kvalifikace

18.08.2020
20:00
UE Engordany (AND)
1:3
Zeta Golubovci (MNE)
20.08.2020
17:30
St Joseph's FC (GIB)
1:2
B36 Tórshavn (FRO)
20.08.2020
19:00
NSÍ Runavík (FRO)
5:1
Barry Town (WAL)
20.08.2020
19:30
FC Santa Coloma (AND)
0:1p
Iskra Dan. (MNE)
20.08.2020
20:00
Glentoran FC (NIR)
1:0
HB Tórshavn (FRO)
20.08.2020
20:30
Coleraine FC (NIR)
1:0
SP La Fiorita (SMR)
21.08.2020
20:00
SP Tre Penne (SMR)
1:3
KF Gjilani (KOS)
22.08.2020
18:00
Lincoln Red Imps (GIB)
3:0k
KF Priština (KOS)

předkola - 1. předkolo

25.08.2020
18:00
FK Riteriai (LTU)
3:2e
Derry City (IRL)
26.08.2020
18:30
Progrès N. (LUX)
3:0
Zeta Golubovci (MNE)
27.08.2020
16:00
Kairat Almaty (KAZ)
4:1
FC Noah (ARM)
27.08.2020
16:00
Ordabasy (KAZ)
1:2
FC Botoşani (ROU)
27.08.2020
16:00
FK Ventspils (LAT)
2:1
Dinamo-Auto (MDA)
27.08.2020
16:30
Borac Banja Luka (BIH)
1:0
Sutjeska (MNE)
27.08.2020
16:30
Teuta Durrës (ALB)
2:0
Beitar J. (ISR)
27.08.2020
17:00
Dinamo Minsk (BLR)
0:2
Piast Gliwice (POL)
27.08.2020
17:30
Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
T. Pétange (LUX)
27.08.2020
18:00
Neftçi Baku (AZE)
2:1
FK Shkupi (MKD)
27.08.2020
18:00
PFK Sumqayit (AZE)
0:2
FK Škendija (MKD)
27.08.2020
18:00
Alashkert FC (ARM)
0:1
FK Renova (MKD)
27.08.2020
18:00
Apollon Limassol (CYP)
5:1
Saburtalo Tb. (GEO)
27.08.2020
18:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
6:1
Kauno Žalgiris (LTU)
27.08.2020
18:30
Olimpija Lublaň (SLO)
2:1e
Víkingur R. (ISL)
27.08.2020
18:30
MOL Fehérvár (HUN)
2:1p
Bohemians Dublin (IRL)
27.08.2020
19:00
Malmö FF (SWE)
2:0
KS Cracovia (POL)
27.08.2020
19:00
AGF Aarhus (DEN)
5:2
FC Honka (FIN)
27.08.2020
19:00
KF Gjilani (KOS)
0:2e
APOEL Nikósie (CYP)
27.08.2020
19:00
Žalgiris (LTU)
2:0
Paide Linnam. (EST)
27.08.2020
19:00
FC Vaduz (LIE)
0:2
Hibernians FC (MLT)
27.08.2020
19:00
L. Tbilisi (GEO)
2:1
CSU Craiova (ROU)
27.08.2020
19:00
CSKA Sofia (BUL)
2:1
Sirens FC (MLT)
27.08.2020
19:00
Keşlə FK (AZE)
0:1p
KF Laçi (ALB)
27.08.2020
19:00
Rosenborg BK (NOR)
4:2
Breidablik UBK (ISL)
27.08.2020
19:00
Hammarby IF (SWE)
3:0
Puskás AFC (HUN)
27.08.2020
19:15
FH Hafnar. (ISL)
0:2
Dunajská Streda (SVK)
27.08.2020
19:30
Šachtër S. (BLR)
0:1p
Sfîntul G. (MDA)
27.08.2020
19:30
TNS (WAL)
3:1e
MŠK Žilina (SVK)
27.08.2020
19:45
Hap B-She. (ISR)
3:0
Dinamo Batumi (GEO)
27.08.2020
20:00
FK Kukësi (ALB)
2:1
Slavia Sofia (BUL)
27.08.2020
20:00
Iskra Dan. (MNE)
0:1
L. Plovdiv (BUL)
27.08.2020
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
4:3e
Levadia Tallinn (EST)
27.08.2020
20:00
Valletta FC (MLT)
0:1
Bala Town (WAL)
27.08.2020
20:00
Zrinjski Mostar (BIH)
3:0
Differdange (LUX)
27.08.2020
20:00
Petroclub Hîn. (MDA)
0:2
TSC Bačka Topola (SRB)
27.08.2020
20:15
Servette Ženeva (SUI)
3:0
MFK Ružomberok (SVK)
27.08.2020
20:30
FCSB (ROU)
3:0
Shirak Gyumri (ARM)
27.08.2020
20:45
NK Maribor (SLO)
1:2p
Coleraine FC (NIR)
27.08.2020
20:45
Aberdeen FC (SCO)
6:0
NSÍ Runavík (FRO)
27.08.2020
20:45
Motherwell FC (SCO)
5:1
Glentoran FC (NIR)
27.08.2020
21:00
Honvéd (HUN)
2:1e
Inter Turku (FIN)
27.08.2020
21:00
Lech Poznań (POL)
3:0
FK Valmiera (LAT)
27.08.2020
21:00
FK Partizan (SRB)
1:0
Rīgas FS (LAT)
27.08.2020
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
3:2p
Ilves Tampere (FIN)
09.09.2020
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
3:1
Željezničar (BIH)
10.09.2020
19:30
Nõmme Kalju (EST)
0:4
NŠ Mura (SLO)

předkola - 2. předkolo - hlavní část

16.09.2020
18:30
Progrès N. (LUX)
0:5
Willem II (NED)
16.09.2020
19:00
Hammarby IF (SWE)
0:3
Lech Poznań (POL)
16.09.2020
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
3:2p
TNS (WAL)
17.09.2020
14:00
Kaisar Kyzylorda (KAZ)
1:4
APOEL Nikósie (CYP)
17.09.2020
14:15
FK Ventspils (LAT)
1:5
Rosenborg BK (NOR)
17.09.2020
15:30
FK Renova (MKD)
0:1
Hajduk Split (CRO)
17.09.2020
16:00
Teuta Durrës (ALB)
0:4
Granada CF (ESP)
17.09.2020
17:00
Lincoln Red Imps (GIB)
0:5
Rangers FC (SCO)
17.09.2020
17:45
FC Botoşani (ROU)
0:1
FK Škendija (MKD)
17.09.2020
18:00
IFK Göteborg (SWE)
1:2
FC Kodaň (DEN)
17.09.2020
18:00
FK Bodø/Glimt (NOR)
3:1
Žalgiris (LTU)
17.09.2020
18:00
FK Riteriai (LTU)
1:5
Slovan Liberec (CZE)
17.09.2020
18:00
Neftçi Baku (AZE)
1:3
Galatasaray SK (TUR)
17.09.2020
18:00
L. Plovdiv (BUL)
1:2
Tottenham (ENG)
17.09.2020
18:30
Olimpija Lublaň (SLO)
2:3e
Zrinjski Mostar (BIH)
17.09.2020
19:00
Hibernians FC (MLT)
0:1
MOL Fehérvár (HUN)
17.09.2020
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
2:1
Kairat Almaty (KAZ)
17.09.2020
19:00
OFI Kréta (GRE)
0:1
Apollon Limassol (CYP)
17.09.2020
19:00
L. Tbilisi (GEO)
2:1
Dinamo Moskva (RUS)
17.09.2020
19:00
KF Laçi (ALB)
1:2
Hap B-She. (ISR)
17.09.2020
19:00
Sfîntul G. (MDA)
0:1e
FK Partizan (SRB)
17.09.2020
19:00
CSKA Sofia (BUL)
2:0
BATE Borisov (BLR)
17.09.2020
20:00
Standard Lutych (BEL)
2:0
Bala Town (WAL)
17.09.2020
20:00
Borac Banja Luka (BIH)
0:2
Rio Ave FC (POR)
17.09.2020
20:00
FK Kukësi (ALB)
0:4
VfL Wolfsburg (GER)
17.09.2020
20:00
Piast Gliwice (POL)
3:2
TSV Hartberg (AUT)
17.09.2020
20:00
Shamrock Rovers (IRL)
0:2
AC Milán (ITA)
17.09.2020
20:00
Aris Soluň (GRE)
1:2
Kolos Kovalivka (UKR)
17.09.2020
20:15
NŠ Mura (SLO)
3:0
AGF Aarhus (DEN)
17.09.2020
20:30
Viking FK (NOR)
0:2
Aberdeen FC (SCO)
17.09.2020
20:30
Coleraine FC (NIR)
2:3p
Motherwell FC (SCO)
17.09.2020
20:45
Servette Ženeva (SUI)
0:1
Stade Reims (FRA)
17.09.2020
20:45
Dunajská Streda (SVK)
5:3e
FK Jablonec (CZE)
17.09.2020
20:45
NK Osijek (CRO)
1:2
FC Basilej (SUI)
17.09.2020
21:00
TSC Bačka Topola (SRB)
6:7p
FCSB (ROU)
17.09.2020
21:05
Honvéd (HUN)
0:2
Malmö FF (SWE)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část

17.09.2020
16:00
FC Astana (KAZ)
0:1
Bud. Podg. (MNE)
17.09.2020
16:00
Ararat-Armenia (ARM)
4:3e
Fola Esch (LUX)
17.09.2020
17:30
KuPS Kuopio (FIN)
2:1p
Slovan Bratis. (SVK)
17.09.2020
18:30
Flora Tallinn (EST)
2:1
KR Reykjavík (ISL)
17.09.2020
19:00
Djurgårdens IF (SWE)
2:1
Europa FC (GIB)
17.09.2020
19:00
Connah's Quay (WAL)
0:1
Dinamo Tbilisi (GEO)
17.09.2020
19:30
Inter E. (AND)
0:1
Dundalk FC (IRL)
17.09.2020
20:00
Sileks Kratovo (MKD)
0:2
KF Drita (KOS)
17.09.2020
20:45
Linfield FC (NIR)
0:1
Floriana FC (MLT)
18.09.2020
19:00
Riga FC (LAT)
1:0
SP Tre Fiori (SMR)

předkola - 3. předkolo - hlavní část

23.09.2020
18:00
Apollon Limassol (CYP)
0:5
Lech Poznań (POL)
24.09.2020
18:00
Viktoria Plzeň (CZE)
3:0
SønderjyskE (DEN)
24.09.2020
18:00
MOL Fehérvár (HUN)
1:0p
Stade Reims (FRA)
24.09.2020
18:30
FK Rostov (RUS)
1:2
Maccabi Haifa (ISR)
24.09.2020
19:00
Malmö FF (SWE)
5:0
L. Záhřeb (CRO)
24.09.2020
19:00
CSKA Sofia (BUL)
3:1
B36 Tórshavn (FRO)
24.09.2020
19:00
Beşiktaş JK (TUR)
1:2p
Rio Ave FC (POR)
24.09.2020
19:00
Rosenborg BK (NOR)
1:0
Alanyaspor (TUR)
24.09.2020
19:00
NŠ Mura (SLO)
1:5
PSV Eindhoven (NED)
24.09.2020
19:00
Charleroi (BEL)
2:1e
FK Partizan (SRB)
24.09.2020
19:30
FCSB (ROU)
0:2
Slovan Liberec (CZE)
24.09.2020
19:30
Hap B-She. (ISR)
3:0
Motherwell FC (SCO)
24.09.2020
20:00
FK Škendija (MKD)
1:3
Tottenham (ENG)
24.09.2020
20:00
Standard Lutych (BEL)
2:1e
Vojvodina (SRB)
24.09.2020
20:00
Granada CF (ESP)
2:0
L. Tbilisi (GEO)
24.09.2020
20:00
FC Kodaň (DEN)
3:0
Piast Gliwice (POL)
24.09.2020
20:00
Galatasaray SK (TUR)
2:0
Hajduk Split (CRO)
24.09.2020
20:00
APOEL Nikósie (CYP)
3:2p
Zrinjski Mostar (BIH)
24.09.2020
20:15
VfL Wolfsburg (GER)
2:0
Desna Černihiv (UKR)
24.09.2020
20:30
LASK Linz (AUT)
7:0
Dunajská Streda (SVK)
24.09.2020
20:30
AC Milán (ITA)
3:2
FK Bodø/Glimt (NOR)
24.09.2020
20:30
FC St. Gallen (SUI)
0:1
AEK Atény (GRE)
24.09.2020
20:30
FC Basilej (SUI)
3:2
Anorthosis (CYP)
24.09.2020
20:45
NK Rijeka (CRO)
2:0e
Kolos Kovalivka (UKR)
24.09.2020
21:00
Willem II (NED)
0:4
Rangers FC (SCO)
24.09.2020
21:00
Sporting CP (POR)
1:0
Aberdeen FC (SCO)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část

24.09.2020
16:00
Ararat-Armenia (ARM)
1:0e
NK Celje (SLO)
24.09.2020
17:30
KuPS Kuopio (FIN)
2:0
Sūduva (LTU)
24.09.2020
19:00
Djurgårdens IF (SWE)
0:1
CFR Cluj (ROU)
24.09.2020
19:00
Floriana FC (MLT)
0:1p
Flora Tallinn (EST)
24.09.2020
19:00
Riga FC (LAT)
0:1
Celtic FC (SCO)
24.09.2020
20:00
FK Sarajevo (BIH)
2:1
Bud. Podg. (MNE)
24.09.2020
20:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2p
Dundalk FC (IRL)
24.09.2020
20:00
KÍ Klaksvík (FRO)
6:1
Dinamo Tbilisi (GEO)
24.09.2020
20:30
Legia Varšava (POL)
2:0
KF Drita (KOS)

předkola - 4. předkolo - hlavní část

01.10.2020
19:00
Rosenborg BK (NOR)
0:2
PSV Eindhoven (NED)
01.10.2020
19:00
Charleroi (BEL)
1:2
Lech Poznań (POL)
01.10.2020
19:00
Malmö FF (SWE)
1:3
Granada CF (ESP)
01.10.2020
19:00
Slovan Liberec (CZE)
1:0
APOEL Nikósie (CYP)
01.10.2020
19:30
Hap B-She. (ISR)
1:0
Viktoria Plzeň (CZE)
01.10.2020
20:00
FC Kodaň (DEN)
0:1
NK Rijeka (CRO)
01.10.2020
20:00
Standard Lutych (BEL)
3:1
MOL Fehérvár (HUN)
01.10.2020
20:30
FC Basilej (SUI)
1:3
CSKA Sofia (BUL)
01.10.2020
20:45
AEK Atény (GRE)
2:1
VfL Wolfsburg (GER)
01.10.2020
20:45
Rangers FC (SCO)
2:1
Galatasaray SK (TUR)
01.10.2020
21:00
Sporting CP (POR)
1:4
LASK Linz (AUT)
01.10.2020
21:00
Rio Ave FC (POR)
2:3p
AC Milán (ITA)
01.10.2020
21:00
Tottenham (ENG)
7:2
Maccabi Haifa (ISR)

předkola - 4. předkolo - mistrovská část

01.10.2020
17:30
CFR Cluj (ROU)
3:1
KuPS Kuopio (FIN)
01.10.2020
19:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
3:1
Flora Tallinn (EST)
01.10.2020
19:00
Ararat-Armenia (ARM)
1:2
FK Crvena Zvezda (SRB)
01.10.2020
20:00
Dinamo Brest (BLR)
0:2
L. Razgrad (BUL)
01.10.2020
20:00
FK Sarajevo (BIH)
0:1
Celtic FC (SCO)
01.10.2020
20:00
Legia Varšava (POL)
0:3
Qarabağ Ağdam (AZE)
01.10.2020
20:30
BSC Young Boys (SUI)
3:0
KF Tirana (ALB)
01.10.2020
20:30
Dundalk FC (IRL)
3:1
KÍ Klaksvík (FRO)

základní skupiny - skupina A

22.10.2020
18:55
BSC Young Boys (SUI)
1:2
AS Řím (ITA)
22.10.2020
18:55
CSKA Sofia (BUL)
0:2
CFR Cluj (ROU)
29.10.2020
21:00
AS Řím (ITA)
0:0
CSKA Sofia (BUL)
29.10.2020
21:00
CFR Cluj (ROU)
1:1
BSC Young Boys (SUI)
05.11.2020
18:55
AS Řím (ITA)
5:0
CFR Cluj (ROU)
05.11.2020
21:00
BSC Young Boys (SUI)
3:0
CSKA Sofia (BUL)
26.11.2020
18:55
CSKA Sofia (BUL)
0:1
BSC Young Boys (SUI)
26.11.2020
21:00
CFR Cluj (ROU)
0:2
AS Řím (ITA)
03.12.2020
21:00
AS Řím (ITA)
3:1
BSC Young Boys (SUI)
03.12.2020
21:00
CFR Cluj (ROU)
0:0
CSKA Sofia (BUL)
10.12.2020
18:55
BSC Young Boys (SUI)
2:1
CFR Cluj (ROU)
10.12.2020
18:55
CSKA Sofia (BUL)
3:1
AS Řím (ITA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
6
4
1
1
13 : 5
13
2
BSC Young Boys (SUI)
6
3
1
2
9 : 7
10
3
CFR Cluj (ROU)
6
1
2
3
4 : 10
5
4
CSKA Sofia (BUL)
6
1
2
3
3 : 7
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
3
2
1
0
8 : 1
7
2
BSC Young Boys (SUI)
3
2
0
1
6 : 3
6
3
CSKA Sofia (BUL)
3
1
0
2
3 : 4
3
4
CFR Cluj (ROU)
3
0
2
1
1 : 3
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
3
2
0
1
5 : 4
6
2
BSC Young Boys (SUI)
3
1
1
1
3 : 4
4
3
CFR Cluj (ROU)
3
1
0
2
3 : 7
3
4
CSKA Sofia (BUL)
3
0
2
1
0 : 3
2

základní skupiny - skupina B

22.10.2020
18:55
Dundalk FC (IRL)
1:2
Molde FK (NOR)
22.10.2020
18:55
Rapid Vídeň (AUT)
1:2
Arsenal FC (ENG)
29.10.2020
21:00
Arsenal FC (ENG)
3:0
Dundalk FC (IRL)
29.10.2020
21:00
Molde FK (NOR)
1:0
Rapid Vídeň (AUT)
05.11.2020
18:55
Rapid Vídeň (AUT)
4:3
Dundalk FC (IRL)
05.11.2020
21:00
Arsenal FC (ENG)
4:1
Molde FK (NOR)
26.11.2020
18:55
Molde FK (NOR)
0:3
Arsenal FC (ENG)
26.11.2020
21:00
Dundalk FC (IRL)
1:3
Rapid Vídeň (AUT)
03.12.2020
21:00
Arsenal FC (ENG)
4:1
Rapid Vídeň (AUT)
03.12.2020
21:00
Molde FK (NOR)
3:1
Dundalk FC (IRL)
10.12.2020
18:55
Dundalk FC (IRL)
2:4
Arsenal FC (ENG)
10.12.2020
18:55
Rapid Vídeň (AUT)
2:2
Molde FK (NOR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Arsenal FC (ENG)
6
6
0
0
20 : 5
18
2
Molde FK (NOR)
6
3
1
2
9 : 11
10
3
Rapid Vídeň (AUT)
6
2
1
3
11 : 13
7
4
Dundalk FC (IRL)
6
0
0
6
8 : 19
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Arsenal FC (ENG)
3
3
0
0
11 : 2
9
2
Molde FK (NOR)
3
2
0
1
4 : 4
6
3
Rapid Vídeň (AUT)
3
1
1
1
7 : 7
4
4
Dundalk FC (IRL)
3
0
0
3
4 : 9
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Arsenal FC (ENG)
3
3
0
0
9 : 3
9
2
Molde FK (NOR)
3
1
1
1
5 : 7
4
3
Rapid Vídeň (AUT)
3
1
0
2
4 : 6
3
4
Dundalk FC (IRL)
3
0
0
3
4 : 10
0

základní skupiny - skupina C

22.10.2020
18:55
Bayer Leverkusen (GER)
6:2
OGC Nice (FRA)
22.10.2020
18:55
Hap B-She. (ISR)
3:1
Slavia Praha (CZE)
29.10.2020
21:00
Slavia Praha (CZE)
1:0
Bayer Leverkusen (GER)
29.10.2020
21:00
OGC Nice (FRA)
1:0
Hap B-She. (ISR)
05.11.2020
18:55
Slavia Praha (CZE)
3:2
OGC Nice (FRA)
05.11.2020
18:55
Hap B-She. (ISR)
2:4
Bayer Leverkusen (GER)
26.11.2020
21:00
Bayer Leverkusen (GER)
4:1
Hap B-She. (ISR)
26.11.2020
21:00
OGC Nice (FRA)
1:3
Slavia Praha (CZE)
03.12.2020
21:00
Slavia Praha (CZE)
3:0
Hap B-She. (ISR)
03.12.2020
21:00
OGC Nice (FRA)
2:3
Bayer Leverkusen (GER)
10.12.2020
18:55
Bayer Leverkusen (GER)
4:0
Slavia Praha (CZE)
10.12.2020
18:55
Hap B-She. (ISR)
1:0
OGC Nice (FRA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayer Leverkusen (GER)
6
5
0
1
21 : 8
15
2
Slavia Praha (CZE)
6
4
0
2
11 : 10
12
3
Hapoel Beer-Sheva (ISR)
6
2
0
4
7 : 13
6
4
OGC Nice (FRA)
6
1
0
5
8 : 16
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayer Leverkusen (GER)
3
3
0
0
14 : 3
9
2
Slavia Praha (CZE)
3
3
0
0
7 : 2
9
3
Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3
2
0
1
6 : 5
6
4
OGC Nice (FRA)
3
1
0
2
4 : 6
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Bayer Leverkusen (GER)
3
2
0
1
7 : 5
6
2
Slavia Praha (CZE)
3
1
0
2
4 : 8
3
3
OGC Nice (FRA)
3
0
0
3
4 : 10
0
4
Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3
0
0
3
1 : 8
0

základní skupiny - skupina D

22.10.2020
18:55
Standard Lutych (BEL)
0:2
Rangers FC (SCO)
22.10.2020
18:55
Lech Poznań (POL)
2:4
SL Benfica (POR)
29.10.2020
21:00
SL Benfica (POR)
3:0
Standard Lutych (BEL)
29.10.2020
21:00
Rangers FC (SCO)
1:0
Lech Poznań (POL)
05.11.2020
18:55
SL Benfica (POR)
3:3
Rangers FC (SCO)
05.11.2020
18:55
Lech Poznań (POL)
3:1
Standard Lutych (BEL)
26.11.2020
21:00
Standard Lutych (BEL)
2:1
Lech Poznań (POL)
26.11.2020
21:00
Rangers FC (SCO)
2:2
SL Benfica (POR)
03.12.2020
21:00
SL Benfica (POR)
4:0
Lech Poznań (POL)
03.12.2020
21:00
Rangers FC (SCO)
3:2
Standard Lutych (BEL)
10.12.2020
18:55
Standard Lutych (BEL)
2:2
SL Benfica (POR)
10.12.2020
18:55
Lech Poznań (POL)
0:2
Rangers FC (SCO)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rangers FC (SCO)
6
4
2
0
13 : 7
14
2
SL Benfica (POR)
6
3
3
0
18 : 9
12
3
Standard Lutych (BEL)
6
1
1
4
7 : 14
4
4
Lech Poznań (POL)
6
1
0
5
6 : 14
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SL Benfica (POR)
3
2
1
0
10 : 3
7
2
Rangers FC (SCO)
3
2
1
0
6 : 4
7
3
Standard Lutych (BEL)
3
1
1
1
4 : 5
4
4
Lech Poznań (POL)
3
1
0
2
5 : 7
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Rangers FC (SCO)
3
2
1
0
7 : 3
7
2
SL Benfica (POR)
3
1
2
0
8 : 6
5
3
Standard Lutych (BEL)
3
0
0
3
3 : 9
0
4
Lech Poznań (POL)
3
0
0
3
1 : 7
0

základní skupiny - skupina E

22.10.2020
18:55
PSV Eindhoven (NED)
1:2
Granada CF (ESP)
22.10.2020
18:55
PAOK Soluň (GRE)
1:1
Omonia Nikósie (CYP)
29.10.2020
21:00
Omonia Nikósie (CYP)
1:2
PSV Eindhoven (NED)
29.10.2020
21:00
Granada CF (ESP)
0:0
PAOK Soluň (GRE)
05.11.2020
18:55
PAOK Soluň (GRE)
4:1
PSV Eindhoven (NED)
05.11.2020
18:55
Omonia Nikósie (CYP)
0:2
Granada CF (ESP)
26.11.2020
21:00
PSV Eindhoven (NED)
3:2
PAOK Soluň (GRE)
26.11.2020
21:00
Granada CF (ESP)
2:1
Omonia Nikósie (CYP)
03.12.2020
21:00
Omonia Nikósie (CYP)
2:1
PAOK Soluň (GRE)
03.12.2020
21:00
Granada CF (ESP)
0:1
PSV Eindhoven (NED)
10.12.2020
18:55
PSV Eindhoven (NED)
4:0
Omonia Nikósie (CYP)
10.12.2020
18:55
PAOK Soluň (GRE)
0:0
Granada CF (ESP)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
PSV Eindhoven (NED)
6
4
0
2
12 : 9
12
2
Granada CF (ESP)
6
3
2
1
6 : 3
11
3
PAOK Soluň (GRE)
6
1
3
2
8 : 7
6
4
Omonia Nikósie (CYP)
6
1
1
4
5 : 12
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
PSV Eindhoven (NED)
3
2
0
1
8 : 4
6
2
PAOK Soluň (GRE)
3
1
2
0
5 : 2
5
3
Granada CF (ESP)
3
1
1
1
2 : 2
4
4
Omonia Nikósie (CYP)
3
1
0
2
3 : 5
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Granada CF (ESP)
3
2
1
0
4 : 1
7
2
PSV Eindhoven (NED)
3
2
0
1
4 : 5
6
3
PAOK Soluň (GRE)
3
0
1
2
3 : 5
1
4
Omonia Nikósie (CYP)
3
0
1
2
2 : 7
1

základní skupiny - skupina F

22.10.2020
18:55
SSC Neapol (ITA)
0:1
AZ Alkmaar (NED)
22.10.2020
18:55
NK Rijeka (CRO)
0:1
Real Sociedad (ESP)
29.10.2020
21:00
AZ Alkmaar (NED)
4:1
NK Rijeka (CRO)
29.10.2020
21:00
Real Sociedad (ESP)
0:1
SSC Neapol (ITA)
05.11.2020
18:55
NK Rijeka (CRO)
1:2
SSC Neapol (ITA)
05.11.2020
18:55
Real Sociedad (ESP)
1:0
AZ Alkmaar (NED)
26.11.2020
21:00
SSC Neapol (ITA)
2:0
NK Rijeka (CRO)
26.11.2020
21:00
AZ Alkmaar (NED)
0:0
Real Sociedad (ESP)
03.12.2020
21:00
AZ Alkmaar (NED)
1:1
SSC Neapol (ITA)
03.12.2020
21:00
Real Sociedad (ESP)
2:2
NK Rijeka (CRO)
10.12.2020
18:55
SSC Neapol (ITA)
1:1
Real Sociedad (ESP)
10.12.2020
18:55
NK Rijeka (CRO)
2:1
AZ Alkmaar (NED)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SSC Neapol (ITA)
6
3
2
1
7 : 4
11
2
Real Sociedad (ESP)
6
2
3
1
5 : 4
9
3
AZ Alkmaar (NED)
6
2
2
2
7 : 5
8
4
NK Rijeka (CRO)
6
1
1
4
6 : 12
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AZ Alkmaar (NED)
3
1
2
0
5 : 2
5
2
SSC Neapol (ITA)
3
1
1
1
3 : 2
4
3
Real Sociedad (ESP)
3
1
1
1
3 : 3
4
4
NK Rijeka (CRO)
3
1
0
2
3 : 4
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SSC Neapol (ITA)
3
2
1
0
4 : 2
7
2
Real Sociedad (ESP)
3
1
2
0
2 : 1
5
3
AZ Alkmaar (NED)
3
1
0
2
2 : 3
3
4
NK Rijeka (CRO)
3
0
1
2
3 : 8
1

základní skupiny - skupina G

22.10.2020
21:00
SC Braga (POR)
3:0
AEK Atény (GRE)
22.10.2020
21:00
Leicester City (ENG)
3:0
Zarja Luhansk (UKR)
29.10.2020
18:55
AEK Atény (GRE)
1:2
Leicester City (ENG)
29.10.2020
18:55
Zarja Luhansk (UKR)
1:2
SC Braga (POR)
05.11.2020
21:00
Zarja Luhansk (UKR)
1:4
AEK Atény (GRE)
05.11.2020
21:00
Leicester City (ENG)
4:0
SC Braga (POR)
26.11.2020
18:55
SC Braga (POR)
3:3
Leicester City (ENG)
26.11.2020
18:55
AEK Atény (GRE)
0:3
Zarja Luhansk (UKR)
03.12.2020
18:55
AEK Atény (GRE)
2:4
SC Braga (POR)
03.12.2020
18:55
Zarja Luhansk (UKR)
1:0
Leicester City (ENG)
10.12.2020
21:00
SC Braga (POR)
2:0
Zarja Luhansk (UKR)
10.12.2020
21:00
Leicester City (ENG)
2:0
AEK Atény (GRE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Leicester City (ENG)
6
4
1
1
14 : 5
13
2
SC Braga (POR)
6
4
1
1
14 : 10
13
3
Zarja Luhansk (UKR)
6
2
0
4
6 : 11
6
4
AEK Atény (GRE)
6
1
0
5
7 : 15
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Leicester City (ENG)
3
3
0
0
9 : 0
9
2
SC Braga (POR)
3
2
1
0
8 : 3
7
3
Zarja Luhansk (UKR)
3
1
0
2
3 : 6
3
4
AEK Atény (GRE)
3
0
0
3
3 : 9
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
SC Braga (POR)
3
2
0
1
6 : 7
6
2
Leicester City (ENG)
3
1
1
1
5 : 5
4
3
AEK Atény (GRE)
3
1
0
2
4 : 6
3
4
Zarja Luhansk (UKR)
3
1
0
2
3 : 5
3

základní skupiny - skupina H

22.10.2020
21:00
Sparta Praha (CZE)
1:4
Lille OSC (FRA)
22.10.2020
21:00
Celtic FC (SCO)
1:3
AC Milán (ITA)
29.10.2020
18:55
AC Milán (ITA)
3:0
Sparta Praha (CZE)
29.10.2020
18:55
Lille OSC (FRA)
2:2
Celtic FC (SCO)
05.11.2020
21:00
Celtic FC (SCO)
1:4
Sparta Praha (CZE)
05.11.2020
21:00
AC Milán (ITA)
0:3
Lille OSC (FRA)
26.11.2020
18:55
Sparta Praha (CZE)
4:1
Celtic FC (SCO)
26.11.2020
18:55
Lille OSC (FRA)
1:1
AC Milán (ITA)
03.12.2020
18:55
AC Milán (ITA)
4:2
Celtic FC (SCO)
03.12.2020
18:55
Lille OSC (FRA)
2:1
Sparta Praha (CZE)
10.12.2020
21:00
Sparta Praha (CZE)
0:1
AC Milán (ITA)
10.12.2020
21:00
Celtic FC (SCO)
3:2
Lille OSC (FRA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
6
4
1
1
12 : 7
13
2
Lille OSC (FRA)
6
3
2
1
14 : 8
11
3
Sparta Praha (CZE)
6
2
0
4
10 : 12
6
4
Celtic FC (SCO)
6
1
1
4
10 : 19
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
3
2
0
1
7 : 5
6
2
Lille OSC (FRA)
3
1
2
0
5 : 4
5
3
Sparta Praha (CZE)
3
1
0
2
5 : 6
3
4
Celtic FC (SCO)
3
1
0
2
5 : 9
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AC Milán (ITA)
3
2
1
0
5 : 2
7
2
Lille OSC (FRA)
3
2
0
1
9 : 4
6
3
Sparta Praha (CZE)
3
1
0
2
5 : 6
3
4
Celtic FC (SCO)
3
0
1
2
5 : 10
1

základní skupiny - skupina I

22.10.2020
21:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
Qarabağ Ağdam (AZE)
22.10.2020
21:00
Villarreal CF (ESP)
5:3
Sivasspor (TUR)
29.10.2020
18:55
Qarabağ Ağdam (AZE)
1:3
Villarreal CF (ESP)
29.10.2020
18:55
Sivasspor (TUR)
1:2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
05.11.2020
18:55
Sivasspor (TUR)
2:0
Qarabağ Ağdam (AZE)
05.11.2020
22:00
Villarreal CF (ESP)
4:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
26.11.2020
18:55
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:1
Villarreal CF (ESP)
26.11.2020
18:55
Qarabağ Ağdam (AZE)
2:3
Sivasspor (TUR)
03.12.2020
18:55
Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
03.12.2020
18:55
Sivasspor (TUR)
0:1
Villarreal CF (ESP)
10.12.2020
21:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:0
Sivasspor (TUR)
10.12.2020
21:00
Villarreal CF (ESP)
3:0k
Qarabağ Ağdam (AZE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
6
5
1
0
17 : 5
16
2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
6
3
2
1
6 : 7
11
3
Sivasspor (TUR)
6
2
0
4
9 : 11
6
4
Qarabağ Ağdam (AZE)
6
0
1
5
4 : 13
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
3
3
0
0
12 : 3
9
2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
2
1
0
3 : 1
7
3
Sivasspor (TUR)
3
1
0
2
3 : 3
3
4
Qarabağ Ağdam (AZE)
3
0
1
2
4 : 7
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Villarreal CF (ESP)
3
2
1
0
5 : 2
7
2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
1
1
1
3 : 6
4
3
Sivasspor (TUR)
3
1
0
2
6 : 8
3
4
Qarabağ Ağdam (AZE)
3
0
0
3
0 : 6
0

základní skupiny - skupina J

22.10.2020
21:00
Tottenham (ENG)
3:0
LASK Linz (AUT)
22.10.2020
21:00
L. Razgrad (BUL)
1:2
Antverpy (BEL)
29.10.2020
18:55
LASK Linz (AUT)
4:3
L. Razgrad (BUL)
29.10.2020
18:55
Antverpy (BEL)
1:0
Tottenham (ENG)
05.11.2020
18:55
L. Razgrad (BUL)
1:3
Tottenham (ENG)
05.11.2020
21:00
Antverpy (BEL)
0:1
LASK Linz (AUT)
26.11.2020
18:55
LASK Linz (AUT)
0:2
Antverpy (BEL)
26.11.2020
21:00
Tottenham (ENG)
4:0
L. Razgrad (BUL)
03.12.2020
18:55
LASK Linz (AUT)
3:3
Tottenham (ENG)
03.12.2020
18:55
Antverpy (BEL)
3:1
L. Razgrad (BUL)
10.12.2020
21:00
Tottenham (ENG)
2:0
Antverpy (BEL)
10.12.2020
21:00
L. Razgrad (BUL)
1:3
LASK Linz (AUT)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Tottenham Hotspur (ENG)
6
4
1
1
15 : 5
13
2
Royal Antverpy FC (BEL)
6
4
0
2
8 : 5
12
3
LASK Linz (AUT)
6
3
1
2
11 : 12
10
4
Ludogorec Razgrad (BUL)
6
0
0
6
7 : 19
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Tottenham Hotspur (ENG)
3
3
0
0
9 : 0
9
2
Royal Antverpy FC (BEL)
3
2
0
1
4 : 2
6
3
LASK Linz (AUT)
3
1
1
1
7 : 8
4
4
Ludogorec Razgrad (BUL)
3
0
0
3
3 : 8
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Royal Antverpy FC (BEL)
3
2
0
1
4 : 3
6
2
LASK Linz (AUT)
3
2
0
1
4 : 4
6
3
Tottenham Hotspur (ENG)
3
1
1
1
6 : 5
4
4
Ludogorec Razgrad (BUL)
3
0
0
3
4 : 11
0

základní skupiny - skupina K

22.10.2020
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
0:0
Feyenoord (NED)
22.10.2020
21:00
Wolfsberger AC (AUT)
1:1
CSKA Moskva (RUS)
29.10.2020
18:55
CSKA Moskva (RUS)
0:0
Dinamo Záhřeb (CRO)
29.10.2020
18:55
Feyenoord (NED)
1:4
Wolfsberger AC (AUT)
05.11.2020
21:00
Dinamo Záhřeb (CRO)
1:0
Wolfsberger AC (AUT)
05.11.2020
21:00
Feyenoord (NED)
3:1
CSKA Moskva (RUS)
26.11.2020<