Přátelské zápasy - mezistátní - zprávy

Kouč O'Neill nečekal, že jeho tým dá v Praze za poločas tři góly

Trenér Severního Irska Michael O'Neill byl nadšený z výhry 3:2 v přípravném utkání s českými reprezentanty, kterou označil za velmi cennou. Po soupeřově pátečním vítězství 2:1 nad Anglií v evropské kvalifikaci absolutně nečekal, že po prvním poločase jeho svěřenci povedou na Letné 3:0.
VČERA | Aktuality | 6 komentářů

Podle Daridy utkání se Severním Irskem hráči nevypustili

Podle záložníka Vladimíra Daridy český tým přípravný zápas s reprezentanty Severního Irska, jimž na Letné podlehl 2:3, nevypustil. Opora reprezentace si myslí, že bylo složité navázat na páteční výhru 2:1 nad Anglií v kvalifikačním souboji o postup na mistrovství Evropy 2020.
VČERA | Aktuality | 17 komentářů

První půle devalvovala výkon s Anglií, řekl Šilhavý

Trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý připustil, že byl rozčarován z prvního poločasu přípravného utkání proti Severnímu Irsku, který jeho svěřenci na Letné prohráli 0:3. Úvodní dějství podle něj devalvovalo výkon z pátečního vítězného duelu evropské kvalifikace proti Anglii. Toho, že hned na deseti místech změnil základní sestavu, však nelituje a udělal by to znovu. Český tým po zlepšené hře po změně stran podlehl Severnímu Irsku 2:3.
14.10. | Aktuality | 35 komentářů

Doufám, že druhou půlí jsme si to u fanoušků napravili, řekl Král

Záložník Alex Král si v přípravném utkání proti Severnímu Irsku připsal v sedmém zápase za národní tým premiérovou branku, kterou stanovil konečné skóre 2:3. Čeští reprezentanti po úvodních 45 minutách prohrávali o tři branky, ale díky druhému poločasu si podle Krále napravili reputaci u diváků a přiblížili se pátečnímu výkonu proti Anglii, kterou v kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy porazili 2:1.
14.10. | Aktuality | 39 komentářů

Češi po hrozivé první půli prohráli se Severním Irskem

Čeští reprezentanti podlehli v přípravném utkání doma Severnímu Irsku 2:3 a nenavázali na páteční vítězství 2:1 nad Anglií v evropské kvalifikaci. Reprezentanti na Letné prohrávali po dvou gólech Paddyho McNaira a brance Jonnyho Evanse 0:3 a vyrovnali nejhorší první poločas v samostatné historii.
14.10. | Komentáře a souhrny | 821 komentářů

Chceme se přiblížit utkání s Anglií, řekl kapitán Hušbauer

Záložník Josef Hušbauer v pondělním přípravném duelu se Severním Irskem podruhé v kariéře povede jako kapitán českou reprezentaci. Věří, že zápas dopadne mnohem lépe než při jeho premiéře v této roli vloni v září, kdy český celek utrpěl v Rusku vysokou porážku 1:5, což stálo místo předchozího kouče Karla Jarolíma. Hušbauer půjde se spoluhráči do utkání s jasným cílem přiblížit se pátečnímu výkonu proti Anglii, kterou reprezentanti v evropské kvalifikaci nečekaně zdolali 2:1.
13.10. | Aktuality | 7 komentářů

Výhra Čechů nad Anglií nás ohromila, řekl trenér Severního Irska

Trenéra Severního Irska Michaela O'Neilla ohromila páteční výhra českého týmu 2:1 nad Anglií v evropské kvalifikaci. Nadcházející soupeř se podle něj za poslední dobu posunul dopředu a proto očekává od pondělního přípravného duelu v Praze vynikající prověrku.
13.10. | Aktuality | 11 komentářů

Čekám stejné nadšení a nasazení jako proti Anglii, řekl Šilhavý

Trenér Jaroslav Šilhavý věří, že čeští reprezentanti odehrají pondělní přípravné utkání se Severním Irskem se stejným nadšením a nasazením jako páteční vítězný duel evropské kvalifikace proti Anglii (2:1), i když nasadí odlišnou jedenáctku. Reprezentační kouč postaví hráče, kteří před dvěma dny nenastoupili, šanci tak mimo jiné dostanou Plzeňané. Chytat bude Jiří Pavlenka.
13.10. | Aktuality | 35 komentářů

Sánchezovo zranění z reprezentačního zápasu může být vážné

Zranění útočníka Interu Milán Alexise Sáncheze může být poměrně vážné. Sánchez odešel z utkání za chilskou reprezentaci proti Kolumbii s poraněným kotníkem. V prohlášení chilské fotbalové federace se píše o tom, že vyšetření odhalilo dislokaci šlach v kotníku.
13.10. | Aktuality | 43 komentářů

Reprezentace touží navázat na Anglii a oplatit Severním Irům prohru

Čeští fotbalisté v pátek v evropské kvalifikaci překvapivě doma porazili Anglii 2:1 a na povedený výkon by rádi navázali v pondělním přípravném duelu se Severním Irskem. Reprezentanti budou chtít v Praze na Letné proti dalšímu ostrovnímu celku vylepšit vzájemnou bilanci z posledních zápasů, nadcházejícímu soupeři totiž už čtyřikrát nedali gól a minule mu podlehli 0:2. Trenér Jaroslav Šilhavý plánuje dát šanci i hráčům, kteří nenastoupili proti Anglii.
13.10. | Previews | 821 komentářů
08:11 Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky nočních přátelských mezistátních utkání: Bermudy - Guatemala 0:0, Bolívie - Haiti 3:1 (27. a 37. Saavedra, 56. G. Álvarez - 22. vlastní G. Álvarez), Peru - Uruguay 1:1 (34. Gonzáles - 80. Nunez).
15.10. Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních utkání: Guinea - Chile 2:3 (38. Conté, 80. I. Camara - 64. Meneses, 71. Mora, 74. z penalty Vidal), Kuvajt - Turkmenistán 1:1, Dánsko - Lucembursko 4:0 (13. Braithwaite, 22. a 59. Dolberg, 67. Gytkjaer), Mauritánie - Libye 0:0, Alžírsko - Kolumbie 3:0 (15. Bounedjah, 20. a 65. Mahrez), Maroko - Gabon 2:3 (32. a 69. z penalty Amrabat - 22. Boupendza, 48. Bouanga, 81. vlastní Chebake).
15.10. Bologna se měsíc obejde bez Medela
Gary Medel nebude čtyři týdny nastupovat za Bolognu. Chilský záložník si z reprezentačního srazu přivezl zraněný stehenní sval. (football-italia.net)
15.10. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek nočního přátelského mezistátního utkání: Venezuela - Trinidad a Tobago 2:0 (11. S. Rondón, 14. Machís).
14.10. Dvacítka si poradila s Anglií
Přípravné utkání reprezentantů do 20 let v Peterborough:
Anglie - ČR 0:3 (0:0)
Branky:
51. a 60. Hellebrand, 74. Hušek. (ČTK)
14.10. Odvážíme si skvělý výsledek, pochvaloval si O'Neill
Severní Irsko hlavně skvělým prvním poločasem zaskočilo Česko a vyhrálo v přátelském utkání 3:2. "Nečekali jsme, že povedeme po poločase 3:0 na půdě takového týmu, jakým jsou Češi. První poločas byl z naší strany skvělý, i vzhledem k tomu, jaké jsme provedli změny. Dali jsme pěkné góly. Čekali jsme, jak domácí zareagují. Ve druhém poločase nás dostali trochu pod tlak. Přišly dva rychlé góly, což bylo trochu nečekané. Ale musím pochválit hráče, že výborně bránili. Odvážíme si skvělý výsledek," řekl po utkání hostující trenér Michael O'Neill. (ČTK)
14.10. Češi prohráli přípravu se Severním Irskem
Výsledek dnešního přátelského mezistátního utkání: Česko - Severní Irsko 2:3 (67. Darida, 68. Král - 9. a 40. McNair, 23. J. Evans).
14.10. Česko vyrovnalo nejhorší první půli
Čeští reprezentanti v dnešním domácím přípravném utkání proti Severnímu Irsku vyrovnali nejhorší první poločas v samostatné historii. V Praze na Letné šli o přestávce do kabin za stavu 0:3, což se jim dosud od rozdělení federace stalo jen dvakrát. První půli prohrál národní tým 0:3 vloni v přípravě v Rusku, kde nakonec utrpěl debakl 1:5, po kterém skončil předchozí trenér Karel Jarolím. Stejně skončilo úvodní dějství také v roce 1994 v přípravném utkání ve Švýcarsku, kde český celek podlehl 0:3. (ČTK)
14.10. Severní Irové vedou v Praze 3:0
Poločasový výsledek přátelského utkání: Česko - Severní Irsko 0:3 (9. a 40. McNair, 23. J. Evans).