předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

02.07.2013
17:45
Metalurg Skopje (MKD)
0:1
Qarabağ Ağdam (AZE)
02.07.2013
17:45
Sliema Wanderers (MLT)
1:1
Xäzär (AZE)
02.07.2013
18:00
Trans Narva (EST)
0:3
Gefle IF (SWE)
02.07.2013
20:00
Bala Town (WAL)
1:0
Levadia Tallinn (EST)
03.07.2013
20:45
Fuglafjørdur (FRO)
0:2
Linfield FC (NIR)
04.07.2013
16:00
Chikhura (GEO)
0:0
FC Vaduz (LIE)
04.07.2013
16:00
FC Astana (KAZ)
0:1
Botev Plovdiv (BUL)
04.07.2013
17:00
Gandzasar Kapan (ARM)
1:2
FK Aktobe (KAZ)
04.07.2013
17:00
Milsami Orhei (MDA)
1:0
F91 Dudelange (LUX)
04.07.2013
17:30
Čelik Nikšić (MNE)
1:4
Honvéd (HUN)
04.07.2013
17:30
UE Santa Coloma (AND)
1:3
Zrinjski Mostar (BIH)
04.07.2013
17:45
Teteks Tetovo (MKD)
1:1
Pyunik Jerevan (ARM)
04.07.2013
18:00
Hibernians FC (MLT)
1:4
Vojvodina (SRB)
04.07.2013
18:00
Kruoja Pakruojis (LTU)
0:3
Dinamo Minsk (BLR)
04.07.2013
18:00
Inter Baku (AZE)
1:1
IFK Mariehamn (FIN)
04.07.2013
18:00
Jeunesse Esch (LUX)
2:0
TPS Turku (FIN)
04.07.2013
18:30
Flora Tallinn (EST)
1:1
FK Kukësi (ALB)
04.07.2013
18:45
Sūduva (LTU)
2:2
FK Turnovo (MKD)
04.07.2013
19:00
Tromsø IL (NOR)
1:2
NK Celje (SLO)
04.07.2013
19:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
0:3
MŠK Žilina (SVK)
04.07.2013
19:00
KF Laçi (ALB)
0:1
Differdange (LUX)
04.07.2013
19:00
FC Tiraspol (MDA)
0:1
Skonto FC (LAT)
04.07.2013
20:00
Levski Sofia (BUL)
0:0
Irtyš Pavlodar (KAZ)
04.07.2013
20:00
Prestatyn Town (WAL)
1:2
Liepājas M. (LAT)
04.07.2013
20:00
Teuta Durrës (ALB)
3:1
Dacia Kišiněv (MDA)
04.07.2013
20:00
Airbus UK FC (WAL)
1:1
FK Ventspils (LAT)
04.07.2013
20:00
Víkingur Gøta (FRO)
1:1
Inter Turku (FIN)
04.07.2013
20:10
Žalgiris (LTU)
2:2
St. Pat's (IRL)
04.07.2013
20:30
Rudar Pljevlja (MNE)
1:0
MIKA Jerevan (ARM)
04.07.2013
20:30
FK Sarajevo (BIH)
1:0
AC Libertas (SMR)
04.07.2013
20:30
Videoton FC (HUN)
2:1
Mladost P. (MNE)
04.07.2013
20:45
Crusaders FC (NIR)
1:2
Rosenborg BK (NOR)
04.07.2013
20:45
Drogheda United (IRL)
0:0
Malmö FF (SWE)
04.07.2013
20:45
NK Domžale (SLO)
0:1
Astra Giurgiu (ROU)
04.07.2013
21:00
SP La Fiorita (SMR)
0:3
Valletta FC (MLT)
04.07.2013
21:15
Breidablik UBK (ISL)
4:0
FC Santa Coloma (AND)
04.07.2013
21:15
KR Reykjavík (ISL)
0:0
Glentoran FC (NIR)
04.07.2013
21:30
ÍBV Vestm. (ISL)
1:1
HB Tórshavn (FRO)

předkola - 1. předkolo - odvety

09.07.2013
15:30
MIKA Jerevan (ARM)
1:1
Rudar Pljevlja (MNE)
09.07.2013
18:00
TPS Turku (FIN)
2:1
Jeunesse Esch (LUX)
09.07.2013
19:30
Differdange (LUX)
2:1
KF Laçi (ALB)
10.07.2013
20:45
Linfield FC (NIR)
3:0
Fuglafjørdur (FRO)
11.07.2013
15:00
Irtyš Pavlodar (KAZ)
2:0
Levski Sofia (BUL)
11.07.2013
17:00
FK Ventspils (LAT)
0:0
Airbus UK FC (WAL)
11.07.2013
17:00
Gefle IF (SWE)
5:1
Trans Narva (EST)
11.07.2013
17:00
Pyunik Jerevan (ARM)
1:0
Teteks Tetovo (MKD)
11.07.2013
17:00
Xäzär (AZE)
1:0
Sliema Wanderers (MLT)
11.07.2013
17:30
FK Turnovo (MKD)
3:2p
Sūduva (LTU)
11.07.2013
17:30
MŠK Žilina (SVK)
3:3
Torpedo Kutaisi (GEO)
11.07.2013
17:30
FC Santa Coloma (AND)
0:0
Breidablik UBK (ISL)
11.07.2013
17:30
Mladost P. (MNE)
1:0
Videoton FC (HUN)
11.07.2013
18:00
Inter Turku (FIN)
0:1
Víkingur Gøta (FRO)
11.07.2013
18:00
FK Aktobe (KAZ)
2:1
Gandzasar Kapan (ARM)
11.07.2013
18:00
Valletta FC (MLT)
1:0
SP La Fiorita (SMR)
11.07.2013
18:00
Dinamo Minsk (BLR)
5:0
Kruoja Pakruojis (LTU)
11.07.2013
18:00
Levadia Tallinn (EST)
3:1
Bala Town (WAL)
11.07.2013
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
Metalurg Skopje (MKD)
11.07.2013
18:00
F91 Dudelange (LUX)
0:0
Milsami Orhei (MDA)
11.07.2013
18:00
Liepājas M. (LAT)
1:3p
Prestatyn Town (WAL)
11.07.2013
18:00
Skonto FC (LAT)
1:1p
FC Tiraspol (MDA)
11.07.2013
18:30
Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
UE Santa Coloma (AND)
11.07.2013
19:00
NK Celje (SLO)
0:2
Tromsø IL (NOR)
11.07.2013
19:00
FC Vaduz (LIE)
1:1
Chikhura (GEO)
11.07.2013
19:00
Rosenborg BK (NOR)
7:2
Crusaders FC (NIR)
11.07.2013
19:00
IFK Mariehamn (FIN)
0:2
Inter Baku (AZE)
11.07.2013
19:00
Malmö FF (SWE)
2:0
Drogheda United (IRL)
11.07.2013
19:15
Dacia Kišiněv (MDA)
2:0
Teuta Durrës (ALB)
11.07.2013
19:30
Botev Plovdiv (BUL)
5:0
FC Astana (KAZ)
11.07.2013
19:30
FK Kukësi (ALB)
0:0
Flora Tallinn (EST)
11.07.2013
20:00
HB Tórshavn (FRO)
0:1
ÍBV Vestm. (ISL)
11.07.2013
20:00
Astra Giurgiu (ROU)
2:0
NK Domžale (SLO)
11.07.2013
20:30
Vojvodina (SRB)
3:2
Hibernians FC (MLT)
11.07.2013
20:30
Glentoran FC (NIR)
0:3
KR Reykjavík (ISL)
11.07.2013
20:30
Honvéd (HUN)
9:0
Čelik Nikšić (MNE)
11.07.2013
20:45
St. Pat's (IRL)
1:2
Žalgiris (LTU)
11.07.2013
21:00
AC Libertas (SMR)
1:2
FK Sarajevo (BIH)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

16.07.2013
18:00
Levadia Tallinn (EST)
0:0
Pandurii (ROU)
18.07.2013
16:00
Irtyš Pavlodar (KAZ)
3:2
Široki Brijeg (BIH)
18.07.2013
16:00
Dila Gori (GEO)
3:0
Aalborg BK (DEN)
18.07.2013
17:00
FK Ventspils (LAT)
1:0
Jeunesse Esch (LUX)
18.07.2013
17:30
Mladost P. (MNE)
2:2
FK Senica (SVK)
18.07.2013
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
Piast Gliwice (POL)
18.07.2013
18:00
Šachtër S. (BLR)
1:1
Milsami Orhei (MDA)
18.07.2013
18:00
FC Honka (FIN)
1:3
Lech Poznań (POL)
18.07.2013
18:00
Dinamo Minsk (BLR)
1:2
L. Záhřeb (CRO)
18.07.2013
18:30
Skonto FC (LAT)
2:1
Slovan Liberec (CZE)
18.07.2013
18:30
Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
Botev Plovdiv (BUL)
18.07.2013
18:30
Beroe (BUL)
1:4
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
18.07.2013
19:00
Rosenborg BK (NOR)
0:1
St. Johnstone FC (SCO)
18.07.2013
19:00
Malmö FF (SWE)
2:0
Hibernian FC (SCO)
18.07.2013
19:00
Strømsgodset IF (NOR)
2:2
Debreceni VSC (HUN)
18.07.2013
19:00
P. Ploieşti (ROU)
3:0
Víkingur Gøta (FRO)
18.07.2013
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
2:0
Xäzär (AZE)
18.07.2013
19:00
IFK Göteborg (SWE)
0:0
AS Trenčín (SVK)
18.07.2013
19:00
IL Hødd (NOR)
1:0
FK Aktobe (KAZ)
18.07.2013
19:00
Č. Oděsa (UKR)
2:0
Dacia Kišiněv (MDA)
18.07.2013
19:00
Anorthosis (CYP)
3:0
Gefle IF (SWE)
18.07.2013
19:00
Tromsø IL (NOR)
2:0
Inter Baku (AZE)
18.07.2013
19:30
Valletta FC (MLT)
1:1
FK Minsk (BLR)
18.07.2013
19:30
Differdange (LUX)
2:1
FC Utrecht (NED)
18.07.2013
19:30
FC Thun (SUI)
2:0
Chikhura (GEO)
18.07.2013
19:30
FK Kukësi (ALB)
3:2
FK Sarajevo (BIH)
18.07.2013
20:00
FK Jagodina (SRB)
2:3
Rubin Kazaň (RUS)
18.07.2013
20:10
Žalgiris (LTU)
2:0
Pyunik Jerevan (ARM)
18.07.2013
20:15
Škoda Xanthi (GRE)
0:1
Linfield FC (NIR)
18.07.2013
20:15
Sparta Praha (CZE)
2:2
BK Häcken (SWE)
18.07.2013
20:30
Vojvodina (SRB)
2:0
Honvéd (HUN)
18.07.2013
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
2:0
ÍBV Vestm. (ISL)
18.07.2013
20:30
Astra Giurgiu (ROU)
1:1
Omonia Nikósie (CYP)
18.07.2013
20:30
Trabzonspor (TUR)
4:2
Derry City (IRL)
18.07.2013
20:30
Hajduk Split (CRO)
2:1
FK Turnovo (MKD)
18.07.2013
20:45
Olimpija Lublaň (SLO)
3:1
MŠK Žilina (SVK)
18.07.2013
20:45
Śląsk Wrocław (POL)
4:0
Rudar Pljevlja (MNE)
18.07.2013
21:00
NK Rijeka (CRO)
5:0
Prestatyn Town (WAL)
18.07.2013
21:15
KR Reykjavík (ISL)
1:3
Standard Lutych (BEL)
18.07.2013
21:15
Breidablik UBK (ISL)
0:0
SK Sturm Graz (AUT)

předkola - 2. předkolo - odvety

25.07.2013
17:00
FK Minsk (BLR)
2:0
Valletta FC (MLT)
25.07.2013
17:00
Milsami Orhei (MDA)
2:1p
Šachtër S. (BLR)
25.07.2013
17:00
AS Trenčín (SVK)
2:1
IFK Göteborg (SWE)
25.07.2013
17:00
Rubin Kazaň (RUS)
1:0
FK Jagodina (SRB)
25.07.2013
17:30
MŠK Žilina (SVK)
2:0
Olimpija Lublaň (SLO)
25.07.2013
17:30
Piast Gliwice (POL)
2:2e
Qarabağ Ağdam (AZE)
25.07.2013
17:30
Rudar Pljevlja (MNE)
2:2
Śląsk Wrocław (POL)
25.07.2013
17:45
FK Turnovo (MKD)
1:1
Hajduk Split (CRO)
25.07.2013
18:00
Jeunesse Esch (LUX)
1:4
FK Ventspils (LAT)
25.07.2013
18:00
Xäzär (AZE)
0:8
Maccabi Haifa (ISR)
25.07.2013
18:00
SK Sturm Graz (AUT)
0:1
Breidablik UBK (ISL)
25.07.2013
18:00
FK Aktobe (KAZ)
2:0
IL Hødd (NOR)
25.07.2013
18:00
Inter Baku (AZE)
1:0
Tromsø IL (NOR)
25.07.2013
18:00
Pyunik Jerevan (ARM)
1:1
Žalgiris (LTU)
25.07.2013
18:00
Chikhura (GEO)
1:3
FC Thun (SUI)
25.07.2013
19:00
Omonia Nikósie (CYP)
1:2
Astra Giurgiu (ROU)
25.07.2013
19:00
Slovan Liberec (CZE)
1:0
Skonto FC (LAT)
25.07.2013
19:00
Pandurii (ROU)
4:0
Levadia Tallinn (EST)
25.07.2013
19:00
Gefle IF (SWE)
4:0
Anorthosis (CYP)
25.07.2013
19:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
2:2
Beroe (BUL)
25.07.2013
19:00
BK Häcken (SWE)
1:0
Sparta Praha (CZE)
25.07.2013
19:15
Dacia Kišiněv (MDA)
2:1
Č. Oděsa (UKR)
25.07.2013
19:30
FC Utrecht (NED)
3:3
Differdange (LUX)
25.07.2013
19:30
FK Senica (SVK)
0:1
Mladost P. (MNE)
25.07.2013
19:30
Botev Plovdiv (BUL)
2:0
Zrinjski Mostar (BIH)
25.07.2013
20:00
Prestatyn Town (WAL)
0:3
NK Rijeka (CRO)
25.07.2013
20:00
L. Záhřeb (CRO)
2:3
Dinamo Minsk (BLR)
25.07.2013
20:00
Víkingur Gøta (FRO)
0:4
P. Ploieşti (ROU)
25.07.2013
20:15
Aalborg BK (DEN)
0:0
Dila Gori (GEO)
25.07.2013
20:30
Honvéd (HUN)
1:3
Vojvodina (SRB)
25.07.2013
20:30
ÍBV Vestm. (ISL)
0:0
FK Crvena Zvezda (SRB)
25.07.2013
20:30
Standard Lutych (BEL)
3:1
KR Reykjavík (ISL)
25.07.2013
20:30
Debreceni VSC (HUN)
0:3
Strømsgodset IF (NOR)
25.07.2013
20:30
Široki Brijeg (BIH)
2:0
Irtyš Pavlodar (KAZ)
25.07.2013
20:45
Lech Poznań (POL)
2:1
FC Honka (FIN)
25.07.2013
20:45
Derry City (IRL)
0:3
Trabzonspor (TUR)
25.07.2013
20:45
St. Johnstone FC (SCO)
1:1
Rosenborg BK (NOR)
25.07.2013
20:45
Hibernian FC (SCO)
0:7
Malmö FF (SWE)
25.07.2013
20:45
Linfield FC (NIR)
1:2e
Škoda Xanthi (GRE)
25.07.2013
21:00
FK Sarajevo (BIH)
0:0
FK Kukësi (ALB)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

01.08.2013
17:00
AS Trenčín (SVK)
1:3
Astra Giurgiu (ROU)
01.08.2013
18:00
FK Minsk (BLR)
0:1
St. Johnstone FC (SCO)
01.08.2013
18:00
FK Ventspils (LAT)
0:0
Maccabi Haifa (ISR)
01.08.2013
18:00
Dinamo Minsk (BLR)
0:1
Trabzonspor (TUR)
01.08.2013
18:00
P. Ploieşti (ROU)
1:1
SBV Vitesse (NED)
01.08.2013
18:00
FK Aktobe (KAZ)
1:0
Breidablik UBK (ISL)
01.08.2013
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
1:0
Gefle IF (SWE)
01.08.2013
18:00
Baumit Jablonec (CZE)
2:1
Strømsgodset IF (NOR)
01.08.2013
18:15
Č. Oděsa (UKR)
3:1
FK Crvena Zvezda (SRB)
01.08.2013
18:30
Randers FC (DEN)
1:2
Rubin Kazaň (RUS)
01.08.2013
18:30
Žalgiris (LTU)
1:0
Lech Poznań (POL)
01.08.2013
19:00
BK Häcken (SWE)
1:2
FC Thun (SUI)
01.08.2013
19:00
NK Rijeka (CRO)
2:1
MŠK Žilina (SVK)
01.08.2013
19:00
Tromsø IL (NOR)
1:0
Differdange (LUX)
01.08.2013
19:30
FK Kukësi (ALB)
2:0
Metalurh Doněck (UKR)
01.08.2013
19:30
Botev Plovdiv (BUL)
1:1
VfB Stuttgart (GER)
01.08.2013
20:00
Pandurii (ROU)
1:1
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
01.08.2013
20:00
Vojvodina (SRB)
2:2
Bursaspor (TUR)
01.08.2013
20:15
Slovan Liberec (CZE)
2:1
FC Curych (SUI)
01.08.2013
20:30
St-Étienne (FRA)
3:0
Milsami Orhei (MDA)
01.08.2013
20:30
Asteras Tripolis (GRE)
1:1
Rapid Vídeň (AUT)
01.08.2013
20:30
Škoda Xanthi (GRE)
1:2
Standard Lutych (BEL)
01.08.2013
20:45
Motherwell FC (SCO)
0:2
Kubaň Krasnodar (RUS)
01.08.2013
20:45
Swansea City (ENG)
4:0
Malmö FF (SWE)
01.08.2013
20:45
Śląsk Wrocław (POL)
1:0
Club Bruggy (BEL)
01.08.2013
20:45
Široki Brijeg (BIH)
1:3
Udinese Calcio (ITA)
01.08.2013
21:00
Hajduk Split (CRO)
0:1
Dila Gori (GEO)
01.08.2013
21:00
Estoril Praia (POR)
0:0
Hapoel Ramat-Gan (ISR)
01.08.2013
21:30
Sevilla FC (ESP)
3:0
Mladost P. (MNE)

předkola - 3. předkolo - odvety

08.08.2013
17:30
MŠK Žilina (SVK)
1:1
NK Rijeka (CRO)
08.08.2013
18:00
Astra Giurgiu (ROU)
2:2
AS Trenčín (SVK)
08.08.2013
18:00
Rubin Kazaň (RUS)
2:0
Randers FC (DEN)
08.08.2013
18:00
Dila Gori (GEO)
1:0
Hajduk Split (CRO)
08.08.2013
18:15
Metalurh Doněck (UKR)
1:0
FK Kukësi (ALB)
08.08.2013
18:30
Maccabi Haifa (ISR)
3:0
FK Ventspils (LAT)
08.08.2013
19:00
Hapoel Ramat-Gan (ISR)
0:1
Estoril Praia (POR)
08.08.2013
19:00
Gefle IF (SWE)
0:2
Qarabağ Ağdam (AZE)
08.08.2013
19:00
Milsami Orhei (MDA)
0:3
St-Étienne (FRA)
08.08.2013
19:00
Kubaň Krasnodar (RUS)
1:0
Motherwell FC (SCO)
08.08.2013
19:00
Hapoel Tel-Aviv (ISR)
1:2
Pandurii (ROU)
08.08.2013
19:00
Lech Poznań (POL)
2:1
Žalgiris (LTU)
08.08.2013
19:30
Bursaspor (TUR)
0:3
Vojvodina (SRB)
08.08.2013
19:30
Differdange (LUX)
1:1p
Tromsø IL (NOR)
08.08.2013
19:30
FC Curych (SUI)
1:2
Slovan Liberec (CZE)
08.08.2013
19:30
FC Thun (SUI)
1:0
BK Häcken (SWE)
08.08.2013
19:45
Malmö FF (SWE)
0:0
Swansea City (ENG)
08.08.2013
20:00
SBV Vitesse (NED)
1:2
P. Ploieşti (ROU)
08.08.2013
20:00
Strømsgodset IF (NOR)
1:3
Baumit Jablonec (CZE)
08.08.2013
20:00
Trabzonspor (TUR)
0:0
Dinamo Minsk (BLR)
08.08.2013
20:20
VfB Stuttgart (GER)
0:0
Botev Plovdiv (BUL)
08.08.2013
20:30
Mladost P. (MNE)
1:6
Sevilla FC (ESP)
08.08.2013
20:30
Standard Lutych (BEL)
2:1
Škoda Xanthi (GRE)
08.08.2013
20:30
Rapid Vídeň (AUT)
3:1
Asteras Tripolis (GRE)
08.08.2013
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
0:0
Č. Oděsa (UKR)
08.08.2013
20:45
St. Johnstone FC (SCO)
0:2p
FK Minsk (BLR)
08.08.2013
20:45
Club Bruggy (BEL)
3:3
Śląsk Wrocław (POL)
08.08.2013
20:45
Udinese Calcio (ITA)
4:0
Široki Brijeg (BIH)
08.08.2013
22:00
Breidablik UBK (ISL)
1:1p
FK Aktobe (KAZ)

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

22.08.2013
15:00
FK Aktobe (KAZ)
2:3
Dynamo Kyjev (UKR)
22.08.2013
18:00
Kubaň Krasnodar (RUS)
1:0
Feyenoord (NED)
22.08.2013
18:00
Baumit Jablonec (CZE)
1:2
Real Betis (ESP)
22.08.2013
18:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
0:5
Tottenham (ENG)
22.08.2013
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
0:2
E. Frankfurt (GER)
22.08.2013
18:30
Maccabi Haifa (ISR)
2:0
Astra Giurgiu (ROU)
22.08.2013
18:30
Atromitos FC (GRE)
1:3
AZ Alkmaar (NED)
22.08.2013
18:30
FK Minsk (BLR)
0:2
Standard Lutych (BEL)
22.08.2013
19:00
Nõmme Kalju (EST)
1:3
Dněpr (UKR)
22.08.2013
19:00
Molde FK (NOR)
0:2
Rubin Kazaň (RUS)
22.08.2013
19:00
FC St. Gallen (SUI)
1:1
Spartak Moskva (RUS)
22.08.2013
19:00
Esbjerg fB (DEN)
4:3
St-Étienne (FRA)
22.08.2013
19:00
Salzburg (AUT)
5:0
Žalgiris (LTU)
22.08.2013
19:30
FK Kukësi (ALB)
0:2
Trabzonspor (TUR)
22.08.2013
20:00
IF Elfsborg (SWE)
1:1
FC Nordsjaelland (DEN)
22.08.2013
20:00
FH Hafnar. (ISL)
0:2
KRC Genk (BEL)
22.08.2013
20:00
Apollon Limassol (CYP)
2:0
OGC Nice (FRA)
22.08.2013
20:00
Pandurii (ROU)
0:1
SC Braga (POR)
22.08.2013
20:00
Tromsø IL (NOR)
2:1
Beşiktaş JK (TUR)
22.08.2013
20:05
Swansea City (ENG)
5:1
P. Ploieşti (ROU)
22.08.2013
20:30
FK Partizan (SRB)
1:0
FC Thun (SUI)
22.08.2013
20:30
Vojvodina (SRB)
1:1
Sheriff Tiraspol (MDA)
22.08.2013
20:30
Č. Oděsa (UKR)
1:0
Skënderbeu (ALB)
22.08.2013
20:30
NK Rijeka (CRO)
2:1
VfB Stuttgart (GER)
22.08.2013
20:45
Udinese Calcio (ITA)
1:3
Slovan Liberec (CZE)
22.08.2013
20:45
SV Zulte Waregem (BEL)
1:1
APOEL Nikósie (CYP)
22.08.2013
21:00
Grasshopper (SUI)
1:2
ACF Fiorentina (ITA)
22.08.2013
21:05
Rapid Vídeň (AUT)
1:0
Dila Gori (GEO)
22.08.2013
21:30
Sevilla FC (ESP)
4:1
Śląsk Wrocław (POL)
22.08.2013
21:30
Estoril Praia (POR)
2:0
FC Pasching (AUT)

předkola - 4. předkolo - odvety

29.08.2013
17:00
Rubin Kazaň (RUS)
3:0
Molde FK (NOR)
29.08.2013
17:00
Spartak Moskva (RUS)
2:4
FC St. Gallen (SUI)
29.08.2013
18:00
Dila Gori (GEO)
0:3
Rapid Vídeň (AUT)
29.08.2013
18:00
Astra Giurgiu (ROU)
1:1
Maccabi Haifa (ISR)
29.08.2013
18:00
Dynamo Kyjev (UKR)
5:1
FK Aktobe (KAZ)
29.08.2013
18:00
FC Nordsjaelland (DEN)
0:1
IF Elfsborg (SWE)
29.08.2013
18:00
VfB Stuttgart (GER)
2:2
NK Rijeka (CRO)
29.08.2013
18:30
Trabzonspor (TUR)
3:1
FK Kukësi (ALB)
29.08.2013
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
1:2
SV Zulte Waregem (BEL)
29.08.2013
19:00
Slovan Liberec (CZE)
1:1
Udinese Calcio (ITA)
29.08.2013
19:00
St-Étienne (FRA)
0:1
Esbjerg fB (DEN)
29.08.2013
19:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
2:1
Vojvodina (SRB)
29.08.2013
19:30
Beşiktaş JK (TUR)
2:0
Tromsø IL (NOR)
29.08.2013
19:30
P. Ploieşti (ROU)
2:1
Swansea City (ENG)
29.08.2013
20:00
FC Thun (SUI)
3:0
FK Partizan (SRB)
29.08.2013
20:00
Skënderbeu (ALB)
1:1p
Č. Oděsa (UKR)
29.08.2013
20:00
KRC Genk (BEL)
5:2
FH Hafnar. (ISL)
29.08.2013
20:00
OGC Nice (FRA)
1:0
Apollon Limassol (CYP)
29.08.2013
20:30
Standard Lutych (BEL)
3:1
FK Minsk (BLR)
29.08.2013
20:30
E. Frankfurt (GER)
2:1
Qarabağ Ağdam (AZE)
29.08.2013
20:30
Žalgiris (LTU)
0:2
Salzburg (AUT)
29.08.2013
20:30
FC Pasching (AUT)
1:2
Estoril Praia (POR)
29.08.2013
20:30
Dněpr (UKR)
2:0
Nõmme Kalju (EST)
29.08.2013
20:45
Śląsk Wrocław (POL)
0:5
Sevilla FC (ESP)
29.08.2013
21:00
ACF Fiorentina (ITA)
0:1
Grasshopper (SUI)
29.08.2013
21:00
Feyenoord (NED)
1:2
Kubaň Krasnodar (RUS)
29.08.2013
21:05
Tottenham (ENG)
3:0
Dinamo Tbilisi (GEO)
29.08.2013
21:30
Real Betis (ESP)
6:0
Baumit Jablonec (CZE)
29.08.2013
21:30
SC Braga (POR)
0:2e
Pandurii (ROU)
30.08.2013
11:00
AZ Alkmaar (NED)
0:2
Atromitos FC (GRE)

základní skupiny - skupina A

19.09.2013
19:00
Valencia CF (ESP)
0:3
Swansea City (ENG)
19.09.2013
19:00
FC St. Gallen (SUI)
2:0
Kubaň Krasnodar (RUS)
03.10.2013
18:00
Kubaň Krasnodar (RUS)
0:2
Valencia CF (ESP)
03.10.2013
21:05
Swansea City (ENG)
1:0
FC St. Gallen (SUI)
24.10.2013
21:05
Swansea City (ENG)
1:1
Kubaň Krasnodar (RUS)
24.10.2013
21:05
Valencia CF (ESP)
5:1
FC St. Gallen (SUI)
07.11.2013
18:00
Kubaň Krasnodar (RUS)
1:1
Swansea City (ENG)
07.11.2013
19:00
FC St. Gallen (SUI)
2:3
Valencia CF (ESP)
28.11.2013
18:00
Kubaň Krasnodar (RUS)
4:0
FC St. Gallen (SUI)
28.11.2013
21:05
Swansea City (ENG)
0:1
Valencia CF (ESP)
12.12.2013
19:00
Valencia CF (ESP)
1:1
Kubaň Krasnodar (RUS)
12.12.2013
19:00
FC St. Gallen (SUI)
1:0
Swansea City (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
6
4
1
1
12 : 7
13
2
Swansea City (ENG)
6
2
2
2
6 : 4
8
3
Kubaň Krasnodar (RUS)
6
1
3
2
7 : 7
6
4
FC St. Gallen (SUI)
6
2
0
4
6 : 13
6
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC St. Gallen (SUI)
3
2
0
1
5 : 3
6
2
Kubaň Krasnodar (RUS)
3
1
1
1
5 : 3
4
3
Valencia CF (ESP)
3
1
1
1
6 : 5
4
4
Swansea City (ENG)
3
1
1
1
2 : 2
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Valencia CF (ESP)
3
3
0
0
6 : 2
9
2
Swansea City (ENG)
3
1
1
1
4 : 2
4
3
Kubaň Krasnodar (RUS)
3
0
2
1
2 : 4
2
4
FC St. Gallen (SUI)
3
0
0
3
1 : 10
0

základní skupiny - skupina B

19.09.2013
19:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
1:2
Č. Oděsa (UKR)
19.09.2013
19:00
PSV Eindhoven (NED)
0:2
L. Razgrad (BUL)
03.10.2013
21:05
L. Razgrad (BUL)
3:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
03.10.2013
21:05
Č. Oděsa (UKR)
0:2
PSV Eindhoven (NED)
24.10.2013
21:05
Č. Oděsa (UKR)
0:1
L. Razgrad (BUL)
24.10.2013
21:05
Dinamo Záhřeb (CRO)
0:0
PSV Eindhoven (NED)
07.11.2013
19:00
L. Razgrad (BUL)
1:1
Č. Oděsa (UKR)
07.11.2013
19:00
PSV Eindhoven (NED)
2:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
28.11.2013
21:05
Č. Oděsa (UKR)
2:1
Dinamo Záhřeb (CRO)
28.11.2013
21:05
L. Razgrad (BUL)
2:0
PSV Eindhoven (NED)
12.12.2013
19:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
1:2
L. Razgrad (BUL)
12.12.2013
19:00
PSV Eindhoven (NED)
0:1
Č. Oděsa (UKR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Ludogorec Razgrad (BUL)
6
5
1
0
11 : 2
16
2
Černomorec Oděsa (UKR)
6
3
1
2
6 : 6
10
3
PSV Eindhoven (NED)
6
2
1
3
4 : 5
7
4
Dinamo Záhřeb (CRO)
6
0
1
5
3 : 11
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Ludogorec Razgrad (BUL)
3
2
1
0
6 : 1
7
2
PSV Eindhoven (NED)
3
1
0
2
2 : 3
3
3
Černomorec Oděsa (UKR)
3
1
0
2
2 : 4
3
4
Dinamo Záhřeb (CRO)
3
0
1
2
2 : 4
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Ludogorec Razgrad (BUL)
3
3
0
0
5 : 1
9
2
Černomorec Oděsa (UKR)
3
2
1
0
4 : 2
7
3
PSV Eindhoven (NED)
3
1
1
1
2 : 2
4
4
Dinamo Záhřeb (CRO)
3
0
0
3
1 : 7
0

základní skupiny - skupina C

19.09.2013
19:00
Salzburg (AUT)
4:0
IF Elfsborg (SWE)
19.09.2013
19:00
Standard Lutych (BEL)
1:2
Esbjerg fB (DEN)
03.10.2013
21:05
Esbjerg fB (DEN)
1:2
Salzburg (AUT)
03.10.2013
21:05
IF Elfsborg (SWE)
1:1
Standard Lutych (BEL)
24.10.2013
21:05
IF Elfsborg (SWE)
1:2
Esbjerg fB (DEN)
24.10.2013
21:05
Salzburg (AUT)
2:1
Standard Lutych (BEL)
07.11.2013
19:00
Esbjerg fB (DEN)
1:0
IF Elfsborg (SWE)
07.11.2013
19:00
Standard Lutych (BEL)
1:3
Salzburg (AUT)
28.11.2013
21:05
IF Elfsborg (SWE)
0:1
Salzburg (AUT)
28.11.2013
21:05
Esbjerg fB (DEN)
2:1
Standard Lutych (BEL)
12.12.2013
19:00
Salzburg (AUT)
3:0
Esbjerg fB (DEN)
12.12.2013
19:00
Standard Lutych (BEL)
1:3
IF Elfsborg (SWE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Red Bull Salzburg (AUT)
6
6
0
0
15 : 3
18
2
Esbjerg fB (DEN)
6
4
0
2
8 : 8
12
3
IF Elfsborg (SWE)
6
1
1
4
5 : 10
4
4
Standard Lutych (BEL)
6
0
1
5
6 : 13
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Red Bull Salzburg (AUT)
3
3
0
0
9 : 1
9
2
Esbjerg fB (DEN)
3
2
0
1
4 : 3
6
3
IF Elfsborg (SWE)
3
0
1
2
2 : 4
1
4
Standard Lutych (BEL)
3
0
0
3
3 : 8
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Red Bull Salzburg (AUT)
3
3
0
0
6 : 2
9
2
Esbjerg fB (DEN)
3
2
0
1
4 : 5
6
3
IF Elfsborg (SWE)
3
1
0
2
3 : 6
3
4
Standard Lutych (BEL)
3
0
1
2
3 : 5
1

základní skupiny - skupina D

19.09.2013
19:00
SV Zulte Waregem (BEL)
0:0
Wigan Athletic (ENG)
19.09.2013
19:00
NK Maribor (SLO)
2:5
Rubin Kazaň (RUS)
03.10.2013
18:00
Rubin Kazaň (RUS)
4:0
SV Zulte Waregem (BEL)
03.10.2013
21:05
Wigan Athletic (ENG)
3:1
NK Maribor (SLO)
24.10.2013
21:05
Wigan Athletic (ENG)
1:1
Rubin Kazaň (RUS)
24.10.2013
21:05
SV Zulte Waregem (BEL)
1:3
NK Maribor (SLO)
07.11.2013
18:00
Rubin Kazaň (RUS)
1:0
Wigan Athletic (ENG)
07.11.2013
19:00
NK Maribor (SLO)
0:1
SV Zulte Waregem (BEL)
28.11.2013
18:00
Rubin Kazaň (RUS)
1:1
NK Maribor (SLO)
28.11.2013
21:05
Wigan Athletic (ENG)
1:2
SV Zulte Waregem (BEL)
12.12.2013
19:00
NK Maribor (SLO)
2:1
Wigan Athletic (ENG)
12.12.2013
19:00
SV Zulte Waregem (BEL)
0:2
Rubin Kazaň (RUS)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rubin Kazaň (RUS)
6
4
2
0
14 : 4
14
2
NK Maribor (SLO)
6
2
1
3
9 : 12
7
3
SV Zulte Waregem (BEL)
6
2
1
3
4 : 10
7
4
Wigan Athletic (ENG)
6
1
2
3
6 : 7
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rubin Kazaň (RUS)
3
2
1
0
6 : 1
7
2
Wigan Athletic (ENG)
3
1
1
1
5 : 4
4
3
NK Maribor (SLO)
3
1
0
2
4 : 7
3
4
SV Zulte Waregem (BEL)
3
0
1
2
1 : 5
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rubin Kazaň (RUS)
3
2
1
0
8 : 3
7
2
SV Zulte Waregem (BEL)
3
2
0
1
3 : 5
6
3
NK Maribor (SLO)
3
1
1
1
5 : 5
4
4
Wigan Athletic (ENG)
3
0
1
2
1 : 3
1

základní skupiny - skupina E

19.09.2013
19:00
ACF Fiorentina (ITA)
3:0
Paços Ferreira (POR)
19.09.2013
19:00
Pandurii (ROU)
0:1
Dněpr (UKR)
03.10.2013
21:05
Dněpr (UKR)
1:2
ACF Fiorentina (ITA)
03.10.2013
21:05
Paços Ferreira (POR)
1:1
Pandurii (ROU)
24.10.2013
21:05
Paços Ferreira (POR)
0:2
Dněpr (UKR)
24.10.2013
21:05
ACF Fiorentina (ITA)
3:0
Pandurii (ROU)
07.11.2013
19:00
Dněpr (UKR)
2:0
Paços Ferreira (POR)
07.11.2013
19:00
Pandurii (ROU)
1:2
ACF Fiorentina (ITA)
28.11.2013
21:05
Dněpr (UKR)
4:1
Pandurii (ROU)
28.11.2013
21:05
Paços Ferreira (POR)
0:0
ACF Fiorentina (ITA)
12.12.2013
19:00
ACF Fiorentina (ITA)
2:1
Dněpr (UKR)
12.12.2013
19:00
Pandurii (ROU)
0:0
Paços Ferreira (POR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
ACF Fiorentina (ITA)
6
5
1
0
12 : 3
16
2
Dněpr Dněpropetrovsk (UKR)
6
4
0
2
11 : 5
12
3
Paços Ferreira (POR)
6
0
3
3
1 : 8
3
4
Pandurii Târgu Jiu (ROU)
6
0
2
4
3 : 11
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
ACF Fiorentina (ITA)
3
3
0
0
8 : 1
9
2
Dněpr Dněpropetrovsk (UKR)
3
2
0
1
7 : 3
6
3
Paços Ferreira (POR)
3
0
2
1
1 : 3
2
4
Pandurii Târgu Jiu (ROU)
3
0
1
2
1 : 3
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
ACF Fiorentina (ITA)
3
2
1
0
4 : 2
7
2
Dněpr Dněpropetrovsk (UKR)
3
2
0
1
4 : 2
6
3
Paços Ferreira (POR)
3
0
1
2
0 : 5
1
4
Pandurii Târgu Jiu (ROU)
3
0
1
2
2 : 8
1

základní skupiny - skupina F

19.09.2013
19:00
E. Frankfurt (GER)
3:0
Bordeaux (FRA)
19.09.2013
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
APOEL Nikósie (CYP)
03.10.2013
21:05
APOEL Nikósie (CYP)
0:3
E. Frankfurt (GER)
03.10.2013
21:05
Bordeaux (FRA)
1:2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
24.10.2013
21:05
Bordeaux (FRA)
2:1
APOEL Nikósie (CYP)
24.10.2013
21:05
E. Frankfurt (GER)
2:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
07.11.2013
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
2:1
Bordeaux (FRA)
07.11.2013
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
4:2
E. Frankfurt (GER)
28.11.2013
21:05
Bordeaux (FRA)
0:1
E. Frankfurt (GER)
28.11.2013
21:05
APOEL Nikósie (CYP)
0:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
12.12.2013
19:00
E. Frankfurt (GER)
2:0