předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.07.201917:55
St Joseph's FC (GIB) - Rangers FC (SCO)
0:4
09.07.201918:00
Gzira United (MLT) - Hajduk Split (CRO)
0:2
09.07.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - OFK Titograd (MNE)
4:0
10.07.201917:55
Jeunesse Esch (LUX) - Tobol Kostanaj (KAZ)
0:0
11.07.201915:30
Pyunik Jerevan (ARM) - FK Shkupi (MKD)
3:3
11.07.201916:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - Torpedo Kutaisi (GEO)
1:0
11.07.201916:45
FK Ventspils (LAT) - Teuta Durrës (ALB)
3:0
11.07.201917:00
Alashkert FC (ARM) - Makedonija GP Skopje (MKD)
3:1
11.07.201917:30
KF Laçi (ALB) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
11.07.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - Petrocub Hîncești (MDA)
1:0
11.07.201917:30
Trans Narva (EST) - Budućnost Podgorica (MNE)
0:2
11.07.201918:00
Flora Tallinn (EST) - Radnički Niš (SRB)
2:0
11.07.201918:00
Säbail FK (AZE) - CSU Craiova (ROU)
2:3
11.07.201918:00
KuPS Kuopio (FIN) - FK Vitebsk (BLR)
2:0
11.07.201918:30
MFK Ružomberok (SVK) - Levski Sofia (BUL)
0:2
11.07.201918:30
FK Riteriai (LTU) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:1
11.07.201918:30
Balzan Youths (MLT) - NK Domžale (SLO)
3:4
11.07.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Hibernians FC (MLT)
1:0
11.07.201919:00
Radnik Bijeljina (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
11.07.201919:00
FK Liepāja (LAT) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
11.07.201919:00
Brøndby IF (DEN) - Inter Turku (FIN)
4:1
11.07.201919:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - UE Engordany (AND)
6:0
11.07.201919:00
Kauno Žalgiris (LTU) - Apollon Limassol (CYP)
0:2
11.07.201919:00
Speranţa Nisporeni (MDA) - Neftçi Baku (AZE)
0:3
11.07.201919:00
Fudbalska Akademija Pandev (MKD) - Zrinjski Mostar (BIH)
0:3
11.07.201919:00
Molde FK (NOR) - KR Reykjavík (ISL)
7:1
11.07.201919:00
Crusaders FC (NIR) - B36 Tórshavn (FRO)
2:0
11.07.201919:00
Debreceni VSC (HUN) - FK Kukësi (ALB)
3:0
11.07.201919:00
Maccabi Haifa (ISR) - NŠ Mura (SLO)
2:0
11.07.201919:00
SK Brann (NOR) - Shamrock Rovers (IRL)
2:2
11.07.201919:00
Malmö FF (SWE) - Ballymena United (NIR)
7:0
11.07.201919:30
Fola Esch (LUX) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:2
11.07.201920:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Kilmarnock FC (SCO)
1:2
11.07.201920:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Rīgas Futbola skola (LAT)
2:3
11.07.201920:30
DAC Dunajská Streda (SVK) - KS Cracovia (POL)
1:1
11.07.201920:30
Zeta Golubovci (MNE) - MOL Fehérvár FC (HUN)
1:5
11.07.201920:30
FCSB (ROU) - Milsami Orhei (MDA)
2:0
11.07.201920:30
FK Čukarički (SRB) - FC Urartu (ARM)
3:0
11.07.201920:30
Europa FC (GIB) - Legia Varšava (POL)
0:0
11.07.201920:45
Cliftonville FC (NIR) - FK Haugesund (NOR)
0:1
11.07.201920:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - IFK Norrköping (SWE)
0:2
11.07.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
2:1
11.07.201920:45
Cork City (IRL) - Progrès Niedercorn (LUX)
0:2
11.07.201921:00
Široki Brijeg (BIH) - Kairat Almaty (KAZ)
1:2
11.07.201921:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Žalgiris Vilnius (LTU)
3:1
11.07.201922:00
Stjarnan FC (ISL) - Levadia Tallinn (EST)
2:1
11.07.201922:00
Breidablik UBK (ISL) - FC Vaduz (LIE)
0:0

předkola - 1. předkolo - odvety

16.07.201917:00
FC Urartu (ARM) - FK Čukarički (SRB)
0:5
16.07.201919:00
KÍ Klaksvík (FRO) - FK Riteriai (LTU)
0:0
16.07.201920:30
OFK Titograd (MNE) - CSKA Sofia (BUL)
0:0
17.07.201918:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Fola Esch (LUX)
2:1
18.07.201914:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Jeunesse Esch (LUX)
1:1
18.07.201916:30
Makedonija GP Skopje (MKD) - Alashkert FC (ARM)
0:3
18.07.201916:30
Kairat Almaty (KAZ) - Široki Brijeg (BIH)
2:1
18.07.201917:00
Teuta Durrës (ALB) - FK Ventspils (LAT)
1:0
18.07.201917:30
Inter Turku (FIN) - Brøndby IF (DEN)
2:0
18.07.201918:00
Levadia Tallinn (EST) - Stjarnan FC (ISL)
3:2e
18.07.201918:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:2
18.07.201918:00
CSU Craiova (ROU) - Säbail FK (AZE)
3:2
18.07.201918:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Aberdeen FC (SCO)
1:2
18.07.201918:30
Dinamo Minsk (BLR) - FK Liepāja (LAT)
1:2
18.07.201918:30
Levski Sofia (BUL) - MFK Ružomberok (SVK)
2:0
18.07.201919:00
Milsami Orhei (MDA) - FCSB (ROU)
1:2
18.07.201919:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
0:2
18.07.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Kauno Žalgiris (LTU)
4:0
18.07.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Fudbalska Akademija Pandev (MKD)
3:0
18.07.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Speranţa Nisporeni (MDA)
6:0
18.07.201919:00
KS Cracovia (POL) - DAC Dunajská Streda (SVK)
2:2e
18.07.201919:00
FC Vaduz (LIE) - Breidablik UBK (ISL)
2:1
18.07.201919:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:1
18.07.201919:00
FK Haugesund (NOR) - Cliftonville FC (NIR)
5:1
18.07.201919:00
Petrocub Hîncești (MDA) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
18.07.201919:30
Progrès Niedercorn (LUX) - Cork City (IRL)
1:2
18.07.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - KF Laçi (ALB)
1:0
18.07.201919:30
UE Engordany (AND) - Dinamo Tbilisi (GEO)
0:1
18.07.201920:00
MOL Fehérvár FC (HUN) - Zeta Golubovci (MNE)
0:0
18.07.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
18.07.201920:00
Hibernians FC (MLT) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:1
18.07.201920:00
B36 Tórshavn (FRO) - Crusaders FC (NIR)
2:3
18.07.201920:00
FK Kukësi (ALB) - Debreceni VSC (HUN)
1:1
18.07.201920:00
NŠ Mura (SLO) - Maccabi Haifa (ISR)
2:3
18.07.201920:00
Hajduk Split (CRO) - Gzira United (MLT)
1:3
18.07.201920:30
FK Shkupi (MKD) - Pyunik Jerevan (ARM)
1:2
18.07.201920:30
FK Vitebsk (BLR) - KuPS Kuopio (FIN)
1:1
18.07.201920:45
Kilmarnock FC (SCO) - Connah's Quay Nomads (WAL)
0:2
18.07.201920:45
Spartak Trnava (SVK) - Radnik Bijeljina (BIH)
3:0p
18.07.201920:45
Budućnost Podgorica (MNE) - Trans Narva (EST)
4:1
18.07.201920:45
NK Domžale (SLO) - Balzan Youths (MLT)
1:0
18.07.201920:45
Radnički Niš (SRB) - Flora Tallinn (EST)
2:2
18.07.201920:45
Rangers FC (SCO) - St Joseph's FC (GIB)
6:0
18.07.201920:45
Ballymena United (NIR) - Malmö FF (SWE)
0:4
18.07.201921:00
Legia Varšava (POL) - Europa FC (GIB)
3:0
18.07.201921:00
Shamrock Rovers (IRL) - SK Brann (NOR)
2:1
18.07.201921:00
KR Reykjavík (ISL) - Molde FK (NOR)
0:0

předkola - 2. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

25.07.201915:30
Pyunik Jerevan (ARM) - FK Jablonec (CZE)
2:1
25.07.201916:45
FK Ventspils (LAT) - Gzira United (MLT)
4:0
25.07.201917:00
FK Qäbälä (AZE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
0:2
25.07.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - Levski Sofia (BUL)
3:0
25.07.201918:30
FC Utrecht (NED) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
25.07.201918:45
Chikhura Sachkhere (GEO) - Aberdeen FC (SCO)
1:1
25.07.201918:55
Honvéd Budapešť (HUN) - CSU Craiova (ROU)
0:0
25.07.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Esbjerg fB (DEN)
2:0
25.07.201919:00
Molde FK (NOR) - FK Čukarički (SRB)
0:0
25.07.201919:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
1:1
25.07.201919:00
Flora Tallinn (EST) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
25.07.201919:00
Yeni Malatyaspor (TUR) - Olimpija Lublaň (SLO)
2:2
25.07.201919:00
Alashkert FC (ARM) - FCSB (ROU)
0:3
25.07.201919:00
Lechia Gdańsk (POL) - Brøndby IF (DEN)
2:1
25.07.201919:00
FK Haugesund (NOR) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0
25.07.201919:00
Arsenal Tula (RUS) - Neftçi Baku (AZE)
0:1
25.07.201919:30
Connah's Quay Nomads (WAL) - FK Partizan (SRB)
0:1
25.07.201919:30
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
25.07.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
2:0
25.07.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - NK Osijek (CRO)
1:0
25.07.201920:00
MOL Fehérvár FC (HUN) - FC Vaduz (LIE)
1:0
25.07.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - FK Liepāja (LAT)
2:0
25.07.201920:15
FC Luzern (SUI) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:0
25.07.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - BK Häcken (SWE)
0:0
25.07.201920:30
KAA Gent (BEL) - Viitorul Constanţa (ROU)
6:3
25.07.201920:30
Aris Soluň (GRE) - AEL Limassol (CYP)
0:0
25.07.201920:30
Jeunesse Esch (LUX) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:1
25.07.201920:30
DAC Dunajská Streda (SVK) - Atromitos FC (GRE)
1:2
25.07.201920:45
Rangers FC (SCO) - Progrès Niedercorn (LUX)
2:0
25.07.201920:45
Budućnost Podgorica (MNE) - Zarja Luhansk (UKR)
1:3
25.07.201920:45
Racing Strasbourg (FRA) - Maccabi Haifa (ISR)
3:1
25.07.201920:45
NK Domžale (SLO) - Malmö FF (SWE)
2:2
25.07.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Crusaders FC (NIR)
2:0
25.07.201921:00
Shamrock Rovers (IRL) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
25.07.201921:00
Legia Varšava (POL) - KuPS Kuopio (FIN)
1:0
25.07.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Stjarnan FC (ISL)
4:0
25.07.201921:00
Turín FC (ITA) - Debreceni VSC (HUN)
3:0

předkola - 2. předkolo - hlavní část - odvety

31.07.201920:45
FK Čukarički (SRB) - Molde FK (NOR)
1:3
01.08.201916:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:3
01.08.201916:30
Kairat Almaty (KAZ) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
01.08.201917:00
Viitorul Constanţa (ROU) - KAA Gent (BEL)
2:1
01.08.201918:00
Zarja Luhansk (UKR) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:0
01.08.201918:00
KuPS Kuopio (FIN) - Legia Varšava (POL)
0:0
01.08.201918:15
CSU Craiova (ROU) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:0p
01.08.201918:30
BK Häcken (SWE) - AZ Alkmaar (NED)
0:3
01.08.201918:30
Debreceni VSC (HUN) - Turín FC (ITA)
1:4
01.08.201918:30
Levski Sofia (BUL) - AEK Larnaka (CYP)
0:4
01.08.201919:00
FK Jablonec (CZE) - Pyunik Jerevan (ARM)
0:0
01.08.201919:00
FC Vaduz (LIE) - MOL Fehérvár FC (HUN)
2:0e
01.08.201919:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - FK Qäbälä (AZE)
3:0
01.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Shamrock Rovers (IRL)
3:1e
01.08.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Arsenal Tula (RUS)
3:0
01.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - NK Domžale (SLO)
3:2
01.08.201919:00
Atromitos FC (GRE) - DAC Dunajská Streda (SVK)
3:2
01.08.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - FC Utrecht (NED)
2:1e
01.08.201919:00
FK Liepāja (LAT) - IFK Norrköping (SWE)
0:1
01.08.201919:00
AEL Limassol (CYP) - Aris Soluň (GRE)
0:1
01.08.201919:00
KÍ Klaksvík (FRO) - FC Luzern (SUI)
0:1
01.08.201919:00
Maccabi Haifa (ISR) - Racing Strasbourg (FRA)
2:1
01.08.201919:30
Brøndby IF (DEN) - Lechia Gdańsk (POL)
4:1e
01.08.201919:30
Progrès Niedercorn (LUX) - Rangers FC (SCO)
0:0
01.08.201919:45
Esbjerg fB (DEN) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:0
01.08.201920:00
Gzira United (MLT) - FK Ventspils (LAT)
2:2
01.08.201920:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Yeni Malatyaspor (TUR)
0:1
01.08.201920:30
SK Sturm Graz (AUT) - FK Haugesund (NOR)
2:1
01.08.201920:30
FCSB (ROU) - Alashkert FC (ARM)
2:3
01.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - Flora Tallinn (EST)
2:1
01.08.201920:45
Spartak Trnava (SVK) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
3:1
01.08.201920:45
NK Osijek (CRO) - CSKA Sofia (BUL)
1:1p
01.08.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - Chikhura Sachkhere (GEO)
5:0
01.08.201921:00
Crusaders FC (NIR) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
1:4
01.08.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - Jeunesse Esch (LUX)
4:0
01.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Connah's Quay Nomads (WAL)
3:0
01.08.201921:15
Stjarnan FC (ISL) - Espanyol Barcelona (ESP)
1:3

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.07.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
23.07.201917:45
HB Tórshavn (FRO) - Linfield FC (NIR)
0:0
23.07.201917:55
FK Škendija (MKD) - F91 Dudelange (LUX)
1:2
23.07.201920:00
FC Santa Coloma (AND) - FC Astana (KAZ)
0:0
23.07.201920:30
SP Tre Penne (SMR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:5
24.07.201918:00
Slovan Bratislava (SVK) - KF Feronikeli (KOS)
2:1
25.07.201917:30
Partizani Tirana (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:1
25.07.201920:00
Piast Gliwice (POL) - Riga FC (LAT)
3:2
25.07.201921:00
Valur Reykjavík (ISL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

30.07.201917:45
Sūduva Marijampolė (LTU) - SP Tre Penne (SMR)
5:0
30.07.201917:45
Lincoln Red Imps (GIB) - FC Ararat-Armenia (ARM)
1:2
30.07.201917:45
F91 Dudelange (LUX) - FK Škendija (MKD)
1:1
30.07.201918:00
KF Feronikeli (KOS) - Slovan Bratislava (SVK)
0:2
01.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - FC Santa Coloma (AND)
4:1
01.08.201918:30
Riga FC (LAT) - Piast Gliwice (POL)
2:1
01.08.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Partizani Tirana (ALB)
1:1
01.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Valur Reykjavík (ISL)
4:0
01.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - HB Tórshavn (FRO)
1:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

08.08.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - KAA Gent (BEL)
1:1
08.08.201918:00
Sparta Praha (CZE) - Trabzonspor (TUR)
2:2
08.08.201918:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
0:4
08.08.201918:15
CSU Craiova (ROU) - AEK Atény (GRE)
0:2
08.08.201918:30
Brøndby IF (DEN) - SC Braga (POR)
2:4
08.08.201918:45
FK Ventspils (LAT) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:3
08.08.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
2:2
08.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - Zrinjski Mostar (BIH)
3:0
08.08.201919:00
Molde FK (NOR) - Aris Soluň (GRE)
3:0
08.08.201919:00
FC Thun (SUI) - Spartak Moskva (RUS)
2:3
08.08.201919:00
FK Haugesund (NOR) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
08.08.201919:00
FC Mariupol (UKR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
08.08.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - Zarja Luhansk (UKR)
1:1
08.08.201919:30
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - Racing Strasbourg (FRA)
0:1
08.08.201919:30
Feyenoord Rotterdam (NED) - Dinamo Tbilisi (GEO)
4:0
08.08.201919:30
Royal Antverpy FC (BEL) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
08.08.201920:00
FC Midtjylland (DEN) - Rangers FC (SCO)
2:4
08.08.201920:00
NK Rijeka (CRO) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
08.08.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
08.08.201920:30
FCSB (ROU) - FK Mladá Boleslav (CZE)
0:0
08.08.201920:30
FC Vaduz (LIE) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:5
08.08.201920:30
Austria Vídeň (AUT) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
08.08.201921:00
Legia Varšava (POL) - Atromitos FC (GRE)
0:0
08.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Yeni Malatyaspor (TUR)
3:1
08.08.201921:00
FC Luzern (SUI) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:3
08.08.201921:00
Turín FC (ITA) - Šachtër Soligorsk (BLR)
5:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

14.08.201918:00
Vitória SC Guimarães (POR) - FK Ventspils (LAT)
6:0
14.08.201918:00
Atromitos FC (GRE) - Legia Varšava (POL)
0:2
15.08.201918:30
Dinamo Tbilisi (GEO) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
15.08.201918:45
Spartak Moskva (RUS) - FC Thun (SUI)
2:1
15.08.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Turín FC (ITA)
1:1
15.08.201919:00
Zarja Luhansk (UKR) - CSKA Sofia (BUL)
1:0
15.08.201919:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Neftçi Baku (AZE)
2:1
15.08.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Malmö FF (SWE)
1:0
15.08.201919:00
Yeni Malatyaspor (TUR) - FK Partizan (SRB)
1:0
15.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Austria Vídeň (AUT)
3:1
15.08.201919:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FCSB (ROU)
0:1
15.08.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - IFK Norrköping (SWE)
3:1
15.08.201919:30
Trabzonspor (TUR) - Sparta Praha (CZE)
2:1
15.08.201920:00
AEK Atény (GRE) - CSU Craiova (ROU)
1:1
15.08.201920:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:1e
15.08.201920:30
Aris Soluň (GRE) - Molde FK (NOR)
3:1e
15.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - FC Vaduz (LIE)
1:0
15.08.201920:30
PSV Eindhoven (NED) - FK Haugesund (NOR)
0:0
15.08.201920:30
Racing Strasbourg (FRA) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
1:0
15.08.201920:30
KAA Gent (BEL) - AEK Larnaka (CYP)
3:0
15.08.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - FC Mariupol (UKR)
4:0
15.08.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Rijeka (CRO)
0:2
15.08.201920:45
SC Braga (POR) - Brøndby IF (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Rangers FC (SCO) - FC Midtjylland (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Pyunik Jerevan (ARM)
4:0
15.08.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - FC Luzern (SUI)
3:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
1:2
06.08.201918:00
Riga FC (LAT) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
06.08.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - Linfield FC (NIR)
1:2
07.08.201920:15
Slovan Bratislava (SVK) - Dundalk FC (IRL)
1:0
08.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - Valletta FC (MLT)
5:1
08.08.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - AIK Solna (SWE)
1:2
08.08.201919:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:2
08.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - The New Saints FC (WAL)
5:0
08.08.201919:45
FK Sarajevo (BIH) - BATE Borisov (BLR)
1:2
08.08.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - Nõmme Kalju (EST)
3:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.201918:00
Nõmme Kalju (EST) - F91 Dudelange (LUX)
0:1
13.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:2
13.08.201921:00
Dundalk FC (IRL) - Slovan Bratislava (SVK)
1:3
14.08.201918:00
Saburtalo Tbilisi (GEO) - FC Ararat-Armenia (ARM)
0:2
15.08.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - Riga FC (LAT)
2:2
15.08.201919:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
15.08.201919:00
BATE Borisov (BLR) - FK Sarajevo (BIH)
0:0
15.08.201919:00
AIK Solna (SWE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
15.08.201919:30
The New Saints FC (WAL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:4
15.08.201920:00
Valletta FC (MLT) - FC Astana (KAZ)
0:4

předkola - 4. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

22.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
3:0
22.08.201919:30
Feyenoord Rotterdam (NED) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:0
22.08.201920:00
Legia Varšava (POL) - Rangers FC (SCO)
0:0
22.08.201920:00
AEK Atény (GRE) - Trabzonspor (TUR)
1:3
22.08.201920:30
FCSB (ROU) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:0
22.08.201920:30
PSV Eindhoven (NED) - Apollon Limassol (CYP)
3:0
22.08.201920:30
KAA Gent (BEL) - NK Rijeka (CRO)
2:1
22.08.201920:30
Racing Strasbourg (FRA) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:0
22.08.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - Royal Antverpy FC (BEL)
1:1
22.08.201920:45
SC Braga (POR) - Spartak Moskva (RUS)
1:0
22.08.201921:00
Turín FC (ITA) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
2:3
22.08.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Zarja Luhansk (UKR)
3:1
22.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Molde FK (NOR)
2:1

předkola - 4. předkolo - hlavní část - odvety

29.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - PSV Eindhoven (NED)
0:4
29.08.201919:00
Zarja Luhansk (UKR) - Espanyol Barcelona (ESP)
2:2
29.08.201919:00
Molde FK (NOR) - FK Partizan (SRB)
1:1
29.08.201919:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Malmö FF (SWE)
0:1
29.08.201919:15
Spartak Moskva (RUS) - SC Braga (POR)
1:2
29.08.201919:30
Trabzonspor (TUR) - AEK Atény (GRE)
0:2
29.08.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
0:3
29.08.201919:30
Royal Antverpy FC (BEL) - AZ Alkmaar (NED)
1:4e
29.08.201920:00
NK Rijeka (CRO) - KAA Gent (BEL)
1:1
29.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - Racing Strasbourg (FRA)
3:0
29.08.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Turín FC (ITA)
2:1
29.08.201920:45
Rangers FC (SCO) - Legia Varšava (POL)
1:0
29.08.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - FCSB (ROU)
1:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

22.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - BATE Borisov (BLR)
3:0
22.08.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - F91 Dudelange (LUX)
2:1
22.08.201919:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:0
22.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - NK Maribor (SLO)
0:0
22.08.201919:45
FC Kodaň (DEN) - Riga FC (LAT)
3:1
22.08.201920:45
Celtic FC (SCO) - AIK Solna (SWE)
2:0
22.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
3:2
22.08.201921:00
Slovan Bratislava (SVK) - PAOK Soluň (GRE)
1:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

29.08.201918:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Linfield FC (NIR)
2:1
29.08.201918:45
Riga FC (LAT) - FC Kodaň (DEN)
1:0
29.08.201919:00
AIK Solna (SWE) - Celtic FC (SCO)
1:4
29.08.201919:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Bratislava (SVK)
3:2
29.08.201919:00
BATE Borisov (BLR) - FC Astana (KAZ)
2:0
29.08.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Sūduva Marijampolė (LTU)
4:2
29.08.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - FC Ararat-Armenia (ARM)
2:1p
29.08.201920:15
NK Maribor (SLO) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:2
25.10. Gonalonsovo zranění není vážné
Maxime Gonalons by se měl v dohledné době vrátit do sestavy Granady. Záložník si ve čtvrtek poranil koleno a následně absolvoval podrobné vyšetření, které neodhalilo žádný vážnější problém. (lequipe.fr)
24.10. Karabach přivítá Villarreal v Istanbulu
Karabach se ve druhém kole skupinové fáze Evropské ligy střetne s Villarrealem a kvůli válečnému konfliktu nebude hrát na vlastním stadionu. Utkání bylo přeloženo do Turecka, uskuteční se v Istanbulu na stadionu Fatiha Terima. (sport-express.ru)
23.10. Çalhanoğlu by mohl hrát proti AS Řím
AC Milán čeká v pondělní ligové utkání s AS Řím, do kterého by mohl zasáhnout také Hakan Çalhanoğlu. Turecký reprezentant se zotavuje ze zranění kotníku a podle informací "Sky Sport Italia" není jeho pondělní start vyloučený. (football-italia.net)
23.10. Achmetov se vrátil do sestavy CSKA Moskva
Ilzat Achmetov odehrál závěrečné minuty včerejšího utkání na půdě Wolfsbergeru. Záložník patří CSKA Moskva a mimo hru byl od přelomu května a června, tehdy si vážně poranil rameno a musel na operaci. (sport-express.ru)
23.10. Evropská liga - ideální sestava
Ideální sestava prvního hracího dne Evropské ligy: Dominik Livaković (Dinamo Záhřeb) - James Tavernier (Rangers), David Luiz (Arsenal), Juan Foyth (Villarreal), Simen Juklerød (Antverpy) - Karim Bellarabi (Leverkusen), Christoph Baumgartner (Hoffenheim), Nadiem Amiri (Leverkusen), Takefusa Kubo (Villarreal) - Darwin Núñez (Benfica), Yusuf Yazıcı (Lille). (uefa.com)
23.10. Asistence Lecjakse pomohla Omonii
Omonia Nikósie remizovala 1:1 na hřišti PAOKu Soluň, na čemž se podílel Jan Lecjaks. Český obránce asistoval u vedoucího gólu Erica Bauthéaca.
22.10. Soupeř ukázal vysokou kvalitu, řekl Kotal
Sparta po vyloučení neudržela s Lille krok a nakonec prohrála vysoko 1:4. "Hráčům jsem poděkoval, protože i přes nepříznivý výsledek se snažili a z toho pohledu jim nejde nic vytknout. Kromě začátku, kdy nás soupeř překvapil, tak jsme dobře kombinovali, dostali jsme se do hry, ale vyloučení to celé zhatilo. Mohli jsme hrát jen ze zatažené obrany a na protiútoky. Ve 45. minutě jsme dostali gól, který jsme dostat nemuseli, a celkově nám vývoj utkání moc nenahrával. Červenou kartou se to zlomilo, a i když jsme v deseti vyrovnali, tak soupeř ukázal, že má vysokou kvalitu, trpělivě kombinoval a hledal skulinu, až ji našel," uvedl trenér Václav Kotal. (ČTK)
22.10. Trpišovský: Selhali jsme v defenzivních situacích
Slavia nezvládla utkání v Izraeli a s Beer-Shevou prohrála 1:3. "Hodnocení zápasu je jednoduché, totálně jsme selhali v defenzivních situacích. Souhlasím s tím, že zápas rozhodlo naše počínaní v defenzivě po ztrátách míče. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře. Do prvního inkasovaného gólu jsme soupeře v podstatě nepustili za půlku. Měli jsme tam šance, které jsme neproměnili, ale pak jsme zaspali. Na naší levé straně jsme nechali rozběhnutého hráče, neměli jsme obsazeného hráče v pokutovém území a dostali jsme gól, který určil ráz druhého poločasu. Zase jsme do něj dobře vstoupili, měli jsme tlak, dali jsme gól na 1:1. Vzápětí jde hráč sám na bránu, to je první varování. Pak dostaneme z našeho defenzivního pohledu neuvěřitelný gól na 2:1 a vzápětí ztratíme míč na 3:1. Zápas z mého pohledu ovlivnily dvě věci. První je, že jsme nedokázali proměnit šance, které jsme měli, tak, abychom vedli, což by nám umožnilo hrát do rychlého protiútoku, naopak jsme první inkasovali. Druhá věc je samozřejmě chování při obdržených brankách, protože soupeř měl čtyři útoky a dal z toho tři góly a jednou těsně minul branku," zhodnotil utkání slávistický kouč Jindřich Trpišovský. (ČTK)
22.10. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Braga - AEK Atény 3:0 (44. Galeno, 78. Paulinho, 88. R. Horta), Celtic - AC Milán 1:3 (76. Elyounoussi - 14. Krunić, 42. Díaz, 90+2. Hauge), Dinamo Záhřeb - Feyenoord 0:0, Hoffenheim - CZ Bělehrad 2:0 (64. Baumgartner, 90+3. Dabbur), Leicester - Zarja 3:0 (29. Maddison, 45. Barnes, 67. Iheanacho), Liberec - Gent 1:0 (29. Yusuf), Ludogorec - Antverpy 1:2 (46. Higinio - 63. Gerkens, 70. Refaelov), Maccabi Tel-Aviv - Karabach 1:0 (10. Cohen), Sparta - Lille 1:4 (47. Dočkal - 45+1., 60. a 75. Yazici, 66. Ikoné), Tottenham - LASK 3:0 (18. Lucas Moura, 27. vlastní Andrade, 84. Son), Villarreal - Sivasspor 5:3 (13. Kubo, 20. Bacca, 57. Foyth, 74. a 78. Alcácer - 33. Kayode, 44. M. Yatabaré, 64. Gradel), Wolfsberger - CSKA Moskva 1:1 (42. z penalty Liendl - 5. Gaich).
22.10. Sparťané vysoko podlehli Lille
Výsledek dnešního střetnutí Evropské ligy: Sparta - Lille 1:4 (47. Dočkal - 45+1., 60. a 75. Yazici, 66. Ikoné)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
22.10.
Hapoel Beer-Sheva - Slavia Praha
3:1
22.10.
NK Rijeka - Real Sociedad
0:1
22.10.
SSC Neapol - AZ Alkmaar
0:1
22.10.
PAOK Soluň - Omonia Nikósie
1:1
22.10.
PSV Eindhoven - Granada CF
1:2
22.10.
Lech Poznań - SL Benfica
2:4
22.10.
Standard Lutych - Rangers FC
0:2
22.10.
Rapid Vídeň - Arsenal FC
1:2
22.10.
Dundalk FC - Molde FK
1:2
22.10.
CSKA Sofia - CFR Cluj
0:2
22.10.
BSC Young Boys - AS Řím
1:2
22.10.
Bayer Leverkusen - OGC Nice
6:2
22.10.
Slovan Liberec - KAA Gent
1:0
22.10.
TSG Hoffenheim - FK Crvena Zvezda
2:0
22.10.
Celtic FC - AC Milán
1:3
22.10.
Sparta Praha - Lille OSC
1:4
22.10.
SC Braga - AEK Atény
3:0
22.10.
Leicester City - Zarja Luhansk
3:0
22.10.
Maccabi Tel-Aviv - Qarabağ Ağdam
1:0
22.10.
Villarreal CF - Sivasspor
5:3
22.10.
Tottenham Hotspur - LASK Linz
3:0
22.10.
Ludogorec Razgrad - Antverpy
1:2
22.10.
Dinamo Záhřeb - Feyenoord
0:0
22.10.
Wolfsberger AC - CSKA Moskva
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
29.10.18:55
Feyenoord - Wolfsberger AC
info
29.10.18:55
AC Milán - Sparta Praha
info
29.10.18:55
Lille OSC - Celtic FC
info
29.10.18:55
FK Crvena Zvezda - Slovan Liberec
info
29.10.18:55
KAA Gent - TSG Hoffenheim
info
29.10.18:55
CSKA Moskva - Dinamo Záhřeb
info
29.10.18:55
Royal Antverpy FC - Tottenham
info
29.10.18:55
LASK Linz - Ludogorec Razgrad
info
29.10.18:55
Sivasspor - Maccabi Tel-Aviv
info
29.10.18:55
Qarabağ Ağdam - Villarreal CF
info
29.10.18:55
Zarja Luhansk - SC Braga
info
29.10.18:55
AEK Atény - Leicester City
info
29.10.21:00
Omonia Nikósie - PSV Eindhoven
info
29.10.21:00
Real Sociedad - SSC Neapol
info
29.10.21:00
AZ Alkmaar - NK Rijeka
info
29.10.21:00
Granada CF - PAOK Soluň
info
29.10.21:00
Slavia Praha - Bayer Leverkusen
info
29.10.21:00
Rangers FC - Lech Poznań
info
29.10.21:00
SL Benfica - Standard Lutych
info
29.10.21:00
Molde FK - Rapid Vídeň
info
29.10.21:00
Arsenal FC - Dundalk FC
info
29.10.21:00
CFR Cluj - BSC Young Boys
info
29.10.21:00
AS Řím - CSKA Sofia
info
29.10.21:00
OGC Nice - Hapoel Beer-Sheva
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne utkání Slavie s Leverkusenem?
Hlasovat