základní skupiny - skupina A

19.09.201918:55
APOEL Nikósie (CYP) - F91 Dudelange (LUX)
3:4
19.09.201918:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sevilla FC (ESP)
0:3
03.10.201921:00
Sevilla FC (ESP) - APOEL Nikósie (CYP)
1:0
03.10.201921:00
F91 Dudelange (LUX) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:4
24.10.201918:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - APOEL Nikósie (CYP)
2:2
24.10.201921:00
Sevilla FC (ESP) - F91 Dudelange (LUX)
3:0
07.11.201918:55
APOEL Nikósie (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
07.11.201918:55
F91 Dudelange (LUX) - Sevilla FC (ESP)
2:5
28.11.201921:00
Sevilla FC (ESP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:0
28.11.201921:00
F91 Dudelange (LUX) - APOEL Nikósie (CYP)
0:2
12.12.201918:55
APOEL Nikósie (CYP) - Sevilla FC (ESP)
1:0
12.12.201918:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - F91 Dudelange (LUX)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)650114:315
2.APOEL Nikósie (CYP)631210:810
3.Qarabağ Ağdam (AZE)61238:115
4.F91 Dudelange (LUX)61148:184
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)33006:09
2.APOEL Nikósie (CYP)32016:56
3.Qarabağ Ağdam (AZE)30213:62
4.F91 Dudelange (LUX)30033:110
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)32018:36
2.APOEL Nikósie (CYP)31114:34
3.F91 Dudelange (LUX)31115:74
4.Qarabağ Ağdam (AZE)31025:53

základní skupiny - skupina B

19.09.201918:55
Dynamo Kyjev (UKR) - Malmö FF (SWE)
1:0
19.09.201918:55
FC Kodaň (DEN) - FC Lugano (SUI)
1:0
03.10.201921:00
Malmö FF (SWE) - FC Kodaň (DEN)
1:1
03.10.201921:00
FC Lugano (SUI) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:0
24.10.201921:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Kodaň (DEN)
1:1
24.10.201921:00
Malmö FF (SWE) - FC Lugano (SUI)
2:1
07.11.201918:55
FC Kodaň (DEN) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
07.11.201918:55
FC Lugano (SUI) - Malmö FF (SWE)
0:0
28.11.201921:00
Malmö FF (SWE) - Dynamo Kyjev (UKR)
4:3
28.11.201921:00
FC Lugano (SUI) - FC Kodaň (DEN)
0:1
12.12.201918:55
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Lugano (SUI)
1:1
12.12.201918:55
FC Kodaň (DEN) - Malmö FF (SWE)
0:1
 TýmZVRPSB
1.Malmö FF (SWE)63218:611
2.FC Kodaň (DEN)62315:49
3.Dynamo Kyjev (UKR)61417:77
4.FC Lugano (SUI)60332:53
 TýmZVRPSB
1.Malmö FF (SWE)32107:57
2.Dynamo Kyjev (UKR)31203:25
3.FC Kodaň (DEN)31112:24
4.FC Lugano (SUI)30210:12
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)31203:25
2.Malmö FF (SWE)31111:14
3.Dynamo Kyjev (UKR)30214:52
4.FC Lugano (SUI)30122:41

základní skupiny - skupina C

19.09.201918:55
FC Basilej (SUI) - FK Krasnodar (RUS)
5:0
19.09.201918:55
Getafe CF (ESP) - Trabzonspor (TUR)
1:0
03.10.201921:00
FK Krasnodar (RUS) - Getafe CF (ESP)
1:2
03.10.201921:00
Trabzonspor (TUR) - FC Basilej (SUI)
2:2
24.10.201921:00
Getafe CF (ESP) - FC Basilej (SUI)
0:1
24.10.201921:00
Trabzonspor (TUR) - FK Krasnodar (RUS)
0:2
07.11.201918:55
FC Basilej (SUI) - Getafe CF (ESP)
2:1
07.11.201918:55
FK Krasnodar (RUS) - Trabzonspor (TUR)
3:1
28.11.201916:50
FK Krasnodar (RUS) - FC Basilej (SUI)
1:0
28.11.201916:50
Trabzonspor (TUR) - Getafe CF (ESP)
0:1
12.12.201918:55
FC Basilej (SUI) - Trabzonspor (TUR)
2:0
12.12.201918:55
Getafe CF (ESP) - FK Krasnodar (RUS)
3:0
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)641112:413
2.Getafe CF (ESP)64028:412
3.FK Krasnodar (RUS)63037:119
4.Trabzonspor (TUR)60153:111
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)33009:19
2.Getafe CF (ESP)32014:16
3.FK Krasnodar (RUS)32015:36
4.Trabzonspor (TUR)30122:51
 TýmZVRPSB
1.Getafe CF (ESP)32014:36
2.FC Basilej (SUI)31113:34
3.FK Krasnodar (RUS)31022:83
4.Trabzonspor (TUR)30031:60

základní skupiny - skupina D

19.09.201918:55
PSV Eindhoven (NED) - Sporting CP (POR)
3:2
19.09.201918:55
LASK Linz (AUT) - Rosenborg BK (NOR)
1:0
03.10.201921:00
Sporting CP (POR) - LASK Linz (AUT)
2:1
03.10.201921:00
Rosenborg BK (NOR) - PSV Eindhoven (NED)
1:4
24.10.201921:00
Sporting CP (POR) - Rosenborg BK (NOR)
1:0
24.10.201921:00
PSV Eindhoven (NED) - LASK Linz (AUT)
0:0
07.11.201918:55
Rosenborg BK (NOR) - Sporting CP (POR)
0:2
07.11.201918:55
LASK Linz (AUT) - PSV Eindhoven (NED)
4:1
28.11.201921:00
Sporting CP (POR) - PSV Eindhoven (NED)
4:0
28.11.201921:00
Rosenborg BK (NOR) - LASK Linz (AUT)
1:2
12.12.201918:55
PSV Eindhoven (NED) - Rosenborg BK (NOR)
1:1
12.12.201918:55
LASK Linz (AUT) - Sporting CP (POR)
3:0
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)641111:413
2.Sporting CP (POR)640211:712
3.PSV Eindhoven (NED)62229:128
4.Rosenborg BK (NOR)60153:111
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)33008:19
2.Sporting CP (POR)33007:19
3.PSV Eindhoven (NED)31204:35
4.Rosenborg BK (NOR)30032:80
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)31113:34
2.Sporting CP (POR)31024:63
3.PSV Eindhoven (NED)31025:93
4.Rosenborg BK (NOR)30121:31

základní skupiny - skupina E

19.09.201918:55
Stade Rennes (FRA) - Celtic FC (SCO)
1:1
19.09.201918:55
CFR Cluj (ROU) - SS Lazio (ITA)
2:1
03.10.201921:00
SS Lazio (ITA) - Stade Rennes (FRA)
2:1
03.10.201921:00
Celtic FC (SCO) - CFR Cluj (ROU)
2:0
24.10.201921:00
Celtic FC (SCO) - SS Lazio (ITA)
2:1
24.10.201921:00
Stade Rennes (FRA) - CFR Cluj (ROU)
0:1
07.11.201918:55
SS Lazio (ITA) - Celtic FC (SCO)
1:2
07.11.201918:55
CFR Cluj (ROU) - Stade Rennes (FRA)
1:0
28.11.201921:00
SS Lazio (ITA) - CFR Cluj (ROU)
1:0
28.11.201921:00
Celtic FC (SCO) - Stade Rennes (FRA)
3:1
12.12.201918:55
Stade Rennes (FRA) - SS Lazio (ITA)
2:0
12.12.201918:55
CFR Cluj (ROU) - Celtic FC (SCO)
2:0
 TýmZVRPSB
1.Celtic FC (SCO)641110:613
2.CFR Cluj (ROU)64026:412
3.SS Lazio (ITA)62046:96
4.Stade Rennes (FRA)61145:84
 TýmZVRPSB
1.Celtic FC (SCO)33007:29
2.CFR Cluj (ROU)33005:19
3.SS Lazio (ITA)32014:36
4.Stade Rennes (FRA)31113:24
 TýmZVRPSB
1.Celtic FC (SCO)31113:44
2.CFR Cluj (ROU)31021:33
3.SS Lazio (ITA)30032:60
 Stade Rennes (FRA)30032:60

základní skupiny - skupina F

19.09.201918:55
Eintracht Frankfurt (GER) - Arsenal FC (ENG)
0:3
19.09.201918:55
Standard Lutych (BEL) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:0
03.10.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:1
03.10.201921:00
Arsenal FC (ENG) - Standard Lutych (BEL)
4:0
24.10.201921:00
Arsenal FC (ENG) - Vitória SC Guimarães (POR)
3:2
24.10.201921:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Standard Lutych (BEL)
2:1
06.11.201916:50
Vitória SC Guimarães (POR) - Arsenal FC (ENG)
1:1
07.11.201918:55
Standard Lutych (BEL) - Eintracht Frankfurt (GER)
2:1
28.11.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - Standard Lutych (BEL)
1:1
28.11.201921:00
Arsenal FC (ENG) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
12.12.201918:55
Eintracht Frankfurt (GER) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:3
12.12.201918:55
Standard Lutych (BEL) - Arsenal FC (ENG)
2:2

základní skupiny - skupina G

19.09.201921:00
FC Porto (POR) - BSC Young Boys (SUI)
2:1
19.09.201921:00
Rangers FC (SCO) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
03.10.201918:55
BSC Young Boys (SUI) - Rangers FC (SCO)
2:1
03.10.201918:55
Feyenoord Rotterdam (NED) - FC Porto (POR)
2:0
24.10.201918:55
FC Porto (POR) - Rangers FC (SCO)
1:1
24.10.201918:55
BSC Young Boys (SUI) - Feyenoord Rotterdam (NED)
2:0
07.11.201921:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
07.11.201921:00
Rangers FC (SCO) - FC Porto (POR)
2:0
28.11.201918:55
BSC Young Boys (SUI) - FC Porto (POR)
1:2
28.11.201918:55
Feyenoord Rotterdam (NED) - Rangers FC (SCO)
2:2
12.12.201921:00
FC Porto (POR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
3:2
12.12.201921:00
Rangers FC (SCO) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)63128:910
2.Rangers FC (SCO)62318:69
3.BSC Young Boys (SUI)62228:78
4.Feyenoord Rotterdam (NED)61237:95
 TýmZVRPSB
1.Rangers FC (SCO)32104:17
2.FC Porto (POR)32106:47
3.BSC Young Boys (SUI)32015:36
4.Feyenoord Rotterdam (NED)31205:35
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)31022:53
2.Rangers FC (SCO)30214:52
3.BSC Young Boys (SUI)30213:42
4.Feyenoord Rotterdam (NED)30032:60

základní skupiny - skupina H

19.09.201921:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - CSKA Moskva (RUS)
5:1
19.09.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
03.10.201918:55
CSKA Moskva (RUS) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:2
03.10.201918:55
Ferencvárosi TC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:3
24.10.201918:55
Ludogorec Razgrad (BUL) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:1
24.10.201918:55
CSKA Moskva (RUS) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:1
07.11.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Ludogorec Razgrad (BUL)
6:0
07.11.201921:00
Ferencvárosi TC (HUN) - CSKA Moskva (RUS)
0:0
28.11.201918:55
Ferencvárosi TC (HUN) - Espanyol Barcelona (ESP)
2:2
28.11.201918:55
CSKA Moskva (RUS) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
12.12.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - CSKA Moskva (RUS)
0:1
12.12.201921:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
 TýmZVRPSB
1.Espanyol Barcelona (ESP)632112:411
2.Ludogorec Razgrad (BUL)622210:108
3.Ferencvárosi TC (HUN)61415:77
4.CSKA Moskva (RUS)61233:95
 TýmZVRPSB
1.Espanyol Barcelona (ESP)31117:24
2.Ludogorec Razgrad (BUL)31116:34
3.Ferencvárosi TC (HUN)30212:52
4.CSKA Moskva (RUS)30121:41
 TýmZVRPSB
1.Espanyol Barcelona (ESP)32105:27
2.Ferencvárosi TC (HUN)31203:25
3.Ludogorec Razgrad (BUL)31114:74
4.CSKA Moskva (RUS)31112:54

základní skupiny - skupina I

19.09.201921:00
VfL Wolfsburg (GER) - PFK Oleksandrija (UKR)
3:1
19.09.201921:00
KAA Gent (BEL) - AS Saint-Étienne (FRA)
3:2
03.10.201918:55
AS Saint-Étienne (FRA) - VfL Wolfsburg (GER)
1:1
03.10.201918:55
PFK Oleksandrija (UKR) - KAA Gent (BEL)
1:1
24.10.201918:55
KAA Gent (BEL) - VfL Wolfsburg (GER)
2:2
24.10.201918:55
AS Saint-Étienne (FRA) - PFK Oleksandrija (UKR)
1:1
07.11.201921:00
VfL Wolfsburg (GER) - KAA Gent (BEL)
1:3
07.11.201921:00
PFK Oleksandrija (UKR) - AS Saint-Étienne (FRA)
2:2
28.11.201918:55
AS Saint-Étienne (FRA) - KAA Gent (BEL)
0:0
28.11.201918:55
PFK Oleksandrija (UKR) - VfL Wolfsburg (GER)
0:1
12.12.201921:00
VfL Wolfsburg (GER) - AS Saint-Étienne (FRA)
1:0
12.12.201921:00
KAA Gent (BEL) - PFK Oleksandrija (UKR)
2:1
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)633011:712
2.VfL Wolfsburg (GER)63219:711
3.AS Saint-Étienne (FRA)60426:84
4.PFK Oleksandrija (UKR)60336:103
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)32107:57
2.VfL Wolfsburg (GER)32015:46
3.AS Saint-Étienne (FRA)30302:23
4.PFK Oleksandrija (UKR)30213:42
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)31204:25
2.VfL Wolfsburg (GER)31204:35
3.AS Saint-Étienne (FRA)30124:61
4.PFK Oleksandrija (UKR)30123:61

základní skupiny - skupina J

19.09.201921:00
AS Řím (ITA) - Istanbul Başakşehir (TUR)
4:0
19.09.201921:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - Wolfsberger AC (AUT)
0:4
03.10.201918:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - Borussia Mönchengladbach (GER)
1:1
03.10.201918:55
Wolfsberger AC (AUT) - AS Řím (ITA)
1:1
24.10.201918:55
AS Řím (ITA) - Borussia Mönchengladbach (GER)
1:1
24.10.201918:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - Wolfsberger AC (AUT)
1:0
07.11.201921:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - AS Řím (ITA)
2:1
07.11.201921:00
Wolfsberger AC (AUT) - Istanbul Başakşehir (TUR)
0:3
28.11.201918:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - AS Řím (ITA)
0:3
28.11.201918:55
Wolfsberger AC (AUT) - Borussia Mönchengladbach (GER)
0:1
12.12.201921:00
AS Řím (ITA) - Wolfsberger AC (AUT)
2:2
12.12.201921:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - Istanbul Başakşehir (TUR)
1:2

základní skupiny - skupina K

19.09.201921:00
Wolverhampton Wanderers (ENG) - SC Braga (POR)
0:1
19.09.201921:00
Slovan Bratislava (SVK) - Beşiktaş JK (TUR)
4:2
03.10.201918:55
Beşiktaş JK (TUR) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
0:1
03.10.201918:55
SC Braga (POR) - Slovan Bratislava (SVK)
2:2
24.10.201918:55
Beşiktaş JK (TUR) - SC Braga (POR)
1:2
24.10.201918:55
Slovan Bratislava (SVK) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
1:2
07.11.201921:00
SC Braga (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
3:1
07.11.201921:00
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Slovan Bratislava (SVK)
1:0
28.11.201918:55
Beşiktaş JK (TUR) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
28.11.201918:55
SC Braga (POR) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
3:3
12.12.201921:00
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Beşiktaş JK (TUR)
4:0
12.12.201921:00
Slovan Bratislava (SVK) - SC Braga (POR)
2:4
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)642015:914
2.Wolverhampton Wanderers (ENG)641111:513
3.Slovan Bratislava (SVK)611410:134
4.Beşiktaş JK (TUR)61056:153
 TýmZVRPSB
1.Wolverhampton Wanderers (ENG)32015:16
2.SC Braga (POR)31208:65
3.Slovan Bratislava (SVK)31027:83
4.Beşiktaş JK (TUR)31023:43
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)33007:39
2.Wolverhampton Wanderers (ENG)32106:47
3.Slovan Bratislava (SVK)30123:51
4.Beşiktaş JK (TUR)30033:110

základní skupiny - skupina L

19.09.201921:00
Manchester United (ENG) - FC Astana (KAZ)
1:0
19.09.201921:00
FK Partizan (SRB) - AZ Alkmaar (NED)
2:2
03.10.201916:50
FC Astana (KAZ) - FK Partizan (SRB)
1:2
03.10.201918:55
AZ Alkmaar (NED) - Manchester United (ENG)
0:0
24.10.201918:55
FK Partizan (SRB) - Manchester United (ENG)
0:1
24.10.201918:55
AZ Alkmaar (NED) - FC Astana (KAZ)
6:0
07.11.201916:50
FC Astana (KAZ) - AZ Alkmaar (NED)
0:5
07.11.201921:00
Manchester United (ENG) - FK Partizan (SRB)
3:0
28.11.201916:50
FC Astana (KAZ) - Manchester United (ENG)
2:1
28.11.201918:55
AZ Alkmaar (NED) - FK Partizan (SRB)
2:2
12.12.201921:00
Manchester United (ENG) - AZ Alkmaar (NED)
4:0
12.12.201921:00
FK Partizan (SRB) - FC Astana (KAZ)
4:1
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)641110:213
2.AZ Alkmaar (NED)623115:89
3.FK Partizan (SRB)622210:108
4.FC Astana (KAZ)61054:193
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)33008:09
2.AZ Alkmaar (NED)31208:25
3.FK Partizan (SRB)31116:44
4.FC Astana (KAZ)31023:83
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)31117:64
2.Manchester United (ENG)31112:24
3.FK Partizan (SRB)31114:64
4.FC Astana (KAZ)30031:110
25.10. Gonalonsovo zranění není vážné
Maxime Gonalons by se měl v dohledné době vrátit do sestavy Granady. Záložník si ve čtvrtek poranil koleno a následně absolvoval podrobné vyšetření, které neodhalilo žádný vážnější problém. (lequipe.fr)
24.10. Karabach přivítá Villarreal v Istanbulu
Karabach se ve druhém kole skupinové fáze Evropské ligy střetne s Villarrealem a kvůli válečnému konfliktu nebude hrát na vlastním stadionu. Utkání bylo přeloženo do Turecka, uskuteční se v Istanbulu na stadionu Fatiha Terima. (sport-express.ru)
23.10. Çalhanoğlu by mohl hrát proti AS Řím
AC Milán čeká v pondělní ligové utkání s AS Řím, do kterého by mohl zasáhnout také Hakan Çalhanoğlu. Turecký reprezentant se zotavuje ze zranění kotníku a podle informací "Sky Sport Italia" není jeho pondělní start vyloučený. (football-italia.net)
23.10. Achmetov se vrátil do sestavy CSKA Moskva
Ilzat Achmetov odehrál závěrečné minuty včerejšího utkání na půdě Wolfsbergeru. Záložník patří CSKA Moskva a mimo hru byl od přelomu května a června, tehdy si vážně poranil rameno a musel na operaci. (sport-express.ru)
23.10. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava prvního hracího dne Evropské ligy: Dominik Livaković (Dinamo Záhřeb) - James Tavernier (Rangers), David Luiz (Arsenal), Juan Foyth (Villarreal), Simen Juklerød (Antverpy) - Karim Bellarabi (Leverkusen), Christoph Baumgartner (Hoffenheim), Nadiem Amiri (Leverkusen), Takefusa Kubo (Villarreal) - Darwin Núñez (Benfica), Yusuf Yazıcı (Lille). (uefa.com)
23.10. Asistence Lecjakse pomohla Omonii
Omonia Nikósie remizovala 1:1 na hřišti PAOKu Soluň, na čemž se podílel Jan Lecjaks. Český obránce asistoval u vedoucího gólu Erica Bauthéaca.
22.10. Soupeř ukázal vysokou kvalitu, řekl Kotal
Sparta po vyloučení neudržela s Lille krok a nakonec prohrála vysoko 1:4. "Hráčům jsem poděkoval, protože i přes nepříznivý výsledek se snažili a z toho pohledu jim nejde nic vytknout. Kromě začátku, kdy nás soupeř překvapil, tak jsme dobře kombinovali, dostali jsme se do hry, ale vyloučení to celé zhatilo. Mohli jsme hrát jen ze zatažené obrany a na protiútoky. Ve 45. minutě jsme dostali gól, který jsme dostat nemuseli, a celkově nám vývoj utkání moc nenahrával. Červenou kartou se to zlomilo, a i když jsme v deseti vyrovnali, tak soupeř ukázal, že má vysokou kvalitu, trpělivě kombinoval a hledal skulinu, až ji našel," uvedl trenér Václav Kotal. (ČTK)
22.10. Trpišovský: Selhali jsme v defenzivních situacích
Slavia nezvládla utkání v Izraeli a s Beer-Shevou prohrála 1:3. "Hodnocení zápasu je jednoduché, totálně jsme selhali v defenzivních situacích. Souhlasím s tím, že zápas rozhodlo naše počínaní v defenzivě po ztrátách míče. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. Do prvního inkasovaného gólu jsme soupeře v podstatě nepustili za půlku. Měli jsme tam šance, které jsme neproměnili, ale pak jsme zaspali. Na naší levé straně jsme nechali rozběhnutého hráče, neměli jsme obsazeného hráče v pokutovém území a dostali jsme gól, který určil ráz druhého poločasu. Zase jsme do něj dobře vstoupili, měli jsme tlak, dali jsme gól na 1:1. Vzápětí jde hráč sám na bránu, to je první varování. Pak dostaneme z našeho defenzivního pohledu neuvěřitelný gól na 2:1 a vzápětí ztratíme míč na 3:1. Zápas z mého pohledu ovlivnily dvě věci. První je, že jsme nedokázali proměnit šance, které jsme měli, tak, abychom vedli, což by nám umožnilo hrát do rychlého protiútoku, naopak jsme první inkasovali. Druhá věc je samozřejmě chování při obdržených brankách, protože soupeř měl čtyři útoky a dal z toho tři góly a jednou těsně minul branku," zhodnotil utkání slávistický kouč Jindřich Trpišovský. (ČTK)
22.10. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Braga - AEK Atény 3:0 (44. Galeno, 78. Paulinho, 88. R. Horta), Celtic - AC Milán 1:3 (76. Elyounoussi - 14. Krunić, 42. Díaz, 90+2. Hauge), Dinamo Záhřeb - Feyenoord 0:0, Hoffenheim - CZ Bělehrad 2:0 (64. Baumgartner, 90+3. Dabbur), Leicester - Zarja 3:0 (29. Maddison, 45. Barnes, 67. Iheanacho), Liberec - Gent 1:0 (29. Yusuf), Ludogorec - Antverpy 1:2 (46. Higinio - 63. Gerkens, 70. Refaelov), Maccabi Tel-Aviv - Karabach 1:0 (10. Cohen), Sparta - Lille 1:4 (47. Dočkal - 45+1., 60. a 75. Yazici, 66. Ikoné), Tottenham - LASK 3:0 (18. Lucas Moura, 27. vlastní Andrade, 84. Son), Villarreal - Sivasspor 5:3 (13. Kubo, 20. Bacca, 57. Foyth, 74. a 78. Alcácer - 33. Kayode, 44. M. Yatabaré, 64. Gradel), Wolfsberger - CSKA Moskva 1:1 (42. z penalty Liendl - 5. Gaich).
22.10. Sparťané vysoko podlehli Lille
Výsledek dnešního střetnutí Evropské ligy: Sparta - Lille 1:4 (47. Dočkal - 45+1., 60. a 75. Yazici, 66. Ikoné)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.10.
Hapoel Beer-Sheva - Slavia Praha
3:1
22.10.
NK Rijeka - Real Sociedad
0:1
22.10.
SSC Neapol - AZ Alkmaar
0:1
22.10.
PAOK Soluň - Omonia Nikósie
1:1
22.10.
PSV Eindhoven - Granada CF
1:2
22.10.
Lech Poznań - SL Benfica
2:4
22.10.
Standard Lutych - Rangers FC
0:2
22.10.
Rapid Vídeň - Arsenal FC
1:2
22.10.
Dundalk FC - Molde FK
1:2
22.10.
CSKA Sofia - CFR Cluj
0:2
22.10.
BSC Young Boys - AS Řím
1:2
22.10.
Bayer Leverkusen - OGC Nice
6:2
22.10.
Slovan Liberec - KAA Gent
1:0
22.10.
TSG Hoffenheim - FK Crvena Zvezda
2:0
22.10.
Celtic FC - AC Milán
1:3
22.10.
Sparta Praha - Lille OSC
1:4
22.10.
SC Braga - AEK Atény
3:0
22.10.
Leicester City - Zarja Luhansk
3:0
22.10.
Maccabi Tel-Aviv - Qarabağ Ağdam
1:0
22.10.
Villarreal CF - Sivasspor
5:3
22.10.
Tottenham Hotspur - LASK Linz
3:0
22.10.
Ludogorec Razgrad - Antverpy
1:2
22.10.
Dinamo Záhřeb - Feyenoord
0:0
22.10.
Wolfsberger AC - CSKA Moskva
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.10.18:55
Feyenoord - Wolfsberger AC
info
29.10.18:55
AC Milán - Sparta Praha
info
29.10.18:55
Lille OSC - Celtic FC
info
29.10.18:55
FK Crvena Zvezda - Slovan Liberec
info
29.10.18:55
KAA Gent - TSG Hoffenheim
info
29.10.18:55
CSKA Moskva - Dinamo Záhřeb
info
29.10.18:55
Royal Antverpy FC - Tottenham
info
29.10.18:55
LASK Linz - Ludogorec Razgrad
info
29.10.18:55
Sivasspor - Maccabi Tel-Aviv
info
29.10.18:55
Qarabağ Ağdam - Villarreal CF
info
29.10.18:55
Zarja Luhansk - SC Braga
info
29.10.18:55
AEK Atény - Leicester City
info
29.10.21:00
Omonia Nikósie - PSV Eindhoven
info
29.10.21:00
Real Sociedad - SSC Neapol
info
29.10.21:00
AZ Alkmaar - NK Rijeka
info
29.10.21:00
Granada CF - PAOK Soluň
info
29.10.21:00
Slavia Praha - Bayer Leverkusen
info
29.10.21:00
Rangers FC - Lech Poznań
info
29.10.21:00
SL Benfica - Standard Lutych
info
29.10.21:00
Molde FK - Rapid Vídeň
info
29.10.21:00
Arsenal FC - Dundalk FC
info
29.10.21:00
CFR Cluj - BSC Young Boys
info
29.10.21:00
AS Řím - CSKA Sofia
info
29.10.21:00
OGC Nice - Hapoel Beer-Sheva
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne utkání Slavie s Leverkusenem?
Hlasovat