předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

29.06.2017
14:00
Shirak Gyumri (ARM)
0:2
ND Gorica (SLO)
29.06.2017
16:00
Irtyš Pavlodar (KAZ)
1:0
Dunav Ruse (BUL)
29.06.2017
16:45
Kairat Almaty (KAZ)
6:0
FK Atlantas (LTU)
29.06.2017
17:00
FK Ventspils (LAT)
0:0
Valur Reykjavík (ISL)
29.06.2017
17:00
Pyunik Jerevan (ARM)
1:4
Slovan Bratis. (SVK)
29.06.2017
17:00
Partizani Tirana (ALB)
1:3
Botev Plovdiv (BUL)
29.06.2017
17:20
AS Trenčín (SVK)
5:1
Torpedo Kutaisi (GEO)
29.06.2017
17:30
Levadia Tallinn (EST)
0:2
Cork City (IRL)
29.06.2017
17:30
Dinamo Minsk (BLR)
2:1
NSÍ Runavík (FRO)
29.06.2017
18:00
Šachtër S. (BLR)
0:0
Sūduva (LTU)
29.06.2017
18:00
VPS Vaasa (FIN)
1:0
Olimpija Lublaň (SLO)
29.06.2017
18:00
Dinamo Batumi (GEO)
0:1
Jagiellonia (POL)
29.06.2017
18:00
Chikhura (GEO)
0:1
SCR Altach (AUT)
29.06.2017
18:00
FK Škendija (MKD)
3:0
Dacia Kišiněv (MDA)
29.06.2017
18:30
Lyngby BK (DEN)
1:0
Bangor City (WAL)
29.06.2017
18:30
Nõmme Kalju (EST)
2:1
B36 Tórshavn (FRO)
29.06.2017
18:45
Ferencvárosi TC (HUN)
2:0
FK Jelgava (LAT)
29.06.2017
18:45
Beitar J. (ISR)
4:3
Vasas Budapešť (HUN)
29.06.2017
19:00
Odds BK (NOR)
3:0
Ballymena United (NIR)
29.06.2017
19:00
FK Haugesund (NOR)
7:0
Coleraine FC (NIR)
29.06.2017
19:00
AEK Larnaka (CYP)
5:0
Lincoln Red Imps (GIB)
29.06.2017
19:00
Zaria Bălţi (MDA)
2:1
FK Sarajevo (BIH)
29.06.2017
19:00
UE Santa Coloma (AND)
0:2
NK Osijek (CRO)
29.06.2017
19:00
Levski Sofia (BUL)
3:1
Sutjeska (MNE)
29.06.2017
19:00
Zirä FK (AZE)
2:0
Differdange (LUX)
29.06.2017
19:30
Fola Esch (LUX)
2:1
Milsami Orhei (MDA)
29.06.2017
20:00
IFK Norrköping (SWE)
5:0
KF Priština (KOS)
29.06.2017
20:00
Connah's Quay (WAL)
1:0
HJK Helsinky (FIN)
29.06.2017
20:00
FC Midtjylland (DEN)
6:1
Derry City (IRL)
29.06.2017
20:00
Bala Town (WAL)
1:2
FC Vaduz (LIE)
29.06.2017
20:00
Skënderbeu (ALB)
1:0
UE Sant Julià (AND)
29.06.2017
20:00
Vojvodina (SRB)
2:1
MFK Ružomberok (SVK)
29.06.2017
20:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:0
KF Tirana (ALB)
29.06.2017
20:00
KÍ Klaksvík (FRO)
0:0
AIK Solna (SWE)
29.06.2017
20:30
Mladost P. (MNE)
1:0
Gandzasar Kapan (ARM)
29.06.2017
20:30
Mladost Lučani (SRB)
0:3
Keşlə FK (AZE)
29.06.2017
20:30
Široki Brijeg (BIH)
2:0
Ordabasy (KAZ)
29.06.2017
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
3:0
Floriana FC (MLT)
29.06.2017
20:30
SP Tre Penne (SMR)
0:1
Rabotnički (MKD)
29.06.2017
20:30
NK Domžale (SLO)
2:0
Flora Tallinn (EST)
29.06.2017
20:45
Crusaders FC (NIR)
3:1
FK Liepāja (LAT)
29.06.2017
20:45
St. Johnstone FC (SCO)
1:2
FK Trakai (LTU)
29.06.2017
20:45
Rangers FC (SCO)
1:0
Progrès N. (LUX)
29.06.2017
20:45
Valletta FC (MLT)
2:0
SS Folgore (SMR)
29.06.2017
20:45
St Joseph's FC (GIB)
0:4
AEL Limassol (CYP)
29.06.2017
20:45
Željezničar (BIH)
1:0
Zeta Golubovci (MNE)
29.06.2017
20:45
Videoton FC (HUN)
2:0
Balzan Youths (MLT)
29.06.2017
20:45
Lech Poznań (POL)
4:0
Pelister Bitola (MKD)
29.06.2017
21:15
KR Reykjavík (ISL)
0:0
SJK Seinäjoki (FIN)
29.06.2017
21:15
Stjarnan FC (ISL)
0:1
Shamrock Rovers (IRL)

předkola - 1. předkolo - odvety

04.07.2017
17:45
Balzan Youths (MLT)
3:3
Videoton FC (HUN)
04.07.2017
19:45
Progrès N. (LUX)
2:0
Rangers FC (SCO)
06.07.2017
16:00
AEL Limassol (CYP)
6:0
St Joseph's FC (GIB)
06.07.2017
16:00
Dacia Kišiněv (MDA)
0:4
FK Škendija (MKD)
06.07.2017
17:00
Milsami Orhei (MDA)
1:1
Fola Esch (LUX)
06.07.2017
17:00
Pelister Bitola (MKD)
0:3
Lech Poznań (POL)
06.07.2017
17:00
KF Tirana (ALB)
0:3
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
06.07.2017
17:00
Sūduva (LTU)
2:1
Šachtër S. (BLR)
06.07.2017
17:00
Ordabasy (KAZ)
0:0
Široki Brijeg (BIH)
06.07.2017
17:30
FK Jelgava (LAT)
0:1
Ferencvárosi TC (HUN)
06.07.2017
17:30
Rabotnički (MKD)
6:0
SP Tre Penne (SMR)
06.07.2017
18:00
SJK Seinäjoki (FIN)
0:2
KR Reykjavík (ISL)
06.07.2017
18:00
HJK Helsinky (FIN)
3:0
Connah's Quay (WAL)
06.07.2017
18:00
Flora Tallinn (EST)
2:3
NK Domžale (SLO)
06.07.2017
18:00
Gandzasar Kapan (ARM)
0:3
Mladost P. (MNE)
06.07.2017
18:00
FK Trakai (LTU)
1:0
St. Johnstone FC (SCO)
06.07.2017
18:00
FK Atlantas (LTU)
1:2
Kairat Almaty (KAZ)
06.07.2017
18:45
FK Liepāja (LAT)
2:0
Crusaders FC (NIR)
06.07.2017
19:00
Keşlə FK (AZE)
2:0
Mladost Lučani (SRB)
06.07.2017
19:00
MFK Ružomberok (SVK)
2:0
Vojvodina (SRB)
06.07.2017
19:00
FC Vaduz (LIE)
3:0
Bala Town (WAL)
06.07.2017
19:00
AIK Solna (SWE)
5:0
KÍ Klaksvík (FRO)
06.07.2017
19:00
Dunav Ruse (BUL)
0:2
Irtyš Pavlodar (KAZ)
06.07.2017
19:00
Differdange (LUX)
1:2
Zirä FK (AZE)
06.07.2017
19:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
0:3
AS Trenčín (SVK)
06.07.2017
19:00
Slovan Bratis. (SVK)
5:0
Pyunik Jerevan (ARM)
06.07.2017
19:00
Botev Plovdiv (BUL)
1:0
Partizani Tirana (ALB)
06.07.2017
19:30
NSÍ Runavík (FRO)
0:2
Dinamo Minsk (BLR)
06.07.2017
19:30
Bangor City (WAL)
0:3
Lyngby BK (DEN)
06.07.2017
20:00
FK Sarajevo (BIH)
2:2p
Zaria Bălţi (MDA)
06.07.2017
20:00
KF Priština (KOS)
0:1
IFK Norrköping (SWE)
06.07.2017
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
1:2
Nõmme Kalju (EST)
06.07.2017
20:15
Olimpija Lublaň (SLO)
0:1
VPS Vaasa (FIN)
06.07.2017
20:30
Vasas Budapešť (HUN)
0:3
Beitar J. (ISR)
06.07.2017
20:30
SS Folgore (SMR)
0:1
Valletta FC (MLT)
06.07.2017
20:30
Jagiellonia (POL)
4:0
Dinamo Batumi (GEO)
06.07.2017
20:30
SCR Altach (AUT)
1:1
Chikhura (GEO)
06.07.2017
20:30
Floriana FC (MLT)
3:3
FK Crvena Zvezda (SRB)
06.07.2017
20:30
UE Sant Julià (AND)
0:5
Skënderbeu (ALB)
06.07.2017
20:30
Zeta Golubovci (MNE)
2:2
Željezničar (BIH)
06.07.2017
20:30
ND Gorica (SLO)
2:2
Shirak Gyumri (ARM)
06.07.2017
20:30
Sutjeska (MNE)
0:0
Levski Sofia (BUL)
06.07.2017
20:45
NK Osijek (CRO)
4:0
UE Santa Coloma (AND)
06.07.2017
20:45
Cork City (IRL)
4:2
Levadia Tallinn (EST)
06.07.2017
20:45
Ballymena United (NIR)
0:2
Odds BK (NOR)
06.07.2017
20:45
Coleraine FC (NIR)
0:0
FK Haugesund (NOR)
06.07.2017
20:45
Derry City (IRL)
1:4
FC Midtjylland (DEN)
06.07.2017
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
1:0
Stjarnan FC (ISL)
06.07.2017
22:00
Valur Reykjavík (ISL)
1:0
FK Ventspils (LAT)
06.07.2017
22:00
Lincoln Red Imps (GIB)
1:1
AEK Larnaka (CYP)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

12.07.2017
18:00
Keşlə FK (AZE)
1:0
Fola Esch (LUX)
13.07.2017
16:00
Irtyš Pavlodar (KAZ)
1:1
FK Crvena Zvezda (SRB)
13.07.2017
16:45
Kairat Almaty (KAZ)
1:1
Skënderbeu (ALB)
13.07.2017
17:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:1
KR Reykjavík (ISL)
13.07.2017
18:00
FK Škendija (MKD)
3:1
HJK Helsinky (FIN)
13.07.2017
18:00
MFK Ružomberok (SVK)
0:1
SK Brann (NOR)
13.07.2017
18:00
Rabotnički (MKD)
1:1
Dinamo Minsk (BLR)
13.07.2017
18:15
Nõmme Kalju (EST)
0:3
Videoton FC (HUN)
13.07.2017
18:30
SCR Altach (AUT)
1:1
Dinamo Brest (BLR)
13.07.2017
18:30
Brøndby IF (DEN)
2:0
VPS Vaasa (FIN)
13.07.2017
18:45
FK Liepāja (LAT)
0:2
Sūduva (LTU)
13.07.2017
19:00
Apollon Limassol (CYP)
3:0
Zaria Bălţi (MDA)
13.07.2017
19:00
FK Haugesund (NOR)
3:2
Lech Poznań (POL)
13.07.2017
19:00
FK Qäbälä (AZE)
1:1
Jagiellonia (POL)
13.07.2017
19:00
FC Vaduz (LIE)
0:1
Odds BK (NOR)
13.07.2017
19:00
Östersunds FK (SWE)
2:0
Galatasaray SK (TUR)
13.07.2017
19:30
Valletta FC (MLT)
0:0
FC Utrecht (NED)
13.07.2017
19:30
Astra Giurgiu (ROU)
3:1
Zirä FK (AZE)
13.07.2017
19:45
Progrès N. (LUX)
0:1
AEL Limassol (CYP)
13.07.2017
20:00
Beitar J. (ISR)
1:1
Botev Plovdiv (BUL)
13.07.2017
20:00
IFK Norrköping (SWE)
2:1
FK Trakai (LTU)
13.07.2017
20:15
Slovan Bratis. (SVK)
0:1
Lyngby BK (DEN)
13.07.2017
20:30
SK Sturm Graz (AUT)
0:1
Mladost P. (MNE)
13.07.2017
20:30
Hajduk Split (CRO)
1:0
Levski Sofia (BUL)
13.07.2017
20:30
AS Trenčín (SVK)
1:1
Bn. Yehuda (ISR)
13.07.2017
20:45
NK Osijek (CRO)
2:0
FC Luzern (SUI)
13.07.2017
20:45
Aberdeen FC (SCO)
1:1
Široki Brijeg (BIH)
13.07.2017
20:45
Cork City (IRL)
0:1
AEK Larnaka (CYP)
13.07.2017
20:45
Željezničar (BIH)
0:0
AIK Solna (SWE)
13.07.2017
21:00
Ferencvárosi TC (HUN)
2:4
FC Midtjylland (DEN)
13.07.2017
21:00
Panionios FC (GRE)
2:0
ND Gorica (SLO)
13.07.2017
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
2:3
Ml. Boleslav (CZE)
13.07.2017
22:00
Valur Reykjavík (ISL)
1:2
NK Domžale (SLO)

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.2017
17:00
Dinamo Minsk (BLR)
3:0
Rabotnički (MKD)
20.07.2017
17:00
Lyngby BK (DEN)
2:1
Slovan Bratis. (SVK)
20.07.2017
18:00
Ml. Boleslav (CZE)
2:0
Shamrock Rovers (IRL)
20.07.2017
18:00
HJK Helsinky (FIN)
1:1
FK Škendija (MKD)
20.07.2017
18:00
FK Trakai (LTU)
3:1p
IFK Norrköping (SWE)
20.07.2017
18:00
VPS Vaasa (FIN)
2:1
Brøndby IF (DEN)
20.07.2017
18:00
Sūduva (LTU)
0:1
FK Liepāja (LAT)
20.07.2017
18:30
Dinamo Brest (BLR)
0:3
SCR Altach (AUT)
20.07.2017
19:00
Zirä FK (AZE)
0:0
Astra Giurgiu (ROU)
20.07.2017
19:00
Zaria Bălţi (MDA)
1:2
Apollon Limassol (CYP)
20.07.2017
19:00
Levski Sofia (BUL)
1:2
Hajduk Split (CRO)
20.07.2017
19:00
AEK Larnaka (CYP)
1:0
Cork City (IRL)
20.07.2017
19:00
Odds BK (NOR)
1:0
FC Vaduz (LIE)
20.07.2017
19:00
AIK Solna (SWE)
2:0
Željezničar (BIH)
20.07.2017
19:00
FC Midtjylland (DEN)
3:1
Ferencvárosi TC (HUN)
20.07.2017
19:00
SK Brann (NOR)
0:2
MFK Ružomberok (SVK)
20.07.2017
19:00
Bn. Yehuda (ISR)
2:0
AS Trenčín (SVK)
20.07.2017
19:30
Botev Plovdiv (BUL)
4:0
Beitar J. (ISR)
20.07.2017
19:30
FC Utrecht (NED)
3:1
Valletta FC (MLT)
20.07.2017
19:30
Galatasaray SK (TUR)
1:1
Östersunds FK (SWE)
20.07.2017
19:30
Fola Esch (LUX)
4:1
Keşlə FK (AZE)
20.07.2017
19:45
FC Luzern (SUI)
2:1
NK Osijek (CRO)
20.07.2017
20:00
NK Domžale (SLO)
3:2
Valur Reykjavík (ISL)
20.07.2017
20:00
AEL Limassol (CYP)
2:1
Progrès N. (LUX)
20.07.2017
20:00
Lech Poznań (POL)
2:0
FK Haugesund (NOR)
20.07.2017
20:00
Skënderbeu (ALB)
2:0
Kairat Almaty (KAZ)
20.07.2017
20:30
Mladost P. (MNE)
0:3
SK Sturm Graz (AUT)
20.07.2017
20:30
Jagiellonia (POL)
0:2
FK Qäbälä (AZE)
20.07.2017
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
2:0
Irtyš Pavlodar (KAZ)
20.07.2017
20:45
Široki Brijeg (BIH)
0:2
Aberdeen FC (SCO)
20.07.2017
20:45
ND Gorica (SLO)
2:3
Panionios FC (GRE)
20.07.2017
21:00
Videoton FC (HUN)
1:1
Nõmme Kalju (EST)
20.07.2017
21:15
KR Reykjavík (ISL)
0:2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

27.07.2017
18:00
Ml. Boleslav (CZE)
2:1
Skënderbeu (ALB)
27.07.2017
18:30
FK Trakai (LTU)
2:1
FK Škendija (MKD)
27.07.2017
18:30
Olimpik Doněck (UKR)
1:1
PAOK Soluň (GRE)
27.07.2017
18:45
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
Panionios FC (GRE)
27.07.2017
19:00
Sūduva (LTU)
3:0
FC Sion (SUI)
27.07.2017
19:00
PSV Eindhoven (NED)
0:1
NK Osijek (CRO)
27.07.2017
19:00
AIK Solna (SWE)
1:1
SC Braga (POR)
27.07.2017
19:00
AEK Larnaka (CYP)
2:0
Dinamo Minsk (BLR)
27.07.2017
19:00
FC Utrecht (NED)
0:0
Lech Poznań (POL)
27.07.2017
19:00
Östersunds FK (SWE)
1:0
Fola Esch (LUX)
27.07.2017
19:00
FK Krasnodar (RUS)
2:1
Lyngby BK (DEN)
27.07.2017
19:00
SK Sturm Graz (AUT)
1:2
Fenerbahçe SK (TUR)
27.07.2017
19:30
Dinamo Bu. (ROU)
1:1
Athletic Bilbao (ESP)
27.07.2017
19:30
Bn. Yehuda (ISR)
0:2
Zenit Petrohrad (RUS)
27.07.2017
19:30
Botev Plovdiv (BUL)
0:0
CS Marítimo (POR)
27.07.2017
19:30
Astra Giurgiu (ROU)
0:0
PFK Oleksandrija (UKR)
27.07.2017
20:00
Brøndby IF (DEN)
0:0
Hajduk Split (CRO)
27.07.2017
20:00
CSU Craiova (ROU)
0:1
AC Milán (ITA)
27.07.2017
20:00
Arka Gdynia (POL)
3:2
FC Midtjylland (DEN)
27.07.2017
20:30
KAA Gent (BEL)
1:1
SCR Altach (AUT)
27.07.2017
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
2:0
Sparta Praha (CZE)
27.07.2017
20:30
Panathinaikos FC (GRE)
1:0
FK Qäbälä (AZE)
27.07.2017
20:30
Bordeaux (FRA)
2:1
Videoton FC (HUN)
27.07.2017
20:45
Aberdeen FC (SCO)
2:1
Apollon Limassol (CYP)
27.07.2017
20:45
Dinamo Záhřeb (CRO)
2:1
Odds BK (NOR)
27.07.2017
20:45
Marseille (FRA)
4:2
KV Oostende (BEL)
27.07.2017
21:05
Everton FC (ENG)
1:0
MFK Ružomberok (SVK)
27.07.2017
21:05
Austria Vídeň (AUT)
0:0
AEL Limassol (CYP)
27.07.2017
21:05
SC Freiburg (GER)
1:0
NK Domžale (SLO)

předkola - 3. předkolo - odvety

02.08.2017
18:00
FC Sion (SUI)
1:1
Sūduva (LTU)
02.08.2017
18:00
AEL Limassol (CYP)
1:2
Austria Vídeň (AUT)
03.08.2017
17:00
FK Škendija (MKD)
3:0
FK Trakai (LTU)
03.08.2017
17:00
Dinamo Minsk (BLR)
1:1
AEK Larnaka (CYP)
03.08.2017
18:30
Odds BK (NOR)
0:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
03.08.2017
19:00
Zenit Petrohrad (RUS)
0:1
Bn. Yehuda (ISR)
03.08.2017
19:00
Videoton FC (HUN)
1:0
Bordeaux (FRA)
03.08.2017
19:00
Sparta Praha (CZE)
0:1
FK Crvena Zvezda (SRB)
03.08.2017
19:00
FK Qäbälä (AZE)
1:2
Panathinaikos FC (GRE)
03.08.2017
19:00
Apollon Limassol (CYP)
2:0
Aberdeen FC (SCO)
03.08.2017
19:00
PFK Oleksandrija (UKR)
1:0
Astra Giurgiu (ROU)
03.08.2017
19:30
Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
SK Sturm Graz (AUT)
03.08.2017
19:30
Fola Esch (LUX)
1:2
Östersunds FK (SWE)
03.08.2017
19:45
Lyngby BK (DEN)
1:3
FK Krasnodar (RUS)
03.08.2017
20:00
Skënderbeu (ALB)
3:1p
Ml. Boleslav (CZE)
03.08.2017
20:00
PAOK Soluň (GRE)
2:0
Olimpik Doněck (UKR)
03.08.2017
20:00
CS Marítimo (POR)
2:0
Botev Plovdiv (BUL)
03.08.2017
20:15
Lech Poznań (POL)
2:2
FC Utrecht (NED)
03.08.2017
20:30
Hajduk Split (CRO)
2:0
Brøndby IF (DEN)
03.08.2017
20:30
SCR Altach (AUT)
3:1
KAA Gent (BEL)
03.08.2017
20:30
FC Midtjylland (DEN)
2:1
Arka Gdynia (POL)
03.08.2017
20:45
MFK Ružomberok (SVK)
0:1
Everton FC (ENG)
03.08.2017
20:45
AC Milán (ITA)
2:0
CSU Craiova (ROU)
03.08.2017
20:45
KV Oostende (BEL)
0:0
Marseille (FRA)
03.08.2017
20:45
Athletic Bilbao (ESP)
3:0
Dinamo Bu. (ROU)
03.08.2017
20:45
NK Osijek (CRO)
1:0
PSV Eindhoven (NED)
03.08.2017
21:00
Panionios FC (GRE)
0:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
03.08.2017
21:05
NK Domžale (SLO)
2:0
SC Freiburg (GER)
03.08.2017
22:00
SC Braga (POR)
2:1e
AIK Solna (SWE)

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

16.08.2017
18:00
FC Utrecht (NED)
1:0
Zenit Petrohrad (RUS)
17.08.2017
19:00
FK Krasnodar (RUS)
3:2
FK Crvena Zvezda (SRB)
17.08.2017
19:00
Apollon Limassol (CYP)
3:2
FC Midtjylland (DEN)
17.08.2017
19:00
BATE Borisov (BLR)
1:1
PFK Oleksandrija (UKR)
17.08.2017
19:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
1:1
Skënderbeu (ALB)
17.08.2017
19:45
FH Hafnar. (ISL)
1:2
SC Braga (POR)
17.08.2017
20:00
PAOK Soluň (GRE)
3:1
Östersunds FK (SWE)
17.08.2017
20:00
Vardar Skopje (MKD)
2:0
Fenerbahçe SK (TUR)
17.08.2017
20:15
Viktoria Plzeň (CZE)
3:1
AEK Larnaka (CYP)
17.08.2017
20:30
Panathinaikos FC (GRE)
2:3
Athletic Bilbao (ESP)
17.08.2017
20:30
L. Razgrad (BUL)
2:0
Sūduva (LTU)
17.08.2017
20:30
SCR Altach (AUT)
0:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
17.08.2017
20:45
AFC Ajax (NED)
0:1
Rosenborg BK (NOR)
17.08.2017
20:45
Legia Varšava (POL)
1:1
Sheriff Tiraspol (MDA)
17.08.2017
20:45
NK Domžale (SLO)
1:1
Marseille (FRA)
17.08.2017
20:45
AC Milán (ITA)
6:0
FK Škendija (MKD)
17.08.2017
20:45
Viitorul C. (ROU)
1:3
Salzburg (AUT)
17.08.2017
20:45
Club Bruggy (BEL)
0:0
AEK Atény (GRE)
17.08.2017
20:45
NK Osijek (CRO)
1:2
Austria Vídeň (AUT)
17.08.2017
21:00
FK Partizan (SRB)
0:0
Videoton FC (HUN)
17.08.2017
21:05
Everton FC (ENG)
2:0
Hajduk Split (CRO)
17.08.2017
21:30
CS Marítimo (POR)
0:0
Dynamo Kyjev (UKR)

předkola - 4. předkolo - odvety

24.08.2017
18:00
AEK Larnaka (CYP)
0:0
Viktoria Plzeň (CZE)
24.08.2017
18:45
Dynamo Kyjev (UKR)
3:1
CS Marítimo (POR)
24.08.2017
19:00
Östersunds FK (SWE)
2:0
PAOK Soluň (GRE)
24.08.2017
19:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
Legia Varšava (POL)
24.08.2017
19:00
Zenit Petrohrad (RUS)
2:0e
FC Utrecht (NED)
24.08.2017
19:00
Salzburg (AUT)
4:0
Viitorul C. (ROU)
24.08.2017
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:2
SCR Altach (AUT)
24.08.2017
19:00
PFK Oleksandrija (UKR)
1:2
BATE Borisov (BLR)
24.08.2017
19:30
Fenerbahçe SK (TUR)
1:2
Vardar Skopje (MKD)
24.08.2017
19:30
Sūduva (LTU)
0:0
L. Razgrad (BUL)
24.08.2017
20:00
AEK Atény (GRE)
3:0
Club Bruggy (BEL)
24.08.2017
20:00
FC Midtjylland (DEN)
1:1
Apollon Limassol (CYP)
24.08.2017
20:00
Videoton FC (HUN)
0:4
FK Partizan (SRB)
24.08.2017
20:00
Skënderbeu (ALB)
0:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
24.08.2017
20:45
Rosenborg BK (NOR)
3:2
AFC Ajax (NED)
24.08.2017
20:45
Marseille (FRA)
3:0
NK Domžale (SLO)
24.08.2017
20:45
FK Škendija (MKD)
0:1
AC Milán (ITA)
24.08.2017
20:45
SC Braga (POR)
3:2
FH Hafnar. (ISL)
24.08.2017
20:45
Athletic Bilbao (ESP)
1:0
Panathinaikos FC (GRE)
24.08.2017
21:00
Hajduk Split (CRO)
1:1
Everton FC (ENG)
24.08.2017
21:00
FK Crvena Zvezda (SRB)
2:1
FK Krasnodar (RUS)
24.08.2017
21:05
Austria Vídeň (AUT)
0:1
NK Osijek (CRO)

základní skupiny - skupina A

14.09.2017
19:00
Villarreal CF (ESP)
3:1
FC Astana (KAZ)
14.09.2017
19:00
Slavia Praha (CZE)
1:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
28.09.2017
17:00
FC Astana (KAZ)
1:1
Slavia Praha (CZE)
28.09.2017
21:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
Villarreal CF (ESP)
19.10.2017
17:00
FC Astana (KAZ)
4:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
19.10.2017
21:05
Villarreal CF (ESP)
2:2
Slavia Praha (CZE)
02.11.2017
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:1
FC Astana (KAZ)
02.11.2017
19:00
Slavia Praha (CZE)
0:2
Villarreal CF (ESP)
23.11.2017
17:00
FC Astana (KAZ)
2:3
Villarreal CF (ESP)
23.11.2017
21:05
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:2
Slavia Praha (CZE)
07.12.2017
19:00
Villarreal CF (ESP)
0:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
07.12.2017
19:00
Slavia Praha (CZE)
0:1
FC Astana (KAZ)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
6
3
2
1
10 : 6
11
2
FC Astana (KAZ)
6
3
1
2
10 : 7
10
3
Slavia Praha (CZE)
6
2
2
2
6 : 6
8
4
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
6
1
1
4
1 : 8
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Astana (KAZ)
3
1
1
1
7 : 4
4
2
Villarreal CF (ESP)
3
1
1
1
5 : 4
4
3
Slavia Praha (CZE)
3
1
0
2
1 : 3
3
4
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
0
1
2
0 : 3
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
3
2
1
0
5 : 2
7
2
FC Astana (KAZ)
3
2
0
1
3 : 3
6
3
Slavia Praha (CZE)
3
1
2
0
5 : 3
5
4
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
1
0
2
1 : 5
3

základní skupiny - skupina B

14.09.2017
19:00
Dynamo Kyjev (UKR)
3:1
Skënderbeu (ALB)
14.09.2017
19:00
BSC Young Boys (SUI)
1:1
FK Partizan (SRB)
28.09.2017
21:05
FK Partizan (SRB)
2:3
Dynamo Kyjev (UKR)
28.09.2017
21:05
Skënderbeu (ALB)
1:1
BSC Young Boys (SUI)
19.10.2017
21:05
Skënderbeu (ALB)
0:0
FK Partizan (SRB)
19.10.2017
21:05
Dynamo Kyjev (UKR)
2:2
BSC Young Boys (SUI)
02.11.2017
19:00
FK Partizan (SRB)
2:0
Skënderbeu (ALB)
02.11.2017
19:00
BSC Young Boys (SUI)
0:1
Dynamo Kyjev (UKR)
23.11.2017
21:05
Skënderbeu (ALB)
3:2
Dynamo Kyjev (UKR)
23.11.2017
21:05
FK Partizan (SRB)
2:1
BSC Young Boys (SUI)
07.12.2017
19:00
Dynamo Kyjev (UKR)
4:1
FK Partizan (SRB)
07.12.2017
19:00
BSC Young Boys (SUI)
2:1
Skënderbeu (ALB)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Dynamo Kyjev (UKR)
6
4
1
1
15 : 9
13
2
FK Partizan (SRB)
6
2
2
2
8 : 9
8
3
BSC Young Boys (SUI)
6
1
3
2
7 : 8
6
4
Skënderbeu Korça (ALB)
6
1
2
3
6 : 10
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Dynamo Kyjev (UKR)
3
2
1
0
9 : 4
7
2
FK Partizan (SRB)
3
2
0
1
6 : 4
6
3
Skënderbeu Korça (ALB)
3
1
2
0
4 : 3
5
4
BSC Young Boys (SUI)
3
1
1
1
3 : 3
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Dynamo Kyjev (UKR)
3
2
0
1
6 : 5
6
2
BSC Young Boys (SUI)
3
0
2
1
4 : 5
2
3
FK Partizan (SRB)
3
0
2
1
2 : 5
2
4
Skënderbeu Korça (ALB)
3
0
0
3
2 : 7
0

základní skupiny - skupina C

14.09.2017
19:00
TSG Hoffenheim (GER)
1:2
SC Braga (POR)
14.09.2017
19:00
Istanbul B. (TUR)
0:0
L. Razgrad (BUL)
28.09.2017
21:05
L. Razgrad (BUL)
2:1
TSG Hoffenheim (GER)
28.09.2017
21:05
SC Braga (POR)
2:1
Istanbul B. (TUR)
19.10.2017
21:05
SC Braga (POR)
0:2
L. Razgrad (BUL)
19.10.2017
21:05
TSG Hoffenheim (GER)
3:1
Istanbul B. (TUR)
02.11.2017
19:00
L. Razgrad (BUL)
1:1
SC Braga (POR)
02.11.2017
19:00
Istanbul B. (TUR)
1:1
TSG Hoffenheim (GER)
23.11.2017
21:05
SC Braga (POR)
3:1
TSG Hoffenheim (GER)
23.11.2017
21:05
L. Razgrad (BUL)
1:2
Istanbul B. (TUR)
07.12.2017
19:00
TSG Hoffenheim (GER)
1:1
L. Razgrad (BUL)
07.12.2017
19:00
Istanbul B. (TUR)
2:1
SC Braga (POR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SC Braga (POR)
6
3
1
2
9 : 8
10
2
Ludogorec Razgrad (BUL)
6
2
3
1
7 : 5
9
3
Istanbul Başakşehir (TUR)
6
2
2
2
7 : 8
8
4
TSG Hoffenheim (GER)
6
1
2
3
8 : 10
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SC Braga (POR)
3
2
0
1
5 : 4
6
2
Istanbul Başakşehir (TUR)
3
1
2
0
3 : 2
5
3
TSG Hoffenheim (GER)
3
1
1
1
5 : 4
4
4
Ludogorec Razgrad (BUL)
3
1
1
1
4 : 4
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Ludogorec Razgrad (BUL)
3
1
2
0
3 : 1
5
2
SC Braga (POR)
3
1
1
1
4 : 4
4
3
Istanbul Başakşehir (TUR)
3
1
0
2
4 : 6
3
4
TSG Hoffenheim (GER)
3
0
1
2
3 : 6
1

základní skupiny - skupina D

14.09.2017
19:00
Austria Vídeň (AUT)
1:5
AC Milán (ITA)
14.09.2017
19:00
NK Rijeka (CRO)
1:2
AEK Atény (GRE)
28.09.2017
21:05
AEK Atény (GRE)
2:2
Austria Vídeň (AUT)
28.09.2017
21:05
AC Milán (ITA)
3:2
NK Rijeka (CRO)
19.10.2017
21:05
AC Milán (ITA)
0:0
AEK Atény (GRE)
19.10.2017
21:05
Austria Vídeň (AUT)
1:3
NK Rijeka (CRO)
02.11.2017
19:00
AEK Atény (GRE)
0:0
AC Milán (ITA)
02.11.2017
19:00
NK Rijeka (CRO)
1:4
Austria Vídeň (AUT)
23.11.2017
21:05
AC Milán (ITA)
5:1
Austria Vídeň (AUT)
23.11.2017
21:05
AEK Atény (GRE)
2:2
NK Rijeka (CRO)
07.12.2017
19:00
Austria Vídeň (AUT)
0:0
AEK Atény (GRE)
07.12.2017
19:00
NK Rijeka (CRO)
2:0
AC Milán (ITA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
6
3
2
1
13 : 6
11
2
AEK Atény (GRE)
6
1
5
0
6 : 5
8
3
NK Rijeka (CRO)
6
2
1
3
11 : 12
7
4
Austria Vídeň (AUT)
6
1
2
3
9 : 16
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
3
2
1
0
8 : 3
7
2
AEK Atény (GRE)
3
0
3
0
4 : 4
3
3
NK Rijeka (CRO)
3
1
0
2
4 : 6
3
4
Austria Vídeň (AUT)
3
0
1
2
2 : 8
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AEK Atény (GRE)
3
1
2
0
2 : 1
5
2
AC Milán (ITA)
3
1
1
1
5 : 3
4
3
NK Rijeka (CRO)
3
1
1
1
7 : 6
4
4
Austria Vídeň (AUT)
3
1
1
1
7 : 8
4

základní skupiny - skupina E

14.09.2017
19:00
Atalanta Bergamo (ITA)
3:0
Everton FC (ENG)
14.09.2017
19:00
Apollon Limassol (CYP)
1:1
Olympique Lyon (FRA)
28.09.2017
21:05
Olympique Lyon (FRA)
1:1
Atalanta Bergamo (ITA)
28.09.2017
21:05
Everton FC (ENG)
2:2
Apollon Limassol (CYP)
19.10.2017
21:05
Everton FC (ENG)
1:2
Olympique Lyon (FRA)
19.10.2017
21:05
Atalanta Bergamo (ITA)
3:1
Apollon Limassol (CYP)
02.11.2017
19:00
Olympique Lyon (FRA)
3:0
Everton FC (ENG)
02.11.2017
19:00
Apollon Limassol (CYP)
1:1
Atalanta Bergamo (ITA)
23.11.2017
21:05
Everton FC (ENG)
1:5
Atalanta Bergamo (ITA)
23.11.2017
21:05
Olympique Lyon (FRA)
4:0
Apollon Limassol (CYP)
07.12.2017
19:00
Atalanta Bergamo (ITA)
1:0
Olympique Lyon (FRA)
07.12.2017
19:00
Apollon Limassol (CYP)
0:3
Everton FC (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Atalanta Bergamo (ITA)
6
4
2
0
14 : 4
14
2
Olympique Lyon (FRA)
6
3
2
1
11 : 4
11
3
Everton FC (ENG)
6
1
1
4
7 : 15
4
4
Apollon Limassol (CYP)
6
0
3
3
5 : 14
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Atalanta Bergamo (ITA)
3
3
0
0
7 : 1
9
2
Olympique Lyon (FRA)
3
2
1
0
8 : 1
7
3
Apollon Limassol (CYP)
3
0
2
1
2 : 5
2
4
Everton FC (ENG)
3
0
1
2
4 : 9
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Atalanta Bergamo (ITA)
3
1
2
0
7 : 3
5
2
Olympique Lyon (FRA)
3
1
1
1
3 : 3
4
3
Everton FC (ENG)
3
1
0
2
3 : 6
3
4
Apollon Limassol (CYP)
3
0
1
2
3 : 9
1

základní skupiny - skupina F

14.09.2017
19:00
Fastav Zlín (CZE)
0:0
Sheriff Tiraspol (MDA)
14.09.2017
19:00
FC Kodaň (DEN)
0:0
Lokomotiv Moskva (RUS)
28.09.2017
21:05
Lokomotiv Moskva (RUS)
3:0
Fastav Zlín (CZE)
28.09.2017
21:05
Sheriff Tiraspol (MDA)
0:0
FC Kodaň (DEN)
19.10.2017
21:05
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
Lokomotiv Moskva (RUS)
19.10.2017
21:05
Fastav Zlín (CZE)
1:1
FC Kodaň (DEN)
02.11.2017
19:00
Lokomotiv Moskva (RUS)
1:2
Sheriff Tiraspol (MDA)
02.11.2017
19:00
FC Kodaň (DEN)
3:0
Fastav Zlín (CZE)
23.11.2017
19:00
Lokomotiv Moskva (RUS)
2:1
FC Kodaň (DEN)
23.11.2017
21:05
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
Fastav Zlín (CZE)
07.12.2017
19:00
Fastav Zlín (CZE)
0:2
Lokomotiv Moskva (RUS)
07.12.2017
19:00
FC Kodaň (DEN)
2:0
Sheriff Tiraspol (MDA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Lokomotiv Moskva (RUS)
6
3
2
1
9 : 4
11
2
FC Kodaň (DEN)
6
2
3
1
7 : 3
9
3
Sheriff Tiraspol (MDA)
6
2
3
1
4 : 4
9
4
Fastav Zlín (CZE)
6
0
2
4
1 : 10
2
Tým
Z
V
R
P
S