Bayern si hodlá udržet vedoucí postavení v Bundeslize, doma vyzve Hoffenheim

Jestli aktuálně někdo v Evropě opravdu budí hrůzu, bezpochyby můžeme ukázat na Bayern. Ten je v parádní formě, vlastně plení jednoho rivala za druhým a nemíní si kazit náladu proti Hoffenheimu po čtyřgólovém vítězství v Lize mistrů nad Benficou. Pouze výhra nad ním mu s jistotu zaručí vedoucí příčku po tomto kole, které Bundesliga zapisuje jako deváté v pořadí.
DNES | Previews | 4 komentáře

Bayern zase plenil. Benfice venku během čtrnácti minut nasázel čtyři branky

Ještě dvacet minut před koncem byl stav prvních dvou celků skupiny E nerozhodný. Jenomže k finální remíze nakonec opravdu nedošlo. Benfica dlouho německému velikánovi odolávala, ten se však nadechl k famóznímu ofenzivnímu představení a zvítězil v Lisabonu hned o čtyři branky. Plný bodový zisk, žádný inkasovaný gól, to je současný sumář Bayernu v Lize mistrů.
20.10. | Komentáře a souhrny | 49 komentářů

Benfica se pokusí překvapit v Lize mistrů favorizovaný Bayern

Zatím suverénním způsobem kráčí Bayern Mnichov hlavní fází Ligy mistrů. O tři branky skolil venku Barcelonu, pak o pět Dynamo Kyjev, a pokračovat ve sbírání vítězství hodlá též proti Benfice. Ta je nicméně určitě notně povzbuzena o minulý skalp španělského soka. A před vlastními fandy tak míní překvapit dalšího z evropských gigantů, byť ten je pasován do role jasného favorita.
19.10. | Previews | 49 komentářů

Ozvěny z Bundesligy: Ještě slabší, než jsme si mysleli

Nezdá se vám, že jste již podobný titulek někde četli? Taky že ano. Stačí však drobné pohrání si se slovy a náhled na jedno a totéž mužstvo vypadá zcela jinak. Do BayAreny totiž dorazil Bayern, před nímž se ještě nedávno sebevědomým domácím vmžiku rozklepala kolena. Mnichované tak po necelém roce opět rozdrtili veškerou víru Leverkusenu v sebe sama. Náhoda? Nemyslím si.
19.10. | Názory a komentáře | 46 komentářů

Brankář Drobný se stal trenérem gólmanů juniorky Bayernu

Bývalý reprezentační brankář Jaroslav Drobný se stal mládežnickým trenérem v Bayernu Mnichov. Dvaačtyřicetiletý někdejší český fotbalista, který po minulé sezoně ukončil profesionální kariéru, bude mít ve slavném německém klubu zatím na starosti především gólmany juniorského týmu.
18.10. | Aktuality | 96 komentářů

Bayern zdrtil Leverkusen už do přestávky, Schickova trefa byla pro domácí cenou útěchy

Očekávaný šlágr osmého kola Bundesligy vyzněl až překvapivě jednoznačně ve prospěch Bayernu, který se díky čtyřgólovému vítězství vyhoupl do čela tabulky. Leverkusen se Stern des Südens padl už popáté v řadě, pokud započítáme do těchto statistik i finále DFB-Pokalu, a výrazně si pošramotil reputaci po přechozích pěti výhrách, včetně těch v pohárové Evropě.
17.10. | Komentáře a souhrny | 4 komentáře

Schick se může těšit na zápas s gigantem. Leverkusen vyzve ve šlágru kola slavný Bayern

Tenhle souboj by mohl být přesnou definicí zápasu dvou nejlepších celků. Nejenom proto, že před reprezentační přestávkou se oba nacházely na prvních dvou místech tabulky, ale rovněž kvůli sumárnímu pojetí hry, kterým se Bayer i Bayern od startu sezóny prezentují. Je zkrátka účinné, pro fanoušky atraktivní, organizované a fotbalovými experty také slušně hodnocené.
17.10. | Previews | 4 komentáře

Nübel uvažuje o další budoucnosti, ve hře je trvalý odchod z Bayernu

Hodně ambiciózní a také riskantní krok udělal loni v létě Alexander Nübel. Německý brankář po vypršení smlouvy v Schalke odešel do Bayernu Mnichov a chtěl se poprat o místo prvního brankáře s Manuelem Neuerem, tento boj ovšem prohrál a letos zamířil na hostování do AS Monaco. A v dohledné době se dost možná bude stěhovat ještě jednou...
14.10. | Aktuality | 12 komentářů

Lewandowski musí vyhrát Zlatý míč, uvedl Nagelsmann

Bayern Mnichov se dlouhodobě spoléhá na góly Roberta Lewandowského, což platí i pod trenérem Julianem Nagelsmannem. Podle jeho slov si 33letý kanonýr zaslouží Zlatý míč...
14.10. | Aktuality | 168 komentářů

Hernández má jít na půl roku do vězení za porušení zákazu přiblížení

Francouzský reprezentant a mistr světa Lucas Hernández má nastoupit půlroční vězení. Madridský soud potrestal pětadvacetiletého obránce Bayernu Mnichov za porušení zákazu přiblížení ke své manželce v souvislosti s případem domácího násilí z roku 2017.
13.10. | Aktuality | 85 komentářů
21.10. Nagelsmann měl pozitivní test na covid-19
Bayern Mnichov včera vyhrál nad Benficou a přímo na stadionu u toho nakonec nebyl Julian Nagelsmann. Mladý trenér se necítil dobře a zůstal na hotelu, podle posledních zpráv měl pozitivní test na covid-19. (kicker.de)
21.10. Neuer je dalším stovkařem Ligy mistrů
V úterý odehrál svůj stý zápas v Lize mistrů Marcelo a o 24 hodin později ho napodobil Manuel Neuer. Bayern Mnichov zvítězil v Lisabonu nad Benficou 4:0 a německý brankář na tom měl velkou zásluhu, za bezbrankového stavu předvedl několik důležitých zákroků. (sport-express.ru)
20.10. Bayern dnes zřejmě bez Nagelsmanna
Další absenci hlásí Bayern Mnichov, který dnes hostuje na půdě Benfiky. Zdravotní problémy má Julian Nagelsmann, trenér bavorského klubu je nachlazen a večer zřejmě zůstane jen na hotelu. (sport-express.ru)
19.10. Bayern odletěl do Lisabonu bez Daviese
Alphonso Davies vynechá zápas Ligy mistrů proti Benfice. Obránce Bayernu Mnichov má zraněný stehenní sval, pozitivní zprávou je to, že se nejedná o nic vážného. (kicker.de)
19.10. Bayern bez nemocného Goretzky
Bayern zítra nastoupí proti Benfice a ani na lavičce nebude Leon Goretzka. Záložník zůstal doma, je totiž nemocný. (kicker.de)
18.10. Davies má problémy se stehenním svalem
Bayern Mnichov včera v prvním poločase přejel Leverkusen a nastřílel mu pět branek, zaznamenal ale i jednu ztrátu. Před koncem první půle musel střídat Alphonso Davies, kanadský obránce si stěžoval na bolesti ve stehenním svalu a čeká na verdikt lékařů ohledně vážnosti problému. (kicker.de)
18.10. Lewandowski s 500 góly na klubové scéně
Robert Lewandowski včera vstřelil branky číslo 500 a 501, pokud počítáme všechny oficiální klubové zápasy. Při rozšíření na reprezentaci se s 573 brankami nachází celosvětově na 15. příčce již i před Zlatanem Ibrahimovićem. (przegladsportowy.pl)
17.10. Bayern demoluje Bayer
Šlágrem osmého kola německé ligy je zápas Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov a ten má zcela jednoznačný průběh. Hosté mají už po prvním poločase takřka jisté tři body, vedou totiž 5:0.
16.10. Bayern chce získat Adeyemiho
Karim Adeyemi by mohl vyměnit Salzburg za Bayern Mnichov. Podle informací "Sky" začal úřadující německý šampion jednat se zástupci 19letého útočníka. (transfermarkt.de)
16.10. Stanišić pokračuje v Bayernu Mnichov
Josip Stanišić zapadl do prvního týmu Bayernu Mnichov a před sebou má další roky v bavorském klubu. Mladý chorvatský obránce dostal další novou smlouvu, vedení si jeho služby pojistilo do června 2025. (sport-express.ru)