1/16 finále - 1. zápasy

20.02.202018:55
Sporting CP (POR) - Istanbul Başakşehir (TUR)
3:1
20.02.202018:55
Getafe CF (ESP) - AFC Ajax (NED)
2:0
20.02.202018:55
FC Kodaň (DEN) - Celtic FC (SCO)
1:1
20.02.202018:55
CFR Cluj (ROU) - Sevilla FC (ESP)
1:1
20.02.202018:55
Club Bruggy (BEL) - Manchester United (ENG)
1:1
20.02.202018:55
Ludogorec Razgrad (BUL) - Inter Milán (ITA)
0:2
20.02.202018:55
Eintracht Frankfurt (GER) - Red Bull Salzburg (AUT)
4:1
20.02.202018:55
Šachtar Doněck (UKR) - SL Benfica (POR)
2:1
20.02.202021:00
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Espanyol Barcelona (ESP)
4:0
20.02.202021:00
Bayer Leverkusen (GER) - FC Porto (POR)
2:1
20.02.202021:00
APOEL Nikósie (CYP) - FC Basilej (SUI)
0:3
20.02.202021:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Arsenal FC (ENG)
0:1
20.02.202021:00
AZ Alkmaar (NED) - LASK Linz (AUT)
1:1
20.02.202021:00
VfL Wolfsburg (GER) - Malmö FF (SWE)
2:1
20.02.202021:00
AS Řím (ITA) - KAA Gent (BEL)
1:0
20.02.202021:00
Rangers FC (SCO) - SC Braga (POR)
3:2

1/16 finále - odvety

26.02.202018:00
SC Braga (POR) - Rangers FC (SCO)
0:1
27.02.202018:55
Espanyol Barcelona (ESP) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
3:2
27.02.202018:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - Sporting CP (POR)
4:1e
27.02.202018:55
FC Porto (POR) - Bayer Leverkusen (GER)
1:3
27.02.202018:55
FC Basilej (SUI) - APOEL Nikósie (CYP)
1:0
27.02.202018:55
LASK Linz (AUT) - AZ Alkmaar (NED)
2:0
27.02.202018:55
Malmö FF (SWE) - VfL Wolfsburg (GER)
0:3
27.02.202018:55
KAA Gent (BEL) - AS Řím (ITA)
1:1
27.02.202021:00
AFC Ajax (NED) - Getafe CF (ESP)
2:1
27.02.202021:00
Celtic FC (SCO) - FC Kodaň (DEN)
1:3
27.02.202021:00
Sevilla FC (ESP) - CFR Cluj (ROU)
0:0
27.02.202021:00
Arsenal FC (ENG) - Olympiakos Pireus (GRE)
1:2e
27.02.202021:00
Manchester United (ENG) - Club Bruggy (BEL)
5:0
27.02.202021:00
Inter Milán (ITA) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:1
27.02.202021:00
SL Benfica (POR) - Šachtar Doněck (UKR)
3:3
28.02.202018:00
Red Bull Salzburg (AUT) - Eintracht Frankfurt (GER)
2:2
13:17 Silvovo zranění by mohlo být vážnější
Na delší dobu by ze sestavy Realu Sociedad mohl vypadnout David Silva. Záložník baskického klubu si během rozcvičky před včerejším zápasem proti PSV Eindhoven přivodil svalové zranění, podle trenéra Imanola Alguacila je pak pravděpodobné, že hráč má v poškozeném místě trhlinu. (mundodeportivo.com)
16.09. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Brondby - Sparta 0:0, Frankfurt - Fenerbahce 1:1 (41. Lammers - 10. Özil), Leicester - Neapol 2:2 (9. Pérez, 64. Barnes - 69. a 87. Osimhen), Monako - Sturm Graz 1:0 (66. Diatta), Olympiakos - Antverpy 2:1 (52. El Arabi, 87. Reabciuk - 75. Samatta), PSV Eindhoven - Real Sociedad 2:2 (32. Götze, 54. Gakpo - 34. Januzaj, 39. Isak), Rangers - Lyon 0:2 (23. Ekambi, 55. vlastní Tavernier).
16.09. Sparta veze z Dánska bod za remízu 0:0
Výsledek utkání Evropské ligy: Brondby - Sparta Praha 0:0.
16.09. V Kodani gól zatím nepadl
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Brondby - Sparta Praha 0:0.
16.09. Sparta dohrává bez zraněného Polidara
Matěj Polidar nedohraje dnešní zápas na půdě Brondby. Obránce Sparty střídal v závěru první půle, poranil si totiž rameno.
16.09. Tottenham má dva zraněné hráče
Na podrobné vyšetření půjdou Steven Bergwijn a Lucas Moura. Ani jeden hráč londýnského klubu nedohrál dnešní zápas v Rennes, který skončil remízou 2:2. (espn.com)
16.09. Evropská liga - výsledky (1)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Betis - Celtic 4:3 (32. Miranda, 35. a 53. Juanmi, 51. Iglesias - 15. Ajeti, 27. Juranović z penalty, 87. Ralston), Crvena Zvezda - Braga 2:1 (75. Rodić, 85. Katai z penalty - 76. Galeno), Dinamo Záhřeb - West Ham 0:2 (22. Antonio, 50. Rice), Galatasaray - Lazio 1:0 (67. vlastní Strakosha), Leverkusen - Ferencváros 2:1 (37. Palacios, 69. Wirtz - 8. R. Mmaee), Lokomotiv Moskva - Marseille 1:1 (89. Kerk - 59. Ünder z penalty), Midtjylland - Ludogorec 1:1 (3. Isaksen - 32. Despodov), Rapid Vídeň - Genk 0:1 (90+2. Onuachu).
16.09. Čelůstka se vrací do základní sestavy
Základní sestava Sparty pro zápas Evropské ligy na půdě Brondby: Nita - Wiesner, Čelůstka, Hancko, Polidar - Souček, Pavelka, Sáček - Haraslín, Hložek, Pešek.
16.09. Spartak Moskva měsíc bez Zobnina
Roman Zobnin zhruba čtyři týdny nepomůže Spartaku Moskva. Ruský záložník si ve včerejším zápase Evropské ligy s Legií Varšava (0:1) poranil lýtkový sval. (sport-express.ru)
15.09. Rangers budou postrádat Helandera
Filip Helander nepomůže Rangers FC ve čtvrtečním zápase Evropské ligy s Olympique Lyon. Švédský obránce si ve víkendovém utkání se St. Johnstone (1:2) poranil koleno, s nímž podstoupil operační zákrok. (skysports.com)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Spartak Moskva - Legia Varšava
0:1
16.09.
Galatasaray SK - SS Lazio
1:0
16.09.
Lokomotiv Moskva - Marseille
1:1
16.09.
FC Midtjylland - Ludogorec Razgrad
1:1
16.09.
FK Crvena Zvezda - SC Braga
2:1
16.09.
Bayer Leverkusen - Ferencváros
2:1
16.09.
Real Betis - Celtic FC
4:3
16.09.
Dinamo Záhřeb - West Ham United
0:2
16.09.
Rapid Vídeň - KRC Genk
0:1
16.09.
Rangers FC - Olympique Lyon
0:2
16.09.
Brøndby IF - Sparta Praha
0:0
16.09.
PSV Eindhoven - Real Sociedad
2:2
16.09.
AS Monaco - SK Sturm Graz
1:0
16.09.
Leicester City - SSC Neapol
2:2
16.09.
Olympiakos Pireus - Antverpy
2:1
16.09.
E. Frankfurt - Fenerbahçe SK
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.18:45
Sparta Praha - Rangers FC
info
30.09.18:45
Olympique Lyon - Brøndby IF
info
30.09.18:45
Real Sociedad - AS Monaco
info
30.09.18:45
SK Sturm Graz - PSV Eindhoven
info
30.09.18:45
Legia Varšava - Leicester City
info
30.09.18:45
SSC Neapol - Spartak Moskva
info
30.09.18:45
Royal Antverpy FC - E. Frankfurt
info
30.09.18:45
Fenerbahçe SK - Olympiakos
info
30.09.21:00
SS Lazio - Lokomotiv Moskva
info
30.09.21:00
Marseille - Galatasaray SK
info
30.09.21:00
L. Razgrad - FK Crvena Zvezda
info
30.09.21:00
SC Braga - FC Midtjylland
info
30.09.21:00
Celtic FC - Bayer Leverkusen
info
30.09.21:00
Ferencvárosi TC - Real Betis
info
30.09.21:00
KRC Genk - Dinamo Záhřeb
info
30.09.21:00
West Ham United - Rapid Vídeň
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo postoupí z nabité skupiny G?
Hlasovat