Saliba o budoucnosti jasno nemá. Odpoví až čas, říká

William Saliba bude po dvanácti měsících znovu řešit další budoucnost. Jednadvacetiletý francouzský obránce dokončuje hostování v Marseille a za několik dní se vrátí do Arsenalu. Londýnský klub s ním opakovaně nepočítal a je otázkou, zda se na tom letos něco změní...
18.05. | Aktuality | 309 komentářů

Artetu výkon Arsenalu v Newcastlu zklamal, Xhaka se opřel do spoluhráčů

Manažer Arsenalu Mikel Arteta po pondělní porážce 0:2 v Newcastlu uznal, že jeho tým nepředvedl výkon hodný postupu do Ligy mistrů. Záložník Granit Xhaka byl po neúspěchu v klíčovém zápase ještě ostřejší a tvrdě zkritizoval přístup některých spoluhráčů.
17.05. | Aktuality | 279 komentářů

Newcastle si poradil s Arsenalem, ten nadále ztrácí

Arsenal opět ztratil body a momentálně se mu vidina Ligy mistrů vzdaluje mílovými kroky. Jedno kolo před koncem ztrácí na čtvrtý Tottenham dva body a může za to dnešní porážka o dvě branky na půdě Newcastlu.
16.05. | Komentáře a souhrny | 13 komentářů

Arsenal čeká v boji o Ligu mistrů těžký sok

Newcastle United hostí ve 37. kole Premier League Arsenal. Domácí zažívají sezonu jako na houpačce, z poslední příčky se vytáhli na desátou, momentálně jsou čtrnáctí. Hosté musí reagovat na výhru Spurs a dostat se zpět před ně na čtvrté místo.
15.05. | Previews | 13 komentářů

Arteta si stěžoval po derby na sudí, podle Conteho by se měl věnovat spíš hře

Manažer Arsenalu Mikel Arteta nemohl po prohraném čtvrtečním derby s Tottenhamem (0:3) přijít na jméno rozhodčímu Paulu Tierneymu. "Kanonýři" brzy prohrávali po penaltě Harryho Kanea a od 33. minuty hráli bez vyloučeného stopera Roba Holdinga. Kouč Tottenhamu Antonio Conte svému protějšku následně vzkázal, aby si méně stěžoval a více se věnoval hře.
13.05. | Aktuality | 266 komentářů

Oslabený Arsenal na Tottenham neměl

Tottenham Hotspur porazil v dohrávce 22. kola Premier League Arsenal 3:0. Dvěma brankami se blýskl Harry Kane, třetí přidala další ofenzivní hvězda Spurs Son Heung-min. Arsenal hrál od 33. minuty bez vyloučeného Holdinga.
13.05. | Komentáře a souhrny | 10 komentářů

Arsenal se může přiblížit Lize mistrů. Tam chce rovněž úhlavní rival Tottenham

Tottenham Hotspur hostí v dohrávce 22. kola Premier League Arsenal. Severolondýnské derby může napovědět, kdo si příští rok zahraje Ligu mistrů. Čtvrtí Gunners mají na páté Spurs náskok čtyři body a pokud by vyhráli, zajistí si nejprestižnější evropskou klubovou soutěž.
11.05. | Previews | 10 komentářů

Arsenal získal v boji o Ligu mistrů důležitý náskok

Arsenal porazil v duelu 36. kola Premier League Leeds United 2:1. Za domácí vstřelil v úvodu zápasu obě branky Edward Nketiah, za hosty snižoval Diego Llorente. Leeds navíc hrál od 25. minut bez vyloučeného Aylinga.
08.05. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Leeds musí zabrat, jinak je může čekat pád

Bitvu o Ligu mistrů a zároveň o udržení se v Premier League slibuje zápas 36. kola mezi Arsenalem a Leedsem United. Domácí už mají jistotu minimálně Evropské ligy, rádi by však po letech zpět mezi evropskou fotbalovou smetánku. Hosté jsou na hraně pádu do druhé ligy.
07.05. | Previews | 2 komentáře

Arsenal předčasně prodloužil smlouvu s manažerem Artetou

Mikel Arteta s předstihem spojil i svoji další budoucnost s Arsenalem. Čtyřicetiletý manažer, jenž se Gunners ujal v prosinci 2019, prodloužil smlouvu do roku 2025...
06.05. | Aktuality | 303 komentářů
19.05. Pépé vyhlíží odchod z Arsenalu
Nicolas Pépé zklamal v Arsenalu a z londýnského klubu chce odejít. Ofenzivní fotbalista přišel před třemi roky za 80 milionů eur z Lille, letos na svém kontě nemá ani tisícovku odehraných minut. Kvůli změně dresu již zaúkoloval svého agenta, aby mu našel jiný klub. (dailymail.co.uk)
18.05. Stuttgart natrvalo získal Mavropanose
Konstantinos Mavropanos zůstane hráčem Stuttgartu, kde od léta 2020 hostoval z Arsenalu. Londýnský klub dostane odstupné tři miliony eur. (kicker.de)
16.05. Tomiyasu si poranil stehenní sval
Takehiro Tomiyasu na jaře dlouhodobě laboroval se zraněným lýtkem a dnes se vrátil na marodku Arsenalu. Opět se jedná o svalový problém, v závěru první půle duelu na půdě Newcastlu si japonský obránce poranil stehenní sval. (goal.com)
16.05. Stuttgart chce vykoupit Mavropanose
Stuttgart se v nervy drásajícím závěru zachránil v 1. Bundeslize a vedení začíná skládat kádr pro příští sezonu, součástí jeho plánů přitom je Konstantinos Mavropanos. Řecký obránce zde hostoval z Arsenalu a Stuttgart ho chce vykoupit, transfer by mohl vyjít na tři miliony eur. (sport-express.ru)
12.05. Tottenham vede nad Arsenalem
Poločasový výsledek dnešního severolondýnského derby: Tottenham - Arsenal 2:0 (22. z penalty a 37. Kane).
11.05. Arsenal bude usilovat o Tielemanse
Vedení Arsenalu se po letošní sezoně pokusí přivábit Youriho Tielemanse. Belgický záložník hraje za Leicester, kde má smlouvu do června 2023, nabídku na prodloužení v únoru odmítl. (dailymail.co.uk)
09.05. Arsenal zahájil jednání s Elnenym
Mohamed Elneny dostane možnost prodloužit si působení v Arsenalu. Egyptskému záložníkovi končí smlouva a v uplynulých týdnech se prosadil do základní sestavy, vedení s ním tak podle tisku začalo jednat o prodloužení kontraktu. (dailymail.co.uk)