TýmZVRPSB
1.SK Zápy1072125:1323
2.Sokol Živanice1072123:1323
3.FK Jablonec B1062218:1320
4.FK Zbuzany1054123:1719
5.FC Hradec Králové B1044216:1016
6.Dukla Praha B1051425:2316
7.Chlumec nad Cidlinou1051420:1816
8.FK Přepeře1050521:1715
9.Jiskra Ústí nad Orlicí1050515:1915
10.FK Mladá Boleslav B1033425:1812
11.Slovan Velvary1033416:1512
12.Bohemians 1905 B1032521:2411
13.FK Pardubice B1032518:2211
14.Slovan Liberec B1031615:2410
15.FK Teplice B1003713:303
16.Sokol Brozany101098:263
 TýmZVRPSB
1.SK Zápy651017:816
2.Sokol Živanice642013:814
3.FK Zbuzany541012:513
4.FK Jablonec B440011:412
5.FK Přepeře540112:612
6.Jiskra Ústí nad Orlicí54019:712
7.Dukla Praha B531112:710
8.FC Hradec Králové B62409:610
9.FK Pardubice B631214:1210
10.Chlumec nad Cidlinou530213:79
11.FK Mladá Boleslav B422019:78
12.Slovan Velvary52217:38
13.Bohemians 1905 B41037:103
14.Slovan Liberec B41035:113
15.Sokol Brozany61056:153
16.FK Teplice B40135:151
 TýmZVRPSB
1.Sokol Živanice430110:59
2.Bohemians 1905 B622214:148
3.FK Jablonec B62227:98
4.SK Zápy42118:57
5.Slovan Liberec B621310:137
6.Chlumec nad Cidlinou52127:117
7.FC Hradec Králové B42027:46
8.FK Zbuzany513111:126
9.Dukla Praha B520313:166
10.Slovan Velvary51139:124
11.FK Mladá Boleslav B61146:114
12.FK Přepeře51049:113
13.Jiskra Ústí nad Orlicí51046:123
14.FK Teplice B60248:152
15.FK Pardubice B40134:101
16.Sokol Brozany40042:110
30.07. Přepeře - Liberec 1:6
PŘÁTELSKY:
Přepeře - Liberec 1:6 (1:1).
Branky Liberce:
57. a 64. Musa, 28. Beran, 48. Ju Kang-hjon, 85. Koscelník, 90. Pázler.
Sestava Liberce: Knobloch (46. Vliegen) - Koscelník, Lehoczki, Chaluš, Pešek (46. Ju Kang-hjon) - Malinský (46. Gembický), Beran, Nešický (46. Pázler), Dordič - Alibekov - Kuchta (46. Musa). Trenér: Hoftych. (ČTK)
16.07. Velvary - Bohemians 1905 1:2
PŘÁTELSKY:
Velvary - Bohemians 1905 1:2 (1:1).
Branky:
21. Vopat - 27. Hůlka, 59. Koubek.
Sestava Bohemians: Valeš - Bartek, Hůlka, Šmíd, Podaný - Nečas, Jindřišek, Begič, Vodháněl - Osmančík, Keita. Trenér: Hašek. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
12.10.
FK Pardubice B - Slovan Velvary
3:1
12.10.
FK Zbuzany - Bohemians 1905 B
3:4p
12.10.
FK Přepeře - Ml. Boleslav B
3:1
12.10.
Sokol Živanice - FK Teplice B
1:2p
13.10.
Hradec Králové B - FK Chlumec
2:1p
13.10.
Dukla Praha B - FK Jablonec B
0:1
13.10.
Sokol Brozany - Ústí nad Orlicí
0:1
13.10.
SK Zápy - Slovan Liberec B
2:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
19.10.10:15
FK Jablonec B - Sokol Živanice
info
19.10.15:30
Ústí n. Orl. - Hradec Král. B
info
19.10.15:30
Slovan Velvary - Sokol Brozany
info
20.10.10:15
Chlumec nad Cidlinou - FK Zbuzany
info
20.10.10:15
Slovan Liberec B - FK Pardubice B
info
20.10.10:15
Bohemians 1905 B - FK Přepeře
info
20.10.10:30
FK Teplice B - SK Zápy
info
21.10.13:00
Ml. Boleslav B - Dukla Praha B
info
Všechny zápasy