předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

08.08.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - KAA Gent (BEL)
1:1
08.08.201918:00
Sparta Praha (CZE) - Trabzonspor (TUR)
2:2
08.08.201918:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
0:4
08.08.201918:15
CSU Craiova (ROU) - AEK Atény (GRE)
0:2
08.08.201918:30
Brøndby IF (DEN) - SC Braga (POR)
2:4
08.08.201918:45
FK Ventspils (LAT) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:3
08.08.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
2:2
08.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - Zrinjski Mostar (BIH)
3:0
08.08.201919:00
Molde FK (NOR) - Aris Soluň (GRE)
3:0
08.08.201919:00
FC Thun (SUI) - Spartak Moskva (RUS)
2:3
08.08.201919:00
FK Haugesund (NOR) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
08.08.201919:00
Illičivec Mariupol (UKR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
08.08.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - Zarja Luhansk (UKR)
1:1
08.08.201919:30
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - Racing Strasbourg (FRA)
0:1
08.08.201919:30
Feyenoord Rotterdam (NED) - Dinamo Tbilisi (GEO)
4:0
08.08.201919:30
Royal Antverpy FC (BEL) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
08.08.201920:00
FC Midtjylland (DEN) - Rangers FC (SCO)
2:4
08.08.201920:00
NK Rijeka (CRO) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
08.08.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
08.08.201920:30
FCSB (ROU) - FK Mladá Boleslav (CZE)
0:0
08.08.201920:30
FC Vaduz (LIE) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:5
08.08.201920:30
Austria Vídeň (AUT) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
08.08.201921:00
Legia Varšava (POL) - Atromitos FC (GRE)
0:0
08.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Yeni Malatyaspor (TUR)
3:1
08.08.201921:00
FC Luzern (SUI) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:3
08.08.201921:00
Turín FC (ITA) - Šachtër Soligorsk (BLR)
5:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

14.08.201918:00
Vitória SC Guimarães (POR) - FK Ventspils (LAT)
6:0
14.08.201918:00
Atromitos FC (GRE) - Legia Varšava (POL)
0:2
15.08.201918:30
Dinamo Tbilisi (GEO) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
15.08.201918:45
Spartak Moskva (RUS) - FC Thun (SUI)
2:1
15.08.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Turín FC (ITA)
1:1
15.08.201919:00
Zarja Luhansk (UKR) - CSKA Sofia (BUL)
1:0
15.08.201919:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Neftçi Baku (AZE)
2:1
15.08.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Malmö FF (SWE)
1:0
15.08.201919:00
Yeni Malatyaspor (TUR) - FK Partizan (SRB)
1:0
15.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Austria Vídeň (AUT)
3:1
15.08.201919:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FCSB (ROU)
0:1
15.08.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - IFK Norrköping (SWE)
3:1
15.08.201919:30
Trabzonspor (TUR) - Sparta Praha (CZE)
2:1
15.08.201920:00
AEK Atény (GRE) - CSU Craiova (ROU)
1:1
15.08.201920:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:1e
15.08.201920:30
Aris Soluň (GRE) - Molde FK (NOR)
3:1e
15.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - FC Vaduz (LIE)
1:0
15.08.201920:30
PSV Eindhoven (NED) - FK Haugesund (NOR)
0:0
15.08.201920:30
Racing Strasbourg (FRA) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
1:0
15.08.201920:30
KAA Gent (BEL) - AEK Larnaka (CYP)
3:0
15.08.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - Illičivec Mariupol (UKR)
4:0
15.08.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Rijeka (CRO)
0:2
15.08.201920:45
SC Braga (POR) - Brøndby IF (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Rangers FC (SCO) - FC Midtjylland (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Pyunik Jerevan (ARM)
4:0
15.08.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - FC Luzern (SUI)
3:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
1:2
06.08.201918:00
Riga FC (LAT) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
06.08.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - Linfield FC (NIR)
1:2
07.08.201920:15
Slovan Bratislava (SVK) - Dundalk FC (IRL)
1:0
08.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - Valletta FC (MLT)
5:1
08.08.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - AIK Solna (SWE)
1:2
08.08.201919:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:2
08.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - The New Saints FC (WAL)
5:0
08.08.201919:45
FK Sarajevo (BIH) - BATE Borisov (BLR)
1:2
08.08.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - Nõmme Kalju (EST)
3:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.201918:00
Nõmme Kalju (EST) - F91 Dudelange (LUX)
0:1
13.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:2
13.08.201921:00
Dundalk FC (IRL) - Slovan Bratislava (SVK)
1:3
14.08.201918:00
Saburtalo Tbilisi (GEO) - FC Ararat-Armenia (ARM)
0:2
15.08.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - Riga FC (LAT)
2:2
15.08.201919:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
15.08.201919:00
BATE Borisov (BLR) - FK Sarajevo (BIH)
0:0
15.08.201919:00
AIK Solna (SWE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
15.08.201919:30
The New Saints FC (WAL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:4
15.08.201920:00
Valletta FC (MLT) - FC Astana (KAZ)
0:4
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.16:00
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.17:00
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.19:00
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.19:00
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.19:30
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.19:30
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.19:45
FC Kodaň - Riga FC
info
22.08.20:00
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.20:00
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.20:30
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.20:30
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.20:30
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.20:30
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.20:30
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.20:45
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.20:45
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.20:45
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.21:00
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.21:00
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.21:00
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.21:00
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat