Přátelské zápasy - mezistátní - zprávy

Nominace Itálie na mezistátní zápasy

Nominace Itálie na přátelský zápas proti Argentině a duely Ligy národů s Německem, Maďarskem a Anglií:
24.05. | Aktuality | žádný komentář

Ukrajina porazila Mönchengladbach

Ukrajinská reprezentace odehrála první zápas od únorového vpádu ruských vojsk na Ukrajinu. V přípravném utkání v Mönchengladbachu zvítězila nad domácí Borussií 2:1. Zápas sledovalo přes 20 tisíc diváků, výtěžek půjde na pomoc obětem války na Ukrajině.
12.05. | Aktuality | žádný komentář

Britský tisk po remíze Walesu s Českem kvitoval udržení domácí neporazitelnosti

Britský tisk po úterní remíze fotbalistů Walesu 1:1 v přípravném s českou reprezentací v Cardiffu pochválil herní projev domácích mladíků a vyzdvihl domácí neporazitelnost "Draků", která trvá už 18 zápasů.
30.03. | Aktuality | žádný komentář

Šilhavý: Nebylo jednoduché dostat hráče zpět na správnou vlnu, ale zvládli to

Trenér české reprezentace Jaroslav Šilhavý připustil, že po čtvrteční porážce 0:1 po prodloužení ve Švédsku v semifinále play off o mistrovství světa nebylo jednoduché dostat hráče zpět na správnou vlnu. Šedesátiletý kouč proto ocenil, jak jeho svěřenci přistoupili k přípravnému utkání ve Walesu, kde remizovali 1:1.
30.03. | Aktuality | 8 komentářů

Kapitán Souček chtěl hrát i v přípravě s Walesem, gól ho potěšil

Kapitán české reprezentace Tomáš Souček chtěl po čtvrtečním vyřazení se Švédskem v semifinále play off o mistrovství světa nastoupit i do dnešního přípravného duelu ve Walesu. Národní tým pro něj představuje obrovskou čest. Navíc ho potěšil devátý reprezentační gól, kterým se v Cardiffu podepsal pod remízu 1:1.
29.03. | Aktuality | 24 komentářů

Součkova trefa na vítězství nestačila. Češi si z Walesu odvezli remízu

Čeští fotbalisté ve výrazně obměněné sestavě remizovali v přátelském utkání s Walesem 1:1. Nadějný ofenzivní výkon z prvního poločasu podpořil pohledným gólem z 32. minuty záložník West Hamu Tomáš Souček, domácí si však připravili bleskovou odpověď, o kterou se postaral první reprezentační trefou mladík Rubin Colwill.
29.03. | Komentáře a souhrny | 240 komentářů

Walesu máme co vracet, sraz chceme zakončit vítězně, řekl Jankto

Podle záložníka Jakuba Jankta mají čeští reprezentanti v úterním přípravném zápase ve Walesu soupeři co vracet. S ostrovním týmem se reprezentanti utkali v uplynulé kvalifikační skupině o mistrovství světa a po porážce a remíze za ním skončili třetí v tabulce. Jankto by chtěl po čtvrtečním zklamání a porážce 0:1 po prodloužení ve Švédsku v semifinále play off zakončit březnový sraz vítězně.
28.03. | Aktuality | 20 komentářů

Češi si chtějí ve Walesu aspoň trochu zlepšit náladu po prohře ve Švédsku

Čeští fotbalisté v úterý zakončí březnový program přípravným zápasem ve Walesu. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého si chtějí aspoň trochu zlepšit náladu po čtvrteční porážce 0:1 po prodloužení ve Švédsku v semifinále play off o mistrovství světa, po níž přišli o šanci na účast na šampionátu.
28.03. | Previews | 240 komentářů

Eriksen měl radost z dokonalého návratu do reprezentace

Dánv Christian Eriksen měl radost z dokonalého návratu do reprezentace. Třicetiletý záložník si v sobotní přípravě v Nizozemsku za národní tým zahrál poprvé od červnové zástavy srdce a hned skóroval. Hosté přesto prohráli 2:4.
27.03. | Aktuality | 9 komentářů

Z české reprezentace před utkáním ve Walesu vypadl Havel

Česku bude v úterním přípravném utkání ve Walesu chybět obránce Milan Havel. Sedmadvacetiletý plzeňský zadák se zranil na dnešním dopoledním tréninku národního týmu v Praze a s mužstvem odpoledne neodletí do dějiště zápasu Cardiffu. Na twitteru o tom informovalo vedení reprezentace.
27.03. | Aktuality | 51 komentářů
14.06. Přátelské zápasy - výsledky
Výsledky dnešních přátelských mezistátních zápasů: Ghana - Chile 0:0, 3:1 na penalty, Japonsko - Tunisko 0:3 (55. Ben Romdhane z penalty, 76. Sassi, 90+3. Jebali), Korejská republika - Egypt 4:1 (16. Hwang Ui-Jo, 21. Kim Young-Gwon, 85. Cho Gue-Sung, 90+1. Kwon Chang-Hoon - 37. Mostafa Mohamed).
13.06. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek přátelského mezistátního utkání: Albánie - Estonsko 0:0.
13.06. Plata má problémy s kotníkem
Ekvádor sehrál přátelský zápas s Kapverdami a zraněný kotník si z něho odnesl Gonzalo Plata. Křídelník patří lisabonskému Sportingu, letos hostoval ve Valladolidu a nyní mu hrozí, že nestihne začátek přípravy na novou sezonu. (mundodeportivo.com)
12.06. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek dnešního přátelského mezistátního utkání: Alžírsko - Írán 2:1 (43. Benayad, 83. Amoura - 64. Jahanbakhsh).
12.06. Mathías Olivera má zraněné koleno
Mathías Olivera přestupuje z Getafe do Neapole a není vyloučeno, že příští sezona pro něho začne později, než pro jeho nové spoluhráče. Uruguayský obránce má problémy s kolenem, zranění si odnesl z přátelského duelu s Panamou a trávník opouštěl na nosítkách. (football-italia.net)
12.06. Núñez chyběl vinou zranění
Uruguay rozstřílela Panamu vysoko 5:0 a na trávníku u toho nebyl Darwin Núñez. Svaz jihoamerické země vše odůvodnil tím, že útočník má drobné zdravotní problémy, důvodem jeho absence tedy nebyl chystaný přestup z Benfiky do Liverpoolu. (abola.pt)
Výsledek nočního přátelského mezistátního zápasu: Ekvádor - Kapverdy 1:0 (38. J. Caicedo z penalty).
11.06. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek dnešního přátelského mezistátního utkání: Uruguay - Panama 5:0 (39. a 48. z penalty Cavani, 58. De La Cruz, 68. Gómez, 77. Rossi).
11.06. Núñez nebude hrát proti Panamě
Uruguay se v dnešním přátelském zápase proti Panamě obejde bez Darwina Núñeze. Kanonýr Benficy, patrně kvůli blížícímu se přestupu do Liverpoolu, dostal volno. (abola.pt)
10.06. Přátelský zápas - výsledek
Výsledek dnešního přátelského mezistátního utkání: Korejská republika - Paraguay 2:2 (66. Son Heung-Min, 90+3. Jeong Woo-Yeong - 23. a 49. Almirón).