předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

08.08.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - KAA Gent (BEL)
1:1
08.08.201918:00
Sparta Praha (CZE) - Trabzonspor (TUR)
2:2
08.08.201918:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
0:4
08.08.201918:15
CSU Craiova (ROU) - AEK Atény (GRE)
0:2
08.08.201918:30
Brøndby IF (DEN) - SC Braga (POR)
2:4
08.08.201918:45
FK Ventspils (LAT) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:3
08.08.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
2:2
08.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - Zrinjski Mostar (BIH)
3:0
08.08.201919:00
Molde FK (NOR) - Aris Soluň (GRE)
3:0
08.08.201919:00
FC Thun (SUI) - Spartak Moskva (RUS)
2:3
08.08.201919:00
FK Haugesund (NOR) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
08.08.201919:00
FC Mariupol (UKR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
08.08.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - Zarja Luhansk (UKR)
1:1
08.08.201919:30
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - Racing Strasbourg (FRA)
0:1
08.08.201919:30
Feyenoord Rotterdam (NED) - Dinamo Tbilisi (GEO)
4:0
08.08.201919:30
Royal Antverpy FC (BEL) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
08.08.201920:00
FC Midtjylland (DEN) - Rangers FC (SCO)
2:4
08.08.201920:00
NK Rijeka (CRO) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
08.08.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
08.08.201920:30
FCSB (ROU) - FK Mladá Boleslav (CZE)
0:0
08.08.201920:30
FC Vaduz (LIE) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:5
08.08.201920:30
Austria Vídeň (AUT) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
08.08.201921:00
Legia Varšava (POL) - Atromitos FC (GRE)
0:0
08.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Yeni Malatyaspor (TUR)
3:1
08.08.201921:00
FC Luzern (SUI) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:3
08.08.201921:00
Turín FC (ITA) - Šachtër Soligorsk (BLR)
5:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

14.08.201918:00
Vitória SC Guimarães (POR) - FK Ventspils (LAT)
6:0
14.08.201918:00
Atromitos FC (GRE) - Legia Varšava (POL)
0:2
15.08.201918:30
Dinamo Tbilisi (GEO) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
15.08.201918:45
Spartak Moskva (RUS) - FC Thun (SUI)
2:1
15.08.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Turín FC (ITA)
1:1
15.08.201919:00
Zarja Luhansk (UKR) - CSKA Sofia (BUL)
1:0
15.08.201919:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Neftçi Baku (AZE)
2:1
15.08.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Malmö FF (SWE)
1:0
15.08.201919:00
Yeni Malatyaspor (TUR) - FK Partizan (SRB)
1:0
15.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Austria Vídeň (AUT)
3:1
15.08.201919:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FCSB (ROU)
0:1
15.08.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - IFK Norrköping (SWE)
3:1
15.08.201919:30
Trabzonspor (TUR) - Sparta Praha (CZE)
2:1
15.08.201920:00
AEK Atény (GRE) - CSU Craiova (ROU)
1:1
15.08.201920:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:1e
15.08.201920:30
Aris Soluň (GRE) - Molde FK (NOR)
3:1e
15.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - FC Vaduz (LIE)
1:0
15.08.201920:30
PSV Eindhoven (NED) - FK Haugesund (NOR)
0:0
15.08.201920:30
Racing Strasbourg (FRA) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
1:0
15.08.201920:30
KAA Gent (BEL) - AEK Larnaka (CYP)
3:0
15.08.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - FC Mariupol (UKR)
4:0
15.08.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Rijeka (CRO)
0:2
15.08.201920:45
SC Braga (POR) - Brøndby IF (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Rangers FC (SCO) - FC Midtjylland (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Pyunik Jerevan (ARM)
4:0
15.08.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - FC Luzern (SUI)
3:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
1:2
06.08.201918:00
Riga FC (LAT) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
06.08.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - Linfield FC (NIR)
1:2
07.08.201920:15
Slovan Bratislava (SVK) - Dundalk FC (IRL)
1:0
08.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - Valletta FC (MLT)
5:1
08.08.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - AIK Solna (SWE)
1:2
08.08.201919:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:2
08.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - The New Saints FC (WAL)
5:0
08.08.201919:45
FK Sarajevo (BIH) - BATE Borisov (BLR)
1:2
08.08.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - Nõmme Kalju (EST)
3:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.201918:00
Nõmme Kalju (EST) - F91 Dudelange (LUX)
0:1
13.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:2
13.08.201921:00
Dundalk FC (IRL) - Slovan Bratislava (SVK)
1:3
14.08.201918:00
Saburtalo Tbilisi (GEO) - FC Ararat-Armenia (ARM)
0:2
15.08.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - Riga FC (LAT)
2:2
15.08.201919:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
15.08.201919:00
BATE Borisov (BLR) - FK Sarajevo (BIH)
0:0
15.08.201919:00
AIK Solna (SWE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
15.08.201919:30
The New Saints FC (WAL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:4
15.08.201920:00
Valletta FC (MLT) - FC Astana (KAZ)
0:4
17:42 Leverkusen postrádá Palaciose
Exequiel Palacios na několik týdnů vypadne ze sestavy Leverkusenu. Argentinský záložník si ze včerejšího duelu Evropské ligy s Ferencvárosem (2:1) odnesl zraněné vazy v kotníku. (kicker.de)
13:17 Silvovo zranění by mohlo být vážnější
Na delší dobu by ze sestavy Realu Sociedad mohl vypadnout David Silva. Záložník baskického klubu si během rozcvičky před včerejším zápasem proti PSV Eindhoven přivodil svalové zranění, podle trenéra Imanola Alguacila je pak pravděpodobné, že hráč má v poškozeném místě trhlinu. (mundodeportivo.com)
16.09. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Brondby - Sparta 0:0, Frankfurt - Fenerbahce 1:1 (41. Lammers - 10. Özil), Leicester - Neapol 2:2 (9. Pérez, 64. Barnes - 69. a 87. Osimhen), Monako - Sturm Graz 1:0 (66. Diatta), Olympiakos - Antverpy 2:1 (52. El Arabi, 87. Reabciuk - 75. Samatta), PSV Eindhoven - Real Sociedad 2:2 (32. Götze, 54. Gakpo - 34. Januzaj, 39. Isak), Rangers - Lyon 0:2 (23. Ekambi, 55. vlastní Tavernier).
16.09. Sparta veze z Dánska bod za remízu 0:0
Výsledek utkání Evropské ligy: Brondby - Sparta Praha 0:0.
16.09. V Kodani gól zatím nepadl
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Brondby - Sparta Praha 0:0.
16.09. Sparta dohrává bez zraněného Polidara
Matěj Polidar nedohraje dnešní zápas na půdě Brondby. Obránce Sparty střídal v závěru první půle, poranil si totiž rameno.
16.09. Tottenham má dva zraněné hráče
Na podrobné vyšetření půjdou Steven Bergwijn a Lucas Moura. Ani jeden hráč londýnského klubu nedohrál dnešní zápas v Rennes, který skončil remízou 2:2. (espn.com)
16.09. Evropská liga - výsledky (1)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Betis - Celtic 4:3 (32. Miranda, 35. a 53. Juanmi, 51. Iglesias - 15. Ajeti, 27. Juranović z penalty, 87. Ralston), Crvena Zvezda - Braga 2:1 (75. Rodić, 85. Katai z penalty - 76. Galeno), Dinamo Záhřeb - West Ham 0:2 (22. Antonio, 50. Rice), Galatasaray - Lazio 1:0 (67. vlastní Strakosha), Leverkusen - Ferencváros 2:1 (37. Palacios, 69. Wirtz - 8. R. Mmaee), Lokomotiv Moskva - Marseille 1:1 (89. Kerk - 59. Ünder z penalty), Midtjylland - Ludogorec 1:1 (3. Isaksen - 32. Despodov), Rapid Vídeň - Genk 0:1 (90+2. Onuachu).
16.09. Čelůstka se vrací do základní sestavy
Základní sestava Sparty pro zápas Evropské ligy na půdě Brondby: Nita - Wiesner, Čelůstka, Hancko, Polidar - Souček, Pavelka, Sáček - Haraslín, Hložek, Pešek.
16.09. Spartak Moskva měsíc bez Zobnina
Roman Zobnin zhruba čtyři týdny nepomůže Spartaku Moskva. Ruský záložník si ve včerejším zápase Evropské ligy s Legií Varšava (0:1) poranil lýtkový sval. (sport-express.ru)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Spartak Moskva - Legia Varšava
0:1
16.09.
Galatasaray SK - SS Lazio
1:0
16.09.
Lokomotiv Moskva - Marseille
1:1
16.09.
FC Midtjylland - Ludogorec Razgrad
1:1
16.09.
FK Crvena Zvezda - SC Braga
2:1
16.09.
Bayer Leverkusen - Ferencváros
2:1
16.09.
Real Betis - Celtic FC
4:3
16.09.
Dinamo Záhřeb - West Ham United
0:2
16.09.
Rapid Vídeň - KRC Genk
0:1
16.09.
Rangers FC - Olympique Lyon
0:2
16.09.
Brøndby IF - Sparta Praha
0:0
16.09.
PSV Eindhoven - Real Sociedad
2:2
16.09.
AS Monaco - SK Sturm Graz
1:0
16.09.
Leicester City - SSC Neapol
2:2
16.09.
Olympiakos Pireus - Antverpy
2:1
16.09.
E. Frankfurt - Fenerbahçe SK
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.18:45
Sparta Praha - Rangers FC
info
30.09.18:45
Olympique Lyon - Brøndby IF
info
30.09.18:45
Real Sociedad - AS Monaco
info
30.09.18:45
SK Sturm Graz - PSV Eindhoven
info
30.09.18:45
Legia Varšava - Leicester City
info
30.09.18:45
SSC Neapol - Spartak Moskva
info
30.09.18:45
Royal Antverpy FC - E. Frankfurt
info
30.09.18:45
Fenerbahçe SK - Olympiakos
info
30.09.21:00
SS Lazio - Lokomotiv Moskva
info
30.09.21:00
Marseille - Galatasaray SK
info
30.09.21:00
L. Razgrad - FK Crvena Zvezda
info
30.09.21:00
SC Braga - FC Midtjylland
info
30.09.21:00
Celtic FC - Bayer Leverkusen
info
30.09.21:00
Ferencvárosi TC - Real Betis
info
30.09.21:00
KRC Genk - Dinamo Záhřeb
info
30.09.21:00
West Ham United - Rapid Vídeň
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo postoupí z nabité skupiny G?
Hlasovat