Televizní program - všechny programy

01:05
03:00
MLS Cup Playoffs
Přímý přenos play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
04:40
06:20
Evropská liga 20/21
MD4: AC Sparta Praha - Celtic FC Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
05:00
06:00
Studio fotbal - Dohráno Plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA:LIGY očima fotbalových expertů
06:00
08:00
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo Fenerbahce - Besiktas
07:00
07:50
Serie A Highlights
Zostrihy 9. kola
07:50
09:45
Serie A
Neapol - AS Rím
08:15
09:10
LaLiga Highlights
Zostrihy 11. kola
09:00
10:45
Tottenham Hotspur - Ludogorec Razgrad
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
09:00
12:00
SK Dynamo České Budějovice-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
09:05
11:00
MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
09:10
10:05
Bundesliga Highlights
Zostrihy 9. kola
09:25
11:20
Brighton - Liverpool
Premier League
09:45
10:45
Studio fotbal - Dohráno Plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA:LIGY očima fotbalových expertů
10:00
11:55
Serie A
Turín - Sampdoria
11:00
12:55
2. Bundesliga
Bochum - Düsseldorf
11:20
13:15
Leicester - Fulham
Premier League
12:00
15:00
SK Slavia Praha-FC Zbrojovka Brno
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
12:05
13:00
Ligue 1 Highlights (12)
Sestřih utkání 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
12:45
14:30
Spusu SKN St. Pölten - FC Red Bull Salzburg
Záznam z 9. kola rakúskej tipico Bundesligy
12:50
14:45
Serie A
FC Janov - Parma
12:55
13:25
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
13:00
14:45
AC Sparta Praha - Celtic FC
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
13:15
15:10
Manchester City - Burnley
Premier League
13:25
13:55
LaLiga World
LaLiga World
14:35
16:30
Serie A
Benevento - Juventus
14:45
15:05
Zo sveta Bundesligy
Najtvrdší hráči Bundesligy
14:50
16:55
Fotbal: Česko - Moldavsko
Přímý přenos kvalifikačního utkání o postup na ME 2022 ve fotbalu žen
15:00
16:45
AS Saint-Étienne - Lille OSC
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
15:00
18:00
Paris Saint-Germain-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
15:00
18:00
NFL - Americký futbal
NFL
15:00
15:30
National Icons (22/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
15:05
15:35
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
15:10
17:05
West Ham - Aston Villa
Premier League
15:30
16:30
Liga mistrů - největší hity (9)
UCL - Exkluzivní cyklus UEFA o nejpamátnějších zápasech v historii Ligy mistrů
15:35
16:05
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
15:45
16:15
Futbaloví Velikáni
Magazín o velikánoch svetového futbalu
16:05
16:35
LaLiga World
LaLiga World
16:30
17:25
Serie A Highlights
Zostrihy 9. kola
16:30
18:00
TIKI-TAKA (12/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
16:35
17:30
LaLiga Highlights
Zostrihy 11. kola
16:45
17:40
Ligue 1 Highlights (12)
Sestřih utkání 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:05
17:30
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
17:25
19:20
Serie A
Sassuolo - Inter
17:30
18:25
Bundesliga Highlights
Zostrihy 9. kola
17:40
18:05
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
17:45
18:30
Fotbal
Süper Lig, sestřih, 10. kolo,
18:00
21:00
NFL - Americký futbal
Philadelphia Eagles - Seattle Seahawks
18:00
18:30
Evropský fotbal (183/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
18:25
20:20
Bundesliga
Leverkusen - Hertha Berlín
18:30
20:20
TIKI-TAKA (12/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
18:30
20:30
Everton - Leeds
Premier League
18:30
18:45
Studio UEFA Champions League
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:45
20:50
Šachtar Doněck-Real Madrid
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
19:30
20:00
Futbaloví Velikáni
Magazín o velikánoch svetového futbalu
20:20
23:15
Liverpool FC-AFC Ajax
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:20
20:40
Zo sveta Bundesligy
Historicky najkrajšie góly v podaní Bayeru Leverkusen
20:40
21:00
Zo sveta Bundesligy
Najkrajšie góly Herthy Berlín v Bundeslige
20:50
23:15
Atlético Madrid-Bayern Mnichov
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
21:00
22:55
Southampton - Manchester United
Premier League
21:05
07:00
Serie A
AC Miláno - Fiorentina
23:00
00:05
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání úterního hracího dne Ligy mistrů UEFA
23:00
23:30
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
23:30
23:55
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
00:30
01:05
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
01:05
03:00
MLS Cup Playoffs
Přímý přenos play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
02:00
02:45
Fotbal
Süper Lig, sestřih, 10. kolo,
02:30
03:20
Ligue 1 - French football lea 20/21
Sestřih utkání 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
04:40
06:20
Ligue 1 - French football lea 20/21
Olympique Lyon - Stade Reims Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
06:00
08:00
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo Rizespor - Galatasaray
07:00
08:00
LaLiga Highlights
Zostrihy 11. kola
07:00
09:30
Chelsea - Tottenham
Premier League
07:40
09:35
Serie A
Turín - Sampdoria
08:00
08:55
Bundesliga Highlights
Zostrihy 9. kola
08:40
09:45
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání úterního hracího dne Ligy mistrů UEFA
09:00
11:00
Šachtar Doněck-Real Madrid
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:05
11:00
MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
09:35
11:30
Bundesliga
Leverkusen - Hertha Berlín
09:35
11:30
Serie A
FC Janov - Parma
09:45
10:35
Fotbal: Liga národů UEFA
Souhrn gólů, rozhodujících momentů a všeho důležitého
10:00
12:00
Lokomotiv Moskva-RB Salzburg
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:00
13:00
FC Porto-Manchester City
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:05
11:35
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
11:30
13:15
Toulouse FC - Chamois Niortais
Záznam 12. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT
11:30
12:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
11:35
12:05
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
12:00
14:00
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo Rizespor - Galatasaray
12:00
14:00
Atlético Madrid-Bayern Mnichov
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
12:00
12:30
LaLiga World
LaLiga World
12:05
13:00
Ligue 1 Highlights (12)
Sestřih utkání 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
12:30
13:00
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
12:50
15:05
Fotbal: FK Dukla Praha - FC Hradec Králové
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY
12:55
14:50
Serie A
Lazio - Udinese
13:00
14:55
Bundesliga
Mönchengladbach - Schalke
13:00
15:00
Lokomotiv Moskva-RB Salzburg
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:45
14:15
Futbaloví Velikáni
Magazín o velikánoch svetového futbalu
14:00
16:00
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo Fenerbahce - Besiktas
14:55
15:15
Zo sveta Bundesligy
Historicky najkrajšie góly Schalke v Bundeslige
15:00
16:30
TIKI-TAKA (12/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
15:05
15:35
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před dalším hracím dnem Evropské ligy UEFA
15:05
15:35
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
15:35
17:15
Olympique Marseille - FC Nantes
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
15:35
17:30
Serie A
AC Miláno - Fiorentina
16:10
18:00
Arsenal - Wolverhampton
Premier League
16:15
18:00
MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
16:30
18:30
VfB Stuttgart-Bayern Mnichov
Bundesliga - Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
17:00
19:30
Liverpool FC-AFC Ajax
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
17:30
18:00
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
17:30
18:25
LaLiga Highlights
Zostrihy 11. kola
18:00
18:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
18:00
20:00
Spusu SKN St. Pölten - FC Red Bull Salzburg
Záznam z 9. kola rakúskej tipico Bundesligy
18:30
18:45
Studio UEFA Champions League
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:45
20:40
Serie A
Benevento - Juventus
18:45
20:50
Istanbul Basaksehir-RB Lipsko
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
19:00
20:55
West Bromwich - Sheffield United
Premier League
19:30
20:00
Futbaloví Velikáni - Laudrup
Magazín o velikánoch svetového futbalu
20:10
20:40
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
20:20
23:15
Manchester United-Paris Saint-Germain
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:40
21:30
Serie A Highlights
Zostrihy 9. kola
20:50
23:15
Sevilla FC-Chelsea FC
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:55
22:50
Leicester - Fulham
Premier League
21:30
22:25
Bundesliga Highlights
Zostrihy 9. kola
22:05
07:00
Serie A Highlights
Zostrihy 9. kola
22:25
07:00
Zo sveta Bundesligy
Najkrajšie góly Borussie Dortmund v Bundeslige
23:00
00:05
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
23:20
01:10
Crystal Palace - Newcastle
Premier League
00:05
01:50
FC Slovan Liberec - TSG Hoffenheim
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
00:40
01:35
Ligue 1 Highlights (12)
Sestřih utkání 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
02:30
04:15
MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
03:15
04:10
Evropská liga 20/21
Fotbalový magazín
04:40
05:45
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA
05:15
06:00
Fotbal
Süper Lig, sestřih, 10. kolo
06:00
08:00
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo Fenerbahce - Besiktas
07:00
07:55
Serie A Highlights
Zostrihy 9. kola
07:55
08:25
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
08:15
10:10
Serie A
Atalanta - Verona
08:25
10:20
Bundesliga
Wolfsburg - Brémy
08:30
09:35
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA
09:00
11:00
Sevilla FC-Chelsea FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:00
11:00
Istanbul Basaksehir-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:25
11:20
Manchester City - Burnley
Premier League
10:10
10:40
LaLiga World
LaLiga World
10:20
12:15
Bundesliga
Mainz - Hoffenheim
10:40
11:10
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
11:00
14:00
Manchester United-Paris Saint-Germain
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
11:00
13:00
FK Krasnodar-Stade Rennes
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:10
13:05
Serie A
Cagliari - Spezia
11:20
13:15
Everton - Leeds
Premier League
12:15
14:10
LaLiga
Villarreal - Real Madrid
13:00
15:00
Borussia Dortmund-Lazio Řím
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:05
15:00
Serie A
Turín - Sampdoria
13:45
15:40
Leicester - Fulham
Premier League
15:00
16:45
OGC Nice - Dijon FCO
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
15:00
15:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
15:00
15:30
Evropský fotbal (183/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
15:30
17:10
TIKI-TAKA (12/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
15:30
16:25
LaLiga Highlights
Zostrihy 11. kola
15:30
17:30
Manchester United-Paris Saint-Germain
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:35
16:05
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
15:40
16:05
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
15:55
16:20
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY
16:00
16:25
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
16:05
16:35
Zo sveta Bundesligy
Bundesligové legendy: Rudi Voller
16:05
18:00
Southampton - Manchester United
Premier League
16:25
18:10
MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
16:25
17:20
Bundesliga Highlights
Zostrihy 9. kola
17:20
18:00
Zo sveta Bundesligy
Najlepší útočníci Bundesligy v 90tych rokoch
17:30
18:00
LaLiga World
LaLiga World
17:30
19:30
Borussia Mönchengladbach-Inter Milán
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
17:40
18:10
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
18:00
18:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
18:10
18:40
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
18:30
19:00
LaLiga Dokumenty
Kronika LaLigy
18:40
20:55
UEFA Europa League
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA
18:40
20:55
UEFA Europa League
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA
18:50
19:40
Serie A Highlights
Zostrihy 9. kola
19:00
19:55
Bundesliga Highlights
Zostrihy 9. kola
19:00
21:35
Chelsea - Tottenham
Premier League
19:30
20:00
Futbaloví Velikáni - Laudrup
Magazín o velikánoch svetového futbalu
19:30
20:00
National Icons (30/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
19:55
21:50
Bundesliga
Stuttgart - Bayern
19:55
20:25
LaLiga World
LaLiga World
20:00
22:00
Benevento Calcio-Juventus FC
Serie A - Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
20:25
20:55
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
20:40
23:50
Fotbal: Evropská liga UEFA
20:55
23:00
UEFA Europa League
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA
20:55
23:00
UEFA Europa League
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA
20:55
21:25
LaLiga Dokumenty
Kronika LaLigy
21:25
23:20
Serie A
Sassuolo - Inter
21:35
23:25
Arsenal - Wolverhampton
Premier League
21:50
22:45
LaLiga Highlights
Zostrihy 11. kola
22:00
23:00
Juventus TV - Magazín (92/2018)
Serie A - Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu
22:45
23:35
Zo sveta Bundesligy
Hamburger SV - začiatky klubu, zlatá éra, európske víťazstvá, boje o záchranu v Bundeslige
23:00
02:00
Liverpool FC-AFC Ajax
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
23:00
01:00
Sevilla FC-Chelsea FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:30
00:05
Sestřih Evropské ligy UEFA (5/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
00:00
01:45
Olympique Lyon - Stade Reims
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
01:45
03:30
MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
02:25
02:55
Evropská liga 20/21
Sestřih Evropské ligy UEFA (5/2020) Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
03:40
05:30
Fotbal: Evropská liga UEFA
04:40
06:20
Ligue 1 - French football lea 20/21
Záznam 13. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2
06:00
08:00
Fotbal
Süper Lig, 9. kolo Besiktas - Basaksehir
07:00
08:00
LaLiga Highlights
Zostrihy 10. kola
07:00
08:55
Serie A
Udinese - FC Janov
07:00
08:55
Wolverhampton - Southampton
Premier League
07:00
08:50
FC Red Bull Salzburg - SK Puntigamer Sturm Graz
Záznam z 8. kola rakúskej tipico Bundesligy
08:00
08:55
Bundesliga Highlights
Zostrihy 8. kola
08:30
09:35
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání úterního hracího dne Ligy mistrů UEFA
08:55
10:50
Bundesliga
Kolín n. R. - Union Berlín
08:55
10:50
LaLiga
Osasuna - Huesca
09:00
11:00
Stade Rennes-Chelsea FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:05
11:00
Toronto FC - Nashville SC
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
10:00
12:00
FK Krasnodar-Sevilla FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
10:50
11:20
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
10:50
11:20
LaLiga World
LaLiga World
11:00
13:00
Paris Saint-Germain-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:05
12:00
Magazín Evropské ligy (4)
Fotbalový magazín
11:20
13:15
LaLiga
Sevilla - Celta Vigo
12:00
14:00
Stade Rennes-Chelsea FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
12:40
12:55
Zo sveta Bundesligy
Najkrajšie góly Hoffenheimu v Bundeslige
12:55
14:55
Fotbal: FK Blansko - FC Hradec Králové
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY
12:55
13:15
Zo sveta Bundesligy
Najkrajšie góly Stuttgartu v Bundeslige
13:00
14:45
Lille OSC - FC Lorient
Záznam 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
13:00
15:00
FK Krasnodar-Sevilla FC
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:15
15:10
LaLiga
Cádiz - Real Sociedad
13:15
15:50
Serie A
Neapol - AC Miláno
13:20
13:45
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
13:45
14:15
Futbaloví Velikáni - Baresi
Magazín o velikánoch svetového futbalu
14:30
16:30
Fotbal
Coppa Italia, 4. kolo Empoli - Brescia
15:00
16:40
Stade Rennes - Girondins Bordeaux
Záznam 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
15:00
15:50
Magazín Evropské ligy (4)
Fotbalový magazín
15:00
16:30
TIKI-TAKA (11/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
15:35
17:30
LaLiga
Deportivo Alavés - Valencia
15:50
16:30
Zo sveta Bundesligy
Treble Bayernu Mníchov v sezóne 2012/2013
16:05
18:00
Fulham - Everton
Premier League
16:30
18:30
Bayern Mnichov-Werder Brémy
Bundesliga - Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
16:50
18:55
Fotbal: SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA: LIGY
17:30
19:30
Fotbal
Coppa Italia, 4. kolo Udinese - Fiorentina
17:30
18:00
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
17:30
18:25
LaLiga Highlights
Zostrihy 10. kola
18:00
18:30
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
18:00
20:20
Paris Saint-Germain-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
18:30
18:45
Studio UEFA Champions League
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:45
19:20
Zo sveta Bundesligy
Bundesligoví hrdinovia: Joshua Kimmich - univerzál v tíme rekordného nemeckého majstra
18:45
20:50
Borussia Mönchengladbach-Šachtar Doněck
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
18:55
20:50
RC Lens - FC Nantes
Přímý přenos dohrávky 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
19:00
20:55
Sheffield United - West Ham
Premier League
19:20
19:40
Zo sveta Bundesligy
Historicky najkrajšie góly v podaní Bayernu
19:40
21:35
Bundesliga
Bayern - Brémy
20:10
21:05
Studio fotbal - Dohráno Plus
Speciální vydání k letošní účasti naší reprezentace v Lize národů UEFA
20:10
20:40
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
20:20
23:15
Inter Milán-Real Madrid
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:40
21:30
Serie A Highlights
Zostrihy 7. kola
20:50
23:15
Liverpool FC-Atalanta Bergamo
UCL - Přímý přenos fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
20:55
22:50
Leeds - Arsenal
Premier League
21:00
23:00
Fotbal
Coppa Italia, 4. kolo, dnešní Bologna - Spezia
21:30
22:25
Bundesliga Highlights
Zostrihy 8. kola
21:35
22:05
LaLiga World
LaLiga World
22:05
07:00
Serie A Highlights
Zostrihy 7. kola
22:25
07:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
22:45
23:40
Ligue 1 Highlights (11)
Sestřih utkání 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
23:00
00:05
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA
23:00
00:45
Fotbal
Coppa Italia, 4. kolo, dnešní Cagliari - Hellas Verona
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
23:15
00:00
UEFA Champions League - sestřihy
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
23:20
01:10
Burnley - Crystal Palace
Premier League
23:30
00:00
Futbaloví Velikáni - Laudrup
Magazín o velikánoch svetového futbalu
00:05
01:50
Fotbal: SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905
Záznam utkání fotbalové FORTUNA: LIGY
00:50
02:30
Stade Brestois - AS Saint-Étienne
Záznam 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
01:05
02:45
Philadelphia Union - New England Revolution
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
02:30
03:20
Evropská liga 20/21
Magazín Evropské ligy (4) Fotbalový magazín
02:45
04:30
Columbus Crew SC - New York Red Bulls
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
04:40
05:45
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA
05:15
06:00
Fotbal
Süper Lig, sestřih, 9. kolo
07:00
07:55
Serie A Highlights
Zostrihy 7. kola
07:00
08:55
Newcastle - Chelsea
Premier League
07:55
08:25
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
07:55
09:50
LaLiga
Athletic Bilbao - Real Betis
08:30
09:30
Fotbal: Liga mistrů UEFA
Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA
09:00
10:55
2. Bundesliga
Osnabrück - Norimberg
09:00
11:00
Olympiakos Pireus-Manchester City
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:00
11:00
Liverpool FC-Atalanta Bergamo
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
09:05
11:00
Philadelphia Union - New England Revolution
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
09:25
11:20
Aston Villa - Brighton
Premier League
10:40
11:10
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
10:55
12:45
Bundesliga
Frankfurt - RB Lipsko
11:00
13:00
Borussia Mönchengladbach-Šachtar Doněck
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:00
13:00
FC Red Bull Salzburg - SK Puntigamer Sturm Graz
Záznam z 8. kola rakúskej tipico Bundesligy
11:00
13:00
Atlético Madrid-Lokomotiv Moskva
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
11:05
12:50
RC Lens - FC Nantes
Záznam dohrávky 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
11:20
11:35
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
11:35
13:30
Tottenham - Manchester City
Premier League
11:45
13:40
LaLiga
Villarreal - Real Madrid
12:00
12:50
Magazín Evropské ligy (4)
Fotbalový magazín
12:45
13:05
Zo sveta Bundesligy
Eintracht Frankfurt - výber najkrajších a najdôležitejších gólov očami Alexandra Schura
13:00
14:30
TIKI-TAKA (11/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
13:00
14:40
Seattle Sounders FC - Los Angeles FC
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
13:00
15:00
Inter Milán-Real Madrid
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
13:05
14:20
Bundesliga kluby 2020/2021
Bundesliga Kluby 2. časť (B04,KOE, FCU, BSC, BMG, VfB)
13:10
14:00
Studio fotbal - Dohráno Plus
Speciální vydání k letošní účasti naší reprezentace v Lize národů UEFA
13:40
15:35
LaLiga
Sevilla - Celta Vigo
14:00
16:00
Fotbal
Coppa Italia, 4. kolo Turín - Virtus Entella
14:00
15:55
Manchester United - West Bromwich
Premier League
14:20
15:35
Bundesliga kluby 2020/2021
Bundesliga kluby 3.časť (FCB, DSC, S04, RBL, SCF, WOB)
14:30
15:00
National Icons (30/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
14:40
15:35
Ligue 1 Highlights (11)
Sestřih utkání 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
14:55
16:45
Fotbal: SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905
Záznam utkání fotbalové FORTUNA: LIGY
15:00
15:30
Evropský fotbal (181/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
15:30
17:30
Fotbal
Coppa Italia, 4. kolo Udinese - Fiorentina
15:30
17:55
Paris Saint-Germain-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
15:30
17:30
Borussia Mönchengladbach-Šachtar Doněck
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
15:35
17:30
Serie A
Udinese - FC Janov
15:35
17:20
Minnesota United FC - Colorado Rapids
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
15:35
16:30
LaLiga Highlights
Zostrihy 10. kola
15:55
17:55
Sheffield United - West Ham
Premier League
16:30
17:00
Sestřih Evropské ligy UEFA (3/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
16:30
17:30
Bundesliga Highlights
Zostrihy 8. kola
17:00
19:00
Fotbal
Coppa Italia, 4. kolo Sampdoria - Janov
17:00
17:50
Magazín Evropské ligy (4)
Fotbalový magazín
17:15
17:40
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY
17:30
18:00
LaLiga World
LaLiga World
17:30
18:00
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
17:30
19:30
Bayern Mnichov-RB Salzburg
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
17:50
18:20
Major League Soccer Highlights (16)
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
18:00
18:30
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
18:20
20:55
AC Sparta Praha - Celtic FC
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA se speciálním studiem
18:20
20:55
FC Slovan Liberec - TSG Hoffenheim
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA se speciálním studiem
18:30
19:00
LaLiga Dokumenty
Kronika LaLigy
18:50
19:45
Serie A Highlights
Zostrihy 7. kola
19:00
19:55
Bundesliga Highlights
Zostrihy 8. kola
19:30
20:00
National Icons (29/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
19:55
21:50
Serie A
Inter - Turín
20:00
20:30
LaLiga World
LaLiga World
20:00
22:00
Juventus FC-Cagliari Calcio
Serie A - Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
20:30
21:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
20:40
23:50
Fotbal: OGC Nice - SK Slavia Praha
Přímý přenos utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA
20:55
23:15
Bayer Leverkusen - Hapoel Beer-Sheva
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA se speciálním studiem
20:55
23:15
Tottenham Hotspur - Ludogorec Razgrad
Přímý přenos základní skupiny Evropské ligy UEFA se speciálním studiem
21:00
21:30
LaLiga Dokumenty
Kronika LaLigy
21:30
23:25
Bundesliga
Kolín n. R. - Union Berlín
21:50
22:50
LaLiga Highlights
Zostrihy 10. kola
22:00
00:00
Juventus TV - Magazín (91/2018)
Serie A - Souhrn zajímavostí a novinek z italského velkoklubu
22:30
23:15
Fotbal
Süper Lig, sestřih, 9. kolo
23:00
01:00
Liverpool FC-Atalanta Bergamo
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:25
23:40
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
23:30
00:05
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
23:30
00:00
Futbaloví Velikáni - Zico
Magazín o velikánoch svetového futbalu
23:40
07:00
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
23:50
00:10
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY
00:05
01:00
Ligue 1 Highlights (11)
Sestřih utkání 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
01:00
02:45
Portland Timbers - FC Dallas
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
02:00
03:50
Fotbal: OGC Nice - SK Slavia Praha
Záznam utkání základní skupiny Evropské ligy UEFA
02:15
04:00
Angers SCO - Olympique Lyon
Záznam 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
02:45
04:50
Evropská liga 20/21
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020) Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
04:50
06:30
Ligue 1 - French football lea 20/21
Stade Rennes - Girondins Bordeaux Záznam 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
06:00
08:00
Fotbal
Süper Lig, 9. kolo Genclerbirligi - Fenerbahce
06:50
07:15
Studio fotbal - Extra
Pozvánka k nadcházejícímu kolu fotbalové FORTUNA:LIGY
07:00
07:30
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
07:00
07:55
Bundesliga Highlights
Zostrihy 8. kola
07:00
08:55
Leeds - Arsenal
Premier League
07:55
08:25
Serie A Full Impact
Serie A Full Impact
08:00
08:30
LaLiga World
LaLiga World
08:30
09:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
09:00
09:30
LaLiga Dokumenty
Kronika LaLigy
09:00
09:30
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
09:00
12:00
Paris Saint-Germain-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
09:05
11:00
AC Sparta Praha - Celtic FC
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
09:25
11:20
Burnley - Crystal Palace
Premier League
09:30
10:25
LaLiga Highlights
Zostrihy 10. kola
10:30
11:20
Serie A Highlights
Zostrihy 7. kola
10:45
11:15
Major League Soccer Highlights (16)
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
11:05
12:50
FC Slovan Liberec - TSG Hoffenheim
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
11:05
11:35
LaLiga World
LaLiga World
11:20
11:35
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
11:20
13:15
Wolverhampton - Southampton
Premier League
11:35
12:05
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
12:00
14:00
AFC Ajax-FC Midtjylland
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
12:05
12:35
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
12:05
12:35
LaLiga Dokumenty
Kronika LaLigy
12:15
12:45
Futbaloví Velikáni - Hagi
Magazín o velikánoch svetového futbalu
12:35
13:35
LaLiga Highlights
Zostrihy 10. kola
12:35
13:15
Zo sveta Bundesligy
Najlepší obrancovia 90tych rokov v Bundeslige TOP 11
13:00
16:00
Inter Milán-Real Madrid
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
13:05
14:50
Toronto FC - Nashville SC
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
13:15
15:15
Fotbal
Süper Lig, 9. kolo
13:15
14:05
Serie A Highlights
Zostrihy 7. kola
13:35
15:30
LaLiga
Deportivo Alavés - Valencia
13:45
15:40
Fulham - Everton
Premier League
14:00
17:00
NFL - Americký futbal
Detroit Lions - Houston Texans
14:00
16:00
Lazio Řím-Zenit Petrohrad
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
14:05
16:00
Bundesliga
Bayern - Brémy
15:15
17:15
Fotbal
Süper Lig, 9. kolo
15:40
17:25
Bayer Leverkusen - Hapoel Beer-Sheva
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
15:40
17:35
Liverpool - Leicester
Premier League
16:00
17:00
Bundesliga Highlights
Zostrihy 8. kola
16:00
17:55
LaLiga
Eibar - Getafe
16:00
18:00
Bayern Mnichov-Werder Brémy
Bundesliga - Záznam utkání německé Bundesligy (Bayern TV)
17:00
17:30
FA Cup Preview
FA Cup Preview
17:00
20:00
NFL - Americký futbal
Dallas Cowboys - Washington Football Team
17:30
17:55
Inside Serie A
Inside Serie A
17:40
20:20
Fotbal: FK Jablonec - FC Zbrojovka Brno
Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA:LIGY
17:45
19:45
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo, dnešní Ankaragücü - Trabzonspor
17:55
18:25
LaLiga Show
LaLiga Show 11
17:55
18:25
FA Cup Preview
FA Cup Preview
18:00
18:30
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
18:00
19:00
UEFA Champions League Highlights (7/2020)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
18:25
20:25
2. Bundesliga
St. Pauli - Osnabrück
18:25
20:25
2. Bundesliga
Darmstadt - Braunschweig
19:00
20:00
UEFA Champions League Highlights (8/2020)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
19:25
19:55
Rozhovor - Emile Heskey
Zo sveta Premier League
19:35
20:10
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
20:00
07:00
NFL - Americký futbal
Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens
20:00
20:30
Evropský fotbal (182/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
20:10
20:40
Ligue 1 Preview (12)
Souhrn zajímavostí před startem 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:25
07:00
Bundesliga
Wolfsburg - Brémy
20:25
20:55
LaLiga Show
LaLiga Show 11
20:30
21:00
Magazín Champions League (9/2020)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
20:55
23:00
LaLiga
Real Valladolid - Levante
20:55
22:55
Crystal Palace - Newcastle
Premier League
21:00
23:00
Manchester United-Istanbul Basaksehir
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:00
23:30
Magazín Champions League (9/2020)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
23:00
07:00
Zo sveta Bundesligy
Bundesligové Legendy: Karl-Heinz Rummenigge, Bavor telom aj dušou
23:00
01:00
Borussia Dortmund-Club Bruggy
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:30
01:30
Olympiakos Pireus-Manchester City
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:30
00:00
Futbaloví Velikáni - Schmeichel
Magazín o velikánoch svetového futbalu
00:30
02:15
Tottenham Hotspur - Ludogorec Razgrad
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
00:35
01:05
Major League Soccer Highlights (16)
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
02:00
03:50
Fotbal: FK Jablonec - FC Zbrojovka Brno
Záznam utkání fotbalové FORTUNA:LIGY
02:45
04:30
RC Lens - FC Nantes
Záznam dohrávky 8. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
07:00
07:30
Inside Serie A
Inside Serie A
07:00
07:30
FA Cup Preview
FA Cup Preview
07:00
08:55
2. Bundesliga
Darmstadt - Braunschweig
07:00
08:55
Liverpool - Leicester
Premier League
07:30
08:00
LaLiga Show
LaLiga Show 11
07:30
08:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
08:00
08:50
Zo sveta Bundesligy
Hamburger SV - začiatky klubu, zlatá éra, európske víťazstvá, boje o záchranu v Bundeslige
08:35
09:05
FA Cup Preview
FA Cup Preview
08:50
09:20
Inside Serie A
Inside Serie A
08:55
09:35
Zo sveta Bundesligy
Treble Bayernu Mníchov v sezóne 2012/2013
09:00
09:30
Magazín Champions League (9/2020)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
09:00
09:30
Evropský fotbal (182/2019)
- Fotbalový magazín z nejlepších evropských soutěží (Bundesliga, LaLiga, Premier League, Serie A)
09:05
11:00
Seattle Sounders FC - Los Angeles FC
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
09:05
11:00
2. Bundesliga
St. Pauli - Osnabrück
09:20
09:50
LaLiga Show
LaLiga Show 11
09:30
10:30
UEFA Champions League Highlights (7/2020)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
09:30
10:00
Magazín Champions League (9/2020)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa
09:55
11:50
Crystal Palace - Newcastle
Premier League
10:00
12:00
Juventus FC-Cagliari Calcio
Serie A - Záznam fotbalového utkání italského velkoklubu (Juventus TV)
11:00
12:55
Bundesliga
Wolfsburg - Brémy
11:00
12:55
LaLiga
Real Valladolid - Levante
12:00
13:50
Olympique Marseille-FC Porto
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
12:30
13:00
Major League Soccer Highlights (16)
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
12:40
12:55
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
12:55
14:55
2. Bundesliga
Karlsruher - Paderborn
12:55
14:55
2. Bundesliga
Regensburg - Würzburger
12:55
15:00
2. Bundesliga
Sandhausen - Aue
13:00
13:30
Futbaloví Velikáni - Bergkamp
Magazín o velikánoch svetového futbalu
13:25
15:30
Brighton - Liverpool
Premier League
13:50
15:50
1.FK Příbram-FK Mladá Boleslav (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
14:25
14:55
Ligue 1 Preview (12)
Souhrn zajímavostí před startem 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
14:55
16:55
Toulouse FC - Chamois Niortais
Přímý přenos 12. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT
14:55
15:25
LaLiga World
LaLiga World
14:55
17:00
Serie A
Sassuolo - Inter
15:25
17:30
Bundesliga
Stuttgart - Bayern
15:30
15:55
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
15:50
18:25
1.FK Příbram-FK Mladá Boleslav (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
15:55
18:00
Manchester City - Burnley
Premier League
16:10
18:15
LaLiga
Valencia - Atlético Madrid
16:55
18:50
Olympique Marseille - FC Nantes
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:00
19:00
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo Rizespor - Galatasaray
17:00
17:30
LaLiga World
LaLiga World
17:00
19:00
Spusu SKN St. Pölten - FC Red Bull Salzburg
Priamy prenos z 9. kola rakúskej tipico Bundesligy
17:30
18:00
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
17:30
17:40
Zo sveta Serie A
Zo sveta Serie A
17:40
17:55
Zo sveta Serie A
Zo sveta Serie A
17:55
04:30
Volleyball Live - Bundesliga - Allianz MTV Stuttgart - Ladies i. B. Aachen, 8. ST, Frauen
17:55
20:00
Serie A
Benevento - Juventus
18:00
18:10
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
18:00
19:40
SK Dynamo České Budějovice-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:00
18:25
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
18:10
18:25
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
18:25
20:30
Bundesliga
Mönchengladbach - Schalke
18:25
20:30
LaLiga
Huesca - Sevilla
18:25
20:30
Everton - Leeds
Premier League
18:25
21:00
Č. Budějovice-Plzeň: Hlavní mix
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:50
20:35
AC Sparta Praha - Celtic FC
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
19:15
19:45
Fotbal, Italský pohár, sestřih
20:15
21:00
Archiv D: Československému fotbalu zvlášť
Dokument z roku 1982, který rekapituluje nejvýznamnější a nejslavnější okamžiky historie našeho fotbalu
20:15
20:25
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
20:25
20:40
Zo sveta Bundesligy
Zo sveta Bundesligy
20:30
20:45
Zo sveta Serie A
Zo sveta Serie A
20:30
20:55
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
20:40
22:45
Serie A
Atalanta - Verona
20:55
22:55
Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:55
07:00
LaLiga
Real Madrid - Deportivo Alavés
20:55
23:00
West Bromwich - Sheffield United
Premier League
21:00
21:55
Fotbal: Evropská liga UEFA
Souhrn gólů, rozhodujících momentů a všeho důležitého z uplynulého hracího dne Evropské ligy UEFA
21:00
23:00
1.FK Příbram-FK Mladá Boleslav (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
22:30
00:30
AFC Ajax-FC Midtjylland
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
23:00
01:00
SK Dynamo České Budějovice-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
23:30
01:20
Brighton - Liverpool
Premier League
00:40
02:25
Toronto FC - Nashville SC
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
00:45
02:30
Toulouse FC - Chamois Niortais
Záznam 12. kola druhé nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 2 BKT
02:25
02:55
Major League Soccer Highlights (16)
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
04:45
06:25
Ligue 1 - French football lea 20/21
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
07:00
07:30
LaLiga World
LaLiga World
07:00
08:55
Bundesliga
Stuttgart - Bayern
07:00
08:55
2. Bundesliga
Karlsruher - Paderborn
07:00
08:55
Manchester City - Burnley
Premier League
08:40
10:35
Serie A
Benevento - Juventus
08:55
10:50
2. Bundesliga
Regensburg - Würzburger
08:55
09:25
Bundesliga Špeciál
Korene - Witsel, Henrichs & Cunha
08:55
10:50
Everton - Leeds
Premier League
09:00
09:30
Hattrick Pur - Die 2. Bundesliga - 9. Spieltag
09:00
11:00
1.FC Slovácko-SFC Opava (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
09:05
11:00
Bayer Leverkusen - Hapoel Beer-Sheva
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
09:25
09:55
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
09:30
13:30
Bundesliga Pur - 9. Spieltag
Alle Spiele, alle Tore auf SPORT1: Auch in dieser Saison präsentiert Bundesliga Pur jeden Sonntag den kompakten Komplett-Überblick zum aktuellen Spieltag im deutschen Fußball-Oberhaus mit allen Highlights der Partien von Freitag und Samstag.
10:05
12:00
LaLiga
Huesca - Sevilla
10:35
12:25
Serie A
Atalanta - Verona
10:50
12:45
Bundesliga
Mönchengladbach - Schalke
10:50
12:45
West Bromwich - Sheffield United
Premier League
11:00
13:00
SK Dynamo České Budějovice-FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
11:05
11:30
Major League Soccer Highlights (16)
Sestřih utkání nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
11:30
12:00
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
12:00
14:00
Paris Saint-Germain-RB Lipsko
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů
12:00
13:55
LaLiga
Real Madrid - Deportivo Alavés
12:25
12:55
Ligue 1 Preview (12)
Souhrn zajímavostí před startem 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
12:25
14:30
Serie A
Lazio - Udinese
12:45
13:25
Zo sveta Bundesligy
Najlepší obrancovia 90tych rokov v Bundeslige TOP 11
12:45
13:00
Zo sveta Premier League
Zo sveta Premier League
12:55
14:50
Olympique Lyon - Stade Reims
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
13:00
13:50
UEFA Champions League Highlights (7/2020)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
13:25
15:25
2. Bundesliga
Heidenheim - Hamburg
13:30
15:00
Bundesliga Pur - Lunchtime - 9. Spieltag
13:50
15:55
FK Jablonec-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix)
13:55
16:00
LaLiga
Barcelona - Osasuna
14:00
14:45
UEFA Champions League Highlights (7/2020)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
14:30
14:40
Zo sveta Serie A
Zo sveta Serie A
14:40
14:55
Zo sveta Serie A
Zo sveta Serie A
14:45
15:30
UEFA Champions League Highlights (8/2020)
UCL - Sestřih odehraných utkání fotbalové Ligy mistrů
14:55
17:00
Serie A
AC Miláno - Fiorentina
14:55
17:00
Southampton - Manchester United
Premier League
15:25
17:30
Bundesliga
Leverkusen - Hertha Berlín
15:30
18:00
FK Teplice-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
15:55
18:00
Teplice-Sparta: Hlavní mix
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
16:00
18:00
Spusu SKN St. Pölten - FC Red Bull Salzburg
Záznam z 9. kola rakúskej tipico Bundesligy
16:10
18:10
LaLiga
Getafe - Athletic Bilbao
16:55
18:50
OGC Nice - Dijon FCO
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
17:00
19:00
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo Fenerbahce - Besiktas
17:00
17:25
Štúdio Premier League
Štúdio
17:25
19:25
Chelsea - Tottenham
Premier League
17:30
17:55
Zo sveta Bundesligy
Historicky najkrajšie góly v podaní Bayeru Leverkusen
17:55
20:00
Serie A
Cagliari - Spezia
17:55
20:00
Bundesliga
Mainz - Hoffenheim
18:00
18:55
SK Slavia Praha-FC Zbrojovka Brno
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:00
21:00
Slavia-Zbrojovka: Hlavní mix
FORTUNA:LIGA - Přímý přenos utkání 9. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Studio 1. fotbalové ligy)
18:55
22:20
NFL - Americký futbal
New England Patriots - Arizona Cardinals
19:25
19:40
Štúdio Premier League
Štúdio
20:00
20:20
Zo sveta Bundesligy
Najkrajšie góly Hoffenheimu v Bundeslige
20:10
22:20
Arsenal - Wolverhampton
Premier League
20:15
20:25
Zo sveta Serie A
Zo sveta Serie A
20:25
20:40
Zo sveta Serie A
Zo sveta Serie A
20:40
23:40
Serie A
Neapol - AS Rím
20:55
23:00
AS Saint-Étienne - Lille OSC
Přímý přenos 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:55
23:55
LaLiga
Real Sociedad - Villarreal
21:00
23:00
FK Jablonec-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
21:35
22:20
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA:LIGY
23:00
01:00
FK Teplice-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
23:05
23:35
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
01:05
03:00
MLS Cup Playoffs
Přímý přenos play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
02:35
04:15
Olympique Marseille - FC Nantes
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
03:00
05:00
Fotbal
Süper Lig, 10. kolo Fenerbahce - Besiktas
04:15
04:55
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA: LIGY
07:00
08:55
Serie A
AC Miláno - Fiorentina
07:00
08:55
Bundesliga
Mainz - Hoffenheim
07:00
08:50
Southampton - Manchester United
Premier League
08:35
09:20
Studio fotbal - Dohráno
Výsledky, reportáže z utkání a nejdůležitější momenty uplynulého kola fotbalové FORTUNA:LIGY
08:55
10:50
Serie A
Cagliari - Spezia
08:55
09:25
Bundesliga Weekly
Bundesliga Weekly
09:00
12:00
Inter Milán-Real Madrid
UCL - Záznam fotbalového utkání Ligy mistrů (v přestávce: Studio Ligy mistrů)
09:00
11:00
FK Pardubice-SK Sigma Olomouc (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
09:05
11:00
MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
09:20
11:15
Crystal Palace - Newcastle
Premier League
09:25
09:55
LaLiga World
LaLiga World
09:55
11:50
Bundesliga
Wolfsburg - Brémy
10:50
12:45
Serie A
Neapol - AS Rím
11:00
13:00
1.FK Příbram-FK Mladá Boleslav (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
11:15
13:45
Chelsea - Tottenham
Premier League
11:30
12:00
Sestřih Evropské ligy UEFA (4/2020)
Sestřih odehraných utkání Evropské ligy UEFA
11:50
12:15
Zo sveta Bundesligy
Najkrajšie góly Wolfsburgu v Bundeslige
12:45
14:35
Bundesliga
Stuttgart - Bayern
12:45
14:40
Serie A
Atalanta - Verona
13:00
14:45
OGC Nice - Dijon FCO
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
13:00
15:00
1.FC Slovácko-SFC Opava (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
13:45
15:35
Arsenal - Wolverhampton
Premier League
14:00
17:00
NFL - Americký futbal
Tampa Bay Buccaneers - Kansas City Chiefs
14:35
14:55
Zo sveta Bundesligy
Historicky najkrajšie góly v podaní Bayernu
14:40
16:35
Serie A
Lazio - Udinese
14:55
16:45
Bundesliga
Dortmund - Kolín n. R.
15:00
16:45
FC Slovan Liberec - TSG Hoffenheim
Záznam základní skupiny Evropské ligy UEFA
15:00
17:00
FK Jablonec-Bohemians Praha 1905 (Streaming)
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
16:45
17:00
Zo sveta Bundesligy
Najkrajšie góly Borussie Dortmund v Bundeslige
17:00
17:55
Serie A Highlights
Zostrihy 9. kola
17:00
18:45
MLS Cup Playoffs
Záznam play-off nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
17:00
20:00
NFL - Americký futbal
Green Bay Packers - Chicago Bears
17:00
19:00
Spusu SKN St. Pölten - FC Red Bull Salzburg
Záznam z 9. kola rakúskej tipico Bundesligy
17:00
17:30
National Icons (20/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
17:30
18:00
National Icons (21/30)
- Portréty největších fotbalových hvězd této planety
17:55
18:50
Bundesliga Highlights
Zostrihy 9. kola
18:00
20:00
FK Teplice-AC Sparta Praha
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
18:25
20:25
Serie A
Turín - Sampdoria
18:25
20:25
Leicester - Fulham
Premier League
18:50
19:45
LaLiga Highlights
Zostrihy 11. kola
19:30
20:00
Magazín Evropské ligy (5)
Fotbalový magazín
19:40
20:10
Magazín Evropské ligy UEFA
Novinky a důležité informace před dalším hracím dnem Evropské ligy UEFA
19:45
20:40
Ligue 1 Highlights (12)
Sestřih utkání 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:00
21:30
TIKI-TAKA (12/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:00
21:30
TIKI-TAKA (12/2021)
TIKI-TAKA - Unikátní fotbalová talk show Petra Svěceného mapující nejzajímavější témata 1. fotbalové ligy
20:10
21:00
Fotbal: Liga národů UEFA
Ohlédnutí za skupinovou fází Evropské ligy UEFA
20:25
20:40
Zo sveta Serie A
Zo sveta Serie A
20:25
22:30
2. Bundesliga
Bochum - Düsseldorf
20:40
22:25
Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
20:40
22:45
Serie A
FC Janov - Parma
20:55
22:50
Bundesliga
Mönchengladbach - Schalke
20:55
23:00
West Ham - Aston Villa
Premier League
21:00
22:00
Studio fotbal - Dohráno Plus
Nejdůležitější události uplynulého kola FORTUNA:LIGY očima fotbalových expertů
21:30
23:30
SK Slavia Praha-FC Zbrojovka Brno
FORTUNA:LIGA - Záznam utkání 9. kola FORTUNA:LIGY
22:45
23:35
Serie A Highlights
Zostrihy 9. kola
22:50
23:10
Zo sveta Bundesligy
Historicky najkrajšie góly Schalke v Bundeslige
23:00
07:00
Bundesliga Highlights
Zostrihy 9. kola
23:10
00:50
Olympique Lyon - Stade Reims
Záznam 12. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1 Uber Eats
23:10
23:40
LaLiga World
LaLiga World
23:30
00:00
Magazín Champions League (8/2020)
UCL - Souhrn zajímavostí a rozhovorů z nejsledovanější fotbalové soutěže světa