kvalifikace - 1. zápasy

26.06.2018
20:00
UE Sant Julià (AND)
0:2
Gzira United (MLT)
28.06.2018
18:00
Europa FC (GIB)
1:1
KF Priština (KOS)
28.06.2018
19:00
Birkirkara FC (MLT)
1:1
KÍ Klaksvík (FRO)
28.06.2018
20:00
UE Engordany (AND)
2:1
SS Folgore (SMR)
28.06.2018
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
1:1
St Joseph's FC (GIB)
28.06.2018
20:00
Cefn Druids (WAL)
1:1
FK Trakai (LTU)
28.06.2018
20:45
SP Tre Fiori (SMR)
3:0
Bala Town (WAL)

kvalifikace - odvety

05.07.2018
18:00
St Joseph's FC (GIB)
1:2p
B36 Tórshavn (FRO)
05.07.2018
18:30
FK Trakai (LTU)
1:0
Cefn Druids (WAL)
05.07.2018
19:00
KF Priština (KOS)
5:0
Europa FC (GIB)
05.07.2018
19:00
Gzira United (MLT)
2:1
UE Sant Julià (AND)
05.07.2018
19:30
Bala Town (WAL)
1:0
SP Tre Fiori (SMR)
05.07.2018
20:00
KÍ Klaksvík (FRO)
2:1
Birkirkara FC (MLT)
05.07.2018
20:45
SS Folgore (SMR)
1:1
UE Engordany (AND)

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

10.07.2018
18:00
FC Samtredia (GEO)
0:1
Tobol Kostanaj (KAZ)
11.07.2018
15:30
Banants Jerevan (ARM)
1:2
FK Sarajevo (BIH)
11.07.2018
17:30
Rabotnički (MKD)
2:1
Honvéd (HUN)
11.07.2018
17:45
FC Vaduz (LIE)
1:0
Levski Sofia (BUL)
11.07.2018
18:00
KÍ Klaksvík (FRO)
1:2
Žalgiris (LTU)
11.07.2018
18:00
Fola Esch (LUX)
0:0
KF Priština (KOS)
11.07.2018
20:45
Glenavon FC (NIR)
2:1
Molde FK (NOR)
12.07.2018
16:00
Pyunik Jerevan (ARM)
1:0
Vardar Skopje (MKD)
12.07.2018
16:45
FK Ventspils (LAT)
5:0
Luftëtari (ALB)
12.07.2018
17:00
Chikhura (GEO)
0:0
Beitar J. (ISR)
12.07.2018
17:30
Rudar Velenje (SLO)
7:0
SP Tre Fiori (SMR)
12.07.2018
17:30
Partizani Tirana (ALB)
0:1
NK Maribor (SLO)
12.07.2018
18:00
Trans Narva (EST)
0:2
Željezničar (BIH)
12.07.2018
18:00
FK Trakai (LTU)
0:0
Irtyš Pavlodar (KAZ)
12.07.2018
18:00
Levadia Tallinn (EST)
0:1
Dundalk FC (IRL)
12.07.2018
18:00
Balzan Youths (MLT)
4:1
Keşlə FK (AZE)
12.07.2018
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
0:1
FC Kodaň (DEN)
12.07.2018
18:00
FC Lahti (FIN)
0:3
FH Hafnar. (ISL)
12.07.2018
18:00
Ilves Tampere (FIN)
0:1
Slavia Sofia (BUL)
12.07.2018
18:00
FK Qäbälä (AZE)
0:2
Progrès N. (LUX)
12.07.2018
18:05
FK Liepāja (LAT)
0:3
BK Häcken (SWE)
12.07.2018
19:00
Connah's Quay (WAL)
1:3
Šachtër S. (BLR)
12.07.2018
19:00
Stumbras Kaunas (LTU)
1:0
Apollon Limassol (CYP)
12.07.2018
19:00
Milsami Orhei (MDA)
2:4
Slovan Bratis. (SVK)
12.07.2018
19:00
Derry City (IRL)
0:2
Dinamo Minsk (BLR)
12.07.2018
19:00
Neftçi Baku (AZE)
3:1
Újpest FC (HUN)
12.07.2018
19:00
Petroclub Hîn. (MDA)
1:1
NK Osijek (CRO)
12.07.2018
19:00
Anorthosis (CYP)
2:1
KF Laçi (ALB)
12.07.2018
19:00
Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
12.07.2018
19:45
CSKA Sofia (BUL)
1:0
Riga FC (LAT)
12.07.2018
20:00
UE Engordany (AND)
0:3
Kairat Almaty (KAZ)
12.07.2018
20:00
ÍBV Vestm. (ISL)
0:4
Sarpsborg 08 FF (NOR)
12.07.2018
20:00
Górnik Zabrze (POL)
1:0
Zaria Bălţi (MDA)
12.07.2018
20:00
Široki Brijeg (BIH)
2:2
NK Domžale (SLO)
12.07.2018
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
0:0
OFK Titograd (MNE)
12.07.2018
20:00
Racing FC (LUX)
0:2
Viitorul C. (ROU)
12.07.2018
20:05
Shamrock Rovers (IRL)
0:1
AIK Solna (SWE)
12.07.2018
20:15
Rudar Pljevlja (MNE)
0:3
FK Partizan (SRB)
12.07.2018
20:30
Bud. Podg. (MNE)
0:2
AS Trenčín (SVK)
12.07.2018
20:45
Lech Poznań (POL)
2:0
Gandzasar Kapan (ARM)
12.07.2018
20:45
Cliftonville FC (NIR)
0:1
FC Nordsjaelland (DEN)
12.07.2018
20:45
Rangers FC (SCO)
2:0
FK Shkupi (MKD)
12.07.2018
20:45
Spartak Subotica (SRB)
1:1
Coleraine FC (NIR)
12.07.2018
20:45
Hibernian FC (SCO)
6:1
NSÍ Runavík (FRO)
12.07.2018
21:00
Radnički Niš (SRB)
4:0
Gzira United (MLT)
12.07.2018
21:00
Dunajská Streda (SVK)
1:1
Dinamo Tbilisi (GEO)
12.07.2018
22:00
Stjarnan FC (ISL)
3:0
Nõmme Kalju (EST)

předkola - 1. předkolo - odvety

17.07.2018
17:45
Levski Sofia (BUL)
3:2
FC Vaduz (LIE)
17.07.2018
17:55
FK Shkupi (MKD)
0:0
Rangers FC (SCO)
17.07.2018
18:00
Honvéd (HUN)
4:0
Rabotnički (MKD)
18.07.2018
18:00
Željezničar (BIH)
3:1
Trans Narva (EST)
19.07.2018
15:00
Kairat Almaty (KAZ)
7:1
UE Engordany (AND)
19.07.2018
15:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
2:0
FC Samtredia (GEO)
19.07.2018
17:00
Viitorul C. (ROU)
0:0
Racing FC (LUX)
19.07.2018
17:00
KF Laçi (ALB)
1:1
Anorthosis (CYP)
19.07.2018
17:00
Dinamo Minsk (BLR)
1:2
Derry City (IRL)
19.07.2018
17:00
Gandzasar Kapan (ARM)
2:1
Lech Poznań (POL)
19.07.2018
17:00
Irtyš Pavlodar (KAZ)
0:1
FK Trakai (LTU)
19.07.2018
18:00
Gzira United (MLT)
0:1
Radnički Niš (SRB)
19.07.2018
18:00
Molde FK (NOR)
5:1
Glenavon FC (NIR)
19.07.2018
18:00
Nõmme Kalju (EST)
1:0
Stjarnan FC (ISL)
19.07.2018
18:00
Slavia Sofia (BUL)
2:1
Ilves Tampere (FIN)
19.07.2018
18:30
Slovan Bratis. (SVK)
5:0
Milsami Orhei (MDA)
19.07.2018
18:30
Riga FC (LAT)
1:1p
CSKA Sofia (BUL)
19.07.2018
19:00
BK Häcken (SWE)
1:2
FK Liepāja (LAT)
19.07.2018
19:00
Sarpsborg 08 FF (NOR)
2:0
ÍBV Vestm. (ISL)
19.07.2018
19:00
Keşlə FK (AZE)
2:1
Balzan Youths (MLT)
19.07.2018
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
Ferencvárosi TC (HUN)
19.07.2018
19:00
Žalgiris (LTU)
1:1
KÍ Klaksvík (FRO)
19.07.2018
19:00
KF Priština (KOS)
0:1p
Fola Esch (LUX)
19.07.2018
19:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
1:2
Dunajská Streda (SVK)
19.07.2018
19:00
Apollon Limassol (CYP)
2:0
Stumbras Kaunas (LTU)
19.07.2018
19:00
Šachtër S. (BLR)
2:0
Connah's Quay (WAL)
19.07.2018
19:00
Zaria Bălţi (MDA)
1:1
Górnik Zabrze (POL)
19.07.2018
19:00
Vardar Skopje (MKD)
0:2
Pyunik Jerevan (ARM)
19.07.2018
19:00
AIK Solna (SWE)
1:1e
Shamrock Rovers (IRL)
19.07.2018
19:30
Progrès N. (LUX)
0:1
FK Qäbälä (AZE)
19.07.2018
19:30
FC Nordsjaelland (DEN)
2:1
Cliftonville FC (NIR)
19.07.2018
19:45
Beitar J. (ISR)
1:2
Chikhura (GEO)
19.07.2018
20:00
FC Kodaň (DEN)
1:1
KuPS Kuopio (FIN)
19.07.2018
20:00
Luftëtari (ALB)
3:3
FK Ventspils (LAT)
19.07.2018
20:15
FK Sarajevo (BIH)
3:0
Banants Jerevan (ARM)
19.07.2018
20:15
NK Maribor (SLO)
2:0
Partizani Tirana (ALB)
19.07.2018
20:30
OFK Titograd (MNE)
1:2
B36 Tórshavn (FRO)
19.07.2018
20:30
FK Partizan (SRB)
3:0
Rudar Pljevlja (MNE)
19.07.2018
20:30
AS Trenčín (SVK)
1:1
Bud. Podg. (MNE)
19.07.2018
20:45
Coleraine FC (NIR)
0:2
Spartak Subotica (SRB)
19.07.2018
20:45
Dundalk FC (IRL)
2:1
Levadia Tallinn (EST)
19.07.2018
20:45
SP Tre Fiori (SMR)
0:3
Rudar Velenje (SLO)
19.07.2018
20:45
NSÍ Runavík (FRO)
4:6
Hibernian FC (SCO)
19.07.2018
20:45
NK Osijek (CRO)
2:1
Petroclub Hîn. (MDA)
19.07.2018
21:00
Újpest FC (HUN)
4:0
Neftçi Baku (AZE)
19.07.2018
21:00
NK Domžale (SLO)
1:1
Široki Brijeg (BIH)
19.07.2018
21:15
FH Hafnar. (ISL)
0:0
FC Lahti (FIN)

předkola - 2. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

26.07.2018
16:00
FK Ufa (RUS)
0:0
NK Domžale (SLO)
26.07.2018
16:45
FK Ventspils (LAT)
0:1
Bordeaux (FRA)
26.07.2018
17:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
2:1
Pyunik Jerevan (ARM)
26.07.2018
17:00
Viitorul C. (ROU)
2:2
SBV Vitesse (NED)
26.07.2018
17:00
FK Spartaks (LAT)
6:0
SP La Fiorita (SMR)
26.07.2018
17:00
Kairat Almaty (KAZ)
2:0
AZ Alkmaar (NED)
26.07.2018
17:30
Rudar Velenje (SLO)
0:2
FCSB (ROU)
26.07.2018
18:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
3:0
Víkingur Gøta (FRO)
26.07.2018
18:00
Hapoel Haifa (ISR)
1:1
FH Hafnar. (ISL)
26.07.2018
18:00
Balzan Youths (MLT)
2:1
Slovan Bratis. (SVK)
26.07.2018
18:00
Chikhura (GEO)
0:0
NK Maribor (SLO)
26.07.2018
18:30
F91 Dudelange (LUX)
2:1
KF Drita (KOS)
26.07.2018
18:30
RB Lipsko (GER)
4:0
BK Häcken (SWE)
26.07.2018
19:00
Žalgiris (LTU)
1:0
FC Vaduz (LIE)
26.07.2018
19:00
Molde FK (NOR)
3:0
KF Laçi (ALB)
26.07.2018
19:00
Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
Valletta FC (MLT)
26.07.2018
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
5:0
Flora Tallinn (EST)
26.07.2018
19:00
Djurgårdens IF (SWE)
1:1
FC Mariupol (UKR)
26.07.2018
19:00
Honvéd (HUN)
1:0
Progrès N. (LUX)
26.07.2018
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:0
Radnički Niš (SRB)
26.07.2018
19:00
CSKA Sofia (BUL)
3:0
Admira (AUT)
26.07.2018
19:20
Jagiellonia (POL)
1:0
Rio Ave FC (POR)
26.07.2018
19:30
Šachtër S. (BLR)
1:1
Lech Poznań (POL)
26.07.2018
19:45
LASK Linz (AUT)
4:0
Lillestrøm SK (NOR)
26.07.2018
19:45
FC Nordsjaelland (DEN)
1:0
AIK Solna (SWE)
26.07.2018
19:45
Dinamo Brest (BLR)
4:3
Atromitos FC (GRE)
26.07.2018
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
0:2
Beşiktaş JK (TUR)
26.07.2018
20:00
TNS (WAL)
2:1
Lincoln Red Imps (GIB)
26.07.2018
20:00
Hajduk Split (CRO)
1:0
Slavia Sofia (BUL)
26.07.2018
20:00
KRC Genk (BEL)
5:0
Fola Esch (LUX)
26.07.2018
20:00
Górnik Zabrze (POL)
0:1
AS Trenčín (SVK)
26.07.2018
20:00
Olimpija Lublaň (SLO)
5:1
Crusaders FC (NIR)
26.07.2018
20:00
Sutjeska (MNE)
0:1
Alashkert FC (ARM)
26.07.2018
20:00
FC Santa Coloma (AND)
1:0
Valur Reykjavík (ISL)
26.07.2018
20:15
FC St. Gallen (SUI)
2:1
Sarpsborg 08 FF (NOR)
26.07.2018
20:30
Željezničar (BIH)
1:2
Apollon Limassol (CYP)
26.07.2018
20:30
FK Partizan (SRB)
1:0
FK Trakai (LTU)
26.07.2018
20:30
Atalanta Bergamo (ITA)
2:2
FK Sarajevo (BIH)
26.07.2018
20:45
NK Osijek (CRO)
0:1
Rangers FC (SCO)
26.07.2018
20:45
Spartak Subotica (SRB)
2:0
Sparta Praha (CZE)
26.07.2018
20:45
Dundalk FC (IRL)
0:0
AEK Larnaka (CYP)
26.07.2018
20:45
Aberdeen FC (SCO)
1:1
Burnley FC (ENG)
26.07.2018
20:45
Hibernian FC (SCO)
3:2
Asteras Tripolis (GRE)
26.07.2018
21:00
Stjarnan FC (ISL)
0:2
FC Kodaň (DEN)
26.07.2018
21:00
Dunajská Streda (SVK)
1:3
Dinamo Minsk (BLR)
26.07.2018
21:45
Sevilla FC (ESP)
4:0
Újpest FC (HUN)

předkola - 2. předkolo - hlavní část - odvety

31.07.2018
18:00
Pyunik Jerevan (ARM)
1:0
Tobol Kostanaj (KAZ)
01.08.2018
18:00
Fola Esch (LUX)
1:4
KRC Genk (BEL)
02.08.2018
17:00
KF Laçi (ALB)
0:2
Molde FK (NOR)
02.08.2018
17:00
Alashkert FC (ARM)
0:0
Sutjeska (MNE)
02.08.2018
17:30
AEK Larnaka (CYP)
4:0
Dundalk FC (IRL)
02.08.2018
17:30
AS Trenčín (SVK)
4:1
Górnik Zabrze (POL)
02.08.2018
18:00
Flora Tallinn (EST)
2:0
APOEL Nikósie (CYP)
02.08.2018
18:00
Dinamo Minsk (BLR)
4:1
Dunajská Streda (SVK)
02.08.2018
18:00
Valletta FC (MLT)
1:2
Zrinjski Mostar (BIH)
02.08.2018
18:00
FK Trakai (LTU)
1:1
FK Partizan (SRB)
02.08.2018
18:00
Slavia Sofia (BUL)
2:3
Hajduk Split (CRO)
02.08.2018
18:30
Lillestrøm SK (NOR)
1:2
LASK Linz (AUT)
02.08.2018
18:30
BK Häcken (SWE)
1:1
RB Lipsko (GER)
02.08.2018
19:00
Apollon Limassol (CYP)
3:1
Željezničar (BIH)
02.08.2018
19:00
FC Mariupol (UKR)
2:1e
Djurgårdens IF (SWE)
02.08.2018
19:00
Progrès N. (LUX)
2:0
Honvéd (HUN)
02.08.2018
19:00
Lincoln Red Imps (GIB)
1:1
TNS (WAL)
02.08.2018
19:00
Admira (AUT)
1:3
CSKA Sofia (BUL)
02.08.2018
19:00
Sparta Praha (CZE)
2:1
Spartak Subotica (SRB)
02.08.2018
19:00
AIK Solna (SWE)
0:1
FC Nordsjaelland (DEN)
02.08.2018
19:00
FC Vaduz (LIE)
1:1
Žalgiris (LTU)
02.08.2018
19:15
Atromitos FC (GRE)
1:1
Dinamo Brest (BLR)
02.08.2018
19:30
Slovan Bratis. (SVK)
3:1
Balzan Youths (MLT)
02.08.2018
20:00
Beşiktaş JK (TUR)
6:0
B36 Tórshavn (FRO)
02.08.2018
20:00
Víkingur Gøta (FRO)
0:4
Torpedo Kutaisi (GEO)
02.08.2018
20:00
Asteras Tripolis (GRE)
1:1
Hibernian FC (SCO)
02.08.2018
20:00
SBV Vitesse (NED)
3:1
Viitorul C. (ROU)
02.08.2018
20:00
FC Kodaň (DEN)
5:0
Stjarnan FC (ISL)
02.08.2018
20:15
NK Maribor (SLO)
2:0
Chikhura (GEO)
02.08.2018
20:15
FK Sarajevo (BIH)
0:8
Atalanta Bergamo (ITA)
02.08.2018
20:30
FCSB (ROU)
4:0
Rudar Velenje (SLO)
02.08.2018
20:30
NK Domžale (SLO)
1:1
FK Ufa (RUS)
02.08.2018
20:45
Rangers FC (SCO)
1:1
NK Osijek (CRO)
02.08.2018
20:45
Bordeaux (FRA)
2:1
FK Ventspils (LAT)
02.08.2018
20:45
SP La Fiorita (SMR)
0:3
FK Spartaks (LAT)
02.08.2018
20:45
Sarpsborg 08 FF (NOR)
1:0
FC St. Gallen (SUI)
02.08.2018
20:45
Burnley FC (ENG)
3:1e
Aberdeen FC (SCO)
02.08.2018
20:45
Lech Poznań (POL)
3:1e
Šachtër S. (BLR)
02.08.2018
20:45
KF Drita (KOS)
1:1
F91 Dudelange (LUX)
02.08.2018
20:45
AZ Alkmaar (NED)
2:1
Kairat Almaty (KAZ)
02.08.2018
21:00
Crusaders FC (NIR)
1:1
Olimpija Lublaň (SLO)
02.08.2018
21:00
Újpest FC (HUN)
1:3
Sevilla FC (ESP)
02.08.2018
21:00
Radnički Niš (SRB)
2:2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
02.08.2018
21:00
Rio Ave FC (POR)
4:4
Jagiellonia (POL)
02.08.2018
21:15
FH Hafnar. (ISL)
0:1
Hapoel Haifa (ISR)
02.08.2018
22:00
Valur Reykjavík (ISL)
3:0
FC Santa Coloma (AND)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

Nebyly nalezeny žádné zápasy.

předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

07.08.2018
18:00
Pyunik Jerevan (ARM)
0:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
09.08.2018
16:00
FK Ufa (RUS)
2:1
Progrès N. (LUX)
09.08.2018
18:00
Hapoel Haifa (ISR)
1:4
Atalanta Bergamo (ITA)
09.08.2018
18:30
RB Lipsko (GER)
3:1
CSU Craiova (ROU)
09.08.2018
19:00
Sigma Olomouc (CZE)
2:0
Kairat Almaty (KAZ)
09.08.2018
19:00
Apollon Limassol (CYP)
4:0
Dinamo Brest (BLR)
09.08.2018
19:00
AS Trenčín (SVK)
4:0
Feyenoord (NED)
09.08.2018
19:00
FC Mariupol (UKR)
1:3
Bordeaux (FRA)
09.08.2018
19:00
Dinamo Minsk (BLR)
4:0
Zenit Petrohrad (RUS)
09.08.2018
19:00
SK Sturm Graz (AUT)
0:2
AEK Larnaka (CYP)
09.08.2018
19:20
Jagiellonia (POL)
0:1
KAA Gent (BEL)
09.08.2018
19:45
FC Nordsjaelland (DEN)
1:2
FK Partizan (SRB)
09.08.2018
19:45
CSKA Sofia (BUL)
1:2
FC Kodaň (DEN)
09.08.2018
20:00
KRC Genk (BEL)
2:0
Lech Poznań (POL)
09.08.2018
20:00
Olympiakos (GRE)
4:0
FC Luzern (SUI)
09.08.2018
20:00
Istanbul B. (TUR)
0:0
Burnley FC (ENG)
09.08.2018
20:00
Beşiktaş JK (TUR)
1:0
LASK Linz (AUT)
09.08.2018
20:00
SBV Vitesse (NED)
0:1
FC Basilej (SUI)
09.08.2018
20:30
Zarja Luhansk (UKR)
1:1
SC Braga (POR)
09.08.2018
20:45
Rangers FC (SCO)
3:1
NK Maribor (SLO)
09.08.2018
20:45
Hajduk Split (CRO)
0:0
FCSB (ROU)
09.08.2018
20:45
Spartak Subotica (SRB)
0:2
Brøndby IF (DEN)
09.08.2018
20:45
Sarpsborg 08 FF (NOR)
1:1
NK Rijeka (CRO)
09.08.2018
20:45
Hibernian FC (SCO)
0:0
Molde FK (NOR)
09.08.2018
21:05
Slovan Bratis. (SVK)
2:1
Rapid Vídeň (AUT)
09.08.2018
21:45
Sevilla FC (ESP)
1:0
Žalgiris (LTU)

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

16.08.2018
16:00
Kairat Almaty (KAZ)
1:2
Sigma Olomouc (CZE)
16.08.2018
17:00
Progrès N. (LUX)
2:2
FK Ufa (RUS)
16.08.2018
17:30
AEK Larnaka (CYP)
5:0
SK Sturm Graz (AUT)
16.08.2018
18:30
CSU Craiova (ROU)
1:1
RB Lipsko (GER)
16.08.2018
18:30
FC Kodaň (DEN)
2:1
CSKA Sofia (BUL)
16.08.2018
19:00
Zenit Petrohrad (RUS)
8:1e
Dinamo Minsk (BLR)
16.08.2018
19:00
Molde FK (NOR)
3:0
Hibernian FC (SCO)
16.08.2018
19:00
Žalgiris (LTU)
0:5
Sevilla FC (ESP)
16.08.2018
19:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
Pyunik Jerevan (ARM)
16.08.2018
19:30
FC Luzern (SUI)
1:3
Olympiakos (GRE)
16.08.2018
19:45
Dinamo Brest (BLR)
1:0
Apollon Limassol (CYP)
16.08.2018
19:45
LASK Linz (AUT)
2:1
Beşiktaş JK (TUR)
16.08.2018
20:00
Atalanta Bergamo (ITA)
2:0
Hapoel Haifa (ISR)
16.08.2018
20:00
Brøndby IF (DEN)
2:1
Spartak Subotica (SRB)
16.08.2018
20:00
FC Basilej (SUI)
1:0
SBV Vitesse (NED)
16.08.2018
20:15
NK Maribor (SLO)
0:0
Rangers FC (SCO)
16.08.2018
20:15
Lech Poznań (POL)
1:2
KRC Genk (BEL)
16.08.2018
20:30
Rapid Vídeň (AUT)
4:0
Slovan Bratis. (SVK)
16.08.2018
20:30
Feyenoord (NED)
1:1
AS Trenčín (SVK)
16.08.2018
20:30
KAA Gent (BEL)
3:1
Jagiellonia (POL)
16.08.2018
20:30
FCSB (ROU)
2:1
Hajduk Split (CRO)
16.08.2018
20:30
FK Partizan (SRB)
3:2
FC Nordsjaelland (DEN)
16.08.2018
20:45
Bordeaux (FRA)
2:1
FC Mariupol (UKR)
16.08.2018
20:45
NK Rijeka (CRO)
0:1
Sarpsborg 08 FF (NOR)
16.08.2018
20:45
Burnley FC (ENG)
1:0e
Istanbul B. (TUR)
16.08.2018
21:30
SC Braga (POR)
2:2
Zarja Luhansk (UKR)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

09.08.2018
18:00
Alashkert FC (ARM)
0:2
CFR Cluj (ROU)
09.08.2018
18:00
FK Spartaks (LAT)
0:1
Sūduva (LTU)
09.08.2018
19:00
L. Razgrad (BUL)
1:0
Zrinjski Mostar (BIH)
09.08.2018
19:00
Hap B-She. (ISR)
2:2
APOEL Nikósie (CYP)
09.08.2018
19:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
5:2
FK Kukësi (ALB)
09.08.2018
19:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
Valur Reykjavík (ISL)
09.08.2018
20:00
Olimpija Lublaň (SLO)
3:0
HJK Helsinky (FIN)
09.08.2018
20:45
Cork City (IRL)
0:2
Rosenborg BK (NOR)
09.08.2018
20:45
TNS (WAL)
0:2
FC Midtjylland (DEN)
09.08.2018
21:00
Legia Varšava (POL)
1:2
F91 Dudelange (LUX)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

16.08.2018
18:00
HJK Helsinky (FIN)
1:4
Olimpija Lublaň (SLO)
16.08.2018
19:00
CFR Cluj (ROU)
5:0
Alashkert FC (ARM)
16.08.2018
19:00
Sūduva (LTU)
0:0
FK Spartaks (LAT)
16.08.2018
19:00
FC Midtjylland (DEN)
3:1
TNS (WAL)
16.08.2018
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
3:1
Hap B-She. (ISR)
16.08.2018
19:00
FK Kukësi (ALB)
2:0
Torpedo Kutaisi (GEO)
16.08.2018
20:00
Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
L. Razgrad (BUL)
16.08.2018
20:00
F91 Dudelange (LUX)
2:2
Legia Varšava (POL)
16.08.2018
20:45
Rosenborg BK (NOR)
3:0
Cork City (IRL)
16.08.2018
21:00
Valur Reykjavík (ISL)
2:1
Sheriff Tiraspol (MDA)

předkola - 4. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

23.08.2018
18:00
Zenit Petrohrad (RUS)
3:1
Molde FK (NOR)
23.08.2018
18:30
AS Trenčín (SVK)
1:1
AEK Larnaka (CYP)
23.08.2018
19:00
Sigma Olomouc (CZE)
0:1
Sevilla FC (ESP)
23.08.2018
19:05
Sarpsborg 08 FF (NOR)
3:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
23.08.2018
20:00
FC Basilej (SUI)
3:2
Apollon Limassol (CYP)
23.08.2018
20:00
Atalanta Bergamo (ITA)
0:0
FC Kodaň (DEN)
23.08.2018
20:00
Olympiakos (GRE)
3:1
Burnley FC (ENG)
23.08.2018
20:30
FK Partizan (SRB)
1:1
Beşiktaş JK (TUR)
23.08.2018
20:30
Rapid Vídeň (AUT)
3:1
FCSB (ROU)
23.08.2018
20:30
KRC Genk (BEL)
5:2
Brøndby IF (DEN)
23.08.2018
20:30
Zarja Luhansk (UKR)
0:0
RB Lipsko (GER)
23.08.2018
20:45
KAA Gent (BEL)
0:0
Bordeaux (FRA)
23.08.2018
20:45
Rangers FC (SCO)
1:0
FK Ufa (RUS)

předkola - 4. předkolo - hlavní část - odvety

30.08.2018
16:00
FK Ufa (RUS)
1:1
Rangers FC (SCO)
30.08.2018
17:30
AEK Larnaka (CYP)
3:0
AS Trenčín (SVK)
30.08.2018
18:30
FC Kodaň (DEN)
1:0p
Atalanta Bergamo (ITA)
30.08.2018
18:30
RB Lipsko (GER)
3:2
Zarja Luhansk (UKR)
30.08.2018
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
Sarpsborg 08 FF (NOR)
30.08.2018
19:00
Apollon Limassol (CYP)
1:0
FC Basilej (SUI)
30.08.2018
19:00
Molde FK (NOR)
2:1
Zenit Petrohrad (RUS)
30.08.2018
20:00
Beşiktaş JK (TUR)
3:0
FK Partizan (SRB)
30.08.2018
20:30
FCSB (ROU)
2:1
Rapid Vídeň (AUT)
30.08.2018
20:30
Brøndby IF (DEN)
2:4
KRC Genk (BEL)
30.08.2018
20:45
Bordeaux (FRA)
2:0
KAA Gent (BEL)
30.08.2018
20:45
Burnley FC (ENG)
1:1
Olympiakos (GRE)
30.08.2018
21:45
Sevilla FC (ESP)
3:0
Sigma Olomouc (CZE)

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.08.2018
18:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
0:1
L. Razgrad (BUL)
23.08.2018
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
1:0
FC Astana (KAZ)
23.08.2018
19:00
Sūduva (LTU)
1:1
Celtic FC (SCO)
23.08.2018
19:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:0
Qarabağ Ağdam (AZE)
23.08.2018
19:15
Malmö FF (SWE)
2:2
FC Midtjylland (DEN)
23.08.2018
20:00
F91 Dudelange (LUX)
2:0
CFR Cluj (ROU)
23.08.2018
20:30
Olimpija Lublaň (SLO)
0:2
Spartak Trnava (SVK)
23.08.2018
20:45
Rosenborg BK (NOR)
3:1
FK Škendija (MKD)

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

30.08.2018
16:00
FC Astana (KAZ)
2:0p
APOEL Nikósie (CYP)
30.08.2018
19:00
CFR Cluj (ROU)
2:3
F91 Dudelange (LUX)
30.08.2018
19:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
Sheriff Tiraspol (MDA)
30.08.2018
19:00
L. Razgrad (BUL)
4:0
Torpedo Kutaisi (GEO)
30.08.2018
19:15
FC Midtjylland (DEN)
0:2
Malmö FF (SWE)
30.08.2018
20:15
FK Škendija (MKD)
0:2
Rosenborg BK (NOR)
30.08.2018
20:30
Spartak Trnava (SVK)
1:1
Olimpija Lublaň (SLO)
30.08.2018
21:00
Celtic FC (SCO)
3:0
Sūduva (LTU)

základní skupiny - skupina A

20.09.2018
21:00
AEK Larnaka (CYP)
0:1
FC Curych (SUI)
20.09.2018
21:00
L. Razgrad (BUL)
2:3
Bayer Leverkusen (GER)
04.10.2018
18:55
Bayer Leverkusen (GER)
4:2
AEK Larnaka (CYP)
04.10.2018
18:55
FC Curych (SUI)
1:0
L. Razgrad (BUL)
25.10.2018
18:55
FC Curych (SUI)
3:2
Bayer Leverkusen (GER)
25.10.2018
18:55
AEK Larnaka (CYP)
1:1
L. Razgrad (BUL)
08.11.2018
21:00
Bayer Leverkusen (GER)
1:0
FC Curych (SUI)
08.11.2018
21:00
L. Razgrad (BUL)
0:0
AEK Larnaka (CYP)
29.11.2018
18:55
FC Curych (SUI)
1:2
AEK Larnaka (CYP)
29.11.2018
18:55
Bayer Leverkusen (GER)
1:1
L. Razgrad (BUL)
13.12.2018
21:00
AEK Larnaka (CYP)
1:5
Bayer Leverkusen (GER)
13.12.2018
21:00
L. Razgrad (BUL)
1:1
FC Curych (SUI)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayer Leverkusen (GER)
6
4
1
1
16 : 9
13
2
FC Curych (SUI)
6
3
1
2
7 : 6
10
3
AEK Larnaka (CYP)
6
1
2
3
6 : 12
5
4
Ludogorec Razgrad (BUL)
6
0
4
2
5 : 7
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayer Leverkusen (GER)
3
2
1
0
6 : 3
7
2
FC Curych (SUI)
3
2
0
1
5 : 4
6
3
Ludogorec Razgrad (BUL)
3
0
2
1
3 : 4
2
4
AEK Larnaka (CYP)
3
0
1
2
2 : 7
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayer Leverkusen (GER)
3
2
0
1
10 : 6
6
2
FC Curych (SUI)
3
1
1
1
2 : 2
4
3
AEK Larnaka (CYP)
3
1
1
1
4 : 5
4
4
Ludogorec Razgrad (BUL)
3
0
2
1
2 : 3
2

základní skupiny - skupina B

20.09.2018
21:00
RB Lipsko (GER)
2:3
Salzburg (AUT)
20.09.2018
21:00
Celtic FC (SCO)
1:0
Rosenborg BK (NOR)
04.10.2018
18:55
Rosenborg BK (NOR)
1:3
RB Lipsko (GER)
04.10.2018
18:55
Salzburg (AUT)
3:1
Celtic FC (SCO)
25.10.2018
18:55
Salzburg (AUT)
3:0
Rosenborg BK (NOR)
25.10.2018
18:55
RB Lipsko (GER)
2:0
Celtic FC (SCO)
08.11.2018
21:00
Rosenborg BK (NOR)
2:5
Salzburg (AUT)
08.11.2018
21:00
Celtic FC (SCO)
2:1
RB Lipsko (GER)
29.11.2018
18:55
Salzburg (AUT)
1:0
RB Lipsko (GER)
29.11.2018
18:55
Rosenborg BK (NOR)
0:1
Celtic FC (SCO)
13.12.2018
21:00
RB Lipsko (GER)
1:1
Rosenborg BK (NOR)
13.12.2018
21:00
Celtic FC (SCO)
1:2
Salzburg (AUT)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Red Bull Salzburg (AUT)
6
6
0
0
17 : 6
18
2
Celtic FC (SCO)
6
3
0
3
6 : 8
9
3
RB Lipsko (GER)
6
2
1
3
9 : 8
7
4
Rosenborg BK (NOR)
6
0
1
5
4 : 14
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Red Bull Salzburg (AUT)
3
3
0
0
7 : 1
9
2
Celtic FC (SCO)
3
2
0
1
4 : 3
6
3
RB Lipsko (GER)
3
1
1
1
5 : 4
4
4
Rosenborg BK (NOR)
3
0
0
3
3 : 9
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Red Bull Salzburg (AUT)
3
3
0
0
10 : 5
9
2
RB Lipsko (GER)
3
1
0
2
4 : 4
3
3
Celtic FC (SCO)
3
1
0
2
2 : 5
3
4
Rosenborg BK (NOR)
3
0
1
2
1 : 5
1

základní skupiny - skupina C

20.09.2018
21:00
Slavia Praha (CZE)
1:0
Bordeaux (FRA)
20.09.2018
21:00
FC Kodaň (DEN)
1:1
Zenit Petrohrad (RUS)
04.10.2018
18:55
Bordeaux (FRA)
1:2
FC Kodaň (DEN)
04.10.2018
18:55
Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
Slavia Praha (CZE)
25.10.2018
18:55
Zenit Petrohrad (RUS)
2:1
Bordeaux (FRA)
25.10.2018
18:55
FC Kodaň (DEN)
0:1
Slavia Praha (CZE)
08.11.2018
21:00
Slavia Praha (CZE)
0:0
FC Kodaň (DEN)
08.11.2018
21:00
Bordeaux (FRA)
1:1
Zenit Petrohrad (RUS)
29.11.2018
18:55
Zenit Petrohrad (RUS)
1:0
FC Kodaň (DEN)
29.11.2018
18:55
Bordeaux (FRA)
2:0
Slavia Praha (CZE)
13.12.2018
21:00
FC Kodaň (DEN)
0:1
Bordeaux (FRA)
13.12.2018
21:00
Slavia Praha (CZE)
2:0
Zenit Petrohrad (RUS)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Zenit Petrohrad (RUS)
6
3
2
1
6 : 5
11
2
Slavia Praha (CZE)
6
3
1
2
4 : 3
10
3
Girondins Bordeaux (FRA)
6
2
1
3
6 : 6
7
4
FC Kodaň (DEN)
6
1
2
3
3 : 5
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Zenit Petrohrad (RUS)
3
3
0
0
4 : 1
9
2
Slavia Praha (CZE)
3
2
1
0
3 : 0
7
3
Girondins Bordeaux (FRA)
3
1
1
1
4 : 3
4
4
FC Kodaň (DEN)
3
0
1
2
1 : 3
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Kodaň (DEN)
3
1
1
1
2 : 2
4
2
Girondins Bordeaux (FRA)
3
1
0
2
2 : 3
3
3
Slavia Praha (CZE)
3
1
0
2
1 : 3
3
4
Zenit Petrohrad (RUS)
3
0
2
1
2 : 4
2

základní skupiny - skupina D

20.09.2018
21:00
Spartak Trnava (SVK)
1:0
RSC Anderlecht (BEL)
20.09.2018
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
4:1
Fenerbahçe SK (TUR)
04.10.2018
18:55
Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
Spartak Trnava (SVK)
04.10.2018
18:55
RSC Anderlecht (BEL)
0:2
Dinamo Záhřeb (CRO)
25.10.2018
18:55
RSC Anderlecht (BEL)
2:2
Fenerbahçe SK (TUR)
25.10.2018
18:55
Spartak Trnava (SVK)
1:2
Dinamo Záhřeb (CRO)
08.11.2018
16:50
Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
RSC Anderlecht (BEL)
08.11.2018
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
3:1
Spartak Trnava (SVK)
29.11.2018
18:55
RSC Anderlecht (BEL)
0:0
Spartak Trnava (SVK)
29.11.2018
18:55
Fenerbahçe SK (TUR)
0:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
13.12.2018
21:00
Spartak Trnava (SVK)
1:0
Fenerbahçe SK (TUR)
13.12.2018
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
0:0
RSC Anderlecht (BEL)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Dinamo Záhřeb (CRO)
6
4
2
0
11 : 3
14
2
Fenerbahçe SK (TUR)
6
2
2
2
7 : 7
8
3
Spartak Trnava (SVK)
6
2
1
3
4 : 7
7
4
RSC Anderlecht (BEL)
6
0
3
3
2 : 7
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Dinamo Záhřeb (CRO)
3
2