UEFA - Evropská liga 2021/2022 - výsledky, rozlosování, tabulky

předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

05.08.202117:45
FK Jablonec (CZE) - Celtic FC (SCO)
2:4
05.08.202120:00
Galatasaray SK (TUR) - St. Johnstone FC (SCO)
1:1
05.08.202120:30
Rapid Vídeň (AUT) - Anorthosis Famagusta (CYP)
3:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

12.08.202119:00
Anorthosis Famagusta (CYP) - Rapid Vídeň (AUT)
2:1
12.08.202120:00
St. Johnstone FC (SCO) - Galatasaray SK (TUR)
2:4
12.08.202120:45
Celtic FC (SCO) - FK Jablonec (CZE)
3:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

03.08.202119:00
Neftçi Baku (AZE) - HJK Helsinky (FIN)
2:2
05.08.202116:00
Kairat Almaty (KAZ) - Alashkert FC (ARM)
0:0
05.08.202118:00
Omonia Nikósie (CYP) - Flora Tallinn (EST)
1:0
05.08.202118:00
Lincoln Red Imps (GIB) - Slovan Bratislava (SVK)
1:3
05.08.202120:00
NŠ Mura (SLO) - Žalgiris Vilnius (LTU)
0:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

10.08.202118:00
Flora Tallinn (EST) - Omonia Nikósie (CYP)
2:2p
10.08.202120:30
Slovan Bratislava (SVK) - Lincoln Red Imps (GIB)
1:1
12.08.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Kairat Almaty (KAZ)
3:2e
12.08.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Neftçi Baku (AZE)
3:0
12.08.202119:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - NŠ Mura (SLO)
0:1

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

17.08.202121:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - CFR Cluj (ROU)
4:0
18.08.202120:45
Celtic FC (SCO) - AZ Alkmaar (NED)
2:0
19.08.202119:00
Omonia Nikósie (CYP) - Royal Antverpy FC (BEL)
4:2
19.08.202119:00
Randers FC (DEN) - Galatasaray SK (TUR)
1:1
19.08.202119:00
Slavia Praha (CZE) - Legia Varšava (POL)
2:2
19.08.202120:00
NŠ Mura (SLO) - SK Sturm Graz (AUT)
1:3
19.08.202120:45
Fenerbahçe SK (TUR) - HJK Helsinky (FIN)
1:0
19.08.202121:00
Rapid Vídeň (AUT) - Zarja Luhansk (UKR)
3:0
19.08.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Slovan Bratislava (SVK)
3:0
19.08.202121:00
Rangers FC (SCO) - Alashkert FC (ARM)
1:0

předkola - 4. předkolo - odvety

26.08.202117:00
Alashkert FC (ARM) - Rangers FC (SCO)
0:0
26.08.202118:00
HJK Helsinky (FIN) - Fenerbahçe SK (TUR)
2:5
26.08.202118:30
Zarja Luhansk (UKR) - Rapid Vídeň (AUT)
2:3
26.08.202120:00
Galatasaray SK (TUR) - Randers FC (DEN)
2:1
26.08.202120:15
AZ Alkmaar (NED) - Celtic FC (SCO)
2:1
26.08.202120:30
CFR Cluj (ROU) - FK Crvena Zvezda (SRB)
1:2
26.08.202120:45
Slovan Bratislava (SVK) - Olympiakos Pireus (GRE)
2:2
26.08.202121:00
SK Sturm Graz (AUT) - NŠ Mura (SLO)
2:0
26.08.202121:00
Royal Antverpy FC (BEL) - Omonia Nikósie (CYP)
3:0p
26.08.202121:00
Legia Varšava (POL) - Slavia Praha (CZE)
2:1

základní skupiny - skupina A

16.09.202121:00
Rangers FC (SCO) - Olympique Lyon (FRA)
0:2
16.09.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Sparta Praha (CZE)
0:0
30.09.202118:45
Sparta Praha (CZE) - Rangers FC (SCO)
info
30.09.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Brøndby IF (DEN)
info
21.10.202121:00
Sparta Praha (CZE) - Olympique Lyon (FRA)
info
21.10.202121:00
Rangers FC (SCO) - Brøndby IF (DEN)
info
04.11.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Sparta Praha (CZE)
info
04.11.202118:45
Brøndby IF (DEN) - Rangers FC (SCO)
info
25.11.202121:00
Rangers FC (SCO) - Sparta Praha (CZE)
info
25.11.202121:00
Brøndby IF (DEN) - Olympique Lyon (FRA)
info
09.12.202118:45
Sparta Praha (CZE) - Brøndby IF (DEN)
info
09.12.202118:45
Olympique Lyon (FRA) - Rangers FC (SCO)
info
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)11002:03
2.Sparta Praha (CZE)10100:01
 Brøndby IF (DEN)10100:01
4.Rangers FC (SCO)10010:20
 TýmZVRPSB
1.Brøndby IF (DEN)10100:01
2.Olympique Lyon (FRA)00000:00
 Sparta Praha (CZE)00000:00
4.Rangers FC (SCO)10010:20
 TýmZVRPSB
1.Olympique Lyon (FRA)11002:03
2.Sparta Praha (CZE)10100:01
3.Rangers FC (SCO)00000:00
 Brøndby IF (DEN)00000:00

základní skupiny - skupina B

16.09.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - Real Sociedad (ESP)
2:2
16.09.202121:00
AS Monaco (FRA) - SK Sturm Graz (AUT)
1:0
30.09.202118:45
Real Sociedad (ESP) - AS Monaco (FRA)
info
30.09.202118:45
SK Sturm Graz (AUT) - PSV Eindhoven (NED)
info
21.10.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - AS Monaco (FRA)
info
21.10.202121:00
SK Sturm Graz (AUT) - Real Sociedad (ESP)
info
04.11.202118:45
Real Sociedad (ESP) - SK Sturm Graz (AUT)
info
04.11.202118:45
AS Monaco (FRA) - PSV Eindhoven (NED)
info
25.11.202121:00
PSV Eindhoven (NED) - SK Sturm Graz (AUT)
info
25.11.202121:00
AS Monaco (FRA) - Real Sociedad (ESP)
info
09.12.202118:45
Real Sociedad (ESP) - PSV Eindhoven (NED)
info
09.12.202118:45
SK Sturm Graz (AUT) - AS Monaco (FRA)
info
 TýmZVRPSB
1.AS Monaco (FRA)11001:03
2.PSV Eindhoven (NED)10102:21
 Real Sociedad (ESP)10102:21
4.SK Sturm Graz (AUT)10010:10
 TýmZVRPSB
1.AS Monaco (FRA)11001:03
2.PSV Eindhoven (NED)10102:21
3.Real Sociedad (ESP)00000:00
 SK Sturm Graz (AUT)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Real Sociedad (ESP)10102:21
2.AS Monaco (FRA)00000:00
 PSV Eindhoven (NED)00000:00
4.SK Sturm Graz (AUT)10010:10

základní skupiny - skupina C

15.09.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - Legia Varšava (POL)
0:1
16.09.202121:00
Leicester City (ENG) - SSC Neapol (ITA)
2:2
30.09.202118:45
Legia Varšava (POL) - Leicester City (ENG)
info
30.09.202118:45
SSC Neapol (ITA) - Spartak Moskva (RUS)
info
20.10.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - Leicester City (ENG)
info
20.10.202121:00
SSC Neapol (ITA) - Legia Varšava (POL)
info
04.11.202118:45
Legia Varšava (POL) - SSC Neapol (ITA)
info
04.11.202121:00
Leicester City (ENG) - Spartak Moskva (RUS)
info
24.11.202116:30
Spartak Moskva (RUS) - SSC Neapol (ITA)
info
25.11.202121:00
Leicester City (ENG) - Legia Varšava (POL)
info
09.12.202118:45
Legia Varšava (POL) - Spartak Moskva (RUS)
info
09.12.202118:45
SSC Neapol (ITA) - Leicester City (ENG)
info
 TýmZVRPSB
1.Legia Varšava (POL)11001:03
2.SSC Neapol (ITA)10102:21
 Leicester City (ENG)10102:21
4.Spartak Moskva (RUS)10010:10
 TýmZVRPSB
1.Leicester City (ENG)10102:21
2.SSC Neapol (ITA)00000:00
 Legia Varšava (POL)00000:00
4.Spartak Moskva (RUS)10010:10
 TýmZVRPSB
1.Legia Varšava (POL)11001:03
2.SSC Neapol (ITA)10102:21
3.Leicester City (ENG)00000:00
 Spartak Moskva (RUS)00000:00

základní skupiny - skupina D

16.09.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:1
16.09.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Fenerbahçe SK (TUR)
1:1
30.09.202118:45
Royal Antverpy FC (BEL) - Eintracht Frankfurt (GER)
info
30.09.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Olympiakos Pireus (GRE)
info
21.10.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Royal Antverpy FC (BEL)
info
21.10.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Olympiakos Pireus (GRE)
info
04.11.202118:45
Olympiakos Pireus (GRE) - Eintracht Frankfurt (GER)
info
04.11.202121:00
Royal Antverpy FC (BEL) - Fenerbahçe SK (TUR)
info
25.11.202121:00
Olympiakos Pireus (GRE) - Fenerbahçe SK (TUR)
info
25.11.202121:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Royal Antverpy FC (BEL)
info
09.12.202118:45
Royal Antverpy FC (BEL) - Olympiakos Pireus (GRE)
info
09.12.202118:45
Fenerbahçe SK (TUR) - Eintracht Frankfurt (GER)
info

základní skupiny - skupina E

16.09.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - SS Lazio (ITA)
1:0
16.09.202118:45
Lokomotiv Moskva (RUS) - Olympique Marseille (FRA)
1:1
30.09.202121:00
SS Lazio (ITA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
info
30.09.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - Galatasaray SK (TUR)
info
21.10.202118:45
SS Lazio (ITA) - Olympique Marseille (FRA)
info
21.10.202121:00
Lokomotiv Moskva (RUS) - Galatasaray SK (TUR)
info
04.11.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - Lokomotiv Moskva (RUS)
info
04.11.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - SS Lazio (ITA)
info
25.11.202118:45
Galatasaray SK (TUR) - Olympique Marseille (FRA)
info
25.11.202118:45
Lokomotiv Moskva (RUS) - SS Lazio (ITA)
info
09.12.202121:00
SS Lazio (ITA) - Galatasaray SK (TUR)
info
09.12.202121:00
Olympique Marseille (FRA) - Lokomotiv Moskva (RUS)
info
 TýmZVRPSB
1.Galatasaray SK (TUR)11001:03
2.Lokomotiv Moskva (RUS)10101:11
 Olympique Marseille (FRA)10101:11
4.SS Lazio (ITA)10010:10
 TýmZVRPSB
1.Galatasaray SK (TUR)11001:03
2.Lokomotiv Moskva (RUS)10101:11
3.SS Lazio (ITA)00000:00
 Olympique Marseille (FRA)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Olympique Marseille (FRA)10101:11
2.Lokomotiv Moskva (RUS)00000:00
 Galatasaray SK (TUR)00000:00
4.SS Lazio (ITA)10010:10

základní skupiny - skupina F

16.09.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
16.09.202118:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - SC Braga (POR)
2:1
30.09.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - FK Crvena Zvezda (SRB)
info
30.09.202121:00
SC Braga (POR) - FC Midtjylland (DEN)
info
21.10.202118:45
Ludogorec Razgrad (BUL) - SC Braga (POR)
info
21.10.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - FK Crvena Zvezda (SRB)
info
04.11.202121:00
SC Braga (POR) - Ludogorec Razgrad (BUL)
info
04.11.202121:00
FK Crvena Zvezda (SRB) - FC Midtjylland (DEN)
info
25.11.202118:45
FC Midtjylland (DEN) - SC Braga (POR)
info
25.11.202118:45
FK Crvena Zvezda (SRB) - Ludogorec Razgrad (BUL)
info
09.12.202121:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - FC Midtjylland (DEN)
info
09.12.202121:00
SC Braga (POR) - FK Crvena Zvezda (SRB)
info
 TýmZVRPSB
1.FK Crvena Zvezda (SRB)11002:13
2.Ludogorec Razgrad (BUL)10101:11
 FC Midtjylland (DEN)10101:11
4.SC Braga (POR)10011:20
 TýmZVRPSB
1.FK Crvena Zvezda (SRB)11002:13
2.FC Midtjylland (DEN)10101:11
3.SC Braga (POR)00000:00
 Ludogorec Razgrad (BUL)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Ludogorec Razgrad (BUL)10101:11
2.FK Crvena Zvezda (SRB)00000:00
 FC Midtjylland (DEN)00000:00
4.SC Braga (POR)10011:20

základní skupiny - skupina G

16.09.202118:45
Bayer Leverkusen (GER) - Ferencvárosi TC (HUN)
2:1
16.09.202118:45
Real Betis (ESP) - Celtic FC (SCO)
4:3
30.09.202121:00
Celtic FC (SCO) - Bayer Leverkusen (GER)
info
30.09.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Real Betis (ESP)
info
21.10.202118:45
Celtic FC (SCO) - Ferencvárosi TC (HUN)
info
21.10.202118:45
Real Betis (ESP) - Bayer Leverkusen (GER)
info
04.11.202121:00
Bayer Leverkusen (GER) - Real Betis (ESP)
info
04.11.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Celtic FC (SCO)
info
25.11.202118:45
Bayer Leverkusen (GER) - Celtic FC (SCO)
info
25.11.202118:45
Real Betis (ESP) - Ferencvárosi TC (HUN)
info
09.12.202121:00
Celtic FC (SCO) - Real Betis (ESP)
info
09.12.202121:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Bayer Leverkusen (GER)
info
 TýmZVRPSB
1.Real Betis (ESP)11004:33
2.Bayer Leverkusen (GER)11002:13
3.Celtic FC (SCO)10013:40
4.Ferencvárosi TC (HUN)10011:20
 TýmZVRPSB
1.Real Betis (ESP)11004:33
2.Bayer Leverkusen (GER)11002:13
3.Celtic FC (SCO)00000:00
 Ferencvárosi TC (HUN)00000:00
 TýmZVRPSB
1.Bayer Leverkusen (GER)00000:00
 Real Betis (ESP)00000:00
3.Celtic FC (SCO)10013:40
4.Ferencvárosi TC (HUN)10011:20

základní skupiny - skupina H

16.09.202118:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - West Ham United (ENG)
0:2
16.09.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - KRC Genk (BEL)
0:1
30.09.202121:00
KRC Genk (BEL) - Dinamo Záhřeb (CRO)
info
30.09.202121:00
West Ham United (ENG) - Rapid Vídeň (AUT)
info
21.10.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - Dinamo Záhřeb (CRO)
info
21.10.202121:00
West Ham United (ENG) - KRC Genk (BEL)
info
04.11.202118:45
KRC Genk (BEL) - West Ham United (ENG)
info
04.11.202121:00
Dinamo Záhřeb (CRO) - Rapid Vídeň (AUT)
info
25.11.202118:45
Dinamo Záhřeb (CRO) - KRC Genk (BEL)
info
25.11.202118:45
Rapid Vídeň (AUT) - West Ham United (ENG)
info
09.12.202121:00
KRC Genk (BEL) - Rapid Vídeň (AUT)
info
09.12.202121:00
West Ham United (ENG) - Dinamo Záhřeb (CRO)
info
 TýmZVRPSB
1.West Ham United (ENG)11002:03
2.KRC Genk (BEL)11001:03
3.Rapid Vídeň (AUT)10010:10
4.Dinamo Záhřeb (CRO)10010:20
 TýmZVRPSB
1.KRC Genk (BEL)00000:00
 West Ham United (ENG)00000:00
3.Rapid Vídeň (AUT)10010:10
4.Dinamo Záhřeb (CRO)10010:20
 TýmZVRPSB
1.West Ham United (ENG)11002:03
2.KRC Genk (BEL)11001:03
3.Dinamo Záhřeb (CRO)00000:00
 Rapid Vídeň (AUT)00000:00

předkolo - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

předkolo - odvety

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
22.09. Braga bude postrádat útočníka Ruize
Na marodce Bragy se ocitl Abel Ruiz, útočník portugalského klubu si poranil koleno a mimo hru bude dva až tři týdny. (abola.pt)
21.09. Lenz zůstává na marodce Frankfurtu
Eintracht Frankfurt se i v příštích týdnech obejde bez Christophera Lenze. Berlínský rodák laboruje se zraněným stehenním svalem a podle nejčerstvějších zpráv by mohl být k dispozici na ligové utkání s Herthou BSC, které je na programu 16. října. (kicker.de)
20.09. Real Sociedad měsíc bez Silvy
David Silva zhruba na měsíc vypadne ze sestavy Realu Sociedad. Bývalý španělský reprezentant laboruje se zraněním svalového charakteru. (marca.com)
18.09. Hinteregger si poranil rameno
Eintrachtu Frankfurt může v zítřejším utkání na půdě Wolfsburg chybět Martin Hinteregger. Defenzivní opora "Orlů" si ze čtvrtečního zápasu Evropské ligy s Fenerbahçe (1:1) odnesla pochroumané rameno. (kicker.de)
17.09. Götze hráčem týdne Evropské ligy
Nejlepším hráčem týdne v Evropské lize se stal Mario Götze. Bývalý německý reprezentant, jenž PSV Eindhoven proti Realu Sociedad pomohl gólem a asistencí k remíze 2:2, zvítězil v konkurenci Victora Osimhena (Neapol), Declana Rice (West Ham) a Juanmiho (Real Betis). (vi.nl)
17.09. Leverkusen postrádá Palaciose
Exequiel Palacios na několik týdnů vypadne ze sestavy Leverkusenu. Argentinský záložník si ze včerejšího duelu Evropské ligy s Ferencvárosem (2:1) odnesl zraněné vazy v kotníku. (kicker.de)
17.09. Silvovo zranění by mohlo být vážnější
Na delší dobu by ze sestavy Realu Sociedad mohl vypadnout David Silva. Záložník baskického klubu si během rozcvičky před včerejším zápasem proti PSV Eindhoven přivodil svalové zranění, podle trenéra Imanola Alguacila je pak pravděpodobné, že hráč má v poškozeném místě trhlinu. (mundodeportivo.com)
16.09. Evropská liga - výsledky (2)
Výsledky dnešních zápasů Evropské ligy: Brondby - Sparta 0:0, Frankfurt - Fenerbahce 1:1 (41. Lammers - 10. Özil), Leicester - Neapol 2:2 (9. Pérez, 64. Barnes - 69. a 87. Osimhen), Monako - Sturm Graz 1:0 (66. Diatta), Olympiakos - Antverpy 2:1 (52. El Arabi, 87. Reabciuk - 75. Samatta), PSV Eindhoven - Real Sociedad 2:2 (32. Götze, 54. Gakpo - 34. Januzaj, 39. Isak), Rangers - Lyon 0:2 (23. Ekambi, 55. vlastní Tavernier).
16.09. Sparta veze z Dánska bod za remízu 0:0
Výsledek utkání Evropské ligy: Brondby - Sparta Praha 0:0.
16.09. V Kodani gól zatím nepadl
Poločasový výsledek utkání Evropské ligy: Brondby - Sparta Praha 0:0.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
15.09.
Spartak Moskva - Legia Varšava
0:1
16.09.
Galatasaray SK - SS Lazio
1:0
16.09.
Lokomotiv Moskva - Marseille
1:1
16.09.
FC Midtjylland - Ludogorec Razgrad
1:1
16.09.
FK Crvena Zvezda - SC Braga
2:1
16.09.
Bayer Leverkusen - Ferencváros
2:1
16.09.
Real Betis - Celtic FC
4:3
16.09.
Dinamo Záhřeb - West Ham United
0:2
16.09.
Rapid Vídeň - KRC Genk
0:1
16.09.
Rangers FC - Olympique Lyon
0:2
16.09.
Brøndby IF - Sparta Praha
0:0
16.09.
PSV Eindhoven - Real Sociedad
2:2
16.09.
AS Monaco - SK Sturm Graz
1:0
16.09.
Leicester City - SSC Neapol
2:2
16.09.
Olympiakos Pireus - Antverpy
2:1
16.09.
E. Frankfurt - Fenerbahçe SK
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
30.09.18:45
Sparta Praha - Rangers FC
info
30.09.18:45
Olympique Lyon - Brøndby IF
info
30.09.18:45
Real Sociedad - AS Monaco
info
30.09.18:45
SK Sturm Graz - PSV Eindhoven
info
30.09.18:45
Legia Varšava - Leicester City
info
30.09.18:45
SSC Neapol - Spartak Moskva
info
30.09.18:45
Royal Antverpy FC - E. Frankfurt
info
30.09.18:45
Fenerbahçe SK - Olympiakos
info
30.09.21:00
SS Lazio - Lokomotiv Moskva
info
30.09.21:00
Marseille - Galatasaray SK
info
30.09.21:00
L. Razgrad - FK Crvena Zvezda
info
30.09.21:00
SC Braga - FC Midtjylland
info
30.09.21:00
Celtic FC - Bayer Leverkusen
info
30.09.21:00
Ferencvárosi TC - Real Betis
info
30.09.21:00
KRC Genk - Dinamo Záhřeb
info
30.09.21:00
West Ham United - Rapid Vídeň
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo postoupí z nabité skupiny G?
Hlasovat