předkola - 2. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

25.07.201915:30
Pyunik Jerevan (ARM) - FK Jablonec (CZE)
2:1
25.07.201916:45
FK Ventspils (LAT) - Gzira United (MLT)
4:0
25.07.201917:00
FK Qäbälä (AZE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
0:2
25.07.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - Levski Sofia (BUL)
3:0
25.07.201918:30
FC Utrecht (NED) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
25.07.201918:45
Chikhura Sachkhere (GEO) - Aberdeen FC (SCO)
1:1
25.07.201918:55
Honvéd Budapešť (HUN) - CSU Craiova (ROU)
0:0
25.07.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Esbjerg fB (DEN)
2:0
25.07.201919:00
Molde FK (NOR) - FK Čukarički (SRB)
0:0
25.07.201919:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
1:1
25.07.201919:00
Flora Tallinn (EST) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
25.07.201919:00
Yeni Malatyaspor (TUR) - Olimpija Lublaň (SLO)
2:2
25.07.201919:00
Alashkert FC (ARM) - FCSB (ROU)
0:3
25.07.201919:00
Lechia Gdańsk (POL) - Brøndby IF (DEN)
2:1
25.07.201919:00
FK Haugesund (NOR) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0
25.07.201919:00
Arsenal Tula (RUS) - Neftçi Baku (AZE)
0:1
25.07.201919:30
Connah's Quay Nomads (WAL) - FK Partizan (SRB)
0:1
25.07.201919:30
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
25.07.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
2:0
25.07.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - NK Osijek (CRO)
1:0
25.07.201920:00
MOL Fehérvár FC (HUN) - FC Vaduz (LIE)
1:0
25.07.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - FK Liepāja (LAT)
2:0
25.07.201920:15
FC Luzern (SUI) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:0
25.07.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - BK Häcken (SWE)
0:0
25.07.201920:30
KAA Gent (BEL) - Viitorul Constanţa (ROU)
6:3
25.07.201920:30
Aris Soluň (GRE) - AEL Limassol (CYP)
0:0
25.07.201920:30
Jeunesse Esch (LUX) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:1
25.07.201920:30
DAC Dunajská Streda (SVK) - Atromitos FC (GRE)
1:2
25.07.201920:45
Rangers FC (SCO) - Progrès Niedercorn (LUX)
2:0
25.07.201920:45
Budućnost Podgorica (MNE) - Zarja Luhansk (UKR)
1:3
25.07.201920:45
Racing Strasbourg (FRA) - Maccabi Haifa (ISR)
3:1
25.07.201920:45
NK Domžale (SLO) - Malmö FF (SWE)
2:2
25.07.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Crusaders FC (NIR)
2:0
25.07.201921:00
Shamrock Rovers (IRL) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
25.07.201921:00
Legia Varšava (POL) - KuPS Kuopio (FIN)
1:0
25.07.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Stjarnan FC (ISL)
4:0
25.07.201921:00
Turín FC (ITA) - Debreceni VSC (HUN)
3:0

předkola - 2. předkolo - hlavní část - odvety

31.07.201920:45
FK Čukarički (SRB) - Molde FK (NOR)
1:3
01.08.201916:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:3
01.08.201916:30
Kairat Almaty (KAZ) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
01.08.201917:00
Viitorul Constanţa (ROU) - KAA Gent (BEL)
2:1
01.08.201918:00
Zarja Luhansk (UKR) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:0
01.08.201918:00
KuPS Kuopio (FIN) - Legia Varšava (POL)
0:0
01.08.201918:15
CSU Craiova (ROU) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:0p
01.08.201918:30
BK Häcken (SWE) - AZ Alkmaar (NED)
0:3
01.08.201918:30
Debreceni VSC (HUN) - Turín FC (ITA)
1:4
01.08.201918:30
Levski Sofia (BUL) - AEK Larnaka (CYP)
0:4
01.08.201919:00
FK Jablonec (CZE) - Pyunik Jerevan (ARM)
0:0
01.08.201919:00
FC Vaduz (LIE) - MOL Fehérvár FC (HUN)
2:0e
01.08.201919:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - FK Qäbälä (AZE)
3:0
01.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Shamrock Rovers (IRL)
3:1e
01.08.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Arsenal Tula (RUS)
3:0
01.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - NK Domžale (SLO)
3:2
01.08.201919:00
Atromitos FC (GRE) - DAC Dunajská Streda (SVK)
3:2
01.08.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - FC Utrecht (NED)
2:1e
01.08.201919:00
FK Liepāja (LAT) - IFK Norrköping (SWE)
0:1
01.08.201919:00
AEL Limassol (CYP) - Aris Soluň (GRE)
0:1
01.08.201919:00
KÍ Klaksvík (FRO) - FC Luzern (SUI)
0:1
01.08.201919:00
Maccabi Haifa (ISR) - Racing Strasbourg (FRA)
2:1
01.08.201919:30
Brøndby IF (DEN) - Lechia Gdańsk (POL)
4:1e
01.08.201919:30
Progrès Niedercorn (LUX) - Rangers FC (SCO)
0:0
01.08.201919:45
Esbjerg fB (DEN) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:0
01.08.201920:00
Gzira United (MLT) - FK Ventspils (LAT)
2:2
01.08.201920:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Yeni Malatyaspor (TUR)
0:1
01.08.201920:30
SK Sturm Graz (AUT) - FK Haugesund (NOR)
2:1
01.08.201920:30
FCSB (ROU) - Alashkert FC (ARM)
2:3
01.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - Flora Tallinn (EST)
2:1
01.08.201920:45
Spartak Trnava (SVK) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
3:1
01.08.201920:45
NK Osijek (CRO) - CSKA Sofia (BUL)
1:1p
01.08.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - Chikhura Sachkhere (GEO)
5:0
01.08.201921:00
Crusaders FC (NIR) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
1:4
01.08.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - Jeunesse Esch (LUX)
4:0
01.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Connah's Quay Nomads (WAL)
3:0
01.08.201921:15
Stjarnan FC (ISL) - Espanyol Barcelona (ESP)
1:3

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.07.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
23.07.201917:45
HB Tórshavn (FRO) - Linfield FC (NIR)
0:0
23.07.201917:55
FK Škendija (MKD) - F91 Dudelange (LUX)
1:2
23.07.201920:00
FC Santa Coloma (AND) - FC Astana (KAZ)
0:0
23.07.201920:30
SP Tre Penne (SMR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:5
24.07.201918:00
Slovan Bratislava (SVK) - KF Feronikeli (KOS)
2:1
25.07.201917:30
Partizani Tirana (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:1
25.07.201920:00
Piast Gliwice (POL) - Riga FC (LAT)
3:2
25.07.201921:00
Valur Reykjavík (ISL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

30.07.201917:45
Sūduva Marijampolė (LTU) - SP Tre Penne (SMR)
5:0
30.07.201917:45
Lincoln Red Imps (GIB) - FC Ararat-Armenia (ARM)
1:2
30.07.201917:45
F91 Dudelange (LUX) - FK Škendija (MKD)
1:1
30.07.201918:00
KF Feronikeli (KOS) - Slovan Bratislava (SVK)
0:2
01.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - FC Santa Coloma (AND)
4:1
01.08.201918:30
Riga FC (LAT) - Piast Gliwice (POL)
2:1
01.08.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Partizani Tirana (ALB)
1:1
01.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Valur Reykjavík (ISL)
4:0
01.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - HB Tórshavn (FRO)
1:0
07.12. Karsdorp byl na operaci s tříslem
Rick Karsdorp přijde minimálně o zbývající zápasy roku 2019. Nizozemský obránce hostuje z AS Řím ve Feyenoordu a poranil si tříslo, s nímž musel na operaci. (vi.nl)
06.12. Martial se vrátí do sestavy Man Utd
Manchester United čeká městské derby na Etihad Stadium, kde by měl Red Devils pomoci i Anthony Martial. Francouzský útočník vyléčil svalové zranění. (skysports.com)
06.12. Manchester United zřejmě bez Pogby
Paul Pogba s největší pravděpodobností nebude k dispozici Manchesteru United ani pro ligové derby na půdě Manchesteru City. Francouzský středopolař stále není fit po zranění kotníku. (skysports.com)
06.12. Gladbachu je k dispozici Ginter
Matthias Ginter nechybí v nominaci Borussie Mönchengladbach pro nadcházející ligový šlágr s Bayernem Mnichov. Německý obránce zažehnal potíže svalového charakteru. (transfermarkt.de)
06.12. Grenier je opět k dispozici Rennes
Stade Rennes čeká o víkendu zápas s Angers, do kterého může zasáhnout i Clément Grenier. Francouzského záložníka poslední dobou trápily závratě, nyní už by ale měl být v pořádku. (lequipe.fr)
05.12. Frankfurtu na podzim už nepomůže Dost
Bas Dost dal za Frankfurt zatím pět soutěžních branek a toto číslo se ještě nějakou dobu nezmění. Nizozemský útočník si nedávno poranil tříslo, vynechal poslední dva soutěžní zápasy a jeho problém je vážnější, fotbalista tak přijde o zbytek první poloviny sezony. (sport1.de)
04.12. Martial nebude hrát proti Tottenhamu
Manchester United se musí v dnešním zápase s Tottenhamem obejít bez Anthonyho Martiala. Francouzský útočník má od nedělního střetnutí s Aston Villou (2:2) potíže svalového charakteru. (skysports.com)
03.12. Gélin do konce roku nepomůže Rennes
Stade Rennes ve zbytku tohoto roku bude postrádat Jérémyho Gélina. Dvaadvacetiletý obránce je na marodce se svalovým zraněním. (lequipe.fr)
01.12. Wallace má problémy se stehenním svalem
Ze sestavy Bragy na nějaký čas vypadne Wallace, obránce portugalského klubu si v týdnu poranil stehenní sval a mimo hru bude tři až čtyři týdny. (abola.pt)
29.11. Hráčem týdne v Evropské lize je Fernandes
Nejlepším hráčem pátého hracího dne Evropské ligy byl zvolen Bruno Fernandes. Portugalský záložník režíroval výhru lisabonského Sportingu nad PSV Eindhoven (4:0), dvě branky dal sám a zbylé dva zásahy pro své spoluhráče vypracoval. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
28.11.
FC Astana - Manchester United
2:1
28.11.
Trabzonspor - Getafe CF
0:1
28.11.
FK Krasnodar - FC Basilej
1:0
28.11.
SC Braga - Wolverhampton Wanderers
3:3
28.11.
Beşiktaş JK - Slovan Bratislava
2:1
28.11.
Wolfsberger AC - Mönchengladbach
0:1
28.11.
Istanbul Başakşehir - AS Řím
0:3
28.11.
PFK Oleksandrija - VfL Wolfsburg
0:1
28.11.
AS Saint-Étienne - KAA Gent
0:0
28.11.
Feyenoord Rotterdam - Rangers FC
2:2
28.11.
BSC Young Boys - FC Porto
1:2
28.11.
AZ Alkmaar - FK Partizan
2:2
28.11.
CSKA Moskva - Ludogorec Razgrad
1:1
28.11.
Ferencvárosi TC - Espanyol
2:2
28.11.
FC Lugano - FC Kodaň
0:1
28.11.
Malmö FF - Dynamo Kyjev
4:3
28.11.
F91 Dudelange - APOEL Nikósie
0:2
28.11.
SS Lazio - CFR Cluj
1:0
28.11.
Celtic FC - Stade Rennes
3:1
28.11.
Sevilla FC - Qarabağ Ağdam
2:0
28.11.
Rosenborg BK - LASK Linz
1:2
28.11.
Sporting CP - PSV Eindhoven
4:0
28.11.
Arsenal FC - Eintracht Frankfurt
1:2
28.11.
Vitória SC - Standard Lutych
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
12.12.18:55
Standard Lutych - Arsenal FC
info
12.12.18:55
CFR Cluj - Celtic FC
info
12.12.18:55
Stade Rennes - SS Lazio
info
12.12.18:55
Getafe CF - FK Krasnodar
info
12.12.18:55
FC Basilej - Trabzonspor
info
12.12.18:55
FC Kodaň - Malmö FF
info
12.12.18:55
Dynamo Kyjev - FC Lugano
info
12.12.18:55
Qarabağ Ağdam - F91 Dudelange
info
12.12.18:55
APOEL Nikósie - Sevilla FC
info
12.12.18:55
LASK Linz - Sporting CP
info
12.12.18:55
PSV Eindhoven - Rosenborg BK
info
12.12.18:55
Eintracht Frankfurt - Vitória SC
info
12.12.21:00
FK Partizan - FC Astana
info
12.12.21:00
Manchester United - AZ Alkmaar
info
12.12.21:00
L. Razgrad - Ferencvárosi TC
info
12.12.21:00
Espanyol Barcelona - CSKA Moskva
info
12.12.21:00
FC Porto - Feyenoord Rotterdam
info
12.12.21:00
Rangers FC - BSC Young Boys
info
12.12.21:00
VfL Wolfsburg - AS Saint-Étienne
info
12.12.21:00
KAA Gent - PFK Oleksandrija
info
12.12.21:00
AS Řím - Wolfsberger AC
info
12.12.21:00
Mönchengladbach - Istanbul B.
info
12.12.21:00
Wolverhampton - Beşiktaş JK
info
12.12.21:00
Slovan Bratislava - SC Braga
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne utkání Getafe - FK Krasnodar?
Hlasovat