předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

03.07.2012
17:30
Víkingur Gøta (FRO)
0:6
FK Gomel (BLR)
03.07.2012
17:30
FK Škendija (MKD)
0:0
Portadown FC (NIR)
05.07.2012
17:00
Xäzär (AZE)
2:2
Nõmme Kalju (EST)
05.07.2012
17:30
Trans Narva (EST)
0:5
Inter Baku (AZE)
05.07.2012
17:30
KuPS Kuopio (FIN)
2:1
Llanelli AFC (WAL)
05.07.2012
17:30
FK Jagodina (SRB)
0:1
Ordabasy (KAZ)
05.07.2012
17:30
FK Renova (MKD)
4:0
AC Libertas (SMR)
05.07.2012
17:45
Levadia Tallinn (EST)
1:0
FK Šiauliai (LTU)
05.07.2012
18:00
IF Elfsborg (SWE)
8:0
Floriana FC (MLT)
05.07.2012
18:00
FK Baku (AZE)
0:0
ND Mura 05 (SLO)
05.07.2012
18:00
Pyunik Jerevan (ARM)
0:3
Zeta Golubovci (MNE)
05.07.2012
18:00
Rudar Pljevlja (MNE)
2:0
Shirak Gyumri (ARM)
05.07.2012
18:00
JJK Jyväskylä (FIN)
2:0
Stabaek Fotball (NOR)
05.07.2012
18:30
Differdange (LUX)
3:0
NSÍ Runavík (FRO)
05.07.2012
18:30
Dacia Kišiněv (MDA)
1:0
NK Celje (SLO)
05.07.2012
18:30
Sūduva (LTU)
0:1
Daugava D. (LAT)
05.07.2012
19:00
Birkirkara FC (MLT)
2:2
Metalurg Skopje (MKD)
05.07.2012
19:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
1:1
FK Aktobe (KAZ)
05.07.2012
19:00
KF Tirana (ALB)
2:0
CS Grevenmacher (LUX)
05.07.2012
19:30
FK Sarajevo (BIH)
5:2
Hibernians FC (MLT)
05.07.2012
19:30
FC Santa Coloma (AND)
0:1
NK Osijek (CRO)
05.07.2012
19:45
FC Twente (NED)
6:0
UE Santa Coloma (AND)
05.07.2012
20:00
EB/Streymur (FRO)
3:1
Gandzasar Kapan (ARM)
05.07.2012
20:00
Olimpija Lublaň (SLO)
3:0
Jeunesse Esch (LUX)
05.07.2012
20:00
Lech Poznań (POL)
2:0
Žetisu (KAZ)
05.07.2012
20:15
MTK Budapešť (HUN)
1:1
FK Senica (SVK)
05.07.2012
20:30
Flamurtari Vlora (ALB)
0:1
Honvéd (HUN)
05.07.2012
20:30
Teuta Durrës (ALB)
0:3
M. Rustavi (GEO)
05.07.2012
20:30
Cefn Druids (WAL)
0:0
MyPa-47 (FIN)
05.07.2012
20:30
SP La Fiorita (SMR)
0:2
Liepājas M. (LAT)
05.07.2012
20:45
Cliftonville FC (NIR)
1:0
Kalmar FF (SWE)
05.07.2012
20:45
Bohemians Dublin (IRL)
0:0
Thór Akureyri (ISL)
05.07.2012
20:45
St. Pat's (IRL)
1:0
ÍBV Vestm. (ISL)
05.07.2012
20:45
Bangor City (WAL)
0:0
Zimbru Kišiněv (MDA)
05.07.2012
21:00
Crusaders FC (NIR)
0:3
Rosenborg BK (NOR)
05.07.2012
21:05
Borac Banja Luka (BIH)
2:2
Čelik Nikšić (MNE)
05.07.2012
21:15
FH Hafnar. (ISL)
2:1
Eschen/Mauren (LIE)

předkola - 1. předkolo - odvety

10.07.2012
17:30
Floriana FC (MLT)
0:4
IF Elfsborg (SWE)
10.07.2012
17:45
CS Grevenmacher (LUX)
0:0
KF Tirana (ALB)
10.07.2012
17:45
Nõmme Kalju (EST)
0:2
Xäzär (AZE)
10.07.2012
20:45
Portadown FC (NIR)
2:1
FK Škendija (MKD)
12.07.2012
14:00
Žetisu (KAZ)
1:1
Lech Poznań (POL)
12.07.2012
16:00
Ordabasy (KAZ)
0:0
FK Jagodina (SRB)
12.07.2012
16:00
Shirak Gyumri (ARM)
1:1
Rudar Pljevlja (MNE)
12.07.2012
16:00
M. Rustavi (GEO)
6:1
Teuta Durrës (ALB)
12.07.2012
17:00
FK Aktobe (KAZ)
1:0
Torpedo Kutaisi (GEO)
12.07.2012
17:00
Metalurg Skopje (MKD)
0:0
Birkirkara FC (MLT)
12.07.2012
17:00
Gandzasar Kapan (ARM)
2:0
EB/Streymur (FRO)
12.07.2012
17:30
Čelik Nikšić (MNE)
1:1
Borac Banja Luka (BIH)
12.07.2012
18:00
Inter Baku (AZE)
2:0
Trans Narva (EST)
12.07.2012
18:00
FK Gomel (BLR)
4:0
Víkingur Gøta (FRO)
12.07.2012
18:00
Daugava D. (LAT)
2:3
Sūduva (LTU)
12.07.2012
18:00
Jeunesse Esch (LUX)
0:3
Olimpija Lublaň (SLO)
12.07.2012
18:00
FK Šiauliai (LTU)
2:1
Levadia Tallinn (EST)
12.07.2012
18:00
Liepājas M. (LAT)
4:0
SP La Fiorita (SMR)
12.07.2012
18:30
MyPa-47 (FIN)
5:0
Cefn Druids (WAL)
12.07.2012
18:30
Zimbru Kišiněv (MDA)
2:1
Bangor City (WAL)
12.07.2012
19:00
Rosenborg BK (NOR)
1:0
Crusaders FC (NIR)
12.07.2012
19:00
Stabaek Fotball (NOR)
3:2
JJK Jyväskylä (FIN)
12.07.2012
19:00
Kalmar FF (SWE)
4:0
Cliftonville FC (NIR)
12.07.2012
19:30
FK Senica (SVK)
2:1
MTK Budapešť (HUN)
12.07.2012
19:30
Eschen/Mauren (LIE)
0:1
FH Hafnar. (ISL)
12.07.2012
19:30
Llanelli AFC (WAL)
1:1
KuPS Kuopio (FIN)
12.07.2012
19:30
UE Santa Coloma (AND)
0:3
FC Twente (NED)
12.07.2012
19:30
Hibernians FC (MLT)
4:4
FK Sarajevo (BIH)
12.07.2012
19:30
NSÍ Runavík (FRO)
0:3
Differdange (LUX)
12.07.2012
20:00
NK Celje (SLO)
0:1
Dacia Kišiněv (MDA)
12.07.2012
20:00
Zeta Golubovci (MNE)
1:2
Pyunik Jerevan (ARM)
12.07.2012
20:00
NK Osijek (CRO)
3:1
FC Santa Coloma (AND)
12.07.2012
20:00
ND Mura 05 (SLO)
2:0
FK Baku (AZE)
12.07.2012
20:30
Honvéd (HUN)
2:0
Flamurtari Vlora (ALB)
12.07.2012
20:30
Thór Akureyri (ISL)
5:1
Bohemians Dublin (IRL)
12.07.2012
20:30
AC Libertas (SMR)
0:4
FK Renova (MKD)
12.07.2012
21:30
ÍBV Vestm. (ISL)
2:1e
St. Pat's (IRL)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

19.07.2012
17:00
Xäzär (AZE)
1:1
Lech Poznań (POL)
19.07.2012
17:00
Anži Mch (RUS)
1:0
Honvéd (HUN)
19.07.2012
17:00
Naftan N. (BLR)
3:4
FK Crvena Zvezda (SRB)
19.07.2012
17:00
Liepājas M. (LAT)
2:2
Legia Varšava (POL)
19.07.2012
17:00
Milsami Orhei (MDA)
4:2
FK Aktobe (KAZ)
19.07.2012
17:30
FK Renova (MKD)
0:2
FK Gomel (BLR)
19.07.2012
17:30
L. Plovdiv (BUL)
4:4
SBV Vitesse (NED)
19.07.2012
17:45
Levadia Tallinn (EST)
1:3
Anorthosis (CYP)
19.07.2012
18:00
M. Rustavi (GEO)
1:3
Viktoria Plzeň (CZE)
19.07.2012
18:00
Inter Baku (AZE)
1:1
Asteras Tripolis (GRE)
19.07.2012
18:00
JJK Jyväskylä (FIN)
3:2
Zeta Golubovci (MNE)
19.07.2012
18:00
Olimpija Lublaň (SLO)
0:0
Tromsø IL (NOR)
19.07.2012
18:30
Šachtër S. (BLR)
1:1
SV Ried (AUT)
19.07.2012
18:30
Differdange (LUX)
0:1
KAA Gent (BEL)
19.07.2012
19:00
Spartak Trnava (SVK)
3:1
Sligo Rovers (IRL)
19.07.2012
19:00
Rosenborg BK (NOR)
2:2
Ordabasy (KAZ)
19.07.2012
19:00
Bn. Yehuda (ISR)
2:0
Shirak Gyumri (ARM)
19.07.2012
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
2:0
FK Senica (SVK)
19.07.2012
19:00
Ruch Chorzów (POL)
3:1
Metalurg Skopje (MKD)
19.07.2012
19:00
Levski Sofia (BUL)
1:0
FK Sarajevo (BIH)
19.07.2012
19:00
AGF Aarhus (DEN)
1:2
Dila Gori (GEO)
19.07.2012
19:00
Eskişehirspor (TUR)
2:0
St. Johnstone FC (SCO)
19.07.2012
19:00
Slaven Belupo (CRO)
6:0
Portadown FC (NIR)
19.07.2012
19:00
Ml. Boleslav (CZE)
3:0
Thór Akureyri (ISL)
19.07.2012
19:00
Metalurh Doněck (UKR)
7:0
Čelik Nikšić (MNE)
19.07.2012
19:00
KF Tirana (ALB)
1:1
Aalesunds FK (NOR)
19.07.2012
19:00
AIK Solna (SWE)
1:1
FH Hafnar. (ISL)
19.07.2012
19:15
Dacia Kišiněv (MDA)
1:0
IF Elfsborg (SWE)
19.07.2012
19:30
Rapid Bukurešť (ROU)
3:1
MyPa-47 (FIN)
19.07.2012
19:30
Žalgiris (LTU)
1:1
Admira (AUT)
19.07.2012
19:30
BSC Young Boys (SUI)
1:0
Zimbru Kišiněv (MDA)
19.07.2012
19:45
FC Twente (NED)
1:1
Inter Turku (FIN)
19.07.2012
19:45
Servette Ženeva (SUI)
2:0
Gandzasar Kapan (ARM)
19.07.2012
20:00
ND Mura 05 (SLO)
0:0
CSKA Sofia (BUL)
19.07.2012
20:00
NK Osijek (CRO)
1:3
Kalmar FF (SWE)
19.07.2012
20:00
Maccabi Netanya (ISR)
1:2
KuPS Kuopio (FIN)
19.07.2012
20:15
Slovan Bratis. (SVK)
1:1
Videoton FC (HUN)
19.07.2012
20:30
Vojvodina (SRB)
1:1
Sūduva (LTU)
19.07.2012
20:30
Hajduk Split (CRO)
2:0
Skonto FC (LAT)
19.07.2012
21:00
Široki Brijeg (BIH)
1:1
St. Pat's (IRL)

předkola - 2. předkolo - odvety

26.07.2012
15:30
Shirak Gyumri (ARM)
0:1
Bn. Yehuda (ISR)
26.07.2012
16:00
Dila Gori (GEO)
3:1
AGF Aarhus (DEN)
26.07.2012
16:00
Ordabasy (KAZ)
1:2
Rosenborg BK (NOR)
26.07.2012
17:00
Metalurg Skopje (MKD)
0:3
Ruch Chorzów (POL)
26.07.2012
17:00
Gandzasar Kapan (ARM)
1:3
Servette Ženeva (SUI)
26.07.2012
17:30
Čelik Nikšić (MNE)
2:4
Metalurh Doněck (UKR)
26.07.2012
17:30
KuPS Kuopio (FIN)
0:1
Maccabi Netanya (ISR)
26.07.2012
18:00
Inter Turku (FIN)
0:5
FC Twente (NED)
26.07.2012
18:00
FK Gomel (BLR)
0:1
FK Renova (MKD)
26.07.2012
18:00
IF Elfsborg (SWE)
2:0
Dacia Kišiněv (MDA)
26.07.2012
18:00
FK Aktobe (KAZ)
3:0
Milsami Orhei (MDA)
26.07.2012
18:30
Sūduva (LTU)
0:4
Vojvodina (SRB)
26.07.2012
18:30
Honvéd (HUN)
0:4
Anži Mch (RUS)
26.07.2012
18:30
MyPa-47 (FIN)
0:2
Rapid Bukurešť (ROU)
26.07.2012
19:00
SV Ried (AUT)
0:0
Šachtër S. (BLR)
26.07.2012
19:00
CSKA Sofia (BUL)
1:1
ND Mura 05 (SLO)
26.07.2012
19:00
Asteras Tripolis (GRE)
2:1p
Inter Baku (AZE)
26.07.2012
19:00
Kalmar FF (SWE)
3:0
NK Osijek (CRO)
26.07.2012
19:00
Tromsø IL (NOR)
1:0e
Olimpija Lublaň (SLO)
26.07.2012
19:00
Anorthosis (CYP)
3:0
Levadia Tallinn (EST)
26.07.2012
19:00
Aalesunds FK (NOR)
5:0
KF Tirana (ALB)
26.07.2012
19:15
Zimbru Kišiněv (MDA)
1:1p
BSC Young Boys (SUI)
26.07.2012
19:30
FK Senica (SVK)
0:1
APOEL Nikósie (CYP)
26.07.2012
19:30
KAA Gent (BEL)
3:2
Differdange (LUX)
26.07.2012
20:00
Lech Poznań (POL)
1:0
Xäzär (AZE)
26.07.2012
20:00
Viktoria Plzeň (CZE)
2:0
M. Rustavi (GEO)
26.07.2012
20:00
Sligo Rovers (IRL)
1:1
Spartak Trnava (SVK)
26.07.2012
20:00
Zeta Golubovci (MNE)
1:0
JJK Jyväskylä (FIN)
26.07.2012
20:00
SBV Vitesse (NED)
3:1
L. Plovdiv (BUL)
26.07.2012
20:30
Legia Varšava (POL)
5:1
Liepājas M. (LAT)
26.07.2012
20:30
Skonto FC (LAT)
1:0
Hajduk Split (CRO)
26.07.2012
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
3:3
Naftan N. (BLR)
26.07.2012
20:30
Videoton FC (HUN)
0:0
Slovan Bratis. (SVK)
26.07.2012
20:45
St. Pat's (IRL)
2:1e
Široki Brijeg (BIH)
26.07.2012
20:45
Portadown FC (NIR)
2:4
Slaven Belupo (CRO)
26.07.2012
20:45
St. Johnstone FC (SCO)
1:1
Eskişehirspor (TUR)
26.07.2012
21:00
FK Sarajevo (BIH)
3:1
Levski Sofia (BUL)
26.07.2012
21:05
Admira (AUT)
5:1
Žalgiris (LTU)
26.07.2012
21:15
Thór Akureyri (ISL)
0:1
Ml. Boleslav (CZE)
26.07.2012
21:15
FH Hafnar. (ISL)
0:1
AIK Solna (SWE)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

02.08.2012
17:00
Anži Mch (RUS)
2:0
SBV Vitesse (NED)
02.08.2012
17:30
KuPS Kuopio (FIN)
1:0
Bursaspor (TUR)
02.08.2012
18:00
Dila Gori (GEO)
0:1
Anorthosis (CYP)
02.08.2012
18:00
Arsenal Kyjev (UKR)
0:3k
ND Mura 05 (SLO)
02.08.2012
19:00
AIK Solna (SWE)
3:0
Lech Poznań (POL)
02.08.2012
19:00
Bn. Yehuda (ISR)
0:2
PAOK Soluň (GRE)
02.08.2012
19:00
Tromsø IL (NOR)
1:1
Metalurh Doněck (UKR)
02.08.2012
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
2:1
Aalesunds FK (NOR)
02.08.2012
19:00
Ruch Chorzów (POL)
0:2
Viktoria Plzeň (CZE)
02.08.2012
19:00
SV Ried (AUT)
2:1
Legia Varšava (POL)
02.08.2012
19:00
Kalmar FF (SWE)
1:0
BSC Young Boys (SUI)
02.08.2012
19:30
SC Heerenveen (NED)
4:0
Rapid Bukurešť (ROU)
02.08.2012
19:45
Steaua (ROU)
0:1
Spartak Trnava (SVK)
02.08.2012
19:45
FC Twente (NED)
2:0
Ml. Boleslav (CZE)
02.08.2012
19:45
Servette Ženeva (SUI)
1:1
Rosenborg BK (NOR)
02.08.2012
20:00
FK Gomel (BLR)
0:1
Liverpool FC (ENG)
02.08.2012
20:00
Asteras Tripolis (GRE)
1:1
CS Marítimo (POR)
02.08.2012
20:00
KRC Genk (BEL)
2:1
FK Aktobe (KAZ)
02.08.2012
20:15
AC Horsens (DEN)
1:1
IF Elfsborg (SWE)
02.08.2012
20:30
Videoton FC (HUN)
1:0
KAA Gent (BEL)
02.08.2012
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
Omonia Nikósie (CYP)
02.08.2012
20:45
Hajduk Split (CRO)
0:3
Inter Milán (ITA)
02.08.2012
20:45
St. Pat's (IRL)
0:3
Hannover 96 (GER)
02.08.2012
20:45
Eskişehirspor (TUR)
1:1
Marseille (FRA)
02.08.2012
20:45
Dundee United (SCO)
2:2
Dinamo Moskva (RUS)
02.08.2012
21:00
FK Sarajevo (BIH)
2:1
Zeta Golubovci (MNE)
02.08.2012
21:00
Vojvodina (SRB)
2:1
Rapid Vídeň (AUT)
02.08.2012
21:00
Athletic Bilbao (ESP)
3:1
Slaven Belupo (CRO)
02.08.2012
21:05
Admira (AUT)
0:2
Sparta Praha (CZE)

předkola - 3. předkolo - odvety

09.08.2012
18:00
Omonia Nikósie (CYP)
0:1p
FK Crvena Zvezda (SRB)
09.08.2012
18:00
FK Aktobe (KAZ)
1:2
KRC Genk (BEL)
09.08.2012
18:00
Dinamo Moskva (RUS)
5:0
Dundee United (SCO)
09.08.2012
18:00
IF Elfsborg (SWE)
2:3
AC Horsens (DEN)
09.08.2012
18:45
Slaven Belupo (CRO)
2:1
Athletic Bilbao (ESP)
09.08.2012
19:00
Rosenborg BK (NOR)
0:0
Servette Ženeva (SUI)
09.08.2012
19:00
Anorthosis (CYP)
0:3k
Dila Gori (GEO)
09.08.2012
19:00
Ml. Boleslav (CZE)
0:2
FC Twente (NED)
09.08.2012
19:00
Metalurh Doněck (UKR)
0:1
Tromsø IL (NOR)
09.08.2012
19:00
Aalesunds FK (NOR)
0:1
APOEL Nikósie (CYP)
09.08.2012
19:00
Legia Varšava (POL)
3:1
SV Ried (AUT)
09.08.2012
19:30
Spartak Trnava (SVK)
0:3
Steaua (ROU)
09.08.2012
19:30
KAA Gent (BEL)
0:3
Videoton FC (HUN)
09.08.2012
19:30
BSC Young Boys (SUI)
3:0
Kalmar FF (SWE)
09.08.2012
20:00
Lech Poznań (POL)
1:0
AIK Solna (SWE)
09.08.2012
20:00
PAOK Soluň (GRE)
4:1
Bn. Yehuda (ISR)
09.08.2012
20:00
Zeta Golubovci (MNE)
1:0
FK Sarajevo (BIH)
09.08.2012
20:00
Sparta Praha (CZE)
2:2
Admira (AUT)
09.08.2012
20:00
ND Mura 05 (SLO)
0:2
Arsenal Kyjev (UKR)
09.08.2012
20:00
Viktoria Plzeň (CZE)
5:0
Ruch Chorzów (POL)
09.08.2012
20:00
SBV Vitesse (NED)
0:2
Anži Mch (RUS)
09.08.2012
20:30
Rapid Bukurešť (ROU)
1:0
SC Heerenveen (NED)
09.08.2012
20:30
Bursaspor (TUR)
6:0
KuPS Kuopio (FIN)
09.08.2012
20:30
Hannover 96 (GER)
2:0
St. Pat's (IRL)
09.08.2012
20:45
Inter Milán (ITA)
0:2
Hajduk Split (CRO)
09.08.2012
20:45
Marseille (FRA)
3:0
Eskişehirspor (TUR)
09.08.2012
21:00
CS Marítimo (POR)
0:0
Asteras Tripolis (GRE)
09.08.2012
21:05
Rapid Vídeň (AUT)
2:0
Vojvodina (SRB)
09.08.2012
21:05
Liverpool FC (ENG)
3:0
FK Gomel (BLR)

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

22.08.2012
18:15
VfB Stuttgart (GER)
2:0
Dinamo Moskva (RUS)
23.08.2012
18:00
Neftçi Baku (AZE)
1:1
APOEL Nikósie (CYP)
23.08.2012
18:00
Anži Mch (RUS)
1:0
AZ Alkmaar (NED)
23.08.2012
18:30
Tromsø IL (NOR)
3:2
FK Partizan (SRB)
23.08.2012
18:45
FK Ekranas (LTU)
0:2
Steaua (ROU)
23.08.2012
19:00
Legia Varšava (POL)
1:1
Rosenborg BK (NOR)
23.08.2012
19:00
Slovan Liberec (CZE)
2:2
Dněpr (UKR)
23.08.2012
19:00
AIK Solna (SWE)
0:1
CSKA Moskva (RUS)
23.08.2012
19:00
Atromitos FC (GRE)
1:1
Newcastle United (ENG)
23.08.2012
19:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2
Marseille (FRA)
23.08.2012
19:00
Molde FK (NOR)
2:0
SC Heerenveen (NED)
23.08.2012
19:30
Dinamo Bu. (ROU)
0:2
Metalist Charkov (UKR)
23.08.2012
19:30
Bursaspor (TUR)
3:1
FC Twente (NED)
23.08.2012
19:30
FC Luzern (SUI)
2:1
KRC Genk (BEL)
23.08.2012
20:00
Trabzonspor (TUR)
0:0
Videoton FC (HUN)
23.08.2012
20:00
F91 Dudelange (LUX)
1:3
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
23.08.2012
20:00
Feyenoord (NED)
2:2
Sparta Praha (CZE)
23.08.2012
20:15
FC Midtjylland (DEN)
0:3
BSC Young Boys (SUI)
23.08.2012
20:30
PAOK Soluň (GRE)
2:1
Rapid Vídeň (AUT)
23.08.2012
20:30
Debreceni VSC (HUN)
0:3
Club Bruggy (BEL)
23.08.2012
20:30
KSC Lokeren (BEL)
2:1
Viktoria Plzeň (CZE)
23.08.2012
20:45
FC Vaslui (ROU)
0:2
Inter Milán (ITA)
23.08.2012
20:45
Motherwell FC (SCO)
0:2
Levante UD (ESP)
23.08.2012
20:45
Śląsk Wrocław (POL)
3:5
Hannover 96 (GER)
23.08.2012
20:45
Hearts (SCO)
0:1
Liverpool FC (ENG)
23.08.2012
21:00
Zeta Golubovci (MNE)
0:5
PSV Eindhoven (NED)
23.08.2012
21:00
ND Mura 05 (SLO)
0:2
SS Lazio (ITA)
23.08.2012
21:00
FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
Bordeaux (FRA)
23.08.2012
21:00
AC Horsens (DEN)
1:1
Sporting CP (POR)
23.08.2012
21:00
CS Marítimo (POR)
1:0
Dila Gori (GEO)
23.08.2012
21:00
Athletic Bilbao (ESP)
6:0
HJK Helsinky (FIN)

předkola - 4. předkolo - odvety

28.08.2012
18:00
Dinamo Moskva (RUS)
1:1
VfB Stuttgart (GER)
30.08.2012
18:00
Dněpr (UKR)
4:2
Slovan Liberec (CZE)
30.08.2012
18:00
Dila Gori (GEO)
0:2
CS Marítimo (POR)
30.08.2012
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
1:3
Neftçi Baku (AZE)
30.08.2012
19:00
PSV Eindhoven (NED)
9:0
Zeta Golubovci (MNE)
30.08.2012
19:00
Rosenborg BK (NOR)
2:1
Legia Varšava (POL)
30.08.2012
19:00
CSKA Moskva (RUS)
0:2
AIK Solna (SWE)
30.08.2012
19:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
4:0
F91 Dudelange (LUX)
30.08.2012
19:00
SC Heerenveen (NED)
1:2
Molde FK (NOR)
30.08.2012
19:00
HJK Helsinky (FIN)
3:3
Athletic Bilbao (ESP)
30.08.2012
19:30
Steaua (ROU)
3:0
FK Ekranas (LTU)
30.08.2012
19:30
BSC Young Boys (SUI)
0:2
FC Midtjylland (DEN)
30.08.2012
19:30
Sparta Praha (CZE)
2:0
Feyenoord (NED)
30.08.2012
20:00
KRC Genk (BEL)
2:0
FC Luzern (SUI)
30.08.2012
20:00
Metalist Charkov (UKR)
2:1
Dinamo Bu. (ROU)
30.08.2012
20:15
Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
KSC Lokeren (BEL)
30.08.2012
20:30
Marseille (FRA)
0:0
Sheriff Tiraspol (MDA)
30.08.2012
20:30
Bordeaux (FRA)
3:2
FK Crvena Zvezda (SRB)
30.08.2012
20:30
Videoton FC (HUN)
1:0p
Trabzonspor (TUR)
30.08.2012
20:30
Club Bruggy (BEL)
4:1
Debreceni VSC (HUN)
30.08.2012
20:45
Levante UD (ESP)
1:0
Motherwell FC (SCO)
30.08.2012
20:45
Hannover 96 (GER)
5:1
Śląsk Wrocław (POL)
30.08.2012
20:45
Inter Milán (ITA)
2:2
FC Vaslui (ROU)
30.08.2012
20:45
FK Partizan (SRB)
1:0
Tromsø IL (NOR)
30.08.2012
20:45
Rapid Vídeň (AUT)
3:0
PAOK Soluň (GRE)
30.08.2012
21:00
SS Lazio (ITA)
3:1
ND Mura 05 (SLO)
30.08.2012
21:00
FC Twente (NED)
4:1e
Bursaspor (TUR)
30.08.2012
21:00
Newcastle United (ENG)
1:0
Atromitos FC (GRE)
30.08.2012
21:00
AZ Alkmaar (NED)
0:5
Anži Mch (RUS)
30.08.2012
21:05
Liverpool FC (ENG)
1:1
Hearts (SCO)
30.08.2012
21:30
Sporting CP (POR)
5:0
AC Horsens (DEN)

základní skupiny - skupina A

20.09.2012
19:00
BSC Young Boys (SUI)
3:5
Liverpool FC (ENG)
20.09.2012
19:00
Udinese Calcio (ITA)
1:1
Anži Mch (RUS)
04.10.2012
18:00
Anži Mch (RUS)
2:0
BSC Young Boys (SUI)
04.10.2012
21:05
Liverpool FC (ENG)
2:3
Udinese Calcio (ITA)
25.10.2012
21:05
Liverpool FC (ENG)
1:0
Anži Mch (RUS)
25.10.2012
21:05
BSC Young Boys (SUI)
3:1
Udinese Calcio (ITA)
08.11.2012
18:00
Anži Mch (RUS)
1:0
Liverpool FC (ENG)
08.11.2012
19:00
Udinese Calcio (ITA)
2:3
BSC Young Boys (SUI)
22.11.2012
18:00
Anži Mch (RUS)
2:0
Udinese Calcio (ITA)
22.11.2012
21:05
Liverpool FC (ENG)
2:2
BSC Young Boys (SUI)
06.12.2012
19:00
BSC Young Boys (SUI)
3:1
Anži Mch (RUS)
06.12.2012
19:00
Udinese Calcio (ITA)
0:1
Liverpool FC (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Liverpool FC (ENG)
6
3
1
2
11 : 9
10
2
Anži Machačkala (RUS)
6
3
1
2
7 : 5
10
3
BSC Young Boys (SUI)
6
3
1
2
14 : 13
10
4
Udinese Calcio (ITA)
6
1
1
4
7 : 12
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Anži Machačkala (RUS)
3
3
0
0
5 : 0
9
2
BSC Young Boys (SUI)
3
2
0
1
9 : 7
6
3
Liverpool FC (ENG)
3
1
1
1
5 : 5
4
4
Udinese Calcio (ITA)
3
0
1
2
3 : 5
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Liverpool FC (ENG)
3
2
0
1
6 : 4
6
2
BSC Young Boys (SUI)
3
1
1
1
5 : 6
4
3
Udinese Calcio (ITA)
3
1
0
2
4 : 7
3
4
Anži Machačkala (RUS)
3
0
1
2
2 : 5
1

základní skupiny - skupina B

20.09.2012
19:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
0:3
Atlético Madrid (ESP)
20.09.2012
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
3:1
Académica (POR)
04.10.2012
21:05
Académica (POR)
1:1
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
04.10.2012
21:05
Atlético Madrid (ESP)
1:0
Viktoria Plzeň (CZE)
25.10.2012
21:05
Atlético Madrid (ESP)
2:1
Académica (POR)
25.10.2012
21:05
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:2
Viktoria Plzeň (CZE)
08.11.2012
19:00
Académica (POR)
2:0
Atlético Madrid (ESP)
08.11.2012
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
4:0
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
22.11.2012
21:05
Atlético Madrid (ESP)
1:0
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
22.11.2012
21:05
Académica (POR)
1:1
Viktoria Plzeň (CZE)
06.12.2012
19:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
2:0
Académica (POR)
06.12.2012
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
Atlético Madrid (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Viktoria Plzeň (CZE)
6
4
1
1
11 : 4
13
2
Atlético Madrid (ESP)
6
4
0
2
7 : 4
12
3
Académica Coimbra (POR)
6
1
2
3
6 : 9
5
4
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
6
1
1
4
4 : 11
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Viktoria Plzeň (CZE)
3
3
0
0
8 : 1
9
2
Atlético Madrid (ESP)
3
3
0
0
4 : 1
9
3
Académica Coimbra (POR)
3
1
2
0
4 : 2
5
4
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
3
1
0
2
3 : 5
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Viktoria Plzeň (CZE)
3
1
1
1
3 : 3
4
2
Atlético Madrid (ESP)
3
1
0
2
3 : 3
3
3
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
3
0
1
2
1 : 6
1
4
Académica Coimbra (POR)
3
0
0
3
2 : 7
0

základní skupiny - skupina C

20.09.2012
19:00
AEL Limassol (CYP)
0:0
Mönchengladbach (GER)
20.09.2012
19:00
Fenerbahçe SK (TUR)
2:2
Marseille (FRA)
04.10.2012
21:05
Marseille (FRA)
5:1
AEL Limassol (CYP)
04.10.2012
21:05
Mönchengladbach (GER)
2:4
Fenerbahçe SK (TUR)
25.10.2012
21:05
Mönchengladbach (GER)
2:0
Marseille (FRA)
25.10.2012
21:05
AEL Limassol (CYP)
0:1
Fenerbahçe SK (TUR)
08.11.2012
19:00
Marseille (FRA)
2:2
Mönchengladbach (GER)
08.11.2012
19:00
Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
AEL Limassol (CYP)
22.11.2012
21:05
Mönchengladbach (GER)
2:0
AEL Limassol (CYP)
22.11.2012
21:05
Marseille (FRA)
0:1
Fenerbahçe SK (TUR)
06.12.2012
19:00
AEL Limassol (CYP)
3:0
Marseille (FRA)
06.12.2012
19:00
Fenerbahçe SK (TUR)
0:3
Mönchengladbach (GER)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Fenerbahçe SK (TUR)
6
4
1
1
10 : 7
13
2
Borussia Mönchengladbach (GER)
6
3
2
1
11 : 6
11
3
Olympique Marseille (FRA)
6
1
2
3
9 : 11
5
4
AEL Limassol (CYP)
6
1
1
4
4 : 10
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Borussia Mönchengladbach (GER)
3
2
0
1
6 : 4
6
2
Olympique Marseille (FRA)
3
1
1
1
7 : 4
4
3
AEL Limassol (CYP)
3
1
1
1
3 : 1
4
4
Fenerbahçe SK (TUR)
3
1
1
1
4 : 5
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Fenerbahçe SK (TUR)
3
3
0
0
6 : 2
9
2
Borussia Mönchengladbach (GER)
3
1
2
0
5 : 2
5
3
Olympique Marseille (FRA)
3
0
1
2
2 : 7
1
4
AEL Limassol (CYP)
3
0
0
3
1 : 9
0

základní skupiny - skupina D

20.09.2012
19:00
CS Marítimo (POR)
0:0
Newcastle United (ENG)
20.09.2012
19:00
Bordeaux (FRA)
4:0
Club Bruggy (BEL)
04.10.2012
21:05
Club Bruggy (BEL)
2:0
CS Marítimo (POR)
04.10.2012
21:05
Newcastle United (ENG)
3:0
Bordeaux (FRA)
25.10.2012
21:05
Newcastle United (ENG)
1:0
Club Bruggy (BEL)
25.10.2012
21:05
CS Marítimo (POR)
1:1
Bordeaux (FRA)
08.11.2012
19:00
Club Bruggy (BEL)
2:2
Newcastle United (ENG)
08.11.2012
19:00
Bordeaux (FRA)
1:0
CS Marítimo (POR)
22.11.2012
21:05
Newcastle United (ENG)
1:1
CS Marítimo (POR)
22.11.2012
21:05
Club Bruggy (BEL)
1:2
Bordeaux (FRA)
06.12.2012
19:00
CS Marítimo (POR)
2:1
Club Bruggy (BEL)
06.12.2012
19:00
Bordeaux (FRA)
2:0
Newcastle United (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Girondins Bordeaux (FRA)
6
4
1
1
10 : 5
13
2
Newcastle United (ENG)
6
2
3
1
7 : 5
9
3
CS Marítimo (POR)
6
1
3
2
4 : 6
6
4
Club Bruggy (BEL)
6
1
1
4
6 : 11
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Girondins Bordeaux (FRA)
3
3
0
0
7 : 0
9
2
Newcastle United (ENG)
3
2
1
0
5 : 1
7
3
CS Marítimo (POR)
3
1
2
0
3 : 2
5
4
Club Bruggy (BEL)
3
1
1
1
5 : 4
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Girondins Bordeaux (FRA)
3
1
1
1
3 : 5
4
2
Newcastle United (ENG)
3
0
2
1
2 : 4
2
3
CS Marítimo (POR)
3
0
1
2
1 : 4
1
4
Club Bruggy (BEL)
3
0
0
3
1 : 7
0

základní skupiny - skupina E

20.09.2012
19:00
VfB Stuttgart (GER)
2:2
Steaua (ROU)
20.09.2012
19:00
FC Kodaň (DEN)
2:1
Molde FK (NOR)
04.10.2012
21:05
Molde FK (NOR)
2:0
VfB Stuttgart (GER)
04.10.2012
21:05
Steaua (ROU)
1:0
FC Kodaň (DEN)
25.10.2012
21:05
Steaua (ROU)
2:0
Molde FK (NOR)
25.10.2012
21:05
VfB Stuttgart (GER)
0:0
FC Kodaň (DEN)
08.11.2012
19:00
Molde FK (NOR)
1:2
Steaua (ROU)
08.11.2012
19:00
FC Kodaň (DEN)
0:2
VfB Stuttgart (GER)
22.11.2012
21:05
Steaua (ROU)
1:5
VfB Stuttgart (GER)
22.11.2012
21:05
Molde FK (NOR)
1:2
FC Kodaň (DEN)
06.12.2012
19:00
VfB Stuttgart (GER)
0:1
Molde FK (NOR)
06.12.2012
19:00
FC Kodaň (DEN)
1:1
Steaua (ROU)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Steaua Bukurešť (ROU)
6
3
2
1
9 : 9
11
2
VfB Stuttgart (GER)
6
2
2
2
9 : 6
8
3
FC Kodaň (DEN)
6
2
2
2
5 : 6
8
4
Molde FK (NOR)
6
2
0
4
6 : 8
6
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Steaua Bukurešť (ROU)
3
2
0
1
4 : 5
6
2
FC Kodaň (DEN)
3
1
1
1
3 : 4
4
3
Molde FK (NOR)
3
1
0
2
4 : 4
3
4
VfB Stuttgart (GER)
3
0
2
1
2 : 3
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
VfB Stuttgart (GER)
3
2
0
1
7 : 3
6
2
Steaua Bukurešť (ROU)
3
1
2
0
5 : 4
5
3
FC Kodaň (DEN)
3
1
1
1
2 : 2
4
4
Molde FK (NOR)
3
1
0
2
2 : 4
3

základní skupiny - skupina F

20.09.2012
19:00
Dněpr (UKR)
2:0
PSV Eindhoven (NED)
20.09.2012
19:00
SSC Neapol (ITA)
4:0
AIK Solna (SWE)
04.10.2012
21:05
AIK Solna (SWE)
2:3
Dněpr (UKR)
04.10.2012
21:05
PSV Eindhoven (NED)
3:0
SSC Neapol (ITA)
25.10.2012
21:05
PSV Eindhoven (NED)
1:1
AIK Solna (SWE)
25.10.2012
21:05
Dněpr (UKR)
3:1
SSC Neapol (ITA)
08.11.2012
19:00
AIK Solna (SWE)
1:0
PSV Eindhoven (NED)
08.11.2012
19:00
SSC Neapol (ITA)
4:2
Dněpr (UKR)
22.11.2012
21:05
PSV Eindhoven (NED)
1:2
Dněpr (UKR)
22.11.2012
21:05
AIK Solna (SWE)
1:2
SSC Neapol (ITA)
06.12.2012
19:00
Dněpr (UKR)
4:0