předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.07.201917:55
St Joseph's FC (GIB) - Rangers FC (SCO)
0:4
09.07.201918:00
Gzira United (MLT) - Hajduk Split (CRO)
0:2
09.07.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - OFK Titograd (MNE)
4:0
10.07.201917:55
Jeunesse Esch (LUX) - Tobol Kostanaj (KAZ)
0:0
11.07.201915:30
Pyunik Jerevan (ARM) - FK Shkupi (MKD)
3:3
11.07.201916:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - Torpedo Kutaisi (GEO)
1:0
11.07.201916:45
FK Ventspils (LAT) - Teuta Durrës (ALB)
3:0
11.07.201917:00
Alashkert FC (ARM) - Makedonija GP Skopje (MKD)
3:1
11.07.201917:30
KF Laçi (ALB) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
11.07.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - Petrocub Hîncești (MDA)
1:0
11.07.201917:30
Trans Narva (EST) - Budućnost Podgorica (MNE)
0:2
11.07.201918:00
Flora Tallinn (EST) - Radnički Niš (SRB)
2:0
11.07.201918:00
Säbail FK (AZE) - CSU Craiova (ROU)
2:3
11.07.201918:00
KuPS Kuopio (FIN) - FK Vitebsk (BLR)
2:0
11.07.201918:30
MFK Ružomberok (SVK) - Levski Sofia (BUL)
0:2
11.07.201918:30
FK Riteriai (LTU) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:1
11.07.201918:30
Balzan Youths (MLT) - NK Domžale (SLO)
3:4
11.07.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Hibernians FC (MLT)
1:0
11.07.201919:00
Radnik Bijeljina (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
11.07.201919:00
FK Liepāja (LAT) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
11.07.201919:00
Brøndby IF (DEN) - Inter Turku (FIN)
4:1
11.07.201919:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - UE Engordany (AND)
6:0
11.07.201919:00
Kauno Žalgiris (LTU) - Apollon Limassol (CYP)
0:2
11.07.201919:00
Speranţa Nisporeni (MDA) - Neftçi Baku (AZE)
0:3
11.07.201919:00
Fudbalska Akademija Pandev (MKD) - Zrinjski Mostar (BIH)
0:3
11.07.201919:00
Molde FK (NOR) - KR Reykjavík (ISL)
7:1
11.07.201919:00
Crusaders FC (NIR) - B36 Tórshavn (FRO)
2:0
11.07.201919:00
Debreceni VSC (HUN) - FK Kukësi (ALB)
3:0
11.07.201919:00
Maccabi Haifa (ISR) - NŠ Mura (SLO)
2:0
11.07.201919:00
SK Brann (NOR) - Shamrock Rovers (IRL)
2:2
11.07.201919:00
Malmö FF (SWE) - Ballymena United (NIR)
7:0
11.07.201919:30
Fola Esch (LUX) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:2
11.07.201920:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Kilmarnock FC (SCO)
1:2
11.07.201920:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Rīgas Futbola skola (LAT)
2:3
11.07.201920:30
DAC Dunajská Streda (SVK) - KS Cracovia (POL)
1:1
11.07.201920:30
Zeta Golubovci (MNE) - MOL Fehérvár FC (HUN)
1:5
11.07.201920:30
FCSB (ROU) - Milsami Orhei (MDA)
2:0
11.07.201920:30
FK Čukarički (SRB) - Banants Jerevan (ARM)
3:0
11.07.201920:30
Europa FC (GIB) - Legia Varšava (POL)
0:0
11.07.201920:45
Cliftonville FC (NIR) - FK Haugesund (NOR)
0:1
11.07.201920:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - IFK Norrköping (SWE)
0:2
11.07.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
2:1
11.07.201920:45
Cork City (IRL) - Progrès Niedercorn (LUX)
0:2
11.07.201921:00
Široki Brijeg (BIH) - Kairat Almaty (KAZ)
1:2
11.07.201921:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Žalgiris Vilnius (LTU)
3:1
11.07.201922:00
Stjarnan FC (ISL) - Levadia Tallinn (EST)
2:1
11.07.201922:00
Breidablik UBK (ISL) - FC Vaduz (LIE)
0:0

předkola - 1. předkolo - odvety

16.07.201917:00
Banants Jerevan (ARM) - FK Čukarički (SRB)
0:5
16.07.201919:00
KÍ Klaksvík (FRO) - FK Riteriai (LTU)
0:0
16.07.201920:30
OFK Titograd (MNE) - CSKA Sofia (BUL)
0:0
17.07.201918:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Fola Esch (LUX)
2:1
18.07.201914:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Jeunesse Esch (LUX)
1:1
18.07.201916:30
Makedonija GP Skopje (MKD) - Alashkert FC (ARM)
0:3
18.07.201916:30
Kairat Almaty (KAZ) - Široki Brijeg (BIH)
2:1
18.07.201917:00
Teuta Durrës (ALB) - FK Ventspils (LAT)
1:0
18.07.201917:30
Inter Turku (FIN) - Brøndby IF (DEN)
2:0
18.07.201918:00
Levadia Tallinn (EST) - Stjarnan FC (ISL)
3:2e
18.07.201918:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:2
18.07.201918:00
CSU Craiova (ROU) - Säbail FK (AZE)
3:2
18.07.201918:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Aberdeen FC (SCO)
1:2
18.07.201918:30
Dinamo Minsk (BLR) - FK Liepāja (LAT)
1:2
18.07.201918:30
Levski Sofia (BUL) - MFK Ružomberok (SVK)
2:0
18.07.201919:00
Milsami Orhei (MDA) - FCSB (ROU)
1:2
18.07.201919:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
0:2
18.07.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Kauno Žalgiris (LTU)
4:0
18.07.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Fudbalska Akademija Pandev (MKD)
3:0
18.07.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Speranţa Nisporeni (MDA)
6:0
18.07.201919:00
KS Cracovia (POL) - DAC Dunajská Streda (SVK)
2:2e
18.07.201919:00
FC Vaduz (LIE) - Breidablik UBK (ISL)
2:1
18.07.201919:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:1
18.07.201919:00
FK Haugesund (NOR) - Cliftonville FC (NIR)
5:1
18.07.201919:00
Petrocub Hîncești (MDA) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
18.07.201919:30
Progrès Niedercorn (LUX) - Cork City (IRL)
1:2
18.07.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - KF Laçi (ALB)
1:0
18.07.201919:30
UE Engordany (AND) - Dinamo Tbilisi (GEO)
0:1
18.07.201920:00
MOL Fehérvár FC (HUN) - Zeta Golubovci (MNE)
0:0
18.07.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
18.07.201920:00
Hibernians FC (MLT) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:1
18.07.201920:00
B36 Tórshavn (FRO) - Crusaders FC (NIR)
2:3
18.07.201920:00
FK Kukësi (ALB) - Debreceni VSC (HUN)
1:1
18.07.201920:00
NŠ Mura (SLO) - Maccabi Haifa (ISR)
2:3
18.07.201920:00
Hajduk Split (CRO) - Gzira United (MLT)
1:3
18.07.201920:30
FK Shkupi (MKD) - Pyunik Jerevan (ARM)
1:2
18.07.201920:30
FK Vitebsk (BLR) - KuPS Kuopio (FIN)
1:1
18.07.201920:45
Kilmarnock FC (SCO) - Connah's Quay Nomads (WAL)
0:2
18.07.201920:45
Spartak Trnava (SVK) - Radnik Bijeljina (BIH)
3:0p
18.07.201920:45
Budućnost Podgorica (MNE) - Trans Narva (EST)
4:1
18.07.201920:45
NK Domžale (SLO) - Balzan Youths (MLT)
1:0
18.07.201920:45
Radnički Niš (SRB) - Flora Tallinn (EST)
2:2
18.07.201920:45
Rangers FC (SCO) - St Joseph's FC (GIB)
6:0
18.07.201920:45
Ballymena United (NIR) - Malmö FF (SWE)
0:4
18.07.201921:00
Legia Varšava (POL) - Europa FC (GIB)
3:0
18.07.201921:00
Shamrock Rovers (IRL) - SK Brann (NOR)
2:1
18.07.201921:00
KR Reykjavík (ISL) - Molde FK (NOR)
0:0
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.16:00
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.17:00
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.19:00
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.19:00
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.19:30
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.19:30
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.19:45
FC Kodaň - Riga FC
info
22.08.20:00
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.20:00
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.20:30
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.20:30
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.20:30
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.20:30
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.20:30
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.20:45
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.20:45
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.20:45
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.21:00
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.21:00
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.21:00
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.21:00
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat