předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

30.06.2015
18:00
Balzan Youths (MLT)
0:2
Željezničar (BIH)
30.06.2015
19:00
Progrès N. (LUX)
0:0
Shamrock Rovers (IRL)
30.06.2015
21:00
FK Renova (MKD)
0:1
Dacia Kišiněv (MDA)
02.07.2015
14:00
Ordabasy (KAZ)
0:0
Beitar J. (ISR)
02.07.2015
15:30
Shirak Gyumri (ARM)
2:0
Zrinjski Mostar (BIH)
02.07.2015
17:00
Kruoja Pakruojis (LTU)
0:1
Jagiellonia (POL)
02.07.2015
17:00
Alashkert FC (ARM)
1:0
St. Johnstone FC (SCO)
02.07.2015
17:30
KF Laçi (ALB)
1:1
Inter Baku (AZE)
02.07.2015
18:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
2:1
FK Qäbälä (AZE)
02.07.2015
18:00
FK Aktobe (KAZ)
0:1
Nõmme Kalju (EST)
02.07.2015
18:00
FK Kukësi (ALB)
2:0
Torpedo Žodino (BLR)
02.07.2015
18:00
FK Jelgava (LAT)
1:1
Litex Loveč (BUL)
02.07.2015
18:00
FK Atlantas (LTU)
0:2
Beroe (BUL)
02.07.2015
18:00
FC Lahti (FIN)
2:2
IF Elfsborg (SWE)
02.07.2015
18:00
Skonto FC (LAT)
2:1
St. Pat's (IRL)
02.07.2015
18:00
Olimpik Sarajevo (BIH)
1:1
Spartak Trnava (SVK)
02.07.2015
18:00
Dinamo Batumi (GEO)
1:0
Omonia Nikósie (CYP)
02.07.2015
18:00
Flora Tallinn (EST)
1:0
Rabotnički (MKD)
02.07.2015
18:00
SJK Seinäjoki (FIN)
0:1
FH Hafnar. (ISL)
02.07.2015
18:00
VPS Vaasa (FIN)
2:2
AIK Solna (SWE)
02.07.2015
18:00
UE Sant Julià (AND)
0:1
Randers FC (DEN)
02.07.2015
18:00
Neftçi Baku (AZE)
2:2
Mladost P. (MNE)
02.07.2015
18:30
Debreceni VSC (HUN)
3:0
Sutjeska (MNE)
02.07.2015
18:30
Sillamäe Kalev (EST)
1:1
Hajduk Split (CRO)
02.07.2015
19:00
Brøndby IF (DEN)
9:0
AC Juvenes (SMR)
02.07.2015
19:00
FC Saxan (MDA)
0:2
Apollon Limassol (CYP)
02.07.2015
19:00
FK Trakai (LTU)
3:0
HB Tórshavn (FRO)
02.07.2015
19:00
Differdange (LUX)
3:1
Bala Town (WAL)
02.07.2015
19:00
Strømsgodset IF (NOR)
3:1
Partizani Tirana (ALB)
02.07.2015
19:00
FC Botoşani (ROU)
1:1
FC Tskhinvali (GEO)
02.07.2015
19:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
0:3
Odds BK (NOR)
02.07.2015
19:30
Europa FC (GIB)
0:6
Slovan Bratis. (SVK)
02.07.2015
19:45
Airbus UK FC (WAL)
1:3
L. Záhřeb (CRO)
02.07.2015
20:00
Go Ahead Eagles (NED)
1:1
Ferencvárosi TC (HUN)
02.07.2015
20:00
NK Celje (SLO)
0:1
Śląsk Wrocław (POL)
02.07.2015
20:00
Víkingur Gøta (FRO)
0:2
Rosenborg BK (NOR)
02.07.2015
20:00
NK Domžale (SLO)
0:1
FK Čukarički (SRB)
02.07.2015
20:15
Newtown AFC (WAL)
2:1
Valletta FC (MLT)
02.07.2015
20:30
Bud. Podg. (MNE)
1:3
FK Spartaks (LAT)
02.07.2015
20:30
SP La Fiorita (SMR)
0:5
FC Vaduz (LIE)
02.07.2015
20:30
MTK Budapešť (HUN)
0:0
Vojvodina (SRB)
02.07.2015
20:45
UC Dublin (IRL)
1:0
F91 Dudelange (LUX)
02.07.2015
20:45
Glenavon FC (NIR)
1:2
Šachtër S. (BLR)
02.07.2015
20:45
West Ham United (ENG)
3:0
FC Lusitanos (AND)
02.07.2015
20:45
Linfield FC (NIR)
2:0
NSÍ Runavík (FRO)
02.07.2015
20:45
Cork City (IRL)
1:1
KR Reykjavík (ISL)
02.07.2015
20:45
Birkirkara FC (MLT)
0:0
Ulisses Jerevan (ARM)
02.07.2015
20:45
FK Crvena Zvezda (SRB)
0:2
Kairat Almaty (KAZ)
02.07.2015
21:00
Glentoran FC (NIR)
1:4
MŠK Žilina (SVK)
02.07.2015
21:05
FK Škendija (MKD)
1:1
Aberdeen FC (SCO)
02.07.2015
21:15
Víkingur R. (ISL)
0:1
FC Koper (SLO)

předkola - 1. předkolo - odvety

07.07.2015
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
3:0
Progrès N. (LUX)
09.07.2015
16:00
Kairat Almaty (KAZ)
2:1
FK Crvena Zvezda (SRB)
09.07.2015
17:00
Dacia Kišiněv (MDA)
4:1
FK Renova (MKD)
09.07.2015
17:30
Sutjeska (MNE)
2:0
Debreceni VSC (HUN)
09.07.2015
18:00
FC Tskhinvali (GEO)
1:3
FC Botoşani (ROU)
09.07.2015
18:00
IF Elfsborg (SWE)
5:0
FC Lahti (FIN)
09.07.2015
18:00
FK Spartaks (LAT)
0:0
Bud. Podg. (MNE)
09.07.2015
18:00
Nõmme Kalju (EST)
0:0
FK Aktobe (KAZ)
09.07.2015
18:00
Omonia Nikósie (CYP)
2:0
Dinamo Batumi (GEO)
09.07.2015
18:00
Inter Baku (AZE)
0:0
KF Laçi (ALB)
09.07.2015
18:00
FK Qäbälä (AZE)
2:0
Dinamo Tbilisi (GEO)
09.07.2015
18:00
F91 Dudelange (LUX)
2:1
UC Dublin (IRL)
09.07.2015
18:00
Ulisses Jerevan (ARM)
1:3
Birkirkara FC (MLT)
09.07.2015
18:00
Torpedo Žodino (BLR)
0:0
FK Kukësi (ALB)
09.07.2015
18:30
Šachtër S. (BLR)
3:0
Glenavon FC (NIR)
09.07.2015
19:00
AIK Solna (SWE)
4:0
VPS Vaasa (FIN)
09.07.2015
19:00
Apollon Limassol (CYP)
2:0
FC Saxan (MDA)
09.07.2015
19:00
Hajduk Split (CRO)
6:2
Sillamäe Kalev (EST)
09.07.2015
19:00
Beitar J. (ISR)
2:1
Ordabasy (KAZ)
09.07.2015
19:00
Slovan Bratis. (SVK)
3:0
Europa FC (GIB)
09.07.2015
19:00
Beroe (BUL)
3:1
FK Atlantas (LTU)
09.07.2015
19:00
Rosenborg BK (NOR)
0:0
Víkingur Gøta (FRO)
09.07.2015
19:00
Odds BK (NOR)
0:0
Sheriff Tiraspol (MDA)
09.07.2015
19:05
Randers FC (DEN)
3:0
UE Sant Julià (AND)
09.07.2015
19:30
FC Lusitanos (AND)
0:1
West Ham United (ENG)
09.07.2015
19:30
MŠK Žilina (SVK)
3:0
Glentoran FC (NIR)
09.07.2015
19:30
Zrinjski Mostar (BIH)
2:1
Shirak Gyumri (ARM)
09.07.2015
19:30
L. Záhřeb (CRO)
2:2
Airbus UK FC (WAL)
09.07.2015
19:45
Litex Loveč (BUL)
2:2
FK Jelgava (LAT)
09.07.2015
19:45
FC Vaduz (LIE)
5:1
SP La Fiorita (SMR)
09.07.2015
20:00
NSÍ Runavík (FRO)
4:3
Linfield FC (NIR)
09.07.2015
20:00
Rabotnički (MKD)
2:0
Flora Tallinn (EST)
09.07.2015
20:00
Bala Town (WAL)
2:1
Differdange (LUX)
09.07.2015
20:00
Partizani Tirana (ALB)
0:1
Strømsgodset IF (NOR)
09.07.2015
20:00
Śląsk Wrocław (POL)
3:1
NK Celje (SLO)
09.07.2015
20:05
Spartak Trnava (SVK)
0:0
Olimpik Sarajevo (BIH)
09.07.2015
20:30
Mladost P. (MNE)
1:1
Neftçi Baku (AZE)
09.07.2015
20:30
Vojvodina (SRB)
3:1
MTK Budapešť (HUN)
09.07.2015
20:30
FK Čukarički (SRB)
0:0
NK Domžale (SLO)
09.07.2015
20:30
Ferencvárosi TC (HUN)
4:1
Go Ahead Eagles (NED)
09.07.2015
20:30
FC Koper (SLO)
2:2
Víkingur R. (ISL)
09.07.2015
20:30
Jagiellonia (POL)
8:0
Kruoja Pakruojis (LTU)
09.07.2015
20:30
AC Juvenes (SMR)
0:2
Brøndby IF (DEN)
09.07.2015
20:45
St. Johnstone FC (SCO)
2:1
Alashkert FC (ARM)
09.07.2015
20:45
St. Pat's (IRL)
0:2
Skonto FC (LAT)
09.07.2015
20:45
Valletta FC (MLT)
1:2
Newtown AFC (WAL)
09.07.2015
20:45
HB Tórshavn (FRO)
1:4
FK Trakai (LTU)
09.07.2015
20:45
Aberdeen FC (SCO)
0:0
FK Škendija (MKD)
09.07.2015
21:15
KR Reykjavík (ISL)
2:1e
Cork City (IRL)
09.07.2015
21:15
FH Hafnar. (ISL)
1:0
SJK Seinäjoki (FIN)
09.07.2015
21:15
Željezničar (BIH)
1:0
Balzan Youths (MLT)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

16.07.2015
16:45
Kairat Almaty (KAZ)
3:0
Alashkert FC (ARM)
16.07.2015
17:30
FK Jelgava (LAT)
1:0
Rabotnički (MKD)
16.07.2015
18:00
Skonto FC (LAT)
2:2
Debreceni VSC (HUN)
16.07.2015
18:00
Randers FC (DEN)
0:0
IF Elfsborg (SWE)
16.07.2015
18:00
Dacia Kišiněv (MDA)
1:2
MŠK Žilina (SVK)
16.07.2015
18:30
Šachtër S. (BLR)
0:1
Wolfsberger AC (AUT)
16.07.2015
19:00
FC Koper (SLO)
3:2
Hajduk Split (CRO)
16.07.2015
19:00
AIK Solna (SWE)
2:0
Shirak Gyumri (ARM)
16.07.2015
19:00
Apollon Limassol (CYP)
4:0
FK Trakai (LTU)
16.07.2015
19:00
Beroe (BUL)
0:1
Brøndby IF (DEN)
16.07.2015
19:00
ČM Varna (BUL)
1:1
Dinamo Minsk (BLR)
16.07.2015
19:00
Hap B-She. (ISR)
1:1
FC Thun (SUI)
16.07.2015
19:00
Ml. Boleslav (CZE)
1:2
Strømsgodset IF (NOR)
16.07.2015
19:30
FK Kukësi (ALB)
0:1
Mladost P. (MNE)
16.07.2015
19:30
Charleroi (BEL)
5:1
Beitar J. (ISR)
16.07.2015
19:45
FC Vaduz (LIE)
3:1
Nõmme Kalju (EST)
16.07.2015
19:45
FC Kodaň (DEN)
2:0
Newtown AFC (WAL)
16.07.2015
20:00
L. Záhřeb (CRO)
2:1
PAOK Soluň (GRE)
16.07.2015
20:00
Trabzonspor (TUR)
1:0
Differdange (LUX)
16.07.2015
20:05
Spartak Trnava (SVK)
2:1
Linfield FC (NIR)
16.07.2015
20:15
Slovan Bratis. (SVK)
1:0
UC Dublin (IRL)
16.07.2015
20:30
FK Čukarički (SRB)
1:0
FK Qäbälä (AZE)
16.07.2015
20:30
Jagiellonia (POL)
0:0
Omonia Nikósie (CYP)
16.07.2015
20:30
Vojvodina (SRB)
3:0
FK Spartaks (LAT)
16.07.2015
20:30
Ferencvárosi TC (HUN)
0:1
Željezničar (BIH)
16.07.2015
20:30
Śląsk Wrocław (POL)
0:0
IFK Göteborg (SWE)
16.07.2015
20:45
West Ham United (ENG)
1:0
Birkirkara FC (MLT)
16.07.2015
20:45
Inverness CT (SCO)
0:1
Astra Giurgiu (ROU)
16.07.2015
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
0:2
Odds BK (NOR)
16.07.2015
21:00
NK Rijeka (CRO)
0:3
Aberdeen FC (SCO)
16.07.2015
21:00
Legia Varšava (POL)
1:0
FC Botoşani (ROU)
16.07.2015
21:15
KR Reykjavík (ISL)
0:1
Rosenborg BK (NOR)
16.07.2015
21:15
FH Hafnar. (ISL)
1:2
Inter Baku (AZE)

předkola - 2. předkolo - odvety

21.07.2015
17:55
IF Elfsborg (SWE)
1:0e
Randers FC (DEN)
23.07.2015
14:30
Shirak Gyumri (ARM)
0:2
AIK Solna (SWE)
23.07.2015
17:00
Debreceni VSC (HUN)
9:2
Skonto FC (LAT)
23.07.2015
17:00
Dinamo Minsk (BLR)
4:0
ČM Varna (BUL)
23.07.2015
17:00
Alashkert FC (ARM)
2:1
Kairat Almaty (KAZ)
23.07.2015
18:00
FK Qäbälä (AZE)
2:0
FK Čukarički (SRB)
23.07.2015
18:00
Inter Baku (AZE)
2:2e
FH Hafnar. (ISL)
23.07.2015
18:00
Omonia Nikósie (CYP)
1:0
Jagiellonia (POL)
23.07.2015
18:00
FK Spartaks (LAT)
1:1
Vojvodina (SRB)
23.07.2015
18:00
Željezničar (BIH)
2:0
Ferencvárosi TC (HUN)
23.07.2015
18:00
Nõmme Kalju (EST)
0:2
FC Vaduz (LIE)
23.07.2015
19:00
Strømsgodset IF (NOR)
0:1
Ml. Boleslav (CZE)
23.07.2015
19:00
PAOK Soluň (GRE)
6:0
L. Záhřeb (CRO)
23.07.2015
19:00
IFK Göteborg (SWE)
2:0
Śląsk Wrocław (POL)
23.07.2015
19:00
UC Dublin (IRL)
1:5
Slovan Bratis. (SVK)
23.07.2015
19:00
Hajduk Split (CRO)
4:1
FC Koper (SLO)
23.07.2015
19:00
FK Trakai (LTU)
0:0
Apollon Limassol (CYP)
23.07.2015
19:00
Beitar J. (ISR)
1:4
Charleroi (BEL)
23.07.2015
19:00
Differdange (LUX)
1:2
Trabzonspor (TUR)
23.07.2015
19:00
Brøndby IF (DEN)
0:0
Beroe (BUL)
23.07.2015
19:00
Rosenborg BK (NOR)
3:0
KR Reykjavík (ISL)
23.07.2015
19:00
FC Botoşani (ROU)
0:3
Legia Varšava (POL)
23.07.2015
19:00
Odds BK (NOR)
2:1
Shamrock Rovers (IRL)
23.07.2015
19:30
MŠK Žilina (SVK)
4:2
Dacia Kišiněv (MDA)
23.07.2015
19:30
FC Thun (SUI)
2:1
Hap B-She. (ISR)
23.07.2015
19:45
Newtown AFC (WAL)
1:3
FC Kodaň (DEN)
23.07.2015
20:00
Rabotnički (MKD)
2:0
FK Jelgava (LAT)
23.07.2015
20:00
Astra Giurgiu (ROU)
0:0
Inverness CT (SCO)
23.07.2015
20:30
Wolfsberger AC (AUT)
2:0
Šachtër S. (BLR)
23.07.2015
20:30
Mladost P. (MNE)
2:4
FK Kukësi (ALB)
23.07.2015
20:45
Aberdeen FC (SCO)
2:2
NK Rijeka (CRO)
23.07.2015
20:45
Birkirkara FC (MLT)
1:1p
West Ham United (ENG)
23.07.2015
20:45
Linfield FC (NIR)
1:3
Spartak Trnava (SVK)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

29.07.2015
18:00
FK Jablonec (CZE)
0:1
FC Kodaň (DEN)
30.07.2015
16:45
Kairat Almaty (KAZ)
2:1
Aberdeen FC (SCO)
30.07.2015
18:00
IF Elfsborg (SWE)
2:1
Odds BK (NOR)
30.07.2015
19:00
FK Krasnodar (RUS)
2:0
Slovan Bratis. (SVK)
30.07.2015
19:00
SCR Altach (AUT)
2:1
Vitória SC (POR)
30.07.2015
19:00
AIK Solna (SWE)
1:3
Atromitos FC (GRE)
30.07.2015
19:00
Apollon Limassol (CYP)
1:1
FK Qäbälä (AZE)
30.07.2015
19:00
Slovan Liberec (CZE)
2:1
Kiryat Shmona (ISR)
30.07.2015
19:00
SK Sturm Graz (AUT)
2:3
Rubin Kazaň (RUS)
30.07.2015
19:00
PAOK Soluň (GRE)
1:0
Spartak Trnava (SVK)
30.07.2015
19:30
FC Thun (SUI)
0:0
FC Vaduz (LIE)
30.07.2015
19:30
AZ Alkmaar (NED)
2:0
Istanbul B. (TUR)
30.07.2015
19:30
MŠK Žilina (SVK)
2:0
Vorskla Poltava (UKR)
30.07.2015
19:30
FC Curych (SUI)
0:1
Dinamo Minsk (BLR)
30.07.2015
20:00
Debreceni VSC (HUN)
2:3
Rosenborg BK (NOR)
30.07.2015
20:00
Târgu Mureş (ROU)
0:3
St-Étienne (FRA)
30.07.2015
20:00
FK Kukësi (ALB)
0:3k
Legia Varšava (POL)
30.07.2015
20:00
Rabotnički (MKD)
1:0
Trabzonspor (TUR)
30.07.2015
20:00
Brøndby IF (DEN)
0:0
Omonia Nikósie (CYP)
30.07.2015
20:30
Charleroi (BEL)
0:2
Zarja Luhansk (UKR)
30.07.2015
20:30
Bordeaux (FRA)
3:0
AEK Larnaka (CYP)
30.07.2015
20:30
Standard Lutych (BEL)
2:1
Željezničar (BIH)
30.07.2015
20:45
West Ham United (ENG)
2:2
Astra Giurgiu (ROU)
30.07.2015
20:45
Athletic Bilbao (ESP)
2:0
Inter Baku (AZE)
30.07.2015
21:00
Hajduk Split (CRO)
2:0
Strømsgodset IF (NOR)
30.07.2015
21:00
CF Os Belenenses (POR)
2:1
IFK Göteborg (SWE)
30.07.2015
21:00
UC Sampdoria (ITA)
0:4
Vojvodina (SRB)
30.07.2015
21:05
Wolfsberger AC (AUT)
0:1
Dortmund (GER)
30.07.2015
21:05
Southampton FC (ENG)
3:0
SBV Vitesse (NED)

předkola - 3. předkolo - odvety

06.08.2015
18:00
Omonia Nikósie (CYP)
2:2
Brøndby IF (DEN)
06.08.2015
18:00
Inter Baku (AZE)
0:0
Athletic Bilbao (ESP)
06.08.2015
18:00
FK Qäbälä (AZE)
1:0
Apollon Limassol (CYP)
06.08.2015
18:00
Rubin Kazaň (RUS)
1:1
SK Sturm Graz (AUT)
06.08.2015
19:00
Trabzonspor (TUR)
1:1e
Rabotnički (MKD)
06.08.2015
19:00
Vorskla Poltava (UKR)
3:1e
MŠK Žilina (SVK)
06.08.2015
19:00
Rosenborg BK (NOR)
3:1
Debreceni VSC (HUN)
06.08.2015
19:00
Kiryat Shmona (ISR)
0:3
Slovan Liberec (CZE)
06.08.2015
19:00
Odds BK (NOR)
2:0
IF Elfsborg (SWE)
06.08.2015
19:00
IFK Göteborg (SWE)
0:0
CF Os Belenenses (POR)
06.08.2015
19:00
Strømsgodset IF (NOR)
0:2
Hajduk Split (CRO)
06.08.2015
19:00
Istanbul B. (TUR)
1:2
AZ Alkmaar (NED)
06.08.2015
19:15
Dinamo Minsk (BLR)
1:1e
FC Curych (SUI)
06.08.2015
19:30
FC Vaduz (LIE)
2:2
FC Thun (SUI)
06.08.2015
19:30
AEK Larnaka (CYP)
0:1
Bordeaux (FRA)
06.08.2015
19:45
FC Kodaň (DEN)
2:3
FK Jablonec (CZE)
06.08.2015
20:00
Zarja Luhansk (UKR)
3:0
Charleroi (BEL)
06.08.2015
20:00
SBV Vitesse (NED)
0:2
Southampton FC (ENG)
06.08.2015
20:00
St-Étienne (FRA)
1:2
Târgu Mureş (ROU)
06.08.2015
20:00
Atromitos FC (GRE)
1:0
AIK Solna (SWE)
06.08.2015
20:00
Željezničar (BIH)
0:1
Standard Lutych (BEL)
06.08.2015
20:00
Astra Giurgiu (ROU)
2:1
West Ham United (ENG)
06.08.2015
20:05
Spartak Trnava (SVK)
1:1
PAOK Soluň (GRE)
06.08.2015
20:15
Slovan Bratis. (SVK)
3:3
FK Krasnodar (RUS)
06.08.2015
20:30
Dortmund (GER)
5:0
Wolfsberger AC (AUT)
06.08.2015
20:45
Aberdeen FC (SCO)
1:1
Kairat Almaty (KAZ)
06.08.2015
21:00
Legia Varšava (POL)
1:0
FK Kukësi (ALB)
06.08.2015
21:00
Vojvodina (SRB)
0:2
UC Sampdoria (ITA)
06.08.2015
22:15
Vitória SC (POR)
1:4
SCR Altach (AUT)

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

20.08.2015
18:00
Astra Giurgiu (ROU)
3:2
AZ Alkmaar (NED)
20.08.2015
18:00
FK Qäbälä (AZE)
0:0
Panathinaikos FC (GRE)
20.08.2015
18:00
Dinamo Minsk (BLR)
2:0
Salzburg (AUT)
20.08.2015
19:00
Sparta Praha (CZE)
3:1
FC Thun (SUI)
20.08.2015
19:00
Zarja Luhansk (UKR)
0:1
Legia Varšava (POL)
20.08.2015
19:00
FK Krasnodar (RUS)
5:1
HJK Helsinky (FIN)
20.08.2015
19:00
AFC Ajax (NED)
1:0
FK Jablonec (CZE)
20.08.2015
19:00
Molde FK (NOR)
2:0
Standard Lutych (BEL)
20.08.2015
19:00
PAOK Soluň (GRE)
5:0
Brøndby IF (DEN)
20.08.2015
19:00
Slovan Liberec (CZE)
1:0
Hajduk Split (CRO)
20.08.2015
19:30
Milsami Orhei (MDA)
1:1
St-Étienne (FRA)
20.08.2015
20:00
Steaua (ROU)
0:3
Rosenborg BK (NOR)
20.08.2015
20:00
BSC Young Boys (SUI)
0:1
Qarabağ Ağdam (AZE)
20.08.2015
20:00
Rabotnički (MKD)
1:1
Rubin Kazaň (RUS)
20.08.2015
20:00
Atromitos FC (GRE)
0:1
Fenerbahçe SK (TUR)
20.08.2015
20:15
MŠK Žilina (SVK)
3:2
Athletic Bilbao (ESP)
20.08.2015
20:30
Bordeaux (FRA)
1:0
Kairat Almaty (KAZ)
20.08.2015
20:30
Odds BK (NOR)
3:4
Dortmund (GER)
20.08.2015
20:30
SCR Altach (AUT)
0:1
CF Os Belenenses (POR)
20.08.2015
20:50
Viktoria Plzeň (CZE)
3:0
Vojvodina (SRB)
20.08.2015
21:00
Lech Poznań (POL)
3:0
Videoton FC (HUN)
20.08.2015
21:00
Southampton FC (ENG)
1:1
FC Midtjylland (DEN)

předkola - 4. předkolo - odvety

27.08.2015
16:45
Kairat Almaty (KAZ)
2:1
Bordeaux (FRA)
27.08.2015
18:00
Rubin Kazaň (RUS)
1:0
Rabotnički (MKD)
27.08.2015
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
BSC Young Boys (SUI)
27.08.2015
18:00
FK Jablonec (CZE)
0:0
AFC Ajax (NED)
27.08.2015
19:00
HJK Helsinky (FIN)
0:0
FK Krasnodar (RUS)
27.08.2015
19:00
Videoton FC (HUN)
0:1
Lech Poznań (POL)
27.08.2015
19:30
FC Thun (SUI)
3:3
Sparta Praha (CZE)
27.08.2015
19:30
St-Étienne (FRA)
1:0
Milsami Orhei (MDA)
27.08.2015
20:00
Brøndby IF (DEN)
1:1
PAOK Soluň (GRE)
27.08.2015
20:00
Rosenborg BK (NOR)
0:1
Steaua (ROU)
27.08.2015
20:00
Hajduk Split (CRO)
0:1
Slovan Liberec (CZE)
27.08.2015
20:00
Fenerbahçe SK (TUR)
3:0
Atromitos FC (GRE)
27.08.2015
20:00
Panathinaikos FC (GRE)
2:2
FK Qäbälä (AZE)
27.08.2015
20:00
AZ Alkmaar (NED)
2:0
Astra Giurgiu (ROU)
27.08.2015
20:30
Standard Lutych (BEL)
3:1
Molde FK (NOR)
27.08.2015
20:30
Vojvodina (SRB)
0:2
Viktoria Plzeň (CZE)
27.08.2015
20:30
Salzburg (AUT)
2:1p
Dinamo Minsk (BLR)
27.08.2015
20:30
Dortmund (GER)
7:2
Odds BK (NOR)
27.08.2015
20:45
FC Midtjylland (DEN)
1:0
Southampton FC (ENG)
27.08.2015
20:45
Athletic Bilbao (ESP)
1:0
MŠK Žilina (SVK)
27.08.2015
21:00
Legia Varšava (POL)
3:2
Zarja Luhansk (UKR)
27.08.2015
22:30
CF Os Belenenses (POR)
0:0
SCR Altach (AUT)

základní skupiny - skupina A

17.09.2015
19:00
Fenerbahçe SK (TUR)
1:3
Molde FK (NOR)
17.09.2015
19:00
AFC Ajax (NED)
2:2
Celtic FC (SCO)
01.10.2015
21:05
Celtic FC (SCO)
2:2
Fenerbahçe SK (TUR)
01.10.2015
21:05
Molde FK (NOR)
1:1
AFC Ajax (NED)
22.10.2015
21:05
Molde FK (NOR)
3:1
Celtic FC (SCO)
22.10.2015
21:05
Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
AFC Ajax (NED)
05.11.2015
19:00
Celtic FC (SCO)
1:2
Molde FK (NOR)
05.11.2015
19:00
AFC Ajax (NED)
0:0
Fenerbahçe SK (TUR)
26.11.2015
21:05
Molde FK (NOR)
0:2
Fenerbahçe SK (TUR)
26.11.2015
21:05
Celtic FC (SCO)
1:2
AFC Ajax (NED)
10.12.2015
19:00
Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
Celtic FC (SCO)
10.12.2015
19:00
AFC Ajax (NED)
1:1
Molde FK (NOR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Molde FK (NOR)
6
3
2
1
10 : 7
11
2
Fenerbahçe SK (TUR)
6
2
3
1
7 : 6
9
3
AFC Ajax (NED)
6
1
4
1
6 : 6
7
4
Celtic FC (SCO)
6
0
3
3
8 : 12
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Molde FK (NOR)
3
1
1
1
4 : 4
4
2
Fenerbahçe SK (TUR)
3
1
1
1
3 : 4
4
3
AFC Ajax (NED)
3
0
3
0
3 : 3
3
4
Celtic FC (SCO)
3
0
1
2
4 : 6
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Molde FK (NOR)
3
2
1
0
6 : 3
7
2
Fenerbahçe SK (TUR)
3
1
2
0
4 : 2
5
3
AFC Ajax (NED)
3
1
1
1
3 : 3
4
4
Celtic FC (SCO)
3
0
2
1
4 : 6
2

základní skupiny - skupina B

17.09.2015
19:00
Bordeaux (FRA)
1:1
Liverpool FC (ENG)
17.09.2015
19:00
FC Sion (SUI)
2:1
Rubin Kazaň (RUS)
01.10.2015
21:05
Rubin Kazaň (RUS)
0:0
Bordeaux (FRA)
01.10.2015
21:05
Liverpool FC (ENG)
1:1
FC Sion (SUI)
22.10.2015
21:05
Liverpool FC (ENG)
1:1
Rubin Kazaň (RUS)
22.10.2015
21:05
Bordeaux (FRA)
0:1
FC Sion (SUI)
05.11.2015
19:00
Rubin Kazaň (RUS)
0:1
Liverpool FC (ENG)
05.11.2015
19:00
FC Sion (SUI)
1:1
Bordeaux (FRA)
26.11.2015
17:00
Rubin Kazaň (RUS)
2:0
FC Sion (SUI)
26.11.2015
21:05
Liverpool FC (ENG)
2:1
Bordeaux (FRA)
10.12.2015
19:00
Bordeaux (FRA)
2:2
Rubin Kazaň (RUS)
10.12.2015
19:00
FC Sion (SUI)
0:0
Liverpool FC (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Liverpool FC (ENG)
6
2
4
0
6 : 4
10
2
FC Sion (SUI)
6
2
3
1
5 : 5
9
3
Rubin Kazaň (RUS)
6
1
3
2
6 : 6
6
4
Girondins Bordeaux (FRA)
6
0
4
2
5 : 7
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Liverpool FC (ENG)
3
1
2
0
4 : 3
5
2
FC Sion (SUI)
3
1
2
0
3 : 2
5
3
Rubin Kazaň (RUS)
3
1
1
1
2 : 1
4
4
Girondins Bordeaux (FRA)
3
0
2
1
3 : 4
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Liverpool FC (ENG)
3
1
2
0
2 : 1
5
2
FC Sion (SUI)
3
1
1
1
2 : 3
4
3
Rubin Kazaň (RUS)
3
0
2
1
4 : 5
2
4
Girondins Bordeaux (FRA)
3
0
2
1
2 : 3
2

základní skupiny - skupina C

17.09.2015
19:00
FK Qäbälä (AZE)
0:0
PAOK Soluň (GRE)
17.09.2015
19:00
Dortmund (GER)
2:1
FK Krasnodar (RUS)
01.10.2015
21:05
FK Krasnodar (RUS)
2:1
FK Qäbälä (AZE)
01.10.2015
21:05
PAOK Soluň (GRE)
1:1
Dortmund (GER)
22.10.2015
17:00
FK Qäbälä (AZE)
1:3
Dortmund (GER)
22.10.2015
21:05
PAOK Soluň (GRE)
0:0
FK Krasnodar (RUS)
05.11.2015
19:00
FK Krasnodar (RUS)
2:1
PAOK Soluň (GRE)
05.11.2015
19:00
Dortmund (GER)
4:0
FK Qäbälä (AZE)
26.11.2015
17:00
FK Krasnodar (RUS)
1:0
Dortmund (GER)
26.11.2015
21:05
PAOK Soluň (GRE)
0:0
FK Qäbälä (AZE)
10.12.2015
19:00
FK Qäbälä (AZE)
0:3
FK Krasnodar (RUS)
10.12.2015
19:00
Dortmund (GER)
0:1
PAOK Soluň (GRE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FK Krasnodar (RUS)
6
4
1
1
9 : 4
13
2
Borussia Dortmund (GER)
6
3
1
2
10 : 5
10
3
PAOK Soluň (GRE)
6
1
4
1
3 : 3
7
4
FK Qäbälä (AZE)
6
0
2
4
2 : 12
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FK Krasnodar (RUS)
3
3
0
0
5 : 2
9
2
Borussia Dortmund (GER)
3
2
0
1
6 : 2
6
3
PAOK Soluň (GRE)
3
0
3
0
1 : 1
3
4
FK Qäbälä (AZE)
3
0
1
2
1 : 6
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FK Krasnodar (RUS)
3
1
1
1
4 : 2
4
2
Borussia Dortmund (GER)
3
1
1
1
4 : 3
4
3
PAOK Soluň (GRE)
3
1
1
1
2 : 2
4
4
FK Qäbälä (AZE)
3
0
1
2
1 : 6
1

základní skupiny - skupina D

17.09.2015
19:00
FC Midtjylland (DEN)
1:0
Legia Varšava (POL)
17.09.2015
19:00
SSC Neapol (ITA)
5:0
Club Bruggy (BEL)
01.10.2015
21:05
Club Bruggy (BEL)
1:3
FC Midtjylland (DEN)
01.10.2015
21:05
Legia Varšava (POL)
0:2
SSC Neapol (ITA)
22.10.2015
21:05
Legia Varšava (POL)
1:1
Club Bruggy (BEL)
22.10.2015
21:05
FC Midtjylland (DEN)
1:4
SSC Neapol (ITA)
05.11.2015
19:00
Club Bruggy (BEL)
1:0
Legia Varšava (POL)
05.11.2015
19:00
SSC Neapol (ITA)
5:0
FC Midtjylland (DEN)
26.11.2015
21:05
Legia Varšava (POL)
1:0
FC Midtjylland (DEN)
26.11.2015
21:05
Club Bruggy (BEL)
0:1
SSC Neapol (ITA)
10.12.2015
19:00
FC Midtjylland (DEN)
1:1
Club Bruggy (BEL)
10.12.2015
19:00
SSC Neapol (ITA)
5:2
Legia Varšava (POL)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SSC Neapol (ITA)
6
6
0
0
22 : 3
18
2
FC Midtjylland (DEN)
6
2
1
3
6 : 12
7
3
Club Bruggy (BEL)
6
1
2
3
4 : 11
5
4
Legia Varšava (POL)
6
1
1
4
4 : 10
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SSC Neapol (ITA)
3
3
0
0
15 : 2
9
2
Legia Varšava (POL)
3
1
1
1
2 : 3
4
3
FC Midtjylland (DEN)
3
1
1
1
3 : 5
4
4
Club Bruggy (BEL)
3
1
0
2
2 : 4
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SSC Neapol (ITA)
3
3
0
0
7 : 1
9
2
FC Midtjylland (DEN)
3
1
0
2
3 : 7
3
3
Club Bruggy (BEL)
3
0
2
1
2 : 7
2
4
Legia Varšava (POL)
3
0
0
3
2 : 7
0

základní skupiny - skupina E

17.09.2015
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
2:1
Villarreal CF (ESP)
17.09.2015
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
2:0
Dinamo Minsk (BLR)
01.10.2015
21:05
Dinamo Minsk (BLR)
0:1
Rapid Vídeň (AUT)
01.10.2015
21:05
Villarreal CF (ESP)
1:0
Viktoria Plzeň (CZE)
22.10.2015
21:05
Villarreal CF (ESP)
4:0
Dinamo Minsk (BLR)
22.10.2015
21:05
Rapid Vídeň (AUT)
3:2
Viktoria Plzeň (CZE)
05.11.2015
19:00
Dinamo Minsk (BLR)
1:2
Villarreal CF (ESP)
05.11.2015
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
Rapid Vídeň (AUT)
26.11.2015
17:00
Dinamo Minsk (BLR)
1:0
Viktoria Plzeň (CZE)
26.11.2015
21:05
Villarreal CF (ESP)
1:0
Rapid Vídeň (AUT)
10.12.2015
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
2:1
Dinamo Minsk (BLR)
10.12.2015
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
3:3
Villarreal CF (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rapid Vídeň (AUT)
6
5
0
1
10 : 6
15
2
Villarreal CF (ESP)
6
4
1
1
12 : 6
13
3
Viktoria Plzeň (CZE)
6
1
1
4
8 : 10
4
4
Dinamo Minsk (BLR)
6
1
0
5
3 : 11
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
3
3
0
0
6 : 0
9
2
Rapid Vídeň (AUT)
3
3
0
0
7 : 4
9
3
Viktoria Plzeň (CZE)
3
1
1
1
6 : 5
4
4
Dinamo Minsk (BLR)
3
1
0
2
2 : 3
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rapid Vídeň (AUT)
3
2
0
1
3 : 2
6
2
Villarreal CF (ESP)
3
1
1
1
6 : 6
4
3
Viktoria Plzeň (CZE)
3
0
0
3
2 : 5
0
4
Dinamo Minsk (BLR)
3
0
0
3
1 : 8
0

základní skupiny - skupina F

17.09.2015
19:00
Slovan Liberec (CZE)
0:1
SC Braga (POR)
17.09.2015
19:00
FC Groningen (NED)
0:3
Marseille (FRA)
01.10.2015
21:05
Marseille (FRA)
0:1
Slovan Liberec (CZE)
01.10.2015
21:05
SC Braga (POR)
1:0
FC Groningen (NED)
22.10.2015
21:05
SC Braga (POR)
3:2
Marseille (FRA)
22.10.2015
21:05
Slovan Liberec (CZE)
1:1
FC Groningen (NED)
05.11.2015
19:00
Marseille (FRA)
1:0
SC Braga (POR)
05.11.2015
19:00
FC Groningen (NED)
0:1
Slovan Liberec (CZE)
26.11.2015
21:05
SC Braga (POR)
2:1
Slovan Liberec (CZE)
26.11.2015
21:05
Marseille (FRA)
2:1
FC Groningen (NED)
10.12.2015
19:00
Slovan Liberec (CZE)
2:4
Marseille (FRA)
10.12.2015
19:00
FC Groningen (NED)
0:0
SC Braga (POR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SC Braga (POR)
6
4
1
1
7 : 4
13
2
Olympique Marseille (FRA)
6
4
0
2
12 : 7
12
3