předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

02.07.2009
15:30
Olimpi Rustavi (GEO)
2:0
B36 Tórshavn (FRO)
02.07.2009
17:00
Banants Jerevan (ARM)
0:2
Široki Brijeg (BIH)
02.07.2009
17:00
Dinaburg FC (LAT)
2:1
Nõmme Kalju (EST)
02.07.2009
17:00
Simurq Zaqatala (AZE)
0:1
Bn. Yehuda (ISR)
02.07.2009
17:30
FC Lahti (FIN)
4:1
Dinamo Tirana (ALB)
02.07.2009
17:30
Valletta FC (MLT)
3:0
Keflavík (ISL)
02.07.2009
17:30
Sutjeska (MNE)
1:1
MTZ-RIPO Minsk (BLR)
02.07.2009
18:00
Zimbru Kišiněv (MDA)
1:2
Okžetpes (KAZ)
02.07.2009
18:00
Trans Narva (EST)
0:3
Rudar Velenje (SLO)
02.07.2009
18:00
Dinamo Minsk (BLR)
2:1
FK Renova (MKD)
02.07.2009
19:00
Anorthosis (CYP)
5:0
UN Käerjéng 97 (LUX)
02.07.2009
19:00
Slaven Belupo (CRO)
1:0
Birkirkara FC (MLT)
02.07.2009
19:00
Haladás (HUN)
1:0
Irtyš Pavlodar (KAZ)
02.07.2009
19:00
CS Grevenmacher (LUX)
0:3
FK Vėtra (LTU)
02.07.2009
19:00
Randers FC (DEN)
4:0
Linfield FC (NIR)
02.07.2009
19:00
Spartak Trnava (SVK)
2:1
Inter Baku (AZE)
02.07.2009
20:00
Sligo Rovers (IRL)
1:2
Vllaznia Skadar (ALB)
02.07.2009
20:00
NSÍ Runavík (FRO)
0:3
Rosenborg BK (NOR)
02.07.2009
20:30
Bud. Podg. (MNE)
0:2
Polonia Varšava (POL)
02.07.2009
20:45
Helsingborgs IF (SWE)
3:1
MIKA Jerevan (ARM)
02.07.2009
20:45
Lisburn D. (NIR)
1:5
FC Zestafoni (GEO)
02.07.2009
21:00
Fram Reykjavík (ISL)
2:1
TNS (WAL)
02.07.2009
21:05
Motherwell FC (SCO)
0:1
Llanelli AFC (WAL)

předkola - 1. předkolo - odvety

09.07.2009
14:00
Okžetpes (KAZ)
0:2
Zimbru Kišiněv (MDA)
09.07.2009
15:00
Irtyš Pavlodar (KAZ)
2:1
Haladás (HUN)
09.07.2009
15:00
MIKA Jerevan (ARM)
1:1
Helsingborgs IF (SWE)
09.07.2009
15:00
FC Zestafoni (GEO)
6:0
Lisburn D. (NIR)
09.07.2009
16:00
Inter Baku (AZE)
1:3
Spartak Trnava (SVK)
09.07.2009
17:00
MTZ-RIPO Minsk (BLR)
2:1e
Sutjeska (MNE)
09.07.2009
17:00
FK Renova (MKD)
1:1
Dinamo Minsk (BLR)
09.07.2009
18:00
Bn. Yehuda (ISR)
3:0
Simurq Zaqatala (AZE)
09.07.2009
18:30
Nõmme Kalju (EST)
0:0
Dinaburg FC (LAT)
09.07.2009
18:30
Birkirkara FC (MLT)
0:0
Slaven Belupo (CRO)
09.07.2009
19:00
Dinamo Tirana (ALB)
2:0
FC Lahti (FIN)
09.07.2009
19:00
B36 Tórshavn (FRO)
0:2
Olimpi Rustavi (GEO)
09.07.2009
19:00
Rosenborg BK (NOR)
3:1
NSÍ Runavík (FRO)
09.07.2009
19:00
FK Vėtra (LTU)
3:0
CS Grevenmacher (LUX)
09.07.2009
19:30
Rudar Velenje (SLO)
3:1
Trans Narva (EST)
09.07.2009
20:00
UN Käerjéng 97 (LUX)
1:2
Anorthosis (CYP)
09.07.2009
20:00
Llanelli AFC (WAL)
0:3
Motherwell FC (SCO)
09.07.2009
20:00
Vllaznia Skadar (ALB)
1:1
Sligo Rovers (IRL)
09.07.2009
20:00
TNS (WAL)
1:2
Fram Reykjavík (ISL)
09.07.2009
20:30
Polonia Varšava (POL)
0:1
Bud. Podg. (MNE)
09.07.2009
20:30
Široki Brijeg (BIH)
0:1
Banants Jerevan (ARM)
09.07.2009
20:45
Linfield FC (NIR)
0:3
Randers FC (DEN)
09.07.2009
21:15
Keflavík (ISL)
2:2
Valletta FC (MLT)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.2009
17:45
Sliema Wanderers (MLT)
0:0
Maccabi Netanya (ISR)
14.07.2009
20:45
Crusaders FC (NIR)
1:1
Rabotnički (MKD)
16.07.2009
16:00
FC Zestafoni (GEO)
1:2
Helsingborgs IF (SWE)
16.07.2009
17:00
Naftan N. (BLR)
2:1
KAA Gent (BEL)
16.07.2009
17:00
Milano Kumanovo (MKD)
0:4
Slaven Belupo (CRO)
16.07.2009
17:30
MŠK Žilina (SVK)
2:0
Dacia Kišiněv (MDA)
16.07.2009
17:30
Flamurtari Vlora (ALB)
1:0
Motherwell FC (SCO)
16.07.2009
18:00
Liepājas M. (LAT)
2:1
Dinamo Tbilisi (GEO)
16.07.2009
18:00
FC Honka (FIN)
2:0
Bangor City (WAL)
16.07.2009
18:00
FK Sevojno (SRB)
0:0
FBK Kaunas (LTU)
16.07.2009
18:00
Dinamo Minsk (BLR)
0:0
Tromsø IL (NOR)
16.07.2009
18:30
Zimbru Kišiněv (MDA)
0:0
Paços Ferreira (POR)
16.07.2009
18:30
Metalurh Doněck (UKR)
3:0
MTZ-RIPO Minsk (BLR)
16.07.2009
18:30
Tobol Kostanaj (KAZ)
1:1
Galatasaray SK (TUR)
16.07.2009
18:45
Skonto FC (LAT)
1:1
Derry City (IRL)
16.07.2009
19:00
Bn. Yehuda (ISR)
4:0
Dinaburg FC (LAT)
16.07.2009
19:00
ČM Varna (BUL)
1:0
Iskra-Stali (MDA)
16.07.2009
19:00
FK Vėtra (LTU)
0:1
HJK Helsinky (FIN)
16.07.2009
19:00
Rosenborg BK (NOR)
0:0
Qarabağ Ağdam (AZE)
16.07.2009
19:00
Sūduva (LTU)
0:1
Randers FC (DEN)
16.07.2009
19:00
IF Elfsborg (SWE)
3:0
Haladás (HUN)
16.07.2009
19:00
Anorthosis (CYP)
2:1
OFK Petrovac (MNE)
16.07.2009
19:00
Sigma Olomouc (CZE)
1:1
Fram Reykjavík (ISL)
16.07.2009
19:15
Rapid Vídeň (AUT)
5:0
Vllaznia Skadar (ALB)
16.07.2009
19:15
SK Sturm Graz (AUT)
2:1
Široki Brijeg (BIH)
16.07.2009
19:30
Aalborg BK (DEN)
0:0
Slavija Sarajevo (BIH)
16.07.2009
19:30
Steaua (ROU)
2:0
Újpest FC (HUN)
16.07.2009
19:30
FC Basilej (SUI)
3:0
FC Santa Coloma (AND)
16.07.2009
19:30
Omonia Nikósie (CYP)
4:0
HB Tórshavn (FRO)
16.07.2009
20:00
Differdange (LUX)
1:0
NK Rijeka (CRO)
16.07.2009
20:00
Rudar Velenje (SLO)
0:1
FK Crvena Zvezda (SRB)
16.07.2009
20:00
ND Gorica (SLO)
1:0
FC Lahti (FIN)
16.07.2009
20:00
Legia Varšava (POL)
3:0
Olimpi Rustavi (GEO)
16.07.2009
20:05
Brøndby IF (DEN)
0:1
Flora Tallinn (EST)
16.07.2009
20:15
FK Sarajevo (BIH)
1:0
Spartak Trnava (SVK)
16.07.2009
20:30
Falkirk FC (SCO)
1:0
FC Vaduz (LIE)
16.07.2009
20:30
AC Juvenes (SMR)
0:1
Polonia Varšava (POL)
16.07.2009
20:45
NAC Breda (NED)
6:0
Gandzasar Kapan (ARM)
16.07.2009
20:45
St. Pat's (IRL)
1:1
Valletta FC (MLT)
16.07.2009
21:15
KR Reykjavík (ISL)
2:0
AE Larisa (GRE)

předkola - 2. předkolo - odvety

23.07.2009
15:30
Olimpi Rustavi (GEO)
0:1
Legia Varšava (POL)
23.07.2009
16:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
3:1
Liepājas M. (LAT)
23.07.2009
17:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
Rosenborg BK (NOR)
23.07.2009
17:00
MTZ-RIPO Minsk (BLR)
1:2
Metalurh Doněck (UKR)
23.07.2009
17:00
Rabotnički (MKD)
4:2
Crusaders FC (NIR)
23.07.2009
17:00
OFK Petrovac (MNE)
3:1e
Anorthosis (CYP)
23.07.2009
17:30
Valletta FC (MLT)
0:1
St. Pat's (IRL)
23.07.2009
17:30
FC Lahti (FIN)
2:0
ND Gorica (SLO)
23.07.2009
17:30
Gandzasar Kapan (ARM)
0:2
NAC Breda (NED)
23.07.2009
17:45
Flora Tallinn (EST)
1:4
Brøndby IF (DEN)
23.07.2009
18:00
FBK Kaunas (LTU)
1:1
FK Sevojno (SRB)
23.07.2009
18:00
Dinaburg FC (LAT)
0:1
Bn. Yehuda (ISR)
23.07.2009
18:00
HJK Helsinky (FIN)
1:3
FK Vėtra (LTU)
23.07.2009
18:00
Polonia Varšava (POL)
4:0
AC Juvenes (SMR)
23.07.2009
18:30
Dacia Kišiněv (MDA)
0:1
MŠK Žilina (SVK)
23.07.2009
19:00
AE Larisa (GRE)
1:1
KR Reykjavík (ISL)
23.07.2009
19:00
Tromsø IL (NOR)
4:1
Dinamo Minsk (BLR)
23.07.2009
19:00
Slaven Belupo (CRO)
8:2
Milano Kumanovo (MKD)
23.07.2009
19:00
Randers FC (DEN)
1:1
Sūduva (LTU)
23.07.2009
19:00
Maccabi Netanya (ISR)
3:0
Sliema Wanderers (MLT)
23.07.2009
19:00
Haladás (HUN)
0:0
IF Elfsborg (SWE)
23.07.2009
19:00
FC Santa Coloma (AND)
1:4
FC Basilej (SUI)
23.07.2009
19:00
Iskra-Stali (MDA)
0:3
ČM Varna (BUL)
23.07.2009
19:30
Spartak Trnava (SVK)
1:1
FK Sarajevo (BIH)
23.07.2009
19:30
FC Vaduz (LIE)
2:0e
Falkirk FC (SCO)
23.07.2009
19:45
Újpest FC (HUN)
1:2
Steaua (ROU)
23.07.2009
20:00
KAA Gent (BEL)
1:0
Naftan N. (BLR)
23.07.2009
20:00
HB Tórshavn (FRO)
1:4
Omonia Nikósie (CYP)
23.07.2009
20:00
Derry City (IRL)
1:0
Skonto FC (LAT)
23.07.2009
20:00
Galatasaray SK (TUR)
2:0
Tobol Kostanaj (KAZ)
23.07.2009
20:15
Slavija Sarajevo (BIH)
3:1
Aalborg BK (DEN)
23.07.2009
20:15
Vllaznia Skadar (ALB)
0:3
Rapid Vídeň (AUT)
23.07.2009
20:15
Široki Brijeg (BIH)
1:1
SK Sturm Graz (AUT)
23.07.2009
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
4:0
Rudar Velenje (SLO)
23.07.2009
20:45
Motherwell FC (SCO)
8:1
Flamurtari Vlora (ALB)
23.07.2009
20:45
Helsingborgs IF (SWE)
2:2e
FC Zestafoni (GEO)
23.07.2009
21:00
Fram Reykjavík (ISL)
0:2
Sigma Olomouc (CZE)
23.07.2009
21:05
NK Rijeka (CRO)
3:0
Differdange (LUX)
23.07.2009
21:05
Bangor City (WAL)
0:1
FC Honka (FIN)
23.07.2009
22:00
Paços Ferreira (POR)
1:0
Zimbru Kišiněv (MDA)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

28.07.2009
18:00
Bn. Yehuda (ISR)
1:0
Paços Ferreira (POR)
30.07.2009
16:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
2:0
FK Crvena Zvezda (SRB)
30.07.2009
17:00
OFK Petrovac (MNE)
1:2
SK Sturm Graz (AUT)
30.07.2009
17:00
Rabotnički (MKD)
3:4
Odense Boldklub (DEN)
30.07.2009
17:30
FC Honka (FIN)
0:1
Qarabağ Ağdam (AZE)
30.07.2009
18:40
Maccabi Netanya (ISR)
1:4
Galatasaray SK (TUR)
30.07.2009
19:00
Fredrikstad FK (NOR)
1:6
Lech Poznań (POL)
30.07.2009
19:00
FK Vėtra (LTU)
0:3
Fulham FC (ENG)
30.07.2009
19:00
CSKA Sofia (BUL)
1:0
Derry City (IRL)
30.07.2009
19:00
Brøndby IF (DEN)
1:1
Legia Varšava (POL)
30.07.2009
19:00
Tromsø IL (NOR)
2:1
Slaven Belupo (CRO)
30.07.2009
19:00
IFK Göteborg (SWE)
1:3
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
30.07.2009
19:00
Vålerenga IF (NOR)
1:2
PAOK Soluň (GRE)
30.07.2009
19:00
Metalurh Doněck (UKR)
2:0
Interblock (SLO)
30.07.2009
19:15
Rapid Vídeň (AUT)
2:1
APOP K. P. (CYP)
30.07.2009
19:15
Vojvodina (SRB)
1:1
Austria Vídeň (AUT)
30.07.2009
19:30
FC Vaduz (LIE)
0:1
Slovan Liberec (CZE)
30.07.2009
19:30
MŠK Žilina (SVK)
1:1
Hajduk Split (CRO)
30.07.2009
19:45
Steaua (ROU)
3:0
Motherwell FC (SCO)
30.07.2009
20:00
Polonia Varšava (POL)
0:1
NAC Breda (NED)
30.07.2009
20:00
FC Vaslui (ROU)
2:0
Omonia Nikósie (CYP)
30.07.2009
20:15
Slavija Sarajevo (BIH)
0:2
MFK Košice (SVK)
30.07.2009
20:30
Randers FC (DEN)
0:4
Hamburger SV (GER)
30.07.2009
20:30
Club Bruggy (BEL)
3:2
FC Lahti (FIN)
30.07.2009
20:45
Helsingborgs IF (SWE)
2:1
FK Sarajevo (BIH)
30.07.2009
20:45
PSV Eindhoven (NED)
1:0
ČM Varna (BUL)
30.07.2009
20:45
AS Řím (ITA)
3:1
KAA Gent (BEL)
30.07.2009
20:45
Fenerbahçe SK (TUR)
5:1
Honvéd (HUN)
30.07.2009
20:45
FK Sevojno (SRB)
0:2
Lille OSC (FRA)
30.07.2009
20:45
St. Pat's (IRL)
1:0
Křídla Sov. (RUS)
30.07.2009
20:45
Aberdeen FC (SCO)
1:5
Sigma Olomouc (CZE)
30.07.2009
21:00
NK Rijeka (CRO)
1:2
Metalist Charkov (UKR)
30.07.2009
21:15
KR Reykjavík (ISL)
2:2
FC Basilej (SUI)
30.07.2009
21:30
Athletic Bilbao (ESP)
0:1
BSC Young Boys (SUI)
30.07.2009
21:45
SC Braga (POR)
1:2
IF Elfsborg (SWE)

předkola - 3. předkolo - odvety

04.08.2009
18:00
Omonia Nikósie (CYP)
1:1
FC Vaslui (ROU)
06.08.2009
16:00
Křídla Sov. (RUS)
3:2
St. Pat's (IRL)
06.08.2009
17:00
MFK Košice (SVK)
3:1
Slavija Sarajevo (BIH)
06.08.2009
17:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
FC Honka (FIN)
06.08.2009
18:00
ČM Varna (BUL)
0:1
PSV Eindhoven (NED)
06.08.2009
18:00
Slovan Liberec (CZE)
2:0
FC Vaduz (LIE)
06.08.2009
18:30
Lech Poznań (POL)
1:2
Fredrikstad FK (NOR)
06.08.2009
19:00
FC Lahti (FIN)
1:1
Club Bruggy (BEL)
06.08.2009
19:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:1
IFK Göteborg (SWE)
06.08.2009
19:00
Lille OSC (FRA)
2:0
FK Sevojno (SRB)
06.08.2009
19:00
Slaven Belupo (CRO)
0:2
Tromsø IL (NOR)
06.08.2009
19:15
Austria Vídeň (AUT)
4:2
Vojvodina (SRB)
06.08.2009
19:15
SK Sturm Graz (AUT)
5:0
OFK Petrovac (MNE)
06.08.2009
19:15
APOP K. P. (CYP)
2:2e
Rapid Vídeň (AUT)
06.08.2009
19:30
FC Basilej (SUI)
3:1
KR Reykjavík (ISL)
06.08.2009
19:30
BSC Young Boys (SUI)
1:2
Athletic Bilbao (ESP)
06.08.2009
20:00
NAC Breda (NED)
3:1
Polonia Varšava (POL)
06.08.2009
20:00
Legia Varšava (POL)
2:2
Brøndby IF (DEN)
06.08.2009
20:00
Derry City (IRL)
1:1
CSKA Sofia (BUL)
06.08.2009
20:00
Galatasaray SK (TUR)
6:0
Maccabi Netanya (ISR)
06.08.2009
20:00
IF Elfsborg (SWE)
2:0
SC Braga (POR)
06.08.2009
20:00
Sigma Olomouc (CZE)
3:0
Aberdeen FC (SCO)
06.08.2009
20:00
Interblock (SLO)
0:3
Metalurh Doněck (UKR)
06.08.2009
20:00
Honvéd (HUN)
1:1
Fenerbahçe SK (TUR)
06.08.2009
20:00
Metalist Charkov (UKR)
2:0
NK Rijeka (CRO)
06.08.2009
20:05
Odense Boldklub (DEN)
3:0
Rabotnički (MKD)
06.08.2009
20:15
FK Sarajevo (BIH)
3:1p
Helsingborgs IF (SWE)
06.08.2009
20:30
Hamburger SV (GER)
0:1
Randers FC (DEN)
06.08.2009
20:30
KAA Gent (BEL)
1:7
AS Řím (ITA)
06.08.2009
20:45
Motherwell FC (SCO)
1:3
Steaua (ROU)
06.08.2009
20:45
FK Crvena Zvezda (SRB)
5:2
Dinamo Tbilisi (GEO)
06.08.2009
20:45
PAOK Soluň (GRE)
0:1
Vålerenga IF (NOR)
06.08.2009
21:00
Hajduk Split (CRO)
0:1
MŠK Žilina (SVK)
06.08.2009
21:00
Fulham FC (ENG)
3:0
FK Vėtra (LTU)
06.08.2009
22:00
Paços Ferreira (POR)
0:1
Bn. Yehuda (ISR)

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

20.08.2009
16:30
MFK Košice (SVK)
3:3
AS Řím (ITA)
20.08.2009
17:00
FK Baku (AZE)
1:3
FC Basilej (SUI)
20.08.2009
18:00
BATE Borisov (BLR)
0:1
Litex Loveč (BUL)
20.08.2009
18:00
FK Teplice (CZE)
1:2
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
20.08.2009
18:30
Bn. Yehuda (ISR)
0:1
PSV Eindhoven (NED)
20.08.2009
18:45
EA Guingamp (FRA)
1:5
Hamburger SV (GER)
20.08.2009
18:45
Trabzonspor (TUR)
1:3
Toulouse FC (FRA)
20.08.2009
19:00
PAOK Soluň (GRE)
1:1
SC Heerenveen (NED)
20.08.2009
19:00
CSKA Sofia (BUL)
0:0
Dinamo Moskva (RUS)
20.08.2009
19:00
NAC Breda (NED)
1:3
Villarreal CF (ESP)
20.08.2009
19:15
Metalurh Doněck (UKR)
2:2
Austria Vídeň (AUT)
20.08.2009
19:15
Rapid Vídeň (AUT)
1:0
Aston Villa (ENG)
20.08.2009
19:15
SK Sturm Graz (AUT)
1:1
Metalist Charkov (UKR)
20.08.2009
19:30
Steaua (ROU)
3:0
St. Pat's (IRL)
20.08.2009
19:30
Dinamo Bu. (ROU)
0:3k
Slovan Liberec (CZE)
20.08.2009
20:00
FC Vaslui (ROU)
2:1
AEK Atény (GRE)
20.08.2009
20:00
Sivasspor (TUR)
0:3
Šachtar Doněck (UKR)
20.08.2009
20:00
Slavia Praha (CZE)
3:0
FK Crvena Zvezda (SRB)
20.08.2009
20:00
FC Twente (NED)
3:1
Qarabağ Ağdam (AZE)
20.08.2009
20:15
FK Partizan (SRB)
1:1
MŠK Žilina (SVK)
20.08.2009
20:15
FK Sarajevo (BIH)
1:1
CFR Cluj (ROU)
20.08.2009
20:30
Lech Poznań (POL)
1:0
Club Bruggy (BEL)
20.08.2009
20:30
FC Sion (SUI)
0:2
Fenerbahçe SK (TUR)
20.08.2009
20:30
Brøndby IF (DEN)
2:1
Hertha BSC (GER)
20.08.2009
20:45
Janov CFC (ITA)
3:1
Odense Boldklub (DEN)
20.08.2009
20:45
NK Maribor (SLO)
0:2
Sparta Praha (CZE)
20.08.2009
20:45
AFC Ajax (NED)
5:0
Slovan Bratis. (SVK)
20.08.2009
20:45
Galatasaray SK (TUR)
5:0
Levadia Tallinn (EST)
20.08.2009
20:45
SL Benfica (POR)
4:0
Vorskla Poltava (UKR)
20.08.2009
20:45
SS Lazio (ITA)
3:0
IF Elfsborg (SWE)
20.08.2009
20:45
KRC Genk (BEL)
1:2
Lille OSC (FRA)
20.08.2009
21:00
Stabaek Fotball (NOR)
0:3
Valencia CF (ESP)
20.08.2009
21:00
Fulham FC (ENG)
3:1
Amkar Perm (RUS)
20.08.2009
21:00
Everton FC (ENG)
4:0
Sigma Olomouc (CZE)
20.08.2009
21:00
Werder Brémy (GER)
6:3
FK Aktobe (KAZ)
20.08.2009
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
4:0
Hearts (SCO)
20.08.2009
21:30
CD Nacional (POR)
4:3
Zenit Petrohrad (RUS)
20.08.2009
22:00
Athletic Bilbao (ESP)
3:2
Tromsø IL (NOR)

předkola - 4. předkolo - odvety

25.08.2009
18:00
Šachtar Doněck (UKR)
2:0
Sivasspor (TUR)
27.08.2009
16:00
FK Aktobe (KAZ)
0:2
Werder Brémy (GER)
27.08.2009
16:00
Amkar Perm (RUS)
1:0
Fulham FC (ENG)
27.08.2009
17:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
0:0
FC Twente (NED)
27.08.2009
18:00
Sigma Olomouc (CZE)
1:1
Everton FC (ENG)
27.08.2009
18:00
Dinamo Moskva (RUS)
1:2
CSKA Sofia (BUL)
27.08.2009
18:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:1
FK Teplice (CZE)
27.08.2009
18:15
Hertha BSC (GER)
3:1
Brøndby IF (DEN)
27.08.2009
18:30
Slovan Bratis. (SVK)
1:2
AFC Ajax (NED)
27.08.2009
18:30
Zenit Petrohrad (RUS)
1:1
CD Nacional (POR)
27.08.2009
18:45
SC Heerenveen (NED)
0:0
PAOK Soluň (GRE)
27.08.2009
18:45
Lille OSC (FRA)
4:2
KRC Genk (BEL)
27.08.2009
18:45
CFR Cluj (ROU)
2:1
FK Sarajevo (BIH)
27.08.2009
19:00
Tromsø IL (NOR)
1:1
Athletic Bilbao (ESP)
27.08.2009
19:00
IF Elfsborg (SWE)
1:0
SS Lazio (ITA)
27.08.2009
19:15
Austria Vídeň (AUT)
3:2e
Metalurh Doněck (UKR)
27.08.2009
19:15
Metalist Charkov (UKR)
0:1
SK Sturm Graz (AUT)
27.08.2009
19:30
Slovan Liberec (CZE)
0:4p
Dinamo Bu. (ROU)
27.08.2009
19:30
FC Basilej (SUI)
5:1
FK Baku (AZE)
27.08.2009
19:30
MŠK Žilina (SVK)
0:2
FK Partizan (SRB)
27.08.2009
20:00
AEK Atény (GRE)
3:0
FC Vaslui (ROU)
27.08.2009
20:00
Levadia Tallinn (EST)
1:1
Galatasaray SK (TUR)
27.08.2009
20:00
Sparta Praha (CZE)
1:0
NK Maribor (SLO)
27.08.2009
20:00
Litex Loveč (BUL)
0:4e
BATE Borisov (BLR)
27.08.2009
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
Slavia Praha (CZE)
27.08.2009
20:30
Club Bruggy (BEL)
2:0p
Lech Poznań (POL)
27.08.2009
20:30
Villarreal CF (ESP)
6:1
NAC Breda (NED)
27.08.2009
20:30
Fenerbahçe SK (TUR)
2:2
FC Sion (SUI)
27.08.2009
20:30
Hamburger SV (GER)
3:1
EA Guingamp (FRA)
27.08.2009
20:30
Odense Boldklub (DEN)
1:1
Janov CFC (ITA)
27.08.2009
20:35
Hearts (SCO)
2:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
27.08.2009
20:45
St. Pat's (IRL)
1:2
Steaua (ROU)
27.08.2009
20:45
PSV Eindhoven (NED)
1:0
Bn. Yehuda (ISR)
27.08.2009
20:45
Vorskla Poltava (UKR)
2:1
SL Benfica (POR)
27.08.2009
20:45
AS Řím (ITA)
7:1
MFK Košice (SVK)
27.08.2009
21:00
Aston Villa (ENG)
2:1
Rapid Vídeň (AUT)
27.08.2009
21:00
Toulouse FC (FRA)
0:1
Trabzonspor (TUR)
27.08.2009
21:30
Valencia CF (ESP)
4:1
Stabaek Fotball (NOR)

základní skupiny - skupina A

17.09.2009
19:00
AFC Ajax (NED)
0:0
FC Temešvár (ROU)
17.09.2009
19:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
RSC Anderlecht (BEL)
01.10.2009
21:05
RSC Anderlecht (BEL)
1:1
AFC Ajax (NED)
01.10.2009
21:05
FC Temešvár (ROU)
0:3
Dinamo Záhřeb (CRO)
22.10.2009
21:05
FC Temešvár (ROU)
0:0
RSC Anderlecht (BEL)
22.10.2009
21:05
AFC Ajax (NED)
2:1
Dinamo Záhřeb (CRO)
05.11.2009
19:00
RSC Anderlecht (BEL)
3:1
FC Temešvár (ROU)
05.11.2009
19:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
0:2
AFC Ajax (NED)
02.12.2009
21:05
FC Temešvár (ROU)
1:2
AFC Ajax (NED)
02.12.2009
21:05
RSC Anderlecht (BEL)
0:1
Dinamo Záhřeb (CRO)
17.12.2009
19:00
AFC Ajax (NED)
1:3
RSC Anderlecht (BEL)
17.12.2009
19:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
1:2
FC Temešvár (ROU)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
RSC Anderlecht (BEL)
6
3
2
1
9 : 4
11
2
AFC Ajax (NED)
6
3
2
1
8 : 6
11
3
Dinamo Záhřeb (CRO)
6
2
0
4
6 : 8
6
4
FC Temešvár (ROU)
6
1
2
3
4 : 9
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
RSC Anderlecht (BEL)
3
1
1
1
4 : 3
4
2
AFC Ajax (NED)
3
1
1
1
3 : 4
4
3
FC Temešvár (ROU)
3
0
1
2
1 : 5
1
4
Dinamo Záhřeb (CRO)
3
0
0
3
1 : 6
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
RSC Anderlecht (BEL)
3
2
1
0
5 : 1
7
2
AFC Ajax (NED)
3
2
1
0
5 : 2
7
3
Dinamo Záhřeb (CRO)
3
2
0
1
5 : 2
6
4
FC Temešvár (ROU)
3
1
1
1
3 : 4
4

základní skupiny - skupina B

17.09.2009
19:00
Lille OSC (FRA)
1:1
Valencia CF (ESP)
17.09.2009
19:00
Janov CFC (ITA)
2:0
Slavia Praha (CZE)
01.10.2009
21:05
Slavia Praha (CZE)
1:5
Lille OSC (FRA)
01.10.2009
21:05
Valencia CF (ESP)
3:2
Janov CFC (ITA)
22.10.2009
21:05
Valencia CF (ESP)
1:1
Slavia Praha (CZE)
22.10.2009
21:05
Lille OSC (FRA)
3:0
Janov CFC (ITA)
05.11.2009
19:00
Slavia Praha (CZE)
2:2
Valencia CF (ESP)
05.11.2009
19:00
Janov CFC (ITA)
3:2
Lille OSC (FRA)
02.12.2009
21:05
Valencia CF (ESP)
3:1
Lille OSC (FRA)
02.12.2009
21:05
Slavia Praha (CZE)
0:0
Janov CFC (ITA)
17.12.2009
19:00
Lille OSC (FRA)
3:1
Slavia Praha (CZE)
17.12.2009
19:00
Janov CFC (ITA)
1:2
Valencia CF (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
6
3
3
0
12 : 8
12
2
Lille OSC (FRA)
6
3
1
2
15 : 9
10
3
Janov CFC (ITA)
6
2
1
3
8 : 10
7
4
Slavia Praha (CZE)
6
0
3
3
5 : 13
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lille OSC (FRA)
3
2
1
0
7 : 2
7
2
Valencia CF (ESP)
3
2
1
0
7 : 4
7
3
Janov CFC (ITA)
3
2
0
1
6 : 4
6
4
Slavia Praha (CZE)
3
0
2
1
3 : 7
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
3
1
2
0
5 : 4
5
2
Lille OSC (FRA)
3
1
0
2
8 : 7
3
3
Slavia Praha (CZE)
3
0
1
2
2 : 6
1
Janov CFC (ITA)
3
0
1
2
2 : 6
1

základní skupiny - skupina C

17.09.2009
19:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
2:1
Celtic FC (SCO)
17.09.2009
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
3:0
Hamburger SV (GER)
01.10.2009
21:05
Hamburger SV (GER)
4:2
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
01.10.2009
21:05
Celtic FC (SCO)
1:1
Rapid Vídeň (AUT)
22.10.2009
21:05
Celtic FC (SCO)
0:1
Hamburger SV (GER)
22.10.2009
21:05
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
5:1
Rapid Vídeň (AUT)
05.11.2009
19:00
Hamburger SV (GER)
0:0
Celtic FC (SCO)
05.11.2009
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
0:3
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
02.12.2009
21:05
Celtic FC (SCO)
2:0
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
02.12.2009
21:05
Hamburger SV (GER)
2:0
Rapid Vídeň (AUT)
17.12.2009
19:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:0
Hamburger SV (GER)
17.12.2009
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
3:3
Celtic FC (SCO)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
6
4
0
2
13 : 8
12
2
Hamburger SV (GER)
6
3
1
2
7 : 6
10
3
Celtic FC (SCO)
6
1
3
2
7 : 7
6
4
Rapid Vídeň (AUT)
6
1
2
3
8 : 14
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
3
3
0
0
8 : 2
9
2
Hamburger SV (GER)
3
2
1
0
6 : 2
7
3
Celtic FC (SCO)
3
1
1
1
3 : 2
4
4
Rapid Vídeň (AUT)
3
1
1
1
6 : 6
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
3
1
0
2
5 : 6
3
2
Hamburger SV (GER)
3
1
0
2
1 : 4
3
3
Celtic FC (SCO)
3
0
2
1
4 : 5
2
4
Rapid Vídeň (AUT)
3
0
1
2
2 : 8
1

základní skupiny - skupina D

17.09.2009
19:00
Hertha BSC (GER)
1:1
FK Ventspils (LAT)
17.09.2009
19:00
SC Heerenveen (NED)
2:3
Sporting CP (POR)
01.10.2009
21:05
Sporting CP (POR)
1:0
Hertha BSC (GER)
01.10.2009
21:05
FK Ventspils (LAT)
0:0
SC Heerenveen (NED)
22.10.2009
21:05
FK Ventspils (LAT)
1:2
Sporting CP (POR)
22.10.2009
21:05
Hertha BSC (GER)
0:1
SC Heerenveen (NED)
05.11.2009
19:00
Sporting CP (POR)
1:1
FK Ventspils (LAT)
05.11.2009
19:00
SC Heerenveen (NED)
2:3
Hertha BSC (GER)
03.12.2009
21:05
FK Ventspils (LAT)
0:1
Hertha BSC (GER)
03.12.2009
21:05
Sporting CP (POR)
1:1
SC Heerenveen (NED)
16.12.2009
19:00
Hertha BSC (GER)
1:0
Sporting CP (POR)
16.12.2009
19:00
SC Heerenveen (NED)
5:0
FK Ventspils (LAT)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Sporting CP (POR)
6
3
2
1
8 : 6
11
2
Hertha BSC (GER)
6
3
1
2
6 : 5
10
3
SC Heerenveen (NED)
6
2
2
2
11 : 7
8
4
FK Ventspils (LAT)
6
0
3
3
3 : 10
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Sporting CP (POR)
3
1
2
0
3 : 2
5
2
Hertha BSC (GER)
3
1
1
1
2 : 2
4
3
SC Heerenveen (NED)
3
1
0
2
9 : 6
3
4
FK Ventspils (LAT)
3
0
1
2
1 : 3
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Sporting CP (POR)
3
2
0
1
5 : 4
6
2
Hertha BSC (GER)
3
2
0
1
4 : 3
6
3
SC Heerenveen (NED)
3
1
2
0
2 : 1
5
4
FK Ventspils (LAT)
3
0
2
1
2 : 7
2

základní skupiny - skupina E

17.09.2009
19:00
CSKA Sofia (BUL)
1:1
Fulham FC (ENG)
17.09.2009
19:00
FC Basilej (SUI)
2:0
AS Řím (ITA)
01.10.2009
21:05
AS Řím (ITA)
2:0
CSKA Sofia (BUL)
01.10.2009
21:05
Fulham FC (ENG)
1:0
FC Basilej (SUI)
22.10.2009
21:05
Fulham FC (ENG)
1:1
AS Řím (ITA)
22.10.2009
21:05
CSKA Sofia (BUL)
0:2
FC Basilej (SUI)
05.11.2009
19:00
AS Řím (ITA)
2:1
Fulham FC (ENG)
05.11.2009
19:00
FC Basilej (SUI)
3:1
CSKA Sofia (BUL)
03.12.2009
21:05
Fulham FC (ENG)
1:0
CSKA Sofia (BUL)
03.12.2009
21:05
AS Řím (ITA)
2:1
FC Basilej (SUI)
16.12.2009
19:00
CSKA Sofia (BUL)
0:3
AS Řím (ITA)
16.12.2009
19:00
FC Basilej (SUI)
2:3
Fulham FC (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
6
4
1
1
10 : 5
13
2
Fulham FC (ENG)
6
3
2
1
8 : 6
11
3
FC Basilej (SUI)
6
3
0
3
10 : 7
9
4
CSKA Sofia (BUL)
6
0
1
5
2 : 12
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
3
3
0
0
6 : 2
9
2
Fulham FC (ENG)
3
2
1
0
3 : 1
7
3
FC Basilej (SUI)
3
2
0
1
7 : 4
6
4
CSKA Sofia (BUL)
3
0
1
2
1 : 6
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
3
1
1
1
4 : 3
4
2
Fulham FC (ENG)
3
1
1
1
5 : 5
4
3
FC Basilej (SUI)
3
1
0
2
3 : 3
3
4
CSKA Sofia (BUL)
3
0
0
3
1 : 6
0

základní skupiny - skupina F

17.09.2009
19:00
Panathinaikos FC (GRE)
1:3
Galatasaray SK (TUR)
17.09.2009
19:00
SK Sturm Graz (AUT)
0:1
Dinamo Bu. (ROU)
01.10.2009
21:05
Dinamo Bu. (ROU)
0:1
Panathinaikos FC (GRE)
01.10.2009
21:05
Galatasaray SK (TUR)
1:1
SK Sturm Graz (AUT)
22.10.2009
21:05
Galatasaray SK (TUR)
4:1
Dinamo Bu. (ROU)
22.10.2009
21:05
Panathinaikos FC (GRE)
1:0
SK Sturm Graz (AUT)
05.11.2009
19:00
Dinamo Bu. (ROU)
0:3
Galatasaray SK (TUR)
05.11.2009
19:00
SK Sturm Graz (AUT)
0:1
Panathinaikos FC (GRE)
03.12.2009
21:05
Galatasaray SK (TUR)
1:0
Panathinaikos FC (GRE)
03.12.2009
21:05
Dinamo Bu. (ROU)
2:1
SK Sturm Graz (AUT)
16.12.2009
19:00
Panathinaikos FC (GRE)
3:0
Dinamo Bu. (ROU)
16.12.2009
19:00
SK Sturm Graz (AUT)
1:0
Galatasaray SK (TUR)
Tým
Z
V
R
P