kvalifikace - 1. zápasy

27.06.201919:30
Progrès Niedercorn (LUX) - Cardiff Metropolitan University (WAL)
1:0
27.06.201919:30
Barry Town (WAL) - Cliftonville FC (NIR)
0:0
27.06.201920:00
UE Sant Julià (AND) - Europa FC (GIB)
3:2
27.06.201920:00
KÍ Klaksvík (FRO) - SP Tre Fiori (SMR)
5:1
27.06.201920:45
SP La Fiorita (SMR) - UE Engordany (AND)
0:1
27.06.201920:45
Ballymena United (NIR) - NSÍ Runavík (FRO)
2:0
27.06.201920:45
KF Priština (KOS) - St Joseph's FC (GIB)
1:1

kvalifikace - odvety

02.07.201917:45
St Joseph's FC (GIB) - KF Priština (KOS)
2:0
04.07.201919:30
Cardiff Metropolitan University (WAL) - Progrès Niedercorn (LUX)
2:1
04.07.201919:30
UE Engordany (AND) - SP La Fiorita (SMR)
2:1
04.07.201920:00
NSÍ Runavík (FRO) - Ballymena United (NIR)
0:0
04.07.201920:30
Europa FC (GIB) - UE Sant Julià (AND)
4:0
04.07.201920:45
SP Tre Fiori (SMR) - KÍ Klaksvík (FRO)
0:4
04.07.201920:45
Cliftonville FC (NIR) - Barry Town (WAL)
4:0

předkola - 1. předkolo - 1. zápasy

09.07.201917:55
St Joseph's FC (GIB) - Rangers FC (SCO)
0:4
09.07.201918:00
Gzira United (MLT) - Hajduk Split (CRO)
0:2
09.07.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - OFK Titograd (MNE)
4:0
10.07.201917:55
Jeunesse Esch (LUX) - Tobol Kostanaj (KAZ)
0:0
11.07.201915:30
Pyunik Jerevan (ARM) - FK Shkupi (MKD)
3:3
11.07.201916:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - Torpedo Kutaisi (GEO)
1:0
11.07.201916:45
FK Ventspils (LAT) - Teuta Durrës (ALB)
3:0
11.07.201917:00
Alashkert FC (ARM) - Makedonija GP Skopje (MKD)
3:1
11.07.201917:30
KF Laçi (ALB) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
11.07.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - Petrocub Hîncești (MDA)
1:0
11.07.201917:30
Trans Narva (EST) - Budućnost Podgorica (MNE)
0:2
11.07.201918:00
Flora Tallinn (EST) - Radnički Niš (SRB)
2:0
11.07.201918:00
Säbail FK (AZE) - CSU Craiova (ROU)
2:3
11.07.201918:00
KuPS Kuopio (FIN) - FK Vitebsk (BLR)
2:0
11.07.201918:30
MFK Ružomberok (SVK) - Levski Sofia (BUL)
0:2
11.07.201918:30
FK Riteriai (LTU) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:1
11.07.201918:30
Balzan Youths (MLT) - NK Domžale (SLO)
3:4
11.07.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Hibernians FC (MLT)
1:0
11.07.201919:00
Radnik Bijeljina (BIH) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
11.07.201919:00
FK Liepāja (LAT) - Dinamo Minsk (BLR)
1:1
11.07.201919:00
Brøndby IF (DEN) - Inter Turku (FIN)
4:1
11.07.201919:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - UE Engordany (AND)
6:0
11.07.201919:00
Kauno Žalgiris (LTU) - Apollon Limassol (CYP)
0:2
11.07.201919:00
Speranţa Nisporeni (MDA) - Neftçi Baku (AZE)
0:3
11.07.201919:00
Fudbalska Akademija Pandev (MKD) - Zrinjski Mostar (BIH)
0:3
11.07.201919:00
Molde FK (NOR) - KR Reykjavík (ISL)
7:1
11.07.201919:00
Crusaders FC (NIR) - B36 Tórshavn (FRO)
2:0
11.07.201919:00
Debreceni VSC (HUN) - FK Kukësi (ALB)
3:0
11.07.201919:00
Maccabi Haifa (ISR) - NŠ Mura (SLO)
2:0
11.07.201919:00
SK Brann (NOR) - Shamrock Rovers (IRL)
2:2
11.07.201919:00
Malmö FF (SWE) - Ballymena United (NIR)
7:0
11.07.201919:30
Fola Esch (LUX) - Chikhura Sachkhere (GEO)
1:2
11.07.201920:00
Connah's Quay Nomads (WAL) - Kilmarnock FC (SCO)
1:2
11.07.201920:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Rīgas Futbola skola (LAT)
2:3
11.07.201920:30
DAC Dunajská Streda (SVK) - KS Cracovia (POL)
1:1
11.07.201920:30
Zeta Golubovci (MNE) - MOL Fehérvár FC (HUN)
1:5
11.07.201920:30
FCSB (ROU) - Milsami Orhei (MDA)
2:0
11.07.201920:30
FK Čukarički (SRB) - FC Urartu (ARM)
3:0
11.07.201920:30
Europa FC (GIB) - Legia Varšava (POL)
0:0
11.07.201920:45
Cliftonville FC (NIR) - FK Haugesund (NOR)
0:1
11.07.201920:45
St. Patrick's Athletic (IRL) - IFK Norrköping (SWE)
0:2
11.07.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - RoPS Rovaniemi (FIN)
2:1
11.07.201920:45
Cork City (IRL) - Progrès Niedercorn (LUX)
0:2
11.07.201921:00
Široki Brijeg (BIH) - Kairat Almaty (KAZ)
1:2
11.07.201921:00
Honvéd Budapešť (HUN) - Žalgiris Vilnius (LTU)
3:1
11.07.201922:00
Stjarnan FC (ISL) - Levadia Tallinn (EST)
2:1
11.07.201922:00
Breidablik UBK (ISL) - FC Vaduz (LIE)
0:0

předkola - 1. předkolo - odvety

16.07.201917:00
FC Urartu (ARM) - FK Čukarički (SRB)
0:5
16.07.201919:00
KÍ Klaksvík (FRO) - FK Riteriai (LTU)
0:0
16.07.201920:30
OFK Titograd (MNE) - CSKA Sofia (BUL)
0:0
17.07.201918:00
Chikhura Sachkhere (GEO) - Fola Esch (LUX)
2:1
18.07.201914:00
Tobol Kostanaj (KAZ) - Jeunesse Esch (LUX)
1:1
18.07.201916:30
Makedonija GP Skopje (MKD) - Alashkert FC (ARM)
0:3
18.07.201916:30
Kairat Almaty (KAZ) - Široki Brijeg (BIH)
2:1
18.07.201917:00
Teuta Durrës (ALB) - FK Ventspils (LAT)
1:0
18.07.201917:30
Inter Turku (FIN) - Brøndby IF (DEN)
2:0
18.07.201918:00
Levadia Tallinn (EST) - Stjarnan FC (ISL)
3:2e
18.07.201918:00
Rīgas Futbola skola (LAT) - Olimpija Lublaň (SLO)
0:2
18.07.201918:00
CSU Craiova (ROU) - Säbail FK (AZE)
3:2
18.07.201918:00
RoPS Rovaniemi (FIN) - Aberdeen FC (SCO)
1:2
18.07.201918:30
Dinamo Minsk (BLR) - FK Liepāja (LAT)
1:2
18.07.201918:30
Levski Sofia (BUL) - MFK Ružomberok (SVK)
2:0
18.07.201919:00
Milsami Orhei (MDA) - FCSB (ROU)
1:2
18.07.201919:00
Torpedo Kutaisi (GEO) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
0:2
18.07.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Kauno Žalgiris (LTU)
4:0
18.07.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Fudbalska Akademija Pandev (MKD)
3:0
18.07.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Speranţa Nisporeni (MDA)
6:0
18.07.201919:00
KS Cracovia (POL) - DAC Dunajská Streda (SVK)
2:2e
18.07.201919:00
FC Vaduz (LIE) - Breidablik UBK (ISL)
2:1
18.07.201919:00
Žalgiris Vilnius (LTU) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:1
18.07.201919:00
FK Haugesund (NOR) - Cliftonville FC (NIR)
5:1
18.07.201919:00
Petrocub Hîncești (MDA) - AEK Larnaka (CYP)
0:1
18.07.201919:30
Progrès Niedercorn (LUX) - Cork City (IRL)
1:2
18.07.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - KF Laçi (ALB)
1:0
18.07.201919:30
UE Engordany (AND) - Dinamo Tbilisi (GEO)
0:1
18.07.201920:00
MOL Fehérvár FC (HUN) - Zeta Golubovci (MNE)
0:0
18.07.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - St. Patrick's Athletic (IRL)
2:1
18.07.201920:00
Hibernians FC (MLT) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:1
18.07.201920:00
B36 Tórshavn (FRO) - Crusaders FC (NIR)
2:3
18.07.201920:00
FK Kukësi (ALB) - Debreceni VSC (HUN)
1:1
18.07.201920:00
NŠ Mura (SLO) - Maccabi Haifa (ISR)
2:3
18.07.201920:00
Hajduk Split (CRO) - Gzira United (MLT)
1:3
18.07.201920:30
FK Shkupi (MKD) - Pyunik Jerevan (ARM)
1:2
18.07.201920:30
FK Vitebsk (BLR) - KuPS Kuopio (FIN)
1:1
18.07.201920:45
Kilmarnock FC (SCO) - Connah's Quay Nomads (WAL)
0:2
18.07.201920:45
Spartak Trnava (SVK) - Radnik Bijeljina (BIH)
3:0p
18.07.201920:45
Budućnost Podgorica (MNE) - Trans Narva (EST)
4:1
18.07.201920:45
NK Domžale (SLO) - Balzan Youths (MLT)
1:0
18.07.201920:45
Radnički Niš (SRB) - Flora Tallinn (EST)
2:2
18.07.201920:45
Rangers FC (SCO) - St Joseph's FC (GIB)
6:0
18.07.201920:45
Ballymena United (NIR) - Malmö FF (SWE)
0:4
18.07.201921:00
Legia Varšava (POL) - Europa FC (GIB)
3:0
18.07.201921:00
Shamrock Rovers (IRL) - SK Brann (NOR)
2:1
18.07.201921:00
KR Reykjavík (ISL) - Molde FK (NOR)
0:0

předkola - 2. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

25.07.201915:30
Pyunik Jerevan (ARM) - FK Jablonec (CZE)
2:1
25.07.201916:45
FK Ventspils (LAT) - Gzira United (MLT)
4:0
25.07.201917:00
FK Qäbälä (AZE) - Dinamo Tbilisi (GEO)
0:2
25.07.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - Levski Sofia (BUL)
3:0
25.07.201918:30
FC Utrecht (NED) - Zrinjski Mostar (BIH)
1:1
25.07.201918:45
Chikhura Sachkhere (GEO) - Aberdeen FC (SCO)
1:1
25.07.201918:55
Honvéd Budapešť (HUN) - CSU Craiova (ROU)
0:0
25.07.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Esbjerg fB (DEN)
2:0
25.07.201919:00
Molde FK (NOR) - FK Čukarički (SRB)
0:0
25.07.201919:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - Ordabasy Šymkent (KAZ)
1:1
25.07.201919:00
Flora Tallinn (EST) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
25.07.201919:00
Yeni Malatyaspor (TUR) - Olimpija Lublaň (SLO)
2:2
25.07.201919:00
Alashkert FC (ARM) - FCSB (ROU)
0:3
25.07.201919:00
Lechia Gdańsk (POL) - Brøndby IF (DEN)
2:1
25.07.201919:00
FK Haugesund (NOR) - SK Sturm Graz (AUT)
2:0
25.07.201919:00
Arsenal Tula (RUS) - Neftçi Baku (AZE)
0:1
25.07.201919:30
Connah's Quay Nomads (WAL) - FK Partizan (SRB)
0:1
25.07.201919:30
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - Spartak Trnava (SVK)
2:0
25.07.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Kairat Almaty (KAZ)
2:0
25.07.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - NK Osijek (CRO)
1:0
25.07.201920:00
MOL Fehérvár FC (HUN) - FC Vaduz (LIE)
1:0
25.07.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - FK Liepāja (LAT)
2:0
25.07.201920:15
FC Luzern (SUI) - KÍ Klaksvík (FRO)
1:0
25.07.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - BK Häcken (SWE)
0:0
25.07.201920:30
KAA Gent (BEL) - Viitorul Constanţa (ROU)
6:3
25.07.201920:30
Aris Soluň (GRE) - AEL Limassol (CYP)
0:0
25.07.201920:30
Jeunesse Esch (LUX) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:1
25.07.201920:30
DAC Dunajská Streda (SVK) - Atromitos FC (GRE)
1:2
25.07.201920:45
Rangers FC (SCO) - Progrès Niedercorn (LUX)
2:0
25.07.201920:45
Budućnost Podgorica (MNE) - Zarja Luhansk (UKR)
1:3
25.07.201920:45
Racing Strasbourg (FRA) - Maccabi Haifa (ISR)
3:1
25.07.201920:45
NK Domžale (SLO) - Malmö FF (SWE)
2:2
25.07.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Crusaders FC (NIR)
2:0
25.07.201921:00
Shamrock Rovers (IRL) - Apollon Limassol (CYP)
2:1
25.07.201921:00
Legia Varšava (POL) - KuPS Kuopio (FIN)
1:0
25.07.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Stjarnan FC (ISL)
4:0
25.07.201921:00
Turín FC (ITA) - Debreceni VSC (HUN)
3:0

předkola - 2. předkolo - hlavní část - odvety

31.07.201920:45
FK Čukarički (SRB) - Molde FK (NOR)
1:3
01.08.201916:00
Ordabasy Šymkent (KAZ) - FK Mladá Boleslav (CZE)
2:3
01.08.201916:30
Kairat Almaty (KAZ) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
01.08.201917:00
Viitorul Constanţa (ROU) - KAA Gent (BEL)
2:1
01.08.201918:00
Zarja Luhansk (UKR) - Budućnost Podgorica (MNE)
1:0
01.08.201918:00
KuPS Kuopio (FIN) - Legia Varšava (POL)
0:0
01.08.201918:15
CSU Craiova (ROU) - Honvéd Budapešť (HUN)
1:0p
01.08.201918:30
BK Häcken (SWE) - AZ Alkmaar (NED)
0:3
01.08.201918:30
Debreceni VSC (HUN) - Turín FC (ITA)
1:4
01.08.201918:30
Levski Sofia (BUL) - AEK Larnaka (CYP)
0:4
01.08.201919:00
FK Jablonec (CZE) - Pyunik Jerevan (ARM)
0:0
01.08.201919:00
FC Vaduz (LIE) - MOL Fehérvár FC (HUN)
2:0e
01.08.201919:00
Dinamo Tbilisi (GEO) - FK Qäbälä (AZE)
3:0
01.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Shamrock Rovers (IRL)
3:1e
01.08.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Arsenal Tula (RUS)
3:0
01.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - NK Domžale (SLO)
3:2
01.08.201919:00
Atromitos FC (GRE) - DAC Dunajská Streda (SVK)
3:2
01.08.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - FC Utrecht (NED)
2:1e
01.08.201919:00
FK Liepāja (LAT) - IFK Norrköping (SWE)
0:1
01.08.201919:00
AEL Limassol (CYP) - Aris Soluň (GRE)
0:1
01.08.201919:00
KÍ Klaksvík (FRO) - FC Luzern (SUI)
0:1
01.08.201919:00
Maccabi Haifa (ISR) - Racing Strasbourg (FRA)
2:1
01.08.201919:30
Brøndby IF (DEN) - Lechia Gdańsk (POL)
4:1e
01.08.201919:30
Progrès Niedercorn (LUX) - Rangers FC (SCO)
0:0
01.08.201919:45
Esbjerg fB (DEN) - Šachtër Soligorsk (BLR)
0:0
01.08.201920:00
Gzira United (MLT) - FK Ventspils (LAT)
2:2
01.08.201920:00
Olimpija Lublaň (SLO) - Yeni Malatyaspor (TUR)
0:1
01.08.201920:30
SK Sturm Graz (AUT) - FK Haugesund (NOR)
2:1
01.08.201920:30
FCSB (ROU) - Alashkert FC (ARM)
2:3
01.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - Flora Tallinn (EST)
2:1
01.08.201920:45
Spartak Trnava (SVK) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
3:1
01.08.201920:45
NK Osijek (CRO) - CSKA Sofia (BUL)
1:1p
01.08.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - Chikhura Sachkhere (GEO)
5:0
01.08.201921:00
Crusaders FC (NIR) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
1:4
01.08.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - Jeunesse Esch (LUX)
4:0
01.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Connah's Quay Nomads (WAL)
3:0
01.08.201921:15
Stjarnan FC (ISL) - Espanyol Barcelona (ESP)
1:3

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

23.07.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Lincoln Red Imps (GIB)
2:0
23.07.201917:45
HB Tórshavn (FRO) - Linfield FC (NIR)
0:0
23.07.201917:55
FK Škendija (MKD) - F91 Dudelange (LUX)
1:2
23.07.201920:00
FC Santa Coloma (AND) - FC Astana (KAZ)
0:0
23.07.201920:30
SP Tre Penne (SMR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
0:5
24.07.201918:00
Slovan Bratislava (SVK) - KF Feronikeli (KOS)
2:1
25.07.201917:30
Partizani Tirana (ALB) - Sheriff Tiraspol (MDA)
0:1
25.07.201920:00
Piast Gliwice (POL) - Riga FC (LAT)
3:2
25.07.201921:00
Valur Reykjavík (ISL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1

předkola - 2. předkolo - mistrovská část - odvety

30.07.201917:45
Sūduva Marijampolė (LTU) - SP Tre Penne (SMR)
5:0
30.07.201917:45
Lincoln Red Imps (GIB) - FC Ararat-Armenia (ARM)
1:2
30.07.201917:45
F91 Dudelange (LUX) - FK Škendija (MKD)
1:1
30.07.201918:00
KF Feronikeli (KOS) - Slovan Bratislava (SVK)
0:2
01.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - FC Santa Coloma (AND)
4:1
01.08.201918:30
Riga FC (LAT) - Piast Gliwice (POL)
2:1
01.08.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - Partizani Tirana (ALB)
1:1
01.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - Valur Reykjavík (ISL)
4:0
01.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - HB Tórshavn (FRO)
1:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

08.08.201917:30
AEK Larnaka (CYP) - KAA Gent (BEL)
1:1
08.08.201918:00
Sparta Praha (CZE) - Trabzonspor (TUR)
2:2
08.08.201918:00
Pyunik Jerevan (ARM) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
0:4
08.08.201918:15
CSU Craiova (ROU) - AEK Atény (GRE)
0:2
08.08.201918:30
Brøndby IF (DEN) - SC Braga (POR)
2:4
08.08.201918:45
FK Ventspils (LAT) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:3
08.08.201919:00
Neftçi Baku (AZE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
2:2
08.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - Zrinjski Mostar (BIH)
3:0
08.08.201919:00
Molde FK (NOR) - Aris Soluň (GRE)
3:0
08.08.201919:00
FC Thun (SUI) - Spartak Moskva (RUS)
2:3
08.08.201919:00
FK Haugesund (NOR) - PSV Eindhoven (NED)
0:1
08.08.201919:00
Illičivec Mariupol (UKR) - AZ Alkmaar (NED)
0:0
08.08.201919:30
CSKA Sofia (BUL) - Zarja Luhansk (UKR)
1:1
08.08.201919:30
Lokomotiv Plovdiv (BUL) - Racing Strasbourg (FRA)
0:1
08.08.201919:30
Feyenoord Rotterdam (NED) - Dinamo Tbilisi (GEO)
4:0
08.08.201919:30
Royal Antverpy FC (BEL) - Viktoria Plzeň (CZE)
1:0
08.08.201920:00
FC Midtjylland (DEN) - Rangers FC (SCO)
2:4
08.08.201920:00
NK Rijeka (CRO) - Aberdeen FC (SCO)
2:0
08.08.201920:00
IFK Norrköping (SWE) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
1:1
08.08.201920:30
FCSB (ROU) - FK Mladá Boleslav (CZE)
0:0
08.08.201920:30
FC Vaduz (LIE) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:5
08.08.201920:30
Austria Vídeň (AUT) - Apollon Limassol (CYP)
1:2
08.08.201921:00
Legia Varšava (POL) - Atromitos FC (GRE)
0:0
08.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Yeni Malatyaspor (TUR)
3:1
08.08.201921:00
FC Luzern (SUI) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:3
08.08.201921:00
Turín FC (ITA) - Šachtër Soligorsk (BLR)
5:0

předkola - 3. předkolo - hlavní část - odvety

14.08.201918:00
Vitória SC Guimarães (POR) - FK Ventspils (LAT)
6:0
14.08.201918:00
Atromitos FC (GRE) - Legia Varšava (POL)
0:2
15.08.201918:30
Dinamo Tbilisi (GEO) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:1
15.08.201918:45
Spartak Moskva (RUS) - FC Thun (SUI)
2:1
15.08.201919:00
Šachtër Soligorsk (BLR) - Turín FC (ITA)
1:1
15.08.201919:00
Zarja Luhansk (UKR) - CSKA Sofia (BUL)
1:0
15.08.201919:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Neftçi Baku (AZE)
2:1
15.08.201919:00
Zrinjski Mostar (BIH) - Malmö FF (SWE)
1:0
15.08.201919:00
Yeni Malatyaspor (TUR) - FK Partizan (SRB)
1:0
15.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - Austria Vídeň (AUT)
3:1
15.08.201919:00
FK Mladá Boleslav (CZE) - FCSB (ROU)
0:1
15.08.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - IFK Norrköping (SWE)
3:1
15.08.201919:30
Trabzonspor (TUR) - Sparta Praha (CZE)
2:1
15.08.201920:00
AEK Atény (GRE) - CSU Craiova (ROU)
1:1
15.08.201920:00
Viktoria Plzeň (CZE) - Royal Antverpy FC (BEL)
2:1e
15.08.201920:30
Aris Soluň (GRE) - Molde FK (NOR)
3:1e
15.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - FC Vaduz (LIE)
1:0
15.08.201920:30
PSV Eindhoven (NED) - FK Haugesund (NOR)
0:0
15.08.201920:30
Racing Strasbourg (FRA) - Lokomotiv Plovdiv (BUL)
1:0
15.08.201920:30
KAA Gent (BEL) - AEK Larnaka (CYP)
3:0
15.08.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - Illičivec Mariupol (UKR)
4:0
15.08.201920:45
Aberdeen FC (SCO) - NK Rijeka (CRO)
0:2
15.08.201920:45
SC Braga (POR) - Brøndby IF (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Rangers FC (SCO) - FC Midtjylland (DEN)
3:1
15.08.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Pyunik Jerevan (ARM)
4:0
15.08.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - FC Luzern (SUI)
3:0

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

06.08.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - Saburtalo Tbilisi (GEO)
1:2
06.08.201918:00
Riga FC (LAT) - HJK Helsinky (FIN)
1:1
06.08.201920:15
Sutjeska Nikšić (MNE) - Linfield FC (NIR)
1:2
07.08.201920:15
Slovan Bratislava (SVK) - Dundalk FC (IRL)
1:0
08.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - Valletta FC (MLT)
5:1
08.08.201919:00
Sheriff Tiraspol (MDA) - AIK Solna (SWE)
1:2
08.08.201919:30
Maccabi Tel-Aviv (ISR) - Sūduva Marijampolė (LTU)
1:2
08.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - The New Saints FC (WAL)
5:0
08.08.201919:45
FK Sarajevo (BIH) - BATE Borisov (BLR)
1:2
08.08.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - Nõmme Kalju (EST)
3:1

předkola - 3. předkolo - mistrovská část - odvety

13.08.201918:00
Nõmme Kalju (EST) - F91 Dudelange (LUX)
0:1
13.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - Sutjeska Nikšić (MNE)
3:2
13.08.201921:00
Dundalk FC (IRL) - Slovan Bratislava (SVK)
1:3
14.08.201918:00
Saburtalo Tbilisi (GEO) - FC Ararat-Armenia (ARM)
0:2
15.08.201918:00
HJK Helsinky (FIN) - Riga FC (LAT)
2:2
15.08.201919:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Maccabi Tel-Aviv (ISR)
2:1
15.08.201919:00
BATE Borisov (BLR) - FK Sarajevo (BIH)
0:0
15.08.201919:00
AIK Solna (SWE) - Sheriff Tiraspol (MDA)
1:1
15.08.201919:30
The New Saints FC (WAL) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:4
15.08.201920:00
Valletta FC (MLT) - FC Astana (KAZ)
0:4

předkola - 4. předkolo - hlavní část - 1. zápasy

22.08.201919:00
Malmö FF (SWE) - Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR)
3:0
22.08.201919:30
Feyenoord Rotterdam (NED) - Hapoel Beer-Sheva (ISR)
3:0
22.08.201920:00
Legia Varšava (POL) - Rangers FC (SCO)
0:0
22.08.201920:00
AEK Atény (GRE) - Trabzonspor (TUR)
1:3
22.08.201920:30
FCSB (ROU) - Vitória SC Guimarães (POR)
0:0
22.08.201920:30
PSV Eindhoven (NED) - Apollon Limassol (CYP)
3:0
22.08.201920:30
KAA Gent (BEL) - NK Rijeka (CRO)
2:1
22.08.201920:30
Racing Strasbourg (FRA) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:0
22.08.201920:30
AZ Alkmaar (NED) - Royal Antverpy FC (BEL)
1:1
22.08.201920:45
SC Braga (POR) - Spartak Moskva (RUS)
1:0
22.08.201921:00
Turín FC (ITA) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
2:3
22.08.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Zarja Luhansk (UKR)
3:1
22.08.201921:00
FK Partizan (SRB) - Molde FK (NOR)
2:1

předkola - 4. předkolo - hlavní část - odvety

29.08.201919:00
Apollon Limassol (CYP) - PSV Eindhoven (NED)
0:4
29.08.201919:00
Zarja Luhansk (UKR) - Espanyol Barcelona (ESP)
2:2
29.08.201919:00
Molde FK (NOR) - FK Partizan (SRB)
1:1
29.08.201919:00
Bnei Yehuda Tel-Aviv (ISR) - Malmö FF (SWE)
0:1
29.08.201919:15
Spartak Moskva (RUS) - SC Braga (POR)
1:2
29.08.201919:30
Trabzonspor (TUR) - AEK Atény (GRE)
0:2
29.08.201919:30
Hapoel Beer-Sheva (ISR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
0:3
29.08.201919:30
Royal Antverpy FC (BEL) - AZ Alkmaar (NED)
1:4e
29.08.201920:00
NK Rijeka (CRO) - KAA Gent (BEL)
1:1
29.08.201920:30
Eintracht Frankfurt (GER) - Racing Strasbourg (FRA)
3:0
29.08.201920:45
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Turín FC (ITA)
2:1
29.08.201920:45
Rangers FC (SCO) - Legia Varšava (POL)
1:0
29.08.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - FCSB (ROU)
1:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - 1. zápasy

22.08.201916:00
FC Astana (KAZ) - BATE Borisov (BLR)
3:0
22.08.201917:00
FC Ararat-Armenia (ARM) - F91 Dudelange (LUX)
2:1
22.08.201919:00
Sūduva Marijampolė (LTU) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:0
22.08.201919:30
Ludogorec Razgrad (BUL) - NK Maribor (SLO)
0:0
22.08.201919:45
FC Kodaň (DEN) - Riga FC (LAT)
3:1
22.08.201920:45
Celtic FC (SCO) - AIK Solna (SWE)
2:0
22.08.201920:45
Linfield FC (NIR) - Qarabağ Ağdam (AZE)
3:2
22.08.201921:00
Slovan Bratislava (SVK) - PAOK Soluň (GRE)
1:0

předkola - 4. předkolo - mistrovská část - odvety

29.08.201918:00
Qarabağ Ağdam (AZE) - Linfield FC (NIR)
2:1
29.08.201918:45
Riga FC (LAT) - FC Kodaň (DEN)
1:0
29.08.201919:00
AIK Solna (SWE) - Celtic FC (SCO)
1:4
29.08.201919:00
PAOK Soluň (GRE) - Slovan Bratislava (SVK)
3:2
29.08.201919:00
BATE Borisov (BLR) - FC Astana (KAZ)
2:0
29.08.201920:00
Ferencvárosi TC (HUN) - Sūduva Marijampolė (LTU)
4:2
29.08.201920:00
F91 Dudelange (LUX) - FC Ararat-Armenia (ARM)
2:1p
29.08.201920:15
NK Maribor (SLO) - Ludogorec Razgrad (BUL)
2:2

základní skupiny - skupina A

19.09.201918:55
APOEL Nikósie (CYP) - F91 Dudelange (LUX)
3:4
19.09.201918:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - Sevilla FC (ESP)
0:3
03.10.201921:00
Sevilla FC (ESP) - APOEL Nikósie (CYP)
1:0
03.10.201921:00
F91 Dudelange (LUX) - Qarabağ Ağdam (AZE)
1:4
24.10.201918:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - APOEL Nikósie (CYP)
2:2
24.10.201921:00
Sevilla FC (ESP) - F91 Dudelange (LUX)
3:0
07.11.201918:55
APOEL Nikósie (CYP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:1
07.11.201918:55
F91 Dudelange (LUX) - Sevilla FC (ESP)
2:5
28.11.201921:00
Sevilla FC (ESP) - Qarabağ Ağdam (AZE)
2:0
28.11.201921:00
F91 Dudelange (LUX) - APOEL Nikósie (CYP)
0:2
12.12.201918:55
APOEL Nikósie (CYP) - Sevilla FC (ESP)
info
12.12.201918:55
Qarabağ Ağdam (AZE) - F91 Dudelange (LUX)
info
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)550014:215
2.APOEL Nikósie (CYP)52129:87
3.Qarabağ Ağdam (AZE)51137:104
4.F91 Dudelange (LUX)51047:173
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)33006:09
2.APOEL Nikósie (CYP)21015:53
3.Qarabağ Ağdam (AZE)20112:51
4.F91 Dudelange (LUX)30033:110
 TýmZVRPSB
1.Sevilla FC (ESP)22008:26
2.APOEL Nikósie (CYP)31114:34
3.Qarabağ Ağdam (AZE)31025:53
4.F91 Dudelange (LUX)21014:63

základní skupiny - skupina B

19.09.201918:55
Dynamo Kyjev (UKR) - Malmö FF (SWE)
1:0
19.09.201918:55
FC Kodaň (DEN) - FC Lugano (SUI)
1:0
03.10.201921:00
Malmö FF (SWE) - FC Kodaň (DEN)
1:1
03.10.201921:00
FC Lugano (SUI) - Dynamo Kyjev (UKR)
0:0
24.10.201921:00
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Kodaň (DEN)
1:1
24.10.201921:00
Malmö FF (SWE) - FC Lugano (SUI)
2:1
07.11.201918:55
FC Kodaň (DEN) - Dynamo Kyjev (UKR)
1:1
07.11.201918:55
FC Lugano (SUI) - Malmö FF (SWE)
0:0
28.11.201921:00
Malmö FF (SWE) - Dynamo Kyjev (UKR)
4:3
28.11.201921:00
FC Lugano (SUI) - FC Kodaň (DEN)
0:1
12.12.201918:55
Dynamo Kyjev (UKR) - FC Lugano (SUI)
info
12.12.201918:55
FC Kodaň (DEN) - Malmö FF (SWE)
info
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)52305:39
2.Malmö FF (SWE)52217:68
3.Dynamo Kyjev (UKR)51316:66
4.FC Lugano (SUI)50231:42
 TýmZVRPSB
1.Malmö FF (SWE)32107:57
2.Dynamo Kyjev (UKR)21102:14
 FC Kodaň (DEN)21102:14
4.FC Lugano (SUI)30210:12
 TýmZVRPSB
1.FC Kodaň (DEN)31203:25
2.Dynamo Kyjev (UKR)30214:52
3.Malmö FF (SWE)20110:11
4.FC Lugano (SUI)20021:30

základní skupiny - skupina C

19.09.201918:55
FC Basilej (SUI) - FK Krasnodar (RUS)
5:0
19.09.201918:55
Getafe CF (ESP) - Trabzonspor (TUR)
1:0
03.10.201921:00
FK Krasnodar (RUS) - Getafe CF (ESP)
1:2
03.10.201921:00
Trabzonspor (TUR) - FC Basilej (SUI)
2:2
24.10.201921:00
Getafe CF (ESP) - FC Basilej (SUI)
0:1
24.10.201921:00
Trabzonspor (TUR) - FK Krasnodar (RUS)
0:2
07.11.201918:55
FC Basilej (SUI) - Getafe CF (ESP)
2:1
07.11.201918:55
FK Krasnodar (RUS) - Trabzonspor (TUR)
3:1
28.11.201916:50
FK Krasnodar (RUS) - FC Basilej (SUI)
1:0
28.11.201916:50
Trabzonspor (TUR) - Getafe CF (ESP)
0:1
12.12.201918:55
FC Basilej (SUI) - Trabzonspor (TUR)
info
12.12.201918:55
Getafe CF (ESP) - FK Krasnodar (RUS)
info
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)531110:410
2.Getafe CF (ESP)53025:49
3.FK Krasnodar (RUS)53027:89
4.Trabzonspor (TUR)50143:91
 TýmZVRPSB
1.FC Basilej (SUI)22007:16
2.FK Krasnodar (RUS)32015:36
3.Getafe CF (ESP)21011:13
4.Trabzonspor (TUR)30122:51
 TýmZVRPSB
1.Getafe CF (ESP)32014:36
2.FC Basilej (SUI)31113:34
3.FK Krasnodar (RUS)21012:53
4.Trabzonspor (TUR)20021:40

základní skupiny - skupina D

19.09.201918:55
PSV Eindhoven (NED) - Sporting CP (POR)
3:2
19.09.201918:55
LASK Linz (AUT) - Rosenborg BK (NOR)
1:0
03.10.201921:00
Sporting CP (POR) - LASK Linz (AUT)
2:1
03.10.201921:00
Rosenborg BK (NOR) - PSV Eindhoven (NED)
1:4
24.10.201921:00
Sporting CP (POR) - Rosenborg BK (NOR)
1:0
24.10.201921:00
PSV Eindhoven (NED) - LASK Linz (AUT)
0:0
07.11.201918:55
Rosenborg BK (NOR) - Sporting CP (POR)
0:2
07.11.201918:55
LASK Linz (AUT) - PSV Eindhoven (NED)
4:1
28.11.201921:00
Sporting CP (POR) - PSV Eindhoven (NED)
4:0
28.11.201921:00
Rosenborg BK (NOR) - LASK Linz (AUT)
1:2
12.12.201918:55
PSV Eindhoven (NED) - Rosenborg BK (NOR)
info
12.12.201918:55
LASK Linz (AUT) - Sporting CP (POR)
info
 TýmZVRPSB
1.Sporting CP (POR)540111:412
2.LASK Linz (AUT)53118:410
3.PSV Eindhoven (NED)52128:117
4.Rosenborg BK (NOR)50052:100
 TýmZVRPSB
1.Sporting CP (POR)33007:19
2.LASK Linz (AUT)22005:16
3.PSV Eindhoven (NED)21103:24
4.Rosenborg BK (NOR)30032:80
 TýmZVRPSB
1.LASK Linz (AUT)31113:34
2.Sporting CP (POR)21014:33
3.PSV Eindhoven (NED)31025:93
4.Rosenborg BK (NOR)20020:20

základní skupiny - skupina E

19.09.201918:55
Stade Rennes (FRA) - Celtic FC (SCO)
1:1
19.09.201918:55
CFR Cluj (ROU) - SS Lazio (ITA)
2:1
03.10.201921:00
SS Lazio (ITA) - Stade Rennes (FRA)
2:1
03.10.201921:00
Celtic FC (SCO) - CFR Cluj (ROU)
2:0
24.10.201921:00
Celtic FC (SCO) - SS Lazio (ITA)
2:1
24.10.201921:00
Stade Rennes (FRA) - CFR Cluj (ROU)
0:1
07.11.201918:55
SS Lazio (ITA) - Celtic FC (SCO)
1:2
07.11.201918:55
CFR Cluj (ROU) - Stade Rennes (FRA)
1:0
28.11.201921:00
SS Lazio (ITA) - CFR Cluj (ROU)
1:0
28.11.201921:00
Celtic FC (SCO) - Stade Rennes (FRA)
3:1
12.12.201918:55
Stade Rennes (FRA) - SS Lazio (ITA)
info
12.12.201918:55
CFR Cluj (ROU) - Celtic FC (SCO)
info
 TýmZVRPSB
1.Celtic FC (SCO)541010:413
2.CFR Cluj (ROU)53024:49
3.SS Lazio (ITA)52036:76
4.Stade Rennes (FRA)50143:81
 TýmZVRPSB
1.Celtic FC (SCO)33007:29
2.CFR Cluj (ROU)22003:16
3.SS Lazio (ITA)32014:36
4.Stade Rennes (FRA)20111:21
 TýmZVRPSB
1.Celtic FC (SCO)21103:24
2.CFR Cluj (ROU)31021:33
3.SS Lazio (ITA)20022:40
4.Stade Rennes (FRA)30032:60

základní skupiny - skupina F

19.09.201918:55
Eintracht Frankfurt (GER) - Arsenal FC (ENG)
0:3
19.09.201918:55
Standard Lutych (BEL) - Vitória SC Guimarães (POR)
2:0
03.10.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - Eintracht Frankfurt (GER)
0:1
03.10.201921:00
Arsenal FC (ENG) - Standard Lutych (BEL)
4:0
24.10.201921:00
Arsenal FC (ENG) - Vitória SC Guimarães (POR)
3:2
24.10.201921:00
Eintracht Frankfurt (GER) - Standard Lutych (BEL)
2:1
06.11.201916:50
Vitória SC Guimarães (POR) - Arsenal FC (ENG)
1:1
07.11.201918:55
Standard Lutych (BEL) - Eintracht Frankfurt (GER)
2:1
28.11.201921:00
Vitória SC Guimarães (POR) - Standard Lutych (BEL)
1:1
28.11.201921:00
Arsenal FC (ENG) - Eintracht Frankfurt (GER)
1:2
12.12.201918:55
Eintracht Frankfurt (GER) - Vitória SC Guimarães (POR)
info
12.12.201918:55
Standard Lutych (BEL) - Arsenal FC (ENG)
info

základní skupiny - skupina G

19.09.201921:00
FC Porto (POR) - BSC Young Boys (SUI)
2:1
19.09.201921:00
Rangers FC (SCO) - Feyenoord Rotterdam (NED)
1:0
03.10.201918:55
BSC Young Boys (SUI) - Rangers FC (SCO)
2:1
03.10.201918:55
Feyenoord Rotterdam (NED) - FC Porto (POR)
2:0
24.10.201918:55
FC Porto (POR) - Rangers FC (SCO)
1:1
24.10.201918:55
BSC Young Boys (SUI) - Feyenoord Rotterdam (NED)
2:0
07.11.201921:00
Feyenoord Rotterdam (NED) - BSC Young Boys (SUI)
1:1
07.11.201921:00
Rangers FC (SCO) - FC Porto (POR)
2:0
28.11.201918:55
BSC Young Boys (SUI) - FC Porto (POR)
1:2
28.11.201918:55
Feyenoord Rotterdam (NED) - Rangers FC (SCO)
2:2
12.12.201921:00
FC Porto (POR) - Feyenoord Rotterdam (NED)
info
12.12.201921:00
Rangers FC (SCO) - BSC Young Boys (SUI)
info
 TýmZVRPSB
1.Rangers FC (SCO)52217:58
2.BSC Young Boys (SUI)52127:67
3.FC Porto (POR)52125:77
4.Feyenoord Rotterdam (NED)51225:65
 TýmZVRPSB
1.Rangers FC (SCO)22003:06
2.BSC Young Boys (SUI)32015:36
3.Feyenoord Rotterdam (NED)31205:35
4.FC Porto (POR)21103:24
 TýmZVRPSB
1.FC Porto (POR)31022:53
2.Rangers FC (SCO)30214:52
3.BSC Young Boys (SUI)20112:31
4.Feyenoord Rotterdam (NED)20020:30

základní skupiny - skupina H

19.09.201921:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - CSKA Moskva (RUS)
5:1
19.09.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Ferencvárosi TC (HUN)
1:1
03.10.201918:55
CSKA Moskva (RUS) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:2
03.10.201918:55
Ferencvárosi TC (HUN) - Ludogorec Razgrad (BUL)
0:3
24.10.201918:55
Ludogorec Razgrad (BUL) - Espanyol Barcelona (ESP)
0:1
24.10.201918:55
CSKA Moskva (RUS) - Ferencvárosi TC (HUN)
0:1
07.11.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - Ludogorec Razgrad (BUL)
6:0
07.11.201921:00
Ferencvárosi TC (HUN) - CSKA Moskva (RUS)
0:0
28.11.201918:55
Ferencvárosi TC (HUN) - Espanyol Barcelona (ESP)
2:2
28.11.201918:55
CSKA Moskva (RUS) - Ludogorec Razgrad (BUL)
1:1
12.12.201921:00
Espanyol Barcelona (ESP) - CSKA Moskva (RUS)
info
12.12.201921:00
Ludogorec Razgrad (BUL) - Ferencvárosi TC (HUN)
info
 TýmZVRPSB
1.Espanyol Barcelona (ESP)532012:311
2.Ludogorec Razgrad (BUL)52129:97
3.Ferencvárosi TC (HUN)51314:66
4.CSKA Moskva (RUS)50232:92
 TýmZVRPSB
1.Espanyol Barcelona (ESP)21107:14
2.Ludogorec Razgrad (BUL)21015:23
3.Ferencvárosi TC (HUN)30212:52
4.CSKA Moskva (RUS)30121:41
 TýmZVRPSB
1.Espanyol Barcelona (ESP)32105:27
2.Ferencvárosi TC (HUN)21102:14
3.Ludogorec Razgrad (BUL)31114:74
4.CSKA Moskva (RUS)20111:51

základní skupiny - skupina I

19.09.201921:00
VfL Wolfsburg (GER) - PFK Oleksandrija (UKR)
3:1
19.09.201921:00
KAA Gent (BEL) - AS Saint-Étienne (FRA)
3:2
03.10.201918:55
AS Saint-Étienne (FRA) - VfL Wolfsburg (GER)
1:1
03.10.201918:55
PFK Oleksandrija (UKR) - KAA Gent (BEL)
1:1
24.10.201918:55
KAA Gent (BEL) - VfL Wolfsburg (GER)
2:2
24.10.201918:55
AS Saint-Étienne (FRA) - PFK Oleksandrija (UKR)
1:1
07.11.201921:00
VfL Wolfsburg (GER) - KAA Gent (BEL)
1:3
07.11.201921:00
PFK Oleksandrija (UKR) - AS Saint-Étienne (FRA)
2:2
28.11.201918:55
AS Saint-Étienne (FRA) - KAA Gent (BEL)
0:0
28.11.201918:55
PFK Oleksandrija (UKR) - VfL Wolfsburg (GER)
0:1
12.12.201921:00
VfL Wolfsburg (GER) - AS Saint-Étienne (FRA)
info
12.12.201921:00
KAA Gent (BEL) - PFK Oleksandrija (UKR)
info
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)52309:69
2.VfL Wolfsburg (GER)52218:78
3.AS Saint-Étienne (FRA)50416:74
4.PFK Oleksandrija (UKR)50325:83
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)21105:44
2.VfL Wolfsburg (GER)21014:43
3.AS Saint-Étienne (FRA)30302:23
4.PFK Oleksandrija (UKR)30213:42
 TýmZVRPSB
1.KAA Gent (BEL)31204:25
2.VfL Wolfsburg (GER)31204:35
3.AS Saint-Étienne (FRA)20114:51
4.PFK Oleksandrija (UKR)20112:41

základní skupiny - skupina J

19.09.201921:00
AS Řím (ITA) - Istanbul Başakşehir (TUR)
4:0
19.09.201921:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - Wolfsberger AC (AUT)
0:4
03.10.201918:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - Borussia Mönchengladbach (GER)
1:1
03.10.201918:55
Wolfsberger AC (AUT) - AS Řím (ITA)
1:1
24.10.201918:55
AS Řím (ITA) - Borussia Mönchengladbach (GER)
1:1
24.10.201918:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - Wolfsberger AC (AUT)
1:0
07.11.201921:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - AS Řím (ITA)
2:1
07.11.201921:00
Wolfsberger AC (AUT) - Istanbul Başakşehir (TUR)
0:3
28.11.201918:55
Istanbul Başakşehir (TUR) - AS Řím (ITA)
0:3
28.11.201918:55
Wolfsberger AC (AUT) - Borussia Mönchengladbach (GER)
0:1
12.12.201921:00
AS Řím (ITA) - Wolfsberger AC (AUT)
info
12.12.201921:00
Borussia Mönchengladbach (GER) - Istanbul Başakşehir (TUR)
info

základní skupiny - skupina K

19.09.201921:00
Wolverhampton Wanderers (ENG) - SC Braga (POR)
0:1
19.09.201921:00
Slovan Bratislava (SVK) - Beşiktaş JK (TUR)
4:2
03.10.201918:55
Beşiktaş JK (TUR) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
0:1
03.10.201918:55
SC Braga (POR) - Slovan Bratislava (SVK)
2:2
24.10.201918:55
Beşiktaş JK (TUR) - SC Braga (POR)
1:2
24.10.201918:55
Slovan Bratislava (SVK) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
1:2
07.11.201921:00
SC Braga (POR) - Beşiktaş JK (TUR)
3:1
07.11.201921:00
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Slovan Bratislava (SVK)
1:0
28.11.201918:55
Beşiktaş JK (TUR) - Slovan Bratislava (SVK)
2:1
28.11.201918:55
SC Braga (POR) - Wolverhampton Wanderers (ENG)
3:3
12.12.201921:00
Wolverhampton Wanderers (ENG) - Beşiktaş JK (TUR)
info
12.12.201921:00
Slovan Bratislava (SVK) - SC Braga (POR)
info
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)532011:711
2.Wolverhampton Wanderers (ENG)53117:510
3.Slovan Bratislava (SVK)51138:94
4.Beşiktaş JK (TUR)51046:113
 TýmZVRPSB
1.SC Braga (POR)31208:65
2.Slovan Bratislava (SVK)21015:43
3.Wolverhampton Wanderers (ENG)21011:13
4.Beşiktaş JK (TUR)31023:43
 TýmZVRPSB
1.Wolverhampton Wanderers (ENG)32106:47
2.SC Braga (POR)22003:16
3.Slovan Bratislava (SVK)30123:51
4.Beşiktaş JK (TUR)20023:70

základní skupiny - skupina L

19.09.201921:00
Manchester United (ENG) - FC Astana (KAZ)
1:0
19.09.201921:00
FK Partizan (SRB) - AZ Alkmaar (NED)
2:2
03.10.201916:50
FC Astana (KAZ) - FK Partizan (SRB)
1:2
03.10.201918:55
AZ Alkmaar (NED) - Manchester United (ENG)
0:0
24.10.201918:55
FK Partizan (SRB) - Manchester United (ENG)
0:1
24.10.201918:55
AZ Alkmaar (NED) - FC Astana (KAZ)
6:0
07.11.201916:50
FC Astana (KAZ) - AZ Alkmaar (NED)
0:5
07.11.201921:00
Manchester United (ENG) - FK Partizan (SRB)
3:0
28.11.201916:50
FC Astana (KAZ) - Manchester United (ENG)
2:1
28.11.201918:55
AZ Alkmaar (NED) - FK Partizan (SRB)
2:2
12.12.201921:00
Manchester United (ENG) - AZ Alkmaar (NED)
info
12.12.201921:00
FK Partizan (SRB) - FC Astana (KAZ)
info
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)53116:210
2.AZ Alkmaar (NED)523015:49
3.FK Partizan (SRB)51226:95
4.FC Astana (KAZ)51043:153
 TýmZVRPSB
1.Manchester United (ENG)22004:06
2.AZ Alkmaar (NED)31208:25
3.FC Astana (KAZ)31023:83
4.FK Partizan (SRB)20112:31
 TýmZVRPSB
1.AZ Alkmaar (NED)21107:24
2.Manchester United (ENG)31112:24
3.FK Partizan (SRB)31114:64
4.FC Astana (KAZ)20020:70

1/16 finále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

1/16 finále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

osmifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

čtvrtfinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - 1. zápasy

nenalezeny žádné zápasy

semifinále - odvety

nenalezeny žádné zápasy

finále

nenalezeny žádné zápasy
11.12. Džeko nastoupí proti Wolfsbergu
Edin Džeko nebude chybět v základní sestavě AS Řím v utkání Evropské ligy proti rakouskému Wolfsbergu. Bosňan už je v pořádku po prodělané viróze. Potvrdil to trenér Římanů Paulo Fonseca, který prozradil i to, že hrát bude také Turek Cengiz Ünder a naopak nenastoupí Aleksandar Kolarov a Pau Lopez. (football-italia.net)
11.12. Lingard neohrozí Alkmaar
Jesse Lingard zřejmě nenastoupí za Manchester United do čtvrtečního utkání Evropské ligy proti Alkmaaru. Vynechal totiž středeční trénink kvůli drobnému zranění, které si odnesl z víkendového derby na půdě Manchesteru City. (bbc.co.uk)
11.12. Pogba vynechá i souboj s Alkmaarem
Paul Pogba si ještě bude muset počkat na návrat do sestavy Manchesteru United. Francouzského záložníka na podzim trápí kotník a nedávno se zapojil do tréninku, k zítřejšímu souboji s Alkmaarem ale ještě nenastoupí. (vi.nl)
10.12. AS Řím budou chybět Pellegrini a Smalling
Římské AS bude postrádat dva hráče. Mimo hru jsou obránce Chris Smalling a záložník Lorenzo Pellegrini, oba dost možná přijdou o zbývající zápasy tohoto roku. (abola.pt)
09.12. Sportingu bude chybět obránce Neto
Neto včera nastoupil teprve ke čtvrtému letošnímu utkání portugalské ligy a nebude na něj vzpomínat v dobrém. Obránce lisabonského Sportingu se během první půle souboje s Moreirense srazil s vlastním brankářem a utrpěl zlomeninu několika žeber, následujících několik dní stráví v nemocnici, mimo hru by mohl být několik měsíců. (abola.pt)
07.12. Karsdorp byl na operaci s tříslem
Rick Karsdorp přijde minimálně o zbývající zápasy roku 2019. Nizozemský obránce hostuje z AS Řím ve Feyenoordu a poranil si tříslo, s nímž musel na operaci. (vi.nl)
06.12. Martial se vrátí do sestavy Man Utd
Manchester United čeká městské derby na Etihad Stadium, kde by měl Red Devils pomoci i Anthony Martial. Francouzský útočník vyléčil svalové zranění. (skysports.com)
06.12. Manchester United zřejmě bez Pogby
Paul Pogba s největší pravděpodobností nebude k dispozici Manchesteru United ani pro ligové derby na půdě Manchesteru City. Francouzský středopolař stále není fit po zranění kotníku. (skysports.com)
06.12. Gladbachu je k dispozici Ginter
Matthias Ginter nechybí v nominaci Borussie Mönchengladbach pro nadcházející ligový šlágr s Bayernem Mnichov. Německý obránce zažehnal potíže svalového charakteru. (transfermarkt.de)
06.12. Grenier je opět k dispozici Rennes
Stade Rennes čeká o víkendu zápas s Angers, do kterého může zasáhnout i Clément Grenier. Francouzského záložníka poslední dobou trápily závratě, nyní už by ale měl být v pořádku. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
28.11.
FC Astana - Manchester United
2:1
28.11.
Trabzonspor - Getafe CF
0:1
28.11.
FK Krasnodar - FC Basilej
1:0
28.11.
SC Braga - Wolverhampton Wanderers
3:3
28.11.
Beşiktaş JK - Slovan Bratislava
2:1
28.11.
Wolfsberger AC - Mönchengladbach
0:1
28.11.
Istanbul Başakşehir - AS Řím
0:3
28.11.
PFK Oleksandrija - VfL Wolfsburg
0:1
28.11.
AS Saint-Étienne - KAA Gent
0:0
28.11.
Feyenoord Rotterdam - Rangers FC
2:2
28.11.
BSC Young Boys - FC Porto
1:2
28.11.
AZ Alkmaar - FK Partizan
2:2
28.11.
CSKA Moskva - Ludogorec Razgrad
1:1
28.11.
Ferencvárosi TC - Espanyol
2:2
28.11.
FC Lugano - FC Kodaň
0:1
28.11.
Malmö FF - Dynamo Kyjev
4:3
28.11.
F91 Dudelange - APOEL Nikósie
0:2
28.11.
SS Lazio - CFR Cluj
1:0
28.11.
Celtic FC - Stade Rennes
3:1
28.11.
Sevilla FC - Qarabağ Ağdam
2:0
28.11.
Rosenborg BK - LASK Linz
1:2
28.11.
Sporting CP - PSV Eindhoven
4:0
28.11.
Arsenal FC - Eintracht Frankfurt
1:2
28.11.
Vitória SC - Standard Lutych
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
12.12.18:55
Standard Lutych - Arsenal FC
info
12.12.18:55
CFR Cluj - Celtic FC
info
12.12.18:55
Stade Rennes - SS Lazio
info
12.12.18:55
Getafe CF - FK Krasnodar
info
12.12.18:55
FC Basilej - Trabzonspor
info
12.12.18:55
FC Kodaň - Malmö FF
info
12.12.18:55
Dynamo Kyjev - FC Lugano
info
12.12.18:55
Qarabağ Ağdam - F91 Dudelange
info
12.12.18:55
APOEL Nikósie - Sevilla FC
info
12.12.18:55
LASK Linz - Sporting CP
info
12.12.18:55
PSV Eindhoven - Rosenborg BK
info
12.12.18:55
Eintracht Frankfurt - Vitória SC
info
12.12.21:00
FK Partizan - FC Astana
info
12.12.21:00
Manchester United - AZ Alkmaar
info
12.12.21:00
L. Razgrad - Ferencvárosi TC
info
12.12.21:00
Espanyol Barcelona - CSKA Moskva
info
12.12.21:00
FC Porto - Feyenoord Rotterdam
info
12.12.21:00
Rangers FC - BSC Young Boys
info
12.12.21:00
VfL Wolfsburg - AS Saint-Étienne
info
12.12.21:00
KAA Gent - PFK Oleksandrija
info
12.12.21:00
AS Řím - Wolfsberger AC
info
12.12.21:00
Mönchengladbach - Istanbul B.
info
12.12.21:00
Wolverhampton - Beşiktaş JK
info
12.12.21:00
Slovan Bratislava - SC Braga
info
Všechny zápasy
Anketa
Jak dopadne utkání Getafe - FK Krasnodar?
Hlasovat