Přátelské zápasy - mezistátní - zprávy

 

Trenéra Bílka čeká ve čtvrtek premiéra na lavičce Kazachstánu

Stejně jako při svých předchozích angažmá chce trenér Michal Bílek i u kazašské reprezentace sázet hlavně na disciplínu. Zároveň si přeje, aby jeho svěřenci cítili zodpovědnost za to, že hrají za svou zemi. Ve čtvrtek si Bílek odbude zápasovou premiéru na lavičce Kazachstánu, který se v rámci soustředění v Turecku utká s Moldavskem.  
VČERA | Aktuality | 27 komentářů
 

Vstupenky na zápas s Brazílií budou stát od 990 do 2490 korun

Vstupenky na přípravný zápas českých reprezentantů s Brazílií, který se bude hrát 26. března v Edenu, budou stát v rozmezí od 990 do 2490 korun. Fotbalová asociace ČR zahájí prodej lístků na utkání s nejúspěšnějším týmem historie mistrovství světa v pondělí 25. února ráno.  
01.02. | Aktuality | 144 komentářů
 

Neymar má zlomenou zánártní kůstku, chybět bude dva měsíce

Paris Saint-Germain bude rovněž letos v klíčových pasážích sezony chybět jedna z jeho největších hvězd. Mimo hru je Neymar, brazilský útočník utrpěl zlomeninu zánártní kůstky a na trávníku se neobjeví zhruba deset týdnů...  
30.01. | Aktuality | 256 komentářů
 

Fotbalová asociace ČR je znovu v kontaktu s Argentinou

Fotbalová asociace ČR je opět v kontaktu s Argentinou ohledně vzájemného přípravného utkání reprezentací. Strany spolu diskutují o říjnovém termínu, k dohodě je ale zatím podle všeho daleko. Pro březnový přípravný zápas s českým týmem dostala přednost Brazílie i kvůli tomu, že Argentina chtěla hrát na stadionu nejméně pro 30 tisíc lidí, který v Česku není.  
24.01. | Aktuality | 132 komentářů
 

Šilhavý si bude zápasy s Anglií a Brazílií pamatovat nadosmrti

Trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý je nadšený, že národní tým v březnu čtyři dny po úvodním utkání kvalifikace mistrovství Evropy v Anglii sehraje doma přípravný zápas s Brazílií. Sedmapadesátiletý kouč si bude oba duely pamatovat nadosmrti. Věří, že jeho svěřenci budou Brazílii důstojným soupeřem.  
18.01. | Aktuality | 59 komentářů
 

Jde o nejnákladnější duel v české historii, řekl o Brazílii Malík

Předseda Fotbalové asociace ČR Martin Malík připustil, že březnový přípravný duel v Edenu s hvězdnou Brazílií bude zřejmě nejnákladnějším utkáním v české historii. A to i přesto, že se FAČR povedlo snížit původní požadavky soupeře asi na polovinu. V součtu s ubytováním a výdaji na dopravu by měl zápas s Brazílií vyjít asi na 20 až 25 milionů korun a asociace věří, že pro ni nebude ztrátový.  
18.01. | Aktuality | 122 komentářů
 

Češi považují domácí zápas s Brazílií za splněný sen

Čeští fotbalisté považují březnový přípravný zápas na domácí půdě proti Brazílii za splněný sen a zároveň obrovskou výzvu se proti nejúspěšnějšímu týmu historie mistrovství světa ukázat. O čtyři dny dříve se navíc reprezentanti představí v dalším šlágru v úvodním zápase kvalifikace mistrovství Evropy proti Anglii na slavném stadionu ve Wembley.  
18.01. | Aktuality | 25 komentářů
 

Reprezentace v březnu přivítá v přípravě Brazílii

Čeští reprezentanti přivítají 26. března v přípravném utkání Brazílii, jejímž kapitánem je hvězdný útočník Neymar. Zápas proti pětinásobným mistrům světa a aktuálně třetímu týmu žebříčku FIFA odehraje národní celek na stadionu Slavie v Edenu. Utkání bude následovat čtyři dny po úvodním duelu kvalifikace mistrovství Evropy proti Anglii ve Wembley.  
18.01. | Aktuality | 305 komentářů
 

Jednadvacítku v březnu čekají zápasy s Islandem a Mexikem

Česká reprezentační jednadvacítka zahájí tento rok březnovým soustředěním ve Španělsku, kde se utká se stejně starými Islanďany a mexickou reprezentací do 20 let. Půjde o první akci pod novým trenérem Karlem Krejčím.  
17.01. | Aktuality | 12 komentářů
 

Argentina oznámila přípravné utkání s ČR, FAČR ale stále jedná

Argentinský fotbalový svaz oznámil, že by se jeho národní tým měl 26. března v Drážďanech utkat v přípravném zápasu s českou reprezentací. Fotbalová asociace ČR však tuto informaci dementovala s tím, že stále pokračují jednání s více zeměmi včetně Brazílie.  
11.01. | Aktuality | 105 komentářů
08:47 Slováci se utkají s Uruguayí
Reprezentanti Slovenska by se měli v říjnovém přípravném utkání utkat na domácím hřišti s Uruguayí. Hrát se bude 13. října na Tehelném poli v Bratislavě. (sme.sk)
16.02. Jižní Korea plánuje dva přátelské zápasy
Dva březnové přípravné zápasy chystá Jižní Korea. Tamější fotbalová asociace usiluje o zajištění testů s Bolívií a Kolumbií, kterou nyní trénuje donedávna rival s Íránem, Carlos Queiroz. (Sportal Korea)
02.02. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek dnešního přátelského mezistátního utkání: USA - Kostarika 2:0 (80. Lletget, 88. Arriola).
28.01. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek nočního přátelského mezistátního utkání: USA - Panama 3:0 (40. Mihailovic, 80. Zimmerman, 89. Ramirez).
17.01. Irsko vyzve Bulhary a Nový Zéland
Bulharsko a Nový Zéland budou soupeři Irska v letošních přátelských duelech. Prvně jmenovaná reprezentace se s ostrovním mužstvem střetne 10. září a druhé přátelské utkání je naplánované na polovinu listopadu. (skysports.com)
15.01. Přátelské zápasy - výsledek
Výsledek dnešního přátelského mezistátního utkání: Estonsko - Island 0:0.
31.12.2018 Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních zápasů: Korejská republika - Saúdská Arábie 0:0, Katar - Írán 1:2 (43. Al Haydos z penalty - 17. Taremi, 46. Azmoun).
30.12.2018 Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních utkání: Omán - Austrálie 0:5 (10. Nabbout, 14. Ikonomidis, 24. Mabil, 58. Degenek, 89. Irvine).
27.12.2018 Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních utkání: Katar - Alžírsko 0:1 (60. Bounedjah), Indie - Omán 0:0, Bahrajn - Libanon 0:0
15.12.2018 Přátelský zápas - výsledek
Výsledek dnešního přátelského mezistátního utkání: Vietnam - Malajsie 1:0 (6. Nguyen).
Další expres zprávy
Poslední zápasy
02.02.
USA - Kostarika
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy