předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

28.06.2016
18:00
FK Käpäz (AZE)
0:0
Dacia Kišiněv (MDA)
28.06.2016
18:00
Partizani Tirana (ALB)
0:0
Slovan Bratis. (SVK)
28.06.2016
18:00
Rabotnički (MKD)
1:1
Bud. Podg. (MNE)
28.06.2016
20:45
St. Pat's (IRL)
1:0
Jeunesse Esch (LUX)
30.06.2016
16:00
Dila Gori (GEO)
1:0
Shirak Gyumri (ARM)
30.06.2016
16:00
FK Aktobe (KAZ)
1:1
MTK Budapešť (HUN)
30.06.2016
17:00
UE Santa Coloma (AND)
1:3
L. Záhřeb (CRO)
30.06.2016
17:00
Admira (AUT)
1:1
Spartak Myjava (SVK)
30.06.2016
17:00
FK Ventspils (LAT)
2:0
Víkingur Gøta (FRO)
30.06.2016
17:30
Bokelj Kotor (MNE)
1:1
Vojvodina (SRB)
30.06.2016
18:00
Videoton FC (HUN)
3:0
Zaria Bălţi (MDA)
30.06.2016
18:00
Banants Jerevan (ARM)
0:1
Omonia Nikósie (CYP)
30.06.2016
18:00
FK Trakai (LTU)
2:1
Nõmme Kalju (EST)
30.06.2016
18:00
Dinamo Minsk (BLR)
2:1
FK Spartaks (LAT)
30.06.2016
18:00
FK Atlantas (LTU)
0:2
HJK Helsinky (FIN)
30.06.2016
18:00
Balzan Youths (MLT)
0:2
Neftçi Baku (AZE)
30.06.2016
18:00
Levadia Tallinn (EST)
1:1
HB Tórshavn (FRO)
30.06.2016
18:00
Sloboda Tuzla (BIH)
0:0
Beitar J. (ISR)
30.06.2016
18:30
Slavia Sofia (BUL)
1:0
Zagłębie Lubin (POL)
30.06.2016
18:30
Europa FC (GIB)
2:0
Pyunik Jerevan (ARM)
30.06.2016
18:30
AIK Solna (SWE)
2:0
Bala Town (WAL)
30.06.2016
18:30
IFK Göteborg (SWE)
5:0
Llandudno FC (WAL)
30.06.2016
19:00
Zimbru Kišiněv (MDA)
0:1
Chikhura (GEO)
30.06.2016
19:00
FK Kukësi (ALB)
1:1
Rudar Pljevlja (MNE)
30.06.2016
19:00
FC Vaduz (LIE)
3:1
Sileks Kratovo (MKD)
30.06.2016
19:00
FK Qäbälä (AZE)
5:1
FC Samtredia (GEO)
30.06.2016
19:00
Široki Brijeg (BIH)
1:1
Birkirkara FC (MLT)
30.06.2016
19:00
AEK Larnaka (CYP)
3:0
SS Folgore (SMR)
30.06.2016
19:00
Odds BK (NOR)
2:0
IFK Mariehamn (FIN)
30.06.2016
19:00
Differdange (LUX)
1:1
Cliftonville FC (NIR)
30.06.2016
19:00
FC Midtjylland (DEN)
1:0
Sūduva (LTU)
30.06.2016
19:15
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:0
ND Gorica (SLO)
30.06.2016
19:30
Beroe (BUL)
0:0
Radnik Bijeljina (BIH)
30.06.2016
20:00
NK Domžale (SLO)
3:1
FC Lusitanos (AND)
30.06.2016
20:00
NSÍ Runavík (FRO)
0:2
Šachtër S. (BLR)
30.06.2016
20:00
Teuta Durrës (ALB)
0:1
Kairat Almaty (KAZ)
30.06.2016
20:15
Connah's Quay (WAL)
0:0
Stabaek Fotball (NOR)
30.06.2016
20:15
Spartak Trnava (SVK)
3:0
Hibernians FC (MLT)
30.06.2016
20:30
FK Čukarički (SRB)
3:0
Ordabasy (KAZ)
30.06.2016
20:30
SP La Fiorita (SMR)
0:5
Debreceni VSC (HUN)
30.06.2016
20:45
Aberdeen FC (SCO)
3:1
Fola Esch (LUX)
30.06.2016
20:45
Linfield FC (NIR)
0:1
Cork City (IRL)
30.06.2016
21:00
Shamrock Rovers (IRL)
0:2
RoPS Rovaniemi (FIN)
30.06.2016
21:00
FK Škendija (MKD)
2:0
KS Cracovia (POL)
30.06.2016
21:00
Hearts (SCO)
2:1
FC Infonet (EST)
30.06.2016
21:15
KR Reykjavík (ISL)
2:1
Glenavon FC (NIR)
30.06.2016
21:15
Breidablik UBK (ISL)
2:3
FK Jelgava (LAT)
30.06.2016
23:00
Valur Reykjavík (ISL)
1:4
Brøndby IF (DEN)

předkola - 1. předkolo - odvety

05.07.2016
17:45
Birkirkara FC (MLT)
2:0
Široki Brijeg (BIH)
05.07.2016
18:00
Chikhura (GEO)
2:3
Zimbru Kišiněv (MDA)
05.07.2016
18:45
Jeunesse Esch (LUX)
2:1
St. Pat's (IRL)
06.07.2016
17:45
FC Infonet (EST)
2:4
Hearts (SCO)
07.07.2016
14:00
Ordabasy (KAZ)
3:3
FK Čukarički (SRB)
07.07.2016
15:00
Shirak Gyumri (ARM)
2:0p
Dila Gori (GEO)
07.07.2016
16:45
Kairat Almaty (KAZ)
5:0
Teuta Durrës (ALB)
07.07.2016
17:00
Dacia Kišiněv (MDA)
0:1
FK Käpäz (AZE)
07.07.2016
17:00
FC Samtredia (GEO)
2:1
FK Qäbälä (AZE)
07.07.2016
17:00
Spartak Myjava (SVK)
2:3
Admira (AUT)
07.07.2016
17:00
Pyunik Jerevan (ARM)
2:1
Europa FC (GIB)
07.07.2016
17:30
Rudar Pljevlja (MNE)
0:1
FK Kukësi (ALB)
07.07.2016
17:30
FK Jelgava (LAT)
2:2
Breidablik UBK (ISL)
07.07.2016
18:00
L. Záhřeb (CRO)
4:1
UE Santa Coloma (AND)
07.07.2016
18:00
MTK Budapešť (HUN)
2:0
FK Aktobe (KAZ)
07.07.2016
18:00
Zagłębie Lubin (POL)
3:0
Slavia Sofia (BUL)
07.07.2016
18:00
Debreceni VSC (HUN)
2:0
SP La Fiorita (SMR)
07.07.2016
18:00
Radnik Bijeljina (BIH)
0:2
Beroe (BUL)
07.07.2016
18:00
Neftçi Baku (AZE)
1:2
Balzan Youths (MLT)
07.07.2016
18:00
IFK Mariehamn (FIN)
1:1
Odds BK (NOR)
07.07.2016
18:00
HJK Helsinky (FIN)
1:1
FK Atlantas (LTU)
07.07.2016
18:00
RoPS Rovaniemi (FIN)
1:1
Shamrock Rovers (IRL)
07.07.2016
18:00
Nõmme Kalju (EST)
4:1
FK Trakai (LTU)
07.07.2016
18:00
FK Spartaks (LAT)
0:2
Dinamo Minsk (BLR)
07.07.2016
18:30
Omonia Nikósie (CYP)
4:1e
Banants Jerevan (ARM)
07.07.2016
18:30
ND Gorica (SLO)
0:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
07.07.2016
18:30
Brøndby IF (DEN)
6:0
Valur Reykjavík (ISL)
07.07.2016
18:30
Fola Esch (LUX)
1:0
Aberdeen FC (SCO)
07.07.2016
18:45
Beitar J. (ISR)
1:0
Sloboda Tuzla (BIH)
07.07.2016
19:00
HB Tórshavn (FRO)
0:2
Levadia Tallinn (EST)
07.07.2016
19:00
Slovan Bratis. (SVK)
neh.
Partizani Tirana (ALB)
07.07.2016
19:00
Bud. Podg. (MNE)
1:0
Rabotnički (MKD)
07.07.2016
19:00
Sūduva (LTU)
0:1
FC Midtjylland (DEN)
07.07.2016
19:00
Zaria Bălţi (MDA)
2:0
Videoton FC (HUN)
07.07.2016
19:00
Stabaek Fotball (NOR)
0:1
Connah's Quay (WAL)
07.07.2016
19:30
Bala Town (WAL)
0:2
AIK Solna (SWE)
07.07.2016
20:00
Šachtër S. (BLR)
5:0
NSÍ Runavík (FRO)
07.07.2016
20:00
Sileks Kratovo (MKD)
1:2
FC Vaduz (LIE)
07.07.2016
20:00
Vojvodina (SRB)
5:0
Bokelj Kotor (MNE)
07.07.2016
20:00
Víkingur Gøta (FRO)
0:2
FK Ventspils (LAT)
07.07.2016
20:00
Hibernians FC (MLT)
0:3
Spartak Trnava (SVK)
07.07.2016
20:00
KS Cracovia (POL)
1:2
FK Škendija (MKD)
07.07.2016
20:00
Llandudno FC (WAL)
1:2
IFK Göteborg (SWE)
07.07.2016
20:30
FC Lusitanos (AND)
1:2
NK Domžale (SLO)
07.07.2016
20:30
SS Folgore (SMR)
1:3
AEK Larnaka (CYP)
07.07.2016
20:45
Cliftonville FC (NIR)
2:0
Differdange (LUX)
07.07.2016
20:45
Glenavon FC (NIR)
0:6
KR Reykjavík (ISL)
07.07.2016
20:45
Cork City (IRL)
1:1
Linfield FC (NIR)

předkola - 2. předkolo - 1. zápasy

14.07.2016
15:00
Shirak Gyumri (ARM)
1:1
Spartak Trnava (SVK)
14.07.2016
16:45
Kairat Almaty (KAZ)
1:1
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
14.07.2016
17:30
Dinamo Minsk (BLR)
1:1
St. Pat's (IRL)
14.07.2016
18:00
Levadia Tallinn (EST)
3:1
Slavia Praha (CZE)
14.07.2016
18:00
RoPS Rovaniemi (FIN)
1:1
L. Záhřeb (CRO)
14.07.2016
18:00
Neftçi Baku (AZE)
0:0
FK Škendija (MKD)
14.07.2016
18:30
Debreceni VSC (HUN)
1:2
Torpedo Žodino (BLR)
14.07.2016
18:30
FC Midtjylland (DEN)
3:0
FC Vaduz (LIE)
14.07.2016
19:00
SønderjyskE (DEN)
2:1
Strømsgodset IF (NOR)
14.07.2016
19:00
AIK Solna (SWE)
1:0
Europa FC (GIB)
14.07.2016
19:00
BK Häcken (SWE)
1:1
Cork City (IRL)
14.07.2016
19:00
Admira (AUT)
1:0
FK Käpäz (AZE)
14.07.2016
19:00
Beitar J. (ISR)
1:0
Omonia Nikósie (CYP)
14.07.2016
19:00
Zimbru Kišiněv (MDA)
2:2
Osmanlispor (TUR)
14.07.2016
19:00
Maccabi Haifa (ISR)
1:1
Nõmme Kalju (EST)
14.07.2016
19:30
Beroe (BUL)
1:1
HJK Helsinky (FIN)
14.07.2016
19:30
Šachtër S. (BLR)
1:1
NK Domžale (SLO)
14.07.2016
20:00
PAS Giannina FC (GRE)
3:0
Odds BK (NOR)
14.07.2016
20:00
KRC Genk (BEL)
2:0
Bud. Podg. (MNE)
14.07.2016
20:00
NK Maribor (SLO)
0:0
Levski Sofia (BUL)
14.07.2016
20:00
Vojvodina (SRB)
1:0
Connah's Quay (WAL)
14.07.2016
20:00
CSM Poli Iaşi (ROU)
2:2
Hajduk Split (CRO)
14.07.2016
20:15
FK Partizan (SRB)
0:0
Zagłębie Lubin (POL)
14.07.2016
20:15
Slovan Bratis. (SVK)
0:0
FK Jelgava (LAT)
14.07.2016
20:30
MTK Budapešť (HUN)
1:2
FK Qäbälä (AZE)
14.07.2016
20:30
Videoton FC (HUN)
2:0
FK Čukarički (SRB)
14.07.2016
20:30
Birkirkara FC (MLT)
0:0
Hearts (SCO)
14.07.2016
20:45
Aberdeen FC (SCO)
3:0
FK Ventspils (LAT)
14.07.2016
20:45
Hibernian FC (SCO)
0:1
Brøndby IF (DEN)
14.07.2016
20:45
Cliftonville FC (NIR)
2:3
AEK Larnaka (CYP)
14.07.2016
20:45
Piast Gliwice (POL)
0:3
IFK Göteborg (SWE)
14.07.2016
21:05
Austria Vídeň (AUT)
1:0
FK Kukësi (ALB)
14.07.2016
21:15
KR Reykjavík (ISL)
3:3
Grasshopper (SUI)

předkola - 2. předkolo - odvety

20.07.2016
18:00
FK Käpäz (AZE)
0:2
Admira (AUT)
21.07.2016
17:00
FK Ventspils (LAT)
0:1
Aberdeen FC (SCO)
21.07.2016
17:30
FK Jelgava (LAT)
3:0
Slovan Bratis. (SVK)
21.07.2016
18:00
Torpedo Žodino (BLR)
1:0
Debreceni VSC (HUN)
21.07.2016
18:00
Nõmme Kalju (EST)
2:1p
Maccabi Haifa (ISR)
21.07.2016
18:00
HJK Helsinky (FIN)
1:0
Beroe (BUL)
21.07.2016
18:00
L. Záhřeb (CRO)
3:0
RoPS Rovaniemi (FIN)
21.07.2016
18:30
Omonia Nikósie (CYP)
3:2
Beitar J. (ISR)
21.07.2016
19:00
Odds BK (NOR)
3:1e
PAS Giannina FC (GRE)
21.07.2016
19:00
Europa FC (GIB)
0:1
AIK Solna (SWE)
21.07.2016
19:00
AEK Larnaka (CYP)
2:0
Cliftonville FC (NIR)
21.07.2016
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
Kairat Almaty (KAZ)
21.07.2016
19:00
Slavia Praha (CZE)
2:0
Levadia Tallinn (EST)
21.07.2016
19:00
IFK Göteborg (SWE)
0:0
Piast Gliwice (POL)
21.07.2016
19:00
Levski Sofia (BUL)
1:1
NK Maribor (SLO)
21.07.2016
19:00
FC Vaduz (LIE)
2:2
FC Midtjylland (DEN)
21.07.2016
19:00
Grasshopper (SUI)
2:1
KR Reykjavík (ISL)
21.07.2016
19:00
FK Qäbälä (AZE)
2:0
MTK Budapešť (HUN)
21.07.2016
19:00
Strømsgodset IF (NOR)
2:2e
SønderjyskE (DEN)
21.07.2016
19:30
FK Kukësi (ALB)
1:4
Austria Vídeň (AUT)
21.07.2016
19:45
Connah's Quay (WAL)
1:2
Vojvodina (SRB)
21.07.2016
20:00
Osmanlispor (TUR)
5:0
Zimbru Kišiněv (MDA)
21.07.2016
20:00
FK Škendija (MKD)
1:0
Neftçi Baku (AZE)
21.07.2016
20:00
Brøndby IF (DEN)
1:1p
Hibernian FC (SCO)
21.07.2016
20:15
Spartak Trnava (SVK)
2:0
Shirak Gyumri (ARM)
21.07.2016
20:30
NK Domžale (SLO)
2:1
Šachtër S. (BLR)
21.07.2016
20:30
Hajduk Split (CRO)
2:1
CSM Poli Iaşi (ROU)
21.07.2016
20:30
FK Čukarički (SRB)
1:1
Videoton FC (HUN)
21.07.2016
20:45
St. Pat's (IRL)
0:1
Dinamo Minsk (BLR)
21.07.2016
20:45
Bud. Podg. (MNE)
2:1p
KRC Genk (BEL)
21.07.2016
20:45
Cork City (IRL)
1:0
BK Häcken (SWE)
21.07.2016
21:00
Hearts (SCO)
1:2
Birkirkara FC (MLT)
21.07.2016
21:05
Zagłębie Lubin (POL)
1:0p
FK Partizan (SRB)

předkola - 3. předkolo - 1. zápasy

28.07.2016
17:00
AEK Larnaka (CYP)
1:1
Spartak Moskva (RUS)
28.07.2016
18:30
PFK Oleksandrija (UKR)
0:3
Hajduk Split (CRO)
28.07.2016
18:45
Heracles Almelo (NED)
1:1
FC Arouca (POR)
28.07.2016
19:00
IFK Göteborg (SWE)
1:2
HJK Helsinky (FIN)
28.07.2016
19:00
Zagłębie Lubin (POL)
1:2
SønderjyskE (DEN)
28.07.2016
19:00
Lille OSC (FRA)
1:1
FK Qäbälä (AZE)
28.07.2016
19:00
Slavia Praha (CZE)
0:0
Rio Ave FC (POR)
28.07.2016
19:00
L. Záhřeb (CRO)
0:0
Vorskla Poltava (UKR)
28.07.2016
19:00
FK Jelgava (LAT)
1:1
Beitar J. (ISR)
28.07.2016
19:00
Austria Vídeň (AUT)
0:1
Spartak Trnava (SVK)
28.07.2016
19:00
Torpedo Žodino (BLR)
0:0
Rapid Vídeň (AUT)
28.07.2016
19:30
Istanbul B. (TUR)
0:0
NK Rijeka (CRO)
28.07.2016
19:30
Birkirkara FC (MLT)
0:3
FK Krasnodar (RUS)
28.07.2016
19:45
Grasshopper (SUI)
2:1
Apollon Limassol (CYP)
28.07.2016
19:45
FC Luzern (SUI)
1:1
US Sassuolo (ITA)
28.07.2016
20:00
KRC Genk (BEL)
1:0
Cork City (IRL)
28.07.2016
20:00
FK Škendija (MKD)
2:0
Ml. Boleslav (CZE)
28.07.2016
20:00
Panathinaikos FC (GRE)
1:0
AIK Solna (SWE)
28.07.2016
20:00
Osmanlispor (TUR)
1:0
Nõmme Kalju (EST)
28.07.2016
20:00
Vojvodina (SRB)
1:1
Dinamo Minsk (BLR)
28.07.2016
20:00
Pandurii (ROU)
1:3
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
28.07.2016
20:15
Hertha BSC (GER)
1:0
Brøndby IF (DEN)
28.07.2016
20:30
KAA Gent (BEL)
5:0
Viitorul C. (ROU)
28.07.2016
20:30
Videoton FC (HUN)
0:1
FC Midtjylland (DEN)
28.07.2016
20:45
Aberdeen FC (SCO)
1:1
NK Maribor (SLO)
28.07.2016
20:45
NK Domžale (SLO)
2:1
West Ham United (ENG)
28.07.2016
20:45
AZ Alkmaar (NED)
1:0
PAS Giannina FC (GRE)
28.07.2016
21:00
St-Étienne (FRA)
0:0
AEK Atény (GRE)
28.07.2016
21:05
Admira (AUT)
1:2
Slovan Liberec (CZE)

předkola - 3. předkolo - odvety

03.08.2016
18:00
Slovan Liberec (CZE)
2:0
Admira (AUT)
04.08.2016
18:00
FC Midtjylland (DEN)
1:1e
Videoton FC (HUN)
04.08.2016
18:00
HJK Helsinky (FIN)
0:2
IFK Göteborg (SWE)
04.08.2016
18:00
Nõmme Kalju (EST)
0:2
Osmanlispor (TUR)
04.08.2016
18:30
Spartak Moskva (RUS)
0:1
AEK Larnaka (CYP)
04.08.2016
18:30
FK Krasnodar (RUS)
3:1
Birkirkara FC (MLT)
04.08.2016
18:30
Spartak Trnava (SVK)
0:2p
Austria Vídeň (AUT)
04.08.2016
19:00
PAS Giannina FC (GRE)
1:2
AZ Alkmaar (NED)
04.08.2016
19:00
FC Arouca (POR)
0:0
Heracles Almelo (NED)
04.08.2016
19:00
Ml. Boleslav (CZE)
1:0
FK Škendija (MKD)
04.08.2016
19:00
FK Qäbälä (AZE)
1:0
Lille OSC (FRA)
04.08.2016
19:00
AIK Solna (SWE)
0:2
Panathinaikos FC (GRE)
04.08.2016
19:00
Beitar J. (ISR)
3:0
FK Jelgava (LAT)
04.08.2016
19:00
Apollon Limassol (CYP)
3:3e
Grasshopper (SUI)
04.08.2016
19:00
Vorskla Poltava (UKR)
2:3
L. Záhřeb (CRO)
04.08.2016
19:15
SønderjyskE (DEN)
1:1
Zagłębie Lubin (POL)
04.08.2016
19:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
Pandurii (ROU)
04.08.2016
19:45
Dinamo Minsk (BLR)
0:2
Vojvodina (SRB)
04.08.2016
20:00
AEK Atény (GRE)
0:1
St-Étienne (FRA)
04.08.2016
20:15
NK Rijeka (CRO)
2:2
Istanbul B. (TUR)
04.08.2016
20:15
Brøndby IF (DEN)
3:1
Hertha BSC (GER)
04.08.2016
20:15
NK Maribor (SLO)
1:0
Aberdeen FC (SCO)
04.08.2016
20:15
Viitorul C. (ROU)
0:0
KAA Gent (BEL)
04.08.2016
20:30
Hajduk Split (CRO)
3:1
PFK Oleksandrija (UKR)
04.08.2016
20:30
US Sassuolo (ITA)
3:0
FC Luzern (SUI)
04.08.2016
20:45
Cork City (IRL)
1:2
KRC Genk (BEL)
04.08.2016
20:45
West Ham United (ENG)
3:0
NK Domžale (SLO)
04.08.2016
21:00
Rio Ave FC (POR)
1:1
Slavia Praha (CZE)
04.08.2016
21:05
Rapid Vídeň (AUT)
3:0
Torpedo Žodino (BLR)

předkola - 4. předkolo - 1. zápasy

17.08.2016
18:00
Beitar J. (ISR)
1:2
St-Étienne (FRA)
18.08.2016
16:00
FC Astana (KAZ)
2:0
BATE Borisov (BLR)
18.08.2016
18:00
Dinamo Tbilisi (GEO)
0:3
PAOK Soluň (GRE)
18.08.2016
18:15
SønderjyskE (DEN)
0:0
Sparta Praha (CZE)
18.08.2016
18:30
FC Midtjylland (DEN)
0:1
Osmanlispor (TUR)
18.08.2016
18:30
FK Krasnodar (RUS)
4:0
Partizani Tirana (ALB)
18.08.2016
19:00
Slavia Praha (CZE)
0:3
RSC Anderlecht (BEL)
18.08.2016
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
Hajduk Split (CRO)
18.08.2016
19:00
IFK Göteborg (SWE)
1:0
Qarabağ Ağdam (AZE)
18.08.2016
19:00
FK Qäbälä (AZE)
3:1
NK Maribor (SLO)
18.08.2016
19:00
Austria Vídeň (AUT)
2:1
Rosenborg BK (NOR)
18.08.2016
19:00
AEK Larnaka (CYP)
0:1
Slovan Liberec (CZE)
18.08.2016
19:30
Istanbul B. (TUR)
1:2
Šachtar Doněck (UKR)
18.08.2016
20:00
Vojvodina (SRB)
0:3
AZ Alkmaar (NED)
18.08.2016
20:00
Fenerbahçe SK (TUR)
3:0
Grasshopper (SUI)
18.08.2016
20:00
Panathinaikos FC (GRE)
3:0
Brøndby IF (DEN)
18.08.2016
20:00
L. Záhřeb (CRO)
2:2
KRC Genk (BEL)
18.08.2016
20:15
Astra Giurgiu (ROU)
1:1
West Ham United (ENG)
18.08.2016
20:30
KAA Gent (BEL)
2:1
FK Škendija (MKD)
18.08.2016
20:45
US Sassuolo (ITA)
3:0
FK Crvena Zvezda (SRB)
18.08.2016
21:00
FC Arouca (POR)
0:1
Olympiakos (GRE)
18.08.2016
21:05
AS Trenčín (SVK)
0:4
Rapid Vídeň (AUT)

předkola - 4. předkolo - odvety

25.08.2016
18:30
Qarabağ Ağdam (AZE)
3:0
IFK Göteborg (SWE)
25.08.2016
19:00
Brøndby IF (DEN)
1:1
Panathinaikos FC (GRE)
25.08.2016
19:00
Slovan Liberec (CZE)
3:0
AEK Larnaka (CYP)
25.08.2016
19:00
Grasshopper (SUI)
0:2
Fenerbahçe SK (TUR)
25.08.2016
19:00
Rosenborg BK (NOR)
1:2
Austria Vídeň (AUT)
25.08.2016
19:30
Partizani Tirana (ALB)
0:0
FK Krasnodar (RUS)
25.08.2016
20:00
BATE Borisov (BLR)
2:2
FC Astana (KAZ)
25.08.2016
20:00
FK Škendija (MKD)
0:4
KAA Gent (BEL)
25.08.2016
20:00
Sparta Praha (CZE)
3:2
SønderjyskE (DEN)
25.08.2016
20:00
RSC Anderlecht (BEL)
3:0
Slavia Praha (CZE)
25.08.2016
20:00
AZ Alkmaar (NED)
0:0
Vojvodina (SRB)
25.08.2016
20:00
PAOK Soluň (GRE)
2:0
Dinamo Tbilisi (GEO)
25.08.2016
20:00
KRC Genk (BEL)
2:0
L. Záhřeb (CRO)
25.08.2016
20:00
Osmanlispor (TUR)
2:0
FC Midtjylland (DEN)
25.08.2016
20:15
NK Maribor (SLO)
1:0
FK Qäbälä (AZE)
25.08.2016
20:30
FK Crvena Zvezda (SRB)
1:1
US Sassuolo (ITA)
25.08.2016
20:30
Hajduk Split (CRO)
2:2p
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
25.08.2016
20:45
West Ham United (ENG)
0:1
Astra Giurgiu (ROU)
25.08.2016
20:45
St-Étienne (FRA)
0:0
Beitar J. (ISR)
25.08.2016
20:45
Olympiakos (GRE)
2:1e
FC Arouca (POR)
25.08.2016
21:00
Šachtar Doněck (UKR)
2:0
Istanbul B. (TUR)
25.08.2016
21:05
Rapid Vídeň (AUT)
0:2
AS Trenčín (SVK)

základní skupiny - skupina A

15.09.2016
19:00
Feyenoord (NED)
1:0
Manchester Utd. (ENG)
15.09.2016
19:00
Zarja Luhansk (UKR)
1:1
Fenerbahçe SK (TUR)
29.09.2016
21:05
Fenerbahçe SK (TUR)
1:0
Feyenoord (NED)
29.09.2016
21:05
Manchester Utd. (ENG)
1:0
Zarja Luhansk (UKR)
20.10.2016
21:05
Manchester Utd. (ENG)
4:1
Fenerbahçe SK (TUR)
20.10.2016
21:05
Feyenoord (NED)
1:0
Zarja Luhansk (UKR)
03.11.2016
19:00
Fenerbahçe SK (TUR)
2:1
Manchester Utd. (ENG)
03.11.2016
19:00
Zarja Luhansk (UKR)
1:1
Feyenoord (NED)
24.11.2016
17:00
Fenerbahçe SK (TUR)
2:0
Zarja Luhansk (UKR)
24.11.2016
21:05
Manchester Utd. (ENG)
4:0
Feyenoord (NED)
08.12.2016
19:00
Feyenoord (NED)
0:1
Fenerbahçe SK (TUR)
08.12.2016
19:00
Zarja Luhansk (UKR)
0:2
Manchester Utd. (ENG)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Fenerbahçe SK (TUR)
6
4
1
1
8 : 6
13
2
Manchester United (ENG)
6
4
0
2
12 : 4
12
3
Feyenoord Rotterdam (NED)
6
2
1
3
3 : 7
7
4
Zarja Luhansk (UKR)
6
0
2
4
2 : 8
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Manchester United (ENG)
3
3
0
0
9 : 1
9
2
Fenerbahçe SK (TUR)
3
3
0
0
5 : 1
9
3
Feyenoord Rotterdam (NED)
3
2
0
1
2 : 1
6
4
Zarja Luhansk (UKR)
3
0
2
1
2 : 4
2
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Fenerbahçe SK (TUR)
3
1
1
1
3 : 5
4
2
Manchester United (ENG)
3
1
0
2
3 : 3
3
3
Feyenoord Rotterdam (NED)
3
0
1
2
1 : 6
1
4
Zarja Luhansk (UKR)
3
0
0
3
0 : 4
0

základní skupiny - skupina B

15.09.2016
19:00
BSC Young Boys (SUI)
0:1
Olympiakos (GRE)
15.09.2016
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
2:1
FC Astana (KAZ)
29.09.2016
17:00
FC Astana (KAZ)
0:0
BSC Young Boys (SUI)
29.09.2016
21:05
Olympiakos (GRE)
0:1
APOEL Nikósie (CYP)
20.10.2016
21:05
Olympiakos (GRE)
4:1
FC Astana (KAZ)
20.10.2016
21:05
BSC Young Boys (SUI)
3:1
APOEL Nikósie (CYP)
03.11.2016
17:00
FC Astana (KAZ)
1:1
Olympiakos (GRE)
03.11.2016
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
1:0
BSC Young Boys (SUI)
24.11.2016
17:00
FC Astana (KAZ)
2:1
APOEL Nikósie (CYP)
24.11.2016
21:05
Olympiakos (GRE)
1:1
BSC Young Boys (SUI)
08.12.2016
19:00
BSC Young Boys (SUI)
3:0
FC Astana (KAZ)
08.12.2016
19:00
APOEL Nikósie (CYP)
2:0
Olympiakos (GRE)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
APOEL Nikósie (CYP)
6
4
0
2
8 : 6
12
2
Olympiakos Pireus (GRE)
6
2
2
2
7 : 6
8
3
BSC Young Boys (SUI)
6
2
2
2
7 : 4
8
4
FC Astana (KAZ)
6
1
2
3
5 : 11
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
APOEL Nikósie (CYP)
3
3
0
0
5 : 1
9
2
BSC Young Boys (SUI)
3
2
0
1
6 : 2
6
3
FC Astana (KAZ)
3
1
2
0
3 : 2
5
4
Olympiakos Pireus (GRE)
3
1
1
1
5 : 3
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Olympiakos Pireus (GRE)
3
1
1
1
2 : 3
4
2
APOEL Nikósie (CYP)
3
1
0
2
3 : 5
3
3
BSC Young Boys (SUI)
3
0
2
1
1 : 2
2
4
FC Astana (KAZ)
3
0
0
3
2 : 9
0

základní skupiny - skupina C

15.09.2016
19:00
1. FSV Mainz 05 (GER)
1:1
St-Étienne (FRA)
15.09.2016
19:00
RSC Anderlecht (BEL)
3:1
FK Qäbälä (AZE)
29.09.2016
17:00
FK Qäbälä (AZE)
2:3
1. FSV Mainz 05 (GER)
29.09.2016
21:05
St-Étienne (FRA)
1:1
RSC Anderlecht (BEL)
20.10.2016
21:05
St-Étienne (FRA)
1:0
FK Qäbälä (AZE)
20.10.2016
21:05
1. FSV Mainz 05 (GER)
1:1
RSC Anderlecht (BEL)
03.11.2016
19:00
FK Qäbälä (AZE)
1:2
St-Étienne (FRA)
03.11.2016
19:00
RSC Anderlecht (BEL)
6:1
1. FSV Mainz 05 (GER)
24.11.2016
17:00
FK Qäbälä (AZE)
1:3
RSC Anderlecht (BEL)
24.11.2016
21:05
St-Étienne (FRA)
0:0
1. FSV Mainz 05 (GER)
08.12.2016
19:00
1. FSV Mainz 05 (GER)
2:0
FK Qäbälä (AZE)
08.12.2016
19:00
RSC Anderlecht (BEL)
2:3
St-Étienne (FRA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Saint-Étienne (FRA)
6
3
3
0
8 : 5
12
2
RSC Anderlecht (BEL)
6
3
2
1
16 : 8
11
3
1. FSV Mainz 05 (GER)
6
2
3
1
8 : 10
9
4
FK Qäbälä (AZE)
6
0
0
6
5 : 14
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
RSC Anderlecht (BEL)
3
2
0
1
11 : 5
6
2
1. FSV Mainz 05 (GER)
3
1
2
0
4 : 2
5
3
AS Saint-Étienne (FRA)
3
1
2
0
2 : 1
5
4
FK Qäbälä (AZE)
3
0
0
3
4 : 8
0
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Saint-Étienne (FRA)
3
2
1
0
6 : 4
7
2
RSC Anderlecht (BEL)
3
1
2
0
5 : 3
5
3
1. FSV Mainz 05 (GER)
3
1
1
1
4 : 8
4
4
FK Qäbälä (AZE)
3
0
0
3
1 : 6
0

základní skupiny - skupina D

15.09.2016
19:00
AZ Alkmaar (NED)
1:1
Dundalk FC (IRL)
15.09.2016
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3:4
Zenit Petrohrad (RUS)
29.09.2016
21:05
Zenit Petrohrad (RUS)
5:0
AZ Alkmaar (NED)
29.09.2016
21:05
Dundalk FC (IRL)
1:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
20.10.2016
21:05
Dundalk FC (IRL)
1:2
Zenit Petrohrad (RUS)
20.10.2016
21:05
AZ Alkmaar (NED)
1:2
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
03.11.2016
19:00
Zenit Petrohrad (RUS)
2:1
Dundalk FC (IRL)
03.11.2016
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
0:0
AZ Alkmaar (NED)
24.11.2016
17:00
Zenit Petrohrad (RUS)
2:0
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
24.11.2016
21:05
Dundalk FC (IRL)
0:1
AZ Alkmaar (NED)
08.12.2016
19:00
AZ Alkmaar (NED)
3:2
Zenit Petrohrad (RUS)
08.12.2016
19:00
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
Dundalk FC (IRL)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Zenit Petrohrad (RUS)
6
5
0
1
17 : 8
15
2
AZ Alkmaar (NED)
6
2
2
2
6 : 10
8
3
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
6
2
1
3
7 : 9
7
4
Dundalk FC (IRL)
6
1
1
4
5 : 8
4
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Zenit Petrohrad (RUS)
3
3
0
0
9 : 1
9
2
AZ Alkmaar (NED)
3
1
1
1
5 : 5
4
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
1
1
1
5 : 5
4
4
Dundalk FC (IRL)
3
1
0
2
2 : 3
3
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Zenit Petrohrad (RUS)
3
2
0
1
8 : 7
6
2
AZ Alkmaar (NED)
3
1
1
1
1 : 5
4
3
Maccabi Tel-Aviv (ISR)
3
1
0
2
2 : 4
3
4
Dundalk FC (IRL)
3
0
1
2
3 : 5
1

základní skupiny - skupina E

15.09.2016
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
1:1
AS Řím (ITA)
15.09.2016
19:00
Astra Giurgiu (ROU)
2:3
Austria Vídeň (AUT)
29.09.2016
21:05
Austria Vídeň (AUT)
0:0
Viktoria Plzeň (CZE)
29.09.2016
21:05
AS Řím (ITA)
4:0
Astra Giurgiu (ROU)
20.10.2016
21:05
AS Řím (ITA)
3:3
Austria Vídeň (AUT)
20.10.2016
21:05
Viktoria Plzeň (CZE)
1:2
Astra Giurgiu (ROU)
03.11.2016
19:00
Austria Vídeň (AUT)
2:4
AS Řím (ITA)
03.11.2016
19:00
Astra Giurgiu (ROU)
1:1
Viktoria Plzeň (CZE)
24.11.2016
21:05
AS Řím (ITA)
4:1
Viktoria Plzeň (CZE)
24.11.2016
21:05
Austria Vídeň (AUT)
1:2
Astra Giurgiu (ROU)
08.12.2016
19:00
Viktoria Plzeň (CZE)
3:2
Austria Vídeň (AUT)
08.12.2016
19:00
Astra Giurgiu (ROU)
0:0
AS Řím (ITA)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
6
3
3
0
16 : 7
12
2
Astra Giurgiu (ROU)
6
2
2
2
7 : 10
8
3
Viktoria Plzeň (CZE)
6
1
3
2
7 : 10
6
4
Austria Vídeň (AUT)
6
1
2
3
11 : 14
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
AS Řím (ITA)
3
2
1
0
11 : 4
7
2
Viktoria Plzeň (CZE)
3
1
1
1
5 : 5
4
3
Astra Giurgiu (ROU)
3
0
2
1
3 : 4
2
4
Austria Vídeň (AUT)
3
0
1
2
3 : 6
1
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
Astra Giurgiu (ROU)
3
2
0
1
4 : 6
6
2
AS Řím (ITA)
3
1
2
0
5 : 3
5
3
Austria Vídeň (AUT)
3
1
1
1
8 : 8
4
4
Viktoria Plzeň (CZE)
3
0
2
1
2 : 5
2

základní skupiny - skupina F

15.09.2016
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
3:2
KRC Genk (BEL)
15.09.2016
19:00
US Sassuolo (ITA)
3:0
Athletic Bilbao (ESP)
29.09.2016
21:05
Athletic Bilbao (ESP)
1:0
Rapid Vídeň (AUT)
29.09.2016
21:05
KRC Genk (BEL)
3:1
US Sassuolo (ITA)
20.10.2016
21:05
KRC Genk (BEL)
2:0
Athletic Bilbao (ESP)
20.10.2016
21:05
Rapid Vídeň (AUT)
1:1
US Sassuolo (ITA)
03.11.2016
19:00
Athletic Bilbao (ESP)
5:3
KRC Genk (BEL)
03.11.2016
19:00
US Sassuolo (ITA)
2:2
Rapid Vídeň (AUT)
24.11.2016
21:05
KRC Genk (BEL)
1:0
Rapid Vídeň (AUT)
24.11.2016
21:05
Athletic Bilbao (ESP)
3:2
US Sassuolo (ITA)
08.12.2016
19:00
Rapid Vídeň (AUT)
1:1
Athletic Bilbao (ESP)
09.12.2016
12:30
US Sassuolo (ITA)
0:2
KRC Genk (BEL)
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
KRC Genk (BEL)
6
4
0
2
13 : 9
12
2
Athletic Bilbao (ESP)
6
3
1
2
10 : 11
10
3
Rapid Vídeň (AUT)
6
1
3
2
7 : 8
6
4
US Sassuolo (ITA)
6
1
2
3
9 : 11
5
Tým
Z
V
R
P
S
B
1
KRC Genk (BEL)
3
3
0
0
6 : 1
9
2
Athletic Bilbao (ESP)
3
3
0
0
9 : 5
9
3
Rapid Vídeň (AUT)
3
1
2
0
5 : 4
5
4
US Sassuolo (ITA)
3
1
1
1
5 : 4
4
Tým
Z
V</