
4:2
17:00
SV Ried - SK Sturm Graz
0:2
25.10.
LASK Linz - SKN Sankt Pölten
info
25.10.
Swarovski Tirol - TSV Hartberg
info
25.10.
Wolfsberger AC - Rapid Vídeň
info
23.10.
Austria Am. - Austria Lustenau
1:1
23.10.
Wacker Innsbruck - Blau Weiß Linz
0:4
23.10.
Vorwärts Steyr - Rapid Vídeň Am.
1:1
23.10.
SV Lafnitz - Austria Klagenfurt
2:1
23.10.
FC Juniors OÖ - SV Kapfenberg
0:5
23.10.
FC Dornbirn - SV Horn
0:0
23.10.
Grazer AK - SKU Amstetten
2:1
23.10.
Floridsdorfer AC - FC Liefering
1:3
Kompletní výsledky
19:00
FC Vaduz - FC Curych
info
19:00
FC Lugano - FC St. Gallen
info
25.10.
BSC Young Boys - FC Luzern
info
25.10.
FC Sion - Servette Ženeva
info
25.10.
FC Basilej - Lausanne Sport
info
23.10.
SC Kriens - FC Thun
1:2
17:30
FC Wil - Stade Lausanne Ouchy
0:0
18:00
FC Winterthur - FC Chiasso
odl.
18:30
FC Aarau - Neuchâtel Xamax
info
19:00
Grasshopper - FC Schaffhausen
info
Kompletní výsledky
13:00
Šachtar Doněck - Vorskla Poltava
1:1
16:00
Dynamo Kyjev - Oleksandrija
1:0
16:00
Olimpik Doněck - Desna Černihiv
0:2
18:30
FK Lvov - SK Dnipro-1
info
25.10.
Inhulec Petrove - FC Mariupol
info
25.10.
Kolos Kovalivka - FC Minaj
info
25.10.
Zarja Luhansk - Ruch Lvov
info
Kompletní výsledky
23.10.
Piast Gliwice - Wisła Płock
2:2
23.10.
Zag. Lubin - Lechia Gdańsk
1:1
15:00
Wisła Kraków - Podbeskidzie
3:0
17:30
Śląsk Wrocław - Jagiellonia
1:0
20:00
Pogoń Szczecin - Legia Varšava
info
25.10.
Raków Częstochowa - Stal Mielec
info
25.10.
Lech Poznań - KS Cracovia
info
23.10.
Widzew Łódź - GKS Bełchatów
odl.
23.10.
GKS Tychy - GKS Jastrzębie
3:1
23.10.
Resovia Rzeszów - S. Nowy Sącz
odl.
12:40
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
odl.
18:00
Radomiak Radom - ŁKS Łódź
odl.
25.10.
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
odl.
25.10.
Puszcza Niepołomice - Nieciecza
info
25.10.
Chrobry Głogów - Odra Opole
info
25.10.
Górnik Łęczna - Miedź Legnica
info
Kompletní výsledky
23.10.
Gaz Metan M. - FC Botoşani
1:2
23.10.
CSU Craiova - A. Clinceni
0:1
13:00
UTA Arad - Chindia T.
1:0
18:30
Astra Giurgiu - Politehnica Iaşi
info
20:45
Sepsi OSK - Dinamo Bukurešť
info
25.10.
Viitorul C. - Argeş Piteşti
info
25.10.
FC Voluntari - CFR Cluj
info
Kompletní výsledky
14:45
MTK Budapešť - Kisvárda FC
1:1
17:00
Paksi SE - Honvéd Budapešť
0:0
19:30
Ferencvárosi TC - Újpest FC
info
25.10.
Zalaegerszegi TE - Budafoki LC
info
25.10.
Mezőkövesd - MOL Fehérvár FC
info
25.10.
Diósgyőri VTK - Puskás FC
info
Kompletní výsledky
23.10.
NK Varaždin - Slaven Belupo
1:2
15:00
NK Istra 1961 - NK Osijek
odl.
17:05
Lokomotiva Záhřeb - Hajduk Split
odl.
25.10.
HNK Šibenik - Dinamo Záhřeb
info
25.10.
HNK Gorica - NK Rijeka
info
Kompletní výsledky
25.10.
FK Novi Pazar - FK Rad
info
25.10.
FK Zlatibor Cajetina - Vojvodina
info
25.10.
FK Bačka - FK Inđija
info
25.10.
FK Crvena Zvezda - Javor Ivanjica
info
25.10.
Mačva Šabac - Napredak Kruševac
info
25.10.
Proleter Novi Sad - FK Voždovac
info
Kompletní výsledky
15:45
NK Celje - ND Gorica
1:1
18:00
NK Maribor - FC Koper
1:1
25.10.
NK Bravo - NK Aluminij
info
25.10.
Tabor Sežana - Olimpija Lublaň
info
25.10.
NK Domžale - NŠ Mura
info
Kompletní výsledky
16:45
Carsko Selo Sofia - L. Plovdiv
0:3
19:15
Levski Sofia - Černo More Varna
info
25.10.
CSKA 1948 Sofia - Slavia Sofia
info
25.10.
Arda Kardžali - CSKA Sofia
info
25.10.
PFK Montana - Ludogorec Razgrad
info
Kompletní výsledky
23.10.
Lyngby BK - Odense Boldklub
0:3
18:00
Brøndby IF - FC Midtjylland
2:3
25.10.
AC Horsens - FC Nordsjaelland
info
25.10.
Randers FC - SønderjyskE
info
25.10.
AGF Aarhus - FC Kodaň
info
13:15
Hobro IK - Esbjerg fB
1:2
14:00
FC Fredericia - Skive IK
2:1
15:00
Vendsyssel FF - HB Køge
0:1
16:00
FC Helsingør - Kolding IF
0:0
25.10.
Fremad Amager - Silkeborg IF
info
25.10.
Hvidovre IF - Viborg FF
info
Kompletní výsledky
15:00
Djurgårdens IF - IK Sirius
4:0
15:00
BK Häcken - Mjällby AIF
2:2
25.10.
Kalmar FF - Falkenbergs FF
info
25.10.
Östersunds FK - Hammarby IF
info
25.10.
Malmö FF - IFK Göteborg
info
25.10.
Örebro SK - Helsingborgs IF
info
17:30
Halmstads BK - Västerås SK
2:1
17:30
Örgryte IS - Östers IF
4:1
25.10.
AFC Eskilstuna - Dalkurd FF
info
25.10.
Akropolis IF - Norrby IF
info
25.10.
Trelleborgs FF - Degerfors IF
info
Kompletní výsledky
18:00
IK Start - Sandefjord Fotball
0:1
20:30
SK Brann - Stabaek Fotball
info
25.10.
Aalesunds FK - Odds BK
info
25.10.
Molde FK - Strømsgodset IF
info
25.10.
Vålerenga IF - Kristiansund BK
info
25.10.
Sarpsborg 08 FF - Rosenborg BK
info
25.10.
FK Bodø/Glimt - Mjøndalen IF
info
14:00
Åsane Fotball - KFUM Oslo
1:1
14:00
Strømmen IF - Raufoss IL
3:2
15:30
Kongsvinger IL - Ranheim Fotball
1:0
15:30
Ham-Kam Fotball - Sogndal Fotball
2:1
15:30
IL Stjørdals-Blink - Tromsø IL
4:2
15:30
Ullensaker/Kisa IL - Grorud IL
2:1
15:30
FK Jerv - Øygarden FK
4:2
25.10.
Lillestrøm SK - Sandnes Ulf
info
Kompletní výsledky
25.10.
TPS Turku - SJK Seinäjoki
info
13:00
AC Oulu - Mikkelin Palloilijat
odl.
13:00
AC Kajaani - SJK Akatemia
0:1
13:00
KPV Kokkola - Musan Salama
0:1
16:00
FF Jaro - KTP Kotka
odl.
16:00
Myllykosken Pallo-47 - Ekenäs IF
1:3
25.10.
VPS Vaasa - IF Gnistan
info
Kompletní výsledky
23.10.
Pafos FC - Karmiotissa P.
3:0
15:00
Apollon L. - Nea Salamis FC
3:0
17:30
Ermis Aradippou - AEK Larnaka
0:2
25.10.
Anorthosis - APOEL Nikósie
info
25.10.
Omonia Nikósie - Enosis NP
info
25.10.
Ethnikos Achnas - Olympiakos N.
info
Kompletní výsledky
25.10.
Maccabi Tel-Aviv - Hap B-She.
info
Kompletní výsledky
23.10.
Derry City - Shelbourne FC
2:0
23.10.
Dundalk FC - Sligo Rovers
neh.
23.10.
Finn Harps - Waterford United
neh.
23.10.
St. Pat's - Bohemians Dublin
neh.
23.10.
Shelbourne FC - Shamrock Rovers
neh.
23.10.
Cork City - Derry City
neh.
18:00
Sligo Rovers - Cork City
2:1
20:30
Bohemians Dublin - Finn Harps
info
25.10.
Waterford United - Dundalk FC
info
16:00
Bray Wanderers - Galway United
0:1
16:00
Drogheda United - Wexford Youths
2:0
Kompletní výsledky
23.10.
Crusaders FC - Cliftonville FC
1:0
16:00
Carrick Rangers - Larne FC
1:2
16:00
Dungannon Swifts - Warrenpoint Town
0:2
16:00
Glentoran FC - Glenavon FC
1:1
16:00
Portadown FC - Coleraine FC
0:3
18:30
Ballymena United - Linfield FC
info
Kompletní výsledky
23.10.
Connah's Quay Nomads - Newtown AFC
odl.
15:30
Bala Town - Cardiff MU
odl.
15:30
Cefn Druids - Barry Town
odl.
15:30
PenyBont FC - Flint Town United
odl.
18:15
Caernarfon Town - Aberystwyth Town
odl.
18:15
The New Saints FC - Haverfordwest
3:2
Kompletní výsledky
13:30
FK Gorodeja - FK Smoleviči
4:0
15:30
BATE Borisov - FK Vitebsk
3:1
17:30
Dinamo Minsk - Belšina Bobrujsk
3:1
25.10.
Neman Grodno - Slavia Mozyr
info
25.10.
Energetik-BGU Minsk - Šachtër S.
info
25.10.
FK Ruch Brest - Isloč Minsk
info
Kompletní výsledky
13:45
FK Panevėžys - Sūduva
2:1p
Kompletní výsledky
25.10.
FK Tukums 2000 - METTA/LU
info
25.10.
FK Ventspils - FK Liepāja
info
25.10.
FK Valmiera - FK Spartaks
info
25.10.
Riga FC - BFC Daugavpils
info
25.10.
Rīgas Futbola skola - FK Jelgava
info
25.10.
FK Ventspils - BFC Daugavpils
odl.
25.10.
FK Spartaks - FK Liepāja
odl.
25.10.
Riga FC - FK Tukums 2000
odl.
Kompletní výsledky
12:00
Tulevik V. - Tammeka Tartu
0:1
14:00
Legion Tallinn - Kalev Tallinn
2:0
?
FC Kuressaare - Nõmme Kalju
odl.
?
Kalev Tallinn - Tulevik Viljandi
odl.
?
Trans Narva - Paide Linnameeskond
odl.
25.10.
Trans Narva - Levadia Tallinn
info
25.10.
FC Kuressaare - Flora Tallinn
info
25.10.
Nõmme Kalju - Paide Linnameeskond
info
25.10.
Legion Tallinn - Levadia Tallinn
odl.
25.10.
Flora Tallinn - Tammeka Tartu
odl.
Kompletní výsledky
13:00
Codru Lozova - Milsami Orhei
1:4
16:00
Sheriff - FC Floreşti
5:0
25.10.
Sfîntul Gheorghe - Petroclub Hîn.
info
25.10.
Speranţa Nisporeni - CSCA Buiucani
info
25.10.
Zimbru Kišiněv - Dinamo-Auto
info
Kompletní výsledky
14:30
Olimpik Sarajevo - Zrinjski Mostar
3:0
14:30
FK Tuzla City - Široki Brijeg
1:1
17:00
Velež Mostar - Željezničar
1:1
25.10.
Mladost D.-K. - Borac Banja Luka
info
25.10.
FK Sarajevo - FK Krupa na Vrbasu
info
25.10.
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
info
Kompletní výsledky
14:30
FK Shkupi - Sileks Kratovo
1:0
25.10.
FK Škendija - Rabotnički Skopje
info
25.10.
Makedonija GP Skopje - FA Pandev
info
25.10.
Belasica Strumica - FK Borec
info
25.10.
Pelister Bitola - Struga Trim-Lum
info
25.10.
Vardar Skopje - FK Renova
info
Kompletní výsledky
25.10.
OFK Titograd - Mladost Lješkopolje
info
25.10.
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
info
25.10.
Budućnost Podgorica - Dečić Tuzi
info
25.10.
Rudar Pljevlja - Jezero Plav
info
25.10.
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
info
Kompletní výsledky
?
FH Hafnarfjördur - KR Reykjavík
odl.
?
IF Grótta - Stjarnan FC
odl.
?
Fylkir Reykjavík - ÍA Akranes
odl.
?
KA Akureyri - Valur Reykjavík
odl.
?
Fjölnir Reykjavík - HK Kópavogur
odl.
?
Breidablik UBK - Víkingur R.
odl.
Kompletní výsledky
25.10.
Bylis Ballshi - FK Kukësi
odl.
25.10.
Kastrioti Kruja - Vllaznia Skadar
odl.
25.10.
Partizani Tirana - Teuta Durrës
odl.
25.10.
KF Laçi - KF Tirana
odl.
25.10.
Apolonia Fier - Skënderbeu Korça
odl.
Kompletní výsledky
17:00
Pyunik Jerevan - FC Noah
odl.
25.10.
FK Van - FC Ararat-Armenia
info
Kompletní výsledky
12:00
FK Qäbälä - Säbail FK
1:1
14:00
Keşlə FK - Neftçi Baku
0:1
25.10.
Sabah FK - PFK Sumqayit
info
25.10.
Zirä FK - Qarabağ Ağdam
info
Kompletní výsledky
23.10.
Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tb.
3:1
?
Torpedo Kutaisi - Merani Tbilisi
odl.
?
Dila Gori - Chikhura Sachkhere
odl.
?
Saburtalo Tbilisi - Dinamo Batumi
odl.
?
Lokomotivi Tbilisi - Dinamo Tbilisi
odl.
?
FC Samtredia - FC Telavi
odl.
25.10.
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia
info
Kompletní výsledky
25.10.
FC Astana - Kaisar Kyzylorda
odl.
25.10.
Kyzylžar - Ordabasy Šymkent
odl.
25.10.
Okžetpes - Tobol Kostanaj
odl.
25.10.
FK Taraz - Kaspij Aktau
odl.
25.10.
Šachtër Karagandy - Žetisu
odl.
25.10.
Kairat Almaty - Kaspij Aktau
odl.
25.10.
Ordabasy Šymkent - FC Astana
odl.
25.10.
Tobol Kostanaj - Kyzylžar
odl.
25.10.
Žetisu Taldykorgan - FK Taraz
odl.
25.10.
Kaisar Kyzylorda - Šachtër K.
odl.
Kompletní výsledky
15:00
Senglea - Tarxien Rainbows
0:5
19:15
Gzira United - Zejtun Corinthians
info
25.10.
St. Lucia FC - Valletta FC
info
25.10.
Hibernians FC - Lija Athletic
info
25.10.
Gudja United - Floriana FC
info
25.10.
Sirens FC - Mosta FC
odl.
Kompletní výsledky
25.10.
Jeunesse Esch - FC Wiltz
info
25.10.
FC Differdange 03 - Racing FC
info
25.10.
FC Rodange 91 - UNA Strassen
info
25.10.
US Hostert - F91 Dudelange
info
25.10.
Etzella Ettelbrück - Hamm Benfica
info
25.10.
US Mondorf - Union Titus Pétange
info
25.10.
Victoria Rosport - Progrès N.
info
25.10.
Swift Hesperange - Fola Esch
info
Kompletní výsledky
15:00
AB Argir - HB Tórshavn
2:3
20:00
NSÍ Runavík - Víkingur Gøta
info
25.10.
Skála IF - B36 Tórshavn
info
25.10.
KÍ Klaksvík - ÍF Fuglafjørdur
info
25.10.
EB/Streymur - TB Tvøroyri
info
Kompletní výsledky
25.10.
FC Santa Coloma - UE Engordany
info
25.10.
Inter E. - UE Sant Julià
info
25.10.
CE Carroi - Penya Encarnada
info
25.10.
Atlétic E. - UE Santa Coloma
info
Kompletní výsledky
15:00
SP Tre Fiori - SS Murata
0:0
15:00
SP Cailungo - SS Folgore
0:1
15:00
SP La Fiorita - SC Faetano
3:0
15:00
FC Fiorentino - SS Pennarossa
0:1
25.10.
SP Cosmos - SP Domagnano
info
25.10.
AC Libertas - AC Juvenes
info
25.10.
SS Virtus - SS San Giovanni
info
Kompletní výsledky
23.10.
Lynx FC - Manchester 62
odl.
16:00
Mons Calpe - St Joseph's FC
0:5
18:30
Lions Gibraltar - Glacis United
info
25.10.
Europa Point - Europa FC
info
25.10.
Boca Juniors - College 1975 FC
info
Kompletní výsledky
14:00
KF Drita - KF Drenica
4:1
14:00
Besa Pejë - KF Feronikeli
1:1
14:00
KF Llapi - KF Arbëria
2:0
25.10.
KF Priština - KF Gjilani
info
25.10.
KF Trepça '89 - KF Ballkani
info
Kompletní výsledky
volný hráč
 
 
přestup
 
12,000,000 €
 
konec kariéry
 
- => -
 
volný hráč
 
 
volný hráč
 
 
Všechny přestupy
17:25
Volleyball Live - Bundesliga - Dresdner SC - USC Münster, 4. Spieltag, Frauen
18:25
Bundesliga (Dortmund -Schalke)
18:25
Manchester United - Chelsea (Premier League)
Kompletní TV program
Anketa
Jak dopadne El Clásico mezi Barcelonou a Realem Madrid?
výhra Barcelony (300 / 48%)
remíza (180 / 29%)
výhra Realu (145 / 23%)
Anketa byla ukončena!
Anketa
Jak dopadne utkání Juventus - Barcelona?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!