kvalifikace - 1. zápasy

27.06.2019
19:30
Progrès N. (LUX)
1:0
Cardiff MU (WAL)
27.06.2019
19:30
Barry Town (WAL)
0:0
Cliftonville FC (NIR)
27.06.2019
20:00
UE Sant Julià (AND)
3:2
Europa FC (GIB)
27.06.2019
20:00
KÍ Klaksvík (FRO)
5:1
SP Tre Fiori (SMR)
27.06.2019
20:45
SP La Fiorita (SMR)
0:1
UE Engordany (AND)
27.06.2019
20:45
Ballymena United (NIR)
2:0
NSÍ Runavík (FRO)
27.06.2019
20:45
KF Priština (KOS)
1:1
St Joseph's FC (GIB)

kvalifikace - odvety

02.07.2019
17:45
St Joseph's FC (GIB)
2:0
KF Priština (KOS)
04.07.2019
19:30
Cardiff MU (WAL)
2:1
Progrès N. (LUX)
04.07.2019
19:30
UE Engordany (AND)
2:1
SP La Fiorita (SMR)
04.07.2019
20:00
NSÍ Runavík (FRO)
0:0
Ballymena United (NIR)
04.07.2019
20:30
Europa FC (GIB)
4:0
UE Sant Julià (AND)
04.07.2019
20:45
SP Tre Fiori (SMR)
0:4
KÍ Klaksvík (FRO)
04.07.2019
20:45
Cliftonville FC (NIR)
4:0
Barry Town (WAL)

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.07.2019
17:55
St Joseph's FC (GIB)
0:4
Rangers FC (SCO)
09.07.2019
18:00
Gzira United (MLT)
0:2
Hajduk Split (CRO)
09.07.2019
19:30
CSKA Sofia (BUL)
4:0
OFK Titograd (MNE)
10.07.2019
17:55
Jeunesse Esch (LUX)
0:0
Tobol Kostanaj (KAZ)
11.07.2019
15:30
Pyunik Jerevan (ARM)
3:3
FK Shkupi (MKD)
11.07.2019
16:00
Ordabasy (KAZ)
1:0
Torpedo Kutaisi (GEO)
11.07.2019
16:45
FK Ventspils (LAT)
3:0
Teuta Durrës (ALB)
11.07.2019
17:00
Alashkert FC (ARM)
3:1
Makedonija (MKD)
11.07.2019
17:30
KF Laçi (ALB)
1:1
Hap B-She. (ISR)
11.07.2019
17:30
AEK Larnaka (CYP)
1:0
Petroclub Hîn. (MDA)
11.07.2019
17:30
Trans Narva (EST)
0:2
Bud. Podg. (MNE)
11.07.2019
18:00
Flora Tallinn (EST)
2:0
Radnički Niš (SRB)
11.07.2019
18:00
Säbail FK (AZE)
2:3
CSU Craiova (ROU)
11.07.2019
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
2:0
FK Vitebsk (BLR)
11.07.2019
18:30
MFK Ružomberok (SVK)
0:2
Levski Sofia (BUL)
11.07.2019
18:30
FK Riteriai (LTU)
1:1
KÍ Klaksvík (FRO)
11.07.2019
18:30
Balzan Youths (MLT)
3:4
NK Domžale (SLO)
11.07.2019
19:00
Šachtër S. (BLR)
1:0
Hibernians FC (MLT)
11.07.2019
19:00
Radnik Bijeljina (BIH)
2:0
Spartak Trnava (SVK)
11.07.2019
19:00
FK Liepāja (LAT)
1:1
Dinamo Minsk (BLR)
11.07.2019
19:00
Brøndby IF (DEN)
4:1
Inter Turku (FIN)
11.07.2019
19:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
6:0
UE Engordany (AND)
11.07.2019
19:00
Kauno Žalgiris (LTU)
0:2
Apollon Limassol (CYP)
11.07.2019
19:00
S. Nisporeni (MDA)
0:3
Neftçi Baku (AZE)
11.07.2019
19:00
FA Pandev (MKD)
0:3
Zrinjski Mostar (BIH)
11.07.2019
19:00
Molde FK (NOR)
7:1
KR Reykjavík (ISL)
11.07.2019
19:00
Crusaders FC (NIR)
2:0
B36 Tórshavn (FRO)
11.07.2019
19:00
Debreceni VSC (HUN)
3:0
FK Kukësi (ALB)
11.07.2019
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
2:0
NŠ Mura (SLO)
11.07.2019
19:00
SK Brann (NOR)
2:2
Shamrock Rovers (IRL)
11.07.2019
19:00
Malmö FF (SWE)
7:0
Ballymena United (NIR)
11.07.2019
19:30
Fola Esch (LUX)
1:2
Chikhura (GEO)
11.07.2019
20:00
Connah's Quay (WAL)
1:2
Kilmarnock FC (SCO)
11.07.2019
20:00
Olimpija Lublaň (SLO)
2:3
Rīgas FS (LAT)
11.07.2019
20:30
Dunajská Streda (SVK)
1:1
KS Cracovia (POL)
11.07.2019
20:30
Zeta Golubovci (MNE)
1:5
MOL Fehérvár (HUN)
11.07.2019
20:30
FCSB (ROU)
2:0
Milsami Orhei (MDA)
11.07.2019
20:30
FK Čukarički (SRB)
3:0
FC Urartu (ARM)
11.07.2019
20:30
Europa FC (GIB)
0:0
Legia Varšava (POL)
11.07.2019
20:45
Cliftonville FC (NIR)
0:1
FK Haugesund (NOR)
11.07.2019
20:45
St. Pat's (IRL)
0:2
IFK Norrköping (SWE)
11.07.2019
20:45
Aberdeen FC (SCO)
2:1
RoPS Rovaniemi (FIN)
11.07.2019
20:45
Cork City (IRL)
0:2
Progrès N. (LUX)
11.07.2019
21:00
Široki Brijeg (BIH)
1:2
Kairat Almaty (KAZ)
11.07.2019
21:00
Honvéd (HUN)
3:1
Žalgiris (LTU)
11.07.2019
22:00
Stjarnan FC (ISL)
2:1
Levadia Tallinn (EST)
11.07.2019
22:00
Breidablik UBK (ISL)
0:0
FC Vaduz (LIE)

předkola - 1. předkolo - odvety

16.07.2019
17:00
FC Urartu (ARM)
0:5
FK Čukarički (SRB)
16.07.2019
19:00
KÍ Klaksvík (FRO)
0:0
FK Riteriai (LTU)
16.07.2019
20:30
OFK Titograd (MNE)
0:0
CSKA Sofia (BUL)
17.07.2019
18:00
Chikhura (GEO)
2:1
Fola Esch (LUX)
18.07.2019
14:00
Tobol Kostanaj (KAZ)
1:1
Jeunesse Esch (LUX)
18.07.2019
16:30
Makedonija (MKD)
0:3
Alashkert FC (ARM)
18.07.2019
16:30
Kairat Almaty (KAZ)
2:1
Široki Brijeg (BIH)
18.07.2019
17:00
Teuta Durrës (ALB)
1:0
FK Ventspils (LAT)
18.07.2019
17:30
Inter Turku (FIN)
2:0
Brøndby IF (DEN)
18.07.2019
18:00
Levadia Tallinn (EST)
3:2e
Stjarnan FC (ISL)
18.07.2019
18:00
Rīgas FS (LAT)
0:2
Olimpija Lublaň (SLO)
18.07.2019
18:00
CSU Craiova (ROU)
3:2
Säbail FK (AZE)
18.07.2019
18:00
RoPS Rovaniemi (FIN)
1:2
Aberdeen FC (SCO)
18.07.2019
18:30
Dinamo Minsk (BLR)
1:2
FK Liepāja (LAT)
18.07.2019
18:30
Levski Sofia (BUL)
2:0
MFK Ružomberok (SVK)
18.07.2019
19:00
Milsami Orhei (MDA)
1:2
FCSB (ROU)
18.07.2019
19:00
Torpedo Kutaisi (GEO)
0:2
Ordabasy (KAZ)
18.07.2019
19:00
Apollon Limassol (CYP)
4:0
Kauno Žalgiris (LTU)
18.07.2019
19:00
Zrinjski Mostar (BIH)
3:0
FA Pandev (MKD)
18.07.2019
19:00
Neftçi Baku (AZE)
6:0
S. Nisporeni (MDA)
18.07.2019
19:00
KS Cracovia (POL)
2:2e
Dunajská Streda (SVK)
18.07.2019
19:00
FC Vaduz (LIE)
2:1
Breidablik UBK (ISL)
18.07.2019
19:00
Žalgiris (LTU)
1:1
Honvéd (HUN)
18.07.2019
19:00
FK Haugesund (NOR)
5:1
Cliftonville FC (NIR)
18.07.2019
19:00
Petroclub Hîn. (MDA)
0:1
AEK Larnaka (CYP)
18.07.2019
19:30
Progrès N. (LUX)
1:2
Cork City (IRL)
18.07.2019
19:30
Hap B-She. (ISR)
1:0
KF Laçi (ALB)
18.07.2019
19:30
UE Engordany (AND)
0:1
Dinamo Tbilisi (GEO)
18.07.2019
20:00
MOL Fehérvár (HUN)
0:0
Zeta Golubovci (MNE)
18.07.2019
20:00
IFK Norrköping (SWE)
2:1
St. Pat's (IRL)
18.07.2019
20:00
Hibernians FC (MLT)
0:1
Šachtër S. (BLR)
18.07.2019
20:00
B36 Tórshavn (FRO)
2:3
Crusaders FC (NIR)
18.07.2019
20:00
FK Kukësi (ALB)
1:1
Debreceni VSC (HUN)
18.07.2019
20:00
NŠ Mura (SLO)
2:3
Maccabi Haifa (ISR)
18.07.2019
20:00
Hajduk Split (CRO)
1:3
Gzira United (MLT)
18.07.2019
20:30
FK Shkupi (MKD)
1:2
Pyunik Jerevan (ARM)
18.07.2019
20:30
FK Vitebsk (BLR)
1:1
KuPS Kuopio (FIN)
18.07.2019
20:45
Kilmarnock FC (SCO)
0:2
Connah's Quay (WAL)
18.07.2019
20:45
Spartak Trnava (SVK)
3:0p
Radnik Bijeljina (BIH)
18.07.2019
20:45
Bud. Podg. (MNE)
4:1
Trans Narva (EST)
18.07.2019
20:45
NK Domžale (SLO)
1:0
Balzan Youths (MLT)
18.07.2019
20:45
Radnički Niš (SRB)
2:2
Flora Tallinn (EST)
18.07.2019
20:45
Rangers FC (SCO)
6:0
St Joseph's FC (GIB)
18.07.2019
20:45
Ballymena United (NIR)
0:4
Malmö FF (SWE)
18.07.2019
21:00
Legia Varšava (POL)
3:0
Europa FC (GIB)
18.07.2019
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
2:1
SK Brann (NOR)
18.07.2019
21:00
KR Reykjavík (ISL)
0:0
Molde FK (NOR)

předkola - 2. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

25.07.2019
15:30
Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
FK Jablonec (CZE)
25.07.2019
16:45
FK Ventspils (LAT)
4:0
Gzira United (MLT)
25.07.2019
17:00
FK Qäbälä (AZE)
0:2
Dinamo Tbilisi (GEO)
25.07.2019
17:30
AEK Larnaka (CYP)
3:0
Levski Sofia (BUL)
25.07.2019
18:30
FC Utrecht (NED)
1:1
Zrinjski Mostar (BIH)
25.07.2019
18:45
Chikhura (GEO)
1:1
Aberdeen FC (SCO)
25.07.2019
18:55
Honvéd (HUN)
0:0
CSU Craiova (ROU)
25.07.2019
19:00
Šachtër S. (BLR)
2:0
Esbjerg fB (DEN)
25.07.2019
19:00
Molde FK (NOR)
0:0
FK Čukarički (SRB)
25.07.2019
19:00
Ml. Boleslav (CZE)
1:1
Ordabasy (KAZ)
25.07.2019
19:00
Flora Tallinn (EST)
1:2
E. Frankfurt (GER)
25.07.2019
19:00
Yeni Malatyaspor (TUR)
2:2
Olimpija Lublaň (SLO)
25.07.2019
19:00
Alashkert FC (ARM)
0:3
FCSB (ROU)
25.07.2019
19:00
Lechia Gdańsk (POL)
2:1
Brøndby IF (DEN)
25.07.2019
19:00
FK Haugesund (NOR)
2:0
SK Sturm Graz (AUT)
25.07.2019
19:00
Arsenal Tula (RUS)
0:1
Neftçi Baku (AZE)
25.07.2019
19:30
Connah's Quay (WAL)
0:1
FK Partizan (SRB)
25.07.2019
19:30
L. Plovdiv (BUL)
2:0
Spartak Trnava (SVK)
25.07.2019
19:30
Hap B-She. (ISR)
2:0
Kairat Almaty (KAZ)
25.07.2019
19:30
CSKA Sofia (BUL)
1:0
NK Osijek (CRO)
25.07.2019
20:00
MOL Fehérvár (HUN)
1:0
FC Vaduz (LIE)
25.07.2019
20:00
IFK Norrköping (SWE)
2:0
FK Liepāja (LAT)
25.07.2019
20:15
FC Luzern (SUI)
1:0
KÍ Klaksvík (FRO)
25.07.2019
20:30
AZ Alkmaar (NED)
0:0
BK Häcken (SWE)
25.07.2019
20:30
KAA Gent (BEL)
6:3
Viitorul C. (ROU)
25.07.2019
20:30
Aris Soluň (GRE)
0:0
AEL Limassol (CYP)
25.07.2019
20:30
Jeunesse Esch (LUX)
0:1
Vitória SC (POR)
25.07.2019
20:30
Dunajská Streda (SVK)
1:2
Atromitos FC (GRE)
25.07.2019
20:45
Rangers FC (SCO)
2:0
Progrès N. (LUX)
25.07.2019
20:45
Bud. Podg. (MNE)
1:3
Zarja Luhansk (UKR)
25.07.2019
20:45
Strasbourg (FRA)
3:1
Maccabi Haifa (ISR)
25.07.2019
20:45
NK Domžale (SLO)
2:2
Malmö FF (SWE)
25.07.2019
20:45
Wolverhampton (ENG)
2:0
Crusaders FC (NIR)
25.07.2019
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
2:1
Apollon Limassol (CYP)
25.07.2019
21:00
Legia Varšava (POL)
1:0
KuPS Kuopio (FIN)
25.07.2019
21:00
Espanyol (ESP)
4:0
Stjarnan FC (ISL)
25.07.2019
21:00
Turín FC (ITA)
3:0
Debreceni VSC (HUN)

předkola - 2. předkolo - hlavní část - odvety

31.07.2019
20:45
FK Čukarički (SRB)
1:3
Molde FK (NOR)
01.08.2019
16:00
Ordabasy (KAZ)
2:3
Ml. Boleslav (CZE)
01.08.2019
16:30
Kairat Almaty (KAZ)
1:1
Hap B-She. (ISR)
01.08.2019
17:00
Viitorul C. (ROU)
2:1
KAA Gent (BEL)
01.08.2019
18:00
Zarja Luhansk (UKR)
1:0
Bud. Podg. (MNE)
01.08.2019
18:00
KuPS Kuopio (FIN)
0:0
Legia Varšava (POL)
01.08.2019
18:15
CSU Craiova (ROU)
1:0p
Honvéd (HUN)
01.08.2019
18:30
BK Häcken (SWE)
0:3
AZ Alkmaar (NED)
01.08.2019
18:30
Debreceni VSC (HUN)
1:4
Turín FC (ITA)
01.08.2019
18:30
Levski Sofia (BUL)
0:4
AEK Larnaka (CYP)
01.08.2019
19:00
FK Jablonec (CZE)
0:0
Pyunik Jerevan (ARM)
01.08.2019
19:00
FC Vaduz (LIE)
2:0e
MOL Fehérvár (HUN)
01.08.2019
19:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
3:0
FK Qäbälä (AZE)
01.08.2019
19:00
Apollon Limassol (CYP)
3:1e
Shamrock Rovers (IRL)
01.08.2019
19:00
Neftçi Baku (AZE)
3:0
Arsenal Tula (RUS)
01.08.2019
19:00
Malmö FF (SWE)
3:2
NK Domžale (SLO)
01.08.2019
19:00
Atromitos FC (GRE)
3:2
Dunajská Streda (SVK)
01.08.2019
19:00
Zrinjski Mostar (BIH)
2:1e
FC Utrecht (NED)
01.08.2019
19:00
FK Liepāja (LAT)
0:1
IFK Norrköping (SWE)
01.08.2019
19:00
AEL Limassol (CYP)
0:1
Aris Soluň (GRE)
01.08.2019
19:00
KÍ Klaksvík (FRO)
0:1
FC Luzern (SUI)
01.08.2019
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
2:1
Strasbourg (FRA)
01.08.2019
19:30
Brøndby IF (DEN)
4:1e
Lechia Gdańsk (POL)
01.08.2019
19:30
Progrès N. (LUX)
0:0
Rangers FC (SCO)
01.08.2019
19:45
Esbjerg fB (DEN)
0:0
Šachtër S. (BLR)
01.08.2019
20:00
Gzira United (MLT)
2:2
FK Ventspils (LAT)
01.08.2019
20:00
Olimpija Lublaň (SLO)
0:1
Yeni Malatyaspor (TUR)
01.08.2019
20:30
SK Sturm Graz (AUT)
2:1
FK Haugesund (NOR)
01.08.2019
20:30
FCSB (ROU)
2:3
Alashkert FC (ARM)
01.08.2019
20:30
E. Frankfurt (GER)
2:1
Flora Tallinn (EST)
01.08.2019
20:45
Spartak Trnava (SVK)
3:1
L. Plovdiv (BUL)
01.08.2019
20:45
NK Osijek (CRO)
1:1p
CSKA Sofia (BUL)
01.08.2019
20:45
Aberdeen FC (SCO)
5:0
Chikhura (GEO)
01.08.2019
21:00
Crusaders FC (NIR)
1:4
Wolverhampton (ENG)
01.08.2019
21:00
Vitória SC (POR)
4:0
Jeunesse Esch (LUX)
01.08.2019
21:00
FK Partizan (SRB)
3:0
Connah's Quay (WAL)
01.08.2019
21:15
Stjarnan FC (ISL)
1:3
Espanyol (ESP)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.07.2019
17:00
Ararat-Armenia (ARM)
2:0
Lincoln Red Imps (GIB)
23.07.2019
17:45
HB Tórshavn (FRO)
0:0
Linfield FC (NIR)
23.07.2019
17:55
FK Škendija (MKD)
1:2
F91 Dudelange (LUX)
23.07.2019
20:00
FC Santa Coloma (AND)
0:0
FC Astana (KAZ)
23.07.2019
20:30
SP Tre Penne (SMR)
0:5
Sūduva (LTU)
24.07.2019
18:00
Slovan Bratis. (SVK)
2:1
KF Feronikeli (KOS)
25.07.2019
17:30
Partizani Tirana (ALB)
0:1
Sheriff Tiraspol (MDA)
25.07.2019
20:00
Piast Gliwice (POL)
3:2
Riga FC (LAT)
25.07.2019
21:00
Valur Reykjavík (ISL)
1:1
L. Razgrad (BUL)

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

30.07.2019
17:45
Sūduva (LTU)
5:0
SP Tre Penne (SMR)
30.07.2019
17:45
Lincoln Red Imps (GIB)
1:2
Ararat-Armenia (ARM)
30.07.2019
17:45
F91 Dudelange (LUX)
1:1
FK Škendija (MKD)
30.07.2019
18:00
KF Feronikeli (KOS)
0:2
Slovan Bratis. (SVK)
01.08.2019
16:00
FC Astana (KAZ)
4:1
FC Santa Coloma (AND)
01.08.2019
18:30
Riga FC (LAT)
2:1
Piast Gliwice (POL)
01.08.2019
19:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
Partizani Tirana (ALB)
01.08.2019
19:30
L. Razgrad (BUL)
4:0
Valur Reykjavík (ISL)
01.08.2019
20:45
Linfield FC (NIR)
1:0
HB Tórshavn (FRO)

předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

08.08.2019
17:30
AEK Larnaka (CYP)
1:1
KAA Gent (BEL)
08.08.2019
18:00
Sparta Praha (CZE)
2:2
Trabzonspor (TUR)
08.08.2019
18:00
Pyunik Jerevan (ARM)
0:4
Wolverhampton (ENG)
08.08.2019
18:15
CSU Craiova (ROU)
0:2
AEK Atény (GRE)
08.08.2019
18:30
Brøndby IF (DEN)
2:4
SC Braga (POR)
08.08.2019
18:45
FK Ventspils (LAT)
0:3
Vitória SC (POR)
08.08.2019
19:00
Neftçi Baku (AZE)
2:2
Bn. Yehuda (ISR)
08.08.2019
19:00
Malmö FF (SWE)
3:0
Zrinjski Mostar (BIH)
08.08.2019
19:00
Molde FK (NOR)
3:0
Aris Soluň (GRE)
08.08.2019
19:00
FC Thun (SUI)
2:3
Spartak Moskva (RUS)
08.08.2019
19:00
FK Haugesund (NOR)
0:1
PSV Eindhoven (NED)
08.08.2019
19:00
FC Mariupol (UKR)
0:0
AZ Alkmaar (NED)
08.08.2019
19:30
CSKA Sofia (BUL)
1:1
Zarja Luhansk (UKR)
08.08.2019
19:30
L. Plovdiv (BUL)
0:1
Strasbourg (FRA)
08.08.2019
19:30
Feyenoord (NED)
4:0
Dinamo Tbilisi (GEO)
08.08.2019
19:30
Antverpy (BEL)
1:0
Viktoria Plzeň (CZE)
08.08.2019
20:00
FC Midtjylland (DEN)
2:4
Rangers FC (SCO)
08.08.2019
20:00
NK Rijeka (CRO)
2:0
Aberdeen FC (SCO)
08.08.2019
20:00
IFK Norrköping (SWE)
1:1
Hap B-She. (ISR)
08.08.2019
20:30
FCSB (ROU)
0:0
Ml. Boleslav (CZE)
08.08.2019
20:30
FC Vaduz (LIE)
0:5
E. Frankfurt (GER)
08.08.2019
20:30
Austria Vídeň (AUT)
1:2
Apollon Limassol (CYP)
08.08.2019
21:00
Legia Varšava (POL)
0:0
Atromitos FC (GRE)
08.08.2019
21:00
FK Partizan (SRB)
3:1
Yeni Malatyaspor (TUR)
08.08.2019
21:00
FC Luzern (SUI)
0:3
Espanyol (ESP)
08.08.2019
21:00
Turín FC (ITA)
5:0
Šachtër S. (BLR)

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

14.08.2019
18:00
Vitória SC (POR)
6:0
FK Ventspils (LAT)
14.08.2019
18:00
Atromitos FC (GRE)
0:2
Legia Varšava (POL)
15.08.2019
18:30
Dinamo Tbilisi (GEO)
1:1
Feyenoord (NED)
15.08.2019
18:45
Spartak Moskva (RUS)
2:1
FC Thun (SUI)
15.08.2019
19:00
Šachtër S. (BLR)
1:1
Turín FC (ITA)
15.08.2019
19:00
Zarja Luhansk (UKR)
1:0
CSKA Sofia (BUL)
15.08.2019
19:00
Bn. Yehuda (ISR)
2:1
Neftçi Baku (AZE)
15.08.2019
19:00
Zrinjski Mostar (BIH)
1:0
Malmö FF (SWE)
15.08.2019
19:00
Yeni Malatyaspor (TUR)
1:0
FK Partizan (SRB)
15.08.2019
19:00
Apollon Limassol (CYP)
3:1
Austria Vídeň (AUT)
15.08.2019
19:00
Ml. Boleslav (CZE)
0:1
FCSB (ROU)
15.08.2019
19:30
Hap B-She. (ISR)
3:1
IFK Norrköping (SWE)
15.08.2019
19:30
Trabzonspor (TUR)
2:1
Sparta Praha (CZE)
15.08.2019
20:00
AEK Atény (GRE)
1:1
CSU Craiova (ROU)
15.08.2019
20:00
Viktoria Plzeň (CZE)
2:1e
Antverpy (BEL)
15.08.2019
20:30
Aris Soluň (GRE)
3:1e
Molde FK (NOR)
15.08.2019
20:30
E. Frankfurt (GER)
1:0
FC Vaduz (LIE)
15.08.2019
20:30
PSV Eindhoven (NED)
0:0
FK Haugesund (NOR)
15.08.2019
20:30
Strasbourg (FRA)
1:0
L. Plovdiv (BUL)
15.08.2019
20:30
KAA Gent (BEL)
3:0
AEK Larnaka (CYP)
15.08.2019
20:30
AZ Alkmaar (NED)
4:0
FC Mariupol (UKR)
15.08.2019
20:45
Aberdeen FC (SCO)
0:2
NK Rijeka (CRO)
15.08.2019
20:45
SC Braga (POR)
3:1
Brøndby IF (DEN)
15.08.2019
20:45
Rangers FC (SCO)
3:1
FC Midtjylland (DEN)
15.08.2019
20:45
Wolverhampton (ENG)
4:0
Pyunik Jerevan (ARM)
15.08.2019
21:00
Espanyol (ESP)
3:0
FC Luzern (SUI)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.2019
17:00
Ararat-Armenia (ARM)
1:2
Saburtalo Tb. (GEO)
06.08.2019
18:00
Riga FC (LAT)
1:1
HJK Helsinky (FIN)
06.08.2019
20:15
Sutjeska (MNE)
1:2
Linfield FC (NIR)
07.08.2019
20:15
Slovan Bratis. (SVK)
1:0
Dundalk FC (IRL)
08.08.2019
16:00
FC Astana (KAZ)
5:1
Valletta FC (MLT)
08.08.2019
19:00
Sheriff Tiraspol (MDA)
1:2
AIK Solna (SWE)
08.08.2019
19:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
1:2
Sūduva (LTU)
08.08.2019
19:30
L. Razgrad (BUL)
5:0
TNS (WAL)
08.08.2019
19:45
FK Sarajevo (BIH)
1:2
BATE Borisov (BLR)
08.08.2019
20:00
F91 Dudelange (LUX)
3:1
Nõmme Kalju (EST)

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.2019
18:00
Nõmme Kalju (EST)
0:1
F91 Dudelange (LUX)
13.08.2019
20:45
Linfield FC (NIR)
3:2
Sutjeska (MNE)
13.08.2019
21:00
Dundalk FC (IRL)
1:3
Slovan Bratis. (SVK)
14.08.2019
18:00
Saburtalo Tb. (GEO)
0:2
Ararat-Armenia (ARM)
15.08.2019
18:00
HJK Helsinky (FIN)
2:2
Riga FC (LAT)
15.08.2019
19:00
Sūduva (LTU)
2:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
15.08.2019
19:00
BATE Borisov (BLR)
0:0
FK Sarajevo (BIH)
15.08.2019
19:00
AIK Solna (SWE)
1:1
Sheriff Tiraspol (MDA)
15.08.2019
19:30
TNS (WAL)
0:4
L. Razgrad (BUL)
15.08.2019
20:00
Valletta FC (MLT)
0:4
FC Astana (KAZ)

předkola - 4. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

22.08.2019
19:00
Malmö FF (SWE)
3:0
Bn. Yehuda (ISR)
22.08.2019
19:30
Feyenoord (NED)
3:0
Hap B-She. (ISR)
22.08.2019
20:00
Legia Varšava (POL)
0:0
Rangers FC (SCO)
22.08.2019
20:00
AEK Atény (GRE)
1:3
Trabzonspor (TUR)
22.08.2019
20:30
FCSB (ROU)
0:0
Vitória SC (POR)
22.08.2019
20:30
PSV Eindhoven (NED)
3:0
Apollon Limassol (CYP)
22.08.2019
20:30
KAA Gent (BEL)
2:1
NK Rijeka (CRO)
22.08.2019
20:30
Strasbourg (FRA)
1:0
E. Frankfurt (GER)
22.08.2019
20:30
AZ Alkmaar (NED)
1:1
Antverpy (BEL)
22.08.2019
20:45
SC Braga (POR)
1:0
Spartak Moskva (RUS)
22.08.2019
21:00
Turín FC (ITA)
2:3
Wolverhampton (ENG)
22.08.2019
21:00
Espanyol (ESP)
3:1
Zarja Luhansk (UKR)
22.08.2019
21:00
FK Partizan (SRB)
2:1
Molde FK (NOR)

předkola - 4. předkolo - hlavní část - odvety

29.08.2019
19:00
Apollon Limassol (CYP)
0:4
PSV Eindhoven (NED)
29.08.2019
19:00
Zarja Luhansk (UKR)
2:2
Espanyol (ESP)
29.08.2019
19:00
Molde FK (NOR)
1:1
FK Partizan (SRB)
29.08.2019
19:00
Bn. Yehuda (ISR)
0:1
Malmö FF (SWE)
29.08.2019
19:15
Spartak Moskva (RUS)
1:2
SC Braga (POR)
29.08.2019
19:30
Trabzonspor (TUR)
0:2
AEK Atény (GRE)
29.08.2019
19:30
Hap B-She. (ISR)
0:3
Feyenoord (NED)
29.08.2019
19:30
Antverpy (BEL)
1:4e
AZ Alkmaar (NED)
29.08.2019
20:00
NK Rijeka (CRO)
1:1
KAA Gent (BEL)
29.08.2019
20:30
E. Frankfurt (GER)
3:0
Strasbourg (FRA)
29.08.2019
20:45
Wolverhampton (ENG)
2:1
Turín FC (ITA)
29.08.2019
20:45
Rangers FC (SCO)
1:0
Legia Varšava (POL)
29.08.2019
21:00
Vitória SC (POR)
1:0
FCSB (ROU)

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

22.08.2019
16:00
FC Astana (KAZ)
3:0
BATE Borisov (BLR)
22.08.2019
17:00
Ararat-Armenia (ARM)
2:1
F91 Dudelange (LUX)
22.08.2019
19:00
Sūduva (LTU)
0:0
Ferencvárosi TC (HUN)
22.08.2019
19:30
L. Razgrad (BUL)
0:0
NK Maribor (SLO)
22.08.2019
19:45
FC Kodaň (DEN)
3:1
Riga FC (LAT)
22.08.2019
20:45
Celtic FC (SCO)
2:0
AIK Solna (SWE)
22.08.2019
20:45
Linfield FC (NIR)
3:2
Qarabağ Ağdam (AZE)
22.08.2019
21:00
Slovan Bratis. (SVK)
1:0
PAOK Soluň (GRE)

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

29.08.2019
18:00
Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
Linfield FC (NIR)
29.08.2019
18:45
Riga FC (LAT)
1:0
FC Kodaň (DEN)
29.08.2019
19:00
AIK Solna (SWE)
1:4
Celtic FC (SCO)
29.08.2019
19:00
PAOK Soluň (GRE)
3:2
Slovan Bratis. (SVK)
29.08.2019
19:00
BATE Borisov (BLR)
2:0
FC Astana (KAZ)
29.08.2019
20:00
Ferencvárosi TC (HUN)
4:2
Sūduva (LTU)
29.08.2019
20:00
F91 Dudelange (LUX)
3:1p
Ararat-Armenia (ARM)
29.08.2019
20:15
NK Maribor (SLO)
2:2
L. Razgrad (BUL)

základní skupiny - skupina A

19.09.2019
18:55
APOEL Nikósie (CYP)
3:4
F91 Dudelange (LUX)
19.09.2019
18:55
Qarabağ Ağdam (AZE)
0:3
Sevilla FC (ESP)
03.10.2019
21:00
Sevilla FC (ESP)
1:0
APOEL Nikósie (CYP)
03.10.2019
21:00
F91 Dudelange (LUX)
1:4
Qarabağ Ağdam (AZE)
24.10.2019
18:55
Qarabağ Ağdam (AZE)
2:2
APOEL Nikósie (CYP)
24.10.2019
21:00
Sevilla FC (ESP)
3:0
F91 Dudelange (LUX)
07.11.2019
18:55
APOEL Nikósie (CYP)
2:1
Qarabağ Ağdam (AZE)
07.11.2019
18:55
F91 Dudelange (LUX)
2:5
Sevilla FC (ESP)
28.11.2019
21:00
Sevilla FC (ESP)
2:0
Qarabağ Ağdam (AZE)
28.11.2019
21:00
F91 Dudelange (LUX)
0:2
APOEL Nikósie (CYP)
12.12.2019
18:55
APOEL Nikósie (CYP)
1:0
Sevilla FC (ESP)
12.12.2019
18:55
Qarabağ Ağdam (AZE)
1:1
F91 Dudelange (LUX)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Sevilla FC (ESP)
6
5
0
1
14 : 3
15
2
APOEL Nikósie (CYP)
6
3
1
2
10 : 8
10
3
Qarabağ Ağdam (AZE)
6
1
2
3
8 : 11
5
4
F91 Dudelange (LUX)
6
1
1
4
8 : 18
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Sevilla FC (ESP)
3
3
0
0
6 : 0
9
2
APOEL Nikósie (CYP)
3
2
0
1
6 : 5
6
3
Qarabağ Ağdam (AZE)
3
0
2
1
3 : 6
2
4
F91 Dudelange (LUX)
3
0
0
3
3 : 11
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Sevilla FC (ESP)
3
2
0
1
8 : 3
6
2
APOEL Nikósie (CYP)
3
1
1
1
4 : 3
4
3
F91 Dudelange (LUX)
3
1
1
1
5 : 7
4
4
Qarabağ Ağdam (AZE)
3
1
0
2
5 : 5
3

základní skupiny - skupina B

19.09.2019
18:55
Dynamo Kyjev (UKR)
1:0
Malmö FF (SWE)
19.09.2019
18:55
FC Kodaň (DEN)
1:0
FC Lugano (SUI)
03.10.2019
21:00
Malmö FF (SWE)
1:1
FC Kodaň (DEN)
03.10.2019
21:00
FC Lugano (SUI)
0:0
Dynamo Kyjev (UKR)
24.10.2019
21:00
Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
FC Kodaň (DEN)
24.10.2019
21:00
Malmö FF (SWE)
2:1
FC Lugano (SUI)
07.11.2019
18:55
FC Kodaň (DEN)
1:1
Dynamo Kyjev (UKR)
07.11.2019
18:55
FC Lugano (SUI)
0:0
Malmö FF (SWE)
28.11.2019
21:00
Malmö FF (SWE)
4:3
Dynamo Kyjev (UKR)
28.11.2019
21:00
FC Lugano (SUI)
0:1
FC Kodaň (DEN)
12.12.2019
18:55
Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
FC Lugano (SUI)
12.12.2019
18:55
FC Kodaň (DEN)
0:1
Malmö FF (SWE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Malmö FF (SWE)
6
3
2
1
8 : 6
11
2
FC Kodaň (DEN)
6
2
3
1
5 : 4
9
3
Dynamo Kyjev (UKR)
6
1
4
1
7 : 7
7
4
FC Lugano (SUI)
6
0
3
3
2 : 5
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Malmö FF (SWE)
3
2
1
0
7 : 5
7
2
Dynamo Kyjev (UKR)
3
1
2
0
3 : 2
5
3
FC Kodaň (DEN)
3
1
1
1
2 : 2
4
4
FC Lugano (SUI)
3
0
2
1
0 : 1
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Kodaň (DEN)
3
1
2
0
3 : 2
5
2
Malmö FF (SWE)
3
1
1
1
1 : 1
4
3
Dynamo Kyjev (UKR)
3
0
2
1
4 : 5
2
4
FC Lugano (SUI)
3
0
1
2
2 : 4
1

základní skupiny - skupina C

19.09.2019
18:55
FC Basilej (SUI)
5:0
FK Krasnodar (RUS)
19.09.2019
18:55
Getafe CF (ESP)
1:0
Trabzonspor (TUR)
03.10.2019
21:00
FK Krasnodar (RUS)
1:2
Getafe CF (ESP)
03.10.2019
21:00
Trabzonspor (TUR)
2:2
FC Basilej (SUI)
24.10.2019
21:00
Getafe CF (ESP)
0:1
FC Basilej (SUI)
24.10.2019
21:00
Trabzonspor (TUR)
0:2
FK Krasnodar (RUS)
07.11.2019
18:55
FC Basilej (SUI)
2:1
Getafe CF (ESP)
07.11.2019
18:55
FK Krasnodar (RUS)
3:1
Trabzonspor (TUR)
28.11.2019
16:50
FK Krasnodar (RUS)
1:0
FC Basilej (SUI)
28.11.2019
16:50
Trabzonspor (TUR)
0:1
Getafe CF (ESP)
12.12.2019
18:55
FC Basilej (SUI)
2:0
Trabzonspor (TUR)
12.12.2019
18:55
Getafe CF (ESP)
3:0
FK Krasnodar (RUS)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Basilej (SUI)
6
4
1
1
12 : 4
13
2
Getafe CF (ESP)
6
4
0
2
8 : 4
12
3
FK Krasnodar (RUS)
6
3
0
3
7 : 11
9
4
Trabzonspor (TUR)
6
0
1
5
3 : 11
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
FC Basilej (SUI)
3
3
0
0
9 : 1
9
2
Getafe CF (ESP)
3
2
0
1
4 : 1
6
3
FK Krasnodar (RUS)
3
2
0
1
5 : 3
6
4
Trabzonspor (TUR)
3
0
1
2
2 : 5
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Getafe CF (ESP)
3
2
0
1
4 : 3
6
2
FC Basilej (SUI)
3
1
1
1
3 : 3
4
3
FK Krasnodar (RUS)
3
1
0
2
2 : 8
3
4
Trabzonspor (TUR)
3
0
0
3
1 : 6
0

základní skupiny - skupina D

19.09.2019
18:55
PSV Eindhoven (NED)
3:2
Sporting CP (POR)
19.09.2019
18:55
LASK Linz (AUT)
1:0
Rosenborg BK (NOR)
03.10.2019
21:00
Sporting CP (POR)
2:1
LASK Linz (AUT)
03.10.2019
21:00
Rosenborg BK (NOR)
1:4
PSV Eindhoven (NED)
24.10.2019
21:00
Sporting CP (POR)
1:0
Rosenborg BK (NOR)
24.10.2019
21:00
PSV Eindhoven (NED)
0:0
LASK Linz (AUT)
07.11.2019
18:55
Rosenborg BK (NOR)
0:2
Sporting CP (POR)
07.11.2019
18:55
LASK Linz (AUT)
4:1
PSV Eindhoven (NED)
28.11.2019
21:00
Sporting CP (POR)
4:0
PSV Eindhoven (NED)
28.11.2019
21:00
Rosenborg BK (NOR)
1:2
LASK Linz (AUT)
12.12.2019
18:55
PSV Eindhoven (NED)
1:1
Rosenborg BK (NOR)
12.12.2019
18:55
LASK Linz (AUT)
3:0
Sporting CP (POR)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
LASK Linz (AUT)
6
4
1
1
11 : 4
13
2
Sporting CP (POR)
6
4
0
2
11 : 7
12
3
PSV Eindhoven (NED)
6
2
2
2
9 : 12
8
4
Rosenborg BK (NOR)
6
0
1
5
3 : 11
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
LASK Linz (AUT)