Liga národů UEFA - Liga národů 2024/2025 - zprávy

Další články

Švédsko našlo nového trenéra, volba padla na Dahla Thomassona

Jon Dahl Thomasson se stal trenérem švédské reprezentace, kterou po neúspěšné kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy 2024 opustil dlouholetý kouč Janne Andersson. Bývalý útočník Feyenoordu nebo AC Milán podepsal smlouvu do roku 2026.

Češi rozehrají Ligu národů v Gruzii, poté přivítají Ukrajinu

Češi vstoupí do čtvrtého ročníku Ligy národů 7. září zápasem v Gruzii. Úvodní blok zakončí o tři dny později, kdy přivítají Ukrajinu. Čtyřčlennou skupinu B1 zakončí svěřenci nového trenéra Ivana Haška 19. listopadu doma proti Gruzii.

Znovu na Albánii. Ukrajina i daleká cesta do Gruzie. Češi znají soupeře v Lize národů

Čeští reprezentanti si ve čtvrtém ročníku Ligy národů zopakují loňské souboje s Albánií, s níž se utkali v uplynulé kvalifikaci mistrovství Evropy. Dalšími soupeři svěřenců nového trenéra Ivana Haška ve čtyřčlenné skupině B1 budou Ukrajina, jež hraje domácí zápasy kvůli válce s Ruskem na neutrální půdě, a Gruzie. Rozhodl o tom dnešní los v Paříži.

Češi poznají trojici soupeřů pro čtvrtý ročník Ligy národů

Čeští fotbalisté ve čtvrtek večer poznají tři soupeře ve čtvrtém ročníku Ligy národů, který začne v září. Národní tým předloni na podzim sestoupil z elitní úrovně A a již potřetí se představí ve druhém ze čtyř stupňů soutěže - Lize B.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele