15.08.2019 18:30 CET
předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 4.55 - 4.06 - 1.79
Související zápasy
1. zápas08.08.2019 19:30
Feyenoord Rotterdam - Dinamo Tbilisi
4:0
preview zápasu není k dispozici
Vzájemné zápasy
08.04.1981PVPSF 1.z
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
3:0
22.04.1981PVPSF 2.z
Feyenoord - Dinamo Tbilisi
2:0
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
Feyenoord - Dinamo Tbilisi
4:0
08.08.20193.př 1.z
Feyenoord Rotterdam - Dinamo Tbilisi
4:0
Dinamo Tbilisi - poslední zápasy
19.06.2019Georgian CupOF
Merani Tb. - D. Tbilisi
1:0e
23.06.2019Premier League 19. kolo
Dinamo Tbilisi - Chikhura
1:0
27.06.2019Premier League 20. kolo
Sioni B. - D. Tbilisi
0:3
03.07.2019Premier League 21. kolo
D. Tbilisi - D. Batumi
2:1
11.07.2019Evropská liga1.př 1.z
D. Tbilisi - UE Engordany
6:0
18.07.2019Evropská liga1.př 2.z
UE Engordany - D. Tbilisi
0:1
25.07.2019Evropská liga2.př 1.z
FK Qäbälä - D. Tbilisi
0:2
01.08.2019Evropská liga2.př 2.z
D. Tbilisi - FK Qäbälä
3:0
04.08.2019Premier League 22. kolo
L. Tbilisi - D. Tbilisi
0:6
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
Feyenoord - D. Tbilisi
4:0
09.07.20151.př 2.z
FK Qäbälä - Dinamo Tbilisi
2:0
18.08.20164.př 1.z
Dinamo Tbilisi - PAOK Soluň
0:3
25.08.20164.př 2.z
PAOK Soluň - Dinamo Tbilisi
2:0
12.07.20181.př 1.z
DAC Dunajská Streda - Dinamo Tbilisi
1:1
19.07.20181.př 2.z
Dinamo Tbilisi - DAC Dunajská Streda
1:2
11.07.20191.př 1.z
Dinamo Tbilisi - UE Engordany
6:0
18.07.20191.př 2.z
UE Engordany - Dinamo Tbilisi
0:1
25.07.20192.př 1.z
FK Qäbälä - Dinamo Tbilisi
0:2
01.08.20192.př 2.z
Dinamo Tbilisi - FK Qäbälä
3:0
08.08.20193.př 1.z
Feyenoord Rotterdam - Dinamo Tbilisi
4:0
Feyenoord Rotterdam - poslední zápasy
04.04.2019Eredivisie 28. kolo
Feyenoord - SC Heerenveen
3:0
07.04.2019Eredivisie 29. kolo
VVV Venlo - Feyenoord
0:3
13.04.2019Eredivisie 30. kolo
Feyenoord - Heracles
2:1
20.04.2019Eredivisie 31. kolo
Feyenoord - AZ Alkmaar
2:1
24.04.2019Eredivisie 32. kolo
NAC Breda - Feyenoord
0:4
12.05.2019Eredivisie 34. kolo
Feyenoord - ADO Den Haag
0:2
15.05.2019Eredivisie 33. kolo
F. Sittard - Feyenoord
1:4
04.08.2019Eredivisie 1. kolo
Feyenoord - Sparta Ro.
2:2
08.08.2019Evropská liga3.př 1.z
Feyenoord - D. Tbilisi
4:0
11.08.2019Eredivisie 2. kolo
SC Heerenveen - Feyenoord
1:1
26.02.201516F 2.z
Feyenoord Rotterdam - AS Řím
1:2
15.09.2016Sk A
Feyenoord Rotterdam - Manchester United
1:0
29.09.2016Sk A
Fenerbahçe SK - Feyenoord Rotterdam
1:0
20.10.2016Sk A
Feyenoord Rotterdam - Zarja Luhansk
1:0
03.11.2016Sk A
Zarja Luhansk - Feyenoord Rotterdam
1:1
24.11.2016Sk A
Manchester United - Feyenoord Rotterdam
4:0
08.12.2016Sk A
Feyenoord Rotterdam - Fenerbahçe SK
0:1
09.08.20183.př 1.z
AS Trenčín - Feyenoord Rotterdam
4:0
16.08.20183.př 2.z
Feyenoord Rotterdam - AS Trenčín
1:1
08.08.20193.př 1.z
Feyenoord Rotterdam - Dinamo Tbilisi
4:0
Komentáře (9 / 0 nových)
Bizon
09.08.2019 00:11
#
2:0
limaq
10.08.2019 21:52
#
1:0
limaq
10.08.2019 21:53
#
1:1 spíš
Bizon
15.08.2019 21:18
#
Fluor
11.08.2019 13:51
#
2:2
paver
11.08.2019 22:49
#
1:2
Theft90
13.08.2019 00:23
#
0:2
John Obi Mikel
14.08.2019 13:59
#
0:0
EverlastD
15.08.2019 14:10
#
1:3
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto zápasu, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.
Registrace nového uživatele
16.08. Russ má přetrženou achilovku
Marco Russ před dvěma roky porazil rakovinu a nyní se bude muset popasovat s dalším vážným zdravotním problémem. Obránce Frankfurtu si včera v zápase s Vaduzem přetrhl achilovku a čeká ho minimálně půlroční pauza. (sport1.de)
15.08. Program 4. předkola Evropské ligy
Program 4. předkola Evropské ligy (první zápasy 22. srpna, odvety 29. srpna):
Mistrovská část:
Suduva Marijampole (Lit.) - Ferencváros Budapešt, FC Kodaň - Riga FC, Celtic - AIK Stockholm, Ararat-Armenia - Dudelange (Luc.), Ludogorec Razgrad - Maribor, Linfield (Sev. Ir.). - Karabach, Slovan Bratislava - PAOK Soluň, Astana - BATE Borisov.
Nemistrovská část:
AEK Atény - Trabzonspor, FCSB (Rum.) - Vitória Guimaraes, Alkmaar (Niz.) - Antverpy, FC Turín - Wolverhampton, Legia Varšava - Rangers, Feyenoord Rotterdam - Hapoel Beerševa, Gent - Rijeka, PSV Eindhoven - Apollon Limassol, Braga - Spartak Moskva, Malmö - Jehuda Tel Aviv, Štrasburk - Eintracht Frankfurt, Espaňol Barcelona - Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad - Molde. (ČTK)
15.08. S poháry se loučí také Plzeň
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 1:0, 2:1 po prodloužení (81. a 97. Krmenčík - 113. Mbokani), první zápas 0:1, postupují Antverpy.
15.08. Sparta prohrála v Turecku a v EL končí
Výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 2:1 (11. Sorloth, 90+8. Novák - 78. Hložek), první zápas 2:2, postupuje Trabzonspor.
15.08. Na Kypru zemřel člen delegace UEFA
Před dnešním zápasem 3. předkola Evropské ligy mezi fotbalisty Apollonu Limassol a Austrie Vídeň zemřel v Nikósii člen delegace UEFA Adrian Titcombe. Čtyřiasedmdesátiletého Brita postihl v hotelové hale kyperské metropole infarkt a po převozu do nemocnice zemřel. Titcombe byl na Kypru v rámci skupiny rozhodčích a pozorovatelů UEFA. Měl být poradcem delegáta zápasu. (ČTK)
15.08. V Plzni se na gól zatím čeká
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Plzeň - Antverpy 0:0, první zápas 0:1.
15.08. Sparta potřebuje dát minimálně dva góly
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Trabzonspor - Sparta 1:0 (11. Sorloth), první zápas 2:2.
15.08. V Mladé Boleslavi zatím gól nepadl
Poločasový výsledek odvety třetího předkola Evropské ligy: Mladá Boleslav - FCSB 0:0, první zápas 0:0.
15.08. Základní sestava Viktorie Plzeň
Základní sestava Plzně pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy proti Antverpám: Hruška - Havel, Hejda, Brabec, Limberský - Hrošovský, Kalvach - Kayamba, Hořava, Kopic - Krmenčík.
15.08. Základní sestava Sparty Praha
Základní sestava Sparty pro dnešní odvetu třetího předkola Evropské ligy na půdě Trabzonsporu: Nita - Sáček, Radakovič, Costa, Hanousek - Krejčí, Kanga, Hašek - Hložek, Tetteh, Plavšič.
Další expres zprávy
Poslední zápasy
13.08.
Nõmme Kalju - F91 Dudelange
0:1
13.08.
Linfield FC - Sutjeska Nikšić
3:2
13.08.
Dundalk FC - Slovan Bratislava
1:3
14.08.
Saburtalo Tbilisi - Ararat-Armenia
0:2
14.08.
Vitória SC - FK Ventspils
6:0
14.08.
Atromitos FC - Legia Varšava
0:2
15.08.
HJK Helsinky - Riga FC
2:2
15.08.
Dinamo Tbilisi - Feyenoord
1:1
15.08.
Spartak Moskva - FC Thun
2:1
15.08.
Zarja Luhansk - CSKA Sofia
1:0
15.08.
Bn. Yehuda - Neftçi Baku
2:1
15.08.
Zrinjski Mostar - Malmö FF
1:0
15.08.
Yeni Malatyaspor - FK Partizan
1:0
15.08.
FK Mladá Boleslav - FCSB
0:1
15.08.
Sūduva - Maccabi Tel-Aviv
2:1
15.08.
Šachtër Soligorsk - Turín FC
1:1
15.08.
BATE Borisov - FK Sarajevo
0:0
15.08.
Apollon Limassol - Austria Vídeň
3:1
15.08.
AIK Solna - Sheriff Tiraspol
1:1
15.08.
Trabzonspor - Sparta Praha
2:1
15.08.
The New Saints FC - L. Razgrad
0:4
15.08.
Hap B-She. - IFK Norrköping
3:1
15.08.
AEK Atény - CSU Craiova
1:1
15.08.
Viktoria Plzeň - Antverpy
2:1e
15.08.
Valletta FC - FC Astana
0:4
15.08.
PSV Eindhoven - FK Haugesund
0:0
15.08.
Eintracht Frankfurt - FC Vaduz
1:0
15.08.
KAA Gent - AEK Larnaka
3:0
15.08.
AZ Alkmaar - Illičivec Mariupol
4:0
15.08.
Racing Strasbourg - L. Plovdiv
1:0
15.08.
Aris Soluň - Molde FK
3:1e
15.08.
Aberdeen FC - NK Rijeka
0:2
15.08.
Rangers FC - FC Midtjylland
3:1
15.08.
Wolverhampton - Pyunik Jerevan
4:0
15.08.
SC Braga - Brøndby IF
3:1
15.08.
Espanyol Barcelona - FC Luzern
3:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
22.08.?
FCSB - Vitória SC Guimarães
info
22.08.?
AZ Alkmaar - Royal Antverpy FC
info
22.08.?
Racing Strasbourg - E. Frankfurt
info
22.08.?
Malmö FF - Bnei Yehuda Tel-Aviv
info
22.08.?
SC Braga - Spartak Moskva
info
22.08.?
FK Partizan - Molde FK
info
22.08.?
Espanyol - Zarja Luhansk
info
22.08.?
KAA Gent - NK Rijeka
info
22.08.?
Feyenoord - Hapoel Beer-Sheva
info
22.08.?
AEK Atény - Trabzonspor
info
22.08.?
PSV Eindhoven - Apollon Limassol
info
22.08.?
Sūduva - Ferencvárosi TC
info
22.08.?
Legia Varšava - Rangers FC
info
22.08.?
Turín FC - Wolverhampton
info
22.08.?
FC Astana - BATE Borisov
info
22.08.?
Slovan Bratislava - PAOK Soluň
info
22.08.?
Linfield FC - Qarabağ Ağdam
info
22.08.?
Ludogorec Razgrad - NK Maribor
info
22.08.?
FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange
info
22.08.?
Celtic FC - AIK Solna
info
22.08.?
FC Kodaň - Riga FC
info
Všechny zápasy
Anketa
Který český klub zanechal ve třetím předkole nejhorší herní dojem?
Hlasovat