15.08.2019 21:00 CET
předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

Espanyol Barcelona (ESP)   -   FC Luzern (SUI)

3 : 0 (3:0)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.49 - 4.50 - 6.80
Související zápasy
1. zápas08.08.2019 21:00
FC Luzern - Espanyol Barcelona
0:3
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
FC Luzern - Espanyol
0:3
08.08.20193.př 1.z
FC Luzern - Espanyol Barcelona
0:3
Espanyol Barcelona - poslední zápasy
13.04.2019LaLiga 32. kolo
Espanyol - Alavés
2:1
21.04.2019LaLiga 33. kolo
Levante UD - Espanyol
2:2
24.04.2019LaLiga 34. kolo
Espanyol - Celta Vigo
1:1
29.04.2019LaLiga 35. kolo
Real Betis - Espanyol
1:1
04.05.2019LaLiga 36. kolo
Espanyol - Atl. Madrid
3:0
12.05.2019LaLiga 37. kolo
CD Leganés - Espanyol
0:2
18.05.2019LaLiga 38. kolo
Espanyol - Real Sociedad
2:0
25.07.2019Evropská liga2.př 1.z
Espanyol - Stjarnan FC
4:0
01.08.2019Evropská liga2.př 2.z
Stjarnan FC - Espanyol
1:3
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
FC Luzern - Espanyol
0:3
08.03.2007OF 1.z
Maccabi Haifa - Espanyol Barcelona
0:0
15.03.2007OF 2.z
Espanyol Barcelona - Maccabi Haifa
4:0
05.04.2007ČF 1.z
Espanyol Barcelona - SL Benfica
3:2
12.04.2007ČF 2.z
SL Benfica - Espanyol Barcelona
0:0
26.04.2007SF 1.z
Espanyol Barcelona - Werder Brémy
3:0
03.05.2007SF 2.z
Werder Brémy - Espanyol Barcelona
1:2
16.05.2007F
Espanyol Barcelona - Sevilla FC
2:3p
25.07.20192.př 1.z
Espanyol Barcelona - Stjarnan FC
4:0
01.08.20192.př 2.z
Stjarnan FC - Espanyol Barcelona
1:3
08.08.20193.př 1.z
FC Luzern - Espanyol Barcelona
0:3
FC Luzern - poslední zápasy
15.05.2019Super League 34. kolo
FC Basilej - FC Luzern
3:2
22.05.2019Super League 35. kolo
FC Luzern - FC Curych
3:0
25.05.2019Super League 36. kolo
Young Boys - FC Luzern
4:0
20.07.2019Super League 1. kolo
FC St. Gallen - FC Luzern
0:2
25.07.2019Evropská liga2.př 1.z
FC Luzern - KÍ Klaksvík
1:0
28.07.2019Super League 2. kolo
FC Luzern - FC Curych
0:0
01.08.2019Evropská liga2.př 2.z
KÍ Klaksvík - FC Luzern
0:1
04.08.2019Super League 3. kolo
Servette - FC Luzern
1:0
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
FC Luzern - Espanyol
0:3
11.08.2019Super League 4. kolo
FC Luzern - FC Thun
0:2
24.07.20142.př 2.z
St. Johnstone FC - FC Luzern
2:1p
28.07.20163.př 1.z
FC Luzern - US Sassuolo
1:1
04.08.20163.př 2.z
US Sassuolo - FC Luzern
3:0
13.07.20172.př 1.z
NK Osijek - FC Luzern
2:0
20.07.20172.př 2.z
FC Luzern - NK Osijek
2:1
09.08.20183.př 1.z
Olympiakos Pireus - FC Luzern
4:0
16.08.20183.př 2.z
FC Luzern - Olympiakos Pireus
1:3
25.07.20192.př 1.z
FC Luzern - KÍ Klaksvík
1:0
01.08.20192.př 2.z
KÍ Klaksvík - FC Luzern
0:1
08.08.20193.př 1.z
FC Luzern - Espanyol Barcelona
0:3
Komentáře (9 / 0 nových)
Bizon
09.08.2019 00:36
#
4:0
limaq
10.08.2019 22:06
#
3:1
Fluor
11.08.2019 14:04
#
2:0
paver
11.08.2019 22:57
#
3:0
Bizon
16.08.2019 14:22
#
MagpeCZ
18.08.2019 11:15
#
Theft90
13.08.2019 00:45
#
3:1
John Obi Mikel
14.08.2019 14:04
#
3:2
EverlastD
15.08.2019 14:15
#
3:1
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.?
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.?
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.?
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.?
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.?
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.?
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.?
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.?
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.?
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.?
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.?
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.?
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.?
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.?
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.?
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.?
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
22.08.?
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.?
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.?
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.?
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.?
FC Kodaň - Riga FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat