2.Malmö FF (SWE)31111:14
3.Dynamo Kyjev (UKR)30214:52
4.FC Lugano (SUI)30122:41
23.10. Çalhanoğlu by mohl hrát proti AS Řím
AC Milán čeká v pondělní ligové utkání s AS Řím, do kterého by mohl zasáhnout také Hakan Çalhanoğlu. Turecký reprezentant se zotavuje ze zranění kotníku a podle informací "Sky Sport Italia" není jeho pondělní start vyloučený. (football-italia.net)
23.10. Achmetov se vrátil do sestavy CSKA Moskva
Ilzat Achmetov odehrál závěrečné minuty včerejšího utkání na půdě Wolfsbergeru. Záložník patří CSKA Moskva a mimo hru byl od přelomu května a června, tehdy si vážně poranil rameno a musel na operaci. (sport-express.ru)
23.10. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava prvního hracího dne Evropské ligy: Dominik Livaković (Dinamo Záhřeb) - James Tavernier (Rangers), David Luiz (Arsenal), Juan Foyth (Villarreal), Simen Juklerød (Antverpy) - Karim Bellarabi (Leverkusen), Christoph Baumgartner (Hoffenheim), Nadiem Amiri (Leverkusen), Takefusa Kubo (Villarreal) - Darwin Núñez (Benfica), Yusuf Yazıcı (Lille). (uefa.com)
23.10. Asistence Lecjakse pomohla Omonii
Omonia Nikósie remizovala 1:1 na hřišti PAOKu Soluň, na čemž se podílel Jan Lecjaks. Český obránce asistoval u vedoucího gólu Erica Bauthéaca.
22.10. Soupeř ukázal vysokou kvalitu, řekl Kotal
Sparta po vyloučení neudržela s Lille krok a nakonec prohrála vysoko 1:4. "Hráčům jsem poděkoval, protože i přes nepříznivý výsledek se snažili a z toho pohledu jim nejde nic vytknout. Kromě začátku, kdy nás soupeř překvapil, tak jsme dobře kombinovali, dostali jsme se do hry, ale vyloučení to celé zhatilo. Mohli jsme hrát jen ze zatažené obrany a na protiútoky. Ve 45. minutě jsme dostali gól, který jsme dostat nemuseli, a celkově nám vývoj utkání moc nenahrával. Červenou kartou se to zlomilo, a i když jsme v deseti vyrovnali, tak soupeř ukázal, že má vysokou kvalitu, trpělivě kombinoval a hledal skulinu, až ji našel," uvedl trenér Václav Kotal. (ČTK)
22.10. Trpišovský: Selhali jsme v defenzivních situacích
Slavia nezvládla utkání v Izraeli a s Beer-Shevou prohrála 1:3. "Hodnocení zápasu je jednoduché, totálně jsme selhali v defenzivních situacích. Souhlasím s tím, že zápas rozhodlo naše počínaní v defenzivě po ztrátách míče. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. Do prvního inkasovaného gólu jsme soupeře v podstatě nepustili za půlku. Měli jsme tam šance, které jsme neproměnili, ale pak jsme zaspali. Na naší levé straně jsme nechali rozběhnutého hráče, neměli jsme obsazeného hráče v pokutovém území a dostali jsme gól, který určil ráz druhého poločasu. Zase jsme do něj dobře vstoupili, měli jsme tlak, dali jsme gól na 1:1. Vzápětí jde hráč sám na bránu, to je první varování. Pak dostaneme z našeho defenzivního pohledu neuvěřitelný gól na 2:1 a vzápětí ztratíme míč na 3:1. Zápas z mého pohledu ovlivnily dvě věci. První je, že jsme nedokázali proměnit šance, které jsme měli, tak, abychom vedli, což by nám umožnilo hrát do rychlého protiútoku, naopak jsme první inkasovali. Druhá věc je samozřejmě chování při obdržených brankách, protože soupeř měl čtyři útoky a dal z toho tři góly a jednou těsně minul branku," zhodnotil utkání slávistický kouč Jindřich Trpišovský. (ČTK)
22.10. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Braga - AEK Atény 3:0 (44. Galeno, 78. Paulinho, 88. R. Horta), Celtic - AC Milán 1:3 (76. Elyounoussi - 14. Krunić, 42. Díaz, 90+2. Hauge), Dinamo Záhřeb - Feyenoord 0:0, Hoffenheim - CZ Bělehrad 2:0 (64. Baumgartner, 90+3. Dabbur), Leicester - Zarja 3:0 (29. Maddison, 45. Barnes, 67. Iheanacho), Liberec - Gent 1:0 (29. Yusuf), Ludogorec - Antverpy 1:2 (46. Higinio - 63. Gerkens, 70. Refaelov), Maccabi Tel-Aviv - Karabach 1:0 (10. Cohen), Sparta - Lille 1:4 (47. Dočkal - 45+1., 60. a 75. Yazici, 66. Ikoné), Tottenham - LASK 3:0 (18. Lucas Moura, 27. vlastní Andrade, 84. Son), Villarreal - Sivasspor 5:3 (13. Kubo, 20. Bacca, 57. Foyth, 74. a 78. Alcácer - 33. Kayode, 44. M. Yatabaré, 64. Gradel), Wolfsberger - CSKA Moskva 1:1 (42. z penalty Liendl - 5. Gaich).
22.10. Sparťané vysoko podlehli Lille
Výsledek dnešního střetnutí Evropské ligy: Sparta - Lille 1:4 (47. Dočkal - 45+1., 60. a 75. Yazici, 66. Ikoné)
22.10. Liberec vyhrál utkání s Gentem
Výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Liberec - Gent 1:0 (29. Yusuf).
22.10. Sparťané doma prohrávají s Lille
Poločasový výsledek dnešního utkání Evropské ligy: Sparta - Lille 0:1 (45+1. Yazici).