FC Luzern Švýcarsko - FC Luzern - Zprávy

Další články

Frýdek prodloužil smlouvu v Lucernu

Český fotbalista Martin Frýdek bude nadále pokračovat v Lucernu. Třicetiletý obránce či záložník se švýcarským klubem prodloužil o další dva roky smlouvu, která by mu vypršela letos v létě. ČTK o tom informovala agentura Sport Invest, která hráče zastupuje.

Badstuber odešel z Luzernu, se švýcarským klubem ukončil smlouvu

Volným hráčem je od včerejšího večera Holger Badstuber. Už dvaatřicetiletý obránce na podzim oblékal dres švýcarského Luzernu a s vedením nyní ukončil smlouvu platnou do konce sezony, ani jedna strana nesdělila konkrétní důvody...

Frýdek si zlomil zánártní kůstku, Lucernu bude chybět několik týdnů

Český fotbalista Martin Frýdek z Lucernu si zlomil zánártní kůstku na levé noze a čeká ho několikatýdenní pauza. Informoval o tom švýcarský klub i agentura Sport Invest, která hráče zastupuje.

Frýdek touží první sezonu v Lucernu zakončit s pohárem, Spartě pod Vrbou věří

Český fotbalista Martin Frýdek je ve Švýcarsku nadšený a svou první sezonu s Lucernem by rád korunoval vítězstvím v poháru. Krajní obránce věří, že jeho bývalý tým Sparta pod trenérem Pavlem Vrbou půjde nahoru a v příštím ročníku bude dominantní Slavii zdatnějším konkurentem.

Frýdek po konci ve Spartě podepsal dvouletou smlouvu s Lucernem

Martin Frýdek po konci angažmá v pražské Spartě zamířil do Lucernu. Osmadvacetiletý záložník či obránce se švýcarským klubem podepsal dvouletou smlouvu.

Nespokojený Babbel po sezoně opustí kormidlo Luzernu

Evropské kluby mohou s ohledem na nadcházející léto zpozornět, volný totiž bude trenér Markus Babbel. Bývalý dlouholetý obránce Bayernu Mnichov kvůli neshodám s vedením po čtyřech sezonách skončí na lavičce švýcarského Luzernu...

LUSTRINELLI ODCHÁZÍ DO LUZERNU

Zhruba jedenáct měsíců trvalo angažmá Maura Lustrinelliho v pražské Spartě. 30letý útočník se vrací zpět do Švýcarska, kde se dohodl na smlouvě s FC Luzern. Letenští za něho již mají vyhlédnutou náhradu v podobě Marka Kuliče...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele