Česko-Slovenský Superpohár UEFA - Česko-Slovenský Superpohár - zprávy

Další články

Češi v zahraničí: Škoda v klubu kanonýrů, Vaněček se trefil dvakrát

Milan Škoda vstoupil gólem z penalty za Rizespor do Klubu ligových kanonýrů. Šlo o jeho 100. branku v kariéře. V turecké lize se střelecky prosadil také obránce Filip Novák za Tranbzonspor. David Vaněček se dvakrát trefil v maďarské lize za Puskás Akademii. Na Slovensku se blýskl za Pohronie obránce Petr Pavlík.

Analýza: Jak se od minulé sezony proměnily české kluby a kdo nejvíc omladil?

Zhruba před týdnem, 22. září, se uzavřelo i to poslední přestupové období pro amatérské fotbalisty, takže máme vesměs definitivní jistotu o tom, v jaké podobě ten či onen prvoligový klub dohraje podzimní část sezony. Nastal tedy ideální čas si zrekapitulovat, nakolik jednotlivé celky provětraly kabinu, a zdali omládly či nikoliv...

Slavia po výhře v Trnavě získala Československý Superpohár

Slavisté ovládli druhý ročník Československého Superpoháru. Český mistr vyhrál v souboji vítězů domácích pohárů v Trnavě nad domácím Spartakem jasně 3:0. Dvě branky dal kapitán Tomáš Souček, který ve 40. minutě proměnil penaltu a v 61. minutě se trefil po rohu. Pojistku přidal v 71. minutě střídající Josef Hušbauer.

Slavia a Trnava si zahrají o Československý Superpohár

Hráči pražské Slavie a Trnavy se v sobotu před startem nové sezony utkají o Československý Superpohár. Duel mezi vítězi obou domácích pohárů naváže na předloňský souboj mezi Zlínem a Slovanem Bratislava, který v Uherském Hradišti ovládl v penaltovém rozstřelu moravský tým. Zápas bude v Trnavě hostit tamní Spartak.