předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.07.201917:55
St Joseph's FC (GIB) - Rangers FC (SCO)
0:4
09.07.201918:00
Gzira United (MLT) - Hajduk Split (CRO)
0:2
09.07.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - OFK Titograd (MNE)
4:0
10.07.201917:55
Jeunesse Esch (LUX) - Tobol Kostanaj (KAZ)
0:0
11.07.201915:30
Pyunik Jerevan (ARM) - FK Shkupi (MKD)
3:3
11.07.201916:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - Torpedo Kutaisi (GEO)
1:0
11.07.201916:45
FK Ventspils (LAT) - Teuta Durrës (ALB)
3:0
11.07.201917:00
Alashkert FC (ARM) - Makedonija GP Skopje (MKD)
3:1
11.07.201917:30
KF Laçi (ALB) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
11.07.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - Petrocub Hîncești (MDA)
1:0
11.07.201917:30
Trans Narva (EST) - Budućnost Podgorica (MNE)
0:2
11.07.201918:00
Flora Tallinn (EST) - Radnički Niš (SRB)
2:0
11.07.201918:00
Säbail FK (AZE) - CSU Craiova (ROU)
2:3
11.07.201918:00
KuPS Kuopio (FIN) - FK Vitebsk (BLR)
2:0
11.07.201918:30
MFK Ružomberok (SVK) - Levski Sofia (BUL)
0:2
11.07.201918:30
FK Riteriai (LTU) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:1
11.07.201918:30
Balzan Youths (MLT) - NK Domžale (SLO)
3:4
11.07.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Hibernians FC (MLT)
1:0
11.07.201919:00
Radnik Bijeljina (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
11.07.201919:00
FK Liepāja (LAT) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
11.07.201919:00
Brøndby IF (DEN) - Inter Turku (FIN)
4:1
11.07.201919:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - UE Engordany (AND)
6:0
11.07.201919:00
Kauno Žalgiris (LTU) - Apollon Limassol (CYP)
0:2
11.07.201919:00
Speranţa Nisporeni (MDA) - Neftçi Baku (AZE)
0:3
11.07.201919:00
Fudbalska Akademija Pandev (MKD) - Zrinjski Mostar (BIH)
0:3
11.07.201919:00
Molde FK (NOR) - KR Reykjavík (ISL)
7:1
11.07.201919:00
Crusaders FC (NIR) - B36 Tórshavn (FRO)
2:0
11.07.201919:00
Debreceni VSC (HUN) - FK Kukësi (ALB)
3:0
11.07.201919:00
Maccabi Haifa (ISR) - NŠ Mura (SLO)
2:0
11.07.201919:00
SK Brann (NOR) - Shamrock Rovers (IRL)
2:2
11.07.201919:00
Malmö FF (SWE) - Ballymena United (NIR)
7:0
11.07.201919:30
Fola Esch (LUX) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:2
11.07.201920:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Kilmarnock FC (SCO)
1:2
11.07.201920:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Rīgas Futbola skola (LAT)
2:3
11.07.201920:30
DAC Dunajská Streda (SVK) - KS Cracovia (POL)
1:1
11.07.201920:30
Zeta Golubovci (MNE) - MOL Fehérvár FC (HUN)
1:5
11.07.201920:30
FCSB (ROU) - Milsami Orhei (MDA)
2:0
11.07.201920:30
FK Čukarički (SRB) - FC Urartu (ARM)
3:0
11.07.201920:30
Europa FC (GIB) - Legia Varšava (POL)
0:0
11.07.201920:45
Cliftonville FC (NIR) - FK Haugesund (NOR)
0:1
11.07.201920:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - IFK Norrköping (SWE)
0:2
11.07.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
2:1
11.07.201920:45
Cork City (IRL) - Progrès Niedercorn (LUX)
0:2
11.07.201921:00
Široki Brijeg (BIH) - Kairat Almaty (KAZ)
1:2
11.07.201921:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Žalgiris Vilnius (LTU)
3:1
11.07.201922:00
Stjarnan FC (ISL) - Levadia Tallinn (EST)
2:1
11.07.201922:00
Breidablik UBK (ISL) - FC Vaduz (LIE)
0:0

předkola - 1. předkolo - odvety

16.07.201917:00
FC Urartu (ARM) - FK Čukarički (SRB)
0:5
16.07.201919:00
KÍ Klaksvík (FRO) - FK Riteriai (LTU)
0:0
16.07.201920:30
OFK Titograd (MNE) - CSKA Sofia (BUL)
0:0
17.07.201918:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Fola Esch (LUX)
2:1
18.07.201914:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Jeunesse Esch (LUX)
1:1
18.07.201916:30
Makedonija GP Skopje (MKD) - Alashkert FC (ARM)
0:3
18.07.201916:30
Kairat Almaty (KAZ) - Široki Brijeg (BIH)
2:1
18.07.201917:00
Teuta Durrës (ALB) - FK Ventspils (LAT)
1:0
18.07.201917:30
Inter Turku (FIN) - Brøndby IF (DEN)
2:0
18.07.201918:00
Levadia Tallinn (EST) - Stjarnan FC (ISL)
3:2e
18.07.201918:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:2
18.07.201918:00
CSU Craiova (ROU) - Säbail FK (AZE)
3:2
18.07.201918:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Aberdeen FC (SCO)
1:2
18.07.201918:30
Dinamo Minsk (BLR) - FK Liepāja (LAT)
1:2
18.07.201918:30
Levski Sofia (BUL) - MFK Ružomberok (SVK)
2:0
18.07.201919:00
Milsami Orhei (MDA) - FCSB (ROU)
1:2
18.07.201919:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
0:2
18.07.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Kauno Žalgiris (LTU)
4:0
18.07.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Fudbalska Akademija Pandev (MKD)
3:0
18.07.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Speranţa Nisporeni (MDA)
6:0
18.07.201919:00
KS Cracovia (POL) - DAC Dunajská Streda (SVK)
2:2e
18.07.201919:00
FC Vaduz (LIE) - Breidablik UBK (ISL)
2:1
18.07.201919:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:1
18.07.201919:00
FK Haugesund (NOR) - Cliftonville FC (NIR)
5:1
18.07.201919:00
Petrocub Hîncești (MDA) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
18.07.201919:30
Progrès Niedercorn (LUX) - Cork City (IRL)
1:2
18.07.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - KF Laçi (ALB)
1:0
18.07.201919:30
UE Engordany (AND) - Dinamo Tbilisi (GEO)
0:1
18.07.201920:00
MOL Fehérvár FC (HUN) - Zeta Golubovci (MNE)
0:0
18.07.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
18.07.201920:00
Hibernians FC (MLT) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:1
18.07.201920:00
B36 Tórshavn (FRO) - Crusaders FC (NIR)
2:3
18.07.201920:00
FK Kukësi (ALB) - Debreceni VSC (HUN)
1:1
18.07.201920:00
NŠ Mura (SLO) - Maccabi Haifa (ISR)
2:3
18.07.201920:00
Hajduk Split (CRO) - Gzira United (MLT)
1:3
18.07.201920:30
FK Shkupi (MKD) - Pyunik Jerevan (ARM)
1:2
18.07.201920:30
FK Vitebsk (BLR) - KuPS Kuopio (FIN)
1:1
18.07.201920:45
Kilmarnock FC (SCO) - Connah's Quay Nomads (WAL)
0:2
18.07.201920:45
Spartak Trnava (SVK) - Radnik Bijeljina (BIH)
3:0p
18.07.201920:45
Budućnost Podgorica (MNE) - Trans Narva (EST)
4:1
18.07.201920:45
NK Domžale (SLO) - Balzan Youths (MLT)
1:0
18.07.201920:45
Radnički Niš (SRB) - Flora Tallinn (EST)
2:2
18.07.201920:45
Rangers FC (SCO) - St Joseph's FC (GIB)
6:0
18.07.201920:45
Ballymena United (NIR) - Malmö FF (SWE)
0:4
18.07.201921:00
Legia Varšava (POL) - Europa FC (GIB)
3:0
18.07.201921:00
Shamrock Rovers (IRL) - SK Brann (NOR)
2:1
18.07.201921:00
KR Reykjavík (ISL) - Molde FK (NOR)
0:0
10:14 Pavkov testován pozitivně na covid
Kabinu Crvene zvezdy před čtvrtečním kláním s Midtjyllandem decimují různé zdravotní problémy a ke Kataiovi se Živkovićem se nyní zařadil také jiný potenciální tahoun ofenzivy Milan Pavkov, který byl v úterý testován pozitivně na koronavirus a kouč Dejan Stanković už předem jeho start ve čtvrtek vyloučil. (zurnal.rs)
09:40 Golovin si na návrat ještě počká
Aleksandr Golovin si na své konto připíše další absenci, záložník AS Monaco ještě není stoprocentně fit po svalovém zranění a s týmem necestuje do Nizozemska k souboji s PSV Eindhoven. (sport-express.ru)
20.10. Sturm Graz zřejmě bez kapitána
Na marodce Sturmu Graz je Stefan Hierländer. Záložník a kapitán rakouského klubu si poranil koleno a je zde jenom hodně malá šance, že by mohl nastoupit zítra proti Realu Sociedad. (kicker.de)
20.10. Midtjylland bez dvojice Brazilců
Stoper Juninho se opět vrací na marodku dánského Midtjyllandu, spolu s ním se tam však kvůli poraněnému kotníku zhruba na měsíc odebírá Júnior Brumado. Ten přitom v deseti startech v Superligaen z křídla zamířil přesně už sedmkrát, a bude tak velkým oslabením hned ve čtvrtek proti Crvene zvezdě. (zurnal.rs)
20.10. Evropská liga - výsledek
Výsledek dnešního zápasu Evropské ligy: Spartak Moskva - Leicester 3:4 (11. a 86. Sobolev, 44. Larsson - 45., 48., 54. a 79. Daka).
20.10. Souček bude na Gent připravený
Manažer David Moyes z West Hamu věří, že bude moci do čtvrtečního zápasu Evropské ligy s Gentem počítat i s českým záložníkem Tomášem Součkem. Šestadvacetiletý reprezentant nedohrál poslední ligový duel s Evertonem kvůli zranění v obličeji, podle zkušeného kouče by ale měl být po drobném chirurgickém zákroku připravený. "Tomáš je v pořádku," citoval Moyese oficiální web londýnského klubu. "Ty různé stehy mu však určitě nebyly příjemné," doplnil. (ČTK)
20.10. Palacios bude připraven na Betis
Bayer Leverkusen může pro utkání Evropské ligy proti Realu Betis počítat i s Exequielem Palaciosem. Argentinec mužstvu chyběl od konce září, nyní je ale dostatečně fit, aby se vešel do zápasové nominace. (marca.com)
20.10. Lyon v Praze bez dvou útočníků
Lyon zveřejnil nominaci na zápas proti Spartě a na seznamu chybějí dva útočníci. Doma zůstanou Moussa Dembélé (holeň) a Islam Slimani (stehenní sval). (lequipe.fr)
19.10. Vardy vynechal trénink Leicesteru
Leicesteru City by ve středečním zápase Evropské ligy na půdě moskevského Spartaku mohl chybět také Jamie Vardy. Anglický útočník z neupřesněných důvodů vynechal dnešní trénink. (sport-express.ru)
19.10. Pérez zítra neohrozí Spartak Moskva
Leicesteru City v zítřejším duelu Evropské ligy na půdě Spartaku Moskva nepomůže Ayoze Pérez. Španělský útočník se necítil dobře, proto zůstal v Anglii. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
19.10.
Celtic FC - Ferencvárosi TC
2:0
20.10.
Spartak Moskva - Leicester City
3:4
Všechny zápasy
Následující zápasy
21.10.18:45
Fenerbahçe SK - Antverpy
info
21.10.18:45
SS Lazio - Olympique Marseille
info
21.10.18:45
Ludogorec Razgrad - SC Braga
info
21.10.18:45
FC Midtjylland - FK Crvena Zvezda
info
21.10.18:45
Real Betis - Bayer Leverkusen
info
21.10.18:45
Rapid Vídeň - Dinamo Záhřeb
info
21.10.21:00
Sparta Praha - Olympique Lyon
info
21.10.21:00
Rangers FC - Brøndby IF
info
21.10.21:00
PSV Eindhoven - AS Monaco
info
21.10.21:00
SK Sturm Graz - Real Sociedad
info
21.10.21:00
SSC Neapol - Legia Varšava
info
21.10.21:00
E. Frankfurt - Olympiakos Pireus
info
21.10.21:00
Lokomotiv Moskva - Galatasaray SK
info
21.10.21:00
West Ham United - KRC Genk
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne utkání Sparta - Lyon
Hlasovat