Slavia po výhře v Trnavě získala Československý Superpohár

Slavisté ovládli druhý ročník Československého Superpoháru. Český mistr vyhrál v souboji vítězů domácích pohárů v Trnavě nad domácím Spartakem jasně 3:0. Dvě branky dal kapitán Tomáš Souček, který ve 40. minutě proměnil penaltu a v 61. minutě se trefil po rohu. Pojistku přidal v 71. minutě střídající Josef Hušbauer.
06.07. | Komentáře a souhrny | 291 komentářů

Slavia a Trnava si zahrají o Československý Superpohár

Hráči pražské Slavie a Trnavy se v sobotu před startem nové sezony utkají o Československý Superpohár. Duel mezi vítězi obou domácích pohárů naváže na předloňský souboj mezi Zlínem a Slovanem Bratislava, který v Uherském Hradišti ovládl v penaltovém rozstřelu moravský tým. Zápas bude v Trnavě hostit tamní Spartak.
06.07. | Previews | 291 komentářů
26.07. Knejzlík si obnovil zranění kolena
Karel Knejzlík, který hostuje v Opavě z Liberce, si při tréninku obnovil zranění předního zkříženého vazu v levém koleni. Dvaadvacetiletého obránce čeká další operace a několikaměsíční rehabilitace. Slovan o tom informoval na sociální síti. (ČTK)
06.07. Vyhráli jsme zaslouženě, řekl Trpišovský
Slavia vyhrála v Trnavě a získala Československý Superpohár. "Zápas byl velice dobře zorganizovaný, je tu krásný stadion, dobrá návštěva, takže pro nás skvělá generálka. Celkově si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Až na jednu drobnost, kdy šla Trnava do přečíslení dva na jednoho, které David Hovorka skvěle vyřešil, jsme to zvládli. Měli jsme dlouhou cestu přes dvě hodiny v autobuse, ale po 20 minutách jsme se rozběhali a výkon měl stoupající parametry. Troufnu si říct, že jsme dali hezké góly. Jsme rádi, že jsme se vítězně naladili před ligou a uzavřeli takhle ten kemp. Jsem jen rád, že to bylo takovéhle vyvrcholení přípravy, v podstatě soutěžní zápas," prohlásil slávistický trenér Jindřich Trpišovský. (ČTK)