předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

08.08.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - KAA Gent (BEL)
1:1
08.08.201918:00
Sparta Praha (CZE) - Trabzonspor (TUR)
2:2
08.08.201918:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
0:4
08.08.201918:15
CSU Craiova (ROU) - AEK Atény (GRE)
0:2
08.08.201918:30
Brøndby IF (DEN) - SC Braga (POR)
2:4
08.08.201918:45
FK Ventspils (LAT) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:3
08.08.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
2:2
08.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - Zrinjski Mostar (BIH)
3:0
08.08.201919:00
Molde FK (NOR) - Aris Soluň (GRE)
3:0
08.08.201919:00
FC Thun (SUI) - Spartak Moskva (RUS)
2:3
08.08.201919:00
FK Haugesund (NOR) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
08.08.201919:00
Illičivec Mariupol (UKR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
08.08.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - Zarja Luhansk (UKR)
1:1
08.08.201919:30
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - Racing Strasbourg (FRA)
0:1
08.08.201919:30
Feyenoord Rotterdam (NED) - Dinamo Tbilisi (GEO)
4:0
08.08.201919:30
Royal Antverpy FC (BEL) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
08.08.201920:00
FC Midtjylland (DEN) - Rangers FC (SCO)
2:4
08.08.201920:00
NK Rijeka (CRO) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
08.08.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
08.08.201920:30
FCSB (ROU) - FK Mladá Boleslav (CZE)
0:0
08.08.201920:30
FC Vaduz (LIE) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:5
08.08.201920:30
Austria Vídeň (AUT) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
08.08.201921:00
Legia Varšava (POL) - Atromitos FC (GRE)
0:0
08.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Yeni Malatyaspor (TUR)
3:1
08.08.201921:00
FC Luzern (SUI) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:3
08.08.201921:00
Turín FC (ITA) - Šachtër Soligorsk (BLR)
5:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

14.08.201918:00
Vitória SC Guimarães (POR) - FK Ventspils (LAT)
6:0
14.08.201918:00
Atromitos FC (GRE) - Legia Varšava (POL)
0:2
15.08.201918:30
Dinamo Tbilisi (GEO) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
15.08.201918:45
Spartak Moskva (RUS) - FC Thun (SUI)
2:1
15.08.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Turín FC (ITA)
1:1
15.08.201919:00
Zarja Luhansk (UKR) - CSKA Sofia (BUL)
1:0
15.08.201919:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Neftçi Baku (AZE)
2:1
15.08.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Malmö FF (SWE)
1:0
15.08.201919:00
Yeni Malatyaspor (TUR) - FK Partizan (SRB)
1:0
15.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Austria Vídeň (AUT)
3:1
15.08.201919:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FCSB (ROU)
0:1
15.08.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - IFK Norrköping (SWE)
3:1
15.08.201919:30
Trabzonspor (TUR) - Sparta Praha (CZE)
2:1
15.08.201920:00
AEK Atény (GRE) - CSU Craiova (ROU)
1:1
15.08.201920:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:1e
15.08.201920:30
Aris Soluň (GRE) - Molde FK (NOR)
3:1e
15.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - FC Vaduz (LIE)
1:0
15.08.201920:30
PSV Eindhoven (NED) - FK Haugesund (NOR)
0:0
15.08.201920:30
Racing Strasbourg (FRA) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
1:0
15.08.201920:30
KAA Gent (BEL) - AEK Larnaka (CYP)
3:0
15.08.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - Illičivec Mariupol (UKR)
4:0
15.08.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Rijeka (CRO)
0:2
15.08.201920:45
SC Braga (POR) - Brøndby IF (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Rangers FC (SCO) - FC Midtjylland (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Pyunik Jerevan (ARM)
4:0
15.08.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - FC Luzern (SUI)
3:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
1:2
06.08.201918:00
Riga FC (LAT) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
06.08.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - Linfield FC (NIR)
1:2
07.08.201920:15
Slovan Bratislava (SVK) - Dundalk FC (IRL)
1:0
08.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - Valletta FC (MLT)
5:1
08.08.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - AIK Solna (SWE)
1:2
08.08.201919:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:2
08.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - The New Saints FC (WAL)
5:0
08.08.201919:45
FK Sarajevo (BIH) - BATE Borisov (BLR)
1:2
08.08.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - Nõmme Kalju (EST)
3:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.201918:00
Nõmme Kalju (EST) - F91 Dudelange (LUX)
0:1
13.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:2
13.08.201921:00
Dundalk FC (IRL) - Slovan Bratislava (SVK)
1:3
14.08.201918:00
Saburtalo Tbilisi (GEO) - FC Ararat-Armenia (ARM)
0:2
15.08.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - Riga FC (LAT)
2:2
15.08.201919:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
15.08.201919:00
BATE Borisov (BLR) - FK Sarajevo (BIH)
0:0
15.08.201919:00
AIK Solna (SWE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
15.08.201919:30
The New Saints FC (WAL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:4
15.08.201920:00
Valletta FC (MLT) - FC Astana (KAZ)
0:4
07.12. Karsdorp byl na operaci s tříslem
Rick Karsdorp přijde minimálně o zbývající zápasy roku 2019. Nizozemský obránce hostuje z AS Řím ve Feyenoordu a poranil si tříslo, s nímž musel na operaci. (vi.nl)
06.12. Martial se vrátí do sestavy Man Utd
Manchester United čeká městské derby na Etihad Stadium, kde by měl Red Devils pomoci i Anthony Martial. Francouzský útočník vyléčil svalové zranění. (skysports.com)
06.12. Manchester United zřejmě bez Pogby
Paul Pogba s největší pravděpodobností nebude k dispozici Manchesteru United ani pro ligové derby na půdě Manchesteru City. Francouzský středopolař stále není fit po zranění kotníku. (skysports.com)
06.12. Gladbachu je k dispozici Ginter
Matthias Ginter nechybí v nominaci Borussie Mönchengladbach pro nadcházející ligový šlágr s Bayernem Mnichov. Německý obránce zažehnal potíže svalového charakteru. (transfermarkt.de)
06.12. Grenier je opět k dispozici Rennes
Stade Rennes čeká o víkendu zápas s Angers, do kterého může zasáhnout i Clément Grenier. Francouzského záložníka poslední dobou trápily závratě, nyní už by ale měl být v pořádku. (lequipe.fr)
05.12. Frankfurtu na podzim už nepomůže Dost
Bas Dost dal za Frankfurt zatím pět soutěžních branek a toto číslo se ještě nějakou dobu nezmění. Nizozemský útočník si nedávno poranil tříslo, vynechal poslední dva soutěžní zápasy a jeho problém je vážnější, fotbalista tak přijde o zbytek první poloviny sezony. (sport1.de)
04.12. Martial nebude hrát proti Tottenhamu
Manchester United se musí v dnešním zápase s Tottenhamem obejít bez Anthonyho Martiala. Francouzský útočník má od nedělního střetnutí s Aston Villou (2:2) potíže svalového charakteru. (skysports.com)
03.12. Gélin do konce roku nepomůže Rennes
Stade Rennes ve zbytku tohoto roku bude postrádat Jérémyho Gélina. Dvaadvacetiletý obránce je na marodce se svalovým zraněním. (lequipe.fr)
01.12. Wallace má problémy se stehenním svalem
Ze sestavy Bragy na nějaký čas vypadne Wallace, obránce portugalského klubu si v týdnu poranil stehenní sval a mimo hru bude tři až čtyři týdny. (abola.pt)
29.11. Hráčem týdne v Evropské lize je Fernandes
Nejlepším hráčem pátého hracího dne Evropské ligy byl zvolen Bruno Fernandes. Portugalský záložník režíroval výhru lisabonského Sportingu nad PSV Eindhoven (4:0), dvě branky dal sám a zbylé dva zásahy pro své spoluhráče vypracoval. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
28.11.
FC Astana - Manchester United
2:1
28.11.
Trabzonspor - Getafe CF
0:1
28.11.
FK Krasnodar - FC Basilej
1:0
28.11.
SC Braga - Wolverhampton Wanderers
3:3
28.11.
Beşiktaş JK - Slovan Bratislava
2:1
28.11.
Wolfsberger AC - Mönchengladbach
0:1
28.11.
Istanbul Başakşehir - AS Řím
0:3
28.11.
PFK Oleksandrija - VfL Wolfsburg
0:1
28.11.
AS Saint-Étienne - KAA Gent
0:0
28.11.
Feyenoord Rotterdam - Rangers FC
2:2
28.11.
BSC Young Boys - FC Porto
1:2
28.11.
AZ Alkmaar - FK Partizan
2:2
28.11.
CSKA Moskva - Ludogorec Razgrad
1:1
28.11.
Ferencvárosi TC - Espanyol
2:2
28.11.
FC Lugano - FC Kodaň
0:1
28.11.
Malmö FF - Dynamo Kyjev
4:3
28.11.
F91 Dudelange - APOEL Nikósie
0:2
28.11.
SS Lazio - CFR Cluj
1:0
28.11.
Celtic FC - Stade Rennes
3:1
28.11.
Sevilla FC - Qarabağ Ağdam
2:0
28.11.
Rosenborg BK - LASK Linz
1:2
28.11.
Sporting CP - PSV Eindhoven
4:0
28.11.
Arsenal FC - Eintracht Frankfurt
1:2
28.11.
Vitória SC - Standard Lutych
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
12.12.18:55
Standard Lutych - Arsenal FC
info
12.12.18:55
CFR Cluj - Celtic FC
info
12.12.18:55
Stade Rennes - SS Lazio
info
12.12.18:55
Getafe CF - FK Krasnodar
info
12.12.18:55
FC Basilej - Trabzonspor
info
12.12.18:55
FC Kodaň - Malmö FF
info
12.12.18:55
Dynamo Kyjev - FC Lugano
info
12.12.18:55
Qarabağ Ağdam - F91 Dudelange
info
12.12.18:55
APOEL Nikósie - Sevilla FC
info
12.12.18:55
LASK Linz - Sporting CP
info
12.12.18:55
PSV Eindhoven - Rosenborg BK
info
12.12.18:55
Eintracht Frankfurt - Vitória SC
info
12.12.21:00
FK Partizan - FC Astana
info
12.12.21:00
Manchester United - AZ Alkmaar
info
12.12.21:00
L. Razgrad - Ferencvárosi TC
info
12.12.21:00
Espanyol Barcelona - CSKA Moskva
info
12.12.21:00
FC Porto - Feyenoord Rotterdam
info
12.12.21:00
Rangers FC - BSC Young Boys
info
12.12.21:00
VfL Wolfsburg - AS Saint-Étienne
info
12.12.21:00
KAA Gent - PFK Oleksandrija
info
12.12.21:00
AS Řím - Wolfsberger AC
info
12.12.21:00
Mönchengladbach - Istanbul B.
info
12.12.21:00
Wolverhampton - Beşiktaş JK
info
12.12.21:00
Slovan Bratislava - SC Braga
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne utkání Getafe - FK Krasnodar?
Hlasovat