Televizní program - všechny programy

05:30
07:00
Fotbal
MLS – play off Sporting Kansas – Real Salt Lake
06:00
08:00
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den Maďarsko - Finsko
07:00
08:30
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York City
07:00
08:55
Premier League
Newcastle - Arsenal
08:55
10:50
Premier League
Everton - West Ham
09:00
10:45
Futbal
Prípravný zápas - Belgicko - Egypt
09:00
11:00
Arsenal FC-Manchester City
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
10:30
12:45
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den Gruzie - Kazachstán
10:50
12:45
Premier League
Tottenham - Liverpool
11:00
12:45
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - Patronato
11:00
13:00
Manchester United-Newcastle United
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
12:30
13:00
Magazín Champions League (11/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
12:45
14:40
Premier League
Liverpool - Southampton
13:00
14:00
UEFA Champions League Highlights (11/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
13:40
15:35
Bundesliga
Brémy - Mönchengladbach
14:00
15:00
TIKI-TAKA Speciál (3/2019)
Sestřih nejlepších momentů fotbalové talk show O2 TV Sport
14:30
17:00
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den, Německo - Nizozemsko
14:30
16:15
Futbal
Holandská liga - De Graafschap - PSV Eindhoven
14:35
16:30
Fotbal: Česko - Slovensko
Záznam utkání fotbalové soutěže Liga národů UEFA
14:40
16:35
Premier League
Chelsea - Cardiff
15:05
16:50
Brazílie - Uruguay
Záznam přátelského fotbalového utkání
16:30
18:30
Futbal
Sky Bet League 1 - Fleetwood Town - Walsall
16:35
18:30
Bundesliga
Wolfsburg - Dortmund
16:35
18:30
Premier League
Cardiff - Manchester City
16:40
18:20
Mexiko - Argentina
Záznam přátelského fotbalového utkání
17:00
18:00
Fotbal
Liga národů, sestřih,
17:00
18:00
TIKI-TAKA Speciál (3/2019)
Sestřih nejlepších momentů fotbalové talk show O2 TV Sport
17:00
19:00
Chelsea FC-Liverpool FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
18:00
19:00
Futbal
Holandská liga - Highlights
18:30
20:25
Premier League
West Ham - Manchester United
18:45
20:45
Futbal
Sky Bet League 1 - Luton Town - Plymouth Argyle
19:00
20:00
UEFA Champions League Highlights (12/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
20:00
20:30
Evropský fotbal (85/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
20:15
20:55
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
20:25
22:25
Brazílie - Kamerun
Přímý přenos přátelského fotbalového utkání
20:25
22:20
Premier League
Southampton - Chelsea
20:30
23:00
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den Portugalsko - Polsko
20:30
22:45
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Švédsko - Rusko
20:30
21:00
Magazín Champions League (11/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:45
22:30
Futbal
Čínska liga - Tchien-ťin Čchüan-ťien - Šanghaj SIPG
21:00
23:00
Tottenham Hotspur-PSV Eindhoven
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:20
07:00
Premier League
Fulham - Arsenal
22:45
00:00
Futbal
Holandská liga - Excelsior - AFC Ajax
23:00
00:00
Fotbal
Liga národů, sestřih
23:05
07:00
Bundesliga
Frankfurt - Schalke
23:15
07:00
Bundesliga
Düsseldorf - Hertha Berlín
23:15
00:00
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - Patronato
00:55
02:50
Mexiko - Argentina
Přímý přenos přátelského fotbalového utkání
05:15
06:00
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
05:30
07:00
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York City
06:00
07:50
Fotbal: Česko - Slovensko
Záznam utkání fotbalové soutěže Liga národů UEFA
07:00
08:30
Fotbal
MLS – play off Sporting Kansas – Real Salt Lake
07:00
08:55
2. Bundesliga
Bochum - Darmstadt
07:00
08:55
Premier League
Everton - Crystal Palace
08:55
10:50
2. Bundesliga
Hamburg - Kolín n. R.
08:55
10:50
Premier League
Arsenal - Leicester
09:00
11:00
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den Česká republika - Slovensko
09:00
10:45
Mexiko - Argentina
Záznam přátelského fotbalového utkání
09:00
10:45
Futbal
Prípravný zápas - Cagliari - Atlético Madrid
09:00
11:00
Chelsea FC-Liverpool FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
10:50
12:45
Premier League
Chelsea - Manchester United
11:00
13:00
Inter Milán-FC Barcelona
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
12:45
14:40
Bundesliga
Hannover - Wolfsburg
12:45
14:40
Premier League
Manchester City - Burnley
13:00
14:45
Futbal
Sky Bet League 1 - Fleetwood Town - Walsall
13:00
15:00
SSC Neapol-Paris Saint-Germain
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:05
14:50
Brazílie – Kamerun
Záznam přátelského fotbalového utkání
13:45
16:00
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den, Portugalsko - Polsko
14:40
16:35
Premier League
Liverpool - Cardiff
15:00
16:15
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York City
15:00
16:00
TIKI-TAKA Speciál (3/2019)
Sestřih nejlepších momentů fotbalové talk show O2 TV Sport
15:15
17:15
Futbal
Argentínska liga - Atlético Tucumán - Rosario Central
16:00
17:00
Fotbal
Liga národů, sestřih,
16:15
17:30
Fotbal
MLS – play off Sporting Kansas – New York City
16:30
18:15
Futbal
Sky Bet League 1 - Luton Town - Plymouth Argyle
16:35
17:30
Bundesliga Highlights
Zostrihy 11. kola
17:00
19:00
Bayern Mnichov-TSG Hoffenheim
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
17:15
19:15
Futbal
Rakúska liga - Austria Viedeň - Red Bull Salzburg
17:30
18:00
Bundesliga Špeciál
Pulisic, Naldo and Nelson
17:45
19:55
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Španělsko – Kanada
17:55
18:05
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:05
18:15
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:30
20:25
Bundesliga
RB Lipsko - Leverkusen
18:30
20:25
Premier League
Tottenham - Manchester City
19:00
21:15
Volleyball Live - Bundesliga - Dresdner SC - Rote Raben Vilsbiburg, 4. Spieltag, Frauen
19:00
19:30
Evropský fotbal (85/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
19:15
20:00
Futbal
Jedenástka
19:30
20:00
Magazín Champions League (10/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:00
20:45
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York City
20:00
21:45
Futbal
Holandská liga - De Graafschap - PSV Eindhoven
20:25
22:20
Premier League
Manchester City - Manchester United
20:45
22:55
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
22:00
00:00
Futbal
Čínska liga - Kuang-čou Evergrande Tchao-pao - Tianjin TEDA
22:20
07:00
Premier League
Arsenal - Liverpool
23:00
00:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Španělsko – Kanada
23:30
00:00
Futbal
Čínska liga - Tchien-ťin Čchüan-ťien - Šanghaj SIPG
00:00
01:30
Fotbal
MLS – play off Sporting Kansas – Real Salt Lake
01:30
03:00
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York City
03:15
05:30
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Švédsko - Rusko
07:00
08:30
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York City
07:00
09:05
Premier League
Arsenal - Manchester City
07:30
09:45
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den Švýcarsko - Belgium
07:30
09:25
Bundesliga
Hannover - Wolfsburg
08:30
10:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Španělsko – Kanada
09:00
10:45
Futbal
Joan Gamper Trophy - FC Barcelona - Boca Juniors
09:00
11:00
Bayern Mnichov-TSG Hoffenheim
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
09:05
11:00
Premier League
Tottenham - Fulham
10:45
13:00
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den Německo - Nizozemsko
11:00
12:30
Fotbal
MLS – play off Sporting Kansas – Real Salt Lake
11:00
12:55
Premier League
Liverpool - West Ham
11:00
12:45
Futbal
Argentínska liga - Gimnasia - Racing Club
11:00
13:00
SSC Neapol-Paris Saint-Germain
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:05
11:35
Archiv D: Ivo Viktor
Právě před 40 lety vznikl dokument o Ivu Viktorovi, jednom z nejlepších fotbalových brankářů naší historie
12:00
14:00
Futbal
Holandská liga - Excelsior - AFC Ajax
12:55
15:00
Premier League
Crystal Palace - Liverpool
13:00
15:30
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den Portugalsko - Polsko
13:00
14:30
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
13:00
15:00
CSKA Moskva-AS Řím
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:15
15:10
Bundesliga
Brémy - Mönchengladbach
14:30
16:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
14:45
16:40
2. Bundesliga
Bochum - Darmstadt
15:00
17:05
Premier League
Chelsea - Arsenal
15:00
17:00
Manchester United-Newcastle United
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
15:30
16:30
Fotbal
Liga národů, sestřih
15:30
17:15
Futbal
Rakúska liga - Austria Viedeň - Red Bull Salzburg
16:00
17:30
Fotbal
MLS – play off Sporting Kansas – Real Salt Lake
16:00
18:00
Futbal
Holandská liga - Heracles Almelo - Feyenoord
16:40
18:35
Bundesliga
Brémy - Mönchengladbach
17:00
18:00
TIKI-TAKA Speciál (3/2019)
Sestřih nejlepších momentů fotbalové talk show O2 TV Sport
17:05
17:15
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
17:15
17:30
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
17:35
18:00
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA: LIGY
18:00
18:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
18:00
18:45
UEFA Champions League Highlights (11/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
18:15
18:55
Fotbal
SP ve Wisle – individuální závod
18:15
20:15
Futbal
Argentínska liga - Gimnasia - Racing Club
18:30
20:25
Bundesliga
Düsseldorf - Hertha Berlín
18:30
19:40
TIKI-TAKA Speciál (3/2019)
Sestřih nejlepších momentů fotbalové talk show O2 TV Sport
19:00
20:50
Premier League
Manchester United - Tottenham
19:00
20:45
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - Patronato
20:00
22:00
Juventus FC-Lazio SS
Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
20:15
22:00
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - Slovan Bratislava
20:30
21:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
20:50
22:40
Premier League
Manchester City - Huddersfield
21:00
21:45
Futbal
Jedenástka
21:45
23:30
Brazílie - Kamerun
Záznam přátelského fotbalového utkání
22:00
23:00
Futbal
Holandská liga - Highlights
22:00
00:00
Liverpool FC-Manchester City
Záznam fotbalového utkání Premier League (Liverpool TV)
22:40
23:00
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA: LIGY
22:40
07:00
Premier League
Liverpool - Cardiff
23:00
00:50
Fotbal: Česko - Slovensko
Záznam utkání fotbalové soutěže Liga národů UEFA
23:00
00:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
23:00
00:00
Futbal
Argentínska liga - Huracán - Godoy Cruz
00:00
01:00
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York City
01:00
02:45
Brazílie - Uruguay
Záznam přátelského fotbalového utkání
01:30
03:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Španělsko – Kanada
03:00
04:30
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
05:30
07:00
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York City
06:00
08:00
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Maďarsko - Estonsko
07:00
08:30
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
07:00
07:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
08:00
09:00
Fotbal
Liga národů, sestřih
09:00
11:00
Fotbal
Přátelský zápas Polsko - Česká republika
09:00
10:15
Futbal
Otvárací zápas štadióna pod Zoborom - Starí páni FC Nitra - Starí páni Slavia Praha
09:00
11:00
Liverpool FC-Manchester City
Záznam fotbalového utkání Premier League (Liverpool TV)
09:05
11:00
Mexiko - Argentina
Záznam přátelského fotbalového utkání
09:30
11:00
Fotbal
MLS – play off Sporting Kansas – Real Salt Lake
09:55
10:25
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
10:15
11:15
Futbal
Holandská liga - Highlights
10:50
12:45
Bundesliga
Brémy - Mönchengladbach
11:00
12:00
Fotbal
MS žen do 18 let – skupiny Německo – Spojené státy
11:00
13:00
AC Milán-Juventus FC
Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
11:15
13:00
Futbal
Otvárací zápas štadióna pod Zoborom - FC Nitra - Slavia Praha
11:45
14:00
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Chorvatsko - Španělsko
12:00
14:00
Futbal
Ukrajinská liga - Ľvov - Olimpik Doneck
12:45
14:40
Premier League
Arsenal - Liverpool
13:00
15:00
Juventus FC-Manchester United
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:05
14:50
Brazílie - Kamerun
Záznam přátelského fotbalového utkání
13:05
15:00
Bundesliga
Dortmund - Bayern
13:30
15:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Španělsko – Kanada
14:00
16:00
Futbal
Sky Bet League 1 - Fleetwood Town - Walsall
14:40
16:35
Premier League
Manchester City - Manchester United
14:45
16:30
Futbal
Argentínska liga - Atlético Tucumán - Rosario Central
15:00
16:30
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
15:00
17:00
Viktoria Plzeň-Real Madrid
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:50
16:15
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA: LIGY
16:00
18:00
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - Patronato
16:35
18:30
Premier League
Liverpool - Fulham
17:00
17:45
UEFA Champions League Highlights (12/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
17:25
17:55
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
17:45
20:10
Liberec-Plzeň: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
17:50
20:05
Fotbal: FC Zbrojovka Brno - FC Sellier & Bellot Vlašim
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY
18:00
20:00
Futbal
Ukrajinská liga - Šachtar Doneck - Ľvov
18:15
20:00
Futbal
Holandská liga - Heracles Almelo - Feyenoord
18:20
18:50
Ligue 1 Preview (14)
Souhrn zajímavostí před startem 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
18:25
20:25
2. Bundesliga
Fürth - Magdeburg
18:25
20:25
2. Bundesliga
Bielefeld - Duisburg
19:00
19:10
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
19:10
19:25
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
20:10
20:35
Magazín Champions League (12/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:25
22:30
Bundesliga
Leverkusen - Stuttgart
20:30
22:30
Futbal
Sky Bet League 1 - Luton Town - Plymouth Argyle
20:35
21:00
Evropský fotbal (86/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
21:00
22:30
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
21:00
23:00
CZ Bělehrad-Liverpool FC
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
21:45
00:00
Futbal
Ukrajinská liga - Ľvov - Olimpik Doneck
22:30
04:35
Sky Sport News HD: Die 2. Bundesliga - 14. Spieltag
22:45
23:45
Fotbal
Liga národů, sestřih
22:45
01:00
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Srbsko - Černá Hora
22:45
07:00
Premier League
Chelsea - Everton
23:00
01:00
Bayern Mnichov-AEK Atény
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:15
00:00
Futbal
Argentínska liga - Belgrano - Atlético Tucumán
23:40
07:00
Bundesliga Špeciál
Pulisic, Naldo and Nelson
23:45
00:45
Fotbal
Liga národů, sestřih
00:00
01:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
00:30
02:15
Fotbal: FC Zbrojovka Brno - FC Sellier & Bellot Vlašim
Záznam utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY
01:00
03:15
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Turecko - Švédsko
02:50
04:30
Mexiko - Argentina
Záznam přátelského fotbalového utkání
03:00
04:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
03:15
05:30
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Wales - Dánsko
03:15
05:30
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Itálie - Portugalsko
05:30
07:00
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
07:00
08:45
Futbal
Ukrajinská liga - Šachtar Doneck - Ľvov
07:00
08:55
Premier League
Liverpool - Fulham
07:30
08:00
Bundesliga Špeciál
Pulisic, Naldo and Nelson
07:45
09:45
2. Bundesliga
Fürth - Magdeburg
08:00
10:00
2. Bundesliga
Bielefeld - Duisburg
08:30
09:45
Fotbal
MS žen do 17 let – skupiny Německo – Spojené státy
08:55
10:50
Premier League
Chelsea - Everton
09:00
09:30
Magazín Champions League (12/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
09:10
10:05
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA
09:30
11:45
Futbal
Argentínska liga - Belgrano - Atlético Tucumán
09:30
10:00
Evropský fotbal (86/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
10:05
12:15
Fotbal: FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY
10:15
12:10
Bundesliga
Leverkusen - Stuttgart
11:00
12:45
Futbal
Fortuna liga - FC Nitra - Slovan Bratislava
12:00
12:30
Magazín Champions League (12/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
13:00
16:00
Futbal
Ukrajinská liga - Mariupož - Vorskla Poltava
13:30
16:25
Karviná-Slavia: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
13:55
16:30
Fußball Live - Allianz Frauen-Bundesliga - SGS Essen - SC Freiburg, 9. Spieltag
14:45
16:30
Futbal
Argentínska liga - Huracán - Godoy Cruz
15:00
15:25
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
15:25
17:30
Bundesliga
Bayern - Düsseldorf
15:25
17:30
Bundesliga
Mainz - Dortmund
15:55
18:00
Premier League
Watford - Liverpool
16:00
18:00
Futbal
Sky Bet Championship - Stoke City - QPR
16:15
16:45
Ligue 1 Preview (14)
Souhrn zajímavostí před startem 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
16:25
16:50
Evropský fotbal (86/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
16:55
19:00
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
Přímý přenos 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
17:00
19:00
Futbal
Rakúska liga - TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg
17:45
19:55
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
18:00
18:25
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
18:00
18:10
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:10
18:25
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:25
20:25
Bundesliga
Schalke - Norimberg
18:25
20:30
Premier League
Tottenham - Chelsea
18:30
20:45
Futbal
Holandská liga - NAC Breda - AFC Ajax
19:00
20:00
UEFA Champions League Highlights (11/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
20:00
22:00
Viktoria Plzeň-Real Madrid
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
20:30
22:30
Premier League
Manchester United - Crystal Palace
20:45
23:00
Futbal
Holandská liga - PSV Eindhoven - sc Heerenveen
22:00
00:00
Inter Milán-FC Barcelona
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:00
23:45
Fotbal: Tottenham Hotspur - Chelsea FC
Záznam utkání fotbalové Premiere League
22:30
07:00
Bundesliga
Bayern - Düsseldorf
22:30
07:00
Premier League
West Ham - Manchester City
23:15
00:00
Futbal
Sky Bet League 1 - Fleetwood Town - Walsall
23:45
23:45
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA
00:15
02:30
Fotbal
Liga národů, 6. hrací den Anglie - Chorvatsko
00:30
01:25
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
01:15
03:00
Fotbal: FK Pardubice - FC Vysočina Jihlava
Záznam utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY
02:30
04:45
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Malta - Kosovo
04:45
05:45
Fotbal
Liga národů, sestřih
05:15
06:55
Ligue 1 - French football 18/19
Paris Saint-Germain - Toulouse FC (NS1) Záznam 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
07:00
09:30
Futbal
Rakúska liga - TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg
07:45
08:15
Bundesliga Špeciál
Pulisic, Naldo and Nelson
08:15
08:35
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
08:35
10:30
Bundesliga
Schalke - Norimberg
08:50
10:40
Premier League
Watford - Liverpool
09:00
09:30
Hattrick Pur - Die 2. Bundesliga - 14. Spieltag
09:00
11:00
Juventus FC-Manchester United
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:30
13:30
Bundesliga Pur - 12. Spieltag
10:30
12:15
Futbal
Sky Bet League 1 - Luton Town - Plymouth Argyle
10:40
12:30
Premier League
Tottenham - Chelsea
11:00
12:00
UEFA Champions League Highlights (12/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
12:10
12:40
Ligue 1 Preview (14)
Souhrn zajímavostí před startem 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
12:30
14:25
Premier League
Manchester United - Crystal Palace
13:00
14:45
Futbal
Ukrajinská liga - Olimpik Doneck - Zorja Luhansk
13:30
15:00
Bundesliga Pur - Lunchtime - 12. Spieltag
Alle Spiele, alle Tore auf SPORT1: Auch in dieser Saison präsentiert "Bundesliga Pur - Lunchtime" jeden Sonntag den kompakten Komplett-Überblick zum aktuellen Spieltag im deutschen Fußball-Oberhaus mit allen Highlights der Partien von Freitag und Samstag.
14:00
15:45
Futbal
Argentínska liga - Boca Juniors - Patronato
14:25
16:30
Premier League
Bournemouth - Arsenal
14:30
15:00
Bundesliga Špeciál
Pulisic, Naldo and Nelson
14:40
17:15
Fotbal: SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA: LIGY
14:45
17:00
Futbal
Holandská liga - Feyenoord - FC Groningen
14:55
16:55
Montpellier HSC - Stade Rennes
Přímý přenos 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
15:00
15:25
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
15:25
17:30
Bundesliga
Freiburg - Brémy
16:15
19:30
Sparta-Jablonec: Hlavní mix
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
16:30
19:30
AC Sparta Praha-FK Jablonec
Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
16:30
16:40
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
16:40
16:55
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
16:55
19:00
OGC Nice - Lille OSC
Přímý přenos 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
16:55
19:00
Premier League
Wolverhampton - Huddersfield
17:00
17:30
Bundesliga Špeciál
Pulisic, Naldo and Nelson
17:00
19:00
Futbal
Rakúska liga - Rapid Viedeň - LASK
17:30
17:55
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
17:30
19:15
Futbal
Argentínska liga - Belgrano - Atlético Tucumán
17:55
20:00
Bundesliga
Mönchengladbach - Hannover
18:00
18:50
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
19:00
20:55
Premier League
West Ham - Manchester City
19:30
20:45
Sky Sport News HD: Die 2. Bundesliga - 14. Spieltag
19:30
20:00
Magazín Champions League (12/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
19:30
20:00
Magazín Champions League (12/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
19:45
22:00
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
20:00
22:00
Tottenham Hotspur-Chelsea FC (utkání víkendu)
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
20:15
22:00
Futbal
Ukrajinská liga - Šachtar Doneck - Ľvov
20:45
21:20
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
20:55
22:50
Premier League
Bournemouth - Arsenal
21:10
23:15
Futbal
Argentínska liga - San Lorenzo - Huracán
22:00
00:00
Inter Milán-FC Barcelona
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
22:45
00:55
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
22:45
01:45
Bundesliga
Freiburg - Brémy
22:50
23:00
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
23:00
02:00
Premier League
Wolverhampton - Huddersfield
23:15
01:10
Fotbal
MLS – play off Atlanta United – New York Red Bulls
23:15
01:30
Futbal
Ukrajinská liga - Mariupož - Vorskla Poltava
00:00
01:45
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
Záznam 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
01:30
03:00
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
01:30
03:30
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Banfield
01:45
03:45
Fotbal
MLS – play off Portland Timbers – Sporting Kansas
03:10
04:55
Fotbal: SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav
Záznam utkání fotbalové FORTUNA: LIGY
04:55
05:30
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
06:00
08:00
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Maďarsko - Estonsko
07:00
07:30
Bundesliga Špeciál
Pulisic, Naldo and Nelson
07:00
09:30
Futbal
Sky Bet Championship - Stoke City - QPR
07:30
08:30
Fotbal
MLS – play off
08:00
10:00
Bundesliga
Schalke - Norimberg
09:00
10:00
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
09:00
11:15
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Belgium - Island
09:00
11:00
SSC Neapol-Paris Saint-Germain
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:30
12:00
Futbal
Holandská liga - NAC Breda - AFC Ajax
10:00
11:00
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
10:00
11:55
Bundesliga
Bayern - Düsseldorf
10:50
12:45
Premier League
Manchester United - Crystal Palace
11:00
12:30
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
11:00
12:45
Futbal
Rakúska liga - TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg
12:15
14:30
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Chorvatsko - Španělsko
12:20
14:15
Bundesliga
Freiburg - Brémy
12:30
14:00
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
12:45
14:40
Premier League
West Ham - Manchester City
13:00
14:45
Montpellier HSC - Stade Rennes
Záznam 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
13:00
15:00
Juventus FC-Manchester United
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:35
14:30
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA
14:00
16:00
Futbal
Holandská liga - PSV Eindhoven - sc Heerenveen
14:15
16:10
Bundesliga
Mönchengladbach - Hannover
14:30
16:15
Fotbal: SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav
Záznam utkání fotbalové FORTUNA: LIGY
14:30
15:30
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
14:30
15:30
Fotbal
Liga národů, sestřih
14:30
16:15
Futbal
Ukrajinská liga - Mariupož - Vorskla Poltava
14:40
16:35
Premier League
Watford - Liverpool
15:00
17:00
Viktoria Plzeň-Real Madrid
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:30
16:30
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
16:00
18:00
Futbal
Ukrajinská liga - Olimpik Doneck - Zorja Luhansk
16:15
16:55
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
16:30
18:15
Futbal
Sky Bet Championship - Stoke City - QPR
17:00
18:00
UEFA Champions League Highlights (12/2018)
Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
17:05
17:15
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
17:15
17:30
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:00
19:55
Premier League
Bournemouth - Arsenal
18:05
19:00
Bundesliga Highlights
Zostrihy 12. kola
18:45
20:30
Futbal
Holandská liga - NAC Breda - AFC Ajax
19:05
20:00
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
19:45
20:40
Ligue 1 Highlights (14)
Sestřih utkání 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
20:00
21:00
TIKI-TAKA (16/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:00
21:00
TIKI-TAKA (16/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:25
22:30
2. Bundesliga
Hamburg - Union Berlín
20:40
22:35
FC Metz - GFCO Ajaccio
Přímý přenos 15. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
20:55
23:00
Premier League
Burnley - Newcastle
21:00
23:00
AFC Bournemouth-Arsenal FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
21:10
22:05
Kriminálka New York VIII (6)
(CSI: NY VIII) V čerstvě vykopaném hrobě je nalezena mrtvola mladíka, který byl členem studentského spolku. Osudnou noc se členové spolku honili na hřbitově, ale posléze se ukáže, že tři z nich chybějí. Policisté je zprvu podezírají z vraždy svého studentského vůdce. Zároveň zjišťují, že vůdce ve spolku zavedl šikanu... Osmá řada americko - kanadského krimi seriálu (2011). Hrají: G. Sinise, S. Ward, C. Giovinazzo, H. Harper, A. Belknap, E. Cahill a další
21:15
22:15
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
22:15
23:30
Die Premier League Highlights - 13. Spieltag
22:15
00:00
Futbal
Holandská liga - PSV Eindhoven - sc Heerenveen
22:45
23:45
Fotbal
Liga NOS, sestřih
23:00
07:00
Bundesliga
Freiburg - Brémy
23:00
07:00
Premier League
Tottenham - Chelsea
23:00
01:15
Futbal
Holandská liga - Feyenoord - FC Groningen
23:00
01:00
Manchester United-Crystal Palace
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
23:25
07:00
Bundesliga Highlights
Zostrihy 12. kola
01:15
03:15
Futbal
Argentínska liga - Lanús - Independiente
01:25
02:05
Kriminálka New York VIII (6)
(CSI: NY VIII) V čerstvě vykopaném hrobě je nalezena mrtvola mladíka, který byl členem studentského spolku. Osudnou noc se členové spolku honili na hřbitově, ale posléze se ukáže, že tři z nich chybějí. Policisté je zprvu podezírají z vraždy svého studentského vůdce. Zároveň zjišťují, že vůdce ve spolku zavedl šikanu... Osmá řada americko - kanadského krimi seriálu (2011). Hrají: G. Sinise, S. Ward, C. Giovinazzo, H. Harper, A. Belknap, E. Cahill a další
01:30
03:00
Fotbal
MLS – play off
03:30
04:25
Ligue 1 - French football 18/19
Ligue 1 Highlights (14) Sestřih utkání 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
04:30
05:30
Fotbal
MLS – play off
05:00
06:00
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
05:30
06:30
Fotbal
MLS – play off
06:30
07:30
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
07:00
07:55
Bundesliga Highlights
Zostrihy 12. kola
07:00
08:45
Futbal
Rakúska liga - Rapid Viedeň - LASK
07:30
08:30
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
07:30
09:00
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
08:20
09:20
Studio fotbal - Dohráno plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA: LIGY očima fotbalových expertů
08:55
10:50
Bundesliga
Leverkusen - Stuttgart
09:00
10:45
FC Metz - GFCO Ajaccio
Záznam 15. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
09:00
11:00
AFC Bournemouth-Arsenal FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Arsenal TV)
09:20
10:10
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před nadcházejícím kolem Evropské ligy UEFA
09:30
12:00
Futbal
Argentínska liga - San Lorenzo - Huracán
10:45
11:40
Ligue 1 Highlights (14)
Sestřih utkání 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
10:50
12:45
Premier League
Burnley - Newcastle
11:00
13:00
Manchester United-Crystal Palace
Záznam fotbalového utkání Premier League (Manchester United TV)
11:50
12:50
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
12:00
14:00
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Banfield
12:30
13:00
Magazín Champions League (12/2018)
Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
12:45
14:40
Premier League
Wolverhampton - Huddersfield
13:00
14:00
TIKI-TAKA (16/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
14:05
16:00
Bundesliga
Bayern - Düsseldorf
14:30
16:30
Fotbal
Přátelský zápas Polsko - Česká republika
14:40
16:35
Premier League
Bournemouth - Arsenal
15:10
16:50
OGC Nice - Lille OSC
Záznam 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
16:00
17:30
Fotbal
MLS – play off
16:00
18:15
Futbal
Ukrajinská liga - Olimpik Doneck - Zorja Luhansk
16:00
16:30
Evropský fotbal (87/2018)
Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, SerieA)
16:30
18:30
Tottenham Hotspur-Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
16:35
18:30
Premier League
Manchester United - Crystal Palace
17:00
19:15
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Wales - Dánsko
17:00
18:00
TIKI-TAKA (16/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
17:30
18:55
Fotbal
MLS – play off
18:15
20:30
Futbal
Holandská liga - Feyenoord - FC Groningen
18:30
20:25
Premier League
Watford - Liverpool
18:30
20:30
Futbal
Argentínska liga - Lanús - Independiente
18:30
18:50
Studio UEFA Champions League
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:50
20:55
CSKA Moskva-Viktoria Plzeň
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:55
19:50
Bundesliga Highlights
Zostrihy 12. kola
19:00
20:00
Fotbal
MLS – play off
19:00
23:15
Die Premier League Highlights - 13. Spieltag
19:15
21:15
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Slovinsko - Norsko
19:50
21:45
2. Bundesliga
Hamburg - Union Berlín
20:00
20:55
Fotbal
MLS – play off
20:20
23:00
AS Řím-Real Madrid
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:25
22:20
Premier League
Tottenham - Chelsea
20:30
22:15
Futbal
Rakúska liga - Rapid Viedeň - LASK
20:45
22:30
Futbal
Argentínska liga - Belgrano - Atlético Tucumán
20:55
23:45
Olympique Lyon-Manchester City
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
21:15
23:15
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Slovensko - Ukrajina
22:10
23:05
Fotbal: Premier League
To nejlepší z utkání uplynulého kola nejvyšší anglické fotbalové soutěže
22:20
07:00
Premier League
West Ham - Manchester City
22:30
00:00
Futbal
Argentínska liga - San Lorenzo - Huracán
22:45
07:00
Bundesliga
Mainz - Dortmund
23:00
00:00
Futbal
Ukrajinská liga - Šachtar Doneck - Ľvov
23:05
00:20
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání úterního hracího dne Ligy mistrů UEFA
23:15
00:00
Fußball - UEFA Youth League - FC Bayern München - Benfica Lissabon, Vorrunde, 5. Spieltag
23:15
00:15
Fotbal
Liga národů, sestřih
23:55
00:50
Kriminálka New York VIII (6)
(CSI: NY VIII) V čerstvě vykopaném hrobě je nalezena mrtvola mladíka, který byl členem studentského spolku. Osudnou noc se členové spolku honili na hřbitově, ale posléze se ukáže, že tři z nich chybějí. Policisté je zprvu podezírají z vraždy svého studentského vůdce. Zároveň zjišťují, že vůdce ve spolku zavedl šikanu... Osmá řada americko - kanadského krimi seriálu (2011). Hrají: G. Sinise, S. Ward, C. Giovinazzo, H. Harper, A. Belknap, E. Cahill a další
01:30
03:00
Fotbal
MLS – play off
02:45
04:30
Montpellier HSC - Stade Rennes
Záznam 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
05:00
06:30
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
05:30
07:10
Ligue 1 - French football 18/19
FC Metz - GFCO Ajaccio (Ligue 2) Záznam 15. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
06:30
08:00
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
07:00
08:55
2. Bundesliga
Hamburg - Union Berlín
07:00
08:55
Premier League
Wolverhampton - Huddersfield
08:50
10:45
Bundesliga
Freiburg - Brémy
08:55
10:10
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání úterního hracího dne Ligy mistrů UEFA
08:55
10:50
Premier League
Burnley - Newcastle
09:00
11:00
Tottenham Hotspur-Chelsea FC
Záznam fotbalového utkání Premier League (Chelsea TV)
09:00
10:45
OGC Nice - Lille OSC
Záznam 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
09:30
12:00
Futbal
Rakúska liga - TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg
10:00
11:30
Fotbal
MLS – play off
10:30
12:15
Futbal
Argentínska liga - Belgrano - Atlético Tucumán
10:45
11:40
Bundesliga Highlights
Zostrihy 12. kola
11:00
13:00
AS Řím-Real Madrid
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:30
13:00
Fotbal
MLS – play off
12:00
14:15
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Srbsko - Černá Hora
12:10
14:05
Bundesliga
Mönchengladbach - Hannover
12:45
14:30
Futbal
Ukrajinská liga - Šachtar Doneck - Ľvov
13:00
15:00
Juventus FC-Valencia CF
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:00
15:00
AS Řím-Real Madrid
Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:05
14:45
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
Záznam 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
14:00
16:00
Futbal
Ukrajinská liga - Mariupož - Vorskla Poltava
14:05
16:00
Bundesliga
Mainz - Dortmund
14:15
16:30
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Turecko - Švédsko
14:30
16:00
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
14:40
16:30
Premier League
Tottenham - Chelsea
15:00
16:00
TIKI-TAKA (16/2019)
Unikátní fotbalová talk show O2 TV Sport mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
15:35
17:45
Fotbal: Slezský FC Opava - AC Sparta Praha
Přímý přenos osmifinálového utkání fotbalového MOL Cupu
15:35
16:05
Bundesliga Špeciál
Pulisic, Naldo and Nelson
16:00
17:30
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
16:00
18:00
Futbal
Sky Bet Championship - Stoke City - QPR
16:15
18:00
Futbal
Rakúska liga - TSV Prolactal Hartberg - Red Bull Salzburg
16:30
17:30
Fotbal
Liga národů, sestřih
16:30
16:45
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
16:50
18:30
Bayern Mnichov-Fortuna Düsseldorf
Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
17:45
18:45
Fotbal
Liga NOS, sestřih
17:45
18:45
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
17:55
19:45
Bundesliga
Schalke - Norimberg
18:00
20:00
Futbal
Holandská liga - NAC Breda - AFC Ajax
18:30
18:50
Studio UEFA Champions League
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:45
19:45
Fotbal
MS žen do 17 let – čtvrtfinále
18:50
20:55
Atlético Madrid-AS Monako
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
19:00
20:55
Premier League
West Ham - Manchester City
19:45
21:30
Futbal
Argentínska liga - Racing Club - Banfield
19:45
22:00
Fotbal
MS žen do 17 let – semifinále
20:00
22:15
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Itálie - Portugalsko
20:00
21:15
Futbal
Holandská liga - Highlights
20:20
23:00
Paris Saint-Germain-Liverpool FC
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:25
22:10
Paris Saint-Germain - Toulouse FC
Záznam 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1
20:55
23:45
Tottenham Hotspur-Inter Milán
Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:55
22:45
Premier League
Watford - Liverpool
21:10
23:05
Bundesliga
Freiburg - Brémy
21:15
23:15
Futbal
Holandská liga - PSV Eindhoven - sc Heerenveen
22:10
23:05
Ligue 1 Highlights (14)
Sestřih utkání 14. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy ligue 1
22:15
00:15
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Rumunsko - Litva
22:45
01:00
Fotbal
MS žen do 17 let – semifinále
23:05
00:20
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA
23:15
00:00
Futbal
Ukrajinská liga - Mariupož - Vorskla Poltava
23:15
07:00
Premier League
Manchester United - Crystal Palace
00:15
02:30
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Malta - Kosovo
00:20
02:05
Fotbal: Slezský FC Opava - AC Sparta Praha
Záznam osmifinálového utkání fotbalového MOL Cupu
01:30
03:00
Fotbal
MS žen do 17 let – semifinále
02:30
04:45
Fotbal
Liga národů, 5. hrací den Albánie - Scotland
03:00
04:30
Fotbal
MS žen do 17 let – semifinále
04:45
05:45
Fotbal
Liga národů, sestřih